ptt schoonmaker v/m -rm m VAN BRUSSEL Westeinde Ziekenhuis DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v.: UM»m i'ggfj tJij VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAII IflPl ELKE ZATERDAG VAKATURES! schoolverlaters eenprima kans om opgeleid te worden tot besteller. BOUHUIS B.V. FILIAALHOUDER (M/V) PARTTIME VERKOPER PARTTIME MAGAZIJNMEDEWERKER (M/V) Alphen aan den Rijn A-opleidingscoördinator m/v part-time praktijkbegeleiders Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefdon (071) 144941 (herhaalde oproep) Bij PTT Post in Leiden krijgen een tiental jonge mensen de gelegenheid om via een bedrijfsoplei ding het vak van bestellers te leren. Wie komen hiervoor in aanmerking? Ben je 16 of 17 jaar en heb je minimaal enige jaren voortgezet onderwijs dan kom je in aanmerking. Je moet een goede lichamelijke gezondheid heb ben en representatief zijn. Uiteraard zijn een duide lijke interesse voor dit werk en goede contactuele vaardigheid van belang. Je moet trouwens in Lei den of nabije omgeving wonen. Wat mag je van de PTT verwachten? Je krijgt een leer/arbeidsovereenkomst van 32 uur per week gedurende 2 jaar. Tijdens de eerste 9 maanden krijg je een gedegen opleiding waarbij in theorie en praktijk het vak van besteller geleerd wordt. Daarna wordt je zelfstandig tewerkgesteld in de praktijk. Bij goed functioneren bestaat de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Het salaris dat je tijdens deze leer/arbeidsperiode verdient, bedraagt momenteel f 1078,- resp. f 1208,- bruto per maand. Daarnaast heb je jaarlijks recht op 7 Yt vakantietoeslag en ten minste 20 vakan tiedagen. De bedoeling is, dat er in september wordt gestart met de opleiding. De sollicitatiepro cedure wordt voorafgegaan door een voorlich tingsbijeenkomst. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om voor deze vacatures de voorkeur gegeven aan Wil je deze kans benutten? Neem dan voor eventuele vragen contact op met mevrouw Neuteboom van de afdeling Personeels voorziening van het postkantoor Leiden, (071)25 02 24. Je kunt ook direct schriftelijk solliciteren. Richt dan je brief, binnen 7 dagen, ongefrankeerd aan: Directeur postkantoor Leiden Postbus 99100, 2300 NA Leiden ptt post Postkantoor Leiden ELEKTROTECHNISCH installatie-bureau Pickéstraat 62, 2201 ET Noordwijk Op korte termijn vragen wij: ELEKTROMONTEURS HULP-MONTEURS voor de nieuwbouw. Voor sollicitatie kunt u na 17.00 uur kontakt op nemen met de heer H. van Duyn, telefoonnummer: 01719- 14864 Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wordt, zo spoedig mogelijk, gevraagd een: voor 13% uur per week. De werktijden zijn van kwart over twee tot vijf uur 's-middags. De Rechtspositieregeling voor het Onderwijsperso neel is van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heerdrs. O.P.J. Roefs, tel. 071 - 12.13.65 (school). Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer OND893, binnen een week na verschijnen van dit blad te zen den aan de school, t.a.v. de heer Roefs, Postbus 312, 2300 HH Leiden. Intertoys/van Brussel, de toonaangevende speelgoedspeclaai- zaak in de regio met vestigingen in Leiden en Leiderdorp, zoekt voor spoedige Indiensttreding: een voor onze vestiging in Leiderdorp. Onze huidige filiaalhoudster, die dit werk jaren met veel plezier heeft gedaan, gaat ons over enige tijd verlaten. Een goede kans voor een jonge man of vrouw met een goede oplei ding en vooral: ondernemingsgeest. Hij of zij is verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van onze winkel in "de Winkelhof". een (20 uur per week) een (20 uur per week) Wij Dieden goede kansen en een aantrekkeiijK saiaris aan jonge mensen die van wanten weten en verantwoording aandurven. Wie zich wil bewijzen gaat z'n gang maar. Schrijfeer) sollicitatiebrief naar: de heer A.G.A. van Brussel, Speel goedspeciaalzaak van Brussel B.V., Haarlemmerstraat 267, 2312 DT Leiden. Haarlemmerstraat 267 - Leiden - Telefoon 071 - 122061 Winkelcentrum Winkelhof - Leiderdorp - Telefoon 071 - 413246 Gemeente H§§ Gemeentelijke Diens* I11 i SoaaHUU Werkvoorziening SV/A. De Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoor ziening Alphen aan den Rijn (S.W.A.) is een bedrijf in ontwikkeling. Zij biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening werkgelegenheid aan circa 500 personen. De ambtelijke ondersteuning bestaat uit 50 medewerk(st)ers, organisa torisch ondergebracht bij de centrale staf afdelingen en centra. Het kader wordt voornamelijk gevormd door ambtelijk personeel. Bij de industriële centra is plaats voor een M.T.S.-er in de functie van WERKMEESTER ELEKTRONICA (m/v) Taak: Het leiden van een produktiegerichte en/of dienstverlenende afdeling met een omvang van 15 tot 20 medewerkers, werkzaam in W.S.W.-verband. De werkzaamheden liggen binnen een afge bakend werk- of vakgebied. Hierbij is inzicht in de technische, organisatorische, econo mische en/of maatschappelijke samenhangen met betrekking tot het eigen werk- of vakgebied nodig. Daarnaast vragen de werkzaamheden om een eigen interpretatie en analyse, alsmede om een eigen aanpak en afhandeling van zaken. Een goede vervulling van de functie vraagt: - een opleiding op M.B.O.-niveau voor het gewenste vakgebied elektronica, of eet> gelijkwaardige opleiding en ervaring; - technisch inzicht en vermogen tot over dracht van kennis ten aanzien van het eigen vakgebied en/of afgeleiden daarvan; - goede contactuele vaardigheden en een zakelijk beheerst sociaal inzicht; - bereidheid tot het gericht vermeerderen van kennis en kunde; - enige administratieve en redactionele vaardigheid; - een leeftijd omstreeks 25 tot 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden: - Salariëring afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring van f2.643,- tot f 3.60!,- bruto per maand, bij een 38-urige werkweek (Niveau 7). - De rechtspositieregeling van de gemeente Alphen aan den Rijn is van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan de directeur van de Gemeen telijke Dienst Sociale Werkvoorziening Alphen aan den Rijn, Postbus 430,2400 AK Alphen aan den Rijn, binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad. Inlichtingen: J. Huyers, directeur S.W.A., telefoon 01720-32441. 0 Lijnbaan 32, Den Haag Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrum- ziekenhuis in Den Haag waar nagenoeg alle specialismen worden toegepast. Er werken circa 1400 medewerkers. Het is goed te bereiken, ook met openbaar vervoer. Ten behoeve van de in-service-opleiding tot A-verpleegkundige is in ons ziekenhuis vakant de funktie van Het theoretische gedeelte van de opleiding tot verpleegkundige wordt met ingang van 1 september 1986 in regionaal verband verzorgd door de Stichting Centraal Opleidingsinstituut voor de Gezondheidszorg regio 's-Gravenhage. De opleidingscoördinator geeft indirect leiding aan 9,5 praktijk- begeleid(st)ers. De werkzaamheden bestaan onder meer uit: organiseren en coördineren van de praktijkbegeleiding bewaken en stimuleren van de kwaliteit en continuïteit van de begeleiding deelnemen aan interne en externe overlegsituaties ter bevordering van de integratie tussen theorie en praktijk coachen van praktijkbegeleiders in het geven van methodische praktijkbegeleiding voor leerling-verpleegkundigen en stagiaires. Funktie-eisen: diploma A-verpleegkundige of HBO-V diploma docentenopleiding ruime ervaring als verpleegkundig docent(e) strekt tot aanbeveling goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen. In verband met de overgang van onze praktijk-theorie-docenten naar het Centraal Opleidingsinstituut bestaat op diverse verpleeg- afdelingen plaats voor (32 uur) m/v Van deze funktionarissen wordt verwacht dat zij: het beoordelingssysteem en de klinische lessen coördineren en deels zelf uitvoeren de leerlingen begeleiden bij o.a. - het maken van verpleegkundige verslagen - het geven van klinische lessen - het bijwerken van het OPO-boekie - het ontwikkelen van verantwoordelijkheden en een juiste attitude - het aanleren van verpleegkundige vaardigheden. Voor deze funktie gaat onze voorkeur uit naar kandidaten die naast het A-diploma of HBO-V-diploma in het bezit zijn van het diploma van de cursus praktijkbegeleiding of docentenopleiding. Ervaring in het specialisme van de betreffende afdelingen strekt tot aanbeveling. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de jp CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met het hoofd Verplegingsdienst of met het hoofd van de dienst Personeelszaken x telefoon 070-889393, toestel resp. 2551 en 2534. I Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus432, 2501 CK Den Haag. DE RUIJTER DE WILDT ADVOCATEN zoeken voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een secretaresse (v/m) Opleiding: Mavo/Havo met typediploma. Sollicitaties te richten aan: De RuIJter de Wlldt Advocaten r.a.v. Mr. W. Sluiter, Rapenburg 16. Postbus 11231, 2301 EE Leiden. Tel. 071-146441. Mode-agenturen DIRK J. VLASVELD B.V. zoekt VERKOOPMEDEWERKSTER voor kantoor en showroom. Wisselende werktijden. Vereisten: modegevoel en kennis van Engels en Duits. Leeftijd 30 tot 40 jaar. Schriftelijke sollicitaties aan D.J. Vlasveld, Postbus 169, 2400 AD Alphen aan den Rijn. Rijksherbarium van de Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen technische hulpkracht (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-230/1158 Taak: - Het assisteren van de technisch medewerker bij werkzaamheden van algemeen technische aard; - het in opdracht verrichten van andere voorkomende technische werkzaamheden. Vereist: - LTS-opleiding of gelijkwaardig niveau: - ervaring met hout- en metaalbewerkingen. Salaris maximaal 2567,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 8 maanden, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: J. van Egmond, tel. 071-130541 tst 126 b.g.g. 131. Vakgroep Andragologie van de Subfaculteit der Pedagogische Andragogische Wetenschappen van de Faculteit der Sociale Wetenschappen secretaresse (19 uur p/w) vacaturenummer: 6-244/1158 Taak: - Bediening van de telefoon/receptiewerkzaamheden; - bijhouden agenda's van de vakgroepsmedewerkers: - het typen van correspondentie, verslagen en rapporten: - het verrichten van alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Vereist: - HAVO/VWO; - secretaresse of gelijkwaardige opleiding: - uitstekende typevaardigheid, ook in de moderne talen; - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (IBM-PC) of bereid zijn met dergelijke apparatuur te werken. Werktijden: In overleg vast te stellen. Salaris maximaal 2725,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar. met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw T. de Ridder of de heer B. Groen, tel. 071-148333 tst 6473 resp. 4108. Civiele Dienst Witte Singel Doelen twee algemeen technisch medewerkers (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-271/1158 Taak: - De functionaris is medeverantwoordelijk voor het bedrijfszekerhouden van de electrotechnische en werktuigkundige installaties en combinaties daarvan; - voert tevens dagelijkse algemene onderhouds- - werkzaamheden uit (incl. bouwkundige); - de functionaris dient bereid te zijn deel te nemen aan de semafoonwacht en bedrijfsbrandweerploeg. Vereist: - L.T.S.-bemetel; - ervaring op het servicegebied; - ruime belangstelling voor electrotechniek, werktuigkunde en meet- en regeltechniek; i leeftijd 25 jaar. Salaris maximaal 2960.- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Schriftelijke sollicitaties worden binnen veertien dagen nè het verschijnen van deze oproep ingewacht, MITS NIET ANDERS VERMELD, bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leideir, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18