m prince lldll cladding tekenaar Jonge MTS-ers E als projectengineer schoonmakers m/v m VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VA ELKE ZATERDAG VAKATURES PHILIPS winkelbeheerder m/v hooge burch Electromonteur m/v DE MANSE EEN LOGOPEDISTE Een commerciële funktie voor jonge mensen met een middelbare opleiding. amro bank DOORSMEERDER/ ONDERHOUDSMONTEUR (M/V) BLOM C.V. PRINCE CLADDING BV, in® telefonist(e)/adm. medewerk(st)er docent(e) docent(e) I1? Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Philips, krachtige positie in automatisering Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen, kortweg PTIS, is de Nederlandse marketing- en ver kooporganisatie van Philips op het gebied van auto matisering. Vooroplopend in (tele)communicatie en computersystemen. Ruim 1.200 medewerkers, die vanuit het hoofdkantoor in Den Haag en een vijftal regionale verkoopkantoren de markt bewerken. PTIS heeft een sterke positie in de markt veroverd en groeit snel. De allernieuwste technologie geeft vorm aan nieuwe dimensies Ook bij grote concerns zoals Philips zelf, de PTT, bankinstellingen, overheidsorganisaties e.d. heeft PTIS een sterke positie verworven. Met name door geavan- ceèrde systemen waarin de integratie van beeld, spraak, gegevens en tekst nieuwe dimensies geeft aan kantoorautomatisering. Digitale bedrijfstelefoon-, of liever telecommunicatiecentrales spelen daarin een belangrijke rol. Bedrijfstelecommunicatie: projecten op maat Bedrijfstelecommunicatie wordt meestal naar specifica tie van de klant geleverd. Projecten op maat dus, die door het projectenbureau Bedrijfstelecommunicatie worden opgesteld. Daar wordt de systeemsoftware gemaakt en de documentatie. Daar worden ook de voorschriften en adviezen verstrekt aan installatieme dewerkers, testers en klanten. Tenslotte coördineert het projectenbureau de nazorg. Kortom: veelzijdig werk voor MTS-ers E die in een team kunnen wer ken. Waardevolle opleiding Als u uw opleiding MTS-Elektronica hebt voltooid na de MAVO, bieden wij u een opleiding tot project engineer. In een training-on-the-job leert u snel zelfstandig werken. In een gebied waar computers en telecommunicatie elkaar hebben gevonden. Wij zijn geïnteresseerd Als u zichzelf herkent in het hiervoor geschetste profiel van bedrijf en functie en jonger bent dan 25 jaar, willen wij graag met u praten. Over wat u Philips te bieden heeft. En over wat Philips u als haar mede werker te bieden heeft. Zoals een goede salariëring, met uitstekende voorwaarden, mogelijkheden om door te studeren en door te groeien. Schrijf naar PTIS, afdeling Personeelzaken, Postbus 16830, 2500 BV 's-Gravenhage. Richt uw brief aan M.A.J. Boer. Hij maakt snel een afspraak. U kunt ook bellen: 070-482746. MTS-ers Elektronica met MAVO-vooropleiding Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Ten behoeve van onze in maart 1987 te openen levensmiddelen- en kledingwinkel zoeken wij per 1 november 1986 een Funktie: Van u wordt verwacht, dat u een bijdrage levert aan het opzetten van de winkel. Na de opening bent u verantwoordelijk voor het beheer van de winkel, waarbij u leiding geeft aan 5 medewerk(st)ers en begeleiding aan 2 bewoners. Uw taken bestaan onder andere uit: voorraadbeheer, het verzorgen van de administratie waaronder dagafrekeningen, week- en maandstaten, het geven van deskun dige adviezen met betrekking tot kwaliteit, leveranciers, planning en organisatie van het gehele winkelgebeuren, de samenstelling van het assortiment, etc. Eisen: U beschikt over een afgeronde opleiding middelbare detailhandel school. Voorts dient u enige jaren ervaring te hebben als afdelings chef of winkelbeheerder. Leeftijd: Ongeveer tussen de 25 en 35 jaar. Salaris: Funktiegroep 35; minimaal I 2.244,— en maximaal t 3.096,— bruto per maand. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Informatie: Nadere informatie omtrent deze funktie kunt u inwinnen bij de heer A. van Tol, assistent-hoofd civiele dienst, telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning in dit blad, richten aan de Dienst Sociale Zaken, t.a.v. mevrouw A.E.E. van Minnen, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. BLOEMENVEILING "FLORA" De technische dienst heeft tot taak zorg te dragen voor het onderhoud van het 115.000 m2 in beslag nemende gebouwencomplex en de hierin opgenomen techni sche voorzieningen. In de loop van het volgende jaar zal nog eens 21.000 m2 aan gebouwen in gebruik worden genomen. Het onderhoud is van bouwkundige, eleclro-technische en mechanische aard. De personele sterkte van deze dienst bestaat uit to medewerkers. Functie-Informatie - het verrichten van pertodiek onderhoud aan hoofdzakelijk electro-technische instal laties - het verhelpen van stonngen en het uitvoeren van urgente onderhoudstaken. Functie-eisen Een gedegen technische opleiding, bij voorkeur VEV-diploma sterkstroom monteur of MTS. energietechniek. Studerend voor VEV-installateur of de bereidheid deze studie te gaan volgen Belangstelling voor electronics. U bent 25-35 jaar oud en beschikt over een praktijk en servicegertchte instelling. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van opleiding en ervaring, richten aan: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. Afdeling personeelszaken Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg Kiljonpod 2, 2321 SK Leiden. Het bestuur van de Prot. School voor Moeilijk Lerende Kinderen vraagt m.i.v. 1 december 1986 voor 20 uur Verwacht wordt: - Een positief prot. chr. levensovertui ging - Goede contactuele gigenschappen. Voor inlichtingen kunt u bellen: H.J. Nieuwstroten (direkteur), tel. 071-155944 (privé) 071-311940 (school) Sollicitaties binnen 2 weken te richten aan: Dhr. R.J. Veldhuyzen van Zanten, Carneool- straat 32, 2332 KB Leiden. De kantoren van de Amro Bank in het dis- trikt Leiden hebben vooral een plaatselijke functie. Wij stemmen ome diensten voortdu rend af op de actuele behoeften van zakelijke en particuliere cliënten. Onze bank maakt deel uit van het Amro con cern. een van de groot ste Nederlandse ban ken, met ruim 900 vesti gingen en zo'n 23.000 medewerkers in bin nen- en buitenland. Voor enkele vestigingen van de Amro Bank in het distrikt Leiden, dat zich uitstrekt van Bodegra ven tot de kustplaatsen Katwijk en Noordwijk, zoeken wij jonge mensen die na een gedegen in- werkperiode starten in de funktie van kliëntenadviseur of (assis tent) beheerder op een bijkan toor. Hij/zij zal onze kliënten gaan ad viseren over spaarvormen, ver zekeringen, woninghypotheken en dergelijke. Wat wij vragen vooropleiding op VWO/MDS/ MEAO-niveau Nibe-Basis uitstekende kontaktuele vaar digheden kommerciële aanleg en acqui- sitieve instelling relevante kommerciële (bank) :ervarinq leeftijd vanaf 22 jaar Wat wij bieden Naast de gebruikelijke arbeids voorwaarden kennen wij-een zo genaamde 13e maand, een aan deel in de winst, een premievrij pensioen en minimaal 25 werk dagen vakantie. U kunt gebruik maken van een gunstige studiekostenregeling. Voorts kent de Amro Bank een goed uitgewerkt loopbaanplan ningssysteem dat mensen de mogelijkheid biedt zich ook op langere termijn optimaal te ont plooien. De sollicitatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selek- tieprocedure. De uitslag hiervan kunt u met het onderzoekburo bespreken voordat rapportage aan de bank plaatsvindt. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de Amro Bank, afde ling personeelzaken, Stations weg 31-33, 2312 AT Leiden. Voor meer informatie kunt u kon- takt opnemen met de heer J. 't Jong, distriktpersoneelfunktiona- ris, telefoon 071-145611. Gevraagd voor spoedige indiensttreding: voor deze verantwoordelijke baan moet hij/zij in staat worden geacht zelfstandig te kunnen werken, mogelijke gebreken aan bedrijfswagens kunnen constate ren en in overleg met de chef werk plaats en cliënten door preventieve on- derhouds- en reparatiewerkzaamheden eventueel naderende stilstand helpen voorkomen. Kleine reparaties moet hij/zij ze'ftst'andig Kunnen uitvoeren. Ervaring met zware bedrijfswagens strekt tot aanbeveling. Geïnteresseer den kunnen zich telefonisch of schrifte lijk wenden tot Off dealer Daf en Mitsubishi bedrijfswa gens afd. werkplaats, de hr. B. van Egmond Industrieweg 21, 23B2 NS Zoeterwoude (Rijndijk) Telefoon 071-899222 toestel 16 Metalen dak-, gevel- en vloerkonstrukties Ter versterking van onze tekenkamerbezetting zoeken wij een bouw kundig of staalbouwkundlg: Voor deze funktie denken wij aan een jongeman van ca 20 a 25 jaar met een opleiding op MTS-niveau en een tekenkamerervaring bij een constructie- of architectenbureau. Geboden wordt een zelfstandige funktie met een goede honorering in een prettige werksfeer. Heeft u interesse in deze funktie en beschikt u over voldoende oplei ding en ervaring, dan zien wij u sollicitatie met belangsteliing tege moet. Postbus 15, 2380 AA Zoeterwoude. Telefoon 071-899223. Aan de Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Kagerstraat 7, worden z.s.m. gevraagd ter vervanging wegens ziekte. De werktijden zijn: 's middags, 3 uren per dag, 15 uren per week; en 's ochtends van 6.30 tot 8.30, 10 uren per week. De rechtspositieregeling, van het onderwijsperso neel is van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw W.M. v.d. Geest, tel. 071 - 15 41 21 (school). Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 895 binnen een week na verschij nen van dit blad te zenden aan de school, Kagerstraat 7, 2334 CP Leiden. Middelbaar Economisch Administratief Onderwijs Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden, tel. 071-769203. Directeur C.E. van Oort. Herhaalde oproep De Leidse school voor M.E.A.O. roept solli citanten op voor de volgende functies 32 uur per week. M.A.V.O./H.A.V.O. niveau met goede telefoonstem machineschrijven 13 uur maatschappijleer 8 uur Brieven te zenden aan de directeur, Lammen schanspark 4, 2321 JK Leiden.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 24