mededelingen gemeentebestuur 26 t/m 30 mei '86 Gemeenteraad Maandag 26 mei a.s. om 20.00 uur Agenda: Benoeming plaatsvervangende raadsle den (c.q. wethouders) in diverse besturen en commissies Rechtsvorm Energiebedrijf Rijnland Volkshuisvestingsplan Collegeprogramma 1986-1990 Bouw 53 woningwetwoningen aan de Lan- gegracht (voormalig terrein Clos en Leem bruggen) Vervangingskredieten sportaccommoda ties Opheffen Saneringsbedrijf; intrekking Ver ordening op het beheer van het Sane ringsbedrijf. Raadsbesluit van 19 decem ber 1966. nr. 325 Aanvullende garantie geldleningen in 1986 door woningbouwverenigingen Renovatie en groot-onderhoud 51 wonin gen Kanaalstraat, Hartmanstraat (129) Renovatie en groot-onderhoud 113 wonin gen Trompstraat e.o. Afrekening I.S.R. c.a. Wijziging gemeentebegroting en begrotin gen takken van dienst 1986 (Ie algemene begrotingswijziging) Verzoeken van schoolbesturen om mede werking Bouwkundige voorzieningen s.o.-school De Brug Afwijzing verzoek om medewerking inrich ting directie- en lerarenkamer basisschool Valkenpad 7 Verplaatsing afvalstoffenbedrijf van de Zoeterwoudseweg 9 en 11 naar een be drijfsterrein in het gebied "De Hallen" Garantie geldlening Stichting Leidse Stu denten Huisvesting Garantie geldlening kruisvereniging Lei den Krediet inrichting Vrije School Leiden- Noord aan de Maresingel 19 Aangaan raamovereenkomst financiering kapitaaluitgaven met N.V. Bank voor Ned. Gemeenten Aankoop v.m. pand Drukkerij Brill aan de Oude Rijn 33A en 35 N.B. Voortaan zal een half uur voor afgaande aan elke raadsvergadering overleg plaatsvinden met fraktie- voorzitters (om 19.30 uur). Commissie vergadering Commissie voor financien, personeel en organisatie Maandag 26 mei om 19.00 uur in kamer 219 van het stadhuis. Agenda: Behalve de agendapunten die reeds in de andere commissies behandeld zijn komen aan de orde: Garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot 430.000,- aan de Kruisvereniging Lei den gevestigd te Leiden; Algemene Begrotingswijziging 1986; Aanvullende garantie voor de tijdige beta ling van rente en aflossing van geldlenin gen in 1986 voor een bedrag van 80.000.000,- aan te gaan door de wo ningbouwverenigingen inzake conversie Rijksleningen; Garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een lening groot 1.312.750,- aan de Stichting Leidse Stu dentenhuisvesting; Raamovereenkomst B.N.G.; Verhuring van de Berlagestraat 4; Bijsluiter O.G.B. Verkeers- en parkeervoorzieningen ten toonstelling "Schatten uit Turkije"; Bovenstaande vergadering is open baar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daar voor terecht in het informatiecen trum in de hal van het stadhuis. Overige vergaderingen Commissie voor het Psychiatrisch Zie kenhuis Endegeest Maandag 26 mei a.s. om 17.00 uur in het ontspanningsgebouw van Endegeest. Agenda: Info-boekje Patiëntenvertrouwenspersoon Schrijven aan G.S. van Zuid-Holland over aanhaking Solglytt Vergaderdata tweede helft '86 bellen Werkgroep Transvaal Maandag 26 mei a.s. om 20.00 uur in buurthuis "Mierennest", Morsweg 59. Agenda: Geluidschermen langs spoorbaan Voortgang geluidswerende voorzieningen Churchillbrug e.o. Stand van zaken Rijnzicht 2 Planvorming terrein Wernink Verkeerssituatie Morsweg Raad van Advies voor Verkeers- en Ver- voersaangelegenheden Dinsdag 27 mei a.s. om 16.00 uur in de kantine van het Stadsbouwhuis Lange- gracht 72. Agenda: Verkeersmaatregelen inzake hoorproce dures Bijstellingsnota VCP Nota ouderen in verkeer Nota gehandicapten in verkeer Voor informatie kunt u bellen 254500. Projectgroep Beheer Fortuinwijk Woensdag 28 mei, 20.00 uur in het ge bouw van de Speeltuinvereniging Beatrix aan de Schubertlaan. Agenda: Verslag vergaderingen subgroepen - Groen en Spelen (28 april) - Voorzieningen (20 mei) Plan winkelcentrum Kennedylaan/ Brahmslaan Stand van zaken hoofdstuk 2 Beheerplan Werkgroep Pancras-Oost Donderdag 29 mei a.s. om 15.30 uur in de Pancrat op het Ir. Driessenpleln. Agenda: Stand van zaken - Mostert-complex - PTT-gebouw Middelstegracht - school Middelstegracht - Hof van Venetië Ontwikkeling Ir. Driessenplein Bouwplannen Voor informatie kunt u bellen 254506. Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Hoorzitting vrijdag 30 mei a.s. in kamer 219 van het stadhuis. Agenda: 9.30 uur: Bezwaarschrift tegen afwijzing op verzoek om een tegemoetko ming in de verhuis- en herinrich tingskosten 9.50 uur: Bezwaarschrift tegen afwijzing op verzoek om tegemoetkoming inzake geldelijke steun huisves ting gehandicapten/verhuis- en herinrichtingskosten 10.10 uur: Acht bezwaarschriften tegen de afwijzing op het verzoek om een eenmalige uitkering 1985 Hoorzitting vrijdag 30 mei a.s. in de Raad zaal van het stadhuis Agenda: 9.30 uur: Drie bezwaarschriften tegen de afwijzing op het verzoek om een eenmalige uitkering 1985 10.00 uur: Bezwaarschrift van mevrouw König-Quartel tegen beëindi ging registratie als woningzoe kende 10.20 uur: Bezwaarschrift van de heer Heugten tegen beëindiging van de registratie als woningzoeken de 10.40 uur: Bezwaarschrift van de heer Tan tegen afwijzing op verzoek om een nieuwbouwwoning Voor informatie kunt u bellen 254168. Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht in het informatie centrum in de hal van het stadhuis. Diversen Informatieavond voor de be woners van de Zeehelden buurt Op woensdag 28 mei a.s. zal een infor matieavond worden gehouden in het speel tuingebouw Ons Eiland aan de Korte- naerstraat, aanvang 20.00 uur. Op deze avond zal een toelichting worden gegeven op de woningbouwplannen aan de Evertsen- straat hoek Tasmanstraat en aan de Korte- naerstraat nabij de Bontekoestraat. Even eens zal op deze avond de inrichting buurt- park Tasmanstraat 1ste fase worden gepre senteerd. De omwonenden hebben een uit nodigingsbrief voor de avond ontvangen. Andere belangstellenden zijn harte wekom. Informatieavond Ir. Driessen plein Donderdag 29 mei a.s. zal in de voormalige school Middelstegracht 5-7 een informatie avond gehouden worden over de bouwplan nen voor het Ir. Driessenplein (Marca-win- kel, parkeergarage, kantoren en woningen). De bijeenkomst begint om 21.00 uur. Vanaf 20.30 uur kan men de tekeningen komen bekijken. Van de kant van de gemeente en de betrokken architecten zal uiteengezet worden hoe de plannen zich sinds de vorige informatieavond in januari jl. ontwikkeld heb ben en hoe de verdere procedure zal zijn. Vanaf maandag 26 mei a.s. liggen de bouw plannen ter inzage (zie rubriek "bouwplan nen"). Voor nadere informatie kunt u bellen 254506. Herbestrating Patellabank Deze week is een begin gemaakt met de herbestrating van de Patellabank (Meren- wijk). E.e.a. geschiedt in het kader van het jaarlijks gemeentelijk groot-onderhoudspro- gramma. De aannemer (firma de Bolster) zal mogelijk vier werkweken nodig hebben om het karwei af te ronden. De Patellabank wordt in oude situatie herbestraat. Gemeentelijk toezichthouder is de heer J. v.d. Meer, opzichter bestratingen. Dage lijks is hij ter plekke bij de werkzaamhe den. Telefonisch is hij bereikbaar In het Stadsbouwhuis, 254602. Bewoners van de Patellabank kunnen met vragen over de werkzaamheden of problemen over de uit voering bij hem terecht. Noordelijke rijbaan Lange- gracht tijdelijk afgesloten l.v.m. werkzaamheden voor de stadsverwar ming zal de noordelijke rijbaan van de Lan- gegracht tijdelijk afgesloten zijn. Het gaat om het deel tussen het gebouw van het Energie bedrijf Rijnland en het Stadsbouwhuis. Om de overlast zoveelmogelijk te beperken be ginnen de werkzaamheden op maandag avond 26 mei om 18.00 uur en eindigen op woensdagochtend 28 mei om 07.00 uur. Er zal dus voornamelijk 's nachts gewerkt wor den. Alleen op dinsdag 27 mei wordt er over dag gewerkt. Het verkeer uit beide richtingen zal gebruik kunnen maken van de zuidelijke rijbaan. Via een zgn. "bouwverkeerslicht" zal het autoverkeer geregeld worden. Het fietsverkeer zal zoveelogelijk de normale route kunnen volgen. Uitslag verkiezing leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal Proces-verbaal ter inzage De voorzitter van het hoofdstembureau voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal in kieskring VII (Leiden), brengt, ter openbare kennis, dat het proces-verbaal van de heden gehouden zitting van het hoofdstembureau ter vaststel ling van de uitslag van de op 21 mei j.l. ge houden verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal bij de directie Burgerzaken van de gemeente Lei den ter inzage ligt. Dit ter voldoening aan het bepaalde in artikel M 6. 1e lid van de Kies wet. Belangstellenden kunnen zich met betrek king tot het vorenstaande vervoegen bij de directie Burgerzaken, kamer 10 van het stadhuis, hiertoe geopend op maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 15.00 uur. Voorlichtingsbijeenkomst Rijkssubsidieregeling restau ratie monumenten Per 1 januari 1986 is de Rijkssubsidierege ling Restauratie Monumenten (RRM) van kracht geworden. Deze regeling houdt o.a. in dat rijkssubsidie voortaan alleen mogelijk is als het betreffende monument voorkomt op het door de gemeenteraad vast te stellen restauratieprogramma voor de komende vijf jaar. Oproep In verband hiermee heeft de gemeente in maart j.l. een oproep geplaatst waarin be langhebbenden werden uitgenodigd om res tauratieplannen voor de komende vijf jaar mee te delen. Voor alle duidelijkheid: het gaat daarbij alleen om door het Rijk be schermde monumenten. Voorlichtingsbijeenkomst Voor degenen die, mede naar aanleiding van de oproep, restauratieplannen hebben aangemeld organiseert de gemeente een voorlichtingsbijeenkomst. De bijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 30 mei a.s. in de kantine van het Stadsbouwhuis, Lange- gracht 72 en begint om 15.30 uur. Nieuwe huursubsidie periode 1986-1987 Op 1 juli a.s. gaat zoals bekend het nieuwe huursubsidietijdvak 1986-1987 in. Om voor huursubsidie in aanmerking te komen moet aan een aantal voorwaarden worden vol daan; de aanvrager moet 18 jaar of ouder zijn; - huurder zijn van een zelfstandige woning of een wooneenheid. Zelfstandige woningen zijn eengezinswoningen, appartementen, flats en andere woon ruimten met een eigen voordeur, keuken, toilet en wasruimte. Een wooneenheid bevindt zich in een door de minister aangewezen woongebouw. - De aanvrager(ster), diens partner of huisgenoot mag voor het jaar 1985 niet in de vermogensbelasting vallen - Verder wordt gekeken naar de huurprijs van de woning waarvoor huursubsidie aange vraagd wordt en het inkomen Inkomen is bepalend Het gezamenlijke inkomen van de aanvrager, partner en/of huisgenoten is bepalend voor de subsidie. Het inkomen van de partner wordt geheel meegeteld. Van het inkomen van de huisgenoten (inwonende (klein)kinderen, pleegkinderen, aangetrouwde kinderen, broers, zusters en (groot)ouders van de aanvrager en/of partner) wordt maxrmaal 7.000,- per persoon niet meegeteld. Het inkomen van inwonende kinderen waarvoor kinderbijslag wordt ontvangen blijft geheel buiten beschouwing. De inkomens van huisge noten moeten op een apart formulier worden ingevuld. Wijzigen tijdens het subsidietijdvak De situatie waarin de aanvrager, de partner en/of de huisgenoten zich bevinden op 1 juli 1986, of bij verhuizing de datum waarop de huur van de woning is ingegaan, geldt in principe voor het gehele subsidietijdvak. Hiervan kan alleen worden afgeweken; - als u verhuist: U kunt dan een nieuwe aanvraag indienen voor de nieuwe woning; - als de huur van de woning tussentijds met 50,- of meer per maand wordt verhoogd of verlaagd; - als de definitieve huurprijs tenminste 12,- per maand verschilt ten opzichte van de voorlopige vastgestelde huurprijs Voor 1 januari 1987 aanvragen Als u op 1 juli 1986 huurder van de woning bent, moet u het formulier voor 1 januari 1987 bij gemeente of, in geval van huurmatiging. bij de verhuurder inleveren. Als de huur na 1 juli 1986 is ingegaan, moet het formulier zijn ingediend binnen zes maanden nadat de huur van de woning is ingegaan. Huursubsidie via huurmatiging???? Indien de verhuurder daaraan meewerkt, kan men gebruik maken van de mogelijkheid om de huursubsidie direkt van de huur in mindering te laten brengen. Men betaalt dus maandelijks een lagere huur. De aanvraagformulieren moeten dan bij de verhuurder worden ingediend. Voor huurders van één van de Leidse woningbouwverenigingen gaat deze huurmati- gings-regeling via de (C.B.W.) Centrale Boekhouding voor Woningbouwcorporaties, Wil lem Barendszstraat 35, telefoon 213321. De C.B.W. is dagelijks geopend van 9 tot 12 uur. De maanden mei en juni ook 's middags van 13.30 tot 16.00 uur uitgezonderd de vrijdagmiddag. Gemeente schiet ook huursubsidie voor!!! Indien de verhuurder niet wil of kan meedoen aan de regeling huurmatiging dan bestaat de mogelijkheid dat de gemeente de subsidie voorschiet, links bovenaan op de voorzijde van het aanvraagformulier dient in blokletters te worden vermeld Voorschot. Voor meer informatie hierover, kan men terecht in het Stadsbouwhuis, kamer 102 (1e etage) op werkdagen van 9 tot 12 uur. Waarop nog meer gelet moet worden!!! Let er vooral op. voordat het formulier ingeleverd wordt, dat alle handtekeningen (ook van de partner) op het formulier zijn gezet. Vergeet geen kopie van aangifte inkomstenbelasting over 1985 mee te nemen; een jaaropgave is ook goed. Wanneer het huursubsidieformulier bij de gemeente ingeleverd gaat worden, moet op pagina 3 van het formulier een verklaring van de verhuurder, ingevuld en ondertekend zijn. Op de achterkant van het formulier moet de aanvrager z'n giro- of bankrekeningnum mer invullen. Degene die sinds 1 januari of eerder uitkering ontvangen krachtens de Algemene Bijstandswet, moeten eerst de verklaring van de Sociale Dienst laten invullen. Dit is mogelijk tot en met 26 juni op de dinsdag, woensdag en donderdag van 13.30 tot 16.00 uur in het gebouw aan de Langebrug 60. Vanaf 27 juni is dit alleen mogelijk na een telefonische afspraak (tel. 251233) op de dinsdag, woensdag en donderdag tussen 11.00 en 12.00 uur). Waar formulieren verkrijgbaar en inleveren?? Huursubsidieformulieren zijn verkrijgbaar aan de informatiebalies van het stadhuis en stadsbouwhuis van 8.30 tot 16.45 uur. Inleveren kan uitsluitend in het Stadsbouwhuis bij de Direktie Volkshuisvesting (1e etage) kamer 102. Dagelijks is deze afdeling geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Telefonische informatie over huursubsidie in het algemeen kan verkregen worden tussen 9.00 en 16.00 uur onder nummer 254443 en 254618. Voorts zijn de medewerkers van de afdeling bereid te helpen bij (verder) invullen van het subsi dieformulier. De medewerkers van genoemde dienst verzoekt indieners van subsidiefor mulieren zoveel als mogelijk, zelf de nodige gegevens alvast in te vullen, dat voorkomt onnodige wachttijden. Wanneer uitbetaling?? Huursubsidie wordt iedere drie maanden overgemaakt via giro- of bankrekening. Voor schot huursubsidie wordt iedere maand overgemaakt via giro- of bankrekening. Aanvragen pas indienen als de nieuwe huur bekend is. .nf rrf.f V, 3e Heempark-rondleiding Zondag 25 mei a.9. om 14.00 u., op de laat ste zondag van de maand, is er weer een rondleiding in Heempark Leiden. Er begint nu weer van alles tegelijk te bloeien, ook de bomen. Met de maandelijkse rondleidingen kunt u de ontwikkelingen in het park samen volgen, van het voorjaar tot in de herfst. Al leen kan natuurlijk ook; het park is open van maandag t/m vrijdag van 8.30-17.30 u., en op zondag van 14.00-17.00 u. De rondleidin gen duren ongeveer 11/2 uur, staan onder leiding van gidsen van het IVN-Leiden (Insti tuut voor Natuurbeschermingseducatie) en zijn kosteloos. Het Heempark ligt aan de Oegstgeesterweg in Leiden. Aanmelding kursus windsur fen De direktie "Sport en Rekreatie" start in sa menwerking met Rekreatiecentrum "Vliet- land" een kursus windsurfen. De kursus zal bestaan uit: theoretische infor matie; les op de simulator; droog surfen; het leren op/aftuigen; onder leiding van deskun dige instrukteurs surfen op de "Plas". Plaats: Rekreatiecentrum "Vlietland". Kur- susduur: zes uur, verdeelt over twee avond en van drie uur. Benodigdheden: zwemkle- ding, handdoek en een paar boot of sport schoenen. Een vereiste is dat men kan zwemmen. De kursustijden zijn van 18.00 tot 21.00 uur. Aanvang van de kursus: dinsdag 9-6, don derdag 11-6-86; dinsdag 16-6; donderdag 18-6-86; dinsdag 23-6; donderdag 25-6-86. Het is mogelijk om bij voldoende belangstel ling uit te wijken naar andere dagen b.v. maandag en woensdag. Deelname mogelijk vanaf 14 jaar. De kennismakingskursus windsurfen kost 30,- p.p. Schriftelijk aanmelden bij de "Direktie Sport en Rekreatie", Groenesteeg 107 2312 SP Leiden t.a.v. Aad van der Luit, onder vermelding van de voorkeurs da tum en een tweede keus. Kennismakingskursus roeien De Direktie Sport en Rekreatie organiseert in samenwerking met roeivereniging Die Leythe een kennismakingskursus roeien. Onder leiding van ervaren instrukteurs wordt u in 4 lessen van ruim een uur de beginselen van het roeien aangeleerd. Er wordt gevaren in de vier met stuurman. De kursus wordt 's avonds gehouden gedurende de maand ju ni, u kunt kiezen uit de dinsdag- of donder dagavond. De kennismakingskursus roeien kost 25,- per persoon. Heeft u Interesse? Geeft u zich dan snel op bij de Direktie Sport en Rekreatie, tel. 141945. Volgende week zijn aan de beurt Wijk 9 en 11 maandag 26 mei Wijk 10 en 12 woensdag 28 mei Wijk 13 en 15 donderdag 29 mei Wijk 14 en 16 vrijdag 30 mei Bouwplannen iBurgemeestei' en Wethouders zijn van plan •de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: Besjeslaan 3a, vernieuwen tuinbouwkas Witte Rozenstraat 48, verbouwen woning J. v. Campenlaan/Berlagestraat, bouw 26 woningen Langebrug 60, uitbreiding kantoorgebouw Breestraat 29, vernieuwen achterbebou wing Ir. Driessenstraat/Hooigracht/Middelste- gracht/Oude Rijn. bouw winkels, parkeer garage, bedrijfsruimte, dansschool en kantoorruimte Bouw van 30 woningen langs de Oude Rijn en de Middelstegracht Nabij Ant. Kleynstraat, bouw peuterspeel plaats i.p.v. extra noodlokaal Van der Werfstraat no. 92/94, bouw 6 wo ningen en trafo Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Kanaalweg 46, uitbreiden woning met ver dieping ten behoeve van kantoorruimte Haag weg 51 tot en met 55, verbouwen en restaureren panden Haarlemmerstraat 225, verbouw winkel met bovenwoning Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 26 mei 1986 gedurende veertien da gen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Lan- gegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Tevens maken Burgemeester en Wethou ders bekend op 25 april 1986 een bouwver gunning te hebben verleend voor het ver bouwen van de panden Groenesteeg 90 tot en met 94. Tot 6 juni 1986 (te weten 30 dagen na het uitreiken van de vergunning) kunnen belang hebbenden op grond van de Wet AROB een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethou ders vn Leiden indienen. Welstands commissie Maandag 26 mei a.s. om 20.30 uur in kamer 12 van het "Gulden Vlies". Agenda: Behandeling ingekomen brieven 1achter Langebrug 99, nieuwbouw wo ningen (wijzigingstekeningen) 2. Verdamstraat 30, bouwen van een ber ging 3. Minnebroersgracht 6 t/m 26, verbouwen woningen 4. Handelstraat 12, verbouwen van de voorgevel 5. Hogewoerd 167, wijzigen voor- en ach tergevel 6. Sijthoffstraat 3, aanbrengen dakkapel (voorgeveldakvlak) en tuimeldakraam (in achtergeveldakvlak) 7. Zoeterwoudseweg 13 t/m 19, verbouwen woningen 8. Marowijnepad, bouwen van een clubhuis 9. De Waard 7, bouw van een opslagloods (eerste fase) 10. Javastraat 15, wijzigen raamindeling (voor- en achtergevel) 11Diamantlaan/Robijnstraat, uitbreiden school ("De Weerklank") met 2 noodloka- len 12. Terweepark (terrein AZL), wijzigingste kening inzake luifelconstructie tussen NS- station en nieuwbouw alsmede het plaat sen van een fietsenstalling nabij de zij-in gang van de nieuwbouw 13. Jan van Goyenkade 21-21A, vergroten dakkapel in voorgeveldakvlak 14. Hooglandse Kerksteeg 8, wijzigen on derpui voorgevel 15. Gloxiniadal 4, aanbrengen dakkapel in achtergeveldakvlak 16. Cornelie van Zantenstraat (Stevenshof- jespolder), bouw onderstation .t.b.v. de stadsverwarming 17. Da Costastraat, verbouwen en uitbrei den school (wijzigingstekening) 18. Wassenaarseweg, bouw bijgebouw voor een noodstroomagregaat ten behoeve van het onderdeel "Centocor" 19. Utrechtse Jaagpad 53, uitbreiden wo ning (achtergevel) 20. Cameliadal 5, wijzigen raamkozijnen achtergevel 21. Akenwerf 47, vergroten schuur 22. W. de Zwijgerlaan 44. uitbreiden school gebouw met 2 noodlokalen en een speel lokaal 23. Louis Elsevierstraat 6, aanbrengen van een dakkapel in voorgeveldakvlak en een tuimeldakraam in achtergeveldakvlak 24. Handelstraat 8. wijzigen raamkozijnen voorgevel 25. Antoinette Kleijnstraat 1aanbrengen van een erfafscheiding 26. Morsweg 131, aanbrengen van een dak kapel in het achtergeveldakvlak 27. De Ruyterstraat 31, wijzigen gevelaan zicht Munnikenstraat en tuinmuur 28. Haagweg 170, aanbrengen van een dak kapel in het zijgeveldakvlak 29. Evertsenstraat 99, aanbrengen van een bewegwijzering t.b.v. het "Olga" bedrijfs verzamelgebouw Bovengenoemde bouwplannen liggen maandag a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur ter inzage bij de secretaris van de welstands commissie, kamer 116a van het Stadsbouw huis, Langebracht 72. Voor telefonische in lichtingen en aanmelding spreekrecht kunt u bellen met telefoonnummer 254543, b.g.g. 254559.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 26