IllffWllllllllilllllllll mededelingen gemeentebestuur 1 25 t/m 29 aug. '86 OPEN HUIS! ■BB 1# ^"fPPPPIPPII 1 'J i;|t'-1 Commissie vergaderingen Commissie voor algemene en bestuurlij ke aangelegenheden Maandag 25 augustus a.s. om 20.00 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies, Breestraat 121. Agenda: concept wetsvoorstel klachtenbehande lingsprocedure aanvulling kraaknotitie burgemeester Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken, Verkeer en Milieu. Commissie voor Volkshuisvesting en Sport Gezamenlijke vergadering. Donderdag 28 augustus a.s. om 20.00 uur In kamer 23/ 24 van het Gulden Vlies, Breestraat 121. Agenda: Meerjarenprogramma nieuwbouw, ver bouw en verbetering 1987 t/m 1991 Gronduitgifte Schuttersveld aan N.B.A. Herziening erfpachtscanon Holiday-lnn Presentatie bouwplan vlek 16 Stevenshof Commissie voor Volkshuisvesting en Sport Donderdag 28 augustus a.s. om 20.00 uur In kamer 23/24 van het Gulden Vlies, Breestraat 121. Agenda: Meerjarenprogramma nieuwbouw, ver bouw en verbetering 1987 t/m 1991 Gronduitgifte aan N.B.A. Herziening erfpachtscanon Holiday-lnn Presentatie bouwplan vlek 16 Stevens hof Rondvraag Verslag van de openbare commissiever gadering voor Volkshuisvesting en Sport (ged. gezamenlijk met commissie ROVM) van 11 juni 1986 De ontkoppeling van de vaststelling van de sporttarieven voor het gebruik van de Groenoordhallen van die van de sporthal len in Leiden-Rv 168 Uitgifte in erfpacht sauna met ondergrond bij het Vijf Meicomplex Aanvraag subsidie van de wbv "Ons Doel" voor groot-onderhoud aan 238 na-oorlog- se woningen in complex 4 ged. aan het Boshof e.o. - Rv 198 Aanvraag subsidie van de wbv "Ons Doel" voor groot-onderhoud aan 221 na-oorlog- se woningen in complex 6 ged. aan de Surinamestraat e.o. - Rv 195 Groot-onderhoud van 68 woningen van wbv "Leiden" voorheen complex 10 van de gemeente Leiden in beheer en exploi tatie bij de Leidse Woningstichting (Bos- huizerkade, De Gijselaarstraat, Frederik van Eedenlaan) - Rv 197 Renovatie van 2 woningen van de wbv "Leiden" voorheen complex 7 ged. van de gemeente Leiden in beheer en exploitatie bij de Leidse Woningstichting (Waldeck Pyrmontstraat) - Rv 203 Machtiging tot het verlenen van garantie voor de betaling van rente en aflossing van de door de Stichting Leidse Studen tenhuisvesting aan te trekken kapitaal marktleningen voor verbetering van stu- dentenwooneenheden binnen het kader van het aan de gemeente toegekende contingent en budget voor 1986 terzake - Rv 200 Verbouw 3 winkelruimten Groenesteeg Rv 186 Uitgifte in erfpacht van een perceel grond op het bedrijfsterrein Westwal in de Ste venshof - Rv 184 Grondruil bij vm. garage Werkhoven Ruil snippers grond nabij hoek Noordein de/Oude Varkenmarkt Aankoop woonboot "Christina", gelegen nabij de Atjehstraat Verkoop grond grenzend aan Janvossen- steeg 15 Verkoop perceel weiland in de Stevens- hofjespolder Verkoop twee percelen grond gelegen in de Stevenshof, resp. t.b.v. plaatsing trans formatorstation en bouw van een hoog spanningsstation Gronduitgifte Plesmanlaan aan ambulan- cebedrijf de Jong - Rv 190 Verhuur perceel grond grenzend aan d^ oostzijde van het perceel Paul Kruger- straat 21 Uitgifte van grond grenzend aan het per ceel Groenesteeg 41 Grondruil met Nationale Nederlanden in de Merenwijk Uitgifte in erfpacht van grond voor 4 wo ningen bij Herenpoortsbrug Uitgifte in erfpacht grond Middelstegracht 5-7 Uitgifte in erfpacht aan bouwbedrijf De Raad van een perceel grond aan de N. Bohrweg (Ovabldk) Uitgifte in erfpacht perceel grond Stevens hof aan wbv Leiden (vlek 15) Aankoop pand Noordeinde 4l/4fa De punten met worden gezamenlijk met de commissie R.O.V.M. behandeld. Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht In het informatie centrum In de hal van het stadhuis. Overige vergaderingen Monumentencommissie Woensdag 27 augustus a.s. om 19.30 uur in kamer 13 van het Gulden Vlies, Bree straat 121. Agenda: Vaststelling beoordeling van de tijdens de wandeling bekeken panden in Pancras- Oost Vaststelling van de adviezen tot plaatsing op de gemeentelijke monumentenlijst van de panden Middelstegracht 55,53,23.34, 32, 57, 61 en 12 t/m 12G, Hooigracht 79, 45 en 41Groenesteeg 9, 6, 8, 3 en 1 en Nieuwe Rijn 68, 69, 70, 72 en 73 i Vaststelling van de adviezen tot plaatsing op de gemeentelijke monumentenlijst van het Bethaniënhofje (Kaiserstraat 43), het Jeruzalemhofje (Kaiserstraat 49) en het St. Annahofje (Zegersteeg 14) Voortzetting discussie over de bescher- menswaardigheid van de panden Room- burgerweg 17, 18, 19 en 20 Voortzetting discussie over de bescher- menswaardigheid van de panden Witte Singel 28 t/m 41 Discussie over de beschermenswaardig- heid van de panden Hoge rijndijk 1 t/m 23 (oneven nummers) en 2 t/m 46 (even nummers) Discussie over de beschermenswaardig- heid van het pand Zoeterwoudsesingel 51 Commissie Onderwijs, Sociaal-Cultureel Werk en Emancipatie Woensdag 27 augustus a.s. om 20.00 uur In kamer 23/24 van het Gulden Vlies, Breestraat 121. Agenda: Gastouderproject Stevenshof Vaststelling nieuwe gemeentelijke afvloei ingsregeling Voortgezet Onderwijs Plan van scholen 1987 t/m 1990 (stichten scholen in de Raadsherenbuurt en de Ste- venshofpolder) Fusie Reinwardt-Academie Projectgroep Beheer Fortulnwijk Woensdag 27 augustus a.s. om 20.00 uur in het gebouw van de Speeltuinvereniging "Beatrix" aan de Schubertlaan Agenda: verslag vergadering van 25 juni j.l./rohd- vraag paragrafen inventarisatie beheerplan stand van zaken plannen winkelcentrum verslag werkzaamheden subwerkgroepen toelichting volgende stap beheerplan: de Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Vrijdag 29 augustus a.s. om 9.30 uur In de koffiekamer van het stadhuis Agenda: 9.30 uur: hoorzitting inzake een be zwaarschrift tegen de afwij zing op het verzoek om een tegemoetkoming in de ver huis- en herinrichtingskosten op grond van Beschikking geldelijke steun gehandicap ten 9.50: uur hoorzitting inzake een be zwaarschrift tegen de afwij zing op het verzoek om een tegemoetkoming in de ver huis- en herinrichtingskosten op grond van de Beschikking geldelijke steun gehandicap ten 10.10 uur: hoorzitting inzake een be zwaarschrift tegen de afwij zing op het verzoek om een tegemoetkoming in de ver huis- en herinrichtingskosten op grond van de Beschikking geldelijke steun gehandicap ten 10.30 uur: hoorzitting inzake een be zwaarschrift tegen de afwij zing op het verzoek om een tegemoetkoming op grond van Beschikking geldelijke steun Bejaarden bij verhui zing 1975 10.50 uur: hoorzitting inzake het be zwaarschrift ingediend door de heer Kaplan tegen de be slissing van het College van Burgemeester en Wethou ders tot het terstond van kracht verklaren van de in trekking van de aan de heer Dalakoglou verleende drank en horecavergunning voor het pand Hogewoerd 129. Voor Informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Verkeers maatregelen Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter kennis van belanghebbenden, dat zij voornemens zijn de hierna te noemen verkeersmaatregelen vast te stellen: Levendaal-oost Hogewoerd - intrekken voorrangskruising met Koenes- teeg, Nieuwebrugsteeg, Wielmakersteeg, Bolwerkstraat, 4e Binnenvestgracht, Veerstraat, Kraaierstraat en Rijnstraat; - intrekken verbod stil te staan aan de noordzijde tussen perceel 38 en de Water- steeg; intrekken parkeerverbod aan de zuidzijde, tussen St. Jorissteeg en Kraaierstraat; - intrekken geslotenverklaring in beide rich tingen voor alle verkeer behalve voetgan gers en m.u.v. bedienend verkeer vanaf de Watersteeg, van de noordelijke rijbaan tussen Watersteeg en Gangetje (i.v.m. af sluiting d.m.v. palen); - de aanwijzing als verplicht fietspad in bei de richtingen van de zuidzelijke rijbaan, tussen Watersteeg en Gangetje, in die zin wijzigen dat dit geldt voor de gehele rij baan; aanleggen laad- en loshaven aan de zuid zijde t.h.v. perceel 145, geldend op ma t/m za vanaf 08.00 tot 18.00 uur; Gangetje - aanleggen laad- en loshaven aan de zuid oostzijde t.h.v. de percelen 2, 4 en 6, gel dend op ma t/m za vanaf 08.00 tot 18.00 Korevaarstraat - aanleggen laad- en loshaven aan de oost zijde t.h.v. de percelen 2a en 2b, geldend op ma t/m za vanaf 08.00 tot 18.00 uur; St. Jorissteeg - aanleggen laad- en loshaven aan de west zijde, direct ten zuiden van de Hoge woerd, geldend op ma t/m za vanaf 08.00 tot 18.00 uur; Maredorp Pelikaanstraat - aanwijzen 4 algemene invalidenparkeer plaatsen, t.w. 2 aan de westzijde direct ten noorden van de v.d. Werfstraat en 2 aan de oostzijde t/o de ingang van de Peli kaanhof, geldend op ma t/m za vanaf 08.00 tot 18.00 uur en op donderdag tot 21.00 uur; Havenplein - aanleggen laad- en loshaven aan de west zijde, direct ten zuiden van de Haarlem merstraat, geldend op ma t/m za vanaf 08.00 tot 18.00 uur; Noorderkwartier Maresingel - instellen verbod doorgaan in de richting van de Herensingel bij nadering van ver keer uit de tegengestelde richting, bij de aan te leggen wegversmalling t.h.v. het Pr. Hendrikplein; Bronkhorststraat - verwijderen de algemene invalidenpar keerplaats nabij het medisch centrum; Molenstraat - aanleggen een algemene invalidenpar keerplaats aan de zuidzijde, direct ten westen van de Bronkhorststraat, geldend op ma t/m vrij vanaf 08.00 tot 18.00 uur; Merenwijk Karperbuurt - aanwijzen als woonerf; Pancras-West Hooigracht - intrekken aanwijzing als laad- en loshaven van een parkeervak in de parkeerstrook aan de westzijde, t.h.v. perceel 54; Professorenwijk Burggravenlaan - verwijderen voetgangersoversteekplaats ten noordoosten van de Oppenheimstraat; - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten zuidwesten van de Oppenheimstraat; Oppenheimstraat - aanleggen voetgangersoversteekplaats t.h.v. de ingang van basisschool de Burg graaf; Van Vollenhovenkade - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten zuiden van de Burggravenlaan; Stevenshof Truus Wijsmullerpad de aanwijzing als onverplicht fietspad in die zin wijzigen dat dit alleen geldt voor het gedeelte gelegen tussen de Anne Frankweg en de aansluiting op het aan de zuidwestzijde van de Stevenshofdreef ge legen fietspad; Ina Boudier Bakkerstraat - aanwijzen drie algemene invalidenpar keerplaatsen aan de oostzijde, direct ten westen van winkelcentrum de Stevens- bloem, geldend op ma t/m za vanaf 08.00 tot 18.00 uur en op donderdag tot 21.00 uur; Stevensbloem aanwijzen drie algemene invalidenpar keerplaatsen in de parkeerstrook ten noorden van winkelcentrum de Stevens- bloem, t.h.v. de percelen 33, 45 en 197, geldend op ma t/m za vanaf 08.00 tot 18.00 uur en op donderdag tot 21.00 uur. Voor zover nodig zullen de nu op boven genoemde wegen geldende verkeers maatregelen worden aangepast. De op de voorgenomen verkeersmaatrege len betrekking hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende korte toelich ting of een ontwerpbesluit, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op het informatiecentrum van het Stadhuis en bij de directie Verkeer en Vervoer op kamer 216 van het Stadsbouwhuis. Gedurende die periode bestaat de gelegenheid tot het indie nen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van de maatregelen. Deze be zwaren dienen te worden gericht aan Burge meester en Wethouders, per adres directie Verkeer en Vervoer, Stadsbouwhuis, Lange- gracht 72, 2312 NH Leiden. Belanghebbenden worden voorts in de gele genheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergadering van de Raad van ad vies voor verkeers- en vervoersaangelegen- heden, die zal worden gehouden op dinsdag 9 september a.s. in de kantine van het Stadsbouwhuis, aanvang 16.00 uur. Voor nadere informatie over de verkeersmaatre gelen kan men zich wenden tot de heer R. van der Veen van de directie Verkeer en Vervoer, tel. 254482. Kraaierbrug weer open De restauratie van de Kraaierbrug, de brug over de Nieuwe Rijn in het verlengde van de Kraaierstraat, is bijna afgerond. Met Ingang van vrijdag 29 augustus a.s. zal deze brug weer worden opengesteld voor voetgan gers- en fietsverkeer. De tijdelijke noodbrug die ernaast is gelegd, zal weer worden opge ruimd. Afsluiting spoorwegovergang Morsweg In de nacht van 25 op 26 augustus a.s. zal van 00.00-06.00 uur de spoorwegovergang Morsweg wegens onderhoud zijn afgesloten voor verkeer. Diversen Open dag Schooltuincomplexen "Vereniging Leidse Schooltuinen" Op zondag 24 augustus a.s. wordt er van 12.00-16.00 uur open dag gehouden op bei de schooltuincomplexen van de Vereniging Leidse Schooltuinen. Stevenshof Midden in het prille wijkpark liggen de eerste schooltuinen. Op de open dag kunt u zien hoe enthousiast de kinderen het tuinieren beleven. U kunt aan de hand van een speur tocht alle hoeken van het schooltuincomplex leren kennen. Ook kunt u een bezoekje brengen aan de kraampjes met een groen teuitstalling, bloemstukjes an een thee- schenkerij. Marnlxstraat In de Marnixstraat zal de open dag een an der karakter hebben; in het 30-jaar bestaan hebben ongeveer 10.000 kinderen kennis kunnen maken met alles "wat groeit en bloeit". De tuinleider zal graag al uw vragen beantwoorden bij uw bezoek. Voor informa tie over de open dag kunt u contact opne men met de Afdeling Natuur- en Milieuedu catie, Parkzicht 100, tel. 214996. Tentoonstelling "Van hof tot Stevenshof" Vanaf woensdag 27 augustus a.s. zal in de Openbare Bibliotheek, Nieuwstraat 4, een tentoonstelling over de ontwikkeling van de Leidse woningbouw te bezichtigen zijn. De tentoonstelling met als naam "Van hof tot Stevenshof" is georganiseerd vanwege het feit dat in Leiden nog niet zo lang geleden de 40.000e woning gereed is gekomen. De openingstijden zijn als volgt: maandag 10.00-17.00 en 19.00-21.00 uur; dinsdag 10.00-17.00 uur; woensdag 10.00-17.00 en 19.00-21.00 uur; donderdag 10-00-21.00 uur; vrijdag 10.00-17.00 uur; zaterdag 10.00-13.00 uur. De tentoonstelling zal lopen t/m donderdag 18 september. Start inschrijving voor premiewoningen in de Stevenshofpolder Op maandag 25 augustus a.s. start de inschrijving voor 48 premie-A en 4 premie-B woningen in de Stevenshof (vlek 11). In de zaterdageditie van het Leidsch Dagblad (23 augustus) vindt u een uitgebreide gemeentelijke ad vertentie, waahn u kunt lezen wie zich kan inschrijven, hoe de woningen er uitzien, wat de prijzen zijn enz. Directie Stadsvernieuwing 1 dag gesloten Volgende week donderdag 28 augustus zal de gemeentelijke Directie Stadsvernieu wing (waaronder de bureau's Monumenten zorg, Openbare Werken en Stadsvernieu wing) de gehele dag voor het publiek geslo ten zijn. Filmopnamen rond Pieterskerk Tijdens een gedeelte van de maanden au gustus en september zullen er in de buurt van de Pieterskerk filmopnamen worden ge maakt. Vandaag al vinden de eerste opna men plaats in de Muskadelsteeg. In de pe riode 27 t/m 31 augustus wordt er gefilmd in de Kloksteeg tussen Rapenburg en Pieters kerkplein. In september zal er ook nog enke le keren worden "gedraaid"; in ieder geval op de 9e september. Het betreft hier de film "Zoeken naar Eileen W.", van Rudolf van den Berg, naar het gelijknamige boek van Leon de Winter. Zoals gebruikelijk, is door de filmmaatschappij al met de meest betrok kenen gesproken; bovendien hebben de omwonenden een brief in de bus gehad, met de gegevens over de opnamedagen. Tijdens de draaidagen zal het gedeelte waar gefilmd wordt met hekken worden afgezet. Parkeren Wanneer er gefilmd wordt is het noodzake lijk dat het Pieterskerkplein vrij van auto's is. Belanghebbenden in de buurt hebben een brief ontvangen, waarin vergunninghouders wordt gevraagd tijdelijk hun auto niet op de belanghebbendenparkeerplaatsen op het Pieterskerkplein te zetten; omdat in principe vergunninghouders uit de hele Pieterswijk van bovengenoemde parkeerplaatsen ge bruik mogen maken, doen wij hierbij hetzelf de verzoek aan degenen die geen brief heb ben ontvangen. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 27 maandag 25 augustus Wijk 24,28 en 32 woensdag 27 augustus Wijk 33 donderdag 28 augustus Wijk 30 en 31 vrijdag 29 augustus Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8 van de Woningwet: - Munnikenstraat 75, verbouw woning - Tasmanstraat 104, verbouw woning - Kortenaerstraat 73, verbouw woning Hoge Morsweg 38, bouw serre voorgevel Zijde Vlinder 8, bouw schuur - Rijndijk 253, verlenging carport Ester de Boer van Rijkstraat 1, bouw schuur - Aquamarijnstraat 29, uitbreiden woning Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Van Bemmelenstraat 15, bouw berging en erfafscheiding - Van 't Hofstraat 26, wijzigen zijgevel - Jan van Houtkade 10-10a, verbouw - Van der Waalstraat 47, bouw van een ber ging - Kapteijnstraat 44, bouw van een dakkapel - Diamantplein, herinrichten winkelunit - Raamsteeg 18, verbouw woning - Louis Elsevierstraat 6, verbouwen carport tot garage - Louis Elsevierstraat 6, plaatsen dakkapel voorgeveldakvlak - Haarlemmerstraat 170a, verbouw winkel pand Herenstraat 120, bouw schuur met kap - Utrechtse Jaagpad 9, plaatsing kap op wo ning - Prinses Wilhelminastraat 6, bouw dakka pel - Uiterstegracht 68, verbouwen woning Haarlemmerstraat 168, verbouw winkel pand - Gandhistraat 20, verbouw woning - Herensingel 48, verbouw woning - Schipholweg, hei- en betonwerk t.b.v. stoomleiding - Luchtmansplein 21uitbreiden woning Nicolaas Beetstraat 44, bouw schutting en volière - Schipholweg 101, bouw rijwielstalling - Willem Pijperstraat 1, bouw overkapping zijtuin Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 25 augustus 1986 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. In die pe riode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wet houders ondanks de ingediende bezwaar schriften en de eventuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergunning verlenen, krijgen de indieners van bezwaarschriften hiervan bericht. Milieu Hinderwet Verzoeken Een verzoek om vergunning is ingediend voor de volgende inrichtingen: 1. Haarlemmerstraat 144, schoen- en sleu telmakerij (Krol Schoenbedrijven b.v.) 2. Kopermolen 25, elektromotoren t.b.v. een huishoudspeciaalzaak (Blokker b.v.) De openbare zitting waar mondeling be zwaren kunnen worden ingebracht wordt ge houden op 9 september 1986 in kamer 230 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, om: 14.00 uur (voor zaak 1) en om 15.00 uur (voor zaak 2). Gemotiveerde bezaren kunnen schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders worden in gediend tot 22 september 1986. De stukken liggen ter inzage: a. gedurende gehele behandelingstermijn in kamer 012 van het Stadsbouwhuis el ke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur; b. tot 22 sept. 1986 in het Informatiecen trum van de Directie Voorlichtingkin de hal van het stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 16.45 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Wie bezwaren heeft ingebracht op de bo vengenoemde wijze en iedereen, die aan toont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kan later bezwaren tegen de ontwerp-vergunning indienen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis, ka mer 012, tel. 254437. Zaterdag 23 augustus a.s. van 13.30 tot 15.00 uur. FRANS HALSLAAN 165 TE OEGSTGEEST Royaal 4-kamer app. op 5e etage met prachtig uitzicht en balkon. Ruime ber ging en c.v.-blok, direct te aanvaarden. Vraagprijs: f 110.000,-. Inl. B.v. makelaardij O.G. Proper, Pas sage 12, Oegstgeest, 071 - 17 07 41 of Eigen Haard, Gevèrstraat 63, Oegstgeest, 071 - 17 51 51. De Provinciale Waterstaat in Zuid-Holland Bekendmaking De provinciale waterstaat in Zuid-Holland maakt bekend, dat in de nacht van zondag 24 augustus op maandag 25 augustus tüssen 0.00 en 06.00 uur het verkeer geen gebruiK kan maken van de spoorwegovergang "De Vink", gelegen aan het Waddingerplein en de Rijndijk te Leiden, dit in verband met werkzaamheden aan ge noemde spoorwegovergang. Passage van de spoorwegovergang door voetgangers en (brom-)tietsers is tijdens de werkzaamheden wel mo gelijk. Het districtshoofd Voor méér zekerheid A lid nva ADE LEEUW Rijnsburg-Rijnsburger weg 100-01718-29301 Leiden - Steenstraatl43 - 071-14 2045 (ook zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur) DE NIEUWE STUDIEGIDS IS UIT! CURSUSSEN LEIDEN EN RIJNSBURG Middenstandsdiploma: 10 maanden Praktijkdiploma boekhouden: 15 maanden Moderne bedrijfsadm. (MBA): 15 maanden Computerboekhouden: 2 maanden Computerkunde (incl. tekstverw.): 21/2 maand Machineschrijven: 5 maanden BELT U EVEN VOOR EEN STUDIEGIDS! LEIDS 0PLEIDINGS CENTRUM (voorheen BINNENDIJK STUDIECENTRUM) Nieuwe Rijn 108 Leiden tel.adm.: 01718 - 24031 na kantooruren: 01718 - 21839

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14