STEVENSHOF PROPER 22w A 'A bedrijfshal met kantoor TE KOOP rülvrTnakeTaardïj^Tg^ o, DENNIS A. E6AN leiden ra ELKE zaterdag I Sluitingstijd voor advertenties ai öofxjerdagmiddag 15.30uur Int. bij onze advertentie-afdeling telefoon (071) 144941 ONROEREND GOED ONROERENOGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROEREND ONROERENDGOED ONROEREND GOEO Lelden Pakhuisstraat 9 Tussen Levendaai en Plant soen gelegen nieuwbouw huis voorzien van c.v. en' goed geïsoleerd. Ind.: en tree. toilet, ruime woonka mer. moderne keuken. ber-( ging, achter het huis gelegen* plaats, te verd: 2 slaapka mers. badkamer met douche' en aansluiting wamach. Dak-, terras. 2e verd.: zolder over. de gehele 2318.50per Jaar. Subsidie- mogelijkheid (max. 14 000,-) is overdraag- 9 baar. Subsidie 1e jaar 1/3500,-, elk volgende Jaar s afbouwend met f 500.-). Vraagprijs g 117.500,-k.k. g Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 Leiden mnvm 071-214521 III I Él Corantljnstraat 38 Op parterre gelegen 4-ka- merappartement met voor- i en achter balkon en berging. i Ind.: entree, ruime woonka- mer met aansl. gemod. keu- ken. 3 slaapkamers, douche en toilet Ged. isolerende beglazing, lage servicekos ten (f 90,- p.m.). Vraagprijs r- f 82.000,. k.k. o Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 M n 72 O 1 Leiden Klipper werf 15 Zeer verzorgd modern woon huis met carport, grote ber- ging, voor- en zonnige ach- I tertuin. Het huis is voorzien van c.v.-gas, heeft in de woonkamer parketvloer en •open haard en op de tweede verdieping een grote dakka pel. Ind.: entree, toilet, mo- \derne keuken, gezellige woonkamer1e verd. 3 slaapkamers, badkamer met 'hgbad. wastafel en 2e toilet. *2e verd.: grote slaap/stu- tdeerkamer met dakkapel en t wastafel. Zolderberging. Vraagprijs 159.000,-k.k. ro Van Beukering Makelaardij i 72 Q Warmonderweg 23 Ouderwets, gezellig gelegen woonhuis met voor- en ach tertuin en berging. Ind.: hal, tgang met toilet, douche. I voorkamerachterkamer^ rui- f 179.000,- k.k. Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 Leider. mnvm 071-214521 Éiii>«> t« mm Bi Lelden Mereslngel 48 48e Op leuk punt aan de singel t gemoderniseerd bovenhuis, welke leeg wordt opgele-* verd. Het benedenhuis isi verhuurd. Het bovenhuis is{ als volgt ingedeeld: entree, grote woonkamer (9.80x3.15 lm;, gezelige moderne keu- }ken, toilet, badkamer met> douchevaste wastafel en, aansl. wasapp. Achter woon- kamer en keuken gelegen ruim dakterras. 2e verd. 2 slaapkamers. Vraagprijs gehele pand 97.000,- k.k. 5 Van Beukering ro Makelaardij «Zonnebloem 72 Leiden mmvw 071-214521 I voorzien nabij het winkelcentrum 'de Kopermolen'. In het fiatge- bouw zijn diverse faciliteiten aanwezig zoals sauna, trim- zaal, wasserette en biblio theek. De flat is als volgt in gedeeld: entree, ruime keu ken, toilet, badkamer met lig bad en wastafel, woonkamer met schuifwand naar groot terras, slaapkamer met zij-' Vraagprijs 99.000,- luk. Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 Leiden mnvm 071-214521 iaimiil LEIDEN AKENWERF 9 r Geheel van Isolerende l beglazing voorzien modem woonhuis, gezellig aan plein-1 tje gelegen. Het huis heeft een voor- en achtertuin, ber ging en c.v. gas. Ind.: Hal. toilet, moderne keuken, pret- tige woonkamer, ie verd.: 3 slaapkamersbadkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 12e verd. 1 kamer met wasta- Ifel, zolderberging. Zonnige' ligging en autoluwe omge ving. Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 Leiden mnvm 071-214521 >II»UI Ad sa OEDONROEREND GOED LEIDEN RIJNDIJK 28 Dijkhuis met aanlegsteiger aan de Rijn. In uitstekende staat van onder houd en groot zitbalkon met schitte rend uitzicht, 3 woonvertrekken, 3 slaapkamers, moderne keuken, bad kamer, douche. Vraagprijs 298.000,- k.k. Makelaar en beëdigd taxateur o.g. Ld NVM te Wassenaar Tel. 01751-13901/19239 voor handel en industrie in bedrijfspark Zoeterwoude Totale oppervlakte bedraagt 1260 m», om vattende grote hal (725 m*), vrije hoogte 7 m, expeditie, entree, magazijn, kofflekeuken, toiletten, centrale verwarming. Kompleet ingedeelde kantoorruimte en showroom van 400 m2, verdeeld over beg.grond en 1e verdieping. Huurprijs f 130.000,- p.jr. Inlichtingen: 48 Premie-A en 4 Premie-B koopwoningen in het plan verkoopprijzen v.o.n. 140.000,165.000,- 52 ENERGIE ZUINIGE, RUIME EENGEZINSWONINGEN WAAR? In de zuid-westhoek van de Stevenshof |vlek 11wordt in oktober a s. met de bouw begonnen van 52 eengezinswoningen in de Premie A- en B-koopsektor. INDELING EN AFWERKING Deze ruime woningen waarin vele energiebesparende maatregelen zijn getroffen hebben een eetkamer met keuken en zitkamer op de begane grond. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, een badkamer met ligbad en een toilet. Op de tweede verdieping is een ruime berging en er is ruimte voor een mogelijke vierde slaapkamer. VEEL KEUZEMOGELIJKHEDEN Tuchtverwarming is standaard, evenals de schuifpui in de woonkamer. Verder zijn binnen de ze hoogwaardig geïsoleerde woningen individueel veel keuzemogelijkheden in afwerking keukensamenstelling en kleur- en materiaalgebruik. WIE KUNNEN INSCHRIJVEN? I zij die een gezamenlijk jaarinkomen hebben van maximaal f 50.000.— indien het een premie-A-koopwoning betreft, dan wel tot maximaal f 70.000,indien het een premie- B-kcopwoning betreft, én 2. a. een huurwoning in Leiden achterlaten met een kale huur tot f 425,—. of b. een huurwoning in Leiden achterlaten met een kale huur tot f 650,—, of c. geregistreerd zijn als woningzoekende met tenminste 120 urgentiepunten, of d. geregistreerd zijn als woningzoekende met minder dan 120 urgentiepunten. 2.2. De woningen zullen worden toegewezen met voorrang van degenen die voldoen aan het bepaalde in 2.1. onder 2,a. boven hen die voldoen aan het bepaalde in 2.1. onder 2,b. en met voorrang voor de gegadigden die voldoen aan het bepaalde in 2.1. onder 2.b., boven hen die voldoen aan het bepaalde in 2.1onder 2,e. en met voorrang voor de gega digden die voldoen aan het bepaalde in 2.1onder 2.c. boven hen die voldoen aan het bepaalde in 2.1. onder 2 d. 2.3. In het geval dat meer gegadigden voor een woonvergunning in aanmerking komen dan het aantal beschikbare woningen, vindt de verdeling plaats door middel van loting, met inachtneming van de in 2.2. vastgestelde voorrangsregeling. 2.4. Indien de werving onvoldoende kandidaten oplevert, is artikel 7, derde lid, alsnog van toe passing. WAT MOET U DOEN Indien u in aanmerking wenst te komen voor een Premie-koopwoning en u voldoet aan de bovenstaande voorwaarden, dan dient u het inschrijfformulier (verkrijgbaar aan de infor matiebalies op het Stadhuis en het Stads- bouwhuisj volledig in te vullen en op te stu ren aan de Directie Woonruimteverdeling, Lange- gracht 74, 2312 NH Lelden. Uw inschrijving moet uiterlijk 8 september 1986 ingeleverd zijn Uw inschrijfformulier dient vergezeld te zijn van de werkgeversverklaring(en). Formulieren die niet volledig worden inge leverd. kunnen niet in behandeling worden genomen. Verdere voorlichting over de woningen en informatie over de verdeling kunt u uiterlijk eind september 1986 verwachten. OEGSTGEEST Karei Doormantaan 24. Gunstig nabij winkelcentrum gelegen goed verbouwde 3/4 kamerappartement op de 3e etage (top) met cv., balkon, veel granol en schuur- werk, berging in de onderbouw. Ind.: entree met plavui zen, fraaie woonkamer (8,5x5 ged. 4mtr.), 2 ruime slaapkamers, eetkeuken, douche toilet. Servicekosten 110,- p.m. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur Vraagprijs: 95.000,- k.k. LEIDEN Tomatenstraat 21. Zijstraat Lammenschansweg, ruim degelijk gebouwd woonhuis met fijne achtertuin op z, stenen schuur, achterom en v.z.v. cv-gas. Ind.: vestibu le. gang met toilet en keldertje, royale lichte woonkamer met erker en fraaie plavuizenvloer, half open mod. keu ken. 1e etage: overloop. 2 grote en 2 kleinere slaapka mers, douchekamer met v.w.t., vaste trap naar 2e etage waarop zolderkamertje met berging. Vraagprijs: 168.000,- k.k. Vestestraat 21. Nieuw door aannemer op te leveren royale stadswoning (beeldbepalend) met voortuin, ber ging, gebruik van ruime achterplaats en achterom. Ind.: badkamer, 3 slaapkamers. Bijz.: plafond woonkamer wordt v.z.v. balklaag met vloerdelen geschilderd en beg. grond en verd. vloer worden v.z.v. vloerverwarming. Op levering medio augustus 1986. Verkoopbrochure op aanvraag. Vraagprijs: 148.000,- v.o.n. Vrouwensteeg 18-18a. In centrum gelegen winkelpand met afzonderlijke bovenwoning. Frontbreedte winkel ca 4,5 mtr. tot. opp. ca 60m2, apart toilet. De bovenwoning bestaat uit: woonkamer, toilet, douche, keuken, dakter ras. 2e etage: slaapzolder. Bov. woning is thans ver huurd, maar in overleg leeg op te leveren. Winkel is uitermate geschikt voor b.v. snackbar, daar gehele inventaris aanwezig is en tegen een redelijke prijs over te nemen is. Uiteraard ook voor andere doelein den geschikt. Vraagprijs: 129.000,- k.k. Rijnstraat 24. Smaakvol gerestaureerd historisch stads- pand (beeldbepalend) nabij Plantsoen gelegen, v.z.v. o.a. cv-gas. Ind.: entree, leuke woonkamer met nwe. open inb. keuken, toilet, overkapt binnenplaatsje. Nwe. trap naar 2e etage waaróp: voorkamer, ruime achterka mer, badkamer met douche en 2e toilet. 2e etage: grote slaapzolder v.z.v. dakkapellen en dakraam, berging. Vraagprijs: 117.000,- k.k. Langegracht 40. Leuk verbouwde in centrum gelegen tussenwoning v.z.v. cv-gas, plaats en mog. tot huur/ koop tuin v.d. gemeente. Ind.: gang, toilet, leuke woon kamer, ruime keuken, douche, schuurtje. Op etage: rui me overloop. 3 slaapkamers. Bijz. alle installaties ver nieuwd Vraagprijs: 110.000,- k.k. Sumatrastraat 100. Nabij centrum gelegen woonhuis met leuke grote zonnige achtertuin. Ind.: entree, gang, toilet, kast, kamer en-suite (9,2x3,2 mtr.), keuken met douche, slaapkafner. 1e et.: 1 slaapkamer. 2e et.: 1 slaapkamer Vraagprijs: 89.000,- k.k. Morsweg 160a. Nabij centrum gelegen ruime bovenwo ning met 2 balkons en leuk uitzicht op de Rijn. Ind. 1e et.: overloop, ruime kamer en-suite, kabinet, toilet, keuken en terrasgedeelte. 2e et.: 2 voorkamers, achterkamer met terrasgedeelte, kitchenette, overloop met douche, veel kastruimte, cv-gas. Vraagprijs: 87.500,- k.k. Hasebroekstraat 29. Centraal gelegen gestoffeerd luxe 2 kamerappartement op 3e etage v.z.v. lift, cv, eigen parkeerplaats, aparte berging etc. Ind.: entree, nwe. badkmr. met ligbad, toilet, leuke woonkamer met luxe keuken, balkon, slaapkamer. Vraagprijs: 82.000,-k.k. Reltzstraat 7. Nabij centrum in verkeersarme straat ge legen leuk gemoderniseerd hoekhuis v.z.v. cv-gas. Ind.: entree, royale woonkamer, uitgeb. mod. keuken, ruime betegelde badkamer met toilet, achterplaats, achterom, berging. Op etage: 3 slaapkamers, veel hardhout. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Moddermanstraat 11. Op goede stand (burg. wijk) rus tig gelegen 4-kamer topappartement met grote berging in de onderbouw. Ind.: ruime entree, grote woonkamer (11x4 mtr.), keuken, douche, toilet, 2 slaapkamers, bal kon voor- en achter, via losse steektrap naar zolderver dieping waarop 1 kamer en zeer veel bergruimte. Servi cekosten f 51.- p.m. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Hansenstraat 12c. Nabij centrum gelegen goed onder houden bovenwoning, v.z.v. o.a. eigen berging. Ind.: en tree, trap, overloop, douche, toilet, keuken, balkon, rui me woonkamer, 2 slaapkamers. Vraagprijs: 67.000,- k.k. Van der Lubbehof 27b. In voormalig monumentaal ka rakteristiek wijnpakhuis (centrum) nieuw gebouwde ate lierruimte c.q. studio van ca 35m2, v.z.v. o.a. pantry, douche, toilet. Erfpachtcanon 755,- per jaar. Vraagprijs: 49.000,- k.k. Inlichtingen: VAN BEEK PISON MAKELAARDIJ O.G. Nieuwe Rijn 87, Leiden tel. 071-130841 buiten kantoortijden 071-121713-769823 MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Oegstgeest, Lellelaan 55. 3a'4 kamertlat gelegen op de 4e woonlaag, balkon op het zuiden. De flat verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas moederhaardsysteem, de service kosten bedragen 126,- per maand. Ind.: entree, grote hall, keu ken met balkon, werkkast, toilet, doucheruimte met wastafel, slaapkamer met aansl. wasmachine, grote slaapkamer, woonka mer ineenlopend met zijkamer, balkon. Aanvaarding in overleg. 97.500,- k.k. Oegstgeest, Hofbrouckerlaan 11. Grote en rustig gelegen mid denwoning met voor- en achtertuin, nieuwe zeer grote schuur en voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, woonkamer met open haard en parketvloer, keuken, gang met toilet en kelderkast. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met toilet, balkon, overloop. 2e et.: 3 kamers, overloop. Vliering. Het pand kan eventueel spoedig wor den opgeleverd 209.000.- k.k. Oegstgeest, Aert van Naslaan 64. Ruime drive-in woning met voor- en achtertuin (zuid), carport. Gelegen in moderne woonwijk nabij winkelcentrum. Ind.: entree, hall. toilet, ruime eetkamer met moderne open keuken, wasruimte en zonneterras. 1 et.: grote woonkamer (9.50x4.80). 2e et.: overloop, 3 slaapkamers, badka mer met Hgbad, wastafel en toilet. 3d et.: vaste trap naar slaap zolder, berging. Geheel c.v.-gas verwarmd. Ged. Isol. Oplevering direkt. Oegstgeest, Hazenboslaan 3. Leuk gelegen hoekhuis met ga rage en schuur, voor-, zij- en achtertuin (Z). Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud. C.v.-gas, ged. dubbel glas en spouwmuurisolatie. Ind.: entree, ruime hal, woonkamer met par ketvloer 9.07x4.94/3.81, keuken 3.14x2.21, toilet en kelderkast. 1e et.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met zitbad en wastafel, apart toilet, overloop. 2e et.: 2 kamers met dakkapel en raam in zijgevel, overloop met wastafel, veel bergruimte. Aan vaarding in overleg. 300.000,- k.k. Oegstgeest, Prins Hendriklaan 24. In Oud-Oegstgeest gele gen half vrijstaand herenhuis, prachtig vrij voor- en achteruit zicht. Het pand heeft een vrijstaande garage, schuur, een voor-, zij- en op het zuiden gelegen achtertuin, c.v.-gas. Ligging in direkte nabijheid van gezellige winkelstraat. Ind.: vestibule, hall met toilet, provisie/stookkelder, L-vormige kamer en suite met serre met een aluminium schuitpui met isolerende beglazing naar de achtertuin. Keuken in originele staat. 1e et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, apart toilet, zonnig balkon over gehele breedte. 2e et.: 3 kamers, zolderberging en vliering. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud. Oplevering in overleg kan spoedig 395.000,-k.k. Oegstgeest, Pr. Beatrixlaan 16. Nagenoeg vrijstaand woonhuis met garage en schuur, voor- en achtertuin (z). achteruitgang. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Ind.: entree, hall met plavuizenvloer, toilet en inloopkast, Z-vormige living ca 50 m2 met parketvloer en open haard, moderne keuken met eetbar. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, overloop. 2e et.: grote zolderruimte met 2 dakramen, geschikt voor het maken van een of meerdere kamers. Aanvaar ding in overleg, zomer/najaar 1986. 470.000,-k.k. Lelden, Oostdwarsgracht 6. Kleine middenwoning rnet binnen plaats, grondopp. 39 m2. Pand moet zowel in als uitwendig opge knapt worden. Ind.: entree, woonkamer 4.40x3.20, keuken met douche, resp. 2.60x1.85 en 2.00x1.05, apart toilet en binnen plaats. Ie et.: kan spoedig. Lelden, Hoge Rijndijk 107a. In goede staat van onderhoud ver kerende bovenwoning op de 1e en 2e etage, voorzien van c.v.- gas en gedeeltelijk dubbel glas (voorzetramen). Ind.: entree, trap naar 1e etage: 1e et.: overloop, woonkamer (11.05x3.35), keu ken inkl. apparatuur, toilet, zijkamer. 2e et.: 3 slaapkamers, was kamer, badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel, overloop, apart toilet. In totaal 3 balkons (Z), aanvaarding in overleg. 102.500,- k.k. Lelden, Rijndijkstraat 99. Ruime middenwoning met achtertuin, achteruitgang, inpandige berging, fietsenberging. Ind.: entree, met toilet, woonkamer met houten dekvloer, uitgebouwde mo derne Poggenpohl keuken met diverse apparatuur, bijkeuken annex berging. 1e et.: voorkamer met verbinding naar moderne badkamer met ligbad, overloop, 2 achterkamers. 2e et.: vaste trap naar bevloerde en beschoten zolder (met stahoogte). Pand wordt d.m.v. gaskachels verwarmd. Oplevering in overleg, kan eventueel spoedig. 122.000,- k.k. Het pand wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas installatie van dakisolatie. Grondopp. van 210 m22. Ind.: entree, hal, mime Z-vormige woonkamer (ca. 46 m22), gemoderniseerde keuken, toilet. Spiltrap vanuit woonkamer naar 1e et.: overloop, toilet, 2 kamers aan de achterzijde resp. groot 2.15x3.10 en 3.55x4.30, balkon, badkamer met zitbad en wastafel, grote garderobekast, 2 voorkamers resp. groot 4.85x3.40 en 2.30x3.10. Oplevering in overleg f 220.000,- k.k. Leiden, Boerhaavelaan 10. Zeer karakteristiek herenhuis met royale kamerafmetingen, voor- en zeer diepe achtertuin, achter uitgang en apart van het huis gelegen garage. Het pand is voor zien van een centrale verwarmingsinstallatie en is in grote lijnen in originele staat gelaten/zoals b.v. paneeldeuren etc. Ind.: vesti bule, hall met garderobe, toilet, kelderruimte, grote kamer en suite met serre, keuken en bijkeuken. Ie et.: 4 slaapkamers, bergkamer, ruime overloop met prachtig trappenhuis, toilet. 2e et.: eveneens 4 slaapkamers, badkamer. Het pand is op wan-, delafstand gelegen van station. Diverse nieuwe kantoorvestigin gen, ziekenhuizen, en scholen. Geschikt voor meerdere doelein den zoals woon/praktijkhuis. meergezinshuis etc. In overleg leeg opleverbaar. f 390.000,-k.k. Leiderdorp, Florijn 49.2-kamer top appartement met inpandige berging. Leuke ligging aan plein nabij groot winkelcentrum. Ind.: entree, hall, toilet, slaapkamer, badkamer met douche, wastafel en aansluitingen wasapp., woonkamer met open keuken, balkon met bergkast. De gehele flat heeft een gebeitste houten vloer. C.v.-gas verwarmd. Premie A is overdraagbaar. Vrije vestiging. 102.000.- k.k. Leiderdorp, Baljuwstraat 9. in een voor verkeer niet doorgaan de straat gelegen middenwoning met voor- en achtertuin (ZW, 10 meter diep). De staat van onderhoud is goed. Het huis wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas. Bouwjaar 1960. Ind.: woonkamer met parketvloer en open haard, open keuken, hall, garderobe, toilet met fontein, kelderkast. 1e et.: voorkamer, achterkamer met dubb. wastafel, badkamer met ligbad en toile't (gemoderniseerd) en fontein, grote bergkast. kleine achterkamer met wastafel. 2e etage: ruime zolderkamer met wastafel en zonnig dakterras, aansl. wasapparatuur in aparte ruimte, zolderberging. Aanvaar ding in overleg. 185.000,- k.k. Rl)nsburg, Rijnsburgerweg 124. Vrijstaand woonhuis met gro te bedrijfsruimte, gelegen op centraal punt in Rijnsburg. Ind.: woonhuis, entree, hall. toilet, L-vormige woonkamer met parket vloer, woonkeuken, bijkeuken. 1e et.: 2 voorkamers, 2 achterka mers, badkamer met douche en wastafel, berging. Grote aange bouwde bedrijfsruimte: 390 m2 met zolder 95 m2. toilet groep. voor diverse doeleinden geschikt. f 360.000,- k.k. Roelofarendsveen, Noordeinde 164. Vrijstaand woonhuis met rondom tuin met vijver, gelegen in rustig dorp. Ind.: vestibule, hall, achter ook vestibule, voorkamer, 2e voorkamer met open haard, tussenkamer, grote woonkeuken met originele pomp, nieuw keukenblok met koelkast, doucheruimte in keuken en werkkast, moderne badkamer met ligbad, wastafel en aansl. wasapp., opkamer met voormalige bedstee, kelder onder opka mer met stahoogte. 1e et.: voorkamer, 2e voorkamer, berghok, 3e voorkamer, c.v.-ruimte op zolder, achterkamer met wastafel, veel bergruimte. Het pand wordt c.v.-gas verwarmd. Aanvaar ding in overleg. 395.000,- k.k. BEDRIJFS ONROEREND GOED de verbinding tussen de Breestraat en de Haarlemmerstraat. De winkelruimte beslaat een oppervlakte van circa 180 m2 en is c.v.-gas verwarmd. Huuropbrengst van de bovenwoningen op aanvraag. Vraagprijs voor het gehele pand 425.000,- k.k. Mogelijkheid tot huur winkelruimte 35.000,- per jaar exkl. BTW IN PRIJS VERLAAGD Lelden, Willem Pijperstraat 9. Rustig gelegen middenwoning mei voor- en achtertuin, stenen schuur en achteruitgang. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud en wordt ver warmd d.m.v. gaskachels. Ind.: entree, gang, toilet, kelderruimte, woonkamer 6.20x3.48, keuken 2.37x1.98.1e et.: 3 slaapkamers, doucheruimte met wastafel, balkon aan de achterzijde. 2e et.: 1 grote slaapkamer met dakkapel over gehele breedte (isol. begla zing) en veel bergruimte. Aanvaarding in overleg. 128.000,- k.k. Oegstgeest, Passage 12. Tel. 071-170741- Zaterdags geopend wan 10.00-16.00 uur NVM

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 28