Haarlemmerstraat eri omgeving: méér dari een kilometer winkelplezier Jj^at wil je...? Lekker stamppot stampen in een grote pot? Fonduen in een koperen pan? Tournedos bakken in een glimmende grill-bak-oven? Huishoudelijke artikelen te over in de winkels op de Haarlemmerstraat. Waar heb je trek in...? Een sappige rookworst? Verse andijvie? Een gebakken ei? Een blik raasdonders? Of exquise delicatessen? Alles te koop in de winkels op de Haarlemmerstraat Helemaal geen zin om te koken...? Heb je dan zin in een patatje-flip? Een pizza? Een medallion de veau aux herbes Provengales? Of een lekker appeltje om gezond in te happen? In de Haarlemmerstraat vind je alle soorten restaurants, eethuisjes, snackbars en smulwinkels. Je zou er trek van krijgen! Tussen een warme hap maken" en "kiezen uit 1001 lekkere kookideeën" zit ruim 'n verschil... *4® PUBLICATIE VAN ONDERNEMERS VERENIGING HAARLEMMERSTRAAT PROMOTION. IJssalon Cupido ijssalon Haarlemmerstraat 48 Opdam sigaren en sigaretten magazijn Haarlemmerstraat 56 Oud Hollandse Gebakhuls wafels, poffertjes en oliebollen Haarlemmerstraat 70 Party Shop De Kaasstolp Verberg Rino Neuteboom wijnhandel - slijterij kaashandel keurslagerij kaas en delicatessen shop Haarlemmerstraat 79 Haarlemmerstraat 142 Haarlemmerstraat 180 Haarlemmerstraat 187 Rozemarijn kruiden en specerijen Haarlemmerstraat 190 'I Sleuteltje snackbar Haarlemmerstraat 191 Neuteboom notenbar Haarlemmerstraat 193 Monique Coster slijterij - wijnhandel Haarlemmerstraat 204 Borsjes slagerij Haarlemmerstraat 209 Bakker groente en fruithandel Haarlemmerstraat 212 Croissanterie Christian croissanterie Haarlemmerstraat 221 Bakkerij "De Sleutels" brood-banketbakkerij Rood Tijsterman Ter Haar Hap Snap Van Alkemade Bakkerij De Sleutels Lunchroom Hendriks Haarlemmerstraat 231 luxe bakkerij Haarlemmerstraat 244 brood- en banketbakkerij Haarlemmerstraat 247 sigarenmagazijn Haarlemmerstraat 249 snafckbar Haarlemmerstraat 251 keurslagerij Haarlemmerstraat 299b brood- en banketbakkerij Lange Mare 96 lunchroom-banketbakkerij Donkersteeg 7

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14