H VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VA ELKE ZATERDAG VAKATURES ERVAREN ASSISTENT-ACCOUNTANT PART-TIME MEDEWERKSTER FINANCIËLE ADMINISTRATIE LAMAN - LEIDEN BV Hillegom a. coördinator beroepseducatie v/m b. consulente v/m leiden SCHAKENBOSCH rrfcin Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 de Jager van der Geer b.v. Accountants - Belastingconsulenten Ons dienstenpakket bestaat niet slechts uit het verzorgen en controleren van administraties, jaarrekeningen, financiële verslagen en andere rapportages, doch tevens uit het adviseren op het terrein van financiën, liscaliteiten, bedrijfseconomie en -organisatie en automatisering. Wellicht dankzij dit omvangrijke takengebied, voor de uilvoering waarvan wij gebruik maken van uiterst moderne computertechniek en een hieraan aangepaste ruime wetenschappelijke biblio theek, groeit het aantal cliënten zonder onderbreking gestaag. Het is daarom dat wij onze kantoorbezetting wensen aan te vullen met een jonge die na een inwerkperiode in staat zal zijn jaarverslagen op te stellen, fiscale aangelegenheden te behandelen en contacten met cliënten te onderhouden etc. Onze gedachten gaan uit naar een jonge man: - in de leeftijdsklasse van 25 tot 35 jaar - in hel bezit van het SPD I en eventueel ll-diploma ol een soortgelijke opleiding heelt genoten - met een ruime ervaring op een accountantskantoor of anderszins binnen het bovengenoemde - met goede contactuele eigenschappen en een zakelijke en commerciële instelling. De man die aan deze kwalificaties voldoet bieden wij een aantrekkelijk salaris en overige secun daire arbeidsvoorwaarden, een ruime male van eigen verantwoordelijkheid en een prettige en vooral gemotiveerde werkomgeving. Belangstellenden gelieve zich schriftelijk Ie wenden lol onze heer IV. C. van der Geer de Jager van der Geer b.v. Accountants - Belastingconsulenten Zeeweg 165, 2224 CE Katwijk Tel. 01718-16841. Na een inwerkperiode zullen de werkzaamheden o.a. bestaan uit: - Debiteuren bewaking. - Verzorgen van betalingsopdrachten. - Verrichten van boekhoudkundige handelingen per komputer. Voor deze verantwoordelijke en belangrijke plaats in ons 'eve"^se denken wij aan een medewerkster van ongeveer 30 |aar met ervaring op een afdeling financiële administratie. Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak met Mej. M. van Duivenboden. gereedschappen, machines, bevestigingsmiddelen, bouw- en technische artikelen. 7Hisinael 2. 2315 KB Leiden. Telefoon 071-143741. In verband met het splitsen van een bestaande functie in twee nieuwe deeltijd-functies voor sportzaken en welzijnszaken worden kandidaten opgeroepen voor de vacature van MEDEWERKER/STER WELZIJNSZAKEN (voor 32 uur per week) Functie-informatie: De sector welzijn is ondergebracht bij de afdeling Onderwijs- en Welzijnszaken van de Dienst Wel zijnszaken. De nieuw aan te stellen medewerker/ster zal in directe samenwerking met de 1 e medewerker worden belast met o m. de volgende taken: - het uitvoeren van de subsidieverordening Spe cifiek Welzijn, zoals de administratieve beoor deling, afwikkeling en afrekening van subsidie aanvragen; - het aanvragen en declareren van rijksbijdragen; - het meewerken aan beleidsvoorbereiding en- uitvoering en het geven van ondersteuning bij het opstellen van het jaarprogramma, sociale kaart en welzijnsplan. Functie-eisen: Gedacht wordt aan kandidaten met minimaal een afgeronde middelbare opleiding (Meao. Havo. VWO), plus het diploma Bestuursambte naar (B.A), dan wel vergevorderde studie hier voor en ervaring met bovengenoemde werk zaamheden. Kandidaten die niet in het bezit zijn van het diploma Bestuursambtenaar en/of de gewenste ervaring, worden eveneens uitgenodigd te sollici teren. Hierbij wordt echter als voorwaarde gesteld dat men bereid is de opleiding B.A te gaan volgen buiten de vastgestelde 32 uur. De kosten van deze opleiding worden volledig vergoed, e.e.a. op basis van de verordening studiefaciliteiten. Salariëring: Bij voldoende opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f 3.033,- bruto per maand (32/38 x f 3.601- in salarisschaal 7); Bij aanstelling als aankomend medewerker/ster bedraagt het salaris maximaal 2.295,- bruto per maand (32/38 x 12.725,- in schaal 4). informatie en sollicitaties: Desgewenst kunt u nadere informatie vragen bij de heer H. F. Nijholt, hoofd van de afdeling Onderwijs- en Welzijnszaken, telefoon 02520 - 77251. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. gemeentelijke beroepseducatie voor volwassenen De gemeente Leiden vraagt voor de uitvoering van haar beleid t.a.v. be roepsgerichte volwasseneneducatie een (20 uur) In het kader van dit beleid start binnenkort een gemeentelijke opleiding voor vrouwen in de informatica. De aan te trekken coördinator zal 20 uur per week besteden aan dit pro ject. Daarnaast is de coördinator belast met de concretisering van het landelijk en het gemeentelijk beleid t.a.v. de (primaire) beroepsgerichte volwassenen educatie in de regio Leiden. De consulente wordt alleen aangesteld t.b.v. de informatica-opleiding. De opleiding (op mavo-niveau) voor vrouwen in de informatica heeft tot doel (her)intredende vrouwen in de gelegenheid te stellen zich te kwalificeren voor de arbeidsmarkt. T.b.v. deze opleiding zullen voor beide functies in de voorbereidende fase de werkzaamheden o.a. omvatten: inrichting lokaliteiten, werving en selec tie docenten, opstellen cursusplan en werving én selectie cursisten. Functie A Coördinator beroepseducatie Taken t.a.v. de informatica-opleiding: - dagelijkse leiding; - zorg voor het inhoudelijk, financieel en personeelsbeleid; - contacten onderhouden met het bedrijfsleven, vakbeweging, overheids instanties en' met instellingen op het gebied van onderwijs en scholing; - aannamebeleid t.a.v. cursisten; - het mee verder ontwikkelen van het opleidingsaanbod. Taken t.a.v. het algemene beleid beroepseducatie: in overleg met bestaande onderwijs- en scholingsinstellingen het (doen) ver zorgen van een scholingsaanbod voor volwassenen (in het bijzonder etni sche minderheden, vrouwen, langdurig werklozen). Werkzaamheden hieruit voortvloeiend zijn o.a.: - het mee ontwikkelen van lesmateriaal; - werving, intake cursisten en keuzebegeleiding; - overleg met bedrijfsleven. Gewestelijk Arbeidsbureau, overheidsinstan ties, vakbeweging en met instellingen op het gebied van basiseducatie, onderwijs en scholing; - financieel en personeelsbeleid; - volgen en ontwikkelen van beleid en van nieuwe initiatieven op het ge bied van de beroepseducatie. Vereist: - opleiding op minimaal HBO-niveau; - inzicht in en kennis van de maatschappelijke positie van de verschillende doelgroepen, op de arbeidsmarkt en in het onderwijs; - ruime, voor de functie relevante werkervaring, liefst in een coördinerende en leidinggevende functie; - bekend zijn met de landelijke ontwikkelingen t.a.v. de beroepseducatie; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Aan deze functie is een minimum salaris verbonden van f 3.685, - (schaal 10) bruto per maand en een maximum van f 6.024, (schaal 11) bij een 38- urige werkweek. Functie B Consulente Taken: - mee samenstellen en ontwikkelen lesprogramma's; - werving en selectie deelnemers; - het geven van trainings- en begeleidingsuren; - verzorgen van stage- en arbeidsplaatsen; - contacten onderhouden met het Gewestelijk Arbeidsbureau, bedrijfs leven en met onderwijsinstellingen. Vereist: - opleiding op HBO-niveau; - inzicht in en kennis van maatschappelijke positie van vrouwen op de arbeidsmarkt en in het onderwijs; - aantoonbare affiniteit met de doelgroep en de volwasseneneducatie; - voor de functie relevante werkervaring, bij voorkeur in het werken met vrouwengroepen in onderwijs en/of volwasseneneducatie; - enige kennis van informatica; - goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt t.a.v. functie B een aanstelling voor de duur van het project (minimaal 14 maanden); verlenging is afhankelijk van verdere subsidiëring. Aan deze functie is een minimum salaris verbonden van f 2.643, (schaal 7) en een maximum van f 4.705,— (schaal 9) bij een 38-urige werkweek. Algemene informatie: Voor beide functies geldt, dat afhankelijk v inpassing zal plaatsvinden. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Vrouwen genieten voorrang in die functies waarin zij duidelijk onder vertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te sol liciteren. Informatie over de functies kunt u krijgen bij de directie Onderwijs, mevrouw M.A. Pas- schier (adviseur volwasseneneducatie) tel. 071-254311. n opleiding en ervaring de salaris- Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te wor den aan de directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van vacature nummer OND 889. Sluitingsdatum: 4 juli 1986. De selectiegesprekken zullen na half augustus plaatsvinden. "Schakenbosch" is een psychiatrisch centrum in Leid- schendam. Het omvat 6 paviljoenen die plaats bieden aafi 481 patiënten. Op paviljoen Wilgenhof-E kunnen geplaatst worden 2 verpleegkundigen m/v Wilgenhof-E is een paviljoen waar 22 sterk verzorgings behoeftige en gedragsgestoorde psychiatrische/geria trische patiënten verblijven. De verpleegkundigen zul len deze patiënten in een team, bestaande uit 3 ver pleegkundigen, 12 ziekenverzórgenden en 2 leerling verpleegkundigen, verplegen, verzorgen en begeleiden. Op zowel unit A2, C2 als op B3 van paviljoen Vliet- zicht is plaats voor een verpleegkundige m/v (Op unit C2 voor 32 uur per week) Unit A2 is een gesloten vervolgafdeling waar 14 langdu rige resocialisatiepatiënten verblijven. Er wordt gewerkt in een team van 6 verpleegkundigen en 6 leerling-ver pleegkundigen. Unit 02 is een open langdurige verblijfsafdeling met pa tiënten die een betrekkelijk intensieve begeleiding ver eisen. Op deze unit werken 2 verpleegkundigen samen met 1 leerling-verpleegkundige. Unit B3 tenslotte is een open resocialisatie-afdeling met 15 weinig zelfstandige patiënten. Op deze unit werken 2 verpleegkundigen en 3 leerling-verpleegkundigen. Op unit A van paviljoen Weidezicht is. voor 24 uur per week, plaats voor een verpleegkundige m/v Op deze gesloten unit zijn 18 dames langdurig opgeno men. Er wordt gedragstherapeutisch gewerkt in een team van 7 verpleegkundigen en 7 leerling-verpleeg kundigen. Op unit B van dit paviljoen is voor 12 uur per week plaats voor een verpleegkundige m/v Unit B is een open unit met 2 x 21 bewoners. Voor deze groepen werkt het team van 6 verpleegkundigen en 7 leerling-verpleegkundigen aan het scheppen van een optimaal woon- en leefklimaat, terwijl voor enkele bewoners wordt gewerkt aan resocialisatie op langere termijn. Op unit C van Weidezicht tenslotte is, voor 30 uur per week, plaats voor een verpleegkundige m/v Unit C is een chronische afdeling waar 24 redelijk zelf standige verblijfspatiënten in de leeftijdscategorie van 40 - 70 jaar worden begeleid. Op, deze unit werken in totaal 4 verpleegkundigen en geen leerling-verpleeg kundigen. De bovengenoemde verpleegkundigen dienen naast de directe patiëntenzorg eveneens mede zorg te dragen voor de begeleiding van leerling-verpleegkundigen. Voor allé genoemde functies is het diploma B, M.B.O.- V of H.B.O.-V een vereiste. Voor de laatstgenoemde functie kunnen ook kandida ten die zowel het diploma ziekenverzorging en M.B.O.- I.W. in hun bezit hebben, reageren. Het is mogelijk aan de (interne) socio-therapeutische opleiding deel te nemen. Van kandidaten wordt de bereidheid gevraagd tot het verrichten van onregelmatige diensten. Aanstelling geschiedt voor alle functies, behalve de laatstgenoemde, in de F.W.G.-groep 40. Afhankelijk van de ervaring bedraagt het salaris minimaal f 2.384,— en maximaal f 3.332,— bruto per maand (op full-time basis). Voor verpleegkundigen die nog geen jaar gedi plomeerd zijn, bedraagt het salaris f 2.312,— bruto per maand. Het salaris van laatstgenoemde functie bedraagt, op full-time basis, afhankelijk van de ervaring minimaal f 2.244,— en maximaal f3.096,— bruto per maand. Voor verpleegkundigen die nog geen jaar gediplomeerd zijn, bedraagt het salaris f 2.182,— bruto per maand. De verdere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O.-ziekenhuiswezen. De mogelijkheid tot huisvesting in onze personeelsflat is aanwezig. Inlichtingert over de functies en Schakenbosch worden u gaarne verstrekt door de heer G. Bossenbroek, hoofd verplegingsdienst (tst. 220). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer W.J. de Haan, hoofd personeelszaken. Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam Tel. 070 - 20 92 52. NEDERLAND Ontwerp Produktie van Printplaten gevestigd te Zoeterwoude is een middelgrote, snel groeiende onderneming op het gebied van ontwerp, post-processing en produktie van bi- en multiayers. Ui terst geavanceerde technieken vinden hier hun toepas sing. Op korte termijn zoeken wij een: HOOFD BELICHTINGSAFDELING m/v Tot uw taken zullen o.a. behoren: - Leiding geven aan een team van 4 medewerksters. - Kwaliteitsbewust meedenken. Voor de werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van professionele belichtingsapparatuur. Voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: - Kwaliteitsbewust. - Leidinggevende kapaöteiten. - Leeftijd 23-30 jaar. Iemand met de juiste inzet bieden wij een zelfstandige funktie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zo- 113e maand, premievrij pensioen, reiskostenver- Uw sollicitatie kunt u richten aan: CAD Nederland B.V. Industrieweg 12, Postadres: Postbus 87 2380 AB Zoeterwoude-RD [SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR BEROEPSONDERWIJS Achterweg 7 - Postbus 163, 2160 AD LISSE Het bestuur van de Katholieke Slichting Lager Beroeps onderwijs voor Lisse en Omstreken vraagt m.i.v. augus- EEN CONCIERGE volle weektaak EEN DOCENT VERKOOPPRAKTIJK Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan het Be stuur van bovengenoemde Stichting. Inlichtingen worden verstrekt door de heer H. A. W. Storm, adj.directeur, tel. 02521-13561 (privé 02521- 15377).

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 25