SS 3 3 3 SS 3 Medewerkers Bedrijfsbeveiliging m/v lm 1e medewerker magazijn/expeditie m/v VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VA ELKE ZATERDAG VAKATURES Torro zoekt nog zo'n 40 enthousiaste medewerkers voor de kompleetste supermarkt van Katwijk LUBA. MENSEN WAARJEWATAANHEBT. CHAUFFEUR Vroom Dreesmann, Regio Haarlem, zoekt bij voorkeur op part-time basis VROOM DREESMANN Westeinde Ziekenhuis A-verpleegkundige moulage-technicus m hi Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 'im 'Vi< TORRO. EEN BIJZONDER CONCEPT. In ruim tien jaar tijd is Torro uitgegroeid tot één van de meest spraakmakende supermarktketens van ons land. Torro is onder deel van EDAH B.V. Dit sukses heeft alles te maken met het zeer lage prijspeil, de bijzondere assortimentsopbouw, waaronder kwalitatief hoogstaande vers- en specialiteitenafdelingen en het nodige non-food. Elk jaar weer komen er nieuwe Torro-zaken bij: op dit moment zijn er zo'n 50 verspreid over het hele land en binnenkort wordt Torro in Katwijk vernieuwd en gemoderniseerd. KWALITEIT WORDT STEEDS BELANGRIJKER Nu de economie weer aantrekt, krijgt de klant wat meer ruimte in haar huishoudbudget. Het gevolg daarvan is dat zij meer en meer op kwaliteit gaat letten. Torro heeft die verandering begrepen en de kwaliteit met name in de vers- en specialiteiten afdelingen verder verbeterd. De winkels worden wat eigentijdser aangekleed en ook Torro's advertenties ademen die sfeer van kwaliteit uit. De medewerkers worden beter gemotiveerd en krijgen gerichte opleidingsprogramma's. Zo wordt ook de service naar de klant toe beter. Kwaliteit is in onze ogen nu eenmaal meer dan een vakkundig gebakken tijger brood of een nogatine taart die smelt op je tong. Het is begrijpe lijk dat bij dit kwaliteitsdenken alleen maar medewerkers passen met dezelfde mentaliteit. En die zoeken wij nog ongeveer 40 om van onze vernieuwde Torro in Katwijk een succes te maken. Het gaat om de volgende funkties: MEDEWERKER KASSA M/V Belangrijk voor deze funktie is accuratesse (prijzenkennis) en service (vriendelijkheid en dienstverlening). Vervangt de adminis tratief medewerker en de medewerker counter (klanteninfor matie) bij hun afwezigheid. Opleiding: Havo-nivo, bij voorkeur enige ervaring in kassawerk. KASSIÈRES Een verantwoordelijke funktie voor meisjes met een Mavo- of Havo-diploma, die snel, nauwkeurig en vriendelijk zijn. Leeftijd: vanaf 23 jaar. Dit is een baan voor 13 - 31 uur per week (variabel) VERKOOPMEDEWERKERS M/V Wij hebben verkoopmedewerkers nodig op diverse afdelingen. Zij zorgen dat onze klanten goed en deskundig bediend worden. Zij houden de voorraad bij, kontroleren binnenkomende goederen en assisteren bij allerlei winkelwerkzaamheden. Dit geldt voor de afdelingen DKW, Zuivel/Diepvries en Vleeswaren. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Dit zijn banen voor 32 uur per week. Daarnaast is er op de vleeswarenafdeling nog plaats voor verkoopmedewerkers vanaf 19 jaar voor 13 - 31 uur per week. MEDEWERKSTER HUISHOUDELIJKE DIENST U werkt 5 dagen per week van 10.00 -16.00 uur en op zaterdag. Het verzorgen van koffie en thee op gezette tijden, het schoonhouden van de kantineruimte en het bijhouden en kontroleren van kantinevoorraden zijn uw belangrijkste taken Leeftijd: vanaf 18 jaar. HULPKRACHTEN Op koopavonden en/of zaterdagen assisteren de hulpkrachten om het vele extra werk op de afdelingen Émballage en Counter (klanten informatie) op te vangen Leeftijd: vanaf 17 jaar. Dit is een part-time funktie. VULPLOEGMEDEWERKERS Zij zijn verantwoordelijk voor het vullen van de schappen in de winkel. Dit werk gebeurt meestal in de avonduren. Leeftijd: minimaal 18 jaar. Maximaal 12 uur per week. Voor deze funkties kunt u onderstaande bon invullen die u kunt opsturen naar Torro, Broekermeerstraat 135, 2131 AR Hoofd dorp, t.a.v. de heer L. Lieverse. Naam: M/V Adres: Woonplaats: Postcode: Geb.datum: Leeftijd Opleiding: Werkervaring: Interesse voor de funktie: Luba Uitzend Buro Van de 13 Luba-vestigingen in Zuid-Holland is het kantoor aan de Turfmarkt 11, Leiden gespeciali seerd in tijdelijk administratief en (para-)medisch werk. Om aan de groeiende vraag te kunnen vol doen zoeken wij met spoed nieuwe medewerkers/sters voor de volgende vakatures: ERVAREN B-VERPLEEGKUNDIGE Voor de maand juli zoeken wij een er varen B-verpleegkundige voor een in stelling nabij Leiden. Deze leuke op dracht is geschikt voor iemand die kort beschikbaar is. Je wordt tewerkgesteld voor de gehele instelling. De diensten kun je opvragen op ons kantoor. DOKTERSASSISTENTES Vanaf de maand juli hebben wij leuk werk voor doktersassistentes. De op drachten zijn voor hele dagen en om vatten een aantal weken. Keuze uit ver schillende instellingen... Interesse voor éên van deze funkties? Loop gerust bij ons binnen voor meer vrijblijvende informatie. Luba is een uit- zendburo dat zo veel mogelijk rekening houdt met uw specifieke wensen. Aarzel daarom niet Kom snel langs of bel naar Luba Uitzend Buro, Turfmarkt 11, Leiden, telefoon 071-149745 Vleestransportbedrijf Gebr. Paardekooper, vraagt met spoed een van chauffeursdiploma en groot rijbewijs. Leeftijd plm. 25 tot 35 jaar Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv vervaardigt tijdschriften, losbladige uitgaven, boeken, reclamedrukwerk en formulieren. Er wordt gewerkt met zeer moderne produktiemiddelen, georganiseerd naar de eisen van de markt. In verband met het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij op zeer korte termijn een 1e mede werker magazijn/expeditie. In deze zeer zelfstandige, afwisselende job wordt hij verantwoordelijk voor ingangscontrole, intern transport en het beheer van het goederenmaga zijn (buikopslag, uitgifte, transport en expeditie). Hij geeft functioneel leiding aan een team van 5 mede werkers. Momenteel wordt hard gewerkt aan de automatisering van het voorraadbeheer en daarin is voor hem een belangrijke pioniersrol weg- Wij zoeken iemand die, naast een middelbaar niveau, beschikt over een grondige papier- en materiaal kennis. Logistiek inzicht is eveneens een belangrijke vereiste. Verder vra gen we leidinggevende en organisa torische kwaliteiten en kennis van/affiniteit met automatisering. Interesse in een zelfstandige baan met doorgroeikansen? Uw schrifte lijke sollicitatie kunt u richten aan Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv, t.a.v. de heer J.P. de Neijs. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 111, 2400 AC Alphen aan den Rijn. Tel. (01720) 6 21 37. Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv Samsdm-Sijthoff grafische bedrijven bv maakt deel uit van de Wolters Samsom Groep nv. Deze medewerkers maken deel uit van het team Bedrijfs beveiliging van de regio en zijn verantwoordelijk voor uitvoering van de volgende taken: Het voorkomen van verliezen, voornamelijk door het tegengaan van diefstal en fraude. Het mede handhaven van de orde in de warenhuizen. Het waken over de veiligheid van onze medewerkers, derden en panden. Voor deze dynamische en verantwoordelijke job vragen wij overeenkomstige eigenschappen van de kandidaat: doortastendheid, wilskracht, persoonlijk overwicht, betrouwbaarheid, paniekbestendigheid en een praktische instelling. Wij eisen echter goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Daarnaast vinden wij ruim begrip voor menselijke aspekten van situaties, waarin hun hulp wordt gevraagd, uiterst belangrijk. De kandidaten moeten in bezit zijn van of studerend zijn voor het diploma bedrijfsbeveiliging. Hun leeftijd ligt tussen 25 en 40 jaar. Wij bieden onze medewerkers een aantrekkelijke, goed gehonoreerde job met goede sekundaire arbeids voorwaarden. Spreekt deze funktie u aan? Herkent u zich in deze profielschets? Schrijft u dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae en pasfoto aan: Vroom Dreesmann, Regio Haarlem, Grote Houtstraat 70,2011 SR Haarlem t.a.v. mevrouw Davids Personeelsmanager. U kunt vooraf inlichtingen krijgen bij het Hoofd Bedrijfsbeveiliging, telefoon: 023-319040. Lt|nbaan 32. Den Haag Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag, waar nagenoeg alle specialismen worden toegepast verpleegafdelingen m/v Wij zoeken een in de funktie van hulpwaoht voor de verpleeg afdelingen ter assistentie van de hoofdwacht Werktifden: om de week 7 nachten achtereen van 23.00 tot 07.30 uur van vrijdag tol en mei donderdag. Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-A en te beschikken over enige ervaring en goede kontaktuele eigenschappen. Funktie-intormatie: in nauwe samenwerking werken met de hoofd wacht, die de supervisie heeft over alle verpleegafdelingen; regelmatig maken van ronden langs alle ver pleegafdelingen en helpen waar dat nodig is; indien nodig, tijdelijk de nachtdienst op de verpleegafdeling bij ziekte overnemen; begeleiden en steunen van de leerling- verpleegkundigen/verpleegkundigenen ziekenverzorgenden. instrumentmakerij Bij de instrumentmakerij van de Technische Dienst hebben wij een vakature voor een part-time (19 uur per week) De moulage-technicus wordt belast met het vervaardigen van hulpmiddelen, o.a. maskers, welke worden gebruikt bij de bestraling van patiënten op de radiotherapie-afdeling. Bij het vervaardigen van de hulpmiddelen wordt voor namelijk gewerkt met gips, kunststoffen en lood- legeringen. Na een inwerkperiode zal betrokkene deze werkzaamheden zelfstandig verrichten. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten van tenminste 25 jaar die in het bezit zijn van diploma-A van de Leidse Instrument- makersschool of een vergelijkbare opleiding. De werktijden zullen in onderling overleg worden geregeld. Het maximaal bereikbare salaris bedraagt 3.332,-(op 100% basis). Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer W.Th. Tas, chef instrumentmakerij, tel. 070-889393, toestel 2712. Nadere informaties kunt u telefonisch inwinnen bi/ de aldeling Personeelszakentel 070-889393, Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 432. 2501CK Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14