i SJARTEC enthousiaste medewerkers(sters) SHOWROOM VERKOOPSTER (M/V) leerling- of aankomend tekenaar m/v Specialistische en leidinggevende functies voor ervaren HBO'ers Chemie (A en B) Receptioniste) telefoniste) -ir randstad uitzenH bureau •v randstad uitzendbureau ELSENGA ELEKTR0 VAKMENSEN IN ELEKTRICITEIT ELEKTRO MONTEURS elsenga technisch adviseur/verkoper Dutch Masters in dried flowers. «&INFOTHEEK RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE v/m Sjartcc, ccn vooraanstaande, snelgroeiende, technische groothandel in sanitair en centrale vcrwarmingsartikeïcn, vraagt voor spoedige indiensttreding op de afdeling sanitair op part-time basis (ca. 20 uur per week) Een fascinerende baan voor ccn representatieve verkoopster met goede contactuele eigenschappen en ervaring in de directe verkoop. Affiniteit met luxe sanitair is een pré. Leeftijd ca. 30 jaar. Wij bieden voor deze aantrekkelijke functie een goed salaris, een prettige werksfeer en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Stuur dan een handgeschreven sollici tatiebrief met recente pasfoto en c.v. aan de directie van Sjartec. Postbus 404, 2300 AK Leiden. Bij het Gas- en Watervoorzieningsbedrijf voor de Bloem bollenstreek te Hillegom kan geplaatst worden een Functie-Informatie. De kandidaat wordt opgeleid voor het in tekening brengen van leidingen en installaties voor gas en water. Arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, verder zijn de gebruikelijke rechtspo sitieregelingen voor het overheidspersoneel van toepas sing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de directeur van hel bedrijf, 1e Loosterweg 42,2182 BM Hillegom. Sikkens. Niet voor niets een begrip in de wereld van verf en kieur. Van vele internatio nale markten thuis met een uitgebreide reeks kwalitatief- hooggewaardeerde, gespe cialiseerde produkten voor de perfecte afwerking van ge bouwen, schepen, voertuigen, vliegtuigen, boorplatforms, bruggen, viaducten, kortom voor alles wat kleur en be scherming vraagt. Nu al geïn teresseerd in Sikkens? Van ons bedrijf is een video reportage gemaakt. Deze is te zien bij de volgende Geweste lijke Arbeidsbureaus: Maastricht, Eindhoven, Tilburg, Rotterdam, Utrecht, Enschede, Leiden, Lisse, Amsterdam, Groningen, Delft en Nijmegen. Binnen de bedrijfsorgani satie van Sikkens B.V. in Sassenheim neemt het be- drijfslaboratorium (met ca. 50 medewerkers) een belang rijke plaats in. Deze afdeling heeft als primaire taak het uitvoeren van keuringen m.b.t. binnenkomende grondstoffen, halffabrikaten, gerede produk ten en kleuren. Daarnaast maakt zij kleurmengformules en verleent zij technisch- specialistische ondersteuning bij problemen in de produktie. Het bedrijfslaboratorium heeft nu een aantal interessante vacatures voor HBO'ers Chemie (m/v). De leidinggevende functies Uw taken: leiding geven aan 3 tot 6 medewerkers binnen een keuringsgroep of sub afdeling; kwaliteitsbewaking van te keuren produkten volgens vastgestelde richtlijnen; optreden als technisch specialist bij complexe kwaliteitsproblemen. Uw profiel: HBO-B, chemisch- analytische richting; kennis van toegepaste statistiek en instrumentele analyse; bij voorkeur 5 jaar relevante laboratoriumervaring; kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; leidinggevende en com municatieve vaardigheden; systematische en plan matige werkwijze; leeftijd 30-40 jaar. De specialistische functies Uw taken: uitvoeren van niet- routinematig onderzoek t.b.v. produktgebonden problemen in de produktie; preventieve kwaliteits bewaking; verbeteren en optimaliseren van keuringsmethoden. Uw profiel: HBO-A, chemie/natuur kundige richting; kennis van toegepaste statistiek; bij voorkeur enige jaren ervaring in een zelfstandige functie binnen een soort gelijk laboratorium; hoge mate van kleur gevoeligheid; kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; systematische en plan matige werkwijze: leeftijd 23 -30 jaar. Belangstelling voor een van deze verantwoordelijke func ties? Dan kunt u uw schriftelij ke sollicitatie richten aan de heer R. Krommendam, afde ling Personeel Organisatie, Sikkens bv, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Telefoon (01711)8 20 84. Sikkens bv, Rijksstraatweg 31 2171 AJ Sassenheim. H F. Slenfert Kroese bv is een tot Kluwer N.V. behorende Wetenschappelijke en Educatieve Uitgeverij met toonaangevende (Ieer)boeken op de vakgebieden algemene economie, bedrijfseconomie, informatica, openbaar bestuur, sociale wetenschappen en biologie. Nieuwe activiteiten zijn in ont wikkeling. Sinds enige jaren maakt Martinus Niihoff deel uit van de uitgeverij met (leer)boeken op het terrein van de Nederlandse taal- en letter kunde, wetenschapsfilosofie, geschiedenis en communicatie. Het totale uitgavenpakket is ondergebracht bij vier uitgevers, die worden ondersteund door een vijftal afdelingen. Het educatieve fonds beslaat een belangrijk deel van de werkzaamheden. Door haar kleinschalige organisatie is er een gunstig werkklimaat en worden de diverse onderwijsvelden alert bewerkt Thans werken er 30 mensen bij Stenfert Kroese. Wij zoeken op korte termijn contact met kandidaten voor de functie van receptionist(e)/telefonist(e). Tot de belangrijkste taken behoren o.a.: het ontvangen van bezoekers, het bedienen van de telefooncentrale, het verstrekken van informatie, typewerkzaamheden, algemene en lichte administratieve werkzaamheden. Voor deze functie denken wij aan kandidaten met: Mavo-diploma, aangevuld met een opleiding voor receptionist(e) telefonist(e), accurate werkwijze, goede typevaardigheid, een leeftijd van circa 20 jaar. Informatie Nadere telefonische informatie over deze vacature is te verkrijgen bij de directeur van de uitgeverij, de heer O.F. Goedhart (071-149844) Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: H.E. Stenfert Kroese B.V. Postbus 33,2300 AA Leiden T.a.v. de heer O.F. Goedhart /NL N O O Leldsedreef 5 rs 2352 BA Leiderdorp tel. 071-899347. Instituut voor Middelbare en Hogere Opleidingen voor medewerkers in chemische en medische laboratoria heeft zo spoedig mogelijk onderstaande vakatures te vervullen a. Typiste/adm. kracht voor 20 uur per week. Salaris max. 2.336,- bruto per maand afhankélijk van leeftijd en ervaring. b. Medewerker huishoudelijke dienst, voor lopig tijdelijk, waarneming wegens ziekte, voor een volledige weektaak. Salaris max. 2.175,- bruto per maand afhankelijk van leeftijd. Draaier Voor een bedrijf in Zoeterwoude-Dorp zoeken wij m.i.v. 15 september een draaier. Ervaring is een vereiste. Het werk gaat langere tijd duren. Werktijden zijn op de dag. Autopoetser Voor een bedrijf in Leiderdorp zoeken wij m.i.v. maandag 15 september een autopoetser, die in het bezit is van een rijbewijs. Ervaring is gewenst, doch niet noodzakelijk. Werktijden zijn op de dag. Duur: langere tijd. CV-monteurs en loodgieters Voor diverse projecten in de omgeving van Leiden zoe ken wij ervaren cv-monteurs en loodgieters. De cv-monteurs moeten zeer ervaren zijn. Lassen is ech ter niet noodzakelijk. Het werk duurt tot eind december. De loodgieters moeten ervaring hebben met zinkwerk en afmontage. Aanvang: direct. Produktie-medewerkers Wij zoeken voor een palletsfabriek in Voorschoten enkele produktiemedewerkers. De werktijden zijn van 8.00-17.00 uur. Duur: enkele weken. Schoonmakers Voor enkele objecten in Leiden zoeken wij m.i.v. 15 sep tember schoonmakers/sters voor de avonduren. De werktijdens zijn va 17.30-19.30 uur. Duur: langere tijd. Leiden, Boommarkt 3a Industrie personeel, 071-146546 Technisch personeel, 071-121541 Leiden, Kort Rapenburg 6 Kantoor personeel, 071-149541 Medisch personeel, 071-149446 Of 't nu gaat om installatiewerk of om de aanschaf van elektrische apparaten, Elsenga Elektro is een veilige partner. En zoeken op korte termijn voor werken in de Haarlemmermeer, regio Haarlem en Amsterdam - met enige jaren ervaring V.E.V. diploma's Installatietechniek b.v. kruisweg 1059-1065 2131 ct hoofddorp telefoon 02503-11141* daglichtvoorzieningen Prince Ventilatie B.V. te Zoeterwoude is een gevestigde industrieel georiënteerde onderneming, werkzaam op het gebied van ventilatie- technieken en daglichtvoorzieningen. In een sterk groeiende markt van daglichtconstructies en toepassin gen neemt Prince Ventilatie een vooraanstaande positie in, waar door een vacature is ontstaan voor een: Onze gedachten gaan daarbij uit naar een jeugdige kandidaat met enige commerciële ervaring en een HTS-MTS opleiding. Belangstellenden nodigen wij gaarne uil kontakt op Ie nemen met PRINCE VENTILATIE B. V„ Postbus 15, 2380 AA Zoeterwoude. Telefoon 071-890600. Star Dried Flowers B.V. is een dynamisch groeiend bedrijf dat droogbloemen impor teert en exporteert over de gehele wereld. Voor onze produktieafdeling Bouquetten zoeken wij die ons willen assisteren bij het maken van Bouquetten Trekt het je aan om samen met veel mensen met droogbloemen te werken en heb je de leeftijd tussen 16 en 22 jaar, neem dan even telefonisch contact op met de heer J.W. van Delft. Telefoonnummer 01718-28943 tussen 16.00 en 17.00 uur Star Dried Flowers B.V. Vinkenweg 50 Rijnsburg Infotheek is een toonaangevend leverancier van alles op het gebied van Micro Computers. Na de oprichting in 1981 is de omzet in 1986 gegroeid tot tientallen miljoe nen guldens. Er werken thans ruim 100 mensen. De groeivooruitzichten voor de komende jaren zijn gunstig. Momenteel bestaan er bij onze groothandel Micro Macro te Leiderdorp 2 vacatures voor part-time De functie bestaat uit het bedienen van de telefooncen trale en de ontvangst van klanten. Ook worden verschei dene administratieve werkzaamheden verricht, zoals bijv. het bijhouden van adressenbestanden. Zij zal tevens de secretaresse bij haar afwezigheid ver vangen. Wij vragen een flexibele, accurate en representatieve persoonlijkheid met een goede teamgeest. Bij voorkeur een opleiding tot afdelingssecretaresse of receptioniste en een goede kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal. De werktijden zullen liggen van 8.30 tot 13.30 uur of van 12.30 tot 17.45 uur. Kandidaten dienen tevens bereid te zijn bij vakanties en/of ziekte gehele dagen te werken van 9.00-17.30 uur. Bent u geïnteresseerd dan gaarne uw schriftelijke reac ties naar INFOTHEEK SYSTEMS BV Overrl|n 5 2315 KA Lelden. T.a.v. de heer C. van der Enden.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18