SJARTEC boerhaave haarlem TWEEDE SECRETARESSE (M/V) de Uitvinders gezezeze^ ADMINISTRATIEF MEDEWERK(st)ER bergh-stichting CD E groepsoudste (100%) 9 UNITH00FDM/V 100% sancta maria administratief medewerker m/v leiden objectleid(st)er "E TI-ERMO ELECTRIC sekretaresse VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum biedt plaats aan 100 somatische en 200 psycho-geriatrische patiënten, verdeeld over 10 afdelingen. nog geen baan en geïnteresseerd in de gezondheidszorg? Per 1 september 1986 start de nieuwe OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE (M/V) Deze herziene opleiding heeft een beroepsvoorbereidende periode van 30 weken. Deze periode bestaat uit: 23 lesweken op de centrale opleidingsschool "De Buitenrust"; 4 weken stage in ons verpleegtehuis; 3 weken vakantie. Gedurende deze periode ontvang je een zakgeldvergoeding ad f. 395,- per maand (wijzigingen voorbehouden); daarnaast zijn er uiteraard de mogelijkheden van kinderbijslag etc. Daarna zul je 23 maanden werkzaam zijn op basis van een leer-/ arbeidsovereenkomst (36 uur per week) met een aanvangsalaris van f. 1.160.- bruto per maand of het minimum (jeugd)loon. (Wijzigingen voorbehouden). Om toegelaten te worden tot de opleiding moet je voldoen aan de volgende eisen: je dient minimaal in het bezit te zijn van het diploma L.B.O., waarvan alle vakken op c-nivo, zo mogelijk gekombineerd mei I.N.T.A.S.-diploma of Mavo-4, of een vergelijkbare opleiding. - je moet bij aanvang van de opleiding een leeftijd hebben tussen 17 jaar 5 maanden en 20 jaar. HUISVESTINGSPROBLEMEN? Intern wonen is mogelijk in een personeelsflat. die in de buurt staat van ons verpleeghuis. Heb je belangstelling? Dan kun je informatie inwinnen bij en/of een sollicitatiebrief sturen naar het Hoofd Opleiding. Louis Pasteurstraat 9,2035 RJ HAARLEM, telefoonnummer 023-339155. DE STICHTING SOCIAAL FONDS VOOR HET BAGGERBEDRIJF IN NEDERLAND Veurse Achterweg 26, 2264 SG Leidschendam Tel.nr. 070-209206 De Stichting verzorgt voor de werknemers en werkgevers in de bedrijfstak Baggerbedrijf de uitvoering van de arbeidsongeschiktheidswetten (ZW, WAO en AAW) en van een aantal bedrijfseigen sociale regelingen, zoals het Bedrijfspensioenfonds, het VUT- fonds en dergelijke. n de huidige tweede secretaresse, zoeken wij die de directiesecretaresse zal assisteren bij het verrichten van de werkzaamheden ten behoeve van de directie, bestaande uit een directeur en een adjunct directeur. Wij stellen de volgende functie-eisen: - diploma HAVO/VWO; - diploma secretaresse-opleiding (bij voorkeur van Instituut Schoevers); - goede beheersing van de Nederlandse taal; - zo mogelijk ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Digital); - enige ervaring in soortgelijke functie. Wij bieden een aanvangssalaris tot 2.651,- bruto per maand afhankelijk van leeftijd en ervoring. Te zijner tijd is, mede afhankelijk van de wijze van functievervulling, eventueel een maximum-salaris van 3.262,- bruto per maand bereikbaar. Voorts behoren tot de arbeidsvoorwaarden onder meer een vakantietoeslag van 8%, een eindejaarsuitkering van 6,33% een goede pensioenregeling en een gunstige premies paarregeling. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van de Stichting Sociaal Fonds voor het Baggerbedrijf in NederlandPostbus 70, 2260 AB Leidschendam. EMI HiFi B.V. is de importeur van audio- en video-appara- tuur van het merk JVC. Momenteel hebben wij een vacature voor een: Opleidingsniveau MAVO met handelspakket of LEAO. De gevarieerde administratieve werkzaamheden vereisen ook een type-diploma. Leeftijd 18 tot 25 jaar. U komt te werken in een team gezelli ge, jonge collega's. Wij bieden een prettige afwisselende functie met een goed salaris. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 15 augustus a.s. richten aan: EMI HiFi B.V. Personeelszaken Energieweg 41 2382 NC Zoeterwoude anan E Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. In verband met het vertrek van de huidige groepsoudste zoeken wij voor paviljoen de lep een enthousiaste voor een woongroep, waar acht semi- en niet ambulante bewoners (zowel mannen als vrouwen) wonen. De leeftijden variëren van 29 tot 42 jaar. De doelstelling van deze groep is om de bewoners een leefsfeer aan te bieden, waarin de totale lichamelijke en individuele aandacht centraal staan. Wij proberen zoveel mogelijk verschil aan te brengen tussen de dag- en nachtsituatie. De groepsoudste is, onder verantwoordelijkheid van het paviljoenshoofd, verantwoordelijk voor: - het verzorgen en begeleiden van de bewoners - het begeleiden van de teamleden in hun werkzaamheden en het coördineren en afstemmen van de werkzaamheden - een goed woon- en leefklimaat. Voor deze functie zoeken wij een Z-gediplomeerde. die: - ervaring heeft in deze functie of langer dan één jaar gediplomeerd is - goede contactuele eigenschappen bezit - functioneel democratisch leiding kan geven aan het team - samen met de andere groepsoudsten en het paviljoenshoofd verantwoordelijkheid kan dragen voor het goed functioneren van het paviljoen. Het salaris bedraagt maximaal 3.659,- bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging gewenst. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw T. Wagenaar, paviljoenshoofd (tst. 320) of de heer L. de Graaf, middelencoördinator (tst. 8135). feHEEREN LOO Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. y Sancla Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtsgebieden, psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op hel ziekenhuisterrein. Het ziekenhuis heeft een personeelsbestand van ruim 700 medewerkenden en is centraal gesitueerd ten opzichte van de steden Haarlem. LeidenAmsterdam en Den Haag. Voor de volgende 3 paviljoenen bestaan de vakatures voor BERNARDETTE D, een open gemengde afdeling, waar voortge zette behandeling tot maximaal 2 jaar plaatsvindt. De behandelme- thodiek wordt veelal bepaald door de direktieve en gedragstherapie, dit in kombinatie met sociothera- pie. Naast de gewone dagelijkse verpleegkundige taken is het unit- hoofd belast met en betrokken, bij leidinggeven aan het team. Funklie-eisen: - Men dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-B, eventueel aangevuld met HBO-IW of HBO-V. - Ruime praktijkervaring. inlichtingen worden verstrekt door de heer N. Stet. paviljoenshoofd, of de heer J. Janssen, hoofd afdeling verpleging. HOGE WEI C, een afdeling waar 28 psycho-geriatrische patiënten worden verpleegd, verdeeld over 2 groepen. Het accent ligt in deze funktie meer op de begeleiding en in mindere mate op de lichame lijke verzorging. Funktie-eisen: - Men dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-B, eventueel aangevuld met het diploma Ziekenverpleging-A. - Organiserend vermogen en leiding gevende kapaciteiten. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw W. de Hey, paviljoens hoofd. STURMIA, een afdeling waar 34 patiënten wonen, verdeeld over 4 groepen. De meeste patiënten zijn redelijk mobiel, enkelen gebruiken een rolstoel. De hulpvraag is van psycho-geriatrische aard. Funktie-eisen: Men dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-B, eventueel aangevuld met Zieken verpleging-A en de kaderopleiding danwèl HBO-V met ervaring. inlichtingen worden u gaarne ver strekt door de heer L. v/d Weij- den, paviljoenshoofd. De arbeidsvoorwaarden zijn gere geld in de CAO-Ziekenhuiswezen. Sollicitaties gaarne te richten aan de heer J A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken, onder vermel ding van uw voorkeur. psychiatrisch ziekenhuis LANGEVELDERLAAN 1 2204 BA Noordwijk (Z.H Tel. 02523-7957Ö. Bij de directie Ruimtelijke Ordening is ondergebracht het secreta riaat van de Welstandscommissie Leiden. De Welstandscommissie adviseert Burgemeester en Wethouders omtrent de esthetische eisen van bouwplannen. Bij het secretariaat van de commissie is vacant de functie voor een voor 32 uur per week De functie omvat onder meer de volgende taken: - postverwerking en archiefwerkzaamheden - assistentie bij het voorbereiden en notuleren van de eenmaal in de veer tien dagen te houden (avond)vergadering - verzorging en afhandeling van administratieve zaken - verstrekken van inlichtingen (zowel in- als extern) - typen van brieven en notulen (met tekstverwerker). Kandidaten dienen aan de volgende eisen te voldoen: - zelfstandig kunnen werken (de voorkeur gaat uit naar een kandidaat die enig inzicht heeft in de technische aangelegenheden van bouwwerken) - opleiding op HAVO-niveau - bij voorkeur aangevuld met een op de functie gerichte beroepsopleiding - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Wang). Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de secretaris van de commissie, telefoon 071 - 254543 of 71 - 254554. Het salaris bedraagt maximaal f 2.960,— bru to per maand (schaal 5) bij 38 uur per week. In schaling vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacature nummer 86.061 binnen twee weken na ver schijnen van dit blad. DE PRIJSBEWUSTE PROFESSIONALS Voor een aantal objecten in Leiden en omgeving zoeken wij kandidaten voor de functie van Aan hem/haar, bij voorkeur woonachtig in Leiden of naaste omgeving, wordt de dagelijkse leiding toevertrouwd over onze dienstverlening in de gebouwen. Een full-time baan met een erg boeiend karakter U maakt werkindelingen, stelt taken vast, beheert middelen en machines en regelt ook extra werk zaamheden. U geeft leiding aan het personeel in de objecten Dat betekent werving, selectie, instructie en motivatie. Als u in staat bent zelfstandig te werken op basis van een ruime algemene ontwikkeling, leiding gevende capaciteiten en een goede contactvaardig heid, ligt er een prima baan op u te wachten. Heeft u interesse, dan kunt u binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief richten aan: Cemsto b.v.. Van der Madeweg 41. 1099 BS Amsterdam. t.a.v. de afd. Personeelszaken. SJARTEC. een vooraanstaande, snel groeiende technische groothandel in loodgietervcentr.verw. en sanitaire artikelen, vraagt voor spoedige indienst treding een DIREKTIE - SECRETARESSE De medewerkster zal worden belast met: - voorbereiden en opnemen van vergaderingen- notities en rapporlen - coördineren van agenda's en vergaderingen - follow-up geven aan genomen besluiten - uitwerken van correspondentie - telex - in de nederlandsc cn engelse taal - behandeling van post - telefoon - archief De gedachten gaan uit naar iemand die op korte termijn kan voldoen aqn de volgende verlangens: - opleiding HAVO-niveau. aangevuld met secretaresse-opleiding -leeftijd 20 25 jaar - uitstekende beheersing van de nederlandsc en engelse taal in woord en geschrift, atsmede kennis van de franse taal - goede contactuele eigenschappen en een mime mate van organisatie talent - representatief voorkomen en een goede algemene ontwikkeling. Wij bieden een belangrijke en verantwoordelijke functie, oen goed salaris, een prettige werksfeer, goede secondaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden wordt verzocht hun handgeschreven brieven, voorzien van een recente pasfoto en curriculum vitae binnen 10 dagen na heden te richten aan de directie van SJARTEC. postbus 404. 2300 AK LEIDEN. Wie we zijn Thermo Electric is leverancier en fabrikant van voelers, draad, kabel, alsmede meet- en regelinstru- riïenten en verbindingssystemen voor temperatuur toepassingen. Door onze ervaring en innovatieve technologie kunnen wij oplossin gen leveren voor temperatuur meet- en regelproblemen. Wat we doen: Wij leveren wereldwijd maatwerk door onze "totale aanpak in temperatuur technologie Onze klanten zijn o.m. kleine en grote bedrijven in de (petro-) chemische-, voedingsmiddelen en auto-industrie, alsmede ingenieursbureaus en research- Voor onze Verkoop Afdeling zoeken wij een die alle voorkomende sekretaresse- werkzaamheden kan behandelen. In verband met het internationale karakter van ons bedrijf is voor deze funktie een goede kennis van de moderne talen, speciaal de Engelse taal, gewenst. Wij bieden een goed salaris voor iemand, die vlot kan typen en een MAVO/HAVO-opleiding heeft voltooid. Een sekretaresse-opleiding strekt tot aanbeveling. Sollicitaties, gemerkt "vertrouwelijk" te richten aan de Direktie van Thermo Electric Internationaal B. V., Postbus 65,2360 AB Warmond. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt U bellen: 01711-19206' - toestel 10of 11. Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Warmond, Veerpotder 40.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18