5 Gray de ster in Stockholm Commercie verovert Wimbledon Evert blijft ijskoud 5^1 Feyenoord wil duidelijkheid Ook Nielsen naar PSV Structuur wordt gewijzigd Politie mocht op Haagse fans inslaan Ook Puica en Aouita sterk Selectie van landskampioen nu 'te groot' Geld is in de 'groene kathedraal' geen vies woord meer Feestelijk onthaal voor Westduitsers Ploeg Swerts niet in Tour Hersenbloeding treft De Wit WOENSDAG 2 JULI 1986 ROTTERDAM (GPD) - Feyenoord 1 wil de voorgenomen reorganisatie per 1 januari 1987 doorvoeren. De ledenvergadering van de sport club, de amateurafdeling van Feye noord, ging gisteravond akkoord met de instelling van een werk groep die de plannen voor de in grijpende structuurwijziging gaat uitwerken. In de nieuwe opzet gaan de sponsors het beleid vrijwel geheel bepalen. De sportclub, tot nu toe in feite het machtigste orgaan binnen Feyenoord, verklaarde zich bereid zyn 52 procent stadion-aandelen onder te brengen in een trustee- kantoor, dat daarover de zeggen schap krijgt. De amateurs geven daarmee niet de aandelen, maar wel het vruchtgebruik daarvan prijs. De leden gingen gisteravond unaniem akkoord met dat voorstel, noodzakelijk voor de revolutionai re verandering. In de nieuwe opzet, gericht op meer duidelijk, smelten de Stadion NV en de Stichting Feyenoord sa men. Er komt een raad van com missarissen, waarin vertegenwoor digers van grote geldgevers zitting kunnen nemen. Daaronder moet een algemene directie gaan func tioneren, die zich zowel met de commerciële exploitatie van het stadion, als met het betaalde voet bal gaat bezighouden. Het huidige stichtingsbestuur blijft gewoon aan, „om te voldoen aan de KNVB- reglementen en -taken en voor het representatieve gebeuren". Daarmee wordt het huidige col lege van Feyenoord volledig on dergeschikt gemaakt aan de raad (en dus aan de sponsors), maar voorzitter Gerard Kerkum wilde gisteravond duidelijk vaststellen, dat het initiatief tot de wijziging „van Feyenoord zelf is uitgegaan en niet van General Motors zoals is gesuggereerd". De huidige hoofd sponsor van de Rotterdammers ambieert zelfs geen plaats in de nieuw te vormen raad, die Feye noord wil instellen „niet uit onvre de over personen, maar om be- drijfsvriendelijker te worden". „Alles is gericht op m6er duide lijkheid", aldus Kerkum, die de huidige constellatie met drie rechtspersonen altijd al als veel te ondoorzichtig had ervaren. Door de instelling van de raad en het aanstellen van een algemene direc tie hoopt Feyenoord in de toe komst slagvaardiger te kunnen werken, al wordt beseft dat de in- VEENDAM (GPD) - De politie stond in haar recht toen ze bij de voetbalwedstrijd Veendam-F.C. Den Haag in november vorig jaar op supporters van Den Haag heeft ingeslagen. Ook het inzetten van een politiehond was toegestaan. Dat is de uitslag van een onderzoek door de rijksrecherche. Voorafgaande aan de wedstrijd in Veendam kwam het tot een felle botsing tussen Den Haag-aanhan gers en politiemensen. Dat gebeur de toen de supporters in de gaten kregen dat ze een speciaal voor hen gefabriceerde veiligheidskooi bin nen moesten. De Hagenaars pro testeerden daartegen omdat ze een toegangsbewijs zouden hebben voor een plekje op de gewone staantribune. De vlam sloeg in de pan toen de supporters terug be gonnen te duwen. De politie sloeg met de wapen stok op de voetbalfans in. Suppor ters die nog in een autobus zaten en hun makkers te hulp wilden ko men, maakten kennis met de tan den van een politiehond. In het ge vecht raakten drie supporters ge wond, liep een onbekend aantal hondebeten op en werden er twee gearresteerd. Een groep suppor ters deed de volgende dag bij justi tie aangifte van mishandeling. Volgens de rijksrecherche zijn er geen aanwijzingen dat de politie strafbare feiten heeft gepleegd. Het gebruikte geweld tegen de suppor ters was, aldus de rijksrecherce, binnen de proporties. Dat een aan tal supporters is gebeten, komt vol gens de rijksrecherche omdat ze te dicht naar de hond opdrongen en zich provocerend gedroegen. vulling van met name de directie- posten de nodige moeite kan kos ten. „Want in feite zoeken wij voor die algemene directie een schaap met vijf poten. Een zware vent die op dit moment niet in de ww zal lopen", aldus opnieuw Kerkum. De werkgroep, bestaande uit de president-commissaris van het sta dion, een stichtingsbestuurder, twee leden van de sportclub en een lid van verdienste, heeft tot 1 ja nuari 1987 de tijd om de zaken rond te maken, onder niet nader genoemde voorwaarden die de le denvergadering gisteren stelde. Kerkum: „Gaat de werkgroep daarbuiten, dan moeten ze met het eindresultaat terug naar de leden vergadering, maar we streven er naar op 1 januari in de nieuwe structuur te gaan draaien. Feye noord wil een professionele aanpak". Rinus Israel Feyenoord zal het zeker in de eerste vier weken van de voorbe reiding op de nieuwe competitie moeten doen zonder zijn nieuwe trainer Rinus Israel. De oud-speler van Feyenoord en opvolger van Ab Fafi'e is getroffen door een hernia. Dit liet Feyenoord-voorzitter Ge rard Kerkum dinsdag weten. „Ik heb begrepen", verklaarde Kerkum, „dat Israel, die al eerder last heeft gehad van een hernia, niet geopereerd behoeft te worden. Volgens de dokter zal hij over vier, maximaal zes weken weer aan het werk kunnen gaan. Om het weg vallen van Israel op te vangen heb ben wij de KNVB via de telex ver zocht Wim Jansen dispensatie te geven om de trainingen over te ne men van Israel". STOCKHOLM (ANP) Tijdens internationale atletiek wedstrijden in Stockholm hebben de Roemeense Maricica Puica (1500 meter), de Amerikaan Johnny Gray (800 me ter) en de Marokkaan Said Aouita (5000 meter) gisteravond de beste wereldprestaties van het seizoen geleverd. In het spoor van Puica benaderde was een sterke DDR-delegatie naar Elly van Hulst haar Nederlandse de Zweedse hoofdstad gereisd. record tot op een seconde. Van Hulst (4.04,32) eindigde als tweede achter Maricica Puica (4.00,38). Daarmee bezet zij de eerste plaats op de wereldranglijst van dit jaar. Johnny Gray slaagde er in Se bastian Coe te verslaan. De Engels man, vrijdag in Hengelo nog supe- op de 1500 meter, Van deze afvaardiging kwamen speerwerpster Petra Felke (72,74 meter), kogelstoter Udo Beyer (21,68 meter) en hordenloopster Cornelia Oschkenat (12,66) tot overwinningen. Opmerkelijk was het nieuwe succes van de Keniaanse hinder nisloper Julius Korir, die het vorig kwam 32-honderdste seconde te jaar wegens een blessure het inter- Said. Aouita begroet zijn uitstekende en winnende eindtijd op de 5000 meter in Stockholm waa: Marokkaan de seizoenranglijst aanvoert. keerde Piet Wildschut te slijten. De onderhandelingen van Van der Gijp met het Zwitserse Grasshop pers zijn afgeketst. EINDHOVEN (ANP) De Deense voor de Deen, maar PSV deed international Ivan Nielsen speelt Nielsen een financieel aantrekke- de komende drie seizoenen voor lijker aanbieding. PSV. De landskampioen uit Eind- Nielsen is de derde grote aan- hoven kwam gistermiddag tot koop van PSV, dat eerder van Ajax overeenstemming met de 29-jarige de middenvelder Gerald Vanen- Ploegsma wist gisteren nog niets Nielsen, die de laatste zeven jaar burg en libero Ronald Koeman van de belangstelling van Roda JC voor Feyenoord uitkwam. De Rot- overnam. Volgens commercieel om Ernie Brandts aan te trekken terdamse club ontvangt 500.000 manager Kees Ploegsma is de se- De linksbenige voorstopper be- gulden voor de Deense voorstop- lectie van PSV nu 'te groot'. De vindt zich wel op het lijstje van per. Dat gelimiteerde transferbe- Eindhovense vereniging wil een A- spelers, die met toestemming van drag had Nielsen, die in Mexico selectie van 24 voetballers, onder het technische duo Kraay/Hiddink drie van de vier wedstrijden voor wie drie a vier spelers uit de eigen kunnen vertrekken. Voor de cen- het Deense eljtal speelde, in zijn kweek. PSV zoekt momenteel naar trale posities in de verdediging René van der heeft PSV op dit moment Koeman, contract met Feyenoord laten op- mogelijkheden nemen. Ajax was ook in de markt Gijp en de van Antwerp terugge- Nielsen, Koot en Brandts in dienst.' kort op Gray, die de 800 meter in 1.43,85 aflegde. Aouita nam de vijf kilometer voor zijn rekening. De Olympische kampioen dook een seconde onder de tijd, die Steve Ovett daags tevo ren in Belfast had genoteerd. Als eerste atleet kwam Aouita dit sei zoen onder de grens van 13.20: 13.19,43. De Belg Vincent Rous seau eindigde op minder dan twee seconden als tweede. Onder ideale omstandigheden faalde Igor Paklin, wereldrecord houder hoogspringen, drie keer op de indrukwekkende hoogte van 2,42 meter. De Sowjet-atleet moest genoegen nemen met een 'gewone' overwinning: 2.34 meter. De Ame rikanen Doug Nordquist en Jim Howard alsmede de Zweed Patrick Sjöberg kwamen twee centimeter minder hoog. Ondanks de sterke bezetting bleef het aantal absolute toppresta ties tijdens de door 25.000 toe schouwers in het Olympische sta dion bijgewoonde meeting tot drie beperkt. Oostduitse atleten had den daarin geen deel. Twee dagen na de nationale titelstrijd in Jena LONDEN (GPD) - Zaken zyn za ken, ook op Wimbledon, 's Werelds toonaangevende tennisbolwerk laat zich er nog steeds graag op voorstaan dat het de commercie buiten de deur weet te houden, maar de realiteit is toch even an ders. De honderdste Champions hips onderscheiden zich (uiteraard buiten hun ongeëvenaarde sportie ve waarde) in dat opzicht slechts door het categorisch weigeren van- al te opzichtige reclame-uitingen. Verder wordt Wimbledon net als elk ander toernooi dit jaar meer dan ooit beheerst door geld en sponsors. Een totale prijzenpot voor de deelnemers(-sters) van bijna negen miljoen gulden, die deze keer trou wens voor het laatst belastingvrij wordt uitgekeerd, en opvallende concessies aan het bedrijfsleven: The Fortnight (letterlijk vertaald: De Twee Weken) is dagelijks syno niem aan 'big business'. Tien jaar terug was er maar één firmastand te vinden op de groene lawns, nu zijn het er 44. De gerookte zalm wordt er weggespoeld met cham pagne en de meeste aanwezigen kunnen nog geen backhand van een tenniselleboog onderscheiden. Ze spreken liever over 'dollars en deals'. Het volk heeft alle reden tot mor ren. Waar de notabelen in de ko ninklijke loge zich klokslag 16.00 uur verheffen om de 'tea' te nutti gen - zelfs al staat het 5-4, 40-30 in de beslissende set - daar mag de gemiddelde bezoeker blij zijn een glimp van een tennisser op te van gen. Sommige fanatici, die in een slaapzak de nacht doorbrengen voor de poorten aan de Church Road om een kaartje (meestal een staanplaats) te bemachtigen, kun nen zich meestal net zo goed weer te ruste leggen op het picknick- veld wanneer ze het heiligdom be treden. Met name gedurende de eerste week is het rond alle banen zo overvol, dat het volgen van een partij onmogelijk is zonder stoten in de maag, ellebogenwerk en pijn lijke hielen. Zonnesteek Gevoegd bij de drukkende hitte in Londen, waardoor honderden toeschouwers flauwvielen of een zonnesteek opliepen, mag het daarom des te meer verbazing FRANKFORT (SID/AFP)- Het Westduitse voetbalelftal is dinsdag bij terugkeer uit Mexico een feestje bereid. Ongeveer 50.000 be langstellenden waren in het centrum van Frankfort aanwezig om de „Vize-Weltmeister" te begroeten. Op het vliegveld waren ook al achtduizend nieuwsgierigen present. Na een vlucht van dertien uur keerde de selectie van teamchef Franz Beckenbauer terug van de zes weken durende Middename- rikaanse expeditie, die tijdens de Mundial de tweede plaats achter Argentinië opleverde. In een open landauer werd het zilveren ge zelschap door het centrum van Frankfort gestuurd. Aanvoerder Toni Schumacher, evenals vrijwel al zijn collega's voorzien van sombrero, was zichtbaar ontroerd door het enthousiasme van zijn landgenoten. „Wij danken jullie voor deze fantastische ont vangst". wekken dat de aantrekkingskracht van Wimbledon geen enkele slijta ge vertoont. Terwijl de situatie in feite tot een volksopstand zou moeten leiden en de All England Club serieus dient te overwegen minder mensen tot hun prestige object toe te laten, worden de rijen wachtenden elk jaar langer. Het blijft een merkwaardig verschijn sel: uitgerekend in het land, dat zo'n kwalijke reputatie heeft opge bouwd met zijn voetbalhooligans, staan duizenden tennisgekken ge disciplineerd en urenlang op hun beurt te wachten, met een gerede kans dat ze uiteindelijk nog nul op het rekest krijgen ook. En toch stevent Wimbledon dit jaar weer op een bezoekersrecord af. Over de eerste zeven dagen kwamen precies 247.226 mensen langs de kassa s, ruim tienduizend meer dan vorig seizoen. Al die 'ge lukkigen' zijn door de gulle organi satie op welgeteld één punt tege moet gekomen. Na klachten werd de prijs van de onvermijdelijke aardbeien met slagroom dit jaar verlaagd tot precies 1 pond, toch nog altijd vier gulden. Tel uit je winst. Reclamezuil Boris Becker is ondertussen aan de coke, al gaat het om andere dan waarop hij inmiddels is gecontro leerd. De Westduitser, of liever ge zegd zijn gehaaide manager Ion Ti- riac, tekende tijdens Wimbledon een lucratief contract met Coca Co la. Er werd niet bij verteld hoeveel geld met de transactie is gemoeid, maar geruchten spreken van 5,5 miljoen gulden voor vier jaar. De boete van duizend dollar, die Bec ker in Londen ontving omdat hij wat te schreeuwerig te koop liep met het logo van de Amerikaanse frisdranken-gigant, is wat dat be treft dus niet meer dan een lach wekkende fooi. De jonge tennisster mag wel op passen. Op Wimbledon behoort de te dragen kleding nog 'overheer send wit' te zyn, maar Becker krijgt daar steeds meer problemen mee. Firmanamen op zijn broek, shirt, mouwen, zweetband, sok ken, schoenen en racket doen hem steeds meer overeenkomsten ver tonen met een wandelende recla mezuil. Het wachten is op het mo ment dat hij met een walkman van Philips op het hoofd zijn kanons kogels afvuurt. Voor de diensten ten opzichte van de elektronica-multinational schijnt de bv Becker vijf miljoen gulden in drie jaar te ontvangen. Puma zorgt voor elf miljoen over zes jaar en de Deutsche Bank four neert 1 miljoen per jaar. Ellesse (kleding), BASF en Ebel (horloges) zijn in twaalf maanden goed voor respectievelijk drie ton, anderhal ve ton en zo'n 160.000 gulden. Voeg daarbij het officieel verdiende prij- zenbedrag (een slordige twee mil joen piek) en de vergoedingen voor demonstraties (naar verluidt vier ton per wedstrijd) en de Wimble- don-oogst mag meer dan rijk wor den genoemd. De Britse roddelpers heeft in middels berekend, dat Boris Bec ker op dertigjarige leeftijd alleen al uit sponsorovereenkomsten het astronomische bedrag van vier miljoen gulden kan verdienen. Als het aan Bob Jenkins ligt, is Wim bledon dan allang verhuisd van Zuid- naar Oost-Londen. De om streden umpire, die wegens zijn kritische instelling twee jaar terug werd verbannen van The Cham pionships, schreef onlangs in zijn boek dat het toernooi der toernooi en moet worden verplaatst naar een oord dat Dockland heet. Daar zou een ultra-modern com plex moeten verrijzen (kosten acht miljoen gulden), met onder andere overdekte grasbanen en ruimte voor twee keer zoveel toeschou wers als nu. „Het is een schandaal wanneer je ziet hoe moeilijk de buitenbanen te bereiken zijn. Alles is te klein en er zyn geen expansie mogelijkheden. De faciliteiten voor de toeschouwers en de spe lers moeten gewoon flink verbe terd worden. Met name baan 1 lijkt wel eey achtertuin", beschrijft Jen kins de situatie aan de Church Road. De in ongenade gevallen scheidsrechter zou graag zien dat er een diepe knieval werd gemaakt voor de commercie. Want met het handhaven van tradities komt er geen geld in het laadje. Het aan trekken van sponsors en het plaats bieden aan meer toeschouwers zou de jaarlijkse winst ongetwijfeld verdubbelen. Maar op Wimbledon is geld nu eenmaal een 'dirty word'. Jenkins moet toch maar weer eens gauw een bezoek bren gen aan de 'groene kathedraal'. Het slijk der aarde wordt er beslist niet meer vies gevonden. Sabatini toont zich verheugd over haar zege op Lindqvist LONDEN (GPD) - Welke hoogte de temperatuur op Wimbledon ook mag bereiken, Chris Lloyd- Evert blijft ijskoud. Kathy Jor dan kan erover meepraten, want die zag haar 31-jarige landgenote vijf setpoints ongedaan ma ken en vervolgens tien games op rij scoren. Gisteren, op Ladies Day, werd ook Helena Sukova met het koele killersinstinct van Lloyd geconfronteerd. De tien jaar jongere Praagse, die in twaalf voorgaande ontmoetingen telkens zonder succes bleef, was in een even hoogstaande als spannende partij heel dicht bij een halve-flnaleplaats, maar de ervaren Amerikaanse demon streerde weer eens dat stalen ze nuwen van doorslaggevende be tekenis kunnen zijn: 7-6, 4-6, 6-4. De harig- en wurgparty tegen de Tsjechoslowaakse, die op het gravel van Roland Garros Marti- na Navratilova ook een set had afgesnoept, onderstreepte ander maal dat Lloyd het dit jaar be slist niet cadeau krijgt. In haar vijf duels tot dusverre verspeel de ze 41 games en twee sets. Ter vergelijking: Navratilova stond haar opponentes geen spelreeks toe en hoefde slechts 21 games prijs te geven. Die cijfers geven echter wel een vertekend beeld, want de nummer één van de we reld hoefde zich nauwelijks se rieus in te spannen. Achtereenvolgens Dingwall (106), Forman (161), Kinney (108) en Demongeot (116) tennisten conform hun positie in het com puterklassement en fungeerden slechts als sparringpartners. Gis teren werd Bettina Bunge, die onder meer de als achtste ge plaatste Maleeva elimineerde, tot een verrassing in staat geacht, hoewel de Westduitse al haar veertien duels met Navratilova had verloren. Ook tijdens de vijf tiende was ze volmaakt kans loos: 6-1, 6-3. Misschien kan Gabriela Saba tini Navratilova's geweeklaag over het gebrek aan tegenstand wat indammen. Na haar simpele zege op Catarina Lindqvist (6-2, 6-3) treft de zestienjarige Argen tijnse de zesvoudige Wimbledon- winnares. De andere halve finale gaat tussen Lloyd en Hana Mandlikova, die Lori McNeil de baas bleef in drie sets (6-7, 6-0, 6-2). Marcella Mesker zal zich bij die laatste partij ongetwijfeld hebben verbeten. De Haagse zit thuis met een in de vernieling ge draaide knie en het meisje, dat door haar opgave een ronde ver der kwam stond gisteren zelfs in de kwartfinales. Daar bleef het ook by. McNeil kon het voor beeld van haar zwarte landgeno te Zina Garrison, die vorig jaar tot de sterkste vier behoorde op Wimbledon, niet volgen, on danks een goede start. De prij- zenbedrag van bijna zestigdui zend gulden vergoedde echter veel voor de 22-jarige Ameri kaanse, die net als Garrison haar tennisopleiding kreeg op de school van John Wilkerson. Hy zette in de armste wyk van Hous ton een programma -op voor zwarte jongeren zonder kans en zonder geld. Die problemen kent Ivan Lendl alleen van horen zeggen, maar de Tsjechoslowaak maakte gisteren wel andere zorgen door. Hy moest op de vrouwendag aantreden voor het restant van zijn vierde-rondewedstrijd tegen Matt Anger. De Amerikaanse nummer 29 van de wereld bracht Lendl knap in het nauw en kreeg tijdens de vierde set evenzoveel kansen op een beslissende vijfde spelreeks. Daar kwam het echter niet van: 6-7 (7-9), 7-6 (7-2), 6-4,7-6 (12-10). nationale circuit moest laten schie ten. De Olympisch kampioen, die vrijdag in Hengelo de beste sei zoenprestatie had geleverd, noteer de een winnende 8.18,90. Een dub bele zege bracht de Amerikaanse Valerie Brisco-Hooks op haar naam. De drievoudige Olympische kampioene zegevierde eerste op de 200 meter (22,23) en legde vervol gens de stadionronde af in 50,72. Maar de held van de avond was toch Johnny Gray. Toen tempoma ker James Mays driehonderd me ter voor de streep de baan verliet, greep de 26-jarige Olympische fi nalist het initiatief. Opgejaagd door Coe en de Braziliaan Jose Luis Barbosa handhaafde de Ame rikaan die volgorde met een van pijn vertrokken gezicht. De sterke overwinning deed Gray echter breed lachen. „Een hoog tempo is goed voor my", verklaarde de at leet, die een aanval op het wereld record van Coe (1,41,73) niet uit sluit. „Ik zou mij elke wedstrijd zori hoog tempo wensen". Zola Budd Zola Budd zal deze maand tij dens de Gemebestspelen in Edin burgh op de 1500 meter uitkomen. Eind augustus start de in Zuid- Afrika geboren Britse tijdens de Europese titelstrijd in Stuttgart op de 3000 meter. Deelneming van Budd aan beide evenementen ligt in het Verenigde Koninkrijk nog steeds gevoelig. Budd heeft sinds de twee jaar een Brits paspoort en bezit een woning in Guilford in het graafschap Sur rey. Het grootste gedeelte van het jaar verblijft de 20-jarige atlete ech ter in haar geboorteland, waar haar trainer woont en de klimatologi sche trainingsvoorwaarden aan zienlijk beter worden geacht dan in Engeland. DEN HAAG (ANP) - De Neder landse wielerploeg van Roger Swerts zal definitief niet deelne men aan de Ronde van Frankrijk. De formatie 7 Eleven, waarvan on zeker was of deze zou rijden in de Tour, is maandagavond in Frank rijk aangekomen. Waren de ren ners uit de Verenigde Staten niet verschenen, dan had de Neder landse ploeg de vrijgekomen plaats kunnen innemen. Hennie Liebregts, manager van de ploeg Swerts, spreekt van een zware tegenvaller. „De renners hadden hun hele seizoen seizoen afgestemd op de Tour. Kwalitatief doet onze ploeg niet onder voor die van Godefroot, Thévenet of Le- geay." Volgens Liebregts bezint de sponsor zich op de vraag of hij ook volgend seizoen actief zal bUjven in de wielersport. Stefan Mutter Stefan Mutter kan vrijdag niet starten in de Ronde van Frankrijk. De Zwitser blijkt bij een valpartij tijdens de Ronde van Zwitserland een handwortelbeentje te hebben gebroken. Als vervanger voor de Mutter heeft ploegleider Roy Schuiten de pas gecontracteerde Mare van Orsouw aangewezen. De 22-jarige Van Orsouw uit Oyen de buteert zodoende in de Tour als be- roepsrenner.De Brabander uit de amateurploeg van Piet van der Kruijs heeft wel enige ervaring op gedaan. Hij reed de open Ronde van Zweden. Van Orsouw werd zesde in het laatste Nederlands kampioenschap en was met John Talen uitblinker in de Giro delle Regioni in Italië. AMSTERDAM (GPD) - Ajax.aan- valler Rob de Wit is tijdens zijn vakantie in Spaiye getroffen door een hersenbloeding. De Wit is in middels in allerijl overgebracht naar Nederland en verblijft nu voor een algeheel medisch onder zoek in het Lucas-ziekenhuis in Amsterdam. De toestand van de 22-jarige international is momen teel stabiel: hij is weer bij kennis en aanspreekbaar.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 11