J 'Meer politie, minder hondepoep op straten' Gemeente: 'Sommige problemen keertje bekijken' 'Start '86'uitgroeien tot jongerenclub in Leiderdorp Inbrekende broers betrapt door politie in Wassenaar Oegstgeest krijgt Europa TV en Filmnet Vrouwen spuien wensen en klachten Voorschoten krijgt 'Ronde' CORRESPONDENTEN (m/v) Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Vier dagen lopen of zwemmen Pandaprijs Jozefschool Bodegraven CDA vergadert en viert feest PAGINA 2 DONDERDAG 29 MEI 198| WASSENAAR - De Wassenaarse politie heeft gisteravond laat twee Haagse broers aangehouden, de één 26 en de ander 24 jaar oud, net op het moment dat zij een radio- en televisiezaak aan de Langstraat wilden binnendringen. De broers waren al tot de berging van de winkel gekomen. De deur van deze ruimte was niet goed afgesloten zodat er niets hoef de te worden opengebroken. In de berging was niets van hun gading. De twee wilden zich net met de toegang tot de winkel gaan bemoeien, toen een patrouilerende poitie-eenheid ten tonele ver scheen. Deze was gewaarschuwd door omwonenden die op hun beurt achterdochtig waren geworden door het gerommel dat zij hadden gehoord, afkomstig uit de berging. OEGSTGEEST - Niet Europa TV en Omroep Rijnland zullen hun programma's kunnen doorgeven in Oegstgeest op de in deze ge meente te realiseren twee nieuwe kanalen, maar Europa TV en Film- net zullen er de beschikking over krijgen. Tenzij de gemeenteraad van Oegstgeest vanavond anders beslist. Eind oktober vorig jaar besloot de gemeenteraad de uitbreiding met twee kanalen tot veertien ten goede te laten komen aan de door gifte van programma's van Europa stellen voor het doorgeven van TV en die van een Infokanaal. Via abonnee-televisieprogramma's, het Infokanaal had onder meer Filmnet hoopt volgende maand te Omroep Rijnland de Oegstgeester kunnen beginnen met de uitzen- huiskamers binnen kunnen ko- dingen. Anno mei 1986 wordt echter ook de gemeente Oegstgeest gecon fronteerd met het besluit van het algemeen bestuur van de gemeen schappelijke regeling antenne energievoorziening Leiden en om geving om in het regionale hoofd- npt ppn kanaal ter beschikking te B en W van Oegstgeest, die de raad voorstellen akkoord te gaan met Europa TV en Filmnet, laten zich in het raadsvoorstel vooral po sitief uit over de mogelijkheid die bestaat om alle abonnee's te laten profiteren van invoering van abon- neetv en wel doordat Europa TV nu gratis aan het pakket kan y den toegevoegd. De N.V. Casema heeft eerder in een brief op deze mogelijkheid ge wezen. De vennootschap ziet mo gelijkheden om met de opbreng sten van verhuur van het kanaal aan Filmnet Europa TV gratis te bezorgen bij de Oegstgeestenaren. Voorwaarde is wel dat met zowel Filmnet als Europa TV akkoord moet worden gegaan. B en W van Oegstgeest gaan dus op die voor waarde in. VOORSCHOTEN - Meer bankjes en meer parkeergelegenheid in het Voorschotense centrum, filialen van Hema en Blokker en een uniforme winkelsluitingstijd. Een strakker politie-optreden en maatregelen tegen het hondepoepprobleem. Uit een Vrouwenraad enquête, die rond de jaarwisseling is gehouden, zou blijken dat aan deze zaken grote behoefte is bij vrouwen. te lang zijn. Om het hondepoepprobleem i te pakken moeten de viervoeters overhangend groen moet Voor- wen Advies Commissie schoten uit. En waar zijn de mooie Woningbouw Daarnaast laat volgens de onder vraagden de openbare verlichting nog wel eens te wensen over. Ge noemd worden de omgeving van het station en Bijdorpse stekken als Achterplein, Rietzangerpad, Koninklijke Marinelaan, Groen- vinkerf en Zwaluwweg. Ook het bezitters zouden verplicht moeten park rond Het Wedde en kinder speelplaatsen zouden te donker zijn. Het duurt ook vaak te lang gewenst. Het openbaar groen voordat defecte lampen in lan taarnpalen worden gerepareerd. 'Niet iedere vrouw voelt zich in Voorschoten veilig', heet het dan ook. Dat gevoel heeft tevens te maken met de Voorschotense verkeerssi tuatie. Voetgangersstoplichten staan te kort op groen voor oudere mensen die niet meer zo snel ter been zijn en er bestaan onveilige situaties op Leidseweg-noord, Ad miraal de Ruytersingel, Van Beet- hovenlaan, Prins Bemhardlaan en het kruispunt bij het cultureel cen trum. De uitritten bij de de Veurse- weg zijn eveneens gevaarlijk, ter wijl het ontbreken van aparte fiets paden het fietsen op drukke wegen gevaarlijk maakt. De politie moet meer surveille ren, vooral bij stations, fietsenstal lingen en telefooncellen, en sneller reageren op klachten en alarm, menigeen denkt. Wethouder Ook is een harder optreden ge wenst tegen slecht verkeersgedrag, de vlakte, slechte manieren en kwesties van openbare orde en vandalisme. Vol gens de nota vinden velen de reac tie van de politie 'te laks en te slap', onderzoek 'niet kwantitatief. "Het Wanneer een bewoner daar om geeft een beetje aan wat er zo leeft vraagt is een snellere service is ge- en bedoelt ook niet meer te zijn", wenst. De bereikbaarheid 's nachts spreekt hij vooraf. Directeur open- is 'onvoldoende'. bare werken, Bedet, zegt het wat Daarnaast hebben de dames en- sterker: de respons van dertig pro- kele 'speciale opmerkingen': 'Alle cent (250 vrouwen) op de enquête winkeliers zouden verplicht moe- vindt hij laag en hij wijst erop dat ten worden om in hun winkel een 70 procent wél tevreden is. Sommi- stoel, kruk of bank te plaatsen, zo- ge problemen kent de gemeente al, dat klanten die moeite hebben lan- zoals verkeersproblemen, en bomen langs de doorgaande wegen gebleven? Bij de Vrouwenraad zijn aange- vaker aan de lijn, dienen er meer sloten het CDA-Vrouwenberaad, plaatsen te komen om honden uit de Gereformeerde Vrouwen Ge- te laten en borden met het op- spreksgroep, het Katholiek Vrou- schrift'niet voor honden'. Honden- wengilde, de Nederlandse Bond bezitters zouden verplicht moeten van Plattelandsvrouwen, de Ne- worden zelf de ontlasting op te rui- derlands Christen-Vrouwenbond, Hondenbakken zijn dan ook de Nederlandse Vereniging van nst. Het openbaar groen zou Huisvrouwen, de Organisatie vaak saai zijn, terwijl het niet altijd Vrouwen in de WD, de Rode goed wordt onderhouden. Het Kruis afdeling Welfare en de Vrou- de Volgens veel Voorschotense t liggen en zich verspreiden i gaat de veegwagen te huizen staan. Zou het dan niet bij het station kunnen? Nee, zegt Be houder bevolken een bovenkamer det. Onder de grote transportlei dingen mag erg weinig. De ge meente heeft vroeger getracht een 'Wonen-werken-winkelen' heeft afgesloten terrein te vinden, maar hen bijeen gebracht. De vrouwen dat was moeilijk. De bedrijven la- onderstrepen praktische punten ten niet graag hun wagens buiten en willen niets slechts horen over het zicht staan, terwijl de kosten de apotheek, die langer open is dan hoog zijn: er dient te worden ge- menigeen denkt. Wethouder en zorgd voor verlichting, hekken en ambtenaren blijven bijzonder op struiken. Iedere gemeente zorgt toch zeker voor zo'n terrein?, wordt opgewor pen. Een vrouw heeft al Wethouder Van Dalen heeft het 'het rapportje' en noemt het gemeenten gewoond en "dit eerste gemeente waar niet zo'n ter- rein is. Het ontsiert", vindt zij. Een ander stelt voor het oude fietscros- sterrein te gebruiken. Een werklo ze zou best toezicht kunnen hou den. Voorzitter mevrouw Cremer vindt dat "wat gemakkelijk ge dacht" en ambtenaar Den Hartog belooft dat de "ideeën worden geïnventariseerd". buitenshuis werkende vrouwen is dat een groot probleem. Kan het een middag of avond open of dage lijks tot drie uur? Het is een zwaar probleem, volgens Van Dalen. Het gemeentehuis is betrekkelijk slecht bezet en de taken zijn ver zwaard. Maar het "zal zeker nog eens ter discussie komen, dat is al in het beleidsplan beloofd". Prak tisch stelt een dame hierop voor een ochtend dicht te gaan en een middag extra te openen. Vooral de maandagochtend zou zich hier voor lenen: "Dan is toch al niks open in het dorp". Van Dalen knikt vaag en schuift het probleem vooruit. In het 'nieu we gemeentehuis' is het idee mis schien beter te realiseren met een centrale receptie. Vrouwen lachen. wagen springt bij wanneer de men sen het vuil niet goed aanbieden of wanneer nachtvlinders en milieu vrienden een troep hebben achter gelaten. De dame die al in zeven gemeen ten heeft gewoond schudt haar hoofd. Zij ziet vanuit haar hoek huis keer op keer hoe de veegwa gen zonder ook maar een keer te stoppen langs de goot rijdt. En hij veegt niet eens. Dat moet zij zelf doen. Is het niet herkenbaar? Een hard gelach weerklinkt, en een •gekscherend 'stommerd'. Schamele entree Er volgt een overstap van wit naar groen. Waarom heeft Voor schoten zo'n schamele entree? Lei- "Tezijnertijd, tezijnertijd", heet het den en Leidschendam hebben dat smalend. De teleurstelling is niet veel beter aangepakt. Bedet ant- blijvend. De stemming verdwijnt woordt bedachtzaam. "Dat doet ge tijd te staan, hun wachttijd zit- den "zeker wel tend kunnen doorbrengen'. En: ken". 'Kan het ziekenhuisvervoer niet per wijk worden geregeld?'. Bo vendien vragen vTouwen zich af of er een plaatselijke ambulancepost kan komen. Nu zou de aanrijdtijd keertje beke- Gemeentehuis niet en wanneer het veegwagentje ter sprake komt, zijn de lachsalvo's talrijk. Iedereen had wel eens op gemerkt dat het ding wel erg y de vuilniswagen uitgaat, als Leiden, zeer bij de mensen die het groen onderhouden". Want zij kunnen er niets aan doen. Voorschoten heeft eenmaal niet die mogelijkheden bijvoorbeeld bij Andere zijn wat moeilijker op te lossen. Zo valt er niet zo gek veel tegen vrachtauto's in wijken te doen, wanneer ze niet vlak voor Dit blijkt ook duidelijk wanneer de gens Bedet gaat het om een mis- middagsluiting van het gemeente- verstand. Er zou zeker een systeem huis ter sprake komt. Zeker voor achter zitten. De r Lammenschansweg brede groenstroken aanwezig zijn. Van Dalen probeert de prestaties van buurgemeenten te relativeren de veeg- ("Het is alleen mooi bij de Lam- VOORSCHOTEN - De Ronde van Voorschoten, een wielerge- beuren voor liefhebbers, vete ranen en amateurs, wordt dit jaar op 5 juli gehouden. Het spits wordt die dag afgebeten met een zogeheten 'burgerron- de' over 30 kilometer. Die wordt om vijf uur verreden. Een uur later rijdt de categorie liefhebbers/veteranen vijftig ki lometer. Waarna om half acht de amateurkoers over 80 kilo meter volgt. De inschrijvingen zijn al be gonnen. Mensen die willen meedoen aan de burgerronde kunnen een inschrijfformulier halen bij Bar Bodega Harle quin of een kaartje sturen, voorzien van naam, adres en te lefoonnummer, naar het Wie- Iercomité Voorschoten, Post bus 135, 2250 AC Voorschoten. Deelnemers aan de andere koersen kunnen zich op de ge bruikelijke manier melden. Dat wil zeggen: via de officiële KNWU-startkaart, te sturen naar hetzelfde postbusnum mer. ADVERTENTIE De regioredactie van het Leidsch Dagblad zoekt op korte termijn actieve in Warmond en Voorschoten Van de correspondent(e) wordt verwacht dat hij/zij de gebeurtenis sen in het eigen dorp nauwlettend volgt, "tips" kan doorgeven en vergaderingen evenementen en wat dies meer zij verslaat. Het werk zal gemiddeld enkele uren per week beslaan. Schriftelijke reacties gaarne aan redactie regio Leiden, t.a.v. Miep de Graaff. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Postbus 54, 2300 AB Leiden. Postbus 54, 2300 AB Leiden VOORSCHOTEN/LEIDERDORP/ ZOETERWOUDE - Zowel lopend als zwemmenc kunnen inwoners van Voorscho ten, Leiderdorp en Zoeterwoude binnenkort aan een vierdaagse meedoen. In Voorschoten gaat het om dt avondvierdaagse die van 3 tot er met 6 juni wordt gehouden. Mer kan zich voor het wandelgebeurer vanavond en morgen inschrijver steeds tussen zeven en negen uur 'j avonds in de kantine van voetbal vereniging SVLV aan de Juliana van Stolberglaan. Er kan worden gekozen tussen vyf en tien kilome ter lange routes. De 15e avondvierdaagse in Lei 'derdorp wordt van 3 tot en met 6 juni georganiseerd. Ook hier gaal het om vijf of tien kilometer, daar naast is er voor de 'echte liefheb bers' een route van vijftien kilome ter uitgestippeld. De start vindt elke avond plaats tussen kwart voor zes en zeven uur op het Velocitas-terrein in sport park de Bloemerd. Voorinschrij ving is tot en met 2 juni mogelijk op de adressen Ridderhof 1, Coorn- hertdreef 36, Van Beinumsingel 10, Waterbieskreek 31, Beatrixstraat 22, Wederikkreek 5, Sternstraat 1, Eikenlaan 14 en Roerdompstraat 12 in Leiderdorp, alsmede bij de Patellabank 9 en Vuurbloem 2 in Leiden. Zoete rwoude In Zoeterwoude geen wandel-, maar een zwemvierdaagse. Van 2 tot en met 6 juni wordt deze gehou den in het kader van de Nationale Zwemvierdaagse in het zwembad aan de Nieuweweg. Tussen vijf uur en half zeven kan men daar terecht voor de eerste 1500 meter (drie da gen van 500 meter). De laatste 500 meter dient verplicht te worden af gelegd op vrijdag 6 juni, ook tussen vijf uur en half zeven. Kinderen tot en met 12 jaar kunnen 250 meter per keer LEIDERDORP - 'Start '86'. Zo luidt de naam van een nieuw initia tief voor 16- tot 30-jarigen in Lei derdorp. Een initiatief dat moet lei den tot de vorming van de eerste jongerenvereniging. Want juist voor jongeren is er bar weinig te doen in Leiderdorp, oordelen de bedenkers van Start '86. Of dat lukt in een dorp dat erom bekend staat niet snel ergens voor 'warm' te lopen? Een van de intia- tiefnemers van Start '86, Wilbert Collet, kan er nog geen zinnig woord over zeggen. "Of die jonge renvereniging er komt, hangt van niet van ons af, maar van de bezoe kers. Zij moeten die club gaan dra gen. Het is afwachten: iedereen weet dat het heel moeilijk is om mensen ergens enthousiast voor te krijgen", waarschuwt hij op voor hand. Aanleiding voor Wilbert Collet en een handjevol andere Leider dorpers om het voortouw te nemen was een jongeren-forumavond, die vorig myaar in de Menswording- kerk werd gehouden. Een van de stellingen die daar werden gedepo neerd was dat de kerk aan jonge ren weinig meer te bieden heeft. Een duidelijke conclusie werd er toen niet getrokken. Wel viel er de opmerking dat de jeugd zelf maar 'iets' moest bieden. Waarop het zestal Frank Beek, Kees van Bem- melen, Wilbert Collet, John Gerse, Annemiek Verheij en Helmie Vis de koppen bij elkaar stak en het idee lanceerde om avonden te gaan organiseren voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 30 jaar. Het be vorderen van contact op sociaal, cultureel en religieus gebied moest het doel van de avond zijn. Een mailing, verspreid onder zo'n 500 bij de Menswording ingeschreven Leiderdorpse jongeren, fungeerde als lokroep. Geen stempel De respons viel niet tegen. Onge veer zestig jongeren kwamen er cue eerste bijeenkomst in de aula van de Meyehof en een tweede avond, die volgens Collet al een stuk onge- dwongener was dan de eerste, bracht vorige week zo'n eenzelfde aantal mensen op de been. Mensen die naar muziek luisterden, een praatje maakten en wat dronken. Meer niet. Nog niet ("we willen de mensen ook niets opdringen"). Het is de bedoeling dat er thema-bij-, eenkomsten komen en dat er apar te groepen komen om bijvoorbeeld een toneelafdeling op te richteiy Dat, kortom, Start '86 een echte jongerenvereniging wordt. Maar zo ver is het nog niet. Voorlopig moet er nog .wat 'ge kneed' worden aan de doelgroep. Dertig jaar is de leeftijdsgrens van de vereniging in spé, maar voorals nog bestaat het grootste deel van de bezoekers uit jongeren die pak weg tien jaar jonger zijn. Jammer, oordeelt Collet. "Terwijl dat niet hoeft. Ik bedoel: als je zo'n avond zo probeert aan te kleden dat er niet echt disco wordt gedraaid en ook geen stijve muziek, dan moet iedereen zich toch thuis voelen?" Verder moet duidelijk worden dat de beoogde groep niet per se kerkelijk gebonden hoeft te zijn, benadrukt Collet, die bang is om nieuwsgierigen af te schrikken. Dat de mailing naar leden van de Menswording werd gestuurd komt alleen "doordat je ergens moet be ginnen". Juist om geen kerkelijk stempel opgedrukt te krijgen, mijdt men 'de Menswording' als ontmoetings plaats voor de adspirant jongeren vereniging. Naarstig zoekt men naar een eigen ruimte. "Maar dat is in Leiderdorp moeilijk te realise- Positief Collet heeft van de kant van de bezoekers praktisch alleen maar positieve reacties gekregen op zijn 'geesteskind'. Schier in tegenstel ling daarmee staan de reacties van het Leiderdorpse bedrijfsleven, via een mailing om financiële steun gevraagd. Reacties: nul komma nul. Via bevriende bedrijven wis ten Collet en de zijnen alsnog zo'n duizend gulden te vergaren. Vol doende om mee te beginnen. In de toekomst hoopt men de baromzet als melkkoetje te kunnen gebrui ken én men zoekt nog verder naar sponsors. Op 20 juni organiseert 'Start '86' een derde avond in de Meyehof aan de Vronkenlaan. Een country- en westernband maakt dan zijn op wachting. Na een vakantiestop hoopt men de draad in september weer od te pakken. UTRECHT (ANP) - De Jozefschool uit Bodegraven heeft woensdag op Kasteel Groeneveld in Baarn als eerste de dit jaar ingestelde Panda- prijs van het Wereld Natuur Fonds gekregen. Zij ontving de prijs voor het opknappen van een geheel ver waarloosde kloostertuin. Het idee van de prijs voor de bes te opzet van een project over de be scherming van de natuur en de zorg voor het milieu door scholen ontstond ongeveer een jaar gele den tijdens een gesprek tussen mi nister Winsemius (milieubeheer) en het WNF, aldus WNF-directeur Halbertsma. De prijs werd uitge reikt door plaatsvervangend direc teur-generaal voor de milieuhygië ne mr. F.W.R. Evers bij afwezig heid van de in Rome verblijvende minister Winsemius. DONDERDAG Leiden Filmhuis LVC - Breestraat 66. film 'M riel ou le temps d'un retour', 20 e Laktheater - Toneelschuur-produkl 'Siliconen', 20.30 uur. Schouwburg - Leidse Chansonwee 20.15 uur. Fraktiëkamer PvdA - Breestraat 125. loop-spreekuur, 19-21 uur. Instituut Burgerraadslieden - Br straat 92, spreekuur van 18.30-20 uui Breehuys - Breestraat 19, spreeku VVDM, 19-22 uur. Troef - Stationsweg 32, voorlichting begeleiding dienstweigeren, 20-21 uur, inl. 149324/216180. LWH - Langegracht 65, soos, 21-1 uu Oegstgeest Gemeentehuis - Wilhelminapark, raad vergadering, 19.30 uur. Voorschoten Ambachtshuis - Baljuwzaal. Voorstraa lezing schrijver Herman Pieter de Bot 20.30 uur. Moeder Godskerk - B.S. v.d. Oyelaa eucharistieviering met bisschop Ba 19.30 uur. gevolgd door informele moeting in Bondsgebouw aan Lei Kantine SVLV - Jul. van Stolberg! inschrijven avondvierdaagse, 19-21 u Zoeterwoude Gemeentehuis - Noordbuurtseweg, meenteraadsvergadering, 20 uur. Leiderdorp De Menswording - Heelblaadjespi voordracht 'Job', 20 uur. Gemeentehuis - Statendaalder, vergadj ring raadscommissie sport en welzi 20 uur. menschansweg") en Bedet stelt voor dat de gemeente bloembak ken koopt, waar de buurten vervol gens voor zorgen. Van Dalen mompelt dat dat aar dig zou zijn, waarop de ambtenaar om geduld vraagt: "Er was eens een jonge wethouder. Hij wilde al les. Ik zei: kijk eens uit mijn raam naar het Berkhoutpark. Dat heeft veertig jaar geduurd voordat het zover kwam. Hij antwoordde: 'Ik begrijp het' De vergadering loopt op zijn eind en de voorzitter vraagt Van Dalen wat er nu verder moet ge beuren. Hij vindt dat men op de goede weg is door het rapport op te zenden aan besprokenen. Enige reacties zijn al binnen. Zo voert de apotheek aan dat nu al tot zeven uur 's avonds recepten kunnen worden afgehaald. Voorzitter Cre- mers legt uit dat dergelijke fouten in het systeem zitten. Zodra enige vrouwen iets hebben opgemerkt, komt het in het rapport. Het blijkt niet altijd te hebben gewerkt. De vrouw van de zeven verhuizingen had samen met twee anderen iets over de gevaarlijke situatie op de Raadhuislaan geschreven/Het was niet in de nota gekomen. Waarvan acte. VRIJDAG Leiden Clubhuis Matilo - Zaanstraat, volksdi sinstuif voor ouderen, 14 uur. Oegstgeest Rijnlands Lyceum - culturele slotm: dag actie 'Oegstgeest tegen aparthei video, 14.15 uur, om 15 uur voordracj st dichter Vernie February. Onderscheiding j Directeur A.P.F. Moussault vaj de Angela Stichting en Huize Uii j sula in Nieuwveen heeft vandaaï uit handen van burgemeestef Schoute van Wassenaar (Mous saults woonplaats) de onderschep ding van Officier in de Orde vaii Oranje-Nassau ontvangen. Dit gel beurde in het restaurant van Huizé Ursula aan de A.H.Kooistraat irj Nieuwveen. Moussault, die al vijf. tien jaar directeur is, bekleedt zijn functie tot 1 juni, wanneer hij plaats maakt voor drs. E.Burer en drs. J.T.M. Hofhuizen. Gemeentesecretaris De Voorschotense gemeenteraad) mag gemeentesecretaris G.A. de Graaff 'op de meest eervolle wyze ontslag verlenen als secretaris, onder dankzegging voor de vele en uitne mende diensten als zodanig bewe zen'. B en W stellen dat zo voor om-l dat 'deze buitengewoon gewaar .deerde functionaris' een benoe ming tot gemeentesecretaris heeft aanvaard in Alphen aan den Rijn Het ontslag 'moet 1 juli ingaan. Veertig jaar T.G. Overmeer krijgt 3 juni receptie aangeboden van de ge meente Voorschoten. De man is veertig jaar in overheidsdienst en werkt in Voorschoten by de direc tie openbare werken, afdeling gas, water en elektriciteit. De plaats van handeling is het cultureel trum tussen 17.00 en 18.00 uui D66 Tussen de verkiezingen voo meenteraad en Tweede Kamer koos D66 Voorschoten het volgen de nieuwe bestuur: voorzitter Yvonne Molenkamp-Beauchez, penningmeester Marcel Cram- winckel en secretaris Loes van dei Valk. De gewezen voorzitter, me vrouw E.J. Mulder, zet na de ver kiezingswinst haar politieke carriè re voort als tweede raadslid naast leider J. Aikens. ZOETERWOUDE - Het CDA Zoe terwoude houdt op 10 juni in Don Bosco een algemene ledenvergade ring. De avond krygt een feestelijk tintje: het CDA zegt alle reden tot feestvieren te hebben omdat vori ge week bij de landelijke verkiezin gen meer dan de helft van de Zoe- terwoudse bevolking op Lubbers en de zijnen heeft gestemd. De ver kiezingsuitslag was, zo berekende het CDA, in Zoeterwoude goed ge weest voor een extra raadszetel LEIDSCH iÉS DAGBLAD GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel van maandag t/m vrijdag lussen 18.00 - 19.30 uur. telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19.30 uur alsnog bij u bezorgd. 's Zaterdags kunt u bellen van 12.00-13.00 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 13.00 uur alsnog bij u bezorgd. Kantoor Lelden: 071-144941, maandag t/m vrijdag van ^08.00- 18.00 uur

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2