N3 data verhoeven mm Luxe landhuizen te Leiderdorp woonhuizen makelaardij bv WONING VERKOPEN? menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv IK KWAM bijZ&R IK ZAG bij Z&R IK KOCHT bij Z&R - «1 ril - i*. ■ll-iW. J'llV >T> IMM OEDONROEREND GOED WINKELS EEN PROJEKT VAN ERICA BEHEER BV S-GRAVENHAGE NVM In het Wilgenpark aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp zullen op ruime kavels 16 zeer luxe (wit stenen) landhuizen worden gebouwd. Vanaf ƒ461.000,- v.o.n. kunt ook u wonen in een zee van rust, ruimte en comfort. Vandaar dat binnen 3 weken na de start van de verkoop reeds 7 van deze unieke landhuizen verkocht zijn. Voor inlichtingen ROMEYN MAKELAARDIJ HEEREWEG 282 2161 BT L1SSE. TELEFOON 02521 19120, TELEX 41862. LUXE APPARTEMENTEN IN MONUMENTAAL PAND Algemeen: De apparlementsgrootte varieert van 2 tot 4 kamers. De appartementen zijn bereikbaar via 2 trappenhuizen en beschikken over een zonnebalkon of gezamenlijk terras. Alle wooneenheden hebben een eigen c.v./warmwaterinstallatie en voldoen aan hoge normen qua geluidswerende voorzieningen en uitvoering van het sanitair. Het geheel is geraffineerd geïntegreerd in de monumentale omgeving. Ligging: Aan de Breestraat 127/129 met uitzicht op het stadhuis en de Koornbrug, een uitermate fraaie lokatie. NOG SLECHTS 2 APPARTEMENTEN BESCHIKBAAR appartement nr. 3 90.000,- v.o.n. appartement nr. 6 95.000,- v.o.n. Opdrachtgever: Habejo Vastgoed B.V. Roelofarendsveen Architect: Bob C. van Beek BV Warmond Stationsweg 26, 2312 AV Leiden telefoon 071-121645 b.g.g. 071-175095 Wij zoeken in verband met onze snelle ver koopresultaten weer nieuwe opdrachten: o.a. in Leiderdorp - woonhuizen - appartementen - flats 250 m2 WINKELRUIMTE LEIDEN - BREESTRAAT 149 Het betreft hier een modern afgewerkte winkel ruimte met een front van circa 6 meter op A-1 stand. De winkel beschikt o.a. over een magazijn, dagverblijf, mechanische ventilatie en airconditio ning. De woning boven de winkel heeft een sepa raat entree. Huurprijs 60.000,- per jaar excl. BTW Stitlonsweg 26,2312 AV Lekten. Telex 39302 majsb-nl tel. 071-125041 Velen hebben gewacht. Nu is de juiste tijd gekomen om uw huis te verkopen!!! Dit hebben honderden mensen in 1985 en reeds tientalen in 1986 ervaren. Daardoor zitten wij met een groot probleem, nl.: „Er zijn teveel huizen verkocht" waardoor onze huizenportefeuille ernstig is geslonken. Wij zoeken opdrachten van 125.000,- - 500.000,- Door middel van deze advertentie doen wij een beroep op u om ons te hel pen, indien u verhuisplannen heeft, ons in te schakelen bij de verkoop van uw woning. U kent toch onze spreuk, nl. „Binnen 2 maanden met 90% zekerheid verkopen wij uw huis." Als u ons helpt, dan snijdt het mes aan 2 kanten, want dan bent u ook geholpen. Haven 38b. Ruim, geheel gerenoveerd mo dern kamerverhuurbedrijfob ject, bestaande uit div. apparte menten. Totale bruto maand- opbrengst f 3020.-. Bijz.: jw dak, dit kamerverhuur bedrijf voldoet aan de eisen i de^randweer, alle leidin gen vernieuwd. Netto jaarop brengst 26.000.-. VR.PR.: 165.000,- k.k. Gloxinladal 30. In rustige wijk gelegen royale hoekwoning met voor- en ach tertuin, ruime schuur, cv-gas r» achterom. Entree, toilet, rui- le woonkamer met open keu ken afgescheiden door eetbar 9x5,15 mtr. v.z.v. open haard, aluminium schuifpui naar tuin, keuken v.z.v. wit keukenblok. Ie etage: ruime overloop met 4 slaapkamers. Prachtige badka- er met ligbad, aparte douche i 2e toilet. 2e etage: grote overloop met veel berging, cv- ketel en gasboiler. VR.PR.: 174.500,- k.k. Meloenstraat 36. Totaal kostbaar gerenoveerde hoekwoning met zonnige tuin (19 mtr.) en schuur. Ind.: gang, fantastisch mooie kamer met balkenplafond, prachtige open haardpartij. Semi open keuken met alle apparatuur. Ie etage: uime slaapkamers, badka- r met ligbad, douche en 2e toilet. Bijz.: alle leidingen en de riolering vernieuwd. Voorpui r. hardhouten kozijnen, pand verkeert in staat van VR.PR.: 140.000,- k.k. Oegstgeesterweg t/o Boerhaavelaan. Grote, nabij het station gelegen we (1983) gebouwde luxe afgewerkte woonark met be tonnen casco bestaande uit grote huiskamer, 3 slaapka- 3 hobbykamer. Daktuin met uitzicht op oud Hollandse molen en weiland. Rondom balkon. Woonk. 7,4x4 mtr. met moderne nieuwe inbouwkeu- v.z.v. afzuigkap, gasfor- met electr. oven, koelkast. Parterre: 1 slaapkamer. 1e eta ge: 2 slaapkamers met wasta fel, hobbykamer. Bijzonder mooie bruine badkamer met douche. Dakterras met fraai uitzicht. Bijz.: 4 kelders met wa terdichte schotten. 14 mtr. lang, 4 mtr. breed en 6 mtr. hoog. Dak. vloeren en wanden geheel geïsoleerd. VR.PR.: 125.000,- k.k. Willemstraat 38. Een bijzonder mooi gerestau reerd woonhuis met nieuw uit gebouwde woonkamer en keu ken. Tuin 10x4 mtr. Ind.: en tree, grote woonkamer met open keuken 11,38x3.75/ 2,75 mtr. met nieuw opgemet selde schoorsteen, geïsoleer de betonvloer met kurkparket. Keukendeel: afzuigkap, in- bouwkookstel. Aparte ruimte met aansluiting wasmachine en badgeiser. 1e etage: 2 slaapkamers met groot balkon. huis. Bijz.: Thermopane begla zing, plafonds geïsoleerd, alle leidingen vernieuwd. VR.PR.:/115.000,- k.k. Levendaal 166a. In staat van nieuw verkerende .bovenwoning, welke kortgele den geheel werd gerestaureer de. Ind. 1e etage: etage: grote woonkamer 8,5x5 mtr. v.z.v. schoorsteen met eiken schouw. Open haard en kurk- parketvloer. Nieuw plafond met ornamenten en balken. Toilet met daarachter de keuken 3x2 mtr. 2e etage: overloop. 2 slaapkamers. Bijzonder mooie ruime badkamer 4x2,5 mtr. met ligbad en wastafel. Groot bal kon c.q. dakterras. VR.PR.: 110.000,- k.k. Sophiastraat 17.' Perfekt gerenoveerde tussen woning met uitgebouwde keu ken. dakterras en zonnig tuintje op het zuiden. Ind.: royale woonkamer 9,7x3,45/2.5 mtr. met mooie haardpartij, nieuwe eiken spiltrap, openslaande deuren naar de tuin. Nieuwe uitgebouwde beukenhouten Ikea-keuken met betegeld aan recht en plavuizenvloer. 1e eta ge: voorslaapkamer 3,6- x3,6 mtr. met vaste kast en 2 slaapkamers. Groot dakterras 7,3x2,5 mtr. op het zuiden. Bijz.: grote schuur c.q. bijkeu ken.. Alle ramen en kozijnen hardhout, nieuw opgemetselde achtergevel, nieuw uitgebouw de keuken. Alle leidingen ver nieuwd. VR.PR.: 105.000,- k.k. Potgieterlaan 3. Geheel gerenoveerd woonhuis met bijzonder mooie voorgevel, cv, met kleine zonnige plaats op zw. Ind.: gang met modern toilet. Woonkamer 9,2xplm.4/ 4 mtr. v-z.v. Merbau parket vloer, open haard afgewerkt met oude handvorm stenen. Nieuwe grenenhouten inbouw- keuken incl. afzuigkap, koel kast en keramische kookplaat. Via Merbau spiltrap naar 1e etage: overloop met 3 slaapk. Bijz.: fraaie badkamer v.z.v. lig bad. 2e etage: grote bevloerde zolder over het gehele huis. VR.PR.: 99.000,- k.k. Pr. Frederikstraat 6. In rustige straat gelegen goed onderhouden woonhuis met zonnige tuin (w) achterom en ruime stenen schuur. Ruime woonkamer 9x3,75 mtr. v.z.v. open haard. Ruime keuken v.z.v. Bruynzeel keukenblok en RVS-aanrecht en afgewerkt met plavuizen. Badkamer met douche en toilet afgewerkt met blauwe betegeling en wit sani tair, ruime berging. 1e etage: 2 slaapkamers met wastafel. Bijz.: leidingen van gas, elec- tra, water en riolering ver nieuwd, dak en diverse ramen vernieuwd. VR.PR.: 89.000,- k.k. Kennedylaan 102. Bijzonder fraai verzorgd mo dern 4-kmr. appartement op de 4e etage, met cv, lift en balkon op het z. Ruime berging in kel der. Ind.: grote hall. Ruime "lichte" woonkamer met balkon v.z.v. een plavuizenvloer. Ver zorgde keuken met grote ser- vieskast. 3 slaapkamers met kasten en balkon. Royale bad kamer met ligbad en wastafel. Hone hypotheek mogelijk. Net to hyp. lasten plm. 480,- p.m. VR.PR.: 89.000,- k.k. Sumatrastraat 48a. Gerenoveerde royale solide gebouwde bovenwoning met vrij uitzicht en balkon op zw. Ind.: uitgebroken woonkamer 9,2x3,4 mtr. met nieuwe schit terende haardpartij en opens laande deuren naar terras. Keuken 2,7x2,1 mtr. met RVS- aanrecht en badgeiser. Apart kabinetkamertje van 2x2 mtr. 2e etage: overloop met toilet. Badkamer met ligbad, 2 royale slaapkamers. 1 kleine slaapka mer. Royale vliering voor ber ging. Bijz.: goed onderhouden woonhuis met 2 nieuwe hard houten dakkapellen. VR.PR.: 89.000,- k.k. Sieboldstraat 17. tn leuke wijk gelegen verbouw de tussenwoning met plaats. Ind.: gang afgewerkt met hou ten lambrizering en groene pla vuizen. Royale woonkamer 8,4x4/3 mtr. v.z.v. 2 gaska chels, moderne keuken 3x2. Bijz.: v.z.v. wit keukenblok met kunststof aanrechtblad en roestvrij stalen spoelbak, mo dern toilet met douche. 1e eta ge: 3 slaapkamers. 2e etage: ruime vliering. Bijz.: electra ver nieuwd v.z.v. 3 groepen en Willemstraat 41. Perfekt gerenoveerde stads woning in rustige straat met uit gebouwde luxe keuken en plaats op westen. Ind.: royale woonkamer 9x3,55 mtr. met hardhouten deur, houten vloer en schoonmetselwerkwand. Uitgebouwde luxe keuken met plavuizen vloer en wasmachi ne-aansluiting. Achtergelegen toilet en badkamer met douche en wastafel. 1e etage: overloop met 3 slaapkamers. Bijz.: rustig gelegen goed onderhouden stadswoning, electra, gas en water vernieuwd. VR.PR.: 85.000,- k.k. De Genestetstraat 30. Keurig onderhouden, rustig ge legen 4-kamertopappartement met cv, open haard en dakter ras, met schuur, nabij centrum. Ind.: entree met hall. overloop met garderobe en toilet zeer royale moderne woonkamer 11x3,6 mtr. met nieuwe stol- pramen aan de voorzijde en openslaande deuren naar het balkon. De woonkamer is v.z.v. een mooie modern afgewerkte open haard. Ruime opnieuw betegelde grenenhouten keu ken. 2 slaapkamers met vaste kast. Douchekamer met wasta fel en wasmachine-aansluiting. VR.PR.: 82.500,- k.k. Maredijk 9. Bijzonder mooie woning met tuin 7,5x4 mtr. met uitzicht over de Haarlemmertrekvaart. Ind.: grote woonkamer 8,75- x4,25 mtr. met plavuizenvloer en balken plafond. Moderne keuken met wit keukenblok. 1e etage: zeer grote overloop met badkamer met ligbad en 3 slaapkamers en een vliering. Koopsom: 75.000,- k.k. Mahlerstraat 96. Zeer goed onderhouden 4-ka- merflat op de 4e verdieping met royaal balkon op zuiden en berging in kelder. Woonkamer 7,5x3,5 mtr. met een schoon metselwerkwand en een deur naar balkon. Nieuwe mahonie houten keuken met massief rechtblad en veel kastruimte. Badkamer met douche, wastafel en aanslui ting wasmachine. 3 kelderberging 4x3 n hyp.last 350,- per maand. VR.PR.: 74.500,- k.k. Magdalena Moonsstraat 17a. Goed onderhouden 3-kmr. ap partement met zolder op de 1e en 2e etage met balkon aan de achterzijde. 1e etage: overloop met toilet. Woonkamer: voor- en achterkamer, totaal 10- x5mtr. Balkon 3,5x1,2 mtr. Royale keuken v.z.v. kunststof aanrecht. 2e etage: 1 slaapka mer, grote hoge zolder. VR.PR.: 72.500,- k.k. Chopinlaan 16. Z.g.o.h. grotendeels wit afge werkte moderne eengezinswo ning met cv, voor- en achtertuin met stenen schuur en achter om. De woning is zeer rustig aan een plein gelegen, zeer veel parkeerruimte. Ruime en tree met toilet. Flinke ruime woonkamer met open keuken, totaal 9,5 mtr. lang en breed 4,5 mtr. De gehele parterre is v.z.v. een mooie plavuizen vloer. De keuken heeft een RVS-aanrecht met 2 spoelbak ken en is keurig betegeld. 1e etage: overloop met bergkast en 3 slp.kmrs. Grote blauw/wit te badkamer v.z.v. douche, toi let en wastafel. 2e etage: grote met dak- Grote bergzolder en een vliering. Bijz.: perfekt on derhouden, goed geïsoleerd woonhuis. Gehele achtergevel hardhout met Thermopane. Grondoppervlakte 309m2. VR.PR.: 345.000,- k.k. Broekweg 51. Perfekt gerenoveerde tussen woning met tuin (zo), ruime ste nen schuur en achterom. Ind.: royale woonkamer met open keuken, afgescheiden door eetbar v.z.v. open haard van schoon metselwerk. Moderne keuken met inbouw gaskook- plaat en RVS-spoelbak. Aparte ruimte voor wasmachine. 1e etage: 2 slaapkamers. Beiden v.z.v. balken plafonds. Bijz.: vele ramen en kozijnen v.z.v. hardhout. Voorgevel plm. V/> jaar geleden gereinigd en ge voegd. VR.PR.: 107.500,- k.k. Voorweg 52. Magnifiek en rustig landelijk en toch nabij Braassemermeer en Kagerplassen gelegen vrij staande grote villa (plm. 880- m3) op totaal plm. 5000m2 grond. Afzonderlijke schuur/ stal voor 2 paarden. Bouwjaar 1967. Ind.: grote hall met bete gelde vloer. Woonkamer 6.8- Lelden, service-flat "Cronestein" Plantijnstraat 13. Ruime 2 kamerflat met bijzonder n Badkamer met ligbad, wastafel, met daarnaast gelegen apart toilet. Kleine keuken met RVS-aanrecht. Bijz.: flat heeft Thermo pane beglazing aan de pleinkant. VR.PR.: 57.000,- k.k. open zolderkamer plm. 4x3 mtr. Bijz.: geh. huis v.z.v. hardhouten kozijnen, dubbel glas. dak geïsoleerd, bj. 1977. VR.PR.: 139.000,- k.k. Rhijngeesterstraatweg 145. Schitterend gelegen, degelijk gebouwd, royaal herenhuis met diepe tuin op zw (20 mtr.), mooie voortuin, cv en stenen schuur. Ind.: hall met vestibule, gang met tollet en kelderkast. Fantastische ruime kamer en- suite (originele schuifdeuren) tot. 13x4.75 mtr. met open haard en parket vloer. Moderne keuken met voldoende kast-, ruimte en dubbele spoelbak-, ken. 1e etage: royale overloop met 2e toilet. Voor- en achters laapkamer 5x4,5 mtr. beide met openslaande deuren naar balkon. Kinderkamer, badka mer met ligbad, douche, wasta fel en wasmachine-aansluiting. Gehele etage heeft parket. 2e etage: grote overloop met was- x6,4 mtr. v.z.v. open haard met semi-open ruime lichteiken keuken merk Poggenpohl (20- m2) met dubbele spoelbakken incl. keramische kookplaat met heteluchtoven en koelkast. 1e etage: ruime overloop met 4 grote slaapkamers. Badkamer met ligbad en dubbele wasta fel. Via vlisotrap naar 2e etage: grote hoge zolder voor berg ruimte. Bijz.: onder de woning een sousterrain voor 2 auto's en bedrijfsruimte, totaal ruim 80m2. Muren volledig Geïso leerd en dubbele beglazing. Aparte boomgaard met div. soorten bomen w.o. hazelno ten. VR.PR.: 475.000,- k.k. L. Commandeurstraat 8. Prachtig verbouwd woonhuis met tuintje gelegen in rustige straat v.z.v. nieuwe voorgevel. Bijzonder mooie entree v.z.v. hardhouten deuren, toilet en bergkast. Royale woonkamer met fraaie open trap naar 1e etage. Semi open, beige, In bouw keuken, incl. div. appara ten. Ie etage: 2 slaapkamers nl. 5x3 mtr. en 3,5x4 mtr., dou chekamer met wastafel. VR.PR.: 120.000,- k.k. zonnebalkon (w) entree, hall met meterkast, royale lichte woonkamer met semi open keuken, beige keu kenblok en bruin kunststofblad. Via hall naar ruime badkamer met ligbad. Apart toilet en berg"- kast, ruime slaapkamer 3x5 mtr. met kastenwand. Bijz.: servicekosten 226,- per maand incl. verwarming. Het appartement verkeert in nieuw- staat. Ruime fietsenberging be neden. Overdekte autostalling. Zonneterras 4x4,5 mtr. Direkt te aanvaarden. VR.PR.: 89.000,- k.k. Geerweg 31. Uniek aan de rustige Lange- raarse plas gelegen vrijstaand woonhuis met rondom tuin op totaal plm. 500m2 grond. Rui me entree met marmeren te gelvloer, toilet met fontein. Riante woonkamer van 8x7 mtr. met een magnifieke open haard partij. Luxe eiken semi-open keuken v.z.v. een L- vormig kunststof aanrecht met 2 spoelbakken, incl. afzuigkap, koelkast en gasfornuis met electr. oven. 1e etage: L-vormi- ge grote slaapkamer 8x6 mtr. waarvan eenvoudig 2 kamers gemaakt kunnen worden. Bad kamer met ligbad en wastafel. Geheel goed geïsoleerd bijge bouw: grote werkruimte 5,5- x4,2 mtr. met op 1e etage een grote slaapkamer van 6x4 mtr. Bijz.: alle daken geïsoleerd,, incl. antieke Brabantse platte- buiskachel in de keuken, voorJ zijde binnenzijde nog houten luiken, achterzijde met uitzicht en tuin gelegen aan het water, tuin omheind door glazen wind scherm. Het geheel verkeert in staat van nieuw. VR.PR.: 340.000,- k.k. Weipoortseweg 19. Goed onderhouden woonhuis gelegen aan doorgaand water (Zoeterwoudse Vliet) v.z.v. cv, op 245m2 grond. Ind.: entree, ■jang, toilet, fraai betegelde badkamer met ligbad en een berging v.z.v. cv-ketel en aan- sl. wasmachine. Prachtige woon-eetkeuken (6,62- x5,2 mtr.) v.z.v. beige Bulthaup keuken incl. koelkast, el. oven en afzuiqkap: met vloerverwar- HYPOTHEKEN VOOR IEDEREEN, ON GEACHT OF HET HUIS BIJ ONS GE KOCHT IS. MET GEMEENTEGARANTIE: Annuïteit variabel5,9% 5-7 |aar vast7,0% 10 jaar vast7,4% 15 Jaar vaat.7,6% met levensverzekering: variabel (wacht af)....:5,9 5-7 |aar vast6,7% 10 |aar vast6,95% 100% financiering van de koopsom zonder gemeentegarantie vanaf 6,4% 5 jaar vast. ming, afgewerkt met grijze pla vuizen vloer. Woonkamer met open haard partij, 1e etage: overloop met 4 slaapkamers. 2e etage: vliering. Bijz.: tuin op zo met vrijblijvend uitzicht over water en weiland. VR.PR.: 185.000,- k.k. Hoge Rijndijk 121. Vrijstaand groot karakteristiek, gerestaureerd 19e eeuws woonhuis met terras a.d. Rijn en achtertuin op het zw. Semi- overkapte hal voor o.a. garage. Ind.: hal met spiltrap. Ruime droge kelder grote woonkamer 10,6x6,2/5 mtr. met gezellig verhoogd gedeelte, vloer van parket en plavuizen. Douche kamer met wastafel, toilet en bidet. Flinke keuken 5x2,6 mtr. Grote bijkeuken. 1 kamer 5,3- x3 mtr. met openslaande deu ren naar tuin a.d. Rijn. Nieuw gebouwde studio met eigen in gang, met grote kamer 8x5 mtr. Openslaande deuren naar tuin. 1e etage: 4 slaapkamers, grote vliering, 2e badkamer met lig bad. aparte douche, dubbele wastafel en toilet. Bijz.: parterre grotendeels v.z.v. geïsoleerde plavuizen vloeren, dak c.q. zol dering geheel geïsoleerd. VR.PR.: 395.000,- k.k. Bernhardstraat 19. Z.g.o.h. woonhuis met voor- en zonnige achtertuin (zo) met stenen schuur en achterom. Ind.: entree met garderobe, toi let met fontein, bergkast. Woonkamer 7x3,5 mtr. met fraaie open haard, afgewerkt met behang en stucplafond. Keuken 2.7x2.25 mtr. v.z.v. ei ken (Keiler) keuken met RVS- aanrecht inbouw gaskookplaat en afzuigkap. 1e etage: 3 slp.kamers met vaste kast, douchekamer v.z.v. beige be tegeling. 2e etage: aparte ruim te voor cv-gasketel en boiler. Grote kamer 5x3,53 mtr. met veel bergruimte. Bijz.: ruime stenen schuur met aansluiting wasdroger. Grotendeels v.z.v. Thermopane. VR.PR.: 147.500,- k.k. Vrije vestiging Dagelijks geopend van 09.00-18.00 uur Zaterdags van 10.00-14.00 uur. Grote fotohal Donderdags *s avonds van 7-9 uur C. Fabriciusplantsoen 44. Perfekt onderhouden tussen- herenhuis met carport cv, gas en zonnige tuin (z) gelegen aan tussenwater. Bj. 1978. Ind.: toi let met fontein en vide. Grote woonkamer met open keuken 10,7x5,62 mtr. met open haard partij van schoonmetselwerk, luxe .inbouw keuken (Eggers- ma) kleur beige v.z.v. dubbele spoelbakken, oven, inbouw kookplaat (gas), afzuigkap en koelkast. Via spiltrap naar 1e etage. Ruime overloop, 2 slp.kmrs. v.z.v. kasten een bal kon, grote badk. v.z.v. 2e toilet dubbele wastafel en ligbad. 2e etage: grote L-vormige over loop met aansl. wasmachine, cv-ketel en gasboiler, slp.kmr. 6,5x5 mtr. ged. 3,94 mtr. en een aparte doka ruimte. VR.PR.: 226.000,- k.k. Van Eeghenstraat 34. Rustig gelegen goed onder houden gemoderniseerde tus senwoning met voor- en diepe achtertuin. (15x6mtr.op zw), schuur, achterom en cv. Ind.: ruime woonkamer 8x3,5 mtr. met open haard aansluiting, parketvloer en semi open keu ken, afgescheiden door eetbar. Keurige blauw/witte keuken met betegeld aanrecht, afzuig kap en voldoende kastruimte. 1e etage: overloop met 3 roya le slaapkamers. Luxe badka mer. modern betegeld met douche. 2e toilet en wastafel. 2e etage:_overloop met berg- zeer goed onderhouden, alles recent geschilderd, schuur 4x3 mtr. met elektra. VR.PR.: 139.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 36