Bibliotheek komt naar Haaswijk en ouderen Bedrijf van illegaal storten verdacht Botsing op Engelendaal Vlietloop trekt zo'n 1500 man Echtpaar mensenleven lang getrouwd Modeshow Winkelhof: afwisseling is troef Extra's maar geen handel bij woonwagens Ontwikkelingsproject voor 'heel Leiderdorp' PAGINA 2 REGIO LEIDEN DONDERDAG 11 SEPTEMBER 1986 OEGSTGEEST - De Oegst- geester bibliotheek ge bruikt de tweede landelijke bibliotheekdag. komende zaterdag, om twee nieuwe diensten van haar diensten pakket te presenteren: een rijdende bibliotheek in Haaswijk en een bezorg- en afhaaldienst van boeken voor bejaarden, zieken, ge handicapten of "aan bed ge- kluisterden", aldus M. Vin- ju, bibliothecaris/plaatsver vangend hoofd. Zaterdag kunnen Haaswijkers van 11.00 tot 15.00 uur een kijkje ko men nemen in de bibliotheekbus die dan staat opgesteld op de Haas- wijklaan tegenover de jongeren- flats. Of die bus er nadien elke za terdag zal staan, is nog niet hele maal zeker. De gemeenteraad moet zich daar dit jaar nog over uitspre ken. De Buurtgroep Haaswijk had door middel van een enquête al duidelijk gemaakt dat de behoefte aan een bibliotheekvoorziening in de nieuwbouwwijk groot is. Wat zekerder is de instelling van de bezorg- en afhaaldienst. Deze dienst is behalve het voornemen van de bibliotheek ook een wens van alle fracties in de Oegstgeester DEN HAAG/VOORSCHOTEN - Het Voorschotense transport- en aannemingsbedrijf De Groot bv, gevestigd aan de Dobbeweg, wordt ervan verdacht afval te hebben ge stort terwijl het daarvoor geen ver gunning had. De linkse statenleden J. Steegh en A. Flapper hebben gedeputeer de Hekkelman om opheldering ge vraagd. Het tweetal heeft er be zwaar tegen dat op de kleine stort plaats aan de Dobbeweg, gelegen in een natuurgebied, afval wordt gedumpt. Zij wijzen de provincie bestuurder erop, dat het rijk het storten van vuil zoveel mogelijk wil concentreren op grote stort plaatsen. Een beleid, dat de provin cie moet volgen, vinden ze. De twee statenleden willen van Hekkelman weten of hij bereid is met diverse provinciale commis sies te overleggen over het eventu eel verstrekken van een stortver- gunning aan De Groot. Verder in formeert het tweetal of het weide gebied aan de Dobbeweg wordt aangemerkt als 'natuurweten schappelijk waardevol'. En wat de provincie kan doen om het in be scherming te nemen als hiervan in derdaad sprake blijkt te zijn. LEIDERDORP - Drie bromfiet sers - twee bestuurders en een bij zitter - zijn gisteravond omstreeks half tien met elkaar in botsing ge komen in de Engelendaal in Lei derdorp. Het ongeluk werd veroor zaakt doordat'éen van de bromfiet sers op het verkeerde fietspad naar Leiden reed. Alle slachtoffers kwa men uit Leiden. Twee van hen wer den gewond, waarvan een zo ern stig dat hij nu nog in het AZL ligt met diverse botbreuken. Twee van hen waren negentien jaar, een was dertien jaar. Fancy fair De Zoeterwoudse drumfanfare Vios heeft een feestelijk weekein de voor de boeg. Vios organiseert zowel komende zaterdag als zon dag een fancy-fair in het Muziek centrum aan de Schenkelweg. Doel van het feestweekeinde is uitbreiding van het ledenbestand en vernieuwing van een aantal in strumenten. Zoeterwoudenaren worden uit genodigd om hun bonnetjes van het Vios-blad in te leveren op za terdagavond. Elk uur is er een trekking. De zaal is zaterdag open van zeven uur 's avonds tot elf uur. Zondag komt er een poppen kast (twee uur) en draait er een rad van avontuur. Tachtig zakken vlees worden er verloot en voor de liefhebbers staan er gokauto maten. Prestatieloop Traditiegetrouw organiseert brandweervereniging 'Steeds Pa raat' komende zaterdag, gelijk met de Nationale Brandweerdag, een brandweer-prestatieloop in Leiderdorp. De opbrengst van de ze trimloop is bestemd voor de Nederlandse Brandwondenstich ting. Burgemeester Bruggeman geeft om 11 uur het startschot voor de loop bij de garage aan de Simon mitweg. De afstanden zijn drie, vijf, tien en eenentwintig ki lometer. Deelname staat open voor iedereen. Inschrijven kan vanaf 10 uur aan de achterkant van de brandweeTgarage aan de Simon Smitloop. Verdere inlich tingen over de loop: telefoon 071- 892988, John van der Holst. gemeenteraad, getuige een passage uit het collegeprogramma. De ge meente zal de bibliotheek in het opzetten van de dienst financieel behulpzaam zijn. Hoeveel geld er voor nodig is. is nog niet te zeggen. De behoefte eraan is nog niet be paald. "Die is totaal niet in te schat ten, er is ook moeilijk onderzoek naar te doen". Dat er behoefte aan is, is de stelli ge overtuiging van Vinju. Vinju merkt dat bij het filiaal aan de Ho meruslaan regelmatig mensen ko men die boeken voor anderen ha len. Bovendien is er volgens de bi bliothecaris geen sprake van een evenredig verband tussen de grootte van de behoefte en de mate waarin het project zal slagen: "Ook als er vijf Oegstgeestenaren ge bruik van zouden willen maken, moet er zo'n bezorg- en afhaal dienst zijn". Waardevol Voorlopig zal Vinju zelf als 'boe- kenbode' fungeren. De bibliothe caris kan natuurlijk moeilijk hon derden boeken meenemen waaruit de cliënten maar hoeven te kiezen. "Ik moet proberen op grond van het belangstellingsgebied van de VOORSCHOTEN - Vijftien honderd deelnemers zullen er zondag van start gaan voor de elfde Voorschotense Vlietloop. Wilma Zoetemelk, het jongste raadslid zal het startpistool be dienen. Gekozen kan worden uit de volgende afstanden: een halve marathon, tien kilometer, vijf kilometer en tweëeneenhal- ve kilometer. Start- én finish- doek hangen in de Voorstraat. Deelnemers moeten zich op geven in sporthal De Vliethorst en wel op de dag van de loop tussen twaalven en twee. lezer, boeken voor hem of haar mee te nemen". Volgens Vinju ligt aan de bezorg- en afhaaldienst geenszins het streven om ouderen aan het lezen te krijgen ten grond slag. Dat zou een overbodig stre ven zijn: Oegstgeestenaren van bo ven de 65 maken so wie so al meer gebruik van bibliotheekvoorzie ningen dan mensen van 21 tot 65 jaar. Vinju: "De bibliotheek heeft een waardevolle functie voor ieder een, maar of je wilt lezen of niet, moet iedereen zelf weten. Het gaat erom dat iedereen die een boek wil lenen dat ook moet kunnen". Criteria om van de bezorg- en af haaldienst gebruik te mogen ma ken, zijn er niet. "Onze doelgroep bestaat uit bejaarden, zieken en ge handicapten maar uitzonderingen bevestigen de regel". In samenwer king met het maatschappelijk werk, de wijkverpleging en 'De Zonnebloem' zullen contacten worden gelegd "met de potentiële doelgroep". Vanuit de bibliotheek zal worden geprobeerd "mensen met een zekere schroom, over de streep te trekken". Mensen die boeken thuisbezorgd willen krijgen, hoeven daarvoor niets extra's te betalen maar zijn de gewone lezerstarieven verschul digd. De bezorg- en afhaaldienst vloeit voort uit een bezinning van de bi bliotheek op het ouderenbeleid. Ook Oegstgeest vergrijst en ook in Oegstgeest zal de 'vanzelfspreken de' zorg van ouderen door familie, buren en kennissen afnemen, stelt Viniu. De voornoemde bezinning is niet de eerste keer geweest dat de Oegstgeester bibliotheek aan ou deren is gaan denken. Ouderen kunnen al voor boeken terecht in de bibliotheek van de Stichting Welzijn Ouderen Oegstgeest in het gemeentecentrum, alwaar de open bare bibliotheek een wisselcollec tie heeft staan. Ook voor de in Rus- tenborch en in Wijckerslooth woonachtige bejaarden is er een wisselcollectie. Bejaardenhuis Hofwijck ten slotte was door grote slagvaardigheid van vrijwilligers van het U.V.V. al eerder voorzien van een eigen bibliotheek. Het Voorschotens echtpaar Bekooy- goed met elkaar kunnen vinden VOORSCHOTEN - "Komt u hier voor het eerst?" vroeg de jonge gemeente-ambtenaar aan het ne gentienjarige meisje toen Johan nes Bekooy en Catharina van Helden zich in 1916 op het Leid- se stadhuis meldden om in on dertrouw te gaan. Kennelijk dacht hij dat zij de zelfde gang al wel eerder met andere vriendjes gemaakt had. "Later heeft burge meester Vis zijn excuses bij ons betuigd over dat beledigende op treden", aldus Bekooy. die op 13 september aanstaande 70 jaar met zijn vrouw getrouwd is. Allebei zijn ze geboren en geto gen Leidenaren. "We hebben el kaar leren kennen in de vroegere katoenweverij van Leiden. Dat betekende werken van zes uur 's morgens tot half zes 's avonds", aldus Bekooy, die nu negentig jaar is. Catharina Bekooy-Van Helden is negenentachtig jaar. Allebei hebben ze drie jaar in de weverij gewerkt. Mevrouw Be kooy heeft verder geen betaald werk gedaan, de heer Bekooy heeft het grootste deel van zijn werktijd doorgebracht bij de Ne derlandse Spoorwegen. Hij was daar kaartjescontroleur. Johan nes Bekooy: "Vroeger ging dat anders dan tegenwoordig. De mensen werden vroeger pas ge controleerd bij het verlaten van de trein, en ik werkte dus alleen op station Leiden." De wereldoorlogen heeft het echtpaar natuurlijk ook meege maakt. De diensttijd van Johan nes Bekooy (3'/2 jaar lang) viel zelfs in de Eerste Wereldoorlog. Maar het meest heeft toch de Tweede Wereldoorlog zijn spo ren nagelaten: "Toen de Spoor wegstaking in 1941 begon, ben ik daar onmiddellijk aan mee gaan doen. Maar al gauw werd het te gevaarlijk voor ons, en toen zijn we ondergedoken in Leiderdorp tot het einde van de oorlog. Dat was wel een moeilijke tijd. Nu met de bezuinigingen is het ook niet makkelijk, je merkt dat echt, maar dat is toch niet te vergelij ken met toen." LEIDERDORP - Een modeshow is vandaag de dag een echte kijk- show, een avondje uit ook, gewor den. De gezamenlijke winkeliers van het Leiderdorpse Winkelhof bewezen dat gisteravond in een vol Tenn-Bowl weer eens. Afwisseling was troef tijdens een goed georga niseerde en dus geolied lopende show. De mannequins (gelukkig niet zo broodmager meer!) lieten zich op het plankier inspireren door de kleding die er op dat mo ment werd gebracht. Zo konden de zeshonderd toeschouwers op het ene ogenblik een wild-west tafe reel gadeslaan terwijl ze even later in Russische sferen werden onder gedompeld. Dit alles tegen de ach tergrond van een schitterend de- Alles kon gewoon en dat maakte de show des te verrassender. De stijlvolle kleding a la Lady Schrier, Midi Fashion en Style Internatio nal werden doodrustig afgewisseld door de praktische en betaalbare mode die Shop Caroline en Zee man in de rekken hebben hangen. Wintersportpakken in knallende kleuren (Voskuyl) denderden voor of na de bad- en nachtkleding (De Kroon) het podium op. En er was klassiek-ogende mode, maar even zogoed sportieve en makkelijk draagbare kleding (Steps, Gé en Gé). Het aardige van de Winkelhof- show is voorts dat praktisch de he le middenstand van het centrum erbij wordt betrokken. De Music Shop en Ton Jansen mogen dan Tenn-Bowl werd gehouden. Mannequins in wild-i geen draad aan mode verkopen, zij stonden er met CD's. Margrietje gaf een demonstratie bloemschik ken en ook drogisterij Schouten gaf acte de presence. Uiteraard was wel zoveel moge lijk in de show verwerkt. De schoe nen van Meijer en de tassen en sie raden van Liesbeth's Lederwaren maakten alle creaties compleet. Warme zelfmaaktruien in alle mo gelijke dessins waren voor de show alvast gebreid door Vermeulen. Creaties die, vanwege de grote afwisseling aan stijlen en soorten, zich moeilijk in één omschrijving laten vastleggen. Een paar algeme ne trends waren er wel. Zo is de glitter en glamour deze winter nog niet weg te denken. Veel glansstof- fen, verwerkt tot in de wol van Ver meulen en het schoeisel toe. War me kleuren (goudgeel, pauw blauw), verwerkt met het nooit- weg-te-denken zwart. Maar ook grijs- en zwarttinten bij de man nenkleding van Bert Schrier, Ben- LEIDERDORP - 'Heel Leiderdorp' moet zich de komende jaren nauw betrokken gaan voe len met een ontwikkelingsproject op de Kaap Verdische Eilanden. Op alle mogelijke manie ren zullen Leiderdorpers er dan ook mee wor den geconfronteerd, zo kondigt de werkgroep die het NOVIB-project plaatselijk heeft 'gea dopteerd' aan. Men wil de Leiderdorpers op twee manieren benaderen: enerzijds door geld in te zamelen, anderzijds door zoveel mogelijk informatie te verstrekken om de bevolking zodoende be wust te maken van de noden in het Derde We reld-land. Verenigingen, scholen, instellingen én particuliere Leiderdorpers: zij zullen de ko mendejaren allen op een of andere manier met het project te maken krijgen. Het initiatief om 'iets' te doen voor een Der de Wereld-land was destijds afkomstig van de gemeenteraad. Eind 1985 ging een groep raadsleden ermee aan de slag en de stichting 'gemeentelijke werkgroep ontwikkelingssa menwerking in oprichting', samengesteld uit een brede laag van de bevolking, heeft het roer inmiddels overgenomen. Op voorhand oordeelden burgemeester en wethouders al dat zo'n ontwikkelingsproject kon rekenen op gemeentelijke financiële steun. Hoe groot die steun is, kon wethouder Huigen bij de presentatie van de plannen nog niet zeggen. Een en ander is afhankelijk van de bijdragen die vanuit de bevolking zelf komen. Hoe denkt de werkgroep de Leiderdorpers te benaderen? Gordijn: "Daar hebben we nog geen uitgewerkt plan voor. Heel globaal den ken we aan het benaderen van scholen, bij voorbeeld via lessen maatschappijleer. Door het houden van collectes en een speciale Kaapverdiaanse week in Winkelhof. Maar dat is nog lange termijn-werk. Voorlopig kijken we uit naqr de informatie-avond die we vol gende maand houden. Verschillende groepe ringen, zoals verenigingen en instellingen, no digen we uit en we proberen die avond meer informatie te spuien over het door ons geko zen project". En wat te doen als blijkt dat Leiderdorpers zich niet warm lóten maken? "Dat is inder daad de moeilijkheid, dat bewustwordings proces. Maar we hopen erop dat zoiets groeit. Wij, de leden van de werkgroep, zijn zelf ook al doende steeds enthousiaster geworden. Hoe meer je je erin verdiept, hoe meer het vlam vat", aldus Gordijn. En een ander lid van de werkgroep, G. Keij- zers, erover: "Het project moet het kind wor den van de Leiderdorpse bevolking. Het zal best wel even duren voordat dat gevoel onder de bevolking leeft, maar op den duur moet het lukken. En we hebben de tijd. Dit is niet iets Het echtpaar Bekooy-Van Hel den heeft vijf kinderen gekregen. Éen daarvan leeft niet meer, maar daar hebben ze een dierba re schoonzoon voor teruggekre gen. Verder heeft het echtpaar inmiddels acht kleinkinderen en zes achterkleinkinderen. Hebben Johannes en Cathari na Bekooy nog hobby's? "Nou, mijn man heeft veel schoenen gemaakt", reageert Catharina. "Ja, en in de tuin van de Spoor wegen werken vond ik ook leuk om te doen", voegt Johannes er aan toe. "En moeder haakte toch ook veel?" zegt een van de doch ters die ook bij het gesprek aan wezig is. Catharina reageert wat afwerend. "Dat deed ze vooral voor de kinderen", zegt Johan nes. Gevraagd naar het recept van zo'n lang huwelijk reageert het echtpaar aarzelend: "Bij elkaar passen, het goed met elkaar kun nen vinden. Dat is eigenlijk al les", antwoordt Johannes. Zijn vrouw beaamt dat volledig. LEIDERDORP - In het bericht over de eerste paal van acht hui zen, gisteren op deze pagina, is een fout geslopen. De huizen, die ge bouwd worden op de Leiderdorpse Albatrosstraat, kosten geen 430.000, maar 230.000 gulden. Waarvan acte. DONDERDAG 204 ur. Waaggebouw - Vijfde Claxon Festi val, 20.30 uur. Stadsgehoorzaal - inschrijving Haring en Wittebrood, tot 21 uur. Rekencentrum - Langegracht 7, Com missie voor Financiën, Personeel en Or ganisatie, 20 uur. Instituut Burgerraadslieden - Bree- straat 92, spreekuur, 18.30-20 uur. Breehuys - Breestraat 19, spreekuur VVDM, 19-22 uur. Fraktiekamer PvdA - Breestraat 125. inloopspreekuur, 19-21 uur. Filmhuis LVC - film 'The great Rock Roll Swindle', 20 en 22.15 uur. Troef - Stationsweg 32, voorlichting en begeleiding dienstweigeren, 20-21.30 uur. inl. 149324/216180. LWH - Langegracht 65. soos, 21-1 uur. Voorschoten Kasteel Duivenvoorde - Veurseweg, Residentie Harp Trio concerteert, 20.30 VRIJDAG Leiden Groenoordhallen - Leidato, 13-17 en 19-22.30 uur. Voorschoten Voorstraat - feestmarkt i.v.m. 25-jang bestaan markt, kruiwagenrace tussen 9.30-16 uur. 'Duinen wèl goed beschermd' WASSENAAR - "De planologi sche bescherming van de Wasse- naarse duinen voldoet wel. Er is geen enkele lacune in de bepalin gen die voor het terrein gelden". Met deze woorden reageerde een ambtenaar van de gemeente Was senaar gisteravond in de commis sie ruimtelijke ordening en open bare werken op de onlangs van provinciewege geuite kritiek op het Wassenaarse natuurbescher- mingsbeleid. Het commissielid de Vries (D'66) had om een reactie van het gemeentebestuur gevraagd. Gedeputeerde Borgman, die de kritiek op Wassenaar tijdens een symposium over de bescherming van de duinen uitte, baseerde zijn stelling voornamelijk op het ont breken van een deugdelijk bestem mingsplan. Het vigerende plan is sterk verouderd. De gemeente ambtenaar erkende gisteravond dat de herziening van het bestem mingsplan nog niet is geschied en er mede daarom geen aanlegver- gunningen stelsel geldt. Er gelden wel gebruiksbepalingen volgens het oude plan en die zouden vol doen. Desalniettemin worden er wel acties ondernomen om een nieuw bestemmingsplan te laten werken. der en Style International en veel rood- en zwart/wittinten (Midi). Grappig was dat alle herenmode zaken hun best deden het vrouwe lijk publiek (waar waren de man nen?) te laten zien wat er met los verkrijgbare kledingstukken alle maal te combineren valt. Spijker broek met ruitjasje, truien met rib- cordbroeken. Het klassieke man- nenkostuum (Bender) blijft ook al tijd mooi - maar dan wel met opval lend getinte stropdas. Heel apart was ten slotte een kostuum in een bijzondere kleur groen (Steps). WASSENAAR - Met enige moeite is de Wassenaarse commissie ruim telijke ordening en openbare werken gisteravond akkoord ge gaan met enige extra voorzienin gen voor het woonwagencentrum Lagerweide. De gevraagde par keerplaatsen en het speelterreintje krijgen de woonwagenbewoners niet voor niets: ze zullen activitei ten die zwemen naar autohandel moeten achterwege laten. Vooral het commissielid Vos (WD) liet er geen misverstand over bestaan dat de voorzieningen de laatste zijn, al was het alleen maar om bevoordeling ten opzich te van de rest van de Wassenaarse bevolking te voorkomen. "Bij alle discussies over het woonwagen- centurm zijn integratie en gelijke behandeling uitgangspunt ge weest. Door de extra parkeerzie- ningen komen er per huishouden tweemaal zoveel parkeerplaatsen als in de rest van Wassenaar te doen gebruikelijk is. Het speel- plaatsje bevordert de integratie niet. Wij vinden dat deze investe ringen de laatste moeten zijn, er is genoeg gedaan". Olieslagers (CDA) benadrukte vooral dat er overleg met de buurt moet worden gevoerd. Zoals be kend heeft de keuze voor de locatie Lagerweide als woonwagencen trum in het veleden tot beroering in de buurt geleid. Gouloozer (PvdA) stelde ook een duidelijke voorwaarde: "Geen sloopauto's en geen autohandel op Lagerweide". De extra parkeer voorzieningen vond hij niet onre- •delijk, aangezien er ter plekke geen mogelijkheid is om "Parkeerpie- ken" op te vangen. Wethouder Barning, die zijn col lega Cocheret de la Morinière ver ving, liet blijken zich achter de voorwaardelijke opstelling van de commissie te stellen. "De hele in richting heeft Wassenaar veel geld gekost. Wij willen dat er alleen ge woond wordt, met alles wat daarbij hoort. En geen bijzondere zaken, u weet wel", voegde hij er veelbete- kend aan toe. LEIDSCH m DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Erosie Ten slotte het project zelf. De werkgroep wil er nog niet al te veel over loslaten omdat men bang is het kruit te verschieten voor de infor matie-avond, op 7 oktober in de Houtkamp- school. In het kort dan. Het gaat om een NOVIB- project op de Kaap Verdische Eilanden, een kleine, voormalige Portugese kolonie voor de westkust van Afrika. Deze door armoede ge teisterde eilandengroep heeft een bevolking van bijna 300.000 zielen. De NOVIB wil er nieuwe bossen aanplanten op de bergruggen van de eilanden om een einde te maken aan de steeds verdergaande erosie. Volgens NOVIB- woordvoerder J. Wagener gaat het hier tegelij kertijd om een soort werkgelegenheidspro ject: bij de aanplant van nieuwe, zogeheten ri- sinis-bomen worden zo'n 600 boeren betrok ken. In totaal denkt Wagener dat de NOVB er de komende jaren zo'n 700.000 gulden voor be schikbaar kan stellen. Uiteraard hoeft dat be drag niet alleen door Leiderdorp te worden op gehoest. Er zijn meer plaatsen die het project hebben geadopteerd. POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 Voor inlichtingen over advertenties (uitge zonderd Sleuteltjes) na kantoortijden; C. Jutlermans-Duyverman, tel. 071-893256, A. Kluppel, tel. 071-763088. F. Terwijn, tel. 02522-14192, D. Vink, tel. 079-412440. SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071)143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta- NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19 30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 12.00tot 13.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 13.00 uur) REDACTIE (071) 144941 ABONNEMENTEN per maand, aan huis bezorgd 22,70 per maand, per post 31,10 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), per kwartaal, aan huis bezorgd 67,45 per post (binnenland) 92,55 per half jaar, aan huis bezorgd f 134,90 per jaar, aan huis bezorgd 256,90 per post (binnenland) 357,20 losse nummers 1,10 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementspenode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1, Leiden (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720)93961 Vuurbaakplein 11, 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J Post Stad; H.G. van der Post Regio Leiden: M. de Graaff Duin- en bollenstreek: HIJ Veldhuizen Bin./Buitenl /Econ.: W. Fortuyn Sport: P.J de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot W. Dijkman (fotograaf) Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington, Rome. Madrid, Mexico-City en Tel .Aviv.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2