Piquet winnaar 'zuinigheidsrace' Van der Wiel zet achtervolging in Solly zorgt voor surprise Snelste op Hockenheim Weer doden in autosport Bokszege in één minuut Van Goch nieuwe koploper Van den Berk klopt Strijbosch in Zweden Eerste verrassingen Gemenebestspelen Evangelista springt 8.24 Baumann snel op wisselslag Van Bladel pakt zeiltitel Bermuda weer naar huis.... MAANDAG 28 JULI 1986 SPORT PAGINA 13 HOCKENHEIM (Rtr/SID/DPA) - Nelson Piquet, met zijn 33 jaar een NURBURGRING (SID) - De autosport heeft zaterdag weer een dode geëist. Tijdens een wedstrijd op de Nürburgring voor het Westduitse kampioen schap lange afstands-rijden, verongelukte de 37-jarige Wolf gang Offermann. De Opel-cou- reur werd het slachtoffer van een curieus ongeluk. Omdat zijn wagen met pech kampte, zette Offermann de Opel aan de kant van de baan. Net toen hij de motorkap had geopend om te kijken wat er aan de hand was, kwam zijn landgenoot Schrey aan rijden. Met hoge snelheid verloor hij de controle over zijn wagen. Die boorde zich recht in de auto van Offer mann. Over ruim dertig meter werd deze meegesleept door de toen fel brandende wagen. Nog op het parkoers overleed Offer mann aan de zware verwondin gen. Bij autospeedwaywedstrij- den in Zweden kwam zaterdag op het circuit van Tallhult de 23-jarige Agne Gunnar Anders- son om het leven. De jonge cou reur lag in de elfde manche van een teamwedstrijd op kop, toen hij in de laatste bocht dwars ging. Twee achtervolgers ont weken de wagen van Anders- son, de derde raakte de bolide vol in de flank. GLENS FALLS (Reuter) - Der tig seconden heeft de Ameri kaanse beroepsbokser Mike Tyson nodig gehad voor zijn 25ste opeenvolgende overwin ning. In Glens Falls was het ge vecht in het zwaargewicht te gen Marvis Frazier, de zoon van oud-wereldkampioen Joe, al binnen een minuut voorbij. Na een ware stortregen van slagen op het lichaam en hoofd van Frazier, ging deze neer. Scheidsrechter Joe Cortez be gon nog wel met tellen, maar stopte al bij drie. Frazier was volkomen van de wereld. Voor de 20-jarige Tyson was de winst de 23ste partij die hij voortijdig besliste, een nederlaag als be roepsbokser leed hij nog niet. Voor Frazier betekende het vluggertje in het Civil Centre zijn tweede nederlaag in een se rie van achttien partijen. De an dere leed hij tegen wereldkam pioen Larry Holmes. Tyson was voor het gevecht tot het uiterste geladen. "Zelfs van vrienden kreeg ik te horen dat Marvis voor mij een maat te groot was. Ik wilde bewijzen dat zij te geringschattend over mijn kwaliteiten dachten". Ty son zorgde ervoor dat niet al leen de toeschouwers en vrien den definitief overtuigd raak ten van zijn bokscapaciteiten. Ook Frazier was danig onder de indruk van zijn tegenstander. "Ik wilde Mike testen, uitzoe ken hoe sterk hij nou eigenlijk wel zou zijn. Nou, dat heb ik dus uiterst snel gevonden van de veteranen in de formule 1, won zondag in één van de opwin dendste races uit zijn loopbaan de Grote Prijs van West-Duitsland. Op het circuit van Hockenheim was het temperen van het brand- stofgebruik de sleutel tot succes. De Braziliaanse wereldkampioen van 1981 en '83 in zijn Williams-wa- gen beheerste dat facet, op weg naar zijn tweede seizoenzege en vijftiende Grand-Prixsucces sinds 1980, het best. Zijn stalgenoot Ni- gel Mansell, dit seizoen al goed voor vief overwinningen, profiteer de op het warme Duitse circuit in de slotfase van de brandstof-pro blemen van de McLaren-azen Ros berg en Prost en gaf zijn leidende positie in de strijd om het wereld kampioenschap nog meer aanzien. Piquet was de achtste en laatste koploper in een race, die door de voortdurende stops in de pitstraat voor het wisselen van banden een zeer enerverend karakter kende. De Braziliaan Ayrton Senna, ten slotte tweede achter zijn landge noot, scheurde bij de start meteen naar de koppositie. De Fin Ros berg, de beste rijder in de train was in de tweede ronde de twe koploper. Piquet liet zich in de de ronde voor het eerst aan kop zien, maar kwam tien ronden later binnen voor zijn eerste bandenwis sel (9,1 seconden). Rosberg kwam weer op kop, even later opgevolgd door stalgenoot Prost en -weer- Pi quet De Braziliaan had echter toen al problemen met zijn nieuwe ban den, schoof over het asfalt en kwam al na zeven ronden binnen voor de derde set. De stop van Piquet kostte dit keer maar 7,9 seconden, waardoor de achtervolging op koploper nummer 7, wereldkampioen Prost, zes ronden voor het eind weer suc ces kende. De McLaren-wagens kregen in de snelle race, waarbij op de lange rechte stukken in het bos snelheden van 315 kilometer per De autocoureur Teo Fabi belandde op het circuit i kwam met de schrik vrij. uur werden bereikt, problemen met het gebruik van de 195 liters benzine, het voorgeschreven maxi mum voor een formule-1-race om het wereldkampioenschap. Een ronde voor het eind begon het drama voor Rosberg en Prost, op dat moment twee en vier. Prost lag voor op Mansell, zijn grote con current in de strijd om het wereld kampioenschap. De Fin Rosberg kwam bij de Ostkurve vrijwel tot stilstand, reed sputterend de pits binnen en werd tenslotte met een ronde achterstand als vijfde ge klasseerd. Prost beleefde in de laatste zes kilometer benauwde ogenblikken, toen de boordcom- LilEKüP (ANP) - Hans van Goch en Sies Hurkmans, de eeuwige tweeden van de nationale zijspan- crosswereld, hebben twee wed strijden voor het eind van de com petitie om het Nederlands kam pioenschap de koppositie in han den genomen. Het duo uit Schijn- del won gisteren in Lierop twee van de drie manches van de zesde cross uit de nationale titelstrijd. Van Goch, zondag met 22 punten achterstand op ranglijstaanvoerder Muller aan de strijd in De Hesselse Bossen begonnen, heeft nu tien punten meer dan de molenaar uit Holten. De internationale Hunsrück- rally is gisteren gewonnen door het Belgische duo Duez/Lux. Zij had den in een Austin anderhalve mi nuut voorsprong op het Zweeds/ Nederlandse tweetal Andervang/ Lieuwma. Als zesde kwalificeerde zich John Bosch met als navigator de Brit Bond. De rally in het noor den van West-Duitsland telde mee voor het Nederlandse kampioen schap. De Australiër Wayne Gardner en de Fransman Dominique Sar- ron hebben gisteren op een Honda de Acht uur van Suzuka gewon nen. Het duo had aan het einde van de derde wedstijd in de strijd om de wereldtitel lange afstandsrij den, twee ronden voorsprong op de Australiërs Dowson en Maggee. De veelvoudige wereldkampioen in de 500cc, de Amerikaan Kenny Roberts, die in Suzuka nog een keer op de motor kroop in een wedstrijd, haalde het einde niet. Twee ronden voor het einde viel zijn partner Baldwin. puter aangaf dat de tank leeg was. De wagen van Prost rolde in die laatste ronde in het met 60.000 kij kers niet best bezette Motodrom nog honderden meters door, maar 150 meter voor de finishvlag stond de Fransman stil. Prost wilde du- "Daar is zo'n wagen veel te zwaar voor", klaagde de nummer twee in de wereldtitelstrijd (op 7 punten van Mansell) later. Piquet was al binnen als winnaar, Senna op zijn laatste druppels super als tweede, toen Mansell en Arnoux de duwen de Fransman passeerden. Prost gaf op en werd als zesde geklasseerd, omdat hij de laatste ronde niet had volgemaakt. Na de voorlaatste rond had Rosberg nog tien secon den voorsprong op zijn Franse teamgenoot, die in plaats van de kostbare 4 slechts één schamel puntje kon bijschrijven. Mansell, de rijder met de beste vorm van de laatste maand, had met Jim Clark in dezelfde bladzij de van het recordboek kunnen ko men, als hij de Westduitse Grand Prix had gewonnen. Vijf zeges uit zes races is een kunststuk dat sinds 1967 niet meer is vertoond. Huub Rothengatter kwam met de Zakspeed als veertiende over de finish, maar werd niet geklasseerd wegens de te grote achterstand van zes ronden op winnaar Piquet. AMSTERDAM (ANP) - John van der Wiel en Jan Timman hebben op de eer ste dag van de returns in de kroongroep van het vijfde Ohra-schaaktoernooi de achtervolging ingezet. Bei de grootmeesters lieten gis teren in de zesde ronde de tweede overwinning aante kenen. Van der Wiel versloeg met zwart de Zweed Hellers. Timman deed Va- ganjan weer in de banvloek. Kop loper werd de Joegoslaaf Ljuboje- vic, die de Hongaar Ribli zijn eer ste nederlaag toebracht. Hij bracht zijn puntentotaal op vier, een halfje meer dan Van der Wiel en een vol punt meer dan Timman, Vaganjan en Ribli. Jan Timman heeft Rafael Vagan jan gisteren op niet mis te verstane wijze duidelijk gemaakt dat diens eerste overwinning na zeven ne derlagen op een toevalstreffer be rustte. De euforie van de Sowjet- schaker duurde welgeteld vijf da gen. In de zesde ronde pakte Tim- Nieuwe hoop volleybalteam ROZENBURG (ANP) - De in terlandserie tegen Brazilië heeft het Nederlands volleybal team de hoop gegeven op veel betere tijden. Tegen de num mer twee van de wereld kwa men het nationale mannen- teamftot onverwachte hoogten, met de winst (3-2) van vrijdag in Aalten als toppunt van het Nederlands volleybalkunnen. Zaterdag nam Brazilië revan che op het taaie verzet van de Oranje-ploeg en won in Rozen burg, onder de rook van Rotter dam, met 3-0 (15-6, 15-13, 15-9), waardoor de serie met de posi tieve cijfers van 3-1 werd afge sloten. De Engelse Judy Simpson geeft op niet alledaagse wijze blijk van het vreugde over het behalen i medaille op het onderdeel zevenkamp op de Gemenébestspelen. EDINBURGH (Rtr/DPA) - Tijdens het eerste atletiekweekeinde van de Gemenebest Spelen was op en kele onderdelen de afwezigheid van Afrikaanse en Caraïbische at leten snel vergeten. De tien kilo meter werd verrassend gewonnen door de Engelse kampioen John Solly in 27 minuten en 57,42 secon den. De hordensprinters zorgden eveneens voor opwinding. De Ca nadees Mark McCoy won, opge jaagd door de kersverse jeugdwe reldkampioen Colin Jackson, in 13,31 seconden. Welshman Jack son stormde na 13,42 seconden over de eindstreep en haalde daar mee opnieuw 0,02 van zijn Europe se juniorenrecord af. De Canadees Ben Johnson, een van de topsprin- ters van dit seizoen, maakte al di rect ernst met zijn bewering drie gouden medailles te zullen halen. In de serie van de honderd meter liep hij al 10,15. In de finale was zijn winnende tijd zelfs 10,07. John Solly zorgde voor het eer ste hoogtepunt in Edinburgh. De 23-jarige Engelsman liep een per fecte race en drong met zijn land genoot Steve Binns en Steve Jo nes, ooit 's werelds snelste op de marathon, de afwezigheid van het Afrikaanse contingent lange-af- standslopers naar de achtergrond. Binns wierp zich van begin af aan in het winderige Meadowbank-sta- dion op als de tempomaker. Hij schreef constante rondetijden voor van 68 seconden. Halverwege maakten behalve de twee Engelsen alleen Jones en de Canadees Paul Williams nog kans op een ere plaats. Williams haakte met nog CAORLE (DPA/SID) - De Italiaanse verspringer Giovanni Evangelista zorgde zondag voor het gesprek van de dag bij wedstrijden in Caorla. Hij zorgde met een afstand van 8,24 meter voor een verbetering van het Ita liaanse record. De verrichting van de Poolse atlete Bulakowska mocht er ook zyn. Zij flopte over 1,96 meter en bleef daarmee de oud-Olymisch kampioene Sara Simeoni twee centimeter de baas. De Westduitser Mare Odenthal won het kogelslingeren met een beste afstand van 74,28 meter. drie kilometer te gaan af. Twee ronden voor het einde versnelde Binns, maar hij kwam mede door het vele kopwerk niet weg. In de eindsprint was Solly genadeloos. Sprinter Ben Johnson moet zijn aspiraties het wereldrecord van Calvin Smith (100 m in 9,93) te ver beteren v/eer even in het achter hoofd houden. Nadat de 25-jarige donkere Canadees in Moskou al 9,95 had gelopen, dacht hij in Edin burgh een geslaagde coup te kun nen plegen. De electronische tijd- waarnemening gaf in de Schotse hoofdstad echter een, ook uitste kende, tijd van 10,07 aan. Johnson was daarmee aanzienlijk 'sneller dan Linford Christie, die niet ver der kwam dan 10,28. Hij maakte daarmee zijn Britse record van 10,04 weer iets ongeloofwaardiger. Bij de vrouwen werd dit onderdeel gewonnen door Heather Oakes in 11,20. Haar nauwelijks bekende Engelse teamgenote Paula Dunn was een honderdste seconde lang zamer. Engeland haalde ook ver rassend goud op de 400 meter dankzij de jeugdige Roger Black. Die versloeg de Australische favo riet Darren Clark duidelijk: 45,57 om 45,98. De 3000 meter was even eens een spannende aangelegen heid. De Canadese atlete Lynn Wil liams won in 8.54,29. Haar landge note Deborah Bowker en Yvonne Murray bleven daar maar weinig bij achter. Judy Simpson was de beste zevenkampster met 6282 punten. Dankzij een goede 800 me ter bleef Simpson de Australische Jane Fleming de baas. Het verschil bedroeg echter slechts vier punten. Tienkamper Daley Thomspon, tweevoudig Olympisch kampioen en de regerende wereldkampioen, stuurde de eerste dag aan op een totaal van 8700 punten. De Engelse superatleet toonde zijn vorm al op het eerste onderdeel, de honderd meter, die hij 10,37 seconden, snel ler dan ooit, aflegde. De verrichtin gen met de kogel (15,01) en in de verspringbak (7,70) zijn niet de bes te uit zjjn loopbaan, maar het hoog springen (2,08) en de 400 meter (47,30), bij matig weer, mochten er zijn. Thompson sloot de eerste vijf nummers af met 4602 punten. Dat zijn er 97 meer dan in mei, toen de Londenaar bij een landenwedstrijd in Arles uitkwam op 8667, de beste prestatie van het VRIGSTAD (ANP/DPA/AFP) - De Nederlandse coureur John van den Berk heeft gisteren op het circuit van Vrigstad de 125cc-motocross om de Grote Prijs van Zweden ge wonnen. De 19-jarige rijder uit Oss won beide manches. Landgenoot Dave Strijbos, derde in Zweden, behoudt de eerste plaats in de strijd om het wereldkampioen schap. Op het circuit van Vrigstad bleek Van den Berk, begin juni al win naar in Spanje, in zijn element. Een wat rulle ondergrond, smalle door gangen, harde knippen en rond zwervende stenen vormden het de cor van een van de beste dagen uit de motorcarrière van Van den Berk, de laatste weken ternauwer nood hersteld van een krachten slopend ziektebeeld (ijzergebrek). In de eerste manche was hij opper machtig. In Vrigstad viel het star thek achteruit in plaats van naar voren, een regeling die volgend jaar internationaal verplicht is ge steld. Het halve veld bleek verrast. Ook Strijbos, toch een pure profes sional, bleef met de motor op het stalen hek hangen. Van de Neder landers kwamen Van den Berk en de verrassende Pedro Tragter goed weg. Toen 'de Berk' vroege koplo per Moore had ingehaald was de strijd beslist. Strijbos klom in een fraaie inhaalrace op naar de zesde positie. In de tweede manche -met vijf Nederlanders bij de eerste negen- was de start van Van den Berk weer de beste, maar op het smalle circuit zat Strijbos meteen aan het achterwiel van zijn landgenoot. De Cagiva-rijder deed geen moment pogingen te passeren. Hij bleef op enkele meters van het achterwiel van Van deh Berk. Het tempo, dat het Nederlandse tweetal ontwik kelde, was veel te hoog voor de rest van het sterke veld. Drie ronden voor het eind van de drie kwartier durende race plaatste Strijbos de zorgvuldig voorbereide slotaanval. De door een schouderblessure ge plaagde vice-wereldkampioen, die zijn Nederlandse titel ook aan Van den Berk zal moeten laten, kwam niet langs de koploper en viel. Met driehonderd -meter achterstand fi nishte Strijbos, dit seizoen al meer dere keren in het zand bijtend, als EDINBURGH (RTR/SID) - De tweevoudig Olympisch kampioen Alex Baumann heeft het zwem- toernooi van de Gemenebest Spe len cachet gegeven met een we reldtijd op de 400 meter wisselslag persoonlijk. De 22-jarige Canadese allrounder, die in Praag is geboren, tikte na 4 minuten en 18,29 secon den aan. Die tijd betekende, drie weken voor de wereldkampioen schappen in Madrid, een verbete ring van de beste seizoenspresta tie, die met 4.18,77 op naam stond van de Amerikaan Dave Wharton. tweede achter de dolgelukkige Van den Berk. Beide Nederlanders, verre van fit de laatste weken, waren al vóór de wedstrijd verlost van de concur rentie van wereldkampioen Pekka Vehkonen. De Fin, net als zijn stal genoot Contini kampend met een enkelblessure, viel in de training met de schouder op een kei. Met één hand reed Vehkonen de ver plichte vijf ronden voor de kwalifi catie, maar hy kwam voor de start van de Grand Prix zijn machine niet uit het parc-fermé halen. Veh konen, bij wie een gebroken sleu telbeen werd vermoed, heeft nu 36 punten achterstand op Strijbos. BOEDAPEST (ANP) - Het Neder- landse jeugdteam is zaterdagoch-' tend in Boedapest Europees brid- ge-kampioen geworden. Na acht tien van de negentien te spelen duels, heeft het Nederlandse zestal een niet meer in te halen voor sprong van 26 punten op de con currentie. Frankrijk staat met nog een ronde tweede, Italië derde en Denemarken vierde. Het laatste duel van Oranje, tegen Zwitser land, is daarom slechts van statis tisch belang. man de traditie weer op en liep de Armeense leeftijdsgenoot com pleet onder de voet. Vaganjan werd met zwart in zijn geliefde Franse verdediging door de Am sterdammer getracteerd op een stokoude variant. Met zijn vierde zet Ld2 koos Timman voor een speelwijze, die hij in Niksic 1973 met succes hanteerde tegen Va- ganjans toenmalige landgenoot Boris Goelko, die kortgeleden zijn jarenlange strijd tegen de Russi sche bureaucratie om emigratiepa pieren naar Israel bekroonde. Met die aanpak verraste Timman zijn opponent, die onmiddellijk toehapte op het witte pionoffer op d4. Timman had aanwijsbare com pensatie door positioneel voordeel. Hij mobiliseerde de witte stukken in sneltreinvaart en de zwarte stel ling werd vlot onder zware druk gezet. Vaganjan meende de witte vloedgolf te kunnen stuiten met zijn elfde zet (e5), maar juist die op mars was buitengewoon riskant en gaf wit de gelegenheid zijn stuk ken op de zwakke plekken in de zwarte stelling te richten. Na wits twaalfde krachtzet (Pc5) gevolgd door 13. Lc4 had Timman een doorslaand overwicht. Vagaryan verdedigde zich nog zo vernuftig mogelyk, maar Timman liet de winst niet meer glippen. Dat liet Ljubojevic ook niet in de slotfase van het duel tegen mede- koploper Zoltan Ribli. Stond Tim man tegen Vaganjan in de opening al uitgesproken goed, Ljubojevic kwam er met wit enigszins ver minkt uit. Zijn hyperscherpe aanpak van het siciliaans was door kenner Ribli zo subtiel weerlegd, dat wit met een kreupel paard en een immobiele koningsloper opge zadeld werd. De zwarte stelling oogde aangenaam met positionele kansen. In het middenspel deed Ljubojevic zijn reputatie van man netjesputter op het schaakbord al le eer aan. Met enkele krachtige zetten heroverde hij het initiatief en in de aanval werkten de witte stukken weer voortreffelijk samen. Hoofdschuddend trachtte Ribli nog enige lijn in zyn defensie aan te brengen, maar Ljubo liet zich niet meer van de wijs brengen. Door zyn overwinning is de Joe goslaaf voorlopig alleenheerser in de kroongroep. Zijn voornaamste belager werd John van der Wiel, die in de Rauser-variant van het si ciliaans de Zweed Hellers versloeg. Hellers bereidde zich op dit toer- nooi zeer solide voor. Dat werd vooral merkbaar in de partijen die hij met wit speelde. Ook tegen Van der Wiel kwam hy goed uit de ope ning, maar zoals eerder tegen Va ganjan en Ljubojevic raakte hij an dermaal in tijdnood. De 17-jarige Stockholmer, die met Jeroen Piket en diens secondant Van der Wiel begin augustus naar het Noorse Gausdal afreist voor de wereldtitel strijd voor junioren, kan nog niet overweg met de nieuwe, door Cam- pomanes geintroduceerde regel van veertig zetten in twee uur. Van der Wiel buitte de problemen van zijn opponent geroutineerd uit. In de grootmeestergroep rukte Hans Ree op naar de gedeelde der de positie. De schrijvende schaker verpletterde Douven in één lange stormachtige aanval. Hij kwam op 3,5 punt, een half minder dan beide koplopers, de Israeli Murey en de Colombiaan Zapata. Jeroen Piket remiseerde met zwart tegen Eflm Geiler, die een kleine twintig jaar geleden tot de absolute wereldtop behoorde. Piket beschouwt het festival als een goede voorberei ding op het WK voor junioren in Noorwegen, waar hy onder leiding van John van der Wiel zyn slag wil slaan. (Uitslagen en stand: zie score bord). TRAVEMUNDE (SID) - Cees en Willy van Bladel zijn zaterdag bij de zeilweek van Travemünde Eu ropees kampioen in de Tornado klasse geworden. In de laatste wedstrijd eindigde het Nederland se tweetal als tweede achter de Amerikanen Knapp en Steinfeld. De grootste concurrenten en lei ders in het klassement tot zater dag, de Westduitsers Lange en Starken, verspeelden die plaats door in de laatste wedstrijd als 23e te eindigden. De Deen Palm is zaterdag op het IJsselmeer onder Muiden we reldkampioen zeilen in de Yngling- klasse geworden. De laatste wed strijd werd gewonnen door de Noor Landsvaer, voor Brugts (Ned). Richard van der Meulen en Bert Visser hebben met grote over macht de open Nederlandse zeilti tel in de Vaurien-categorie ver overd. De Delftse combinatie won gisteren ook de zevende en laatste race van de regatta op het IJssel meer by Medemblik. In de eind stand bleef Van der Meulen de Huizense broers Broers* en de we reldkampioenen in de tweemans boot, Schuurmans en Abma voor. Harry Amsterdam is na drie wedstrijden uit de strijd om het Nederlands zeilkampioenschap in de Regenboog-klasse koploper. Op het eigen water won de Sneker stuurman zaterdag de openingsra ce van het evenement. Gisteren verdedigde de winnaar van de Bra sem- en Kaagweek zyn koppositie uitstekend. In de tweede race werd Amsterdam tweede. In de derde wedstrijd voer hy lange ty d als der de rond, maar een iets te verdedi gende instelling deed hem drie po sities zakken. In de titelstrijd heeft ste concurrentie te dulden van de Rotterdammer De Groot en de ti telverdediger, Peter Hoogendam uit Reeuwijk. Jan en Marion Buitsman uit Oosterbeek hebben zondag op het Como-meer in Italië het Europees zeilkampioenschap in de FJ-klasse gewonnen. In de zesde en laatste race beslisten de familie Buitsman door een overwinning de regatta. Zij bleven de Italiaanse combinatie Eulisse/Bortolen en de Rotterdam se broers Jean-Bart en Raymond Jacquet voor. EDINBURGH (Reuter) - Twee dagen na het begin van de Geme nebest Spelen in Edinburgh, heeft Bermuda zich alsnog aan gesloten bij een boycot. Donder dag gaf de afvaardiging nog acte de presence bij de opening van de Spelen in de Schotse hoofd stad. Zaterdagochtend besloot het Olymisch Comité van het ei land zich toch aan te sluiten bij de 26 landen die de Spelen niet bijwonen uit protest tegen de weigering van de Britse regering economische laatregelen te ne men tegen Zuid-Afrika. Team chef John Morbey, die een ploeg leidde van acht atleten en vier of ficials, was niet erg gelukkig met het besluit. "IK denk dat deze beslissing de sport in Bermuda niet ten goede zal komen".

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 13