JSSET Casema OPZICHTER (M/V) leraar m/v uitzendbureau de koning VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VA ELKE ZATERDAG VAKATURES 2 groepsleiders (sters) ervaren wegenbouw laborant m/v Casema PRODUKTIE- MEDEWERKERS (M/V) Een commerciële funktie voor jonge mensen met een middelbare opleiding. amro bank Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 144941 Middelbaar Economisch Administratief Onderwijs Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden, tel. 071-769203 Directeur C.E. van Oort De Leidse School voor MEAO vraagt per 11 augustus 1986 docenten voor de vakken: Nederlands (ca. 16 uur) Assurantie (3 tot 6 uur) Economie (ca. 16 uur) Een eerste- of tweedegraads bevoegdheid is vereist. Voor economie geldt dat zij die nog niet bevoegd zijn, ook kunnen solliciteren. U dient uw schriftelijke sollicitatie binnen tien dagen te sturen aan het Bestuur van de Leidse School voor MEAO, Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer C.E. van Oort, directeur (tel. 071-7692031. De Hafakker is een kleine zwakzinnigeninrichting waar ca. 100 bewoners zijn gehuisvest. Als alternatief voor de klassieke inrichting wordt momenteel een woonwijk ge bouwd, waar onze bewoners, samen met mensen van buiten de Hafakker (ver dunners) gaan wonen. In de zomer van dit jaar is de bouw voltooid. Daarmee is ongeveer de helft v?n onze bewoners ondergebracht in nieuwe huisvesting. Later zal in de zogenaamde 2de fase de tweede helft volgen. Groep acht is de "krisisgroep" van de Hafakker. Zij heeft tot taak (tijdelijke) opvang bieden aan bewoners die op andere leefgroepen in een "krisissituatie" terecht zijn gekomen of niet te hanteren zijn. De kombinatie van krisisopvang en permanente opvang leidt tot veel spannin gen en maakt groep 8 mede tot zware groep om te werken. Het uitvallen van het oude team heeft geleid tot een nieuwe opzet, waar de nadruk sterker op tijdelijke opvang zal komen te liggen. Hiervoor wordt een nieuw team samengesteld. Voor dit nieuwe team zoeken wij per 1 september Vooral voor vrouwen bleek groep 8 vaak een moeilijke groep te zijn. Dit voor al door de (dreiging van) agressiviteit van enkele bewoners. Niettemin vinden wij het van groot belang dat ook vrouwen op deze advertentie reageren. Het betreft een aanstelling voor een half jaar. Bij gebleken geschiktheid behoort een aanstelling voor onbepaalde tijd zeker tot de mogelijkheden. Een part-time aanstelling is mogelijk tot een minimum van 80%. Salarisindikatie bij een full-time betrekking: f 1.987,70 bruto per maand, volgens het minimum loon 23 jaar en ouder, exd. onregelmatigheids toeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschij nen richten aan: Hans Hoogeveen, personeelswerker van de Haf akker, Langevelderweg 27, 2211 AB Noordwijker- hout. Voor informatie kunt u bellen naar groep 8 (02523- 78141, tst. 2358). Vragen naar Frans. "De Hafakker", Hollandsche Wegenbouw Zanen bv, Heemstede, gespecialiseerd in grondwerken, verhardings constructies, wegen, vliegvelden en waterbouw kundig asfalt. Vraagt voor haar regio zuid-west met als standplaats Rotterdam een Tot zijn taak behoort: - het bewaken van de kwaliteit en het begeleiden van de asfaltproductie, welke plaatsvindt in een zeer moderne trommelmeng-installatie met geavanceerde besturingstechniek - het toepassen van kwaliteitsbeheersings- methodieken, met behulp van o.a. nucleaire meetapparatuur - uitvoeren van analyses van oud-asfalt t.b.v. hergebruik - leidinggeven aan het rayonlaboratorium. Vereisten zijn: - HAVO/MTS W en W - diploma wegenbouwlaborant en ioniserende straling A (Cl-A) - analytisch vermogen - leeftijd 25-35 jaar. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan HWZ, afdeling personeelszaken, Postbus 30, 2100 AA Heemstede. Telefoon 023-282550. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] is hel grootste landelijke bedrijf gespecialiseerd op het gebied van kabeltelevisie. In de groep aanleg bij de regiobeheersgroep Voorhout van de afdeling Netbe- heer ontstaat de vakature van. (vakaturenummer 8626 N) VERANTWOORDELIJKHEDEN/TAKEN: - het begeleiden en houden van toezicht op de systeem- en civieltechnische werkzaamheden ten behoeve van de aanleg van plaatselijke kabelnetten; - het voeren van overleg met de aannemer op uitvoeringsniveau; - het kontroleren van revisiegegevens; - het bijwonen van besprekingen met opdrachtgevers op uitvoeringsniveau; - mondeling en schriftelijk rapportage aan de koördinator regio-aanleg; - eventueel het opheffen van storingen. FUNKTIE-EISEN: - LTS/MTS-E niveau, aangevuld met kursussen op kabel-tv gebied; - gerichte bedrijfservaring; - goede kontaktuele eigenschappen - rijbewijs B; - leeftijd ca. 25-30 jaar. SALARIS: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voorts uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals studiekostenvergoeding en premievrij pensioen. Schriftelijke sollicitaties voor 28 juni a.s. met vermelding van het vakaturenum mer te richten aan: mevr. A. C. Braat-van der Marei N.V. Casema, Postbus 670, 2280 AR Rijswijk nv centrale antenne systemen exploitatie maatschappij, gevestigd 4e 's-Gravenhage Door de gemeente Leiden is in overleg met een aantal scholen voor voortgezet onderwijs een pro ject opgezet ten behoeve van jongeren die momen teel niet plaatsbaar zijn in het reguliere onderwijs. Het opgezette spijbelopvangproject zal na de a.s. zomervakantie voortgezet worden. Voor de organisatie van dit project wordt ge vraagd een: voor 29 leseenheden per week Een onderwijsbevoegdheid is noodzakelijk. Inlichtingen worden verstrekt door de heren hlOber en H. Niepoth, te bereiken onder telefoonnummer 071-254316, resp. 254300. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 888 binnen één week te zenden aan de Directie Onderwijs der ge meente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Ontwerp Produktie van Printplaten CAD Nederland zoekt op korte termijn aktieve Wij bieden u een interessante baan in een jong bedrijf met zelfstandig en afwisselend werk in een jong team van kollega's. Leeftijd 18-20 jaar. Opleiding: een basisopleiding op MAVO of LTS-niveau is gewenst, een specifieke opleiding ontvangt u bij ons intern. Een premievrij pensioen, variabele werktijden, en een dertiende maand zijn goede secundaire arbeids voorwaarden die wij binnen ons bedrijf hanteren. Indien u interesse heeft voor deze funktie, schrijft u dan uw sollicitatiebrief aan: CAD NEDERLAND B.V. Industrieweg 12, Postadres: Postbus 87, 2380 AB Zoe- terwoude-Rijndijk. De kantoren van de Amro Bank in het dis- trikt Leiden hebben vooral een plaatselijke functie. Wij stemmen onze diensten voortdu rend af op de actuele behoeften van zakelijke en particuliere cliënten. Onze bank maakt deel uit van het Amro con cern, een van de groot ste Nederlandse ban ken, met ruim 900 vesti gingen en zo'n 23.000 medewerkers in bin nen- en buitenland. Voor enkele vestigingen van de Amro Bank in het distrikt Leiden, dat zich uitstrekt van Bodegra ven tot de kustplaatsen Katwijk en Noordwijk, zoeken wij jonge mensen, die na een gedegen op leiding een funktie kunnen ver vullen als medewerker kliënten- advies particulieren of 2e man vrouw (assistent-beheerder) op een stadsbijkantoor. Hij/zij zal onze kliënten gaan ad viseren over spaarvormen, ver zekeringen, woninghypotheken en dergelijke. Wat wij vragen: een opleiding op MEAO-, MDS- of VWO-niveau commerciële aanleg en con tactvaardigheid vrij zijn van militaire dienst plicht bereidheid verdere opleidin gen te volgen leeftijd tot 25 jaar Kandidaten met bankervaring genieten de voorkeur, maar ook mensen met ervaring in soortge lijke funkties en schoolverlaters worden verzocht te solliciteren. Wat wij bieden: Uw salaris is afhankelijk van op leiding, leeftijd en ervaring. Daarnaast heeft u recht op vakantietoeslag, een zogenaam de 13e maand, een aandeel in de winst en minimaal 25 dagen vakantie. Verder kent de bank een studiekostenregeling. De sollicitatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selek- tieprocedure. De uitslag hiervan kunt u met het onderzoekbureau bespreken voordat rapportage aan de bank plaatsvindt. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de Amro Bank, afde ling personeelzaken, Stations weg 31-33, 2312 AT Leiden. Voor meer informatie kunt u kon- takt opnemen met mevrouw C.C.M. Perik, afdeling perso neelszaken, telefoon 071- 145611. vraagt (m/v): Direktie Sekretaresse Voor een relatie in Leiden zoeken wij met grote spoed een direktiesekretaresse, die zelfstandig kan werken, flexibel is, goed kan organiseren. Van haar wordt ver wacht dat ze een diktafoon kan bedienen, met vertrou welijke stukken kan omgaan. Er wordt gewerkt met een type-processor. Deze baan is voor langere tijd en voor halve dagen (ochtenden). Sekretaresse Voor een relatie in Leiden zoeken wij met spoed een sekretaresse met steno N, die vergaderingen kan ver slaan en de notulen kan uitwerken. Verder moet zij goed kunnen typen. Deze baan is voor 1 maand en voor hele dagen. Adminstratief medewerkster Voor een relatie in Zoeterwoude zoeken wij voor direkt een administratieve kracht die vloeiend de Franse en Duitse taal beheerst in woord en geschrift. Voorts wordt hier met een komputer gewerkt, waarop zij gaat faktureren. Tekstverwerkster Océ Voor een relatie in Leiden zoeken wij met spoed voor 32 uur per week een tekstverwerkster, het liefst met ervaring op een Océ. Deze baan is voor langere tijd. Sekretaresse Voor een relatie in Leiden zoeken wij met grote spoed een sekretaresse die ervaring heeft met een diktafoon, I.B.M. visietekst en kennis heeft van moderne talen. Deze baan is voor onbepaalde tijd en voor de midda guren. Gespecialiseerd in administratieve funkties. OPENBARE WERKEN Op het secretariaat van het bedrijf voor Open bare Werken kan worden geplaatst een MEDEWERK( SI) ER voor 20 uur per week (alleen 's middags) Taken: - dossiervorming en dossieverordening van het dynamisch archief; - werkzaamheden m.bt vernietiging en afvoe ren c.g bewaren van archiefbescheiden; - bewaken van de voortgangs- en afdoenings controle; - overige werkzaamheden betrekking hebbend op registratuur en archiefzaken; - secretariaatswerkzaamheden; - behandeling ingekomen en uitgaande post Functie-eisen: - een opleiding op het niveau van Mavo, Havo, M e.ao. en archiefverzorging (S.O.D.-I); - het volgen van de opleiding archiefverzorging is, bij het ontbreken daarvan, vereist; - ervaring met genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.960- bruto per maand (bij een volledige werkweek). inlichtingen en sollicitaties: Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij me vrouw L A van den Hout hoofd van het secreta riaat telefoonnummer 02520-77308. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad, richten aan burgemeester en wethouders van Hille- gom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. Op korte termijn ontstaat er bij de afdeling Plant soenen van het bedrijf voor Openbare Werken een vacature voor de functie van VOORMAN-TUINMAN (M/V) Taken: - leiding geven aan 4 medewerkers; - aanleg en onderhoud van plantsoenen; - onderhoud van bomen. Functie-eisen: - het bezit van het diploma 'vakbekwaam hove nier1 is vereist; - ervaring als voorman strekt tot aanbeveling Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 2.960,-bruto per maand (salarisniveau 5). Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad, richten aan burgemeester en wethouders van Hille gom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. Desgewenst kunt u een sollicitatieformulier aanvragen bij het secretariaat vamhet bedrijf voor Openbare Werken, telefoonnummer 02520-77308.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 26