Plaatsing raketten weer open WD: 4-jarigen wel naar basisschool 'Kamer heeft zitten slapen bij subsidiefraude van ABP' Ruding genoemd als directeur van IMF VERS TIPS Chileense studenten krijgen op verzoek politiek asiel WD haalt nieuwe leiders met luid applaus binnen Heineken-ontvoerders willen naar Nederland Lauw protest tegen bezoek NAVO-vloot BINNENLAND PAGINA 5 Akkoord VS en SU nadert (vervolg van pagina 1) DEN HAAG/WASHINGTON (GPD/ANP) - De kans dat Nederland eind 1988 overgaat tot de plaatsing van 48 kruisraketten is aanzienlijk verkleind nu Washington en Moskou afstevenen op een akkoord over de middellange- afstandsraketten. Beide partijen zouden het aantal kern koppen op middellange-afstandswapens in Europa daarbij beperken tot 100. Voorlopig nemen CDA en PvdA echter nog een afwachtende houding aan. Wel vindt PvdA-er Ter Beek dat premier Lubbers en minister Van den Broek (buitenlandse zaken) by hun komende bezoek aan Moskou de kruisraketten aan de orde moeten stellen. UTRECHT (GPD) Zaterdag ver- gaderden in Utrecht vertegen woordigers van vijftig c.omplexen huurwoningen van het ABP. Wat staat hen te wachten, wat kunnen ze doen, en vooral, hoeveel is het ABP hun schuldig? Brandende vragen, waar het Nederlands ver bond van huurders, de organisator van de vergadering, zo goed moge lijk antwoord op probeerde te ge ven. "Maar huurders moeten niet denken dat het schip met geld nu voorvaart", zo waarschuwde NVH- advocaat Tomlow de zaal. Voor sommigen was deze waarschuwing niet overbodig, want een aantal huurders had duidelijk hoogge spannen verwachtingen over het bedrag dat ze van het ABP terug moeten krijgen. De vertegenwoordiger van het pensioenfonds, die door het NVH was uitgenodigd, had het laten af weten. Wijselijk misschien wel, want de man bespaarde zich daar mee beslist een onrustige ochtend. Sommige aanwezigen waren zeer geëmotioneerd over de zaak. Ze lieten dat ook duidelijk merken tij dens een gesprek met de fractiele den van de PvdA, CDA, VVD, D66 en PPR. Vooral de CDA-er Paulus en de VVD-er Van Rey, van wie men blijkbaar aannam dat ze eer der de kant van de beleggers dan van de bewoners zouden kiezen, kregen het af en toe te verduren. Verwijtend vroeg een huurder aan de gezamenlijke kamerleden, of ze niet al die tijd hadden zitten sla pen: "Wij als huurders hebben al tijd al gezegd dat de huren te hoog Dat had voor u toch een te ken moeten zijn om de zaak eens te onderzoeken?". De vergadering zaterdag was uit drukkelijk niet als actievergade ring bedoeld, maar als voorlich tingsbijeenkomst om de huurders opheldering te geven over de toch wel zeer ingewikkelde kwestie. Als huurders daadwerkelijk te veel hebben betaald, zou er wettelijk een vrij unieke situatie ontstaan. Normaal kan te veel betaalde huur slechts 5 jaar lang terug worden gevorderd. Volgens advocaat Tom low speelde dat in dit geval niet: "Als vaststaat dat de verhuurder door malversaties een te hoge huur In 4 van de 5 Europese plaatsings- landen zijn van de in totaal 572 op dit moment 108 Pershings 2 (West- Duitsland) en ruim honderd kruis raketten (België, Groot-Brittannië en Italië). Nederland komt als laat ste in 1988 aan de beurt. Het kabi- net-Lubbers besloot vorig jaar no vember het aantal hier te statione ren raketten afhankelijk te stellen van de uitkomst van de Ameri kaans-Russische wapenonderhan delingen in Genève. In principe 48, maar minder als Genève wat ople vert. Het aantal van 100 kernkoppen, dat nu door Moskou en Washing ton wordt aangehouden, heeft tot gevolg dat binnen de NAVO moet worden overlegd over de gewenste mix tussen kruisraketten en Pers hings. Omdat kruisraketten in flights van 16 stuks worden opge steld, betekent dit dat Nederland bij een dergelijk totaal aantal waar schijnlijk niet hoeft te plaatsen. Strijd CDA-buitenlandspecialist De Boer voelt er echter weinig voor minis ter Van den Broek in de Tweede Kamer om tekst en uitleg te vragen over de laatste ontwikkelingen en hem met een niet-plaatsingsbood- schap het NAVO-overleg in te stu ren. "Politiek is de plaatssings- 'Gemeente heeft taak bij vrede' ARNHEM (GPD) - De Nederland se gemeenten moeten zich meer gaan bezighouden met de proble matiek van vrede en veiligheid. Wanneer de gemeenten zich mo gen roeren op het gebied van bij voorbeeld de sociale zekerheid, is het vanzelfsprekend dat ze zich ook met andere vraagstukken van nationale of internationale aard mogen bemoeien. Aldus burge meester van Haarlem en kandi- daat-vicevoorzitter van Pax-Christi Schmitz zaterdag in Arnhem. De katholieke vredesorganisatie open de daar samen met een aantal Gel derse vredesgroepen de Vredes- week. Vredesgroepen in de Nederland se gemeenten moeten op lokaal ni veau de publieke opninie en de po litiek beïnvloeden om op die ma nier de landelijke politiek te berei ken. De gemeentelijke overheden hebben alle recht om zich met vre de en veiligheid bezig te houden, zo betoogde Schmitz, omdat dit in de gemeentewet verankerd ligt. strijd gestreden, dus zo belangrijk is het niet meer, zeker niet als je over zulke lage aantallen praat. We moeten nu niet de indruk gaan wekken dat we de dans willen ont springen. Eerst maar eens kijken hoe het loopt tussen de twee groot machten". Dat laatste vindt ook PvdA- woordvoerder Bram Stemerdink. De recente ontwikkeling versterkt zijn opvatting dat het niet tot plaat sing in Nederland zal komen. Al geeft hij toe, dat de NAVO kan be sluiten België en Nederland als een plaatsingsland te beschouwen, waardoor in 1988 op Woensdrecht een flight kruisraketten kan arrive ren. PvdA-buitenlandspecialist Ter Beek zei zaterdag voor de VA- RA-radio dat zijn partü er de ko mende tijd op zal aandringen dat Lubbers en Van den Broek dit na jaar behalve naar Moskou ook naar Washington gaan om de kwestie van de kruisraketten te bespreken. Lubbers en Van den Broek bren gen half november op uitnodiging van de Russen een bezoek aan Moskou. "Als zij echt actief willen zijn om de onderhandelingen in Genève te beïnvloeden, moeten ze ook naar Washington gaan. Ook daar valt een duchtig woordje te wisselen", aldus Ter Beek. ADVERTENTIE DINSDAG VARKENSVLEESDAG Schouder karbonades 500 gr 3.98 WOENSDAG GEHAKTDAG H.O.H. gehakt rund en varkens 500 gr 3.98 Stroganoffgehakt pikant gekruid 500 gr 3.98 DONDERDAG BIEFSTUKDAG Runder biefstuk 100 gr 1.98 Runderkogel- biefstuk 100 gr 2.98 Lelden: 5-Meiplein, Codi Levendaal. AMSTERDAM (GPD) - Een paar duizend mensen hebben gisteren in Amsterdam geprotesteerd tegen een vlootbezoek van de NAVO. De demonstratie verliep vrijwel zon der incidenten. Een soortgelijke betoging in IJmuiden zaterdag had eveneens een rustig verloop. Het hele weekeinde was een paar hon derd man politie en marechaussee paraat om de orde te handhaven. Zaterdag voer een twintigtal ma rineschepen uit de Verenigde Sta ten, België, Canada, West-Duits- land, Groot-Brittannië, Noorwegen en Nederland door de sluizen van IJmuiden. De vloot had deel geno men aan de NAVO-oefening Nor thern Wedding. Al wekenlang heerste opwinding rond het be zoek, omdat 3 schepen kernwa pens aan boord zouden hebben. Een omvangrijke politiemacht had het sluizencomplex herme tisch afgesloten. Men was op alles voorbereid, omdat anti-militairis- ten en vredesactivisten acties had den aangekondigd, zoals een scheepsblokkade, een bezetting van de regelkamers en het vastke tenen aan bruggen en sluizen. Slechts 60 demonstranten meld den zich, toen de meeste NAVO- schepen al in Amsterdam hadden HILVERSUM (ANP) De Nederlandse tijdelijk zaakgelastigde in de Chileense hoofdstad Santiago, Aquarone, moet onmiddellijk asiel verle nen aan vier Chileense studenten wanneer dezen daarom vragen. Staats secretaris Korte-van Hemel (justitie) heeft dat zaterdag gezegd voor de Veronica-televiesie. De studenten werden op 9 september door de Chi leense geheime politie uit auto's van de Nederlandse ambassade gesleurd en worden sindsdien gevangen gehouden. "Als deze studenten asiel aanvragen dan is mijn instructie om daar positief op te reageren", aldus de staatssecretaris. Verder zei zij dat Chili Nederland heeft beloofd de studenten vrij te zullen laten. Dit is nog niet gebeurd en minister Van den Broek (buitenlandse zaken) heeft de Chi leense ambassadeur in ons land tot tweemaal toe bij zich ontboden om hem te laten weten dat Nederland deze schending van de belofte hoog opneemt. Voorhoeve noemt plannen van Deetman 'slecht idee' HILVERSUM (ANP/GPD) De WD heeft gisteren twee onder- wijsbezuinigingen gelanceerd om het mogelijk te maken dat 4-jari gen toch naar de basisschool kun nen. Volgens de liberale onderwijs- specialist Franssen wil de WD met het CDA praten over het min der uren per week naar school la ten gaan van 4-jarigen, en over het uitgeven van minder geld aan het gepraat en geschrijf over onder wijsvoorrangsbeleid voor kansar me kinderen. Beide alternatieven leveren een bedrag op van 250 tót 275 miljoen gulden. Franssen poogde met zijn plan nen olie op de golven te gooien die WD-fractievoorzitter Voorhoeve zaterdag veroorzaakte door de om streden bezuinigingsvoorstellen van CDA-minister Deetman (on derwijs), die 220 miljoen gulden moeten opbrengen, een 'slecht idee' te noemen. Zijn CDA-collega De Vries verweet de WD-fractie daarop het niet aandragen van al ternatieven. Ook de PvdA heeft in middels bij monde van onderwijs- specialist Wallage laten weten niets in het plan te zien. Franssen wil 4-jarigen, die nu volgens de wet 23 uur per week naar school moeten, minder uren naar school laten gaan omdat veel kinderen van die leeftijd het belas tend zouden vinden om een hele dag naar school te gaan. Naar zijn mening sluit dat aan bij de praktijk se Jaarbeurs aanwezig bij gadering van het CDA-partijbe- stuur, reageerde lichtelijk geïrri teerd op de bezwaren die zijn colle- die veel ouders aan den lijve onder vinden. In Deetmans plannen ver valt het basisonderwijs voor 4-jari gen grotendeels. Kinderen die op 1 augustus nog geen 4 jaar zijn, moe ten een vol schooljaar wachten voordat ze naar de basisschool kunnen. De peuterspeelzalen kun- neh deze kinderen echter niet op vangen, daar kampt men al met wachtlijsten. Het geld dat de WD-er wil weg halen bij het onderwijsvoorrangs- beleid voor kansarme kinderen zit UTRECHT (ANP) - De vijf verdiepingen lager, opperde te gen het voorstel van minister Deet- groot deel van de 4- politieke top van de VVD heeft zaterdag i van de WD-partijraad. De voor het eerst i de partijraad optredende VVD-fractievoorzitter Voorhoeve en minister van economische zaken en vice-premier De Korte kregen na hun toespra- ken een langdurig applaus. Kritische woorden over de turbulente periode het praten te zetten en om pa- die de liberalen achter de rug hebben vielen er tijdens de bespreking van pieren te produceren geld dat niet Troonrede en miljoenennota in dé Utrechtse Jaarbeurs niet te beluiste- aan onderwijs zelf wórdt besteed", ren- Het verleden werd trouwens in het geheel niet aangeroerd of het aldus zijn motivering. Franssen zei moest de opmerking van VVD-voorzitter Kamminga zijn over de barre verder dat zijn partij ook met alter- tijden die de partij heeft doorgemaakt, terwijl De Korte vaststelde dat de natieven wil komen voor de bezui- VVD de gevangene is geweest van een reeks incidenten en verdeeldheid nigingen bij het speciaal onder- als gevolg van een teleurstellende verkiezingsnederlaag, wijs, onder meer voor kinderen Voorhoeve schaarde zich in zijn toespraak in grote lijn achter het totale met leer- en opvoedingsmoeilijk- bedrag aan bezuinigingen van het kabinet-Lubbers 2, al wil zijn fractie op heden. Daarop wordt echter nog onderdelen wijzigingen aanbrengen in het bezuinigingspakket. Zonder overigens de doelstellingen van het regeerakkoord geweld aan te doen. Met een luchtig schot voor de boeg kondigde hij wel aan dat er na 1987 lastenverlagingen moeten komen. De WD zal minister Ruding (finan ciën) daar bij de volgende miljoenennota aan herinneren. Nadrukkelijk werd de vraag over het politieke leiderschap van de VVD toonde zich nogal in zijn wiek ge- sinds de jongste machtswisseling vermeden. "In feite gaat het niet om schoten over het feit dat de VVD- twee mensen, maar om twee teams", zo legde Voorhoeve het uit. De fractie nu binnen een week tot bewindslieden geleid door vice-premier De Korte, en de fractie geleid tweemaal toe heeft geprobeerd be- door bet fractiebestuur. "Met Rudolf en mij is de periode van het strate- zuinigingsvoorstellen van het êisch dualisme aangebroken", aldus Voorhoeve. Het 'strategisch monis- tweede kabinet-Lubbers ongedaan me' (waarbij fractie en ministersploeg als een geheel optreden) van voor- te maken. De Vries, in de Utrecht- ma''g WD-leider Nijpels werd daarmee officieel dood verklaard. wetsvoorstel van die strek- het volste vertrouwen gekre_gen_\ king dat nu bij de Eerste Kamer ligt. "In die begroting wordt 65 mil joen uitgetrokken om veel mensen gestudeerd. Irritatie CDA-fractievoorzitter De Vries heeft ontvangen, komt de zaak heel anders te liggen". Tomlow voegde eraan toe, dat hij het schandalig zou vinden als het ABP het op procedures voor de rechter en de Raad van State laat aankomen, wanneer blijkt dat huurders jarenlang een te hoge huur hebben betaald. Gezien de reacties van het pensioenfonds, dat vorige week heeft gezegd dat men met het NVH over de zaak wil overleggen, gaat deze belangenor ganisatie er voorlopig vanuit, dat dergelijke procedures ook niet no dig zijn. Voor de huurders is dat heel belangrijk, want zulke gerech telijke kwesties kunnen zich jaren voortslepen. Mensen die huursubsidie ont vangen, moeten overigens geen grote verwachtingen hebben, zo waarschuwde Tomlow zaterdag. Ze krijgen weliswaar geld terug, maar zullen het grootste deel daar van weer kwijtraken, omdat het rijk de te veel betaalde huursubsi die ook zal terugvorderen. De Delftse hoogleraar Thomsen had zaterdag grote kritiek op het ministerie van volkshuisvesting. Hij waarschuwde tegen ideeën van staatssecretaris Brokx (volkshus- vesting) om een nieuwe subsidiere geling in te voeren die fraudevrij is. "De eerste subsidieregeling, die van 1968, heette ook fraudebesten dig. En toch heeft het ABP ermee gefraudeerd. Een fraude-bestendi ge Regeling is een illusie. Zonder controle is fraud" aldiis Thomsen. DEN HAAG Graffiti wordt steeds meer erkend als eigentijdse kunstvorm. Zelfs in de landelijke politiek i graffiti inmiddels doorgedrongen. Kamervoorzitter Dolman kwam zaterdag een kijkje nemen bij de nieuwbouw van de Tweede Kamer aan de Lange Poten in Den Haag, waar spuitbuskunstenaars de schutting rond de nieuwbouw opvrolijken. De alternatieve beschildering van de schutting gebeurt in opdracht van de Tweede Kamer en de rijksgebouwendienst. (f0t0 anp> afgemeerd. Ze trokken door IJ muiden naar de haven. Daar scheepten ze zich in op een oude schuit, hingen anti-NAVO-span- doeken op en voeren ze gelijk met een Canadees oorlogsschip op naar Amsterdam. De opkomst van demonstranten gisteren in Amsterdam was bedui dend groter. Een kleine 3000 beto gers, omringd door vele politie mensen, gingen naar de kaden waar de NAVO-schepen lagen af gemeerd, maar kregen geen moge lijkheid om dicht in de buurt te ko men. Ook een protestvloot van on geveer 50 bootjes werd door pa trouille- en speedboten van politie en havendienst op behoorlijke af stand van de oorlogsbodems ge houden. Zowel de demonstratie op het water als die op het land zakte als een pudding in elkaar. Het leek er op dat het voor velen meer een verplicht nummer was geweest. PARIJS/DEN HAAG (GPD) - De twee in Frankrijk verblijvende ver dachten van de ontvoering van Heineken hebben het verzet tegen hun uitlevering aan Nederland ge staakt. Zè willen zo spoedig moge lijk 'naar huis' om in ons land te worden berecht. De Nederlandse consul-generaal in Parijs heeft van daag een gesprek met de twee om hun terugkeer naar ons land te re gelen. De Franse advocate van de Hei neken-ontvoerders De Jongh-Du- nand zei zaterdagavond dat haar cliënten het juridische steekspel moe zijn. "Ze zien af van beroep tegen hun uitlevering aan Neder land. Omdat ze ongewenst vreem deling zijn, moeten ze, ook al zou den ze gelijk krijgen. Frankrijk toch verlaten. Elk ander land kan de twee verdachten dan alsnog naar Nederland uitwijzen. Het is vechten tegen de bierkaai", aldus de raadsvrouwe. De Franse regering besloot on langs dat de twee verdachten aan Nederland mogen worden uitgele verd. Tegen die beslissing kunnen zij tot 28 oktober beroep aanteke nen bij de Raad van State. In af wachting daarvan zijn de Franse autoriteiten nog niet tot de daad werkelijke uitzetting overgegaan. De twee verdachten willen nu een schriftelijke verklaring afleggen, waarin zij van beroep afzien. Dat zou hun uitwijzing naar ons land kunnen bespoedigen. Het ministerie van justitie in Pa rijs reageerde gisteren terughou dend op de voornemens van de verdachten. Het is vaker voorgeko men dat zij van mening verander den. Bovendien is het niet duide lijk of een schriftelijke verklaring rechtsgeldig is. Het is daarom niet uitgesloten dat de Franse autoritei ten de twee vasthouden, totdat de beroepstermijn definitief verstre ken is. Afwachten Ook het ministerie van justitie in Den Haag wilde niet op de zaken vooruitlopen. "We wachten af wat het gesprek met de consul-gene raal oplevert en wat de Franse au toriteiten zullen doen", aldus een woordvoerster. Maar zij liet er geen misverstand over bestaan dat Jus titie de twee dolgraag in ons land wil berechten. "Vorig jaar, toen de verdachten klaagden over heim wee, zei de minister dat de heren in Nederland van harte welkom zijn. Dat geldt nog altijd". De twee verdachten werden in februari 1984 in Parijs gearres teerd. Zij vochten met succes hun uitlevering aan Nederland aan. Na anderhalf jaar trok minister Kort hals Altes (justitie) het uitleve ringsverzoek in, omdat de twee op grond van een bijna 100 jaar oud verdrag niet wegens ontvoering aan ons land mochten worden uit geleverd. Onlangs werd een nieuw verdrag gesloten, waardoor de ont voerders wel aan Nederland zou den mogen worden uitgeleverd. Justitie diende toen onmiddellijk een nieuw verzoek in. De verdachten moeten in ons land terecht staan voor hun aan deel in de ontvoering van biermag naat Heineken en zijn chauffeur Doderer. Zij worden verdacht van ontvoering, afpersing en schrifte lijk bedreiging. Daarop staat een maximale gevangenisstraf van 12 jaar. De politie hield twee aan, die met een verfbom hadden gegooid, toen de stoet het Muziek theater passeerde. Bij die arresta ties voerde de ME een korte charge uit, die aan de meeste demonstran ten voorbij ging. De NAVO-sche pen trokken niet alleen belangstel ling van demonstranten. Gister middag waren de schepen ook toe gankelijk voor het publiek. Vele honderden mensen maakten van die gelegenheid gebruik. ga Voorhoeve in hetzelfde gebouw, jarigen later naar de basisschool te laten gaan. Voorhoeve riep in toespraak tot de WD-partijraad coalitiegenoot CDA op samen naar een beter voorstel te zoeken dat minder nadelen heeft. "De partij die op Prinsjesdag no- tabene te kennen gaf dat er eigen lijk meer bezuinigd moet worden wijst voor de tweede keer in een week bezuinigingen van de hand zonder daar een alternatief tegen over te stellen", aldus De Vries. Ook de CDA-fractie plaatst vraag tekens bij het voorstel van Deet man en is volgens De Vries naar stig op zoek naar een andere oplos sing. CDA-onderwijsspecialist Van Leijenhorst vond het VVD-plan 'een slag in de lucht'. Ook de PvdA 2iet weinig in het voorstel. Woordvoerder Wallage vindt dat de liberalen proberen te bezuinigen op 'mensen met de grootste onderwijsachterstanden' en vindt dat een 'verwerpelijke ge dachte'. "Het geeft alleen maar aan dat men niet meer in staat is om op een fatsoenlijke manier dat miljard aan onderwij sbezuinigingen in te vullen. Het zou de VVD sieren als ze nu eens hardop zouden zeggen: we moeten dat regeerakkoord bij stellen", aldus Wallage. Staatssecretaris Ginjaar-Maas (onderwijs, VVD) herhaalde giste ren het kabinetsstandpunt dat de kamer bij wijzigingen in de bezui nigingsvoorstellen moet aangeven waar dan wel geschrapt kan wor den. WASHINGTON (GPD/UPI/Rtr) - Minister Ruding (financiën) is een van de twee mannen die worden genoemd als de mogelijke opvol ger van Jacques de Larosière, die op 1 januari zijn functie van direc teur van het Internationale Mone taire Fonds (IMF) neerlegt. De La rosière, die het IMF sinds acht jaar leidt, maakte zijn verrassende be sluit vrijdag bekend aan het dage lijks bestuur van het IMF. Naast de naam van Ruding circuleert ook die van Lamberto Dini, vice-gou- verneur van de centrale Italiaanse bank, als nieuwe directeur. Algemeen was verwacht dat de Fransman nog tot medio 1988, als zijn tweede termijn in Washington formeel gesproken afloopt, zou aanblijven. Maar De Larosière heeft naar zijn zeggen zowel per soonlijke als professionele motie ven om nu al het IMF te verlaten. Een van de meer persoonlijke re denen is, dat De Larosière's doch ter haar studie in de VS heeft afge rond, en naar Frankrijk is terugge- 1 keerd. De scheidende directeur heeft bovendien vrienden verteld, dat het nu een goede tijd voor hem is om weg te gaan. Het IMF gaat een nieuwe fase in en daarbij past een nieuwe directeur, vindt' hij. Zo staat het IMF aan het begin van een nieuwe ronde van onderhande lingen met de lidstaten met het doel nieuwe fondsen te verwerven. Deze discussies duren gewoonlijk 3 jaar, en zouden dus door De Laro sière niet kunnen worden voltooid. Ruding zou een goede kans moe ten hebben. Hij staat in Washing ton goed aangeschreven, en is bo vendien al voorzitter van de be langrijke Interimcomité van het IMF. Tegen hem zou kunnen werken dat al eens eerder een Ne derlander het IMF heeft geleid, Witteveen. Het is gebruikelijk dat het IMF wordt geleid door een Eu ropeaan, net zoals het gebruikelijk is dat de Wereldbank een Ameri kaan aan het hoofd heeft. De vraag is echter of het kabinet Ruding een vertrek zou toestaan. In een inter view vorige week in deze krant wil de de bewindsman nog niet ingaan op de vraag of hij over twee jaar beschikbaar zou zijn als directeur van het IMF. BOTSING (ANP) - Bij een ver keersongeval in Eindhoven zijn za terdag twee mensen om het leven gekomen en raakten 7 anderen ge wond. Beide slachtoffers zaten in een personenbusje. Terwijl het busje een personenwagen inhaalde kreeg deze laatste vermoedelijk een klapband. Beide wagens raak ten elkaar, waarna de personenau to tegen een boom botste. Drie ge wonden zijn er volgens de politie ernstig aan toe. Alle slachtoffers komen uit Eindhoven. ADVERTENTIE

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 5