secretaresse Jü dekker 2 TENNIS WARMOND - COMMERCIËLE MEDEWERKER BINNENDIENST - COMMERCIËLE MEDEWERKER BUITENDIENST Westeinde Ziekenhuis F0® Assistent Produktieleider Vlakdrukmonteur/reprograaf Offsetdrukker DRUKKERIJ DELTABACH ir randstad uitzendbureau -ir randstad uitzendbureau Samsom Uitgeverij bv is gespe cialiseerd in het uitgeven van beroepsinformatie ten behoeve van functionarissen bij de overheid, het bedrijfsleven, vrije beroeps beoefenaars en het beroeps- en wetenschappelijk onderwijs. in één van de uitgeefgroepen is plaats voor een op basis van 36 uur per week. Voornaamste taken - het notuleren van redactiever gaderingen (ook buiten werktijd) - heeft frequent overleg met auteurs in het kader van gemaakte afspraken rond levering van kopij en bewaakt daarin termijnen. - voert het secretariaat voor de uitgeefgroep: verzorgt de correspondentie en de archivering, beheert agenda's e.d. Opleiding en ervaring Minimaal Havo en secretaresse opleiding. Gezien de aard van de externe contacten met auteurs en redacteuren worden hoge eisen gesteld aan de contactuele vaardig heden en het zelfstandig en gepast doortastend optreden Nadere informatie en sollicitatie bij: Voor nadere informatie omtrent bovengenoemde functie kunt u zich wenden tot de heer Mr. R. Langelaar, tel. (01720)62057. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Samsom Uitgeverij bv, t.a.v. mevrouw M. Loopstra-Volders, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn. Samsom Uitgeverij bv Samsom Uitgeverij bv maakt deel uit van de Wolters Samsom Groep nv J.H.F. VAN AMSTERDAM, TANDARTS heeft m.i.v. 1 augustus 1986 een vacature voor een FULL-TIME TANDARTSASSISTENTE (MA/) Functie-omschrijving: Haar taak zal primair bestaan uit het assisteren van de tandarts aan de stoel, het schoonhouden van instrumentarium en parktijk, alsmede het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden noodzakelijk voor het goed functio neren van de praktijk. Functie-eisen: - Havo-niveau - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring als tandartsassistent m/v strekt tot aanbeveling Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de richtlijnen van NMT rekeninghoudend met ervaring en leeftijd. Sollicitaties dienen uitsluitend schriftelijk te worden gericht aan het praktijka dres: Potgieterlaan 74, 2394 VH Hazerswoude-Rijndijk. De aanmeldingstermijn voor sollicitaties sluit op 11 juli 1986. Ervaren telefonisch verkoper/verkoopster Misschien verkoopt u nu computer-software, kantoor benodigdheden, constructiematerialen, complete win kelinrichtingen... In elk geval: u verkoopt diensten of produkten aan on dernemers en u doet dat telefonisch. Als u dan bovendien beschikt over een uiterst c ciële inslag en in staat bent bondig en zakelijk te argu menteren, dan zullen wij graag binnenkort met u praten over een baan als telefonisch verkoper of verkoopster op onze advertentie-afdeling. Een afspraak daarvoor is snel geregeld als u nu even telefonisch kontakt opneemt met ons hoofd advertentie exploitatie: dhr N.P. ter Haak. Telefoon (071) 144941 Postbus 54. 2300 AB Leiden, telefoon 071-144941. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B V. Als toonaangevende leverancier, gespecialiseerd in de fabricage van Vuren en Grenen kastplanken, alsmede lijstwerk, voor zowel de houthandel als de doe-het-zelf markt, zoeken wij op korte termijn: zijn taak zal vooral bestaan uit: - orderbehandeling - onderhouden van het telefonisch contact met onze afnemers, als mede het opstellen van calculaties en uitwerken van offertes - alle voorkomende administratieve werkzaamheden zijn taak zal vooral bestaan uit: - onderhouden van bestaande relaties en het leggen van contacten met potentiële afnemers, vooral gericht op de doe-het-zelf markt Voor beide functies vragen wij: - kennis van de houtbranche - opleiding op middelbaar niveau - goede contactuele eigenschappen - leeftijd ca 20-30 jaar Wij bieden een functie met goede perspectieven en uitstekende ar beidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Dekker Hout Warmond BV Postbus 47 2360 AA Warmond T.a.v. dhr B. Jelsma tel. 01711-10200 Lijnbaan 32. Den Haag Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag. waar nagenoeg alle specialismen worden toegepast laboratorium Op het cytologisch laboratorium van ons ziekenhuis hebben wij een vakature voor een part-time assistent medisch analist m/v (26 uur per week) Op dit laboratorium, dat deel uitmaakt van de afdeling pathologische anatomie zijn 7 mede- werk(st)ers werkzaam. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van zowel gynaecologische als niet-gynaeco- logische preparaten. Om in aanmerking te komen voor deze funktie is het MBO-diploma histologie/cytologie vereist. Ervaring met cytologisch onderzoek strekt tot aanbeveling. De werktijden zullen in onderling overleg worden vastgesteld. N Nadere inlormaties kunt u telelonisch inwinnen bij de a'deimg Personeelszaken. tel 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 432. I 2501 CK Den Haag. KL HET RIJNLANDS INSTITUUT VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS Scholengemeenschap voor lager- i delsonderwijs heeft per augustus a de vakken: middelbaar han- nog vacatures in Verkoopbevordering Economie Commerciële Vorming Reclame Machineschrijven - Naast onderwijsbevoegdheden wordt ook ervaring in het bedrijfsleven van groot belang geacht. - Combinaties zijn mogelijk evenals deeltijdbetrekkin gen. Telefonisch kan een afspraak gemaakt worden voor een informatief gesprek met een directielid: 071- 899342. Schriftelijke sollicitaties zo spoedig mogelijk zenden aan de directeur, Leidsedreef 4,2352 BA Leiderdorp. Drukkerij Deltabach is een kleine maar goede drukkerij die geves tigd is op het industrieterrein "Grote Polder" bij de Heineken Brouwerij te Zoeterwoude. Met behulp van zo'n vijfentwintig medewerkers en een modern machinepark, wordt er in vlot tempo een gevarieerd pakket organisatie-, handels- en reklamedrukwerk vervaardigd. Door de sterke groei en onder invloed van de arbeidstijdverkor ting hebben wij op korte termijn behoefte aan de volgende nieuwe enthousiaste medewerkers: Een grafische M.T.S.'er die voldoende praktische kennis in huis heeft om onze produktieleider te assisteren en zonodig te vervan gen tijdens vakantie, ziekte of roostervrije dagen. Een grote mate van accuratesse en enige administratieve aanleg is voor deze job onontbeerlijk. Een goede vakman die een puntgaaf formulier of een gelikte bro chure in elkaar kan zetten. Kortom zelfstandig micro- en macro- montages maakt in papier of film en daarbij de tekenpen en lineaal niet schuwt. Bekendheid met dokawerk en plaatkopie is natuurlijk een pluspunt. 'Eén gediplomeerde enthousiaste vakman voor wie de G.T.O. geen geheimen heeft en die de volle verantwoording voor snel en toch goed werk aankan. Wilt u meewerken aan de expansie van een bloeiend bedrijf? Reageer dan snel! Bel, schrijf of stap tijdens de werktijd bij ons binnen en vraag naar de heer De Jong. 2382 NB Zoeterwoude-Rijndijk Telefoon 071 -899241 LTS-er fijn-mechanische techniek Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij met ingang van maandag een LTS-er fijn-mechanische techniek voor graveerwerkzaamheden. Enige ervaring is gewenst. Hel werk gaat langere tijd duren. Werktijden: dagdienst. Loodgieter en CV-monteurs Voor een bedrijf in Noordwijk zoeken wij m.i.v. maandag een all-round loodgieter met ervaring en CV-monteurs voor installatiewerkzaamheden, die ook autogeen kun nen lassen. Het werk gaat langere tijd duren. Instellingskok Voor een serviceflat in Leiden zoeken wij m.i.v. 1 juli een instellingskok die zelfstandig kan werken. Ervaring is een vereiste. Oe werkzaamheden duren t/m 31 augustus. MTS-er bouwkunde Voor een bedrijf in Haarlem zoeken wij een MTS-er bouwkunde, die zich gaat bezighouden met werkvoorbe reiding, tekenen en de materiaalvoorziening. Enige ervaring wordt verlangd. Leeftijd: 23-25 jaar. Het werk is voor onbepaalde tijd en begint a.s. maandag. B-verpleegkundige/HBO-IW'er M.i.v. 1 juli a.s. hebben wij een baan op een verblijfsafde- ling van een psychiatrisch ziekenhuis. Deze baan is full-time en gaat zeker een maand duren. Magazijnmedewerker Voor een drukkerijbedrijf in Sassenheim zoeken wij een magazijnmedewerker van rond de 18 jaar. Hel werk be gint maandag 16 juni a.s. en duurt tot 30 augustus. In deze periode kun je echter geen vakantie opnemen. Vorkheftruckchauffeur Voor een palletfabriek in Voorschoten zoeken wij met spoed een vorkheftruckchauffeur die, indien nodig, ook bereid is incidenteel aan produkliewerkzaamheden deel te nemen. De duur van uitzending is onbepaald. Koffiedame/serveerster M.i.v. 16 juni a.s. zoeken wij voor een aaneengesloten periode van 3 maanden een ervaren koffiedame. De werkzaamheden vinden plaats bij een bedrijf in Rijns- burg. Medewerkers vuilophaaldienst Voor een bedrijf in Katwijk zoeken wij voor de periode van 16 juni t/m 8 augustus enkele vuilophalers. Ook hier geldt dat in deze periode geen vakantie opgenomen kan wor den. Boekhoudkundig medewerker Voor een bedrijf in Leiderdorp zoeken wij een administra tief medewerker op minimaal PD-niveau en met leiding gevende ervaring. Het werk bestaat uit het bewaken van de debiteurenadministratie, en het onderhouden van tele fonische contacten met klanten. Je moet commercieel ingesteld zijn, tussen de 20 en 30 jaar oud, en full-time langere tijd beschikbaar zijn. Tekstverwerker MT Een ervaren typiste, bekend met het werken op een WANG of één of meer tekstverwerkers kan voor 6 maan den aan het werk m.i.v. maandag a.s. Een Mavo/Havo-opleiding met een talenpakket is een vereiste. Directie-secretaresse Een bedrijf in Roelofarendsveen zit verlegen om een zeer ervaren secretaresse voor de directie. Het is een full-time functie voor langere tijd. Leeftijd: minimaal 25 jaar. MEAO-er Voor een transport-bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar kandidaten die voor langere tijd een afwisselende baan zoeken. Naast het typen van Nederlandse brieven en het bedienen van de telex, zal men zich bezig houden met de verkoop-, inkoopadministratie en debiteurenbewaking. Voor deze full-time baan zoeken wij kandidaten rond de 23 jaar met enige werkervaring. Leiden. Kort Rapenburg 6 kantoor-engezondheidszorgpersoneel 071-149541 technisch- en induslriepersoneel 071-14 65 46 Katwijk. Voorstr. 62 01718-75041 Lisse, Kanaalstraat 100 02521-19140 Alphen aid Rijn. Julianastraat 94 01720-9 14 42 Als jong bedrijf met enthousiaste medewerkers/sters, zoeken wij een: ENTHOUSIASTE AUTOVERKOPER Functie eisen: - ervaring In de verkoop van automobielen - goede kontakluele eigenschappen - accuratesse - zelfstandigheid en flexibiliteit Telefonische of schriftelijke sollicitaties te richten aan: Mej. M. Varkevlsser. AUTOBEDRIJF BELLCAR Valkenburgseweg 28A 2223 KD Katwijk ERC3 Telefoon 01718-71961 IEèhAUH

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18