mm Cijfermatig en analytisch inzicht Rabobank 9 uitzendbureau de koning TECHNISCH MEDEWERKER (M/V) hoofd kas (m/v) eerste kasmedewerker (m/v) VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VA BOEKHOUDER MA/ ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden /xL Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)144941 I.M.S. NEDERLAND B. V. is een in Den Haag gevestigd, gerenommeerd -> marktonderzoekbureau, dat deel uitmaakt van een internationale organisa tie. Op het bureau werkt een veertigtal medewerkers. Het is sinds 1967 een begrip voor gedegen marktonderzoek en betrouwbare verslaglegging van ontwikkelingen op een aantal terreinen van de gezondheidszorg. Voor de markt- rapportage over hospital supplies en medische hulpmiddelen zoeken wij voor IMS iemand (m/v) met in de functie van hoofd data- en rapport productie De baan: - U geeft leiding aan 6 medewerk- (st)ers, die een massa gecom pliceerde productgegevens gerubriceerd invoeren in de computer. - Na ingewerkt te zijn verzorgt U de rubrieksindeling der produc ten en bewaakt U, door steek proefcontrole, de kwaliteit van de input. - In Frankfurt (Duitsland) begeleidt U de computer verwerking van deze gegevens tot aan de door IMS uit te geven marktrapportages. - Door inzicht in en betrokkenheid bij de cijfers kunt U de productmanager, aan wie U rapporteert, wijzen opmarkttrends die kunnen leiden tot product verbetering en uitbreiding. IMS vraagt: - Nauwkeurige werkstijlen gevoel voor afwijkingen en fouten. - Leeftijd 30 tot 45 jaar. - Ervaring in het omgaan met cijfers of marktanalyses is belangrijker dan de voor opleiding. - Leidinggevende eigen schappen. - Redelijke beheersing van de Engelse taal, bereidheid tot zelf kunt regelen. - Uitstekend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaar den, waaronder studiefacili teiten. - Een gezond, dynamisch bedrijf waar initiatie f beloond wordt. Zeggen cijfers U meer dan woorden? Schrijft U dan een brief met c.v. onder ref.nr. 36.2413 aan Mercuri Urval Holland B.V. Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. IMS biedt: - Zelfstandige baan, waar onder eigen verantwoordelijkheid veel vraagt (m/v): BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER Voor een relatie in Voorschoten zoeken wij voor hele dagen een boekhoudkundig medewerker op PD-nivo. Enige kennis van automatisering wordt op prijs ge steld. Deze baan is voor langere tijd. TYPISTE/TEKSTVERWERKSTER Voor een relatie in Leiden zoeken wij met spoed een typiste/tekstverwerkster liefst met ervaring I.B.M. visie tekst en goede kennis van de Engelse taal. De uitzen ding is voor onbepaalde duur. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER Voor een relatie in Zoeterwoude zoeken wij een boek houdkundig medewerker die de MEAO heeft gevolgd of in het bezit is van een PD-diploma. De werkzaamhe den bestaan ondermeer uit het koderen van fakturen, het inboeken van kaslijsten en bankafschriften en te vens het invoeren van gegevens in de komputer. Deze baan is voor langere tijd. TELEFONISTE Voor een relatie in Leiderdorp zoeken wij een telefonis te, die ervaring heeft met een telefooncentrale. De uit zending is voor 1 week en voor de middagen. DATA-ENTRY TYPISTE Voor een relatie in Leiden zoeken wij m.i.v. 11 -8 a.s. een administratief medewerkster voor de krediteuren administratie. Gevraagd wordt Mavo of Havo opleiding evt. met P.D. diploma, of Meao opleiding. Type-erva ring wordt op prijs gesteld. Deze baan is voor langere tijd. TEKSTVERWERKSTERS Voor een relatie in Noordwijk zoeken wij tekstver- werksters die ervaring hebben met een Philips 5020. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden Telefoon 071-144 143 Waterschap De Ommedijck W GEWIJZIGDE OPROEP Het waterschap De Ommediick is binnen de driehoek Leiden-Zoetermeer-Leidschen- dam verantwoordelijk voor de waterbeheersing. Tot het takenpakket behoort onder meer: beheer en onderhoud van polderwateren, gemalen en waterkeringen. Bij de technische dienst van het waterschap kan worden geplaatst een Funktie-lnformatie: - voorbereiding van en toezichthouden op de uitvoering van nieuwe werken; - begeleiden van onderhoudswerken; - opstellen van vergunningen, etc.; - het onderhouden van kontakten met belanghebbenden. Funktie-elsen: - M.T.S. Weg- en Waterbouwkunde of een gelijkwaardige opleiding; - rijbewijs BE; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - bij voorkeur woonachtig binnen het gebied van het waterschap; - leeftijd 20-25 jaar. Geboden wordt: - een nader overeen te komen salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring van 2.085,- tot 2.725,-; - een afwisselende werkkring in een kleine dienst. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het wa terschap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling (I.Z.R.). Sollicitatie: Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan het college van dijkgraaf en heemraden van het waterschap De Ommedijck, postbus 7030, 2701 AA Zoetermeer. Fasson Fasson (Nederland) B.V., onderdeel van Avery International, is een expansieve fabrieksorga- nisatie die zich bezighoudt met de fabrikage van zelfklevende materialen. Op de administratie-afdeling, waar de totale kontrole van de fabrieksaktiviteiten wordt ver werkt, de financiële informatie aan het hoofd kantoor wordt voorbereid en waar verder kontrole, registratie en boekhoudkundige ver werking wordt uitgevoerd is een vakature ontstaan van boekhouder (m/v). Voor de juiste vervulling zoeken wij kandi daten, die aan de volgende eisen menen te voldoen: e MAVO/HAVO plus PD boekhouden dan wel MEAO, studerend voor MBA; e enige jaren boekhoudkundige ervaring; e leeftijd 25-30 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) B.V. (Rijndijk 86). Postbus 118, 2394 ZG Hazerswoude. vraagt Stichting Eurotransplant Eurotransplant is een organisatie, waarin meer dan 200 ziekenhuizen in 5 West-Europese landen samenwerken op het gebied van orgaantransplanta ties. Bij de ter beschikking komende do nororganen worden, op grond van ver schillende criteria, de best passende patiënten geselecteerd. Bij de financiële administratie van de Stichting bestaat een vacature voor een assistent boekhouder m/v vac.nr. 9909.F.23.29.LD Taak: - grootboekadministratie; - debiteuren/crediteuren administratie; - kasbeheer. Deze taken worden zelfstandig verricht. De administratie wordt gevoerd met be hulp van beeldscherm. Opleiding: - MEAO en/of Praktijkdiploma Boek houden; - kennis van Engels en Duits strekt tot aanbeveling. Leeftijd: ca. 25 jaar. Salaris: max. f3271 bruto per maand. Aanstelling geschiedt op arbeidsover eenkomst. Informatie: nadere inlichtingen zijn te "gen 06). verkrijgen bij de heer C. van Dorst (071 - 26 38 06" Afdeling Haematologie, Beenmergtransplantatie Cp deze afdeling is een vacature voor een analist m/v (0.5 dagtaak) vac.nr. 3698.V.09.p.29.LD Taak: het meewerken aan onderzoek t.b.v. verbetering van infectiepreventie bij patiënten met verminderde weer stand Vereist: - HBO-A opleiding; - ervaring in de microbiologie en/of im munologie; - het willen werken met proefdieren (muizen) is een absolute eis. Salaris: max. f 3271 bruto per maand bij een volledige dagtaak. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. H.F.L. Guiot (071-262600) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071- 262544). Centraal Klinisch Haematologisch Laboratorium In het laboratorium worden bepalingen verricht t.b.v. de patiëntenzorg. Naast de geautomatiseerde bepalingen (3 Coulters, Hemalog 8 en Hemalog D) ne men ook de manuele bepalingen een belangrijke plaats in, met name de beoordeling van bloeduitstrijkjes van patiënten met haematologiscne afwij kingen. De uitslagen worden door mid del van een computer verwerkt. Het aantal personeelsleden bedraagt onge veer dertig. Gerouleerd wordt over het centrale laboratorium en twee depen dances. Wij zoeken een analist m/v vac.nr. 1400.F.65.29.LD Taak: het verrichten van routine hae- matologische bepalingen. Vereisten: - bij voorkeur HBO-A of HLO (klinisch chemisch); - interesse die uitgaat naar de micro scopische beoordeling van bloed- beelden; - bereidheid tot het verrichten van con- tinuediensten; - bij voorkeur in het bezit van een type diploma i.v.m. het bedienen van een computerterminal. Salaris: max. f3271 bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de hoofdana liste, mevr. A. den Ouden-Noordermeer (071-2625 56). Reacties voor alle vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Rabobank Warmond verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een t en een Het hoofd Kas heeft de dagelijkse leiding over 6 medewerk(st)ers. Hij of zij draagt de verantwoording voor het handhaven en vergroten van het marktaandeel van de bank door middel van een optimale verkoop van bankdiensten via de balie. Wij denken voor deze functie aan een man of vrouw van 25 - 30 jaar met een middel bare opleiding, aangevuld met NIBE vakstudies. Uiteraard zijn leidinggevende en organisatorische kwaliteiten van belang voor deze functie, evenals commerciële vaardigheden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tot de taken van de gevraagde kas medewerker behoren onder andere: - het voorbereiden van inputwerkzaam- heden met betrekking tot het kas/ giroverkeer; het fiatteren van betalingsopdrachten; - het helpen van cliënten aan de balie met bi-trekking tot kastransacties: - het adviseren inzake alle overige bankdiensten; na gebleken geschiktheid vervanging van het hoofd Kas bij diens afwezigheid. Voor deze functie denken wij aan kandidaten van ca. 22 jaar met een MEAO-opleiding. De bereidheid tot verdere studie dient aanwezig te zijn. Uiteraard zijn goede contactuele en commerciële eigenschappen van belang voor deze functie. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functies, dan kunt u bellen met de heer Th.A.P. Hoek, directeur, telefoon 01711 -19211, toestel 10. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, interessante studiefaciliteiten en een premievrije pensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de Rabobank, Postbus 48, 2360 AA Warmond.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 16