Eerste klap is goud waard Circusclown Mecir weer onverstoorbaar Kieft terug in selectie Oranje Tsjechoslowaak in halve eindstrijd Dubbele zege softbalteam Duitsers 'geven' medaille weg Oranje wielrenners zetten in tijdrit traditie voort Stoop gaat uitleg geven over ra cisme 23 leuke meisjes 15 tot 23 jaar. jonge mannen dansschool nieuwenhuijzen boes Remise voor titelhoudster Tijdrit een Nederlandse specialiteit VRIJDAG 5 SEPTEMBER 1986 SPORT PAGINA 11 NEW YORK (AFP) - Miloslav Mecir is na Ivan Lendl de tweede Tsjechoslowaak bij de laatste vier in het enkelspel op Flushing Meadow. De 22-jarige speler versloeg in de kwartfinales van de strijd om de open Amerikaanse tennistitel de Zweed Joakim Nys- tröm in vier sets: 6-4, 6-2, 3-6, 6-2. Het duel werd twee keer onderbroken door regen. De plaatsing van de als zestiende geplaatste Mecir was geen verras sing meer. Na zijn overtuigende overwinning op Mats Wilander in de achtste finales waren weinig in siders bereid een dollar te zetten op de kansen van Joakim Nys- tröm. De Zweed maakte in dit toer nooi een vermoeide indruk, speel de in de aanloop naar Flushing Meadow teveel toernooien en bleek op het cement in New York niet al te best uit de zere voeten te kunnen. Mecir, die het uiterlijk en de bewegingen van een circus clown heeft, was absoluut niet bang voor de defensieve kwalitei ten van zijn hoger ingeschatte te genstander. Wilander had het na zijn neder laag al verklaard. „Mecir heeft de beste techniek van iedereen. Hij oogt niet als een atleet, maar de schijn is zijn geval zeer bedrieglijk. Hij is snel en kan de bal op alle ge wenste momenten op alle gewen ste plekken slaan". De Tsjechoslo waak verblikte of verbloosde niet onder zoveel lof van de Zweedse multi-miljonair. Tegen Nyström was hij ander maal onverstoorbaar. Hij contro leerde het duel, was aan het net bij kans onpasseerbaar en wisselde voortdurend van tempo. Nyström, die zeker niet zijn beste spel uit de eerste maanden van dit jaar eta leerde, werd er tureluurs van en le verde de eerste twee sets vlot in: 6-4, 6-2. In de derde blies Mecir stoom af. Hij ging er wat te gemak kelijk over denken en dat verlies aan concentratie ging gepaard met een korte opleving van tegenstan der Nyström: 3-6. De regenbui bracht Mecir weer bij de les. Op 1-1 in de vierde set werd het duel onderbroken. Het deco-turf van Flushing Meadow wordt levensgevaarlijk bij regen val en de arbiter stuurde beide spe lers na de eerste druppels naaide kleedkamers. Kort daarop werd de partij hervat, maar na zeven gesla gen ballen bleek de baan toch nog te nat Om zonder gevaar voor bles sures op de been te blijven. Na de tweede onderbreking was Mecir opnieuw attent en waakzaam aan het net. Nyström mocht nog een game veroveren, de rest ging naar de trouwe dienaar van het regime in Tsjecho-Slowakije (2-6). In dat opzicht verschilt Mecir volkomen van Lendl. Mecir heeft een hekel aan het spelen in de Verenigde Sta ten. Lendl over zijn landgenoot: „Hij heeft constant heimwee naar zijn land als hij in de Verenigde Staten speelt. Hij haat dit soort le ven, zegt hij, en dat terwijl hij een echte Slowaak is en dus een zekere afkeer moet hebben van het Tsje chische regime". Mecir komt in de halve eindstrijd uit tegen Wimbledonkampioen Bo ris Becker die de bezetting van de laatste vier van de open Ameri kaanse kampioenschappen op Flushing Meadow rond maakte. De Westduitser won de door regen uit- ANTWERPEN (ANP) - De vrou wen van het Nederlandse softbal team hebben gisteren hun zege reeks in de strijd om het Europees kampioenschap voortgezet. De ti telverdedigsters wonnen met 10-5 van West-Duitsland en met 1-0 van Italië, de voornaamste concurrent. Na vier wedstrijden heeft Neder land in Antwerpen acht punten, te gen vijf voor Italië. De finale van het evenement wordt zondag ge houden. In de rechtstreekse confrontatie was Nederland sterker dan Italië. De zeven innings maakten duide lijk, dat Oranje tot de sterkeren be hoorde. Fredie van Offeren was de winnende werpster met 0-1-2-2. Bij de Italiaanse dames kwam Monica Corvino tot 3-1-4-1. Tegen West- Duitsland, dat in vijf innings werd verslagen, gooide Els Koks 1-2-0-0- 0. gestelde kwartfinale tegen de Tsje choslowaak Milan Srejber in drie sets:6-3,6-2,6-l. De andere halve eindstrijd gaat tussen titelhouder Ivan Lendl en de Zweed Stefan Edberg. Het zal zelden zijn voorgekomen, maar gisteravond was het in New York zover: Boris Becker veront schuldigde zich tegenover het pu bliek, dat hij zo weinig had kunnen laten zien. De oorzaak lag evenwel niet bij hem, maar bij zijn tegen stander; de Tsjechoslowaak Milan Srejber, die er in de kwartfinales niets van maakte. „Aan het eind van de derde set keek ik eens naar het scorebord: 6-3,6-2,4-0 en ik zei tegen mezelf, wat is er in vredes naam aan de hand. Dit behoort een kwartfinale te zijn, maar het is niet eens een partij. Het voelde nogal vreemd aan, daar op de baan". De op één centimeter na twee meter lange Tsjechoslowaak had de laat ste ontmoeting tegen Becker (in Boca Raton) op zijn naam ge bracht, zodat er nogal wat van hem werd verwacht. Ook door Becker zelf. Maar tot stijgende verbazing van de Westduitser en de 19.000 man publiek begon Srejber slecht en eindigde hij zo mogelijk nog slech ter. De ontmoeting was dan ook veel sneller voorbij dan de andere kwartfinale; die tussen Miloslav Mecir en Joakim Nystroem, die in vier sets in een Tsjechoslowaakse overwinning eindigde: 6-4,6-2,3- 6,6-2. Waardoor Becker in de be slissende fase van de open Ameri kaanse kampioenschappen een le vensgrote kans heeft drie Tsjecho slo waken achtereen te treffen: Srejber, Mecir en Lendl. „Mecir is een onvoorspelbare speler", aldus Becker. „Een hele vreemde...zoals alle Tsjechen trouwens een beetje vreemd zijn. Waarom Als ik het zou weten, zou ik het waarschijn lijk wel zeggen. Misschien ligt het aan het land". Om de moed erin te houden rolde er van de tribunes luid applaus, toen de ongelukkige Srejber bij de laatste servicegame van Becker slaagde zijn tegenstan der zowaar twee punten af te ne men. Daarmee kwam zijn totaal voor de laatste twee sets op 27 pun ten. Srejber leek als verdoofd. En de vraag bij de persconferentie; of hij misschien medicijnen had ge bruikt, was dan ook niet vreemd. „Alleen suiker gemengd met water voor de energie", aldus Srejber. Dat had in elk geval niet geholpen. De Tsjechoslowaak sloeg de meest eenvoudige ballen in het net, naast of achter en leek gebiologeerd door de aggressie, die Becker aan de an dere kant van het net ten toon spreidde. Miloslav Mecir bleef ook tegen Joakim Nyström onverstoorbaar en ver sloeg de Zweed op Flushing Meadow in vier sets. De Tsjech heeft inmiddels de halve eindstrijd bereikt. (foto afp> ZEIST/BRUSSEL (ANP) - Spits- speler Willem Kieft is terugge keerd in de selectie voor het Ne derlands voetbalelftal. Bonds coach Rinus Michels heeft gisteren de namen bekend gemaakt van de negentien spelers, die in de voorlo pige groep zijn opgenomen voor de oefenwedstrijd van woensdag in Praag tegen Tsjecho-Slowakije. Kieft, in Italië voor Torino spelend, verdween uit de selectie na de rode kaart, die hij vorig jaar oktober kreeg. Dat gebeurde in de eerste van de twee beslissingsduels tegen België, met als inzet een plaats bij de wereldtitelstrijd in Mexico. Van Kiefts voormalige club Ajax zijn negen man geselecteerd, onder wie de geblesseerde centrumver dediger Spelbos. Na de competitie ronde in het weekeinde krimpt Mi chels zijn selectie in tot zestien COLORADO SPRINGS (GPD) - Het Westduitse kwartet, dat giste ren in Colorado Springs vierde is geworden op het wereldkampioen schap 100 kilometer tijdrijden voor ploegen, heeft het aan de eigen bond te danken dat het geen bron- Professor dr. Mafred Donike trof in hun urine sporen aan van het hormoonpreparaat nortestosteron. Nadat ook het tegenonderzoek in het nadeel van de Italianen was uit gevallen, leek een schorsing het lo gische gevolg. Daarmee medaille heeft behaald. Die kans voor Poli (winnaar van goud kwam in het bezit van de Italiaanse op de 100 kilometer tijdens de Olympische Spelen van Los Ange les en vorig jaar in de bronzen equipe), Podenzana en Vanzella (vorig jaar ook in de tijdritforma- Laksheid van de Internationale tie) op deelname aan de wereldti- formatie, waarvan drie leden we gens een recent dopingschandaal eigenlijk niet van start hadden r gen gaan. Italianen conform het reglement geschorst zouden worden in af wachting van een nader onder zoek. Ze schoof daarom de hele af faire door naar de Westduitse» bond, die zich liet overhalen er in, toe te stemmen de voorlopige' Deselectie schorsing pas op 9 september - dus gen Ierland aet na het wereldkampioenschap - in te laten gaan. man. Feyenoord, sinds woensdag koploper in de eredivisie, heeft slechts één vertegenwoordiger: doelman Hiele. Van landskampioen PSV zijn keeper Van Breukelen, Gullit, Ro nald Koeman, Vanenburg en Valke opgeroepen. Koemans broer Er- win, in België uitkomend voor KV Mechelen, behoort ook tot de groep. Hij deed 12 augustus al mee in de oefenwedstrijd tegen Ajax. Uit België komt voorts Van Tigge- len, die FC Groningen heeft ver ruild voor Anderlecht. Suvrijn van Fortuna Sittard kreeg eveneens het voorlopige vertrouwen van Mi chels. Suvrijn was bij de oefen duels tegen West- en Oost-Duits- land, maar ontbrak daarna tegen Ajax. De voorlopige selectie bestaat uit: Van Basten, Blind, Bosman, Menzo, Rijkaard, Silooy, Spelbos, Van 't Schip en Wouters (allen Ajax), Van Breukelen, Gullit, Ro nald Koeman, Vanenburg en Valke (allen PSV), Hiele (Feyenoord), Su vrijn (Roda JC), Erwin Koeman (KV Mechelen), Van Tiggelen (An derlecht) en Kieft (Torino). Wielren Unie (UCI) en een iets te genereus gebaar van de Duitse bond zorgde er voor dat met de reglementen het handje kon den gelicht. Drie Italianen, Eros telstrijd in Colorado Springs ver keken. Italië, zo werd aangenomen, zou er niet verschijnen. Tot er vorm fouten werden ontdekt, die bij de Poli, Massimo Podenza en Falvio controle waren gemaakt. Van de Vanzella, werden begin augustus tijdens de Ronde van Rheinland Paltz gecontroleerd op het gebruik drie begeleidende formulieren wa ren er slechts twee voorzien van handtekening. De UCI zat om- van verboden stimulerende midde- hoog met dat probleem en vreesde een slepende affaire De Duitsers sneden zich daar mee in eigen vlees, want het kostte hen een podiumplaats. Bovendien werd de mogelijkheid om een pro test in te dienen ook geblokkeerd. Andere landen ondermeer Neder land waren dat wel van plan. Er is •overigens een kans dat de Duitsers alsnog het brons krijgen. De Italia nen moesten door hun tweede plaats in Colorado Springs op nieuw naar de dopingcontrole en nortestosteron is een stof, die zeer lang in het lichaam blijft. COLORADO SPRINGS (GPD) - Twee dagen na het deba cle op de baan heeft Nederland in Colorado Spring bewe zen nog altijd bij de beste wielerlanden van de wereld te horen. Op het lastige parkoers van de Air Force Academy pakte het amateurkwartet even na het middaguur (Ameri kaanse tijd) een gouden medaille op de 100 kilometer tijd rit. Ze bewezen in de Verenigde Staten het gelijk van bondscoach André Boskamp, die met een bikkelharde en omstreden aanpak naar de titelstrijd toe heeft gewerkt. Toen de vier Nederlanders met hun regenboogtruien op het erepo dium stonden en het volkslied over de verlaten vlakte weerklonk, sprak bovendien niemand meer over de gigantische investering Ca, Rheinland Paltz kamp liet zijn renners niet één 100- kilometer-tijdrit rijden. Wel vrijwel uitsluitend lastige etappekoersen: de ronde van Cuba, de ronde van Oostenrijk, Cittemana Bergamas- de Coors Classic. „Vooral die vier, vijf we ken in de Verenigde Staten zijn heel belangrijk geweest", meende Cordes. 100.000 gulden. Winnaars heb ben namelijk altijd gelijk. Het oranjekwartet zette in Colo rado Springs een traditie voort. Na 1978 (Bart van Est, Guus Bierings, Bert Oosterbosch en Jan van Hou- welingen) en 1982 (Maarten Du- crot, Gerrit Solleveld, Geert Schip per en Frits van Bindsbergen) vormden nu Tom Cordes, Gerrit de Vries, John Talen, en Rob Harme- ling het sterkste collectief. Na een bliksemstart werden de belangrijk ste concurrenten - Italië (zilver), Oost-Duitsland (brons) en Rusland - meteen op grote achterstand ge zet. De eerste klap bleek achteraf een gouden medaille waard te zijn. „We hebben met die snelle start een risico genomen, maar vorig jaar hebben we een medaille laten liggen omdat we in het begin te langzaam reden. We moesten het nu wel anders doen", aldus Bos kamp. De vier amateurs, de reser ves en het vijf man tellende bege leidingsteam vlogen elkaar van vreugde om de hals. De wereldtitel was het resultaat spanningen van een jaar lang keihard, gedisci plineerd samenwerken naar Oost- europees model. Een aanpak die verschilde van andere jaren. Bos- Vries, Rob Harmeling en John Talen) 2 uur en 10 seconden (gemiddelde 49.930 kilometer per uur); 2. Italië (Poli, Podenzana, Scirea en Van zella) 2.01.48; 3. Oost-Duitsland (Ampler, Kummer, Raab en Radke) 2.02.47; 4. West-Duitsland (Freienstein, Bölts, Christel en Stumpf) 2.03.19; 5. Sowjet- Unie 2.04.13; 6. Zwitserland 2.04.33 (in clusief twee strafseconden); 7. Verenig de Staten 2.04.33; 8. Zweden 2.04.33; 9. Polen 2.04.43; 10. Tsjecho-Slowakije 2.05.23; 11. Joegoslavië 2.06.40; 12. Sp; je 2.07.55; 13. Noorwegen 2.08.02; 14. E gië 2.08.10; 15. Oostenrijk 2.08.51; 16. Me xico 2.12.02; 17. Canada 2.12.05; 18. Frankrijk 2.12.35 Opgegeven: Denemarken, na 50 km Weggebleven: Venezuela Het 'gouden' viertal John Talen, Gerrit de Vries, Tom Cordes en Rob Harmeling tijdens de 100km ploegentijd rit, gisterochtend op het terrein van de Amerikaanse luchtvaartacademie in Colorado Springs. (foto afpj DEN HAAG (ANP) - Voorzitter Dé Stoop van FC Den Daag wil toch praten met de stichtingen, die bij de overheid hebben aan gedrongen op een actief vervolgingsbeleid tegen racisme bij sportmanifestaties. Woensdagavond, na FC Den Haag - AZ, ver klaarde Stoop niets te zullen ondernemen. Na een nachtje slapen heeft hij evenwel vier instanties voor een gesprek op korte ter mijn uitgenodigd: het Centrum Informatie en Documentatie Is raël (CIDl), de Anne Frank Stichting, de Stichting Samenwer kend Verzet 1940-1945 en bet Nederlands Auschwitz Comité. De organisaties hoeven echter niet te verwachten, dat Stoop zijn excuses aanbiedt voor de racistische en antisemitische leu zen, die de supporters van FC Den Haag vorige week in Amster dam hebben geroepen tijdens het competitieduel tegen Ajax. Stoop blijft volhouden, dat de scheldpartijen niet uit antisemi tische overtuiging voortkwamen. „Ik wil uitleggen, hoe het erin de voetbalwereld aan toe gaat. Zo'n beetje de achtergrond dus", vertelde Stoop. „Ook zal ik vertellen, dat de zaak in een stroomversnelling is geraakt door de Amsterdamse burgemeester Van Thijn, die veel te emotio neel is opgetreden". Van Thijn hoeft niet te rekenen op een toe naderingspoging van Stoop. Vrijdag, in de reguliere reeks ont moetingen tussen een afvaardiging van bestuur, spelers en sup porters van FC Den Haag, komt de kwestie ook aan de orde. Vergeten waren de spanningen van de laatste dagen, de twijfels over de methode-Boskamp en de knagende onzekerheid over de 'vierde man', Rob Harmeling. Die haalde weliswaar de finish niet, maar reed wel aanzienlijk langer mee (70 km) dan was gevreesd. De renner uit Nijverdal zonderde zich af van de andere drie, toen de laat ste spannende minuten wegtikten. Maar Boskamp sleepte hem er met zijn haren bij om te delen in de feestvreugde. „Ik had vanaf de eer ste kilometer slechte benen", treurde hij. Het was niet te merken, want Nederland opende supersnel. De eerste 25 kilometer werden afgelegd in 28 minuten en 31 se conden, een halve minuut sneller dan de omstreden formatie van de Italianen (drie van de vier werden positief bevonden bij een doping controle een maand geleden, maar vrijgesproken omdat er procedure fouten waren gemaakt) en bijna een minuut beter dan titelverdedi ger Sowjet-Unie, dat slechts eén wijziging in de gouden ploeg van '85 had aangebracht. Cordes, twee jaar geleden in het Noordfranse Caen wereldkam pioen bij de junioren, stond per plex van die snelle opening. „Ik zat na die eerste ronde helemaal kapot en ik had er geen idee van hoe snel we hadden gereden. Toen ik op mijn horloge keek en zag dat we er 28 minuten over hadden gedaan, Strategie Cordes en John Talen, volgend seizoen een pupil van Peter Post, blonken uit op het vlakke terrein, Gerrit de Vries was bergop het sterkst. Alleen Rob Harmeling was, zoals vaststond, een stuk min der. Boskamp: „We hebben spe ciaal daarvoor een strategie uitge stippeld. In de aanloop naar de klim moest Harmeling wat meer kans krijgen om wat te herstellen, zodat ze hem daar niet los zouden rijden". Twee ronden gaf de bondscoach hem, het werden er bijna drie. De twijfels over Harmeling dreigden begin deze week de eenheid van de jonge Nederlandse ploeg (een ge middelde leeftijd van iets meer dan 20 jaar) te verstoren. De renner uit Nijverdal vroeg zelf om een test. Het werd een bekritiseerde afval race van 50 kilometer, waarin Har meling de reserves klopte. „Dat is eigenlijk een beetje te laat ge beurd", stelde Cordes vast. Het pakte echter toch góed uit en de vierde man van het tijdritkwartet werd na afloop ten onrechte ge kweld door zelfverwijt. De 70 kilometer die Harmeling meewerkte was niet de enige mee valler, die het team van Boskamp had. De vroege start werkte even eens in het voordeel van de equipe. Even over tienen in de ochtend, tijd, klonk het start- Etalage derde nam de wind toe. Oranje had daar dus het minste last van. Van daar ook dat hun laatste, zwakste omloop van 25 kilometer geen fata le gevolgen had. De Italianen en de Oostduitsers (die na 75 kilometer Uwe Radke achter moesten laten) keken toen al tegen een te grote achterstand aan om het Nederland se trio nog te kunnen bedreigen. Met een royale voorsprong van an derhalve minuut werd de wereldti tel in de wacht gesleept. ADVERTENTIE zoeken eenzelfde aantal serieuze om samen gezellig dansen te leren. Os O Interesse? Neem even kontakt op! Hogewoerd 87 - lelden - Tel. 071-143705 „Nu moeten ze ook zondag in de individuele wedstrijd tot een top prestatie kunnen komen", meende André Boskamp. „Er is genoeg tijd om te herstellen". Een verdere blik in de toekomst leert dat er boven dien olympische perspectieven zijn, want daar werkt Boskamp ei genlijk naar toe. Als hij tenminste zijn ploeg bij elkaar kan houden. Volgend seizoen kan hij Michel Za- noli inpassen op de plaats van John Talen, wat er daarna gaat ge beuren is onzeker. Tom Cordes bijvoorbeeld zei gis teren in Colorado Springs: „Vol gend jaar blijf ik zeker nog ama teur, maar of ik dat ook in 1988 nog ben...". Want een wereldtitel bij de amateurs betekent datje in de eta lage staat. En wie daar te lang blijft, raakt in de vergetelheid. SOFIA (AFP) - De tweede partij in de strijd om de wereldtitel schaken voor vrouwen tussen de Russische grootmeesters Maja Tsjiboerdanid- ze en Elena Ahmilovskaja is giste ren in Sofia na 35 zetten in remise geëindigd. Wereldkampioene Tsji- boerdanidze leidt na twee partijen met 1.5 tegen 0.5. Tsjiboerdanidze verwierf het initiatief, veroverde een pion op de damevleugel, maar Ahmilovskaja weefde zoveel com plicaties in de stelling, dat remise voor de wereldkampioene een aan vaardbare oplossing was. doel: Pfaff (Bayern München) en Munaron (Anderlecht) achter: Grun, Demol (beiden Anderlecht), Gerets (PSV), Franky van der Eist (Club Brugge), Vervoort (Beerschot) en De Wolf (AA Gent) midden: Scifo, Vercauteren (beiden Ander lecht), Ceulemans, Leo van der Eist (bei den Club Brugge) en Clysters (Mechelen) voor: Desmet, Vandenbergh (beiden Lille) en Claesen (Standard Luik). Gerets Eric Gerets heeft de beslissing over zijn meespelen in het Bel gisch elftal, woensdag in Brussel tegen Ierland, in eigen hand. De geblesseerde verdediger van PSV is door de Belgische bondscoach Guy Thijs toch geselecteerd voor het nationale elftal, dat in De Hei zei zijn eerste wedstrijd uit de voorronde van de Europese titel strijd afwerkt. Gerets heeft last van een scheurtje in de rib, dat hij zon dag bij een botsing in het duel te gen Ajax opliep. De Belgische ver dediger bleef woensdag aan de kant voor het duel PSV-Fortuna. Als Gerets zaterdag meespeelt te gen AZ, zal hij ook tegen Ierland opgesteld mogen worden, zo luidt de opstelling van de leiding van de Eindhovense club. Volgens PSV-manager Ploegs- ma is Gerets herstellende, maar doet het ademhalen nog veel pijn. „Er zal veel van hemzelf afhangen. Hoeveel pijn kan hij wegslikken", aldus Ploegsma. Guy Thijs bracht gisteren zijn selectie van negentien spelers terug tot zestien. De afval lers zijn Danny Veyt, de in Mexico zeer actieve aanvaller van Ware- gem, Raymond Mommens en Hu- go Broos. COLORADO SPRINGS (ANP) - De ploegentijdrit is een Nederland se specialiteit, rijden in de wind ook. Die twee gegevens werden gisteren gecombineerd. Bij zowel de wereldkampioen schappen als Olympische Spelen hebben de Nederlandse tijdritploe- gen vaak opmerkelijk gepresteerd. De erelijst ziet er als volgt uit: 1964 (OS Tokio): goud, Dolman, Karstens, Pieterse, Zoet. 1966 (WK Keulen): zilver. 1968 (OS Mexico): goud, Pijnen, Den Hertog, Krekels, Zoetemelk. 1970 (WK Leicester): brons. 1971 (WK Mendrisio): zilver. 1972 (OS München): tweede, maar gediskwalificeerd wegens een positieve uitslag in de doping controle van Van den Hoek. 1978 (WK Brauweiler): goud, Oosterbosch, Jan van Houwelin- gen, Bierings, Van Est. 1982 (WK Goodwood): goud, Du- crot, Solleveld, Van Binsbergen, Schipper. 1984 (OS Los Angeles): vierde, Breukink, Ducrot, Albers, Jacobs. 1985 (WK Giavera del Montello): zevende, Cordes, Harmeling, Klei ne, Boeve. ADVERTENTIE Zaterdag 14.30 uur W Valken '68 Leiden Sportpark aan de Duifraklaan te Valkenburg Aangeboden door DE RUYTER ASSURANTIËN

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 11