<4 beginnende assistenten accountant m/v uitzendbureau de koning s*k ELKE ZATERDAG I VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI VAKATURES! NEUTEBOOM FILIAALHOUDER LERAAR SEKRETARESSE W8SSÊISÊÊ SU? II 5 Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 m KAAS-DELICA SHOP heeft op korte termijn plaats voor een jonge energieke verko per die opgeleid wil worden tot Schriftelijke sollicitaties richten aan Neuteboom Kaas-Delica Shop, Haarlemmerstraat 187 2312 DP Leiden. SCHOOI. «Katwijk" lividuccl technisch onderwijs Wegens vertrek van de huidige leraar gevraagd ELEKTROTECHNIEK (M/V) per 1 of 12 augustus 1986 in een volledige betrekking met uitzicht op een vaste aanstelling. Onbevoegden worden van harte uitgenodigd mee te sol liciteren. Voor ons is vakbekwaamheid en omgaan met jeugd be langrijk. - protestants christelijke levensovertuiging - kerkelijk meelevend. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen in te zenden aan het schooladres. Inlichtingen verstrekt de direkteur J. van 't Veld, tel. 01718-13128 school, 01718-27259 thuis. GEMEENTE LEIDERDORP De hoofdafdeling bestaat uit de afdelingen Welzijn, On derwijs, Sociale Zaken en Personeelszaken. De sekreta- resse ressorteert rechtstreeks onder de hoofdafdelings chef. Tot de taken behoren onder meer: - de postbehandeling; - de voortgangscontrole; - het verzorgen van afspraken en bijhouden van de agenda van de hoofdafdelingschef; - het opstellen van vergaderschema's; - het zelfstandig voorbereiden, verslaan en uitwerken van vergaderingen; - het zelfstandig uitwerken van notities. Vereisten: Om deze funktie naar behoren te kunnen vervullen wordt gedacht aan een sekretaresse, beschikkend over: - een vooropleiding HAVO/VWO; - een sekretaresse-opleiding; - een goede beheersing van de Nederlandse taal; - goede contactuele eigenschappen; - bij voorkeur ervaring in met name het notuleren en uitwerken van vergaderingen; - bereidheid tot het bijwonen van avondvergaderingen. Arbeidsvoorwaarden - het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing en bedraagt minimaal 2175,- en maximaal 3271,- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voorts heeft de gemeente een systeem van variabele werktijden. Informatie: Meer informatie over deze funktie kan worden ingewon nen bij de huidige sekretaresse mw. C. van der.Hoeven, tel. 071-899261,1st. 222. Sollicitaties: Sollicitatiebrieven kunnen bin nen 7 dagen na het verschij nen van dit blad worden ge richt aan burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leider dorp." Wij zijn een moderne orga nisatie van registeraccoun tants met 25 vestigingen in Nederland en tevens internationaal werkzaam. Binnen het boeiende ter rein van de accountancy met zijn vele facetten, is sprake van een eigen filo sofie die zich o.a. mani festeert in een volledig eigentijdse aanpak en een ruime mate van zelfstan digheid voor onze mede werkers. Er wordt in kleine teams gewerkt, waarbinnen ieder z'n eigen verantwoordelijk heid heeft. Wij hebben behoefte aan voor ons kantoor Leiden. Zij zullen worden inge schakeld bij de uitvoering van gevarieerde en interes sante kontrolewerkzaam- heden voor onze kliënten. Ruime ontplooiingsmoge lijkheden zijn aanwezig voor aktieve jonge mensen, leeftijd 18 - 20 jaar, met een basisopleiding op VWO-, of HEAO-nivo. Hun studiezin wordt on dersteund door een konti- nu kursusprogramma bin nen onze organisatie. Geboden wordt een goed salaris, uitstekende sekun- daire arbeidsvoorwaarden en een studiekostenver goeding. Wij zien uw schriftelijke sollicitatie gaarne tege moet aan ons kantoor Zoeterwoudsesingel 50, 2313 EK Leiden. Als u prijs stelt op nadere informatie of een oriënte rend gesprek, kunt u tele fonisch kontakt opnemen met de heer A. de Jong, telefoon 071 - 144451. de Tombe/Melse co accountants 25 vestigingen in Nederland in internationaal verband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland AUTOSLOPERIJ GEBR. OPDAM B.V. r spoedige indiensttreding MEDEWERKERS VOOR HET DEMONTEREN VAN SCHADE-AUTO'S vraagt (m/v): Typiste moderne talen Voor een relatie in Lisse zoeken wij per direkt voor hele dagen een typiste. Tot de werkzaamheden behoren ondermeer het typen van offertes en de corresponden tie in voornamelijk de Duitse taal. Ervaring met tekst- verwerkende apparatuur is een pré. Deze baan is voor een langere periode. Administratief medewerker op PD nivo Voor een relatie in Zoeterwoude zoeken wij met ingang van 23 juni een administratief medewerker. Tot de werkzaamheden behoren het koderen van debiteuren en krediteuren-gegevens en het invoeren in een kom- puter. Enige ervaring met het werken op een terminal is gewenst. Secretaresse Voor een relatie in Leiden zoeken wij per direkt voor 2 dagen in de week een secretaresse. Ervaring met een tekstverwerker, IBM PC programma DW3, is vereist. Tekstverwerkster Voor een relatie in Leiden zoeken wij voor de periode van 2 tot 27 juni voor halve dagen een typiste voor het typen van rapporten. Ervaring op een tekstverwerker, OCE, is vereist. Geïnteresseerd in één van deze banen? Bel ons dan maandag óf kom even langs! Gespecialiseerd in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 231JT Leiden Telefoon 071-144 143 Torro in Katwijk geniet een grote popu- larteit. Dat is niet onlogisch als u weet dat dit een van de grootste en meest veelzijdige su permarkten is in deze omgeving. Daarnaast is het algemeen bekend dat Torro een bijzonder laag prijspeil heeft. Op dit moment wordt er in Torro hard gewerkt aan het interieur. De zaak krijgt een moderner jasje, de indeling wordt waar nodig verbeterd, het assortiment wordt nog eens kritisch onder de loep geno men. De gedaantewisseling van Torro heeft z'n reden. Al ruim een jaar waait er bij Torro ach ter de schermen een nieuwe wind. Dat heeft alles te maken met een gewijzigde opstelling van de konsumént. Steeds meer let de huis vrouw van vandaag op kwaliteit. Vooral in de versafdelingen van supermarkten wordt dat gevoeld. Natuurlijk blijft ze gevoelig voor scherpe prijzen en interessante aanbiedingen, maar goede kwaliteit staat toch nummer een op haar verlanglijstje. Wil Torro zijn populari teit verder uit kunnen bouwen, dan zal kwali teit in de winkel een steeds grotere rol moe ten gaan spelen. In de versafdelingen, in de specialiteiten-afdelingen, bij de gewone dage lijkse boodschappen en in de non-food- afdelingen. Kwaliteit houdt echter meer in dan een kist vol puntgave appels, een kilo onberispelijke spruitjes of een pot verrukkelijke aardbeien jam. Kwaliteit wil ook zeggen: een prettige sfeer in de winkel, een volledig assortiment, een aantrekkelijk prijspeil, maar ook goed ge motiveerde, hardwerkende en hulpvaardige medewerkers. Mensen die passen bij het kwa liteitsdenken van Torro. In de vernieuwde Torro kunnen ongeveer dertig medewerkers extra aan de slag. We zoeken goede medewerkers voor diverse funkties. Hieronder ziet u een overzicht van de diverse mogelijkheden. Voor het filiaal Torro te Katwijk zoeken wij: 1e Verkoper m/v (vanaf 20 jaar) Als 1 e verkoper valt de hele afdeling onder uw beheer. Van het bestellen, presenteren en verkopen van de produkten tot het leidinggeven aan en het instrueren van uw medewerkers. Wij zoeken een enthousiaste jonge man of vrouw. Een middelbare vooropleiding is ge wenst doch niet vereist. We hebben een 1e verkoper nodig voor de afdelingen Aardappelen-Groente-Fruit en Vleeswaren. 1e Medewerker m/v (vanaf 20 jaar) Als 1e medewerker valt een hele afdeling on der uw beheer. Leidinggeven en het instru eren van de medewerkers op de afdeling is de belangrijkste taak. Samen met hen bent u verantwoordelijk voor het bestellen, en pre senteren van de produkten. We hebben een 1 e medewerker/ster nodig voor de Zuivel/diepvries, Droge Kruideniers Waren en Non-Föod. Een middelbare vooropleiding is gewenst doch niet vereist. Bent u geinteresseerd voor de funktie van 1e verkoper of 1e medewerker, schrijf dan een brief naar Torro, Postbus 32, 2130 AA Hoofd dorp, t.a.v. de heer L. Lieverse. Vermeld in de linkerbovenhoek van de envelop ons vakatu- renummer LL 2251 Bediende/verkoper m/v (vanaf 16 jaar) Uw taak bestaat voornamelijk uit het verwer ken en presenteren van de goederen in de winkel o.a. op de afdelingen Aardappelen- Groente-Fruit, Zuivel/diepvries, Droge Kruide niers Waren, Non-Food, Voorverpakt Vers Vlees en Vleeswaren. Het is mogelijk om d.m.v. een studie door te groeien naar andere funkties. Een opleiding op LBO-nivo is vereist. Deze funktie is zowel voor parttime (13 tot 24 uur per week) of fulltime (32 uur per week). Medewerker Huishoudelijke Dienst m/v U zorgt voor een lekker kopje koffie voor uw kollega's en ook voor de hygiëne in het filiaal. Het betreft een funktie voor 32 uur per week. Leeftijd vanaf 16 jaar. Vulploegmedewerker m/v In deze funktie ben je 2 avonden per week bezig met het aanvullen van goederen in de winkel. Leeftijd vanaf 18 jaar. Kassières Een verantwoordelijke funktie voor meisjes met een LBO- of Mavo-opleiding, die snel en nauwkeurig zijn. Leeftijd: 16-22 jaar. Dit is een funktie van 13- 24 of 32 uur per week. Hulpkrachten Op koopavonden en/of zaterdagen assisteren de hulpkrachten om het vele extra werk in de winkel op te vangen. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Dit is een parttime funktie voor maximaal 12 uur per week. Als u in een van deze funkties geïnteresseerd bent, stuur dan onderstaande bon op naar Torro, postbus 32, 2130 AA Hoofddorp, t.a.v. de heer L. Lieverse. Vermeld in de linkerbo venhoek van de envelop het vakaturenummer LL 2251. Naamm/v Adres Woonplaats Postcode Geb. Datum Opleiding Werkervaring Interesse voor de funktie:* Bediende/Verkoper parttime fulltime Medewerker Huishoudelijke Dienst Vulploegmedewerker Kassière parttime Dfulltime Hulpkracht 'aankruisen wat van toepassing is.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18