'Engelsen moeten wachten' 'We gaan het heel moeilijk krijgen' Laatste kans voor Kessler IOC bang voor demonstraties Van de Weteringh ziet op tegen Quick Boys Wilander neemt rust Blaaspijpje bij volleybal Paniek bij 'FC Chaos' UEFA schuift problemen voor zich uit Hampsten in vizier van Post 'Burgemeesters te modieus bij verbieden voetbalduels' VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1986 SPORT PAGINA 13 WOUBRUGGE - In dienst van Woubrugge draafde hij vorig sei zoen bijna elke zaterdag langs het centrale verdedigingsduo van een afdelingstweedeklasser. Als spits van RCL botst hij nu wekelijks op mandekkers van top-amateur- clubs. Een wereld van verschil voor Leo van de Weteringh, die zich vorig jaar beslist niet druk kon maken om tegenstanders als Abbe- nes en SVOW. Maar nu morgen een ontmoeting met Quick Boys op het programma staat, is dat wel even anders. "Ik verheug me enorm op die wedstrijd", laat de nieuwe pu pil van oefenmeester Laurens Mouter weten, "maar tegelijk weet ik dat het ontzettend zwaar zal worden". Niet alléén voor hemzelf, maai ook voor zijn ploeggenoten, die in het prille begin van deze vqetbal- jaargang al in de problemen zijn geraakt. Na drie wedstrijden heeft RCL nog geen enkel winstpunt ge boekt en derhalve plaats genomen bij de uitgang van de eerste klasse. Voor Leo van de Weteringh is het even wennen op sportpark De Bloemerd. Niet alleen aan de hoge re snelheid van handelen die daar gebruikelijk is, maar ook aan het incasseren van nederlagen. Dat was de 'blonde pijl' namelijk een beetje ontwend. In zijn laatste jaar bij Woubrugge trof hij maar liefst 34 keer in achttien competitiewed strijden de roos en had daarmee een groot aandeel in het kampioen schap van zijn 'jeugdliefde'. Vriendenclub Die keerde hij aan het eind van het seizoen evenwel de rug toe. "Omdat ik het wel eens hogerop wilde proberen", verklaart de 22- jarige kwekershulp zijn verhuizing naar Leiderdorp. "Eigenlijk was ik dat al eerder van plan, maar-toen we met Woubrugge uit de afde- lings-eersteklasse degradeerden, vond ik het een beetje lullig om de boel in de steek te laten. We had den een echte vriendenclub en dan doe je zoiets niet". Maar na zijn ongekende produk- tie in het vorig seizoen kon Van de Weteringh na vijftien jaar Wou brugge met een gerust hart zijn voetbalgeluk elders gaan beproe- STOCKHOLM (AFP) - De Zweed se tennisser Mats Wilander heeft besloten twee maanden rust te ne men. Het eerste toernooi, waaraan hij weer wil deelnemen, is het open kampioenschap van Stockholm, begin november. „Ik ben doodmoe van het tennis en alles wat daar mee te maken heeft", aldus de Zweedse nummer één tegenover journalisten. „Het is goed, dat ik er een tijdje tussenuit ga". Als gevol'g daarvan zal Wilan der geen deel uitmaken van het Zweedse Daviscupteam, dat begin oktober in Praag tegen Tsjecho- Slowakije uitkomt. SEOEL (Reuter) - Volleybal- scheidsrechters moeten zich vol gende week tijdens de Aziatische Spelen in Seoel aan alcohol-tests onderwerpen. Voorafgaand aan de wedstrijd dienen de umpires in een pijpje te blazen. Met deze maatre gel wil de organisatie voorkomen dat de arbiters onder invloed van alcohol storende fouten maken. ven. Bjj RCL dus. Overigens niet zijn eerste keus, want de snelle goaltjesdief had aanvankelijk zijn oog laten vallen op Noordwijk. Maar nadat de belangstelling van de voormalige landskampioen was verflauwd, besloot hij zich aan te melden bij de Leiderdorpse Ra cing. Op aandrang van Laurens Mouter, die aan het eind van het vorig seizoen te maken kreeg met een verdere uitholling van zijn toch al niet brede selectie. door Jaap Visser Het vertrek van Cees Ruis naar Quick Boys, Sieto Schalkers naar ARC en het afzwaaien van doel man Peter van der Heijden wordt niet alleen door Mouter, maar ook door Van de Weteringh hevig be treurd. "Door het wegvallen van die spelers heeft RCL nog maar heel weinig ervaren voetballers over. Dat breekt de ploeg nu op. We hebben best een aardig elftal, vooral in technisch opzicht, maar we kunnen het nog niet opbrengen om een hele wedstrijd goed te voet ballen. Op sommige momenten laat bijna het hele team het even afweten en dat wordt op dit niveau onmiddellijk afgestraft". Zoals afgelopen dinsdag in de tweede helft van het ingelaste com petitieduel met Barendrecht toen RCL er na de gelijkmaker van Van de Weteringh (2-2) letterlijk en fi guurlijk met het hoofd niet bij was. Prompt liep de meer ervaren te genstander uit naar een ruime-6-2 overwinning. "Dat was beslist niet nodig", beseft Van de Weteringh. "Er liepen een paar houthakkers bij die gasten en daar deinsden wij voor terug. RCL komt fysieke kracht tekort en daar kan alleen werklust tegenover worden ge steld. We moeten knokken van de eerste tot de laatste minuut en de concentratie mag geen moment verslappen. Ik denk dat het een kwestie van ervaring is, zoiets moet groeien. Ik merk dat het al wat beter gaat dan in de voorberei ding. De momenten waarop de ploeg goed draait gaan gelukkig steeds langer duren. Als we het eenmaal kunnen opbrengen om een hele wedstrijd bij de les te blij ven, moet RCL zich kunnen hand haven". Hoewel hij bij RCL vijf klassen hoger voetbalt dan vorig jaar bij Woubrugge het geval was, lijkt Van de Weteringh ook op het hoog ste amateurniveau zijn draai te kunnen vinden. Aan zijn eerste competitietreffer tegen Baren drecht gingen al vijf 'oefengoals' vooraf. In de eerste oefenwedstrijd tegen de Rotterdamse eredivisio- nist Excelsior was het al meteen twee keer raak. Een produktie die Van de Weteringh tegen UVS her haalde. "Vier goals in twee wed strijden, dan gaan de supporters opeens een heleboel van je ver wachten", heeft Van de Weteringh inmiddels gemerkt. "Daar heb ik het toch wel een beetje moeilijk mee gehad. De overstap op zich is me niet tegengevallen. Ik heb ge merkt dat als je met betere voetbal- De ruimte en vrijheid die Leo van de Weteringh in de afdeling tot goal tjesdief maakte moet de kersverse RCL-speler bij de zaterdagamateurs ontberen. „De overstap is me niet tegenvallen" stelt de Woubruggenaar echter. (foto Van Boven) Iers speelt, je zelf ook beter gaat draaien". Ondanks dat hij bij zichzelf voor al in technisch opzicht vorderin gen bespeurt, is Van de Weteringh nog niet tevreden over zijn huidige spel: "Mouter heeft tegen gezegd dat ik wat meer mijn eigen spel moet spelen. Ik voetbal nog teveel in dienst van het elftal. Het is me al paar keer overkomen dat ik een bal afgaf aan een ploeggenoot die er om liep te schreeuwen, maar niet eens in een betere positie stond. Op zo'n moment moet ik gewoon mijn tegenstander opzoeken. Dat is toch mijn sterkste punt. Bij Wou brugge werd ik altijd in de diepte aangespeeld en dan klopte ik m'n tegenstander op snelheid. Ik kwam zo vaak oog in oog met de keeper dat ik op een gegeven moment vanzelf ging leren wat ik in die si tuaties het beste kon doen. Ik besef dat ik bij RCL niet altijd gelan ceerd kan worden. Ik zal vaker in de voeten worden aangespeeld, maar dat wil niet zeggen dat ik ook elke bal weer af moet geven. Ik moet toch van mijn eigen moge lijkheden uitgaan en dat is het doel opzoeken". Morgen zal hij bij die 'speurtoch ten' ongetwijfeld oog in oog komen te staan met Quick Boys-libero Cees Ruis. De ex-RCL'er die op De Bloemerd nu al node wordt gemist. Van de Weteringh: "We missen nogal wat lengte, zeker achterin. Daarom zullen we het tegen Quick Boys heel moeilijk gaan krijgen. Maar als we er met z'n allen negen tig minuten lang de schouders on der zetten dan kunnen we mis schien voor een verrassing zor gen". KEULEN (GPD) 'Sir' Georg Kessler is nog trainer bij de FC Köln, maar de dagen van de man die Keulen weer naar de top moest brengen, lijken geteld. Morgen avond speelt de ploeg van Toni Schumacher, de gebroeders Allofs, Tony Woodcock en Morten Olsen tegen Homburg, verliest Kessler weer dan kan hij vrijwel zeker uit kijken naar een andere club. FC Köln staat onderaan in de Bundesliga met één punt uit vijf wedstrijden. En dat terwijl de 'Sir' zoals Kessler ook in West-Duits- land wordt genoemd, een UEFA- Cup plaats in het vooruitzicht had gesteld en hij de club met miljoe nenaankopen mocht versterken. Het is allemaal triest voor Kess ler en eigenlijk gunt niemand in West-Duitland hem deze afgang. In februari dit jaar werd de zilvergrij ze gentleman-trainer als reddende engel naar Keulen gehaald. Han nes Löhr, die de club 22 jaar als voetballer en als trainer had ge diend, kon gaan. FC Köln zweefde rond de degradatiezone. Kessler kwam: „Als je in Keulen goed wil regeren, is er alleen maar een bikkelharde weg". Mooie woorden, maar het spel van Köln werd er niet beter op en de degra datie werd maar net ontlopen. Pierre Littbarski vertrok, zoals zo veel Duitse spelers naar Frankrijk. Een kwalitatieve aderlating, maar FC Köln sloeg op andere fronten toe. Thomas Allofs werd gekocht, zodat de broertjes Thomas en Klaus naast elkaar konden spelen, de Deense WK-ster Olsen kwam naar Keulen en de verloren Britse zoon Woodcock moest in de punt voor gevaar zorgen. Met een man als Toni Schumacher in het doel en PRAAG (GPD) Het vandalisme en de oprukkende be langstelling van de nieuwe media dreigen het voetbal als kijksport de nek om te draaien. De nog steeds dalende bezoekersaantallen in de meeste Europese landen bewij zen dat wekelijks. Maar in plaats van passende maatrege len te nemen om die negatieve spiraal te doorbreken, schuift de Europese voetbalunie de problemen liever voor zich uit en wordt er gezocht naar lapmiddelen om de be langstelling weer op te krikken. Zo had het uit tien leden bestaande uitvoerend comité van de UEFA in Praag drie dagen nodig om tot de slotsom te komen dat Engelse clubs pas op z'n vroegst in het sei zoen 1987-'88 weer mogen deelne men aan een van de drie Europese bekertoernooien. In de Tsjechi sche metropool werd amper een woord vuil gemaakt aan de enorme toevloed van wedstrijden op com merciële tv-kanalen als Sky Chan nel en Europa TV. Alsof het ge'en gemeenschappelijk belang is om de hausse in tv-voetbal tegen te gaan, schuift voorzitter Jacques Georges die problematiek door naar de nationale bonden en wacht hij rustig de resultaten af van het congres dat binnenkort over deze materie wordt gehouden. De vaderlandse voetbalbond on derhandelt intussen rustig verder met twee tv-stations, maar zal daar bij wel iets behoedzamer te werk gaan na het echec met Filmnet. „Je kunt er niks tegen doen", heeft KNVB-voorzitter Jo van Marle zich al overgegeven aan de macht van de tv. „Maar ik geef toe dat je er tureluurs van wordt als je alles LAUSANNE (SID) - Tijdens de 91e vergadering van het Interna tionaal Olympisch Comité (IOC) van 12 tot 17 oktober in Lausan ne zullen verschillende actiegroepen demonstreren tegen de Olympische Spelen. Ze komen uit verschillende steden, die op 17 oktober in de Zwitserse stad de organisatie van de Olympi sche Spelen hopen te verwerven. Volgens eerste schattingen worden duizend demonstranten verwacht voor protestmarsen. Het stadsbestuur kan deze acties niet verbieden gezien de demo cratische vrijheden. Daarentegen overweegt de leiding van het IOC de tentoonstel ling van de Olympische kandidaten in het Palais de Beaulieu uit vrees voor incidenten voor het grote publiek te sluiten. Alleen IOC-leden en geaccrediteerde media-vertegenwoordigers zou den nog toegang kunnen krijgen. Amsterdam, Barcelona, Bel grado, Birmingham, Brisbane en Parijs zijn kandidaat voor de Zomerspelen, Albertville, Anchorage, Berchtesgaden, Cortina d'Ampezzo, Falun, Lillehammer en Sofia voor de winterspelen. Deze dertien steden presenteren zich in het Palais de Beaulieu voor de laatste keer voor de stemming van 17 oktober. Bij de vorige IOC-vergadering, in Oost-Berlijn, had het publiek nog vrij toegang en werd de tentoonstelling bezocht door 42.000 geïnteresseerden. De actiegroepen tegen de Olympische Spelen vrezen vooral schade aan natuur en milieu door de bou w van Olympische faci liteiten. De IOC-leiding wil vooral voorkomen dat de demon straties binnen de muren van het Palais de Beaulieu plaatsheb ben en zich gewelddadige acties voordoen in de stands. De vrees van het IOC werd versterkt door brandstichting en bomaansla gen in onder meer Barcelona, Parijs en Amsterdam. maar op de tv kwakt. Je ontkomt er echter niet aan". Dat is slechts ten dele waar, omdat de voetbal bond nog altijd het recht heeft om voetbalwedstrijden op televisie te verbieden. De Macht van de top clubs en de sponsors reikt inmid dels echter zo ver, dat de voetbal bond het niet in het hoofd zal halen om dwars te liggen. Een niet minder veeg teken voor de tanende belangstelling voor voetbal is de schrikbarend geringe interesse voor de huisvesting van de twee belangrijkste Europese be kerfinales, die van de landskam pioenen en de bekerwinnaars. Zeg ge en schrijve vier steden meldden zich als kandidaat; Gothenburg heeft zich inmiddels terugtrokken vanwege de hoge kosten die ge moeid zijn met de veiligheidsvoor schriften die de UEFA stelt. De voornaamste gegadigden zijn nu Wenen, waar in het nieuwe Prater- stadion de finale van de landskam pioenen moet worden gespeeld, en Amsterdam, dat als strijdtoneel moet dienen voor de eindstrijd van de bekerwinnaars. De definitieve beslissing valt begin oktober, wan neer het dagelijks bestuur van de UEFA in Zürich bijeenkomt. Het alternatief voor Amsterdam is het Feyenoord-stadion in Rotter dam. In eerste aanleg heeft burge meester Peper weliswaar afwij zend beslist, maar volgens Van Marle heeft de UEFA Rotterdam „in de broekzak gehouden" omdat er signalen zijn dat de gemeente Rotterdam die afwijzing wil her- Van Marle vindt het ook niet vreemd dat er zo weinig gegadig den zijn om een Europese bekerfi nale in huis te halen. „De veilig heidsvoorschriften zijn zo streng en er zijn dermate grote bedragen mee gemoeid dat het nauwelijks meer is op te brengen. Amsterdam zal aan die voorwaarden moeten kunnen voldoen en de KNVB zal bereid moeten zijn het risico te dra gen". Dat is een regelrecht uitvloeisel van het Heizel-drama van mei vo rig jaar, waarbij 39 mensen het le ven verloren voorafgaande aan de eindstrijd der landskampioenen tussen Juventus en Liverpool. Bij na direct daarop werden de Engel se club voor onbepaalde tijd uitge sloten van deelneming aan Euro pees bekervoetbal. Volgens de UE FA waren er in de laatste maanden signalen dat de supportersrellen waren afgenomen, maar de men sonterende taferelen op de veer boot naar Hoek van Holland bewe zen deze zomer het tegendeel. „Pas volgend jaar", aldus Van Marle, „komt de zaak-Engeland in de UEFA weer aan de orde. Op 25 Jo van Marle (r) en UEFA-voorzitter Jacques Georges (l) hadden in Praag ook tijd om de wedstrijd i Nederlands elftal bij te wonen. Veel bijzonders leverde de aansluitende vergadering van de UEFA niet op. (foto ANP) september is er in Londen een her denkingsdienst voor Stanley Rous en bij die gelegenheid zullen we om de tafel gaan zitten met de En gelse bond. Maar niet eerder dan in het seizoen 1987-'88 zullen Engelse clube weer worden toegelaten tot toernooien van de UEFA". De Europese voetbalunie denkt daarbij nu al een selectie te moeten aanbrengen en clubs te moeten we ren die berucht zijn vanwege hun supporters. Van Marle: „Het is sneu voor een club als Everton, die nooit problemen heeft. Maar het gevaar bestaat dat de supporters van Liverpool bij Everton op de tri bune gaan zitten om rotzooi te trappen. Op die manier zou Ever ton het slachtoffer worden van mensen die de trammelant bewust opzoeken. Daarom blijven voorlo pig alle Engelse clubs uitgesloten". Heel wat minder logisch is het standpunt van de UEFA ten aan zien van clubs die in eigen land al een slechte reputatie hebben opge bouwd. De Europese voetbalunie verschuilt zich daarbij achter de dooddoener dat in het buitenland eerst de bewijslast geleverd moet worden in plaats van preventief op te treden. „Een club als FC Den Haag", meent Van Marle, „mag je niet beoordelen op de Nederlandse situatie. Pas als het bewijs is gele verd dat supporters van zo'n club ook in het buitenland rotzooi trap pen, kan de UEFA maatregelen ne men". De UEFA spant het paard kennelijk liever achter de wagen. Een opmerkelijke beslissing nam de UEFA in Praag met de toe lating van Israël tot de Europese zone voor het WK-kwalificatietoer- nooi voor spelers onder zestien jaar. Volgens Van Marle is het geen doorbraak maar wel een stap op weg er naartoe. „De deur staat op een kier. Het is nog niet veel, maar wel een begin". Bevreesd als de Europese voet balunie is voor terrorisme doet het wel erg wrang aan dat uitgerekend België de tegenstander van Israël is. „Men zegt dat er geloot is", deelt Van Marle een sneer uit aan de FI FA, onder wier supervisie dit eer ste toernooi voor spelers onder zes tien wordt gehouden. „Maar er is wel vaker sprake van een geleide loting". Waarna de voorzitter van de KNVB zich weer bij de UEFA-be- stuurders voegt om te gaan lun chen. „Een arme jongenstroep is de UEFA zeker niet". En Van Mar le kan het weten, daar is hij tenslot te penningmeester voor. AMSTELVEEN (ANP) - De Ameri kaanse wielrenner Andy Hamp sten staat in de belangstelling van ploegleider Peter Post. Maar over een mogelijk contract was gister avond nog niets bekend. Volgens Post, die met het uitlekken van het nieuws allerminst gelukkig was, is Hampsten tot nog toe zijn enige kandidaat - als kopman naast de Schot Millar - voor de grote wieler ronden van volgend seizoen. „Ik denk daarbij aan de rondes van Spanje of Italië en die van Zwitserland en Frankrijk", zei Post. „Maar het is mogelijk, dat Hampsten afzegt en in Amerika blijft". Post was geïmponeerd door Hampsten, die in juni de Ronde van Zwitserland won. In de Tour de France werd de 24-jarige Ameri kaan vierde. Hij won de witte trui van het jongerenklassement. Post kent Hampsten, die anderhalf sei zoen in dienst is geweest van de ploeg-Köchli, met daarin Greg Le Mond en Bernard Hinault, evenwel van voor diens 'Franse' periode. „Hij is mij al opgevallen, toen hij in Amerika koerste". Post is voorlo pig niet van plan zijn formatie na de amateur John Talen, tweede bij de individuele wegwedstrijd om het wereldkampioenschap, te ver sterken met een Nederlandse ren- De Panasonic-ploeg bestaat vol gend jaar uit ten hoogste achttien renners, inclusief Eddy Planc- kaert. De Vlaamse sprinter en Post hebben overeenstemming bereikt. Het is onduidelijk, of Nederlands kampioen Jos Lammertink en Jo- han van der Velde nog voor Post zullen rijden. Voor hen bestaat be langstelling uit België. een handvol andere vedetten op het veld leek Köln een belofte voor het nieuwe seizoen. Kessler riep dan ook: „Een UEFA-Cupplaats is voor dit team een absolute must". Caroussel De zaken liepen even anders. To ni Schumacher beleeft de diepste crisis uit zijn voetballoopbaan. De blunder van Mexico speelt hem nog altijd parten, Woodcock en Ol sen spelen of puur slecht of zijn ge blesseerd. Kessler, die voor het sei zoen al een 'wenselftal' bekend maakte, wisselt zijn opstelling zo vaak, dat de club nu de bijnaam FC Kessler-Caroussel kreeg. Andere namen: de FC Laatst en de FC Cha os. De Westduitse kranten berich ten vrijwel dagelijk over de ramp spoed aan de Rijn en er zijn altijd wel trainers of spelers te vinden die met kennis van zaken vertellen wat er allemaal fout zit bij FC Köln. Kesslers voorganger Hannes Löhr, bepaald geen natrapper, wijst er wel op dat Sir Georg beter een goe de middenvelder had kunnen ko pen dan aanvallers. Spitsen heeft Keulen zo veel, dat er een halve re servebank mee kan worden ge vuld. Franz Beckenbauer stelt voorzichtig, dat Kessler de moge lijkheden van FC Köln wel eens te hoog kan hebben ingeschat, Litt barski uit Parijs: „Het is algemeen bekend dat al jaren is verzuimd het middenveld te versterken". Uit Spanje meldde zich ook ie mand: de bij Barcelona buiten spel gezette Bernd Schuster. Schuster, het geniale probleemkind van het Duitse voetbal: „Het zal net zo lang misgaan tot een middenveldspeler van klasse wordt gehaald. In plaats van vijf nieuwe spelers te kopen, hadden ze beter in een super-ster kunnen investeren". Een sollicita tie? Het bestuur van FC Köln zit in middels met de Zwarte Piet. Maan dag kwam de clubleiding bijeen voor crisisberaad. Na bijna vijf uur keiharde strijd achter gesloten deuren kwam de boodschap: Kess ler is nog niet ontslagen. President Peter Weiand: „We staan achter on ze trainer. We zien geen noodzaak om op het personele vlak verande ringen door te voeren. We hebben ook niet over alternatieven ge dacht". Waarover dan vijf uur moest worden vergaderd bleef een raad sel. Op nadere vragen zei Weiand: „We kunnen niet zeggen hoe het er na dit weekeinde uitziet. Mogelijk zien we elkaar volgende week maandag weer". Manager Michael Meier was wat concreter: „Er zijn op de trainersmarkt geen alterna tieven. De heer Kessler krijgt nog een kans. We verwachten dat er za terdag tegen Homburg wordt ge- Kortom, uitstel van executie voor Georg Kessler. De persoon in kwestie blijft optimistisch: „FC Köln en andere clubs hebben in het verleden wel vaker een slechte start gehad en eindigden toch nog behoorlijk hoog". De Westduitse kranten staan nog achter Georg Kessler. De alge mene teneur van de commentaren van Beieren tot Hamburg: „Dit be stuur is laf. Of ze hadden Kessler moeten ontslaan, of ze hadden voor 100 procent achter hem moe ten gaan staan". Morgen is de volgende ronde in deze tragikomedie aan de Rijn. DEN HAAG (GPD) - Burgemees ters moeten voetbalwedstrijden op door-de-weekse dagen niet verbie den. Dat is niet de juiste remedie tegen het voetbalvandalisme. Tweede-Kamerlid voor sportzaken drs. B. M. J. Hennekam (CDA) zei dat gisteren voor de KRO-radio, nadat het sectiebestuur betaald voetbal eerder deze week bekend maakte dat het alle eredivisiewed strijden op zondagmiddag wil la ten spelen. Hennekam zette zich vooral af te gen burgemeesters van kleinere gemeenten, die zelfs al door-de- idee, dat zo'n burgemeester een beetje te modieus wil meelopen in het gareel van zijn grotere collega en daarom ook maar een wedstrijd gaat verbieden". „Natuurlijk", vervolgt kamerlid Hennekam, „ook in een kleinere plaats kan het spannen. Maar het verbieden van wedstrijden in het algemeen: die weg moeten we ab soluut niet op gaan. Het is toch de weg van de minste weerstand. En bovendien betekent het, dat je daarmee toch een notoire, kwalijke minderheid in feite honoreert". SQUASH - De Nederlandse Babet- te Hoogendoorn is gisteren tijdens het squashtoernooi om de open ti tels van Singapore doorgedrongen tot de halve finales vrouwenkel spel. In de kwartfinales won ze met 9-7 9-6 9-3 van de Zweedse Barbara Hartman.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 13