\mpr mef-je nuus mededelingen gemeentebestuur 11 t/m 15 aug. '86 «I GEBRUIKTE BEDRIJFS WAGENSMET NO RISK GARANTIE. ALLEEN BIJ VOLKSWAGEN Vier maanden volledige garan tie Aansluitend zes maanden No Risk garantie op de belangrijkste delen Met zekerheid en meer be trouwbaarheid voor uw vervoer door professionele bedrijfswagen service. Keuringsrapport Duidelijk garantiebewijs. VW BESTELWAGENS met en zonder ramen, diesel of benzine motor. Keuze uit wel 20 stuks, v.a. 7.950,- VW PICK-UP diesel, laadvermogen 1210 kg, 3-pers. cabine, nieuwprijs 25.950,- jub.prijs f 12.950.- VW CADDY met opbouw, 3 m3 inhoud, laadvermogen 750 kg, nieuw prijs f 21.950,- jub.prijs 115.950,- RENAULT MASTER T35 diesel 1984, 17.000 km, nieuwprijs 36.800,- jub.prijs f 21.950,- MERCEDES 207 diesel, verlengde uilvoering, goed onderhouden, met ach terramen, nieuwprijs 37.000,- jub.prijs f 24.950,- VWLT28 zeer ruime kleine vrachtauto, 8 m3 inhoud, 6 cyl. dieselmotor, weinig km, ruime 3-zits cabine. Nieuwprijs 35.800,- Jub. prijs f 21.950,- Enkele voorbeelden uit onze collectie occasions. Alle prijzen ex. 19% BTW, 4 maanden volledige garantie. kamsteeg Bednjfswagencentrum OEGSTGEEST KOHPLEEWM Mjaalbergen ^budget interieurs zijn zorgvuldig samengesteld. Maar natuurlijk zijn alle meubelen ook apart leverbaar. Bovendien zijn ervoor elk onderdeel veel variaties mogelijk. HET ROMANTIC STYLE INTERIEUR bestaat uit de volgende komponenten: RIANTE TWEE2ITS gekombineerd met een extra ruime twee-en-een haifzits. Eigentijdse vormgeving met een nostalgisch tintje. Hij is er ook als fauteuil of als driezitter. 2 zits 895.— Vk zits 1100.— DIELEUKESALONTAFELpast er perfect bij. of je nu kiest voor de wit-grijs kombinatie oflin zwart. Debladmaatis120-80cm: 280.- DE VITRINEKAST dachten we in witte lak. Tweedeurs en echt gemaakt om mooie dingen goed in te bergen maar wel te laten zien. Dit zijn de afmetingen: 186 hoog. 105 breed en 45 cm diep. 1195.- DE EETKAMERTAFEL met rond blad past heel mooi in dit interieur. Hij is wit gelakt en meet 120 cm doorsnee. 380.- DEEETKAMERSTOELEN geven het geheel een apart en vriendelijk accent. Ze zijn zeer solide en komfortabel maar bovendien elegant van lijn mei hun doorlopende gebogen rugstijl. 198.- per stuk QT) Tel.: 071 -41 44 66 vqorTuwHuÏs! Commissie voor Cultuur, Volksgezond heid en Groenvoorzieningen. Woensdag 13 augustus a.s. om 20.00 uur In kamer 23/24 van het Gulden Vlies. Agenda: benoeming lid deelde, molenmuseum De Valk inzameling huishoudelijk afval bij flats d.m.v. wijkcontainers in cocons éénmalige subsidie Ned. Ver. v. Slechtho renden registratie bedrijfsongevallen besteding herbezettingsgelden 1986, sec- lor welzijn beschikbaarstelling openbaar groen park Cronesteijn Strengen en Tengnagel jaarverslag SWL hoofdstuk cultuur Commissie voor Financiën, Personeel en Organisatie Donderdag 14 augustus a.s. In kamer 23/ 24 van het Gulden Vlies. Aanvang 20.00 uur. Agenda: Behalve de punten die reeds in andere commissies behandeld zijn, komen aan de orde: Garantie geldlening aan de Stichting Uni versitaire woonwijk "Boerhaave" Tweede Algemene Begrotingswijziging Verhuring van de Bertagestraat 4 Tijdelijke verhuur opslagruimte in het voor malig Hartevelt-complex Reorganisatie in retrospectief Personeelsbeleid en automatisering Stand van zaken Direktie I. en A. Nota Apparatuurstruktuur Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht In het Informatie centrum In de hal van het stadhuis. Overige vergaderingen Werkgroep Pancras-oost. Donderdag 14 augustus om 15.30 uur in de Pancrat op het Ir. Drlessenpleln. Op de agenda slaan de volgende punten: Stand van zaken: - Mostert-complex - PTT-gebouw Middelstegracht - School Middelstegracht - Hof van Venetië buurtbeheer Pancras-oost Ontwikkeling Ir. Driessenplein Commissie voor Oe Rekeningen Donderdag 14 augustus om 19.00 uur In kamer 13 van het Gulden Vlies. In deze vergadering worden de volgende laarrekeningen behandeld: jaarrekening 1983: Gemeentelijke Krediet bank jaarrekeningen 1984: Leidse woningstich ting, Vleeskeuringsdienst en Openbaar Slachthuis, Directie Reiniging, Havens en Warenmarkten jaarrekening 1985: N.V. Leidsche Duinwa ter Maatschappij Voor informatie kunt u bellen 254258. Voor informatie "Overige vergade ringen", zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Diversen Bewaakt parkeren op het Schuttersveld In verband met de aanvang van de bouw van kantoren op het voormalige parkeerterrein Schuttersveld is deze parkeergelegenheid opgeheven. Daarvoor in de plaats is een nieuw parkeerterrein aangelegd achter het bouwterrein; deze parkeergelegenheid is be reikbaar vanaf de Schipholweg. Het is mogelijk de auto bewaakt achter te laten. De kosten die hieraan verbonden zijn bedragen: 4.- per dag of gedeelte daarvan. Voor een weekabonnement is 15,- ver schuldigd. Voor een maandabonnement (dat elke dag kan ingaan) is 50,- verschuldigd. Het terrein wordt bewaakt van maandag t/m vrijdag van 07.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. Buiten deze tijden is het terrein vrij en gratis toegankelijk. Waarschuwing!! In de omgeving van het Schuttersveld zal strenger tegen foutparkeèrders worden opge treden dan u tot op heden gewend was. Zomerregeling huisvuil afgelopen Vanaf a.s. maandag 11 augustus wordt door de Reinigingsdienst op de gebruikelijke op haaldagen het huisvuil ingezameld. Maan dag 18 augustus is weer de eerste grof- vuilophaaldag. De wijken die aan de beurt zijn zullen binnenkort in deze krant staan op genomen. Diverse asfalteringswerkzaamheden in de stad Maandag 11 augustus wordt het Utrechtse Jaagpad onderhanden genomen. Hel gaal hier om het gedeelte tussen de wa tertoren en de Lelderdorpse brug {Stieren- brug). Het aanbrengen van de asfalt-dek- laag duurt 2 dagen. De weggebruikers zul len door middel van borden gewezen wor den op de werkzaamheden. Woensdag 13 augustus wordt een toplaag asfalt aangebracht op het rijweg-deel van de Veluwemeerlaan. tussen Bessewier en Fakkelgras. De werkzaamheden zullen daar twee dagen in beslag nemen. De ver keersafwikkeling zal met borden zijn aan gegeven. Vrijdag 15 augustus wordt een deklaag asfalt aangebracht op de Damlaan, het kruispunt Damlaan/Lage Morsweg. De zelfde dag wordt het kruispunt weer vrijge geven voor het verkeer. N.B. De hierboven genoemde werkzaam heden zijn uitsluitend uit te voeren bij gunstige weersomstandigheden. Als het regent schuift het programma op. Inrichting Hooglandse Kerkgracht als marktterrein Het College van burgemeester en wethou ders heeft onlangs besloten de Hooglandse Kerkgracht in te richten als marktterrein voor de verkoop van 2e hands.boeken, curiosa, antiek en 2e hands spullen, een lapjesmarkt en 2e hands kleding. Voor het verkrijgen van een standplaatsvergunning zal moeten wor den voldaan aan de gebruikelijk gestelde ei sen aan de marktkoopman. Een deel van het marktterrein van de Hoog landse Kerkgracht wordt gereserveerd voor het houden van rommelmarkten door Leidse verenigingen. Voor het innemen van een standplaats door deze verenigingen zullen de aan de marktkoopman gestelde eisen niet van toepassing zijn. De toewijzing van standplaats aan marktkooplieden en vereni gingen zal worden gedaan door de Directie Reiniging, Havens en Warenmarkten. Om de Hooglandse Kerkgracht te kunnen inrich ten en de markt van start te kunnen laten gaan, roepen wij belangstellenden op om zich zo spoedig mogelijk schriftelijk aan te melden bij de afdeling Havens en Waren markten van de directie R.H.W. Admiraal Banckertweg 15,2315 SR Leiden. Voor tele fonische informatie kunt u bellen 071- 252174. Fiets- en voetgangersbrug over de Trekvliet (verbinding A. Schotkade-Rijn en Schiekade) nabij de spoorbrug. In september '86 zal worden gestart met de werkzaamheden voor de aanleg van een fiets- en voetgangersbrug over de Trekvliet (verbinding Andries Schotkade-Rijn en Schiekade). In deze werkzaamheden is te vens begrepen het aanbrengen van een be schoeiing tussen de Wouterenbrug en de spoorbrug aan de zijde van tuincentrum Ver biest. Degenen die over een namens het College van Burgemeester en Wethouders verstrekte ligplaatsvergunning beschikken, zijn inmiddels aangeschreven om contact op te nemen met de directie Reiniging, Havens en Warenmarkten voor de toewijzing van een tijdelijke ligplaats. De boten, welke óf met een ligplaatsvergunning (doch voor een ander deel van het water) óf eventueel zon der ligplaatsvergunning zijn afgemeerd in de Trekvliet tussen de Wouterenbrug en de spoorbrug, dienen voor 1 september a.s. verwijderd te zijn. Indien bij de aanvang van de bovenge noemde werkzaamheden nog boten op bovengenoemd deel van de Trekvliet lig gen afgemeerd, zullen deze kosten op de eigenaar worden verhaald.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 8