m L.J.A.M. groepsleraar (m/v) Belangrijk voor al onze verbruikers! I VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI ELKE ZATERDAG VAKATURES COMMERCIEEL-TECHNISCH SPECIALIST bekwame secretaresse rfi DOKTERSASSISTENTE Energiebedrijf Rijnland SOCIAAL CULTUREEL WERK(ST)ER KROMAR SUPERMARKT, ENKELE MEDEWERKERS M/V ir randstad uitzendbureau TECHNISCH ADMINISTRATIEF MEDEWERKER mil Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Bedrijfsprofiel: ATB B.V., als gespecialiseerde onderneming, richt zich op de verkoop van zowel komponenten als systemen, voor de mechanisering en automatisering van industriële aktiviteiten/ processen. Het vormt een dynamische werkmaatschappij binnen een groep samenwerkende bedrijven, bestaande uit een tweetal ingenieursburo's, drie technische handelsondernemingen en een produktie/servicebedrijf. Deze bundeling van aktivi teiten en de meer dan 30-jarige ervaring garanderen een "up to date" deskundigheid en know-how ten aanzien van levering en toepassingen van de betreffende kompenenten en systemen. ATB B.V. heeft zich ontwikkeld tot een veelzijdig partner voor een brede relatiekring. Hiertoe behoren o.a. machine fabrieken, de apparaten- en instrumenten-industrie, ingenieursburo's en BM-afdelingen van bedrijven. De bedrijfsaktiviteiten zijn in de twee volgende hoofd richtingen georganiseerd: a. Levering en advisering van een breed programma mechanische en elektronische bouwsystemen/ komponenten. Dit zijn produkten van een aantal vooraanstaande westeuropese fabrikanten. b. Samenstelling en levering van komplete produktie- mechanisatiesystemen/automaten. Deze komplexe, computergestuurde installaties worden projektgericht gerealiseerd. Taak: - het zelfstandig bepalen van technische oplossingen op vraaen van buitendienst en relaties: - het in detail uitwerken van technische vragen met keuze onderdelen en bijbehorende berekeningen; - het opstellen van komplete offertes: -het onderhouden van kontakten met onze buitenlandse leveranciers- - het adviseren van onze relaties n.a.v. technische problemen en aanbiedingen. Eisen: - technische achtergrond op HTS-nivo, richting WTK/E/MECHTECH of daarmede vergelijkbaar; - brede technische belangstelling en kommerciële instelling; - goede kontaktuele en redaktionele vaardiqheden- -leeftijd 25 a 30 jaar. Aan deze funktie, in een dynamische werksfeer, zijn uitstekende kondi- ties verbonden, zoals een goed salaris, vakantietoeslag, tantième, gunstige vakantieregeling, opnamemogelijkheid in pensioenfonds etc - De ontwikkelingen binnen het bedrijf bieden uitstekende carrière mogelijkheden. Heeft u belangstelling voor de funktie van COMMERCIEEL-TECHNISCH SPECIALIST zendt dan uw, met de hand geschreven, sollicitatie aan: ATB B.V., O.Z. Voorburgwal 99, 1012 EM Amsterdam. Voor telefonische inlichtingen vragen wij U kontakt op te nemen met de Heer J.N.J. van der Kwaak, bereikbaar onder nr. 020-241578 tst. 16. Voor onze exploitatieafdeling zoeken wij een In grote lijnen bestaat onze uitgeverij (naast het tech nisch bedrijf) uit twee onderdelen; de redactie en de exploitatie. De exploitatie bestaat weer uit diverse afdelingen: de advertentie-afdeling, de afdeling opla ge en bezorging, de administratieve afdelingen, de receptie, debiteurenbeheer, de weekbladen en de vestigingen buiten Leiden. De exploitatie heeft behoefte aan versterking in de vorm van een bekwame secretaresse. Zij zal werken voor de directie, voor personeelszaken en voor de chefs van eerdergenoemde afdelingen. Daarnaast zal zij zorg dragen voor een adequate ver slaglegging van vergaderingen, het bijhouden van het directie-archief en het volgen van begrotingen. Zij zal in teamverband werken; haar buro staat al klaar op de advertentie-afdeling. Wij denken voor deze dynamische en afwisselende functie aan een zakelijk ingestelde vrouw, die in staat is zelfstandig en bondig te notuleren; zakelijke cor respondentie te concipiëren en deze. en andere za ken goed te archiveren. Wilt u meer weten, dan kunt u kontakt opnemen met de heer N. Quakernaat; of stuur hem een bondige sollicitatiebrief. i zowel vrouwen als Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Witte Singel 1. 2311 BG Leiden telefoon 071-144941. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V. Gevraagd m.i.v. 1 juli 1986 voor 37,5 uur per week in huisartsenpraktijk te Leiden. De praktijk wordt gevoerd door twee vrouwelijke huisartsen die beiden in deeltijd samenwerken. In verband met de veelzijdigheid van de werkzaamhe den is naast een nauwgezette manier van werken een zekere flexibiliteit vereist. Salariëring volgens richtlijnen L.H.V. Gaarne antwoorden vóór maandag 26 mei naar: Huisartsenpraktijk, De Sitterlaan 18, 2313 TN Leiden. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs voor Koudekerk aan den Rijn en Hazerswoude-Rijndijk vraagt m.i.v. 1 augustus 1986 een voor haar basisschool "De Rhynenburch". Joseph Haydnlaan 3 Ie Hazerswoude. In eerste instantie vindt benoeming plaats i.v.m. zwan gerschapsverlof, daarna kan een vaste aanstelling vol gen. Wij zoeken iemand, die - uit evertuiging voor het Prot. Chr. Onderwiis kiest. - volledig bevoegd is en in het bezit van D B O.. - voorkeur heeft voor een groep in de onderbouw. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de secreta resse van het bestuur. Mevr I. v d. Schalk-van Keulen, p/a Joseph Haydnlaan 3. 2394 GJ Hazerswoude. Inlichtingen bij Mevr. P. van Bijnswou-v.d. Kraats, adj. dir.. tel. 01714-2656/4912. of bij de heer F. Stolk. dir.. tel. 01714-3979/4362. Deze maand gaan wij over op een nieuw computersysteem voor de verwerking van de kleinverbruikersgegevens. Door dit nieuwe systeem kunnen wij sneller en efficiënter werken. En daardoor zullen wij ook in staat zijn om uw vragen over betalin gen, verbruik e.d: sneller af te handelen. Verder zal de afrekennota er anders, overzichtelijker, uit gaan zien. U kunt er precies op aflezen wat u heeft verbruikt en hoeveel u moet betalen of hoeveel u terugkrijgt. Op de nieuwe nota zult u ook een nieuw aansluit- of debiteuren nummer vinden. Het is belangrijk dat u dit nummer bij alle contac ten met ons noemt of vermeldt. Bewaar dus de nota of noteer dit nummer zodat u het altijd bij de hand heeft. De stadsverwarmingsverbruikers zullen nog een jaar op de ver nieuwde afrekennota moeten wachten. In augustus 1986 ontvangen zij nog de oude, gesplitste eindnota. Maar in augustus 1987 krijgen ook zij de nieuwe nota. Alle verbrui ken (warmte, gas en elektriciteit) zullen dan op deze ene nota staan. I.v.m. de B.T.W.-afdracht voor bedrijven zal op alle acceptgirokaar ten en (bij automatische betaling) op de bank- en giro-afschrijvingen de B.T.W. apart worden vermeld. Wij sturen u gelijktijdig met de eerste nieuwe eindnota een bijsluiter waarop wij enkele belangrijke dingen nog eens op een rijtje zetten. Momenteel telefoonverkeer op halve kracht In verband met de voorbereidingen op deze overgang, is de bezetting aan onze telefoons tot 20 mei gehalveerd. Het kan dus gebeuren dat onze telefoonlijnen af ten toe overbelast zijn. Wij vragen begrip voor deze tijdelijke situatie. te Leiden PERL Ontwerp Produktie van Printplaten gevestigd te Zoeterwoude, is een middelgrote, snel groeiende onderneming op het gebied van ontwerp, post-processing en poroduktie van bi- en multilayers. Ui terst geavanceerde technieken vinden hier hun toepas- Moot de ontwerpafdeling binnen onze onderneming heb ben wij vakatures voor: DESIGNER/ONTWERPERS M/V Funktie-lnhoud: Ontwerpen van lay-outs voor de fabrikage van gedrukte bedradingen met behulp van een computer. Onze gedachten gaan uit naar diegene, die aan de volgende verlangens voldoet: Opleiding MTS-elektronika Leeftijd 20-25 jaar. Wij bieden u een funktie met goede secundaire arbeids voorwaarden, zoals een 13e maand, premievrij pen sioen, reiskostenvergoeding etc. Wij verzoeken belangstellenden (m/v) zich schrifte lijk te wenden tot de heer A. Schouten, CAD Neder land b.v, Postbus 87, (gevestigd: Industrieweg 12.) 2380 AB Zoeterwoude. STICHTING VOOR SOCIAAL CULTUREEL WERK KATWIJK De S.C.W.K. is een orgaan voor begeleiding van sociaal cultureel werk in Katwijk. De S.C.W.K. begeleidt wijkver- enigingen, tienercafé 12-16 jr. sociëteit voor Turken en Marokkanen, div. projecten voor haanlozen, heeft een documentatie centrum en een service project. De stichting roept sollicitanten op voor de funktie van: voor 20 uur per week. Functiecode: CIIA/CIIB. Ingangsdatum: 1 september '86. Gezien de samenstelling van het team, gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Functie Inhoud: de coördinatie van: de projecten voor haanlozen; het tienercafé 12-16-jari- gen; begeleiden van vrijwilligers, alsmede meewerken aan realiseren totale beleid van de stichting. Functie eisen: - ervaring met genoemde werksoorten - creativiteit, flexibiliteit en goede contactuele eigen schappen - een M.B.O. opleiding KW - bereidheid op onregelmatige tijdstippen te werken - gevoel voor lay-out, publiciteit - het werken in teamverband Salariëring volgens C.A.O.-welzijnswerk, opname in het P.G.G.M. pensioenfonds verplicht. Inlichtingen worden verstrekt door P. van Arkel bereik baar tijdens kantooruren 01718-15984, privé 01718- 27376. Sollicitaties met curr. vitae kunnen worden gezonden aan: Sollicitatie commissie Stichting voor Soc. Cult, werk, Postbus 242. 2220 AE Katwijk. De Stichting Orthopedagogisch Onderwijs vraagt voor de Prof. Vliegenthartschool voor V.S.O.- L.O.M. met ingang van het schooljaar 1986-1987: een GROEPSLEERKRACHT voor 40 uur per week. een GROEPSLEERKRACHT voor 34 uur per week, waarvan 20 uur in een langdurig ziekteverlof. Wij vragen minimaal volledige onderwijsbevoegdheid en bij voorkeur 2e en 3e graads bevoegdheid, voor bijvoorbeeld Economie, Biologie, Duits, Natuurkun de of Wiskunde, dankwel de bereidheid hiervoor te gaan studeren. Nadere inlichtingen bij de direkteur van de school, de heer H. de Graaf, telefoon school: 071-121712, privé 071-414200. Uw sollicitatie kunt u binnen 1 week richten aan het be stuur van de Stichting Orthopedagogisch Onderwijs, p/a Zuidsingel 8, 2312 SB Leiden. Nassaulaon 63, Zoeterwoude-Rijndijk, Full-time of 4 dogen per week. Leeftijd 16-19 jaar. O.a. voor de afdelingen brood-banket, kaas, vleeswaren en kassa. Eventueel 's zaterdags vrij. Liefst enige ervaring. Salaris 165,- tot 275,- per week, afhankelijk van leef tijd en ervaring. Voor vakantiehulpen hebben wij nog plaats in de maand Schriftelijke rtacties aan bovenstaand adres ter attentie van de heer C. Wooning. Telefonische reacties s.v.p. tussen 16.00 e telefoon 071-895650, b.g.g. 071-896867. Part-time typistes m/v Met ingang van heden kunnen wij kandidaten met een goede typevaardigheid plaatsen. Bij dit bedrijf, dat in Leiden is gevestigd, bestaat de mogelijkheid om 8 tot 12 uur per week, respectievelijk 2 of 3 dagen te i werken. De werkzaamheden bestaan uit: - het voorbereiden van vrachtbrieven en venroers- documenten - het invoeren van deze gegevens in de computer De werktijden zijn van 16.00 tot 20.00 uur. In overleg worden 2 of 3 dagen per week vastgesteld. De uren na 18.00 uur worden extra uitbetaald. IBM-PC-typiste Vanaf 20 mei hebben wij plaats voor een en/aren IBM- PC-typiste voor het verwerken en invoeren van bestek ken. Het werk gaat een week duren. Secretaresse MT Voor een secretaresse van 25 jaar, die zelfstandig I kan werken in een klein team, die haar moderne talen uitstekend beheerst en die in Zoeterwoude wil werken, hebben wij een zeer leuke functie vakant. Duur: onbe paalde tijd, full-time Secretariaat-medewerker Beschik je over een goede typevaardigheid in de mo derne talen en heb je minimaal HAVO? Dan- kun je meteen aan de slag bij. een leuke instelling in de bin nenstad in Leiden voor langere tijd. Hovenier Voor een instelling in Leiden zoeken wij m.i.v. 20°mei 1986 een hovenier, die enige ervaring heeft. School- verlaters kunnen echter ook reageren. Het werk duurt voorlopig tot 1 juni. Werktijden zijn in dagdienst. Kelners Voor een restaurant in Leiderdorp zoeken wij met spoed twee kelners, die veel ervaring hebben. Het werk is op afroepbasis. I.b.v. vereiste kleding. Aan vang: zo snel mogelijk. Chauffeurs BCDE i.b.v. diploma Voor verschillende bedrijven in Leiden en omgeving; zoeken wij chauffeurs groot rijbewijs, i.b.v. ccvb. Ver schillende diensten zijn mogelijk. De banen zijn voor langere tijd. Ervaren Argon-Arc lasser voor een dynamisch bedrijf in de naaste omgeving van Leiden zoeken wij een goede Argon-Arc lasser. Men werkt in dagdienst. Het werk is voor een lange periode. Plaatwerkers Plaatwerkers met ervaring op het gebied van RVS kun nen bij ons werk vinden voor langere tijd bij een bedrijf in de omgeving van Leiden. Het werk is in dagdienst en zeker voor langere tijd. Tekenaars MTS-niveau (E, WTB, B) Tekenaars met of zonder ervaring zijn zeer gewild. Wij hebben verschillende plaatsingsmogelijkheden in Lei den en omgeving. Werktijden zijn in dagdienst voor langere en korte periode. Op alle functies kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-14 9541 technisch- en industriepersoneel 071-14 65 415 Katwijk, Voorstr. 62 01718-75041 Lisse, Kanaalstraat 100 02521-19140 Alphen a/d Rijn, Julianastraat 94 01720-9 1442 B.V. L.I.A.M. is een van de grotere automobielbedrij ven in de regio. In de zes verschillende vestigingen worden de merken Alfa Romeo, Nissan en Mercedes- Benz personen- en bedrijfswagens gevoerd. In de hoofdvestiging te Leiden wordt de centrale ad ministratie voor alle bedrijven gerealiseerd. Voor de afdeling Service en Garantie te Leiden vragen wij een De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het in dienen van de garantie-aanvragen bij de betreffende importeurs en toeleveringsbedrijven en de mondelinge en telefonische contacten dienaangaande. Een gefundeerde theoretische kennis van de autotech niek op zo breed mogelijk terrein is beslist noodzake lijk, waarbij wij denken aan een middelbare algemene opleiding aangevuld met M.T.S.-autotechniek. De leeftijd is tussen de 20 en 30 jaar. Ervaring in een dergelijke functie strekt tot aanbeve ling. L.I.A.M. is een stabiel bedrijf met goede vooruitzich ten. Er heerst een prettige werksfeer en er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke solli citatie te richten aan de Directie van B.V. L.I.A.M., postbus 25, 2300 AA Leiden.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18