'Ik tennis meer met 't koppie 5 0T Vroege exit Lonk Sanders ening Feyenoord kweekt vertrouwen Honkbalteam sluit met winst Publiek en gravel 'schuldig' Er zit weer meer voetbal in de Rotterdammers Karpov opnieuw niet verder dan remise Oosting werkt hopeloze achterstand weg tegen Maurer: Vicini krijgt leiding 'Azurri' Stevenhaagen in vorm ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1986 LEIDEN - Een opvallende ver- voorkeur aan een studie schijning dezer dagen op de tennis- toen die met succes was afgerond, banen van Roomburg is Louk San- stortte hij zich met volle overgave ders. De inmiddels 36-jarige 1 w op het tennis. "Veel te laat dus Zoeterwoude liet tien jaar genlijk, maar zo had ik het nu een- zich horen als de Open maal uitgestippeld. Dat plannen zit een beetje in me. Na mijn studie beleefde ik m'n beste tijd. Mijn niets Leidse werd afgewerkt. Hij gaf al die tijd de voorkeur aan het toer nooi van Leeuwenburgh, dat door- hoogste klassering op de wereld gaans sterker was bezet. Maar dit keer kwam de de destijds als opvolger Okker bestempelde Sanders fanglijst was 84ste". ivan Hij bleef derhalve op eerbied- Tom waardige afstand van Tom Okker, die gedurende een vijftal jaren bij r de nationale'. De acht-voudig "Aan hem kon ik niet tippen. Men Nederlands kampioen echter be- zei dat ik zijn opvolger zou worden, reidt zich in Leiden niet voor op de titelstrijd in Scheveningen, maar heeft zijn blik gericht op de eredi visiecompetitie, die over twee we ken begint. "Want op de nationale kam pioenschappen heb ik niets te zoe ken", weet de in Oegstgeest gebo ren en getogen econoom. "In de kwartfinale wordt er 'best of five' gespeeld. Dat kan ik niet meer bij benen. Ik heb de ambitie gewoon niet meer en dan kun je het maar beter laten. Ik heb goede herinne ringen aan Scheveningen. Laat het zo maar blijven". dat was ook een beetje bij ge brek aan beter. Okker was met zo enorm veel talent begiftigd. Op alle punten was ik zijn mindere. Toch denk ik dat ik alles uit mijn carriè re heb gehaald". (Uitslagen zie scorebord) FRED SEGAAR ROTTERDAM - Zou het dan toch nog goed komen met Feyenoord? Het zit er in. De wijze waarop de Rotterdamse ploeg gisteravond de finale van het eigen toernooi bereikte, beloofde in elk geval veel. Santos, toch niet de minste van de deelnemers, werd op de openingsavond van de negende editie van het jaarlijkse voetbalevenement met een 3-1 nederlaag verwezen naar de strijd om de troostprijzen. Het nieuwe Feyenoord ontmoet morgenmiddag in de eindstrijd Werder Bremer, dat Everton na 0-0 via strafschoppen (7-6) van zich afschudde na een uiterst saaie duel. Dat was echter maar bijzaak. De belangrijkste vraag die het volk in De Kuip gisteravond bezighield was of het dan toch nog goed zou •komen met Feyenoord. Het lijkt er wel op. Het eerste succesje is in elk geval binnen en dat is al heel wat na het voorgaande rampseizoen. Belangrijker nog is echter dat de met vier man vernieuwde formatie „Het lijkt hier wel een dierentuin", gromde de zich in zijn mimiek snel in de ouverture voor het eigen pu- aanpassende Louk Sanders na zijn snelle uitschakeling op de tennisba- bliek aantoonde dat er weer meer nen van Roomburg, waar Peter van Dommelen gisteravond in twee seis voetbal zit in de ploeg, waar nu ook de sterkste was: 6-4,6-4. (foto Fred Rohde) weer wat meer élan van af straalt. Bovendien was bij de eerste pre sentatie in De Kuip in Rotterdam ook voor het eerst de hand van Ri- nus Israël zichtbaar. Geheel in de stijl van zijn eigen voetbalverleden vraagt hij voor alles een ijzeren in stelling en een wilskracht van be- door Paul de Tombe ton van zijn spelers. De 'mentale weerbaarheid', die hij zo graag in een elftal terugvindt, zag de met een hernia kampende coach (overi gens gewoon in de dug-out naast Wim Jansen) gisteravond voor het eerst bij Feyenoord. LONDEN/AMSTERDAM (Reuter/ Toch was de opening op zichzelf vische grootmeester koos met wit ANP)- Bij de revanche-tweekamp interessant. Evenals in de eerste de wereldtitel schaken in Lon- matchpartij stuurde Kasparov Hij geeft de voorkeur aan zijn den is de verkennende fase nog op het Grunfeld-Indisch. Karpov club Leimonias, waarmee hij vorig steeds niet afgesloten. Gisteravond week af op de derde zet, waardoor weg de tiende en laatste ronde voor zekerheid. Tegen de Armeniër Va- ganjan ging hij alle risico's uit de i dertien zetten werd het de hoogste klasse van eindigde ook de derde partij tussen de partij overging in het Grunfeld- herenakkoord getekend. Het halve de tennisscompetitie promoveer- Kasparov en Karpov in remisé. Na Slavisch. Die opening geeft over punt bracht Ljubojevic buiten be de. Sinds hij in januari 1984 offi- de 35ste zet ceel het tennisracket in de wilgen van het punt de deling het algemeen wit slechts een i feit. In tegenstel- heeft gehangen, komt hij, behalve ling tot de voorgaande partij, voor zijn vereniging, nauwelijks in actie. "Zo doe ik het nu twee-en- een-halfjaar. Ook nu heb ik twaalf het hoofd zag, bleef de stelling dit- voordeel. Toen de dames van het bord verdwenen, was het al he reik van Van der Wiel en leverde hem de vetste cheque (10 mille) op. Van der Wiel werd tot zijn verras sing tweede. Hij profiteerde met wit in totaal verloren positie van een vreselijke blunder van Tim man, die onmiddellijk opgaf. Door de overwinning schroefde de Lei- icroscopisch klein het lang verwachte remise-aanbod denaar zijn totaal op naar zes pun- spelen. In Den Haag en Overschié voordeeltje, dat echter in de ogen van Karpov, dat door Kasparov ten, een vol punt meer dan hem op grond van zijn Elo-rating (2570) was toebedacht. De Hongaar Ribli, Amsterdam - Binnen achttien invaller voor de zieke Short, schoof minuten stelde Ljuojevic gisteren op naar de derde plaats. Timman maanden geen wedstrijd gespeeld, maar als de competitie er aan zit te komen, ga ik een paar toernooien Kasparov nogal wat pionnen evenwicht. Wit (Karpov) op de kleur van de loper stonden. Na torenruil kwam op de 35ste zet maal had daarbij - wat de kenners commentator Genna Sosonko werd aanvaard, na de vijftiende zet van zwart: Pc7, waar Kasparov 21 minuten over nadacht, volkomen verdwenen was het waardeloos, maar het laat ste toernooi in Pijnacker heb ik ge wonnen. Er zit duidelijk een stij gende lijn in". Dat bevestigde Sanders gister avond niet aan de Kanaalweg, waar hij in twee sets (6-4, 6-4) verloor van Peter van Dommelen en dien tengevolge niet verder reikte dan de kwartfinale. Hij stak zijn irrita-„ tie over zijn optreden niet onder stoelen of banken. Het rumoerige publiek ("Het lijkt hier wel een die rentuin") en de baan ("Er ligt hier genoeg gravel voor vijf banen") waren in zijn ogen mede de oor zaak van zijn uitschakeling. Van een optimale voorbereiding was geen sprake geweest, nu San ders direct uit zijn werk de baan moest opstappen. "Vroeger moest ik altijd een uur inslaan. Anders HILVERSUM (GPD) - Vlak voordat Menno Oosting en werd het niks. Nu kom ik zo uit Andreas Maurer gistermiddag samen het centre-court van partijtte te spelen. Ma®™ wïï nog het Melkhuisje zouden betreden, vroeg de 28-jarige West- wel altijd winnen, ik tennis nu duitser wat blufferig aan zijn Nederlandse kwartfïnale-op- voor m'n plezier, maar de spel- ponent: „Waarom ga je niet gelijk naar de masseur?" vreugde moet wel gekoppeld blij ven aan prestaties. Als je slecht Wat zal de jeugdige Brabander zich het koppie en raak niet langer in speelt, is er niets aan. Ik heb al drie daarom goed gevoeld hebben toen jaar gezegd dat ik zou stoppen, hij de plagerij op de baan ondub- maar ik ben steeds weer doorge- belzinnig beantwoordde en Maurer gaan. Als het m de competitie meteen de mond snoerde (3-6, 6-4, slecht gaat, stop ik. Maar als het 7.6). De gezichten van de Hilver- lekker loopt, knoop ik er mis- sumse toernooi-organisatie, die na schien wel weer een seizoen aan de uitschakeling van de als eerste va£t getipte Miloslav Mecir door de Zoals het een econoom betaamt Oostenrijker Thomas Muster wat zijn eindzege in het vijfde Ohra- en Vaganjan, deelden de vierde schaaktoernoi veilig. De Joegosla- plaats. Timman had in Krasnapolsky een deerniswekkende start en slot. Hij opende met twee nullen, tegen Vaganjan en Ljubojevic, werkte met redelijk succes aan zijn herstel en leek op weg naar een fraaie tweede toernooihelft. Na de winst op Ribli deed hij op de slotdag met zwart tegen Van der Wiel een hard nekkige poging alsnog de tweede plaats te bemachtigen. Met zwart bracht hij in de Caro-Kann zelfs een belangrijk theoretisch nieuw tje aan, voordat hij in totaal gewon nen stand op klaarlichte dag zijn dame weggaf. Van der Wiel sloeg natuurlijk toe en Timman deinsde onthutst terug. Hij gaf onmiddel lijk op. Winst had een ongedeelde tweede plaats betekend. (voor patry en uitslagen zie scorebord) Krachtiger De snel door Serginho aange brachte 0-1, de Braziliaanse ex-in ternational scoorde al in de negen de minuut, betekende even een koude douche voor spelers en pu bliek; maar de kraan werd snel dichtgedraaid. Aangejaagd door de nieuwe aanwinsten Heus, die na 29 minuten 1-1 scoorde, en Hofman ging het aanvankelijk statische Feyenoord beweeglijker voetbal len. Het heeft er meer dan vorig seizoen de spelers en vooral de spits voor. Lars Elstrup, veel sco rend in oefenduels, oogt ook krachtiger dan zijn Deense voor ganger Eriksen, speelt goed mee en durft bovendien zijn hoofd en zijn voet onder elke bal te zetten. Het levert resultaat op ook. heeft Sanders zijn loopbaan zorg vuldig gepland. Zijn maatschappe lijke carrière mocht niet door het tennis is de war worden gestuurd. stonden, klaarden meteen r op. Het falen van de favoriet werd ruimschoots gecompenseerd door ulUi^- Na de middelbare school gaf hy de Oosting, die als enige ongeplaatste voordeel'. Of hij op het Melkhuisje 1 de voetsporen kan treden paniek. Nogmaals, van het spelen in die buitenlandse satelliettoer- nooien heb ik erg veel geleerd. Kijk, nu met het publiek achter je is het niet zo moeilijk gemotiveerd te blijven. Het gaat erom datje ook ergens in Joegoslavië op baan 43 tegen een prutser de juiste instel ling hebt". Voorlopig geniet en profiteert Oosting, die in het wereldklasse ment minstens weer rond de 150e plaats komt te staan, van het 'thuis- deelnemer zijn prestatie van vorig jaar wist te herhalen. En hoe. Na Tom Okker, dertien jaar geleden zenuwslopend gevecht voor spelers en publiek, waarin Maurer nota bene twee matchpoints onbe nut liet en Oosting evenals tegen Michiel Schapers tijdens de beslis sende tie-break van de derde set dé de laatste (winnende) Nederlandse finalist, zal vanmiddag moeten blij ken. Oosting dient dan af te reke nen met Thomas Muster, die giste ren voor de eerste echte verrassing zorgde in Hilversum. De pas acht- toeschouwers letterlijk op de ban- tienjarige Oostenrijker schakelde ken bracht. De (morele) steun 1 al even boeiende confronta- Flinke straf voor schermer SOFIA (DPA) - De Cubaanse schermer Ismael Durruti, die zich bij het wereldkampioen schappen in Sofia bediende van een fopdegen waarmee hij treffers kon voorwenden, is door de internationale federatie FIE drie jaar geschorst. Hij werd woensdag op de loper be trapt met een wapen, dat zo was geprepareerd dat hij naar believen contact kon maken, waardoor aan de kant van de te genstander het lampje ging branden ten teken dat daar een treffer was geplaatst. de enthousiaste tribuneklanten tie het paradepaardje had uiteindelijk misschien wel de Melkhuisje,'Miloslav Mecir, uit. De doorslag gegeven, besefte de win- stoicijnse Tsjech, de laatste van de naar later. vijfkoppige Oosteuropese afvaar- „De mensen creëerden een be- diging, leek met een 6-4, 4-1 voor- paalde sfeer, waardoor ik steeds sprong weinig meer te kunnen ge- meer zelfvertrouwen kreeg. Ze beuren. De nummer twintig van de hielpen me in de nderde set ook wereld verkeek zich echter lelijk ten mijn vermoeidheid heen. La- op Musters niet aflatende vecht- maar een 'best of five- lust, waardoor hij de partij alsnog maken, heb ik op een moest prijsgeven: 6-4, 6-7, 5-7. partij' gegeven moment tegen de gezegd", lachte Oosting, die wel toegaf dat het zijn lastigste overwinning was geweest. „Op dit niveau ben ik nooit eerder terugge komen na een zo hopeloze achter stand". Prutser Maurer, negentigste op de we reldranglijst („Zo laag? Jammer, dat scheelt weer bonuspunten", reageerde Oosting), kreeg zowel bij 5-3 als 5-4 in de beslissende spel- reeks een matchpoint. Maar zijn te genstander uit Son en Breugel de monstreerde opnieuw vooral men taal gezien met sprongen vooruit te zijn gegaan. „Ik tennis meer met 'hter Vissen Menno Oosting 'redde' gisteren het toernooi op het Melkhuisje door ten koste van de Westduitser Maurer (links) de halve finale te halen. Het publiek klom op de banken en een dankbare supporter overhandigt Oosting een fles wijn. (foto anp) Als afgestudeerd sportpsycho- baan een duidelijk exponent van. loog probeert Franker een dusda- En hij mocht dan een streep door nige mentaliteit te kweken „dat de geplande Melkhuisje-finale zet- spelers gaan denken door een ten, Muster was de toernooi-orga- muur heen te kunnen". Thomas nisatie indirect ook terwille. Voor Muster, 79e op de wereldranglijst, het eerst in de 29-jarige geschiede- is daar met zijn explosieve gedrag nis van het Hilversumse tenniseve- en verwoestende klappen op de nement namelijk worden de halve- finalepartijen vandaag in Eurovi sie-verband op tv uitgezonden. Eerst op Spaans verzoek, wegens het duel van Sanchez met Hlasek, en sinds gisteren ook om Oosten rijk te laten kennismaken met Tho mas Muster. Drie voorbeelden: na een corner van Hofman kopte hij na 33 minu ten de 2-1 binnen en na een vrije trap van Hofman (60e minuut) bleef hij maar een paar centimeter verwijderd van zijn tweede treffer, die hij op de valreep toch nog met de voet vond op aangever van in valler Peter Barendse. Voeg daar bij dat hij ook nog eenmaal alleen doorbrak, waarbij hij te ver naar de zijkant uitweek, en dat hij de bal af en toe ook nog redelijk teruglegde en het zal duidelijk zijn dat Feye noord weer de beschikking lijkt te hebben over een echte scorende spits. Met Hofman als echte buitenspe ler en de opgebloeide Tahamata (die overigens nog een penalty werd onthouden) en een sterker bezet middenveld (Heus-Deen-Mo- lenaar) lijkt de ploeg tevens even wichtiger dan voorheen. Alleen de verdediging, waarin Wijnstekers weer naar links is verhuisd, bleek gisteravond nogal eens kwetsbaar. „We hebben inderdaad vier, vijf kansen weggegeven", moest Rinus Israël achteraf beamen. „Maar dat is logisch als je zo aanvallend pro beert te spelen als wij wilden". De nieuwe trainer was over het alge meen dan ook tevreden en nam de schoonheidsfoutjes die zich uiter aard door het hele elftal voorde den, voor lief. „Ik mag niet moppe ren. Het elftal stond natuurlijk on der grote druk en dat was bij som mige spelers ook te merken. Maar het belangrijkste is dat iedereen voor honderd procent gewerkt heeft", complimenteerde hij zijn ploeg. Het publiek had er waardering voor en leefde nu al feller meè dan in de laatste maanden van het vori- ge seizoen. Een aardige stimulans voor het nieuwe team dat-bij de vuurproef het vertrouwen verste vigde dat na de komst van Israël in Rotterdam opbloeide. Op weg naar de nieuwe structuur kon Feye noord al 91 nieuwe grote en kleine sponsors begroeten en gisteren passeerden 27.257 klanten de poor ten van De Kuip. De resterende 13.000 die nodig zijn om quite te spelen, zullen morgen ongetwijfeld komen nu Feyenoord de finale heeft bereikt. Financieel komt het dus wel goed, of dat sportief gezien ook lukt, blijft nog even de vraag. Israël: „Nu was het zelfvertrouwen bij sommigen nog niet optimaal, dus kan het alleen nog beter gaan< En de wil om er wat van te maken is bij iedereen aanwezig". ROME (AFP/SID) - Het Italiaans voetbalelftal, in Mexico onttroond als wereldkampioen, heeft een nieuwe trainer-coach. Azgelio Vici ni (53) is gisteren benoemd als op volger van Enzo Bearzot (59). Bear- zot, sinds 1977 verantwoordelijke coach voor het A-elftal en de man achter het wereldkampioenschap van 1982, is 'weggepromoveerd'. De ervaren trainer is benoemd tot supervisor van de technische staf van de bond. Vicini moet het Italiaans elftal in de eindronde van de Europese ti telstrijd van 1988 in West-Duits- land brengen. „Ik zal het werk van Bearzot voortzetten. Deze taak is voor mij een hoogtepunt in de ze ventien jaar, die ik voor de bond werk. Ik ben zeer tevreden", aldus Vicini, die van Bearzot de raad kreeg zich niets aan te trekken van de vele adviezen en campagnes in de kringen rond de 'Squadra Az- zurra'. GIPPINGEN (ANP/SIZ) - Peter Stevenhaagen, de opvallende debutant in de Tour, heeft gisteren in Zwitserland zijn goede vorm onderschreven. De Haarlemmer werd in de Grote Prijs van het kanton Aargau tweede achter de Belg Frank Hoste. Het was de tiende keer, dat een Belg zege vierde in de koers over ruim 200 kilometer, na het Kampioenschap van Zürich de belangrijkste eendaagse wielerkoers in het Alpenland. In de 22 ronden van 9400 meter rond Gippingen werd een groot deel van de wedstrijd bepaald door een kopgroep van zeven renners, onder wie de Nederlanders Breukink en Van Wijk, die een maximale voor sprong van zeven minuten bewerkstelligde. Hoste was de aanvoerder van een vluchtgroep van zeven man, die de koplopers achterhaalde. Ste venhaagen sloot pas vijftien kilometer voor het eind, in het gezelschap van Glaus, aan bij de nieuwe kopgroep. In de sprint was Hoste, win: van de 15e Tour-etappe naar Nimes, niet te kloppen. Stevenhaagen de Zwitserse sprinter Glaus nog te snel af. „Het was geen kwestie van on derschatting of onbekendheid. Ik kende hem vrij goed. Het verbaas de me alleen dat hij vanaf de twee de set bijna alles 'in' sloeg", ver klaarde de volledig van een dubbe le knie-operatie herstelde Mecir, die verder weinig woorden aan zijn eliminatie wenste vuil te maken. Zelfs een vraag over zijn grote hob by kon de als in slow-motion over de baan sloffende Wimbledon- kwartfinalist (verloor van Boris Becker) niet 'ontdooien'. De vangst die de dromerige liefhebber van vissen op het Melkhuisje deed (Ca- sal, Birner en ruim zevenduizend gulden) viel dan ook danig tegen. Spelbreker Thomas Muster toon de zich in vrijwel alle opzichten Mecirs tegenpool. Een 'rammer' en zwoeger, deze als zevende geplaat ste linkshander uit Leibnitz, die dank zij een vrijkaart tot het Hil versumse hoofdtoernooi was toe gelaten. Zijn met veel gekreun ge paard gaande onverwachte opmars voorspelt in feite ook veel goeds voor het Nederlandse tennis. De blonde tweevoudig Oostenrijks kampioen werd namelijk een jaar lang intensief getraind door de nieuwe Nederlandse bondscoach Stanley Franker, een man over wie Muster vol lof spreekt. „Hij is hard en dat heb je nodig. Door zijn dril- methodes ben ik duidelijk ge sterkt. vooral geestelijk gezien". HAARLEM (ANP) - Met een overwinning op Colombia (5-3) heeft het Nederlandse honkbal team afscheid genomen van het 'eigen' wereldtiteltoernooi. Dat relatieve succes kon toch spor tief nog iets goedmaken van het toernooi, dat in financieel op zicht een enorme klapper is ge weest. Nederland eindigde als achtste. Hoger was niet meer mo gelijk, nadat Venezuela gister middag ten koste van de Neder landse Antillen zijn vijfde zege had behaald. Ook Nederland fi nishte met vijf triomfen en zes nederlagen. In tegenstelling tot voorgaan de wedstrijden nam Nederland resoluut een voorsprong. Hits van Marcel Joost, Marcel Kruijt en Bill Groot alsmede een foutie ve aangooi van de later opnieuw mistastende korte stop Clemente Rodriguez hielpen Nederland vlot aan vier runs. Op het werpen van Tonny Co- hen krabbelden de Colombianen langzaam terug. Cohen, de jong ste starter in Shapiro's selectie, moest in de vierde slagbeurt een homerun van Irelis Herrera laten passeren. Daardoor reduceerde Colombia, dat door regelmatig slagwerk al twee punten had ge produceerd, de achterstand tot een run. Om een objectief oordeel over de Nederlandse werper te vellen had een Amerikaanse scout zich met een ingenieuze snelheidsme ter op de tribune geposteerd. Ju lio Blanco-Herrera, die voor de proforganisatie Milwaukee Bre wers op talent jaagt, had na de ontmoeting met Puerto Rico al gunstig over de opgooier van Pi rates geoordeeld. Cohen kreeg een goed rapportcijfer. Ook van manager Harvey Shapiro. Voor het eerst in twee weken liet de hoofdcoach zijn starter de volle dige wedstrijd op de heuvel staan: 6-2-7-0. In aanvallend opzicht werd Nederland gedwarsboomd door eerste-honkscheidsrechter Ro berto Marchi. De Italiaan stuur de Joost van het veld toen hij een misprijzende opmerking over diens vermogen tot oordelen had gemaakt. Na enige duels afwe zigheid kon daardoor Thijs Ver- vaat in de zevende veldbeurt zijn rentree maken. Zijn tik leidde tot de tweede fout van Rodriguez, waardoor Robert Knol kon bin nenlopen. - Cohen was verrast dat hij ne gen innings lang mocht blijven staan. „Dat is inderdaad tegen Shapiro's gewoonte. Het is mooi dat ik juist nu goed heb kunnen gooien. Ik wist dat die scout zou komen kijken. Dat had hij eergis teren aangekondigd. Aanvanke lijk zou hij mij ook zondag tegen Italië aan het werk zien." Cohen is laconiek over een eventuele profcarrière. „Dat ligt er aan wat een aanbieding in houdt", zegt de Amsterdammer, die dit voorjaar zijn HAVO-oplei- ding voltooide. Anderhalf ja* geleden maakte Cohen al kennis met het Amerikaanse honkbal. Uitgezonden door het Leo van der Kar-fonds maakte hij de len tetraining van een farmteam van de Los Angeles Dodgers mee. Cohen beseft ook, dat een min of meer toevallige uitschieter nog wel eens een honkbalwed strijd wil beslissen. Colombia er voer de positieve kant tegen een van de toplanden, Zuid-Korea. Een'homerun van Rafael Torres manoeuvreerde de Aziaten nog voor het treffen met wereldkam pioen Cuba in een kansloze posi tie. Tegen Nederland kwam Tor res geen enkele keer op de hon ken. De overwinningen, die Colom bia boekte op Belgie en de Ne derlandse Antillen, geven de krachtsverhoudingen beter weer. Veel ernstiger dan Neder land kreeg de Colombiaanse werpersstaf het te verduren. Aanvallend kan slechts Oscar Matute, die met .346 niet tot de hitters top-twintig reikt, om een boodschap worden gestuurd. Gisteren waren Edinso Mallarino en Jose Carillo met ieder twee honkslagen de slagvaardigste mensen. Van de Nederlanders kwam alleen Marcel Kruijt tot twee hits.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 13