Jonkies van Koster 1 blijven op de been Sleutels redt het net niet. SJC geeft pijp niet aan Maarten Studenten verrassen KRV Knappe winst Lugdunum: 1-3 Valken neemt geen risico bij WDS Inspanningen Stompwijk zijn van geen belang PAGINA 16 DINSDAG 20 MEI 1980 D LEIDEN - De Sleutels redde het net niet. Dankzy het in degradatienood verkerende Valken '68 dat een week geleden de titelpretendent met een nederlaag opzadelde, startte De Sleutels tegen Berkel al uit een verloren positie. Hoewel in de Leidse annalen een 1-0 zege kon worden opgete kend, was de daaropvolgende kater niet te vermijden. Met een grafstem meldde de speaker na afloop van de wedstrijd dat koploper Zevenhoven (met een punt voorsprong) het duel tegen WDS in een 0-2 zege had omgezet. Alles voor niks dus en De Sleutels had het aan zichzelf te danken. Wie zo kort voor het einde de zaken aan het lot moet overlaten verdiend het niet om kampioen te worden. Ook tegen Berkel was het in eerste instantie niet te zien dat de thuisploeg meer aanspraak zou kunnen maken op de titel dan de op dezelfde hoogte bivakkerende Berkel. Vmi meet af aan had de bezoeker het initiatief, met in de hoofdrol middenvelder Jan Treurniet, die enkele malen de Leidse doelman Rob Groenendijk danig op de proef stelde. Zo moest de uitblinkende Groe nendijk tweemaal de spieren tot het uiterste strekken om schoten van Treurniet uit de bovenhoek te plukken. De Vlietploeg kon daar maar bitter weinig tegenover stellen en schrok als het ware van de brutale gast. In de 28ste minuut was het geluk wel erg op de hand van De Sleutels toen de technisch vaardige Treurniet in een solo in het Leidse strafschop gebied door Paul de Vos werd onderuitgehaald. Scheidsrechter zag ech ter niet wat vriend én vijand wel zagen en besloot de overtreding met de mantel der liefde te bedekken. Een aardig opstekertje derhalve voor de ploeg van trainer Jan van Bemmelen dat gaandeweg het duel toch meer greep op het spelverloop kreeg maar vooralsnog niet tot doelgerichte daden kon overgaan. Met Robert van der Mark voor de aan zijn oog geraakte Jan van den Berg was De Sleutels na de hervatting tot meer dadendrang bereid dank zij een aangepaste spelopvatting. En zowaar, dat leverde in de 48ste mi nuut een treffer op van De Vos die op aangeven van de driftig spelende Danny Minnema via de paal raak tikte (1-0). Dat moet bij Berkel als een stoot onder de gordel zijn aangekomen want de ploeg kwam na deze treffer niet meer tot een redelijk goed opge zette aanval. Uitgezonderd het schot van Hans Gilhuis in de 64ste mi nuut, waarbij Groenendijk wederom stijlvol redde, en een probeersel van Treurniet, kon het team van oefenmeester Arend van Bommel het niveau van voor rust niet meer halen. Van Bemmelen, die de 1-0 toch nog wat krap vond, poogde zelfs nog wat meer kopkracht in de voorhoede te gooien door Ronald Guldemees- ter in te wisselen voor de lange Marcel Groenendijk. De invaller hield in ieder geval de aandacht van de Berkel-defensie vast en ontlastte daarmee de in het centrum van de aanval operende Leo Compeer die naarmate de wedstrijd vorderde steeds lastiger voor tegenstander Gerard van Ruiten burg werd. Van Ruitenburg werd bijna het slachtoffer van een verre pass uit de Leidse defensie toen hij zich op de stuiterende bal verkeek dankzij Com peer. De Leidenaar liet de kans echter liggen, net zoals zijn ploeg dat deed tegen Valken, zo'n week geleden... RUUD PATTIAPON DEN HOORN - De kleuterklas van Clement Koster speelt komend seizoen hoogstwaar schijnlijk weer in de tweede klasse. De Lugdunum-jonkies bleven gisteren goed bij de les en behaalden een uiterst nuttige 1-3 zege op Den Hoorn. Daarmee sloegen de Leidenaars een gat van drie punten met SJC met nog twee wedstrijden (thuis tegen Lens en uit tegen SJC) in het vooruitzicht. Op papier ziet het er allemaal gunstig uit voor de groenwitten. i Eijgen zorgt voor opruiming i i de strijd tegen Berkel. "Maar zolang ik niet zeker weet dat we veilig zijn", temperde Clement Koster de feestvreugde, "dan ga ik mij niet rijk rekenen. Wij gaan ons concentreren op de eerstvolgende wedstrijd tegen Lens en pas wan neer die partij wordt gewonnen, dan zijn wij gered". Wijze woorden van de Haarlemmer, die als geen ander weer dat Lugdunum be schikt over een getalenteerd, maar uiterst kwetsbaar elftal. Zelfs een 0-3 voorsprong was gis- HAZERSWOUDE - Voorscho ten heeft de competitie afgeslo ten met een gelijkspel tegen Ha- zerswoudse Boys: 1-1. Voor bei de vierdeklassers stond er zater dag niets meer op het spel. Door de winst van koploper Zevenho ven op WDS (2-0) wist Valken*68 zich ook zonder de overwinning (1-2) by het reeds gedegradeerde CVC Reeuwijk al veilig. WDS vergezelt de Reeuwijkers naar de afdeling. Hazerswoudse Boys had in de eerste helft een aantal goede kan sen om de score te openen. Jan Plattaal, Bert Poot en Rienk Poort verschenen in gevaarlijke positie voor de Voorschotense doelman, maar beiden wisten het karwei niet af te maken. Meer succes had tien minuten voor tijd Paul Martens. Doelman Re- né de Graaf van Hazerswoudse Boys wist een schot van Marcel de Lubbe te keren, maar bij die actie kwam het leer voor de voe ten van de attente Martens: 0-1. Een strafschop van Ton Boger- man bracht de thuisploeg vlak r het einde op gelijke hoogte: Valken'68 had vorige week door de geslaagde 'coupe' tegen Sleutels de verlenging van het verblijf in de vierde klasse afge dwongen. Het slotduel met Reeuwijk was alleen belangrijk indien de nieuwe lijstaanvoerder een misstap zou maken tegen WDS. De Valkenburgers namen echter geen enkel risico en na men door Theo van Rijn al voor de rust de leiding. Van Rijn maakte het karwei na de pauze af (0-2). Reeuwijk wist nog tegen te scoren, maar de winst van Valke n'68 kwam daardoor niet in ge vaar. teren voor de Leidse youngsters geen reden om de rust in de tent te houden. Doelman Wim Eradus, laatste man Wim Oppelaar en spits Daan Kooimans probeerden hun zoveel jongere ploeggenoten te stu ren, maar de geschreeuwde aanwij zingen waren aan de sportieve kleuters niet besteed. "Het gaat al lemaal met vallen en opstaan bij Lugdunum", wist Koster. "Zo nu en dan raap je er weer eentje op die uit de koers is geraakt. Maar ik ver wijt die knapen niets. De club heeft nadrukkelijk voor de jeugd gekozen. Dan kun je dit soort potjes verwachten". Het was in Den Hoorn alles of niets met de klas van Koster. Aan vankelijk leek het op niets, want de thuisploeg kreeg in de openingsfa se via Toni Di Adario twee opge legde kansen. De vijandelijke spits mikte het leder in eerste instantie over het doel, de tweede inzet van Di Adario werd door Wim Eradus uit zijn doel werd geranseld. Waar mee meteen de man van de wed strijd is genoemd. De doelman had wat goed te maken, vond hijzelf, na een aantal minder gelukkige voor stellingen. Wim Eradus wilde en kreeg zijn revanche. De 32-jarige poortwach- LEIDEN - Na een eenjarig verblijf in de Leidse afdeling is Meerburg weer terug in de vierdeklasse KNVB. "En dat was toch echt niet de gedachte", aldus de Meerburg oefen- meester Mat Kantebeen. De triomftocht werd gisteren bezegeld in de wedstrijd tegen Oranje Groen dat met 5-0 onder de voet werd gelopen. De andere kanshebber Stompwijk- se Boys bleef tegen Warmunda op 2-2 steken. Kantebeen, die al eerder in de Leidse afdeling succes boekte door met VTL naar de vierdeklasse KNVB te promoveren, stelde dat de aspiraties pas na de winterpe riode het levenslicht zagen. "Toen bleek dat we erbij stonden", ver baasde Kantebeen zich. "Wedstrij den tegen topploegen verloren we, maar tegen mindere ploegen wer den gewonnen en na een geslaagd paasweekeinde is het pas goed be gonnen". Slechts tegen Warmunda en Alk- mania werden nog misstappen ge maakt, maar dat mocht de Zoeter- woudse trein niet meer tegenhou den. "Er waren wedstrijden die we verloren door een te groot enthou siasme", verklaarde Ger Straathof de oplopen averij in de competitie. Dat Straathof (33) dit Meerburgkleuren verdedigt is te danken aan Kantebeen die de vete raan ervan weerhield te stoppen na de degradatie vorig jaar. De actie van de Leidenaar was ingegeven omdat hij "heilig gelooft in het handhaven van twee of drie erva ren krachten". De andere ervaren kracht die voor Kantebeen zo belangrijk is ge weest heet aanvoerder Rini van Veen (34), die gezien zijn ervaring met afdelingsvoetbal vanwege de hardheid er "toch tegenop had ge zien". Uiteindelijk was het de be snorde Meerburger toch meegeval len. Het was Meerburg zeker de eerste twintig minuten niet aan te zien dat het hier een kampioens kandidaat betrof. Nervositeit voer de de boventoon en het frank en STOMPWIJK - Uiteindelijk waren de inspanningen van Stompwijkse Boys van geen belang. Meerburg liet zich op de laatste competitie dag niet onttronen, waardoor de puntendeling van het achtervol gende Stompwijkse Boys tegen Warmunda (2-2) niet meer telde. Alleen bij verlies van Meerburg hadden de Stompwijkers nog een kans gehad op de afdelingstitel. Dat er voor de overige ploegen niets meer te verdienen viel bleek op de zonovergoten velden al na enkele minuten spelen. Leidsche Boys werd voor het eerst sinds ja ren verschalkt door buurman VN A (0-2) en Bernardus maakte korte metten met Alkmania: 3-0. Winst was er ook voor MMO (2-0 tegen Kickers), terwijl ZLC tegen VNL niet verder kwam dan 0-0. Stompwijkse Boys - Warmunda 2-2 Een opmerkelijke rol was giste ren weggelegd voor scheidsrechter Vermeulen. Tot tweemaal toe keurde hij een doelpunt van de thuisploeg af. De beslissingen van Vermeulen hadden achteraf geen invloed op de kampioensrace om dat Meerburg bij Oranje Groen (0- 5) al snel aan alle twijfel een einde maakte. Warmunda was bijzonder gemotiveerd en nam in de eerste helft de leiding door een doelpunt van Rob Fengler. Na de pauze ver grootte Joost van der Zwet de winstmarge, al vond Stompwijske Boys dat er aan die treffer de een buitenspelluchtje zat. Het sierde SB dat het ondanks de wetenschap van de stand in Leiden onvermoei baar doorging. Wim van den Bosch (1-2) en Nico van der Zalm (2-2) de den de Stompwijkse harten weei sneller kloppen, maar winst zat er niet in. Nico van der Zalm zag een tweede doelpunt afgekeurd en na enig aarzelen besloot Vermeulen ook een goal van Theo van den Bosch niet toe te kennen. De bal was niet over de lijn gegaan. Bernardus - Alkmania 3-0 Pas toen Antoon de Boer 25 mi nuten voor tijd zijn rentree maakte bij Bernardus kwam er vaart in het spel van de thuisploeg. De gezapi ge wedstrijd kreeg daardoor toch nog een aardig slot want in die kor te tijd voerden Robert Valk (twee treffers) en Peter den Brabander de Hazerswoudenaren naar een 3-0 zege. Het seizoen is voor Bernar dus nog niet afgelopen. Zondag is pas de slotwedstrijd, tegen VNA. Leidsche Boys - VNA 0-2 De zege ging zeer verdiend naar VNA, dat bij het bezoek aan de buurman meer inzet en initiatief toonde. Uiteindelijk kwam Leid sche Boys er nog goed van af want Robert Zandvliet veroorloofde zich een penalty te missen terwijl VNA ook aan het veldspel enkele goede kansen overhield. De doel punten kwamen op naam van Mar cel van Ginkel en van veteraan Jan Spies (een fraaie rush over het hele veld): 0-2. MMO - Kickers 2-0 Kickers kwam enkele keren (Vis ser, Van der Zwaan, Van der Hoek) gevaarlijk dicht'bij een doelpunt, maar zoals wel vaker in het nu voorbije seizoen ging de tegenstan der met de winst strijken. Johan Vaneman kon nog net zijn voet krijgen bij een terugspeelbal van Arnold Verbruggen (1-0) en na de rust bepaalde Paul Disseldorp de eindstand op 2-0. ZLC - VNL 0-0 Beide teams toonden weinig in zet en verdienden dan ook niet meer dan het doelpuntloze gelijk spel. Mink miste twee keer voor open doel en ook Van Vliet en Neu teboom hadden geen succes met hun inzetten. vry vol op de aanval spelende Oranje Groen had het heft toen in handen. De kansjes waren dan ook voor de thuisploeg die Bert-Jan de Ridder een effectvol schot zag los sen dat toch een probleem voor Meerburg-goalie Rob Hannaart op leverde. De veteranen namen echter in de 23ste minuut het voortouw op. Een vrije trap van Straathof werd door Van Veen opgepikt en nadat hij René Uitendijk zijn hielen had la ten zien, deponeerde de Meerburg- aanvoerder de bal achter doelman Henk Distelvelt (0-1). Een tamelijk verrassende voorsprong gezien het spelverloop. De treffer van Van Veen bleek bevrijdend te werken. "Daarna viel alles van ons af en toen ging het vrij snel", bevestigde de Meerbur ger. Orapje Groen was duidelijk aangeslagen en toonde niet de ver eiste veerkracht om over de klap heen te komen. In de 41ste minuut profiteerde de bezoeker van de wanorde bij de gastheer. De opge komen linkervleugelverdediger Jan van Dijk werd door Alan Ru ben in het strafschopgebied ge vloerd en arbiter Verbanak toonde geen pardon. Een prachtkans die Fred Hage naars zich niet liet ontnemen en hij liet Distelvelt voor de tweede maal Mat Kantebeen wordt Zoeterwoudse spelers. vissen (0-2). Meerburg trok het spel nu geheel naar zich toe en vond het verstandig om vlak voor rust na voorbereiding van Straathof en Van Veen door Ger van der Werff een schitterende goal te laten aan tekenen (0-3). Met zo'n treffer en een gunstige stand te gaan rusten is natuurlijk voor iedere ploeg lekker, en vooral als de kroon op het werk in zicht is. Dat werd twee minuten na rust nog even aangestipt door Peter Vlas veld die na een fout van Uiterdijk de 0-4 binnenbracht. De strijd was dus gestreden en Meerburg deed het wat kalmer aan. Kansen wer den lachend gemist en zelfs moge lijkheden voor de Oranje Groeners Peter Abma em Meindert van der het behaalde kampioenschap ter sleepte zijn ploeg door de moei- j lijke openingsfase en schreeuwde Lugdunum naar voren. En inder daad, de kikkers putten moed uit het hoogwaardige optreden van 'Bluf en kregen controle over de wedstrijd. Daarvoor was in feite I een andere routinier, Daan Kooi mans, verantwoordelijk. De I balvaardige spits bond met zijn so li veel tegenstanders aan zich en zag desondanks kans diverse scho-1 ten af te vuren. Een inzet van een ploeggenoot, Wim van As, leidde in de 28ste mi nuut de eerste Leidse treffer in. De vijandelijke goalie kreeg het leder j niet onder controle, waarna het1 voor junior Fred van der Kaay (in I de rust gewisseld voor Hans van As "om taktische redenen", aldus j Koster) eenvoudig was 0-1 te sco ren. Een minuut later nam Kooi- mans zelf nummer twee voor zijn i rekening, na een snel genomen vrije schop. Met speels gemak haalde Lugdu-1 num ongeschonden de pauze. Na dat Cees Schouten uiterst beheerst 0-3 had laten afroepen, leek niets j een grote Leidse zege in de weg te staan. Het tegendeel bleek het ge- val. De schrik sloeg Lugdunum om onbegrijpelijke redenen om het hart. Het middenveld, waar in de j eerste helft zo gemakkelijk was ge combineerd, werd zomaar uit han den gegeven, waardoor de Leidse defensie in ademnood geraakte. Behalve dan Wim Eradus. "Er zat een engeltje bij hem op de lat", vond Clement Koster. Slechts één maal was Eradus bereid te capitu leren. Aan de gekopte inzet van Di Adario kon de Leidse doelman evenwel weinig uitrichten. Dat ge beurde in de 77ste minuut en even leek het erop dat de losgeslagen thuisclub de moegestreden jonkies van Koster alsnog zou oppeuzelen. Eradus wilde evenwel van geen wijken weten. "In de tweede helft in de ploeg j teruggevallen", had Koster het bij j het juiste eind, "maar dat heeft al les te maken met de gemiddelde leeftijd. Twee jongens zijn nog ju nior, anderen eerste jaars senior. Die gasten hebben nog geen snel heid van handelen. Maar als de jon geren zich hebben aangepast, voor spel in Lugdunum een grote toe komst. Mijn opvolger Rijstenborgh gaat met dit elftal oogsten". ROB ONDERWATER Kaay mochten de bezoeker niet verontrusten. Uiteindelijk was het wederom Van der Werff die uit een onoverzichtelijke situatie raak schoot (0-5) waarme het kampioen schap een feit werd. ^an Veen (die nog een jaartje doorgaat) schatte dat de kansen voor Meerburg "ergens in de mid denmoot" lagen. Straathof (die een sportief vervolg nog moet overden ken) zag geen probleem voor zijn ploeg om in de vierdeklasse KNVB te spelen. Kantebeen was nog het meest diplomatiek in zijn ant woord. "Ik heb alle vertrouwen in een fatsoenlijke klassering", zo' keek hij uit naar het volgend sei- RUUD PATTIAPON Winnende treffer Plug LEIDEN - KRV heeft in de nacom- petitie van de eersteklasse van de Leidse zaterdagafdeling flink He kous op de kop gekregen. Vorige week gingen de Katwijkers er nog prat op "geen enkele wedstrijd van de tegenstanders Leiden en LSW in de competitie te hebben verlo ren", ditmaal werden ze door LSW met maar liefst 5-2 de oren gewassen. Een domper van jewelste voor KRV, dat zolang met Oegstgeest de titel heeft betwist. De eerste vijfen veertig minuten buitte KRV het windvoordeel goed uit en verkreeg aldus een licht veldoverwicht dat echter geen doelrijpe kansen bood. Ook de Leidse ploeg liet het creëe- ren van mogelijkheden nog even in ijskast en wachtte tot na de de theepauze. Toen kwam een ontketend LSW uit de kleedkamer. Aijan Wilting en Edwin Heespelink (2x) verzorgde de eerste drie doelpun ten waarna de tegenstand van KRV in elkaar stortte. Nogmaals Wilting en voor Heespelink inge vallen Jan Huisman brachten de stand op 5-0 waarna de strijd was gestreden. John van de Eshof en Aijan van der Werf (penalty) scoor den nog tegen maar verder kwam KRV met. Na de wedstrijd werden straf schoppen genomen (noodzakelijk als aan het eind van de rit de pun ten en het doelsaldo niet beslissen) en dat onderdeel werd door KRV met 5-4 gewonnen. Voor de nacompetitie in de twee deklasse van de Leidse zaterdagaf deling heeft LFC voor een verras sing gezorgd door het favoriete Meerburg in Zoeterwoude met 1-2 te verslaan. Aardig vooral omdat LFC plotseling toch weer meedoet in een poging om naar de eer steklasse te promoveren. Meerburg heeft zich echter niet Zege Ter Leede SASSENHEIM - Ter Leede boekte zaterdag een eenvoudige overwin ning op de vrouwen van LMO: 0-3. Het verschil met een betere afwer king nog veel groter kunnen zijn, want de Sassenheimse voetbal sters lieten hun tegenstander nau welijks over de middenlijn komen. Mary Pelgrim opende de score voor rust. Na de doelwisseling maakte Maijon de Groot er uit een vrije trap 2-0 van, alvorens Pelgrim de eindstand op 0-3 bepaalde. Het voor gisteren vastgestelde duel tegen Berkel is verschoven naar vanavond. De ontmoeting in de eerste klasse van het vrouwen voetbal tussen Altior en Lisse is verzet naar 30 mei. r de kaaS van het brood laten eten. Zeker in de eerste helft claim de Meerburg het beste van het spel te hebben door kansen van Marco van der Akker (alleen voor de doel man) en Kees Hagenaars (trapte over de bal heen). Het was echter Johnny Ramaken die LFC de voor sprong schonk door vanaf de rech terflank met een "kunstballetje" doel te treffen. Nog voor de pauze trok Kees Vermeulen op aangeven van André van der Wal met een ge richte kopstoot de zaken recht (1- 1). De Zoeterwoudse ploeg poogde daarop zo snel mogelijk op voor sprong te komen en sloeg de direc te weg richting het Leidse doel in. Dat ging gepaard met het over slaan van het middenveld en het geven van de lange bal. De Leide naars kropen echter bij elkaar op eigen helft en sloegen tien minuten voor tijd toe toen Jan Zoetmelk een afgeslagen vrije trap in één keer achter Meerburg-doelman Pierre Berk kapjerde (1-2). De mogelijkheid doet zich voor dat indien LFC de laatst te spelen wedstrijd (aanstaande donderdag) tegen Abbenes wint, alle ploegen op vier punten eindigen, waarbij het doelsaldo beslissend is. Bij winst van LFC heeft Meerburg de beste papieren, tenzij die winst groter dan 3-0. In alle andere geval len promoveert Abbenes. DEN HAAG - Vorige maand begon Jan Faas met de actie: 'Trek Maar ten Plug over de streep'. De trainer van SJC kampte met een uitgedun de selectie en verzocht de 27-jarige Noordwijker zijn verrichtingen voor het derde elftal te staken en de gelederen van het eerste te ver sterken. Plug heeft Faas voorals nog niet teleurgesteld. Vorige week zorgde hij tegen Den Hoorn vlak voor tijd voor de gelijkmaker, zaterdagmiddag scoorde de balvaardige linkerspits hoogstper soonlijk de winnende treffer tegen Lens: 2-3. SJC deed daarmee een stap in de goede richting, maar door de over winning van Lugdunum hebben de Noord wijkers de zaken niet meer in eigen hand. De twee deklasser zal in de komende twee wedstrijden vier punten moeten vergaren en is dan afhankelijk van de misstapen van Den Hoorn, RKAW en Lugdunum. Tegen de laatste ploeg moet op de slotdag worden aangetreden. De wedstrijd tegen Lens begon voor SJC slecht. De ploeg stond stijf van de zenuwen en incasseer de na het eerste kwartier een te gentreffer, gescoord door de Haag se libero Wim Keetman. "Terwijl ik tijdens de wedstrijdbespreking nog zo had gezegd dat die Keetman moest worden opgevangen", was Faas niet tevreden over de organi satie. "Een teken van onvolwas senheid. Aan de andere kant is dat met al die jonge knapen niet vreemd". Dezelfde Keetman deed het tij voor SJC keren, want de verdedi ger was zo ongelukkig zijn eigen doelman te passeren. Toen even la ter Ben van der Zalm via een schit terende lob 1-2 scoorde, kon SJC zijn lol niet op. "Toen liep het uit stekend", complimenteerde Faas zijn formatie, "op dat moment hing 1-3 in de lucht". Het werd evenwel 2-2, door Ton- nie Knoops in de tweede helft. Aan de gelijkmaker ging een afgrijselij ke blunder in de Noordwijkse de fensie vooraf. "De ploeg zat op dat moment stuk. Ik had dan ook nooit verwacht dat we met de winst huis waarts zouden keren". Evenals vorige week was Maar ten Plug het middelpunt van de be langstelling. Na een soloactie be landde h(j voor de Haagse goalie, die in eerste instantie het schot van Plug keerde, maar in tweede in stantie kogelde de 'verloren zoon' keihard raak. Jan Faas kwam hem als eerste fe liciteren. Blauw Zwart in veiligheid WASSENAAR - Blauw Zwart speelde zich gistermiddag op de voorlaatste competitiedag in vei ligheid. De Wassenaardere dienden ADO een 1-0 nederlaag toe en ko men derhalve ook volgend jaar uit in de eerste klasse. Ondanks de ne derlaag handhaafde ADO zich eveneens. Blauw Zwart dankte de overwin ning voor een niet onbelangrijk deel aan doelman Carlo l'Amie. Na het doelpunt van Ruud Luyken in de beginfase van de tweede helft, ontwikkelden de Hagenaars een enorm offensief. Het elftal van Lex Schoenmaker kreeg ook de nodige kansen (Wim Bordewijk, Marcel van Velse), maar l'Amie wilde niet van wijken weten. Nog deze week overigens bepaalt de Wassenaarse keeper zijn keuze uit aanbiedingen van Haarlem, Excelsior, AZ'67 en FC Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 16