ARC levert gul zege in Dortmundt duwt derby naar deling 'Stiekem aan periodetitel denken' FC Lisse klimt op na zege Rijnsburgse Boys dit keer te sterk voor Spijkenisse Aandacht verslapt te snel Quick Boys en Noordwijk tevreden met 1-1 Slechte dag Katwijk en Ter Leede MAANDAG 22 SEPTEMBER 1986 SPORT PAGINA 17 RIJNSBURG - Rijnsburgse Boys - Spijkenisse was in de ogen van trainer Arie Kurver de eerste serieuze test voor de Rijnsburgers. Waren de duels te gen relatief zwakke broeders als Excelsior Maassluis, RKAVIC en Oostkapelle vrij probleemloos in winst omgezet, tegen het op een gedeelde vierde plaats staande gezelschap van Voorne Putten zou moeten blijken of de eerste plaats op de ranglijst terecht was. Hoewel de ploeg zeker in de eerste helft niet imponeerde, leg de Rijnsburgse Boys andermaal een proeve van bekwaamheid af via een 2-0 zege. "En dan ga je toch stiekem aan een periodetitel denken", blikte Kurver vooruit. Verder wenste de oefenmees- ter voorlopig niet te kijken. "Dat zou onzin zijn", verklaarde hij. "Er zijn nog 22 wedstrijden te gaan, en daarin kan zo ontzet tend veel gebeuren. Een periode titel is echter nooit weg. Ik heb steeds gezegd dat als we zo'n titel willen pakken, we dat in de eer ste periode moeten doen. De ech te toppers krijgen we dan niet als tegenstander, vandaar". Laag tempo Zoals gezegd was Rijnsburgse Boys in de eerste helft niet echt op dreef. Het veldspel oogde wel iswaar verzorgd, maar de op bouw van de aanvallen verliep in een dermate laag tempo dat de Spijkenisser defensie geen mo ment in paniek raakte. De twee Rijnsburgse spitsen, Hans Zwaan en Ron Carli, hadden in Stan Roestenberg en Ferry van Knotsenborg bovendien sterke tegenstanders, van wie ze weinig bewegingsvrijheid kregen. Slechts van afstandsschoten van Wim Driebergen en Hennie Koet ging enige dreiging uit. Voor het overige kwam Rijns burgse Boys in de eerste helft al leen in de buurt van doelman Willem Veenman bij corners en vrije trappen. Bij deze gelegen heden maakte de sluitpost .be paald geen zekere indruk. In een scrimmagesituatie had hij onder andere de hulp nodig van Roes tenberg, die de bal van de doel lijn trapte. Met counters via de beurtelings in de spits opduiken de Kees Vlug en Paul van de Mijn liet ook Spijkenisse een en kele keer zijn tanden zien. De be zoekers claimden zelfs een goal na een kopbal van Ruud van Em merich, omdat doelman Ruud Spierings de bal achter de doel lijn gekeerd zou hebben. Scheidsrechter De Ruyter stond er echter met zijn neus bovenop en was een andere mening toege daan. Goal In de tweede helft verscheen de thuisclub met Martin de Louw voor laatste man Huug Aandewiel, die last had gekregen van een bij het zaalvoetbal opge lopen blessure. Koet werd laatste man, De Louw linker spits en de tegenvallende Carli mocht op het middenveld proberen zijn vorm te vinden. De eerste echte moge lijkheid na de pauze kreeg Ro bert de Heer voor Spijkenisse. Kórt nadat hij die gemist had, werkte Zwaan de bal in kansrij ke positie naast het vijandelijke doel. Na 58 minuten evenwel kwam dan eindelijk de goal die RIJNSBURG - Aandachtig toeschouwer op sportpark De Middelmors was zaterdag ook FC Den Haag-spits Remco Boere. Op zoek naar een club om af te bouwen? Boere: "Nee hoor, ik ben nog van plan een paar jaar betaald voetbal te blijven spelen". Wijzend op zijn vriendin: "Zij komt uit Rijnsburg, daarom ben ik hier verzeild geraakt. Ik vond het een aardige wedstrijd, met goed veldspel van Rijnsburgse Boys. Die ploeg speelt ten min ste voetbal. Vooral voorstop per Driebergen maakte indruk op mij". voorzet los, die Zwaan in staat stelde de bal terug te koppen op De Louw. Voor laatstgenoemde was het toen een koud kunstje de bal in het doel te knikken. Spijkenisse, dat tot dan toe na drukkelijk had laten blijken 0-0 een mooie stand te vinden, moest vervolgens komen. Lutte le minuten na de eerste treffer kreeg de ploeg echter een tweede tegenvaller te incasseren. Van Emmerich maakte nadat de bal al weg was een trappende bewe ging naar Van Dijk, hetgeen De Ruyter niet was ontgaan. De Spijkenisser moest zijn onbe suisdheid bekopen met een vroegtijdige gang naar de kleed kamer, zijn team gedemorali seerd achterlatend. Spijkenisse zou in het verdere verloop van de strijd nog maar één keer gevaar lijk zijn. Na een voorzet van Niels van Hamborg kopte Van de Mijn geheel vrij staand in, maar in een reflex keerde Spierings zijn in zet. Daar tegenover stonden veel meer mogelijkheden voor Rijns burgse Boys, dat nog eenmaal zou scoren. Goal nummer twee kwam na 22 minuten tot stand met medewerking van doelman Veenman, die de bal weer eens uit zijn handen liet glippen bij een schot van Zwaan. Carli profi teerde in de rebound. Een onver valste punter van Van Dijk noop te uitblinker Roestenberg nog tot een tweede redding op de doellijn. Voor de rest geloofde de thuisclub, met Cor Heemkerk in het laatste kwartier voor Henk Merbis, het wel. CHRIS HARTMAN PIJNACKER - ARC heeft zaterdag op het door achthon derd toeschouwers omzoomde sportpart "De Groene Wijdte" een bijzonder gulle indruk achtergelaten. De pu pillen van trainer Jan Kroese hadden gedurende vijf kwar tier de wedstrijd tegen DSVP volledig onder controle, maar nadat de veel kansen missende Alphenaren dankzij een schitterend doelpunt van Ed Graper eindelijk op voor sprong waren gekomen, verslapte de Racing. De thuisclub profiteerde daar gretig van: 2-1. DSVP-oefenmeester Berry Janse was na afloop dan ook in zijn nop jes. Janse: "We hebben vandaag beslist geen pech gehad. ARC heeft enorm veel mogelijkheden laten liggen en toen er uiteindelijk toch gescoord werd, had ik er dan ook een zwaar hoofd in. Meestal loop je jezelf, in je enthousiasme om de gelijkmaker te willen produ ceren, voorbij en wordt het eerder 0-2 dan 1-1. We hebben echter ge luk gehad dat bij ARC de organisa tie even weg viel en dat we daarvan gebruik hebben kunnen maken". KATWIJK - Dick Dortmundt was er zaterdag persoonlijk verantwoordelijk voor dat Quick Boys en Noordwijk na derhand samen de vredespijp konden roken. De doelman stopte vijf minuten voor rust een strafschop van Leen vari der Plas en met die actie herstelde de lange keeper van Noordwijk de verhoudingen in de eerste klasse-derby, die na anderhalf uur redelijk aantrekkelijk voetbal onbeslist eindigde: 1-1. SASSENHEIM - Ter Leede en Kat wijk kregen het afgelopen week einde beide een nederlaag te slik ken. De Sassenheimers moesten in de thuiswedstrijd tegen Lyra met 0-1 het onderspit delven en delen door dit resultaat de laatste plaats in de derde klasse A van het zater dagvoetbal met Maasdijk. Katwijk, dat bij Zwaluwen Vlaardingen met een 1-0 nederlaag werd geconfron teerd, ruilde de derde positie op de ranglijst in voor een plaats in de middenmoot. Ter Leede - Lyra 0-1. Voor Ter Leede zijn na vier com petitiewedstrijden de problemen al huizenhoog gerezen. Zegge en schrijve één punt werd er tot dus ver binnengehaald door dé ploeg van trainer Henk Spaan, die dit sei zoen waarschijnlijk opnieuw tegen degradatie zal moeten opboksen. Met de wedstrijd tegen Zevenho ven, de verrassend sterke debutant in de derde klasse, voor de boeg lij ken betere tijden vooralsnog ver weg. Het duel met Lyra werd voor het publiek een rampzalige vertoning. Beide ploegen creëerden in de ge hele wedstrijd geen enkele doel kans en de wedstrijd leek dan ook in een doelpuntloos gelijkspel te eindigen. Scheidsrechter De Jong uit Noorden stak daar twee minu ten voor tijd echter een stokje voor, toen hij een overtreding van Johan Verloop met een strafschop be strafte. Hoewel de beslissing van de leidsman zeer omstreden was, lieten de bezoekers uit De Lier dit buitenkansje niet onbenut. Piet Paauwe nam achter de bal plaats en tekende voor het enige doel punt in deze wedstrijd. Zwaluwen Vlaardingen - Kat wijk 1-0. Katwijk heeft in Vlaardingen de punten duidelijk laten liggen. Hoe wel de ploeg over de hele wedstrijd gezien een duidelijk veldoverwicht had, werden de kansen door onder andere Cor Haasnoot en Wim Guyt II onbenut gelaten. In de eerste minuut kregen de Katwijkers al een tegenslag te in casseren. Spitsspeler Jan van Duyn verstapte zich en moest ge blesseerd uitvallen. Enige minuten later was het geluk opnieuw niet aan de zijde van trainer Peter Ciere en zijn mannen, toen een doelpunt van Adrie Nijgh wegens buitenspel werd afgekeurd. Terwijl Katwijk faalde in de af werking, ging Zwaluwen Vlaardin gen beduidend beter met de moge lijkheden om. Precies drie waren er nodig om tot scoren te komen. Harry Boekhold nam een diepge- speelde bal mee en lobde die ver volgens over de uitgelopen keeper René Sinke heen: 1-0. Na de theepauze bleek Katwijk opnieuw niet in staat om de gelijk maker te forceren. Nadat midden velder Peter Boon alleen voor de keeper een kopkans onbenut had gelaten, bleek dat Katwijk zijn kruit verschoten had. Katwijk-spe ler Arnold Vooys liep in de slotfase nog tegen een boeking op. Over die uitslag bestond in het Katwijkse kamp niet minder tevre denheid dan in de kleedkamer van Noordwijk. Uiteraard wees de thuisclub direct na afloop op de ge miste penalty, die Quick Boys op een wel heel gunstig moment op voorsprong had kunnen brengen. Maar al snel drong ook daar het be sef door dat de Katwijkers zelf een paar keer héél goed waren weg ge komen in de 'kustslag', die gedu rende negentig minuten werkelijk alle kanten op kon. Dat de teller uiteindelijk bij 1-1 bleef steken mocht een wonder he ten. Want zowel Quick Boys als Noordwijk 'ging' in een hoog tem po voor de winst en kreeg dank zij die instelling zoveel kansen dat het, pakweg, net zo goed 5-5 had kunnen worden. "Een terechte uitslag", waren niet alleen de voetballers van Quick Boys en Noordwijk, maar ook de respectievelijke trainers Hans van der Zee en John Eelman van mening. Met die woorden be nadrukten de beide oefenmeesters dat met een overwinning van hun ploeg het andere elftal tekort zou zijn gedaan. "Beide de ploegen hebben ge probeerd de wedstrijd te winnen", sprak Eelman naar waarheid. "Daarom is het ook een aardige pot geworden. Over negentig minuten genomen is dit een normaal resul taat". Zijn Quick Boys-collega Van der Zee kon zich daarin vinden en was niet alleen verheugd over de puntendeling, maar ook over de in stelling van zijn ploeg, "die verre weg de beste wedstrijd tot nu toe speelde". Knock-out Dat hij dat na afloop zou kunnen zeggen had de inwoner van Scho ten na een kwartier voetbal niet kunnen bevroeden. In de eerste vijftien minuten werd zijn ploeg door Noordwijk in de kraag ge pakt, met de rug tegen de muur ge zet en vervolgens dizzy geslagen. In de door een kleine 3000 kijkers bevolkte sfeervolle duinen had Jos Smits de Katwijkers de knock-out kunnen toedienen, maar de mid denvelder schoof de bal na een goede actie van Ivan Hermans al leen voor het doel in de handen van keeper Theo Guyt. "We werden overlopen door Noordwijk", wist de Katwijkse mandekker Fred Eysberg, die in die periode een keer vlak voor de doellijn redding had moeten bren gen. "We hadden vooraf goed door gesproken hoe we zouden spelen, maar aan voetballen kwamen we toen niet toe". De tactiek van Quick Boys (met de herstelde Teun van der Plas in de ploeg) was er op gebaseerd in een vroeg stadium de opbouw van de Noordwijkers te verstoren. Om die tactiek ten uitvoer te brengen had Van der Zee concessies ge daan. Mart van der Plas bleef aan de kant en op zijn plaats speelde nu middenvelder Kees van Rooyen, die de opdracht kreeg de tegenstanders zoveel mogelijk voor de voeten te lopen. "Noord wijk is een counterploeg en we wil den niet met open ogen in de val te lopen", legde Van der Zee uit. Het gevolg daarvan was dat Quick Boys tegen zijn gewoonte in met twee spitsen - Leen van der Plas en Frenk van der Kley - ope reerde. Die speelwijze leek aanvan kelijk verkeerd uit te pakken, maar na het slechte begin hervonden de Kees Ruis van Quick Boys in een grimmig luchtduel gewikkeld met Ivan Hermans van Noordwijk (rechts). Katwijkers zich. Zoals zaterdag fei telijk alles onvoorspelbaar was, kreeg Quick Boys in de veertiende minuut onverwacht een grote kans, die door Van der Kley (nog) niet op juiste waarde werd geschat. In de vijftiende minuut echter toonde de Haagse Katwijker zich bijzonder trefzeker door de bal van twintig meter, via de binnenkant van de paal, achter Dortmundt te knallen: 1-0. Daarmee deed de dribbelaar het wedstrijdbeeld ge weld aan, want Noordwijk toonde zich in die periode de beter voet ballende ploeg. Hoewel Quick Boys na die fraaie treffer meer greep kreeg op de opponent en nog een kansje verprutste (Leen van der Plas), bleek dat het elftal van Eelman de tegenslag tamelijk ge makkelijk had verwerkt. Het team ging dan ook op zoek naar naar eer herstel. Dat kreeg de ploeg in de 34ste minuut, toen de prima voet ballende Hans Boom aan de rech terkant John Marijt bereikte. De back verstuurde op zijn beurt de bal naar de geheel vrijstaande Klaas Vink, die Theo Guyt met het hoofd versloeg: 1-1 Diezelfde Vink zag even later Smits en Hermans vrij voor het doel staan, maar beide spelers mis ten, zoals kort daarna ook Leen van der Plas miste: van elf meter. Scheidsrechter Reedijk, die vlag- signalen van zijn grensjagers ne geerde, slecht de voordeelregel toepaste en verzuimde Andries Wendt te noteren na schoppen te gen het lichaam van Arie van Duyn, zag Van der Kley vijf minu ten voor de pauze over de voet van Mark Vink tuimelen. De arbiter gaf een' strafschop. Leen van der Plas schoot de bal niet slecht in, maar Dortmundt stond een Katwijkse voorsprong in de weg. "Ik voelde dat-ie de bal in die hoek zou knallen", aldus Dort mundt. "Ik ken die jongen niet, maar zijn aanloop en zijn gedrag waren voldoende om te weten hoe hij de strafschop zou nemen. Toen was het niet zo moeilijk meer". De redding van Dortmundt bleek ove rigens geen goede uitwerking te hebben op het spel van Noordwijk, dat in het begin van het kwalitatief mindere tweede part op zijn beurt in de hoek werd gedrukt. Frenk van der Kley kwam net te laat om Dortmundt te verschalken en Leen van der Plas miste het doel op een haar nadat hij goed was losgekomen van Sjaak Sluys. Resultaat leverde de periode waar in Quick Boys (met de licht gebles seerde Johan Jonker inmiddels voor Hans van der Plas) bijzonder goed voor de dag kwam, niet op. In tegendeel, aan de andere kant van het veld kreeg Ivan Hermans, die felle duels uitvocht met Fred Eys berg, een uitgelezen kans. "Maar we misten toen scherpte om het af te maken", had Eelman gezien. "Noordwijk speelde de eer ste helft goed. Maar we hebben toen teveel gegeven en daardoor kwamen we na rust iets tekort. Combineren lukte niet meer, we le den te vaak balverlies". Quick Boys rook dan ook de overwin ning. Reden waarom Mart van der Plas Arie van Duyn kwam vervan gen (bij Noordwijk kwamen Kees Nulkes en Albert Bosma voor res pectievelijk Sjaak Sluys en Hans Boom). Het meeste gevaar kwam echter niet van de puntspeler maar van Johan Jonker. Zeven minuten voor het einde kopte de verdededi- (foto Van Boven) ger de bal na een voorzet van Van Rooyen zéér goed in, maar Dort mundt redde zijn ploeg opnieuw. "We hebben in elk geval alles ge probeerd", keek Van der Zee te rug. "De jongens hebben een ge weldige inzet getoond. Je mag trouwens niets anders verwachten. Ik hoop dat dit geen uitschieter is geweest. Het geeft vertrouwen voor de toekomst". In het andere kamp putte ook Dick Dortmundt moed uit de ver richtingen van zijn ploeg. "De eer ste helft is het goed gegaan. Daarna kwamen we onder druk te staan. Zeker na die nederlaag van vorige week kunnen we tevreden zijn met dit resultaat". FRED SEGAAR LISSE - Door een dik verdiende 4-0 overwinning op Xerxes is FC Lisse op een gedeelde tweede plaats in de tweede klasse B te rechtgekomen. De ploeg van oe- fenmeester Hans van der Vlist had deze riante voorsprong reeds na 35 minuten opgebouwd tegen de ploeg uit Rotterdam, die door deze nederlaag met slechts één punt uit vier wedstrijden hekke- sluiter bleef. Lisse heeft dit seizoen kwa veldspel een ware metamorfose ondergaan. In hoog tempo wor den prima combinaties op de grasmat gelegd en ook achterin blijkt de zaak redelijk goed geo- raniseerd te zijn. Het jonge team, de gemiddelde leeftijd schom melde afgelopen zaterdag rond de éénentwintig jaar, moest het tegen Xerxes stellen zonder de geblesseerde Cees Guyt en de op huwelijksreis zijnde René van Hensbergen. Wie had gedacht dat Lisse door deze veranderin gen aan aanvalskracht had inge boet kwam bedrogen uit. Met Leo van Kampen en de dit sei zoen uit de jeugd overgekomen Richard Mulder als vleugelspit sen werd het de Rotterdamse verdediging voortdurend moei lijk gemaakt. Gedurende de hele wedstrijd trad de Xerxes-verdediging niet afdoende op tegen de aanvallend ingestelde thuisploeg. De spitsen kregen teveel vrijheid en met na me vleugelverdediger Oskar Peeters werd voortdurend zoek gespeeld door Leo van Kampen. Na zeven minuten viel de eerste treffer toen Richard Mulder op links zijn directe tegenstander Edward Bosch omspeelde en de bal in de uiterste hoek plaatste: 1-0. Op het eerste oog leek Xerxes, ondanks de 1-0 achterstand, Lis se wel degelijk tegenstand te kunnen bieden. Het probleem bij de Rotterdammers was evenwel dat de voorhoede niets zinnigs deed met de goed aangevoerde ballen vanaf het middenveld. Het meeste gevaar kwam dien tengevolge van schoten vanuit de tweede lyn. Na een kwartier spelen ging Xerxes opnieuw in de fout bij een aanval van Lisse. Een voor zet van Gerard van Rooyen be reikte de compleet vrijstaande Rob Vermeulen die spitsspeler Henri van der Weijden in staat stelde om 2-0 aan te tekenen. In middels was wel duidelijk ge worden dat de verdediging zo lek was als een zeef. Niet verwonder lijk was het daarom dat Lisse twintig minuten later met een 4-0 voorsprong op rozen zat. Op nieuw waren het Richard Mulder en Henri van der Weijden die de doelpunten op hun naam brach ten. Zo leuk als de eerste helft was, zo saai was het tweede gedeelte. Lisse geloofde het allemaal wel, terwijl er toch een monsterzege in het verschiet lag.. In de laatste minuut illustreer de invaller Franklin Francelino nog eens de machteloosheid van Xerxes, door de bal na een voor zet van Arthur Scheppink voor een leeg doel op de lat te koppen. RENÉ VAN DER HARST Collega Kroese kon zich maar moeilijk voorstellen, hoe het toch ooit mogelijk was geweest dat zijn ploeg zich in de slotfase zo had ver galoppeerd. Kroese: "Onbegrijpe lijk! Bijna tachtig minuten lang wordt er gedisciplineerd gespeeld. De tegenstander krijgt geen kan sen, terwijl wijzelf volop scoringg- mogelijkheden weten te creëren, hetgeen een kwartier voor tijd re sulteert in een voorsprong. Vlak daarna is het gedaan met onze dis cipline en met de concentratie. Dat wordt op dit niveau uiteraard on middellijk afgestraft en ook de spe lers weten dat donders goed. ARC startte het duel met DSVP zeker niet met de intentie om de beide winstpunten in Pijnacker achter te laten. Met de weer bijna herstelde Ed Graper op de wissel bank, maar nog altijd zonder Van Es, Kluivers en Riny Oosterlee, trad de Racing de Janse-formatie agressief tegemoet. De sterk spe lende Peter Borst gaf Floor Vijf huizen, van wie DSVP het vaak moet hebben op het gebied van scoren, geen schijn van kans en ook Rob Koolstra hield zich goed staande ten opzichte van Paul Jeri- se, de tweede Pijnackerse spits. Voorbeeldig Aangezien de in de voorste linies opduikende middenvelders even eens voorbeeldig werden afge stopt, zal het duidelijk zijn dat doelman Cor Prook alleen maar at tent hoefde te zijn op afstandsscho ten. Daar Floor Vijfhuizen en Fred Filippo evenwel te hoog mikten, kon Prook zijn activiteiten voor rust beperken tot één duik richting benedenhoek, bij een inzet van Paul Jense. ARC had veel minder balbezit dan de Pijnackerse briga de, maar was wel veel gevaarlijker. Zo verscheen Niek Oosterlee, na goed werk van de overigens niet op dreef zijnde Sieto Schalkers, volle dig vrij voor goalie John Marrevee - Oosterlee schoot over - en kwam ook René Lammers in kansrijke positie voor het doel van Marrevee. Lammers mikte net naast. In de dertigste minuut kregen de Alphe naren binnen vijftig tellen zelfs drie riante mogelijkheden op een treffer, doch Johan Boer, Jacques Keij en Wilco van Leeuwen slaag den er niet in het leder achter de Pijnackerse goalie te deponeren. Ook een poging van de balvaardige Boer, vlak voor rust, kende geen Een kwartier na de thee, nadat DSVP-captain Dick v.d. Kooij door de goed leidende arbiter Storm was geboekt wegens een overtreding op Johan Boer, kon de nummer drie van de ranglijst ein delijk weer eens een scoringskans bewerkstelligen. Paul Jense zette Fred Filippo vrij voor Prook, maar de lange middenvelder schoot van dichtbij toch nog over. Een minuut later kwam Ed Graper, nog maar net hersteld van een blessure, in het veld voor Sieto Schalkers, wiens stek voorin door middenvel der Boer werd overgenomen. DSVP drong naarmate de tweede helft vorderde steeds meer aan, maar de voortreffelijke ARC-libero Jelle Koolstra en de zijnen gaven geen kansen weg. De Racing loer de op de counter, maar de scherpte ontbrak. Graper Tien minuten nadat Graper zijn rentree had gemaakt, kwam de middenvelder met de bal aan de voet in de middencirkel de op bui tenspel spelende DSVP-defensie tegen. In z'n eentje omzeilde Gra per die val om vervolgens op Mar revee af te stevenen. Graper, die vanaf de kant volop had kunnen zien hoe je niet met kansen moet omspringen, gaf zijn collega's een demonstratie van hoe je dat dan wel moet doen. Koelbloedig om speelde hij Marrewee: 0-1. ARC leek de winst op zak te heb ben. Twee minuten later evenwel haalde DSVP de Alphenaren uit die" droom. Dick v.d. Kooij bedien de de geheel vrij gelaten René Wol- terman, die dankbaar gebruik maakte van de absentie op dat mo ment van ARC's rechterverdedi- gingsblok: 1-1. Een minuut later was het bijna al 2-1, toen Floor Vijfhuizen éénmaal Peter Borst te vlug af was en net naast kopte. Uit stel van executie, want acht minu ten voor tijd kwam de Pijnackerse voorsprong er toch. Een voorzet van linksachter Jan van Vugt be landde op het hoofd van de norma liter in het reserveteam acterende Albert v.d. Dussen - DSVP miste Erik Mulder en Harry Garnaat (ge blesseerd) - waarna het leder via de rug van een Alphense verdediger opnieuw bij de voorstopper terecht kwam. Met een puntertje schoot Van der Dussen raak. Ondanks kansen voor René Lammers en Jacques Keij en ondanks een af standspegel van Graper, bleef het 2-1. Het kan raar lopen... NICK VERWOERD

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 17