3 3 3 SS 3 SS 3 SS 3 'i 3 3 3 3 p£ 3 ORDER CONTROLLER M/V IP® St. Elisabeth ziekenhuisJ DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v.: LUBA. MENSEN WAARJEWATAANHEBT. SLIJTERIJ CHEF BOLLENPELLERS/STERS de rijksoverheid vraagt Dialyse-verpleegkundige m/v ül uitzendbureau content Luba Uitzend Buro Van de 13 Luba-vestigingen in Zuid-Holland is het Kantoor aan de Turfmarkt 11, Leiden gespeciali seerd in tijdelijk administratief en (para-)medisch werk. Om aan de groeiende vraag te kunnen vol doen zoeken wij met spoed nieuwe medewerkers/sters voor de volgende vakatures: COMMERCIEEL MEDEWERKSTER Voor een dynamisch bedrijf in Leiden zoeken wij met grote spoed een aktieve en commerciële kracht voor hele da gen. Leeftijd vanaf 25 jaar. Goede type vaardigheid is een vereiste. Dienstver lening speelt een grote rol in deze leuke baan. Goed kunnen organiseren. De opdracht is voor onbepaalde tijd. MEAO'ER CE/BE Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoe ken wij met grote spoed een meao-er CE of BE voor hele dagen. De opdracht is voor onbepaalde tijd. De bedoeling is dat je gaat werken met computers. Cij fermatig inzicht is belangrijk voor deze baan. BOEKHOUDER Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een boekhouder voor hele dagen en voor onbepaalde tijd. Je komt te werken in een medische instelling. Het is een drukke baan. Ervaring p.d. is gewenst. Heb je veel werk-ervaring in de boek houdkundige richting, kom dan maan dag snel langs voor meer informatie. TELEFONISTE/RECEPTIONISTE/ TELEXISTE Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoe ken wij per zo spoedig mogelijk een te- lefoniste/receptioniste/telexiste voor de middaguren. De werktijden zijn van 12.30 uur tot 17.15 uur. De opdracht is voor onbepaalde tijd. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Vanaf 18 augustus zoeken wij een ad ministratieve kracht voor hele dagen. De opdracht duurt tot 1 oktober. Je komt te werken op een service-dienst, waar je de schakel bent tussen de con sument en het bedrijf. Je moet ook af spraken maken met de desbetreffende afdelingen en bereid zijn type- en ar chiefwerk te doen. TYPISTES VISIETEKST Per zo spoedig mogelijk zoeken wij goede typistes met ervaring op een tekstverwerker. De opdrachten zijn in Leiden en omstreken. Hele en halve dagen, korte en langere duur. Ervaring op een IBM-visietekst is een pré! KEUKENHULP Voor een bejaardenhuis in Leiden zoe ken wij vanaf 1 augustus een keuken hulp voor hele dagen. De opdracht duurt tot ongeveer half september, ■•••••••••••••••••a A-, B- EN Z-VERPLEEGKUNDIGEN Voor diverse instellingen in en om Lei den zoeken wij met grote spoed A-, B- en Z-verpleegkundigen voor alle dien sten. Part-time mogelijkheden zijn er ook aanwezig. Ben je beschikbaar voor zeer korte tijd: óók geen probleem. Kom maandag snel langs voor meer in formatie! Ook staan er verschillende opdrachten open voor 7 nachten. ••••••••••••••••••••••••a ZIEKENVERZORGENDEN Voor een verpleeghuis in de omgeving van Leiden zoeken wij vanaf heden een ziekenverzorgende voor ongeveer een maand. In dezelfde instelling hebben wij een ziekenverzorgende nodig die vanaf 31 juli 7 nachten gaat draaien. Interesse voor één van deze funkties? Loop gerust bij ons binnen voor meer vrijblijvende informatie. Luba is een uit- zendburo dat zo veel mogelijk rekening houdt met uw specifieke wensen. Aarzel daarom niet. Kom snel langs of bel naar Luba Uitzend Buro, Turfmarkt 11, Leiden, telefoon 071-149745. Ter versterking van onze service-afdeling zoeken wij op korte termijn een order-controller m/v Hij/zij zal werkzaam zijn binnen de afdeling administratie van onze service-afdeling en rapporteren aan de desbetreffende groepsleider. De functie-eisen zijn: opleiding op M.É.A.O.-niveau goede contactuele eigenschappen in woord en geschrift gevoel voor techniek bereidheid tot het volgen van branche-gerichte cursussen leeftijdsindicatie 23-30 jaar administratieve ervaring in de dienstverlenende sector strekt tot aanbeveling. Tot de taken gaan o.m. behoren: begeleiden van binnengekomen orders en het bewaken van de ordervoortgang facturering van service-werkzaamheden m.b.v. ons geauto matiseerd orderverwerkingssysteem het onderhouden van contacten met onze afnemers. T.z.t. zullen hieraan worden toegevoegd: het bijhouden en verwerken van garantiegegevens in ons computersysteem het beoordelen en afhandelen van garantieclaims. Wij bieden u een afwisselende baan met aantrekkelijke honore ring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, kunt u richten aan onze service-manager, de heer R. Klok, bij wie u desge- wenst ook eerst telefonisch informatie kunt inwinnen. Carrier corporation - U.S.A. is de grootste producent ter wereld op het gebied van luchtbehandelingsappara- tuur. De verkoop en distributie vindt in meer dan 150 landen plaats via importeurs/distributeurs. Voor Nederland is dit Carrier B V Ons bedrijf telt momenteel 120 medewerkers en wordt in de vakwereld erkend als marktleider. De continue expansie van onze activiteiten wordt weerspie geld in onze financiële resultaten. Carrier BV, Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude- Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010 Subsidiary of Carrier Corporation gevraagd voor een van onze filialen in Leiden. Slijters-vak diploma of middelbaar horeca onderwijs is vereist Sollicitaties na telefonische afspraak. Gelieve tijdens kantooruren te bellen 01858-13644, toestel 134, de heer Rietveld. HAARMODE MS een jonge eigentijdse kapsalon voor dames en heren, wil haar team gaan uitbreiden. VAKBEKWAAM 1e KAPSTER/ KAPPER die het vak helemaal ziet zitten en ook bereid is de nodige cursussen te volgen. Informeer bij Carla wat wij je kunnen bieden. Winkelcentrum" Concertweg Telefoon 36576 Alphen a.d. Rijn Gevraagd Voor vervoer vanaf station Leiden wordt gezorgd. JAC. UITTENBOGAARD ZN B.V. Robijnslaan 23, Noordwijkerhout. Tel. Ó2523-73762 b.g.g. 02523-75486. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. 1 e medewerker financiën (v/m) vac.nr. 6-6080/1158 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer directoraat-generaal voor de Milieuhygiëne, directie Intern Beleid, afdeling Algemene Zaken Functie-informatie: participeren in de beleidsvorming van de materiële apparaatszorg; leggen van relaties tussen enerzijds de financiële bedrijfsvoering en anderzijds de aanwezige of te verwerven materiële middelen en zichtbaar maken van de relatie tussen de materiële behoefte en de primaire taak van de directies; leveren van bijdragen aan de administratieve organisatie; opzetten van een systeem t.b.v. het materieel beheer, alsmede analyseren van informatie en gegevens voor de beleidsontwikkeling en het management; voeren van het financiële beheer t.a.v. de materiële apparaatszorg; bewaken van de begrotingsuitputting; ontwikkelen van voorstellen tot begrotingswijziging; opstellen van meerjarenramingen; ontwikkelen van voorstellen voor budgettoewijzing; aandragen van oplossingen voor financiële vraagstukken welke ontstaan door wijzigingen in het budget. Vereist: MEAO administratieve richting; affiniteit met automatisering; enige jaren ervaring met overheidsfinanciën; grote mate van zelfstandigheid. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f3601,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer G.A. de Groot, onder nr. (070) 2093 67. tst. 3363. Sollicitaties inzenden voor 2 augustus 1986. Bovengenoemd (bruto)salaris geldt bij een volledige werkweek (38 uur) en is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7Va% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Het St. Elisabeth-ziekenhuis is een al gemeen ziekenhuis met 389 bedden. Onze moderne dialyse-afdeling ver wacht dit jaar uit te breiden van 8 tot 10 plaatsen. De afdeling werkt nauw samen met de Technische Dienst en de afdeling Me disch Maatschappelijk Werk. Het beleid van het dialyse-team is ge richt op het zoveel mogelijk actief be trekken van de patiënten bij hun be handeling. Wij hebben een vacature voor een verpleegkundige in het bezit van de aantekening Dialyse/T ransplantatie verpleegkundige. De taken van een dialyseverpleeg- kundige zijn: - het uitvoeren van dialysebehande ling; - training van patiënten; - begeleiden van patiënten en fami lie; deelnemen aan alle activiteiten van de afdeling. De werkzaamheden vinden plaats van maandag t/m vrijdag in dag- en avonddienst. Voor de overige uren geldt een regeling voor beschikbaar heidsdiensten. Gevraagd wordt: het diploma A-verpleegkundige; aantekening dialyse/transplantatie verpleegkundige. Geboden wordt: Salariëring conform CAO-zieken- huiswezen. De F.W.G. moet op deze functie worden toegepast. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mevrouw M. Kortrijk, af delingshoofd, tel.: 071-899250 tst. 482. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken, Simon Smitweg 2, 2353 GA Lei derdorp, onder vermelding van vac.nr. 66/86. zijn onze kantoren speciaal voor U geopend. U bént tussen 11.00 en 15.00 uur welkom in ons kantoor. Leiden - Breestraat 1 - tel. 071-125745 Zoeterwoudseweg 5a 2321 GL Leiden Telefoon 071-768209 een jong dynamisch konstruktiebureau met veel interessante opdrachten, heeft plaats op de tekenkamer voor: tekenaars tekenaar- konstrukteurs konstrukteurs op het gebied van machinebouw en/of gereedschappen. Opleiding: M.T.S. of H.T.S. Ervaring gewenst Sollicitaties te richten t.a.v. de heer C. J. Dogger, schriftelijk aan bovenge noemd adres of per telefoon. Het Centrum voor Bio-Farmaceutische Wetenschappen van de Faculteit Wiskunde Natuurwetenschappen analist (v/m) (38 uurp/w) vacaturenummer: 6-208/1158 Taak: - Het in het kader vpn het Nasal drug delivery project verrichten van onderzoek naar de resorptie van geneesmiddelen via het neusslijmvlies, alsmede de invloed van geneesmiddelen op de trilhaarfunctie in de neus. - Bij het onderzoek wordt gebruik gemaakt van geavanceerde analysetechnieken waaronder HPLC. Vereist: - HLO of HBO-B analytisch chemische richting: - enige ervaring met HPLC strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3271,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: drs W. Hermans, tel. 071-148333 tst 3848. B.g.g. 2107. secretaresse staflid (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-240/1158 Taak: - Het behandelen van de post; - het bijhouden van de agenda; - het typen van zowel geschreven concept als van band van medische en wetenschappelijke verslagen in het Nederlands en het Engels; - overige secretaressewerkzaamheden. Vereist: - HAVO-diploma; - secretaresse-opleiding; - enige jaren ervaring als secretaresse; - ervaring met tekstverwerker (bij voorkeur Océ); - kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2725,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt jn tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar op basis van volledige dagtaak. Verlen ging is mogelijk op basis van 0.5 dagtaak met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Dr C. J. H. v.d. Velde. tel. 071-262309 en Mw C. J. M. Vrij-van Egmond, tel. 071-262341. analist (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 6-252/1158 Taak: - Zij/hij zal deelnemen aan een dierexperimenteel onderzoek naar de invloed van fibrinolytische behandeling op het beloop en de therapie van bacteriële endocarditis. - Het werk omvat haematologische, bacteriologische en stollingsfysiologische aspecten. Vereist: - Minimaal HBO-A niveau. - Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveëng. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 1 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstver band. SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIES zenden naar: Directeur-Beheerder HAIG/AZL, Dr C. de Visser, Code C 5 - Q, Gebouw 1, AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA LEIDEN. Schriftelijke sollicitaties worden binnen veertien dagen nè het verschijnen van deze oproep ingewacht, MITS NIET ANDERS VERMELD, bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18