Afvalstoffen mogen voorlopig vervoerd Wensen lijstjes fracties ingediend 'Meeste Zoeterwoudse instellingen tevreden' Houdijk weer zes jaar burgemeester Buren hoeven Bastion-hotel niet - leden commissie wel Politie-beleidsplan, fietsenstalling, klachtenbureau e.d. Voortgang Heineken niet in gevaar Bus botst tegen auto op Alleen kanttekeningen PZ Kandidaat Aloysius: beslissing opgeschort Politie deelt 22 bonnen uit Verbod parkeren terrein Terweeweg van de baan 'Bibliotheek in dorp is te ver gegaan' PAGINA 2 REGIO LEIDEN WOENSDAG 13 AUGUSTUS 1986 LEIDERDORP - Een bewaakte fietsenstalling, een politiebeleids- plan, aanleg van speelvoorzienin- gen in het oude dorp, uitbreiding van het kinderdagverblijf en het instellen van een klachtenbureau voor etnische minderheden. Dat is een greep uit het 'wensenlij stje', in gediend door alle politieke fracties. Elk jaar leveren ze zo'n lijstje in. De laatste editie is wat mager uit gevallen, maar dat was ook het ver zoek van burgemeester en wethou ders. Omdat er voor volgend jaar toch weinig geld te spenderen is én omdat de 'items' uit het collegepro gramma voor de komende vier jaar voorgaan, moeten de wensen zo bescheiden mogelijk zijn. De WD bijt het spits af met het verzoek om een uitspraak over de mogelijkheid van personenvervoer van en naar het Patrimoniumpark- centrum Leiderdorp. De WD wil graag een bewaakte fietsenstalling bij zwembad De Does creëren. Dat hoeft niets te kosten. Een experi ment is op korte termijn te realise- ren, zo menen de liberalen, die sug gereren dat stichting 'De Werkwij zer' kan worden ingeschakeld. Verder acht de WD het nuttig om het beleid van de Leiderdorpse politie jaarlijks in een plan vast te leggen. En ten slotte vraagt de par tij om matiging van de woonlasten. De gemente moet bekijken of de hoogte van de onroerend goed-be- lasting getemperd kan worden. "Die afweging dient te worden ge maakt in het belang van de Leider- dorpse burgers. Overigens zitten we te dicht tegen de limieten aan en moeten we anticiperen op de toekomst", zo schrijft WD-raads- üd W. Scheffer. Het CDA komt met wensen als een trapveld in Buitenhof en de aanleg van speelvoorzieningen in het oude dorp. Bovendien komt ze met een aantal zogeheten beleids uitspraken. Zo willen de christen democraten dat er voldoende speelgelegenheden in heel Leider dorp zijn, ook voor de wat oudere jeugd. Er dient een onderzoek te komen naar de levensvatbaarheid van basisscholen in Buitenhof en naar de mogelijkheden van uitbrei ding van de warme maaltijd-voor ziening. Ten minste één milieu ambtenaar moet opsporingsbe voegdheid krijgen. En: in de bi bliotheek hoort voldoende eigenta- lige lectuur voor etnische minder heden te liggen. Continurooster De PvdA heeft vier wensen/be leidsuitspraken. Voldoende facili teiten voor leerkrachten die een nascholingscursus willen volgen op het gebied van roldoorbrekend onderwijs. Vrouwelijke onderwij zers moeten worden gestimuleerd om ook dat soort cursussen te vol gen. De gemeente moet met een standpunt komen over de invoe ring van een continurooster op scholen en er dient een bewaakte fietsenstalling te komen. De PPR/PSP komt met een lijvi ge lijst. Bovenaan staat het instel len van een onafhankelijk klach tenbureau discriminatie met verte genwoordigers van etnische min derheden. Er dient een gemeente lijk vredesbeleid te komen, vanda lisme moet worden bestreden en het roken in collectieve ruimtes van openbare gebouwen dient ver boden te worden. Onderzocht moet worden of voetgangers en fietsers diagonaalsgewijs kunnen oversteken op kruispunten, of energiezuinig bouwen in Buiten hof mogelijk is, of er een brug of tunnel kan komen voor voetgan gers die de Engelendaal willen oversteken en of het kinderdagver blijf kan worden uitgebreid. D66 ten slotte wil graag dat afval als papier en blik gescheiden wordt opgehaald. Ook de democra ten willen het kinderdagverblijf uitbreiden. Daarnaast pleiten ze voor de aanleg van een hardloop- pad in de Bloemerd of in de Hout kamp en voor het plaatsen van een beeld bij het nieuwe sportcomplex aan de Hoogmadeseweg. Voor be jaarden zouden er zitbanken kun nen komen op routes die door hen vaak worden gebruikt. Kinder speelplaatsen moeten versneld worden onderhouden, c.q. gereno veerd. Het realiseren van een tijdelijk bos in de Bloemerd II, een wens die D66 vorig jaar tijdens de begro ting indiende, is bewust niet op dit lijstje gezet, zo schrijft de fractie. Immers, ambtenaren zijn al bezig met een onderzoek naar de haal baarheid van die wens. licht van de visie dat elke provincie haar eigen opvang van afvalstoffen maar moet regelen. De provinciegrens is nog niet ge- bedrijf nu geen vergunning heeft - een aanvraag ligt nog steeds bij de provincie - heeft de Raad van State toegestaan dat Heineken kiezel- ZOETERWOUDE - Bier brouwer Heineken in Zoe- terwoude mag voorlopig kiezelgoer blijven vervoe ren naar het compostbedrijf Rutte in Noord-Holland. De Raad van State staat dat toe zolang de provincie Zuid- Holland geen uitspraak heeft gedaan over de ver gunning die Heineken voor het vervoer daarvan heeft aangevraagd. Het verlenen ervan hangt vooralsnog af niet echt voor problemen stelt, van de medewerking van het provinciaal bestuur van Noord-Holland. De voort- dan zullen Heineken en de provin cie Zuid-Holland gaan overleggen wat er met het kiezelgoer moet ge beuren. Want Kloek sluit uit dat de sloten voor Heineken. Hoewel het overheid Heineken met die afval stoffen laat zitten. In het kader de verordening bedrijfsafvalstof fen moet naar een oplossing wor den gezocht. Hij sluit uit dat een en goer naar Noord-Holland mag blij- ander gevolgen kan hebben voor ven vervoeren. Dat mag nog tot 30 de voortgang van het bedrijf, i dagen na de beslissing van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland die over een paar maanden wordt verwacht. Hoewel een en ander Heineken wijst er wel op dat filteren met kie zelgoer een zeer essentieel onder deel van het proces is. Of er even wel zo'n prima toepassing voor het kiezelgoer kan worden gevonden als in Noord-Holland, betwijfelt bedrijfsdirecteur Kloek. En dat zou voleens hem toch wel erg jam gang van het bedrijf is ove rigens geenszins in het ge ding. Kiezelgoer is de volksnaam voor diatomeeënaarde. Het is een zeer fijn soort zand dat wordt gebruikt voor het filteren van bier. Het wordt gewonnen uit afzettingen van skeletten van fossielen zaak. "Vanaf de start van Heineken in Zoeterwoude hebben we de ver werking van allerlei afvalstoffen degelijk aangepakt. We beschik ken bijvoorbeeld over een goed toegeruste waterzuivering en ook op andere terreinen hebben we de zaken goed geregeld. Dat geldt ook voor de verwerking van kiezelgoer, een stof die zich prima leent voor recycling zoals dat gebeurt LEIDERDORP - Het Leiderdorpse bedrijf MAC, betrokken bij automatiseringsprojecten, hanteert een wel zeer opmerkelijke manier van personeelswerving. "Als u bij ons komt werken, mag u in een Alfa Romeo rijden", roept het bedrijf in advertenties. Tot op heden heeft geen van de sollicitanten ooit bezwaar gehad tegen deze arbeids voorwaarde. Enig onderwerp van discussie was het model en de kleur.(foto pr) WOENSDAG Kijkhuis - füms 'Kaos', 19.30 uur, 'La Bete' om 20 en 22.15 uur. Oegstgeest I.V.N. afd. Leiden organiseert zomer avondwandeling in het landgoed Oud Poelgeest, start 19.30 uur bij het hek aan de Laan van Oud Poelgeest. Voorschoten Zwembad Het Wedde - avond-zwem- vierdaagse, tussen 18-19.30 uur. Warmond Gemeentehuis - vergadering raadscom missie financiële en economische za ken. 20 uur. Wassenaar Raadhuis De Paauw - vergadering raadscommissie ruimtelijke ordening, 20 uur. DONDERDAG Leiden Kijkhuis - films 'Kaos', 19.30 uur, 'Casa blanca', 20 en 22.15 uur. Zoeterwoude Eendenkooi - Kooikerspad, zomerdrive Leiderdorpse bridgeclub, 20 uur, opge ven tot 19.45 uur aan de zaal. Voorschoten Het Wedde - avond-zwemvierdaagse. tussen 18-19.30 uur. Oegstgeest Gemeentehuis - vergadering raadscom missie financiën, 21.30 uur. Warmond Gemeentehuis - vergadering raadscom missie openbare werken, 20 uur. OEGSTGEEST - Een NZH-bus is gistermorgen in Oegstgeest achter op een auto gebotst. De personen auto, bestuurd door een 32-jarige Oegstgeestse, reed over de Rijn- zichtweg en wilde rechtsaf de Apollolaan op. Ze moest voorrang verlenen aan fietsers en wachtte. De buschauffeur, een 40-jarige Katwijker, zag dit te laat en raakte met de rechtervoorkant de linke rachterkant van de wagen. Bij de botsing vielen geen gewonden en de schade bleef beperkt. ZOETERWOUDE - De meeste Aanleiding tot zijn opmerking -r Zoeterwoudse verenigingen en in- washetwelzijnsplanl987-1990.dat Woord-Holled. Het gebruiKte fij- stellingen zijn tevreden over het gisteravond door de commissie hui(jlge beleid en wiiien dat hand- werd behandeld. Een plan waarin zand kan absoluut geen kwaad. kleine schaaldieren en watookm- De ?.iwitten eri" z«n eJrn g°ede haven. Er zijn een paar specifieke het beleid voor'de komende vier KfïLlrTvoeding voor planten.. De moge- vragen op het gemeentehuis bin- jaar wordt uitgesÜDneld. Volaens nengekomen: de mandolinevereni- Hulsbos en 'zijn' wethouder Gra- - ging wil meer instrumenten, de ijs- niewski is er bij het opstellen van voor Heineken mede bepalend ge- club vraagt om een landijsbaan en het plan zorgvuldig rekening ge weest om voor vestiging in Zoeter- schildersgroep Kameleon vlast op houden met de wensen van vereni- definitieve huisvesting. "Maar ver- gingen en instellingen enerzijds en er niets nieuws onder de de van de politieke partijen ander- aldus welzijnsambtenaar zijds. woude te kiezen", In Zuid-Holland is niet een be- der drijf als Rutte te vinden dat de hoe- zon' w veelheden kiezelgoer van Heine- Hulsbos gisteravond tegen de le ken kan verwerken. Als straks den van de raadscommissie wei- De commissie stelde nog wel een paar kanttekeningen bij een aantal ties die in de zee leefden. Na vele u^tn'ëm afiÏÏ'stoffen^8-- °P het gemeentehuis bin- jaar wordt uitgestippeld. Volgens degelijk te kunnen verwerken, de bodem van (vroegere) zeeën. Dat materiaal wordt afgegraven en vervolgens gedroogd, gemalen en uitgegloeid onder een temperatuur van ongeveer 1200 graden Celsius, aldus schetst mevrouw ir. D. Hofs, «vcm «teut vet wcin.cu. x>io stid&a utill dienst van daadwerkelijk de grens diehtgaat, zijn, aan de bierfabriek. Er ontstaat een heel fijn soort zand dat wordt gebruikt om aan het einde van het rijpingsproces in de lagertanks van het nog troebele bier dat heldere vocht te maken waarmee de biergigant zo vaak ad verteert. De kiezelgoer filtert de laatste deeltjes uit het bier voordat het in het vat of de fles gaat. Door de eiwitdelen en gistcellen er op deze wijze uit te halen, krijgt het bier de helderheid die de consu ment gewend is. Kiezelgoer laat geen sporen in het vocht achter. Heineken is een hele grote bier brouwer die flinke hoeveelheden van dat kiezelgoer voor de produk- tie gebruikt. Volgens ir. H. Kloek, bedrijfsdirecteur van Heineken Zoeterwoude, gaat het jaarlijks om 2500 kubieke meter. Dat spul wordt na gebruik in gesloten con tainers vervoerd naar Rutte in Noord-Holland dat het vermengt met vette aarde. "De kiezelgoer is uitstekend geschikt om van dikke, vette aarde goede tuinaarde te ma ken. Dat gebeurt bij Rutte die jaar lijks grote hoeveelheden tuinaarde op de markt brengt", licht Kloek onderdelen van het welzijnsplan. Zo oordeelde men dat het muziek onderwijs wel een heel kostbare zaak is in Zoeterwoude. Wethou der Graniewski vond dat met hen en ze zegde een onderzoek naar die materie toe. Vragen kwamen er verder over de zogeheten stimuleringsregeling voor jeugdsporers. Sportverenigin gen krijgen 40 gulden voor elk nieuw jeugdlid, maar dat bedrag is niet vrij besteedbaar, benadrukte Graniewski. Dat moet wel degelijk ten goede komen aan de jeugdle den. Een brief met uitleg is trou wens al onderweg naar de betrok ken ouders/vereniging, die hadden gedacht het geld bijvoorbeeld als dekking voor tekorten te kunnen gebruiken. Stimuleren Raadslid Ooijendyk (Progressief Zoeterwoude) legde gisteravond nog een wens op tafel: meer ge meentelijke aandacht voor de on georganiseerde sporters. De spor ters die niet in verenigingsverband hun baantjes trekken, rondjes lo pen/fietsen en dergelijke. Wat kan de gemeente doen om dergelijke sportieve bezigheden te stimule ren, vroeg Ooijendijk zich af. Waar na een uitvoerige discussie volgde. Uiteindelijk werd men het erover eens dat de gemeente moet zorgen voor voorzieningen als fiets- en wandelpaden opdat de ongeorga niseerde sporters hun gang kun nen gaan. En dat doet de gemeente al, zo oordeelde men uiteindelijk. ZOETERWOUDE - De Zoe terwoudse burgemeester A.J.M. Houdijk is per 15 september voor zes jaar her benoemd. Een en ander is al - - •bij Koninklijk Besluit' be- vele politiek gevoelige portefeuil les die de burgemeester beheert. Deze portefeuilles (openbare werken/ruimtelijke ordening) zijn voor PZ in het verleden ook al meerdere malen aanleiding, ge- krachtigd. De gemeenteraadsleden hebben zich nog niet over de herbenoe ming uitgesproken. Dat is in prin cipe niet meer nodig: zouden zij bedenkingen tegen het functione ren van Houdijk koesteren, dan hadden zij zelf bij de Commissaris van de Koningin aan de bel moeten trekken. En dat is niet gebeurd. Wel is Progressief Zoeterwoude van plan in een van de eerstkomen- hebben tal van processen plaats de vergaderingen het punt aan te waarvan een aantal overlast geeft, snijden. PZ-woordvoerder W. Ooij- "Mensen die wonen in de de omge- endijk wil daar nog niet op vooruit toe. Dat gaat al jaren goed, gens directeur Kloek is h ineens door de provincie Noord- Holland op rood gezet. Bij Rutte zonder meer blij met de herbenoe ming. WD-woordvoerder Mulder zegt Houdijk al gefeliciteerd te hebben. En CDA'er Hogenelst is juist blij dat de burgemeester in zo'n kleine gemeente met alleen maar part-time wethouders zijn Burgemeester Houdijk: reden om nek uitsteekt en allerlei zaken het glas te heffen. (archieffoto) ngbouw, riolering, de zelf- ving van het grondverwerkingsbe drijf hebben geklaagd over stank" lopen, omdat de fractie zich er nog niet over heeft gebogen. Wel wil hij Dat is waarschijnlijk reden ge- verklappen zich bij die gelegen- weest voor de provincie Noord- heid "positief, maar met kantteke- Holland om stoffen uit Zuid-Hol- ningen" over de herbenoeming te land te weigeren. Dat mede in het zullen uitlaten. Met r de standigheid") goed regelt. Houdijk zelf, hij is inmiddels 54, zegt het zeer naar zijn zin te heb ben. Of hij tot zijn pensioen wil blijven kan hij niet zeggen ("nie mand kan in de toekomst kijken"). Werk genoeg in elk geval. Houdijk: "Er wachten nog zoveel problemen die van buitenaf op ons afkomen. De stads- en dorpsvernieuwing, de ontwikkelingen wat betreft de wo ningbouw, het gedoe rond de komst van rijksweg 11.." Wat hem van de afgelopen jaren het meest is bijgebleven? "De zaak van de drooggebleven Geer- en Blankaartpolder. Dat het gelukt is om die polder bij Zoeterwoude te houden. Het was echt kantje- boord". Belgen belanden met auto in Zijl WARMOND - Twee Belgen, 28 29 jaar oud, zijn vannacht met hun eiste, auto in de Zijl terecht gekomen. Ze OEGSTGEEST - Er mag een Bas tion-hotel op het parkeerterrein aan de Oegstgeester Rijnzichtweg worden gebouwd, mits bij de in- en uitrit verkeersveilige maatregelen worden getroffen. Verder moeten er 40 tot 50 parkeerplaatsen komen en dient te wordep bekeken of het hotel op deze plek wel 'stedebouw kundig verantwoord' is. De leden van de raadscommissie ruimtelijke ordening waren het er gisteravond over eens dat de uitge kozen plek, pal naast rykweg A44, de meest geschikte is voor een ho tel. Voordeel van de komst van Bastion is trouwens dat het hotel een positief effect kan hebben op de Oegstgeester middenstand. Om het hotel te kunnen bouwen, moet eerst een voorbereidingsbe- sluit worden genomen. De oor spronkelijke bestemming van het terrein is immers 'parkeerterrein en groenvoorziening'. Een goed overzichtelijke uitrit met, in het verlengde daarvan, een uitvoeg- strook is volgens poütiecomman- dant Gelderblom verder een ver- Vooral de op de Rijnzichtweg ge vestigde slager ziet zijn klanten straks de winkel voorbij gaan als zij hun auto niet meer op het volge bouwde parkeerterrein kunnen neerzetten. Andere omwonenden lieten de commissie gisteravond weten het jammer te vinden dat hun uitzicht verloren gaat. "Op een grijze muur kijken is ook niet alles", aldus één van de bewoners. Architect Van Veldhoven stelde de omwonenden wat gerust. Vol gens hem zullen er overdag vrijwel geen auto's op het parkeerterrein staan. Op die uren is het voor ieder- indruk van de werkelijke situatie krijgen. "We zijn slechts een sim pel en klein hotel met beperkte ac commodatie", aldus Van Veldho ven. OEGSTGEEST - Bij een rood licht- controle in Oegstgeest zijn gister morgen 22 bekeuringen uitge- aiddxi. up uie uren xö net voor ieaer- KrLfobilisten wer- een geoorloofd daar de auto neer te zetten om in de buurt een bood schap te doen. Verder nodigde de architect de omwonenden uit om eens een kijkje te komen nemen in het Bastion-hotel dat aan de Leidse Voorschoterweg staat, zodat ze een keurders hadden zich van half acht tot half tien verdekt opgesteld ach ter stoplichten langs de Haaswijk- laan, President Kennedyplantsoen en Irislaan. Een bekeurde automo bilist moet 80 gulden betalen. mondse molen. De buitenlanders er gepland zijn. Architect Van OEGSTGEEST - De Oegstgeeste- het parkeerterrein op mag rijden Er zullen waarschijnlijk meer vlogen met te hoge snelheid van de parkeerplaatsen bij het 40 kamers Zijldijk af, ter hoogte van de War- tellende hotel komen dan de 29 die mondse molen. De b konden ongedeerd hun auto veria- Veldhoven oordeelde dat er eigen ten en kregen van omwonenden lijk 40 parkeerplaatsen moeten douche. Nog natrillend zijn, werden de twee door de politie op- meegerekend gehaald en in het bureau te slapen gelegd. De auto getakeld. naren die tegenover het parkeer- ail uirai terrein aan de Terweeweg wonen, deelde dat het van het parkeerterrein Als het aan de omwonenden van vanmorgen op- het toekomstig hotel ligt, komt Bastion niet naar Oegstgeest. ZOETERWOUDE - De kans dat het deel van het Aloysiuscomplex aan de Zoeterwoudse Schenkel- weg waarvoor nog geen bestem ming was gespaard blijft, is groter geworden. Een plaatselijke instel ling heeft zich bij de gemeente als belangstellende voor de voormali ge school gemeld. Hetgeen de ge dachte van de gemeente om het overblijvende deel - de bibliotheek neemt het voorste in gebruik - te slopen op losse schroeven heeft ge zet. Aanvankelijk zouden burge meester en wethouders nu een af gerond voorstel moeten hebben. Een voorstel dat zou gaan in de richting van woningbouw op het gedeelte, grenzend aan de Jan van Banningstraat. Of anders zou een deel van het gemeentehuis er in ondergebracht kunnen worden. Maar nu er een kandidaat is die het gebouw eventueel wil kopen of huren om het permanent en in een passende sfeer wil gebruiken, lig gen de zaken anders. Burgemees ter en wethouders willen dat voor stel nu eerst nader bekijken. Het is er interessant genoeg voor, heet het. Temeer daar er aan woning bouw op die plaats de nodige nade len zijn verbonden. De geluidover- last van de naastgelegen disco en het Muziekcentrum bijvoorbeeld. De onderhandelingen met de ge gadigde zjjn echter nog in een heel pril stadium. Over prijzen is nog niet gerept. En de gemeente wil in elk geval de kostprijs voor het Aloysiuscomplex hebben. ZOETERWOUDE - Dat de bi bliotheek in Zoeterwoude-dorp te ver is gegaan door eigenhan dig, via de begroting, de perso neelskosten op te voeren staat voor de meeste raadsleden vast. De leden van de raadscommissie welzijn waren het er gisteravond dan ook roerend over eens dat de gemeente terecht in de begroting heeft gestreept. "Het is wat vrij van de biblio theek om het aantal formatieu ren eigenhandig te verhogen", beet CDA-raadslid Hogenelst gisteravond het spits af. "En dat zonder enig overleg! Nog even, en de hele welzijnsbegroting wordt door het bibliotheekwerk opgeslokt. Het druist trouwens in tegen de gemaakte afspra- ken". Waarna hij van praktisch iedereen by val kreeg. Wethouder Graniewski stelde nog eens dat het nog maar de vraag is of de geplande uitbrei ding en verhuizing naar het Aloysiuscomplex die verhoging rechtvaardigen. Verder waren er weinig op- en aanmerkingen over het welzij ns- programma 1987, waarin behalve de bibliotheek ook alle andere voorzieningen en verenigingen staan opgenomen. Hogenelst (CDA) concludeerde dat het wel- zijnsgebeuren in Zoeterwoude de laatste jaren bepaald geen slechte tijden heeft doorge maakt. "In 1984 is er 261.000 gul den voor uitgetrokken, vorig jaar was dat 285.000 gulden en voor volgend jaar is er weer 30.000 meer begroot. Het welzijnswerk is alle bezuinigingen ontspron gen, en dat niet alleen: het is nog behoorlijk gegroeid ook". Het welzynsplan 1987 gaat nu 'de inspraak' in, zoals dat heet. Nadat alle verenigingen en in stellingen er hun zegje over heb ben gedaan, kan de gemeente raad het vaststellen. deur parkeren. Waarmee het voor stel om aan de oostkant van de Ter weeweg tussen de Kempenaer- straat en het parkeerterrein een parkeerverbod in te voeren voorlo pig van de baan is. Aldus besloot de raadscommissie ruimtelijke or dening gisteravond. Verder wil een meerderheid van de commissie experimenteren met tweerichtingverkeer op het terrein aan de Terweeweg. "We moeten ons niet teveel laten ingeven door de deskundigen. Misschien is het gedrag van de mensen in de prak tijk wel heel anders", opperde D66- raadslid Poelmans. Haasnoot (PvdA) vond het jam mer dat dit besluit niet is meegeno men in de totale inspraakronde voor de herinrichting van de Kem- penaerstraat en omgeving. Waarop Kuntze (WD) opmerkte dat de voorrangsregeling by het verhoog de en versmalde deel van de Ter weeweg niet hoeft worden inge voerd, als het verkeer vanuit de Kempenaerstraat gelyk rechtsaf Van Eisen (PPR) ten slotte de herinrichting eens tijd wordt voor tellingen. "In hoe verre hebben we het parkeerpro bleem nu opgelost", zo vroeg hij zich af. LEIDSCH DAGBLAD GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel van maandag t/m vrijdag lussen 18.00 19.30 uur. telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19.30 uur alsnog bij u bezorgd. 's Zaterdags kunt u bellen van 12.00-13.00 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 13.00 uur alsnog bij u bezorgd. Kantoor Lelden: 071-144941. maandag t/m vri|dag van 08.00- 18.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2