mm Foreholte sprint naar titel Feestvarken achter frituur Titelkandidaat Meerburg blijft op de been Blauw Zwart helpt UVS Racing Jet weer terug Voorhouters verrassen concurrentie in vierde klasse Bert Mulder viert jubüeum op aangepaste wijze Laatste wedstrijddag moet beslissing brengen in zondagafdeling Noah troeft veteraan Yüas af in New York Sleutels verslaat kampioen PAGINA 14 DO/ST SPORT MAANDAG 12 MEI 1986 LEIDEN - Foreholte sleepte giste ren op simpele wijze de titel in de zondagvierdeklasse A in de wacht. De Voorhouters boekten een gede cideerde 0-4 winst op het reeds ge degradeerde SJZ en zagen tot hun vreugde concurrent ROAC met 5-2 het schip in gaan bij WSB. Daar mee wist Foreholte zich van de laatste achtervolger verlost en was de titel een feit. Wel een redelijk verrasssend kampioenschap, want lange tijd vertoefden de Voorhou ters slechts in de middenmoot van de ranglijst. Omdat de verschillen in deze klasse minimaal waren, was een goede eindsprint voor Fo reholte voldoende om zich alsnog van de eerste plaats te verzekeren. SJZ - Foreholte 0-4 Met acht invallers aantredend viel er voor SJZ weinig eer in dit duel te behalen. Na dertig minuten profiteerde Ton Arroyo van een misverstand tussen de SJZ-defen- sie en goalie Ton Berg en was de 0-1 een feit. Na die bevrijdende treffer had Foreholte voortdurend het beste van het spel. Bovendien zat de defensie onder leiding van Cees Zwetsloot potdicht. Toen in de 30ste minuut ook nog eens rou tinier Wim Bos bij SJZ wegviel, was het pleit min of meer al be slecht. Omdat de équipe in eerste instantie nog slordig met de kan sen omsprong, kon Foreholte de score pas in de loop van de sterk gespeelde tweede helft opvoeren. Via fraaie doelpunten van Joost Deutekom, Loek van Kesteren en NIEUWENHOORN - Blauw Zwart heeft UVS dit seizoen vier punten afhandig gemaakt, maar gisteren bewees de Wassenaarse ploeg de Leidenaars een goede dienst door met 2-4 van Nieuwenhoorn te win nen. Dankzij dat resultaat is Blauw Zwart nog niet helemaal veilig in de eerste klasse, maar de formatie van trainer Chiel Jansen maakte wel een belangrijke stap in de goe de richting. Blauw Zwart boeke overigens een verdiende overwinning. De spitsen Van Splunder, Wieleman en Wagenaar werden aan banden gelegd door de Blauw Zwart-de- fensie, terwijl het middenveld en de aanvallers Ruud Luyken, Frank Voorham en gelegenheids spits Pe ter van der Ploeg voor veel gevaar zorgden in de vijandelijke defen- Met de wind in de /ug bouwde de thuisclub wel een overwicht op, maar de treffers vielen aan de an dere kant Marcel l'Amie, Mare Olyslagers cn Cees van Leeuwen scoorden voor Blauw Zwart. Vlak voor rust deed Daaf Stok iets terug voor de thuisclub, die direct na het begin van de tweede helft via een door De Blok benutte strafschop op 2-3 kwam. Nieuwenhoorn druk te hierna aan, maar Peter van Leeuwen loodste zijn team in bles suretijd in veilige haven: 2-4. WINTERSLAG (ANP) - Racing Jet is gisteren na een afwezigheid van een jaar teruggekeerd in de eerste klasse van de Belgische voetbal competitie. De Brusselse vereni ging dwong naast kampioen Ber- chem Sport prpmotie af door in de beslissende wedstrijd in de nacom- petitie met 2-0 te winnen van Win- terslag. Berchem Sport en Racing Jet nemen komend seizoen in de hoogste afdeling de plaatsen in van Waterschei en Lierse. De ruime overwinning (5-1) van Sint Niklaas, dat ook nog heel zachtjes aan spraak maakte op promotie, op Leo Canjels' Eendracht Aalst was op de slotdag van geen betekenis De eerste helft van het duel Win- terslag - Racing Jet was voor de amper 500 bezoekers het aankijken niet waard. Na rust werd het dank zij de Brusselaars beter. Het Jet-ta- lent Olivier Carette zette zijn ploeg al snel op voorsprong. Bennie Gee- belen bepaalde in de laatste mi nuut de eindstand op 0-2. Cock van Leeuwen werd de eind stand bepaald op 0-4. WSB - ROAC *79 5-2 In de eerste helft leek er voor ROAC nog geen vuiltje aan de lucht, al wist de ploeg zich met de doelkansen nog weinig raad. In de 20ste minuut had Dammy van der Weijden het vizier wel op scherp staan: 0-1. Met het naderen van de rust poogde WSB wat terug te doen, hetgeen drie minuten voor de rust tot resultaat leidde. Uit een cornerbal van George Oostdam kopte Joost van Winsem de gelijk maker binnen: 1-1. Tien minuten na de hervatting kwamen de Rip pers opnieuw aan de leiding, dank zij een goed uitgespeeld doelpunt van Van Emmerik: 1-2. Een fraaie lobbal van John Jansen betekende tien minuten later echter 2-2. Toen invaller Gert-Jan Rotteveel WSB een kwartier voor tijd onverwacht aan de leiding bracht (3-2), besloot ROAC alles-of-niets te spelen. Dat bood echter opnieuw Rotteveel en John Jansen de kans om via snelle uitvallen de eindstand op 5-2 te be palen. ASC - VTL 2-3 Het enige waar VTL op kon ho pen was een misstap van beide koplopers. Het was echter ASC dat op voorsprong kwam. In de vijfde minuut rondde Benno Schoonwa- ter voorbereidend werk van Tjeerd Langerhorst beheerst af: 1-0. Op het moment dat ASC in de proble men dreigde te raken, sloeg de ploeg opnieuw toe. Vijf minuten voor de rust tikte Philip Bavelaar uit een snelle uitval de 2-0 binnen. In de tweede helft sloeg VTL ech ter toe. Tot twee keer toe rondde Ben Schuchard de kansen be kwaam af. In de 50ste minuut na een sterke solo, een kwartier later uit een scrimmage: 2-2. Een kwar tier voor tijd kopte Steef Pattiapon de beslissende 2-3 achter goalie Charles Robert. Teijlingen - Unitas 3-1 Unitas zat in hetzelfde schuine als VTL en kon ook alleen maar zijn best doen en hopen op fouten van anderen. Tijdens een sterk ge speelde openingsfase wisten de Boshuizerkade-bewoners zich met de talrijke kansen echter geen raad. Het goede keepen van Teij- lingen-sluitpost Wilfred de Zwart was daar mede debet aan. Met het naderen van de rust begon Teijlin gen tegenspel te bieden. Ferry van der Vlugt trof daarbij zelfs de lat. Tien minuten na de hervatting kwam Unitas alsnog aan de lei ding. De gevloerde Jan Kromwijk ontfermde zich persoonlijk over de toegekende strafschop: 0-1. Vijf minuten later bracht goed door gaan van Robert van Leeuwen de Sassenheimers weer op gelijke hoogte: 1-1. Via opnieuw Robert van Leeuwen en Ferry van der Vlugt trok de thuisclub tijdens de slotfase aan het langste eind: 3-1. LDWS - Docos 1-1 Een Leids onderonsje waarin slechts de eer op het spel stond. LDWS opende in de 30ste minuut via een schot van Bart van der Weijden de score: 1-0. Na de rust drong Docos wat sterker aan. Dat had 12 minuten voor tijd resultaat, toen Cor van der Krogt na een vrije trap van Cock van Bohemen goalie Frans Stouten het nakijken gaf: 1- 1. Alphen - Van Nispen 3-3 Een fris en open duel. Wel dien de Van Nispen het al na twee mi nuten zonder keeper Peter van Ee- den te stellen. Kee$ Zwethof was toen gedwongen als invaller-kee per op te treden, hetgeen hij ver dienstelijk deed. Op aangeven van Ruud de Klerk nam John van Ee- den in de 10de minuut de 0-1 voor zijn rekening. Tien minuten later zorgde Willemsen voor 1-1. Vijf mi nuten na de rust bracht Valpoort zijn ploeg met een kopbal aan de leiding: 2-1. John van Eeden strafte kort daarop echter een misser van de keeper af: 2-2. Via een afstands schot van Ton Meijland werd het in de 17de minuut zelfs 2-3. Valpoort bezorgde Alphen vlak voor tijd de verdiende gelijkmaker: 3-3. SVLV - Cromvliet 2-3 In de 20ste minuut rondde Perry Berk een goede SVLV-combinatie doeltreffend af: L0. Een uitval be tekende na 30 minuten echter 1-1 via Lodder. Nadat Dolf van der Zijl een strafschop had weten te keren, bracht Sjaak van der Werff zijn ploeg na de rust opnieuw aan de leiding: 2-1. Omdat in de slotfase Dolf van der Zijl zich verkeek op een inzet van Lubach en Lodder kort daarna een snelle uitval af rondde, diende SVLV met een 2-3 nederlaag genoegen te nemen. Randstad Sport Voorburg 0-7 Randstad had tegen de kam pioen niets in te brengen. De op zich toch verdienstelijk keepende Arend van de Oever kreeg via Ver schelde (4x), Linkerhoff (2x) en Toet (lx) maar liefst zeven doel punten om de oren. Wassenaar - BMT 1-1 Een technisch beter Wasssenaar nam tien minuten na de rust, dank zij een handig gestifte bal van Ro- derik Rijsdam, de leiding: 1-0. Drie minuten later betekende een snelle uitval over links echter 1-1. Hillegom - Terrasvogels 3-1 Een onbevangen duel met een aanvallender en beter Hillegom. Gelanceerd door doelman Roy Keur lobde Michel van der Loo al na vijf minuten de 1-0 binnen. Na diverse gemiste kansen zorgde Boudewijn Pijpers vlak voor rust voor 2-0. Via een benutte straf schop kwamen de gasten vijf mi nuten na de hervatting terug tot 2- 1. Aad van Rooden bepaalde met een lobbal de eindstand op 3-1. ZOETERWOUDE - Orapje Groen en Warmunda hebben de hoofdrol toebedeeld gekregen in de slotacte van de competitie in de zondagaf deling. Lijstaanvoerder Meerburg moet volgende week maandag op bezoek naar de Boshuizerkade, waar alleen een overwinning de poort naar de vierde klasse KNVB direct kan openen. Enkele kilome ters verder moet het achtervolgen de Stompwijkse Boys op eigen ter rein afrekenen met Warmunda om aanspraak te kunnen maken op de titel bij een hele of halve misstap van Meerburg. Een constructie waarbij beide kanshebbers gelijk eindigen is uiteraard ook mogelijk. De spanning blijft dus tot de laat ste speeldag gehandhaafd. Meer burg bleef zonder veel problemen op de been tegen Bernardus (3-0), terwijl Stompwijkse Boys de strijd tegen Kickers tot een goed einde bracht: 0-2. Voor MMO eindigde de titelstrijd met een 3-2 nederlaag te LEIDEN - Een paar uur na het beschei den feestje ter gele genheid van zijn unieke jubileum stond Bert Mulder al weer achter de fri tuur. Nadat spelers en bestuursleden van de afdelingsclub VNL hun voorstop per hadden bedankt voor 21 jaar trouwe dienst in het eerste elftal haastte de werknemer van Jaap van de Kooy horeca-exploitaties zich naar een beken de snackbar op de Hoge Rijndijk. "Want moederdag betekent nationale patatdag en dan kan er niemand worden gemist", besefte het feestvarken dat de 3- 2 overwinning op MMO eigenlijk zijn mooiste afscheidsca deau vond. Mooier nog dan de bloemen, het herdenkingsbord en de waardebon die hij voor het treffen met de kampioens kandidaat uit Hoog- made mocht incasse- Meer dan vijfhon derd wedstrijden heeft de 39-jarige Mulder er op zitten in VNL 1. "In al die partijen ben ik nog nooit noemenswaar dig geblesseerd ge raakt en in 21 jaar ben ik niet één keer geschorst geweest". Een inderdaad unie ke score waarvoor zijn ploeggenoten hem hadden willen belonen met een heu se benefietwedstrijd van VNL tegen een soort afdeling sster- renelftal. Bert Mulder: "Een elftal van jon gens die ik door al die jaren heen steeds weer ben tegekomen. Een hartstikke leuk idee, maar dat feest is dus niet doorgegaan. Het bestuur vond het een beetje over dreven. Niemand heeft bij VNL ooit een afscheidswedstrijd ge-, kregen en de bestuursleden von den het principeel onjuist om voor mij een uitzondering te ma ken". Anoniem. Volgens Mulder is die houding typerend voor VNL. "Een beetje heisa is de club vreemd. Ik heb tegen het bestuur gezegd dat het mij om het even is, maar dat het toch verstandig zou zijn om de naam van de vereniging wat meer uit te dragen. Als VNL nooit wat van zich laat horen, bloedt de club dood. Het is toch al zo moeilijk om in een sterk vergrij zende wijk als Zuid-west nieuwe leden te krijgen". Het advies van Mulder is ken nelijk door het bestuur van de Vlietclub ter harte genomen want onlangs verscheen in de krant een advertentie waarin nieuwe jeugdleden worden gelokt met een gratis tenue. Mulder: "En dat terwijl er dit seizoen maar net een paar handschoenen voor on- Bert Mulder wijst zijn ploeggenoten de weg naar de overwinning op kampioenskandidaat MMO: "VNL is een keurige club, zonder sponsor, maar ook zonder schulden". (foto René Bouwman) ze keeper Michel van Haaren af konden. Maar ik ben blij dat het bestuur nu kennelijk beseft dat er wat meer aan de weg moet wor den getimmerd. Laatst hoorde ik een treffende opmerking van ie mand van LDWS. Die zei: 'VNL is een zeldzame vereniging om als buur te hebben, wantje merkt niet eens dat je een buur hebt'. Dat is misschien een mooi com pliment, maar als je als vereni ging inderdaad zo'n anoniem be staan leidt, kan je dat op de duur natuurlijk wel de kop kosten". Laconiek De geboren en getogen Leide- naar Bert Mulder begon zijn 'carrière' bij Docos, maar stapte op zijn vijftiende over naar VNL. Tot ergernis van Bert senior, die al veertig jaar donateur is van UVS. Bert junior: "Ik denk dat mijn vader het me nu nog kwa lijk neemt dat ik me nooit bij UVS heb aangemeld". 'Junior' heeft evenwel nooit spijt gekregen van zijn keus voor de Voetbalvereniging Nieuw Lei den. "Een keurige vereniging waarin werkelijk alle lagen van de bevolking zijn vertegenwoor digd. Ik heb het er nog geweldig naar m'n zin. De sfeer is altijd optimaal, of er nu gewonnen of verloren is. Ik moet bekennen dat ik het daar zelf wel eens moeilijk mee heb. Wat dat betreft ben ik misschien wat ouderwets, maar verliezen vind ik dus beslist niet lollig. Er zijn er bij VNL maar weinig die zich om druk maken om een verloren partij en die la conieke houding is me de laatste jaren steeds meer tegen gaan staan". Maar was voor Mulder geen re den om dit seizoen zijn afscheid als eerste elftalspeler aan te kon digen. "Dat had alles met m'n werk te maken. Ik heb het gewoon te druk gekregen om twee keer in de week te kunnen trainen. Daar om doe ik een stapje terug, hoe wel ik nog een best een tijdje door had kunnen gaan. Ik voel me na melijk nog fit genoeg. Bij een duurloop ben ik nog altijd rede lijk voorin te vinden. Maar ik moet reëel zijn. Het is mooi ge weest zo. Mijn vrouw heeft me ze ventien jaar lang laten hobbelen zonder op it één woord te moppe ren. En dat terwijl ze een hekel heeft aan voetbal. Trouwens, zij niet alleen. Ook mijn dochter van zestien en zelfs mijn zoon van twaalf vinden er niets aan". Fanatiek Dus zal Mulder na dit seizoen een wat groter deel van zijn spaarzame vrije tijd thuis in de Merenwijk gaan doorbrengen. Maar om nu meteen zijn voetbal schoenen in de nabij zijn woning gelegen Zijl te dumpen, gaat de laatbloeier ("Ik ben in de laatste tien jaar steeds beter gaan voet ballenwat te ver. Mulder: "Ik blijf zeker nog een jaar actief lid van VNL al 'ben ik. bang dat ik moeite zal krijgen met het voet ballen op lager niveau. Daar ben ik gewoon te fanatiek voor. Het zal er uiteindelijk wel op uit draaien dat ik steeds meer ga tennissen, want aan die sport be gin ik steeds meer lol te beleven". Terugblikkend op 21 jaar VNL 1 kan Mulder zich maar één inci dent herinneren waarbij hij zelf betrokken was. 'Tk denk dat het een jaar of zestien, zeventien ge leden was. We speelden uit tegen Meerburg en daar liep een bui tenspeler die niet alleen ver schrikkelijk snel, maar ook vrese lijk wild was. Op weg naar de goal liep hij alles en iedereen on dersteboven. Met onze laatste man Henny van der Berg had ik afgesproken om allebei een stap opzij te doen zodra hij er weer aan zou komen stormen. Dat de den we dus. Maar wat gebeurde er? Die knaap klapt bovenop de doelpaal en breek z'n been. Dat hebben we geweten. We moesten bij het bestuur op het matje ko men en daar kregen we toch de wind van voren. Nog één keer zo'n geintje en we konden een an dere club gaan zoeken". Dat is er dus niet van gekomen. Mulder: "Natuurlijk niet, het be stuur had gelijk, dat heb ik later ook ingezien". Zoals het een echte VNL'er be taamt. JAAP VISSER gen VNL. Ook ZLC moest afha ken, de 1-4 overwinning op Alkma- nia ten spijt. Oranje Groen liep te gen VNA alvast warm voor het be langrijke treffen van volgende week (1-4), terwijl Warmunda bij zonder goed voor de dag kwam te gen Leidsche Boys: 3-1. Meerburg - Bernardus 3-0. Het had maar weinig gescheeld of Pe ter de Groot had de kampioensrace een ander aanzien gegeven. Doel man Hannaart reageerde echter at tent op de fraaie kopbal van de Ha- zerswoudenaar, waardoor Meer burg aan een achterstand ontsnap te. Ook ln de tweede helft kwam de titelkandidaat goed weg bij een kopbal, dit maal van Peter de Bra bander. Het waren tevens de be langrijkste wapenfeiten van Ber nardus, dat alle gretigheid ten spijt, duidelijk een klasse minder was dan Meerburg. Schoten van Ger van der Werff en Martin van Kins vormden de inleiding tot het Zoeterwoudse offensief, dat door René Meijer met een doelpunt werd afgerond (1-0). In de tweede helft werd de druk op het doel van Jan Groen steeds groter en de Ber- nardus-goalie moest nog tweemaal 'vissen'. Rini van Veen en invaller Piet de Koning bepaalden de eind stand op 3-0, waardoor Meerburg de beste papieren behoudt voor het kampioenschap. Klckers'69 - Stompwijkse Boys 0-2. Het zag er halverwege de ont moeting met Kickers bij een 0-0 stand somber uit voor de Stomp- wijkers. Kickers gokte op de coun ter in de wetenschap dat de bezoe kers het spel moesten maken om in de race te blijven. SB kreeg na de hervatting meer greep op het spel en kwam door Edwin Develing een kwartier na rust aan de 'bevrijden de' openingstreffer. Henk van der Zwaan en Hein Visser hadden daarna nog uitstekende scorings kansen voor Kickers, maar het was uiteindelijk toch Stompwijkse Boys dat met een doelpunt van in valler Jan van der Bosch de strijd besliste: 0-2. Het was enkele weken geleden Orapje Groen dat Stomp- wijk van de troon stootte, de ploeg hoopt op een herhaling van die 'act' tegen Meerburg. VNA - Oranje Groen 1-4. Nauwe lijks bekomen van de festiviteiten in het kader van het veertig jaar be staan moest VNA met kleine oog jes en wat onzekere benen aantre den voor het prestigeduel met buurman Órapje Groen. Johan de Ridder opende de score, Marcel van Ginkel zorgde voor de gelijk maker (1-1). De 'Ridder-show' werd na de hervatting geprolon geerd. Bert Jan de Ridder (2-1, 4-1) en Johan de Ridder (3-1) gaven de ruime winst van de thuisploeg ver der gestalte. Warmunda - Leidsche Boys 3-1. Warmunda gaf Stompwijkse Boys alvast een waarschuwing door te gen Leidsche Boys goed voor de dag te komen. Joost van der Zwet lanceerde Kees van Rijn driemaal voor een doelpunt, maar één treffer werd afgekeurd, Raymond Fagel kon LB nog op gelijke hoogte NEW YORK (AFP) - Guillermo Vi las heeft zijn come-back niet kun nen bekronen met een overwin ning in het kampioenentoernooi van Forest Hills. Yannick Noah was gisteren in de finale van het 615.000 dollar-toernooi in New York te sterk voor de 33-jarige Ar gentijn: 7-6, 6-0. In de eerste set gaven de 26-jari- ge Fransman en de veteraan elkaar weinig toe. Vilas compenseerde de betere techniek en de grotere va riëteit van slagen van Noah met strijdlust. De tie-break besliste de Franse nummer zeven van de we reldranglijst dankzij een betere service in zijn voordeel: 7-3. De beslissingsronde van de eer ste set brak de weerstand bij Vilas. In een half uur tijd trok Noah de tweede set met 6-0 naar zich toe. Door de overwinning verdiende Noah 80.000 dollar (200.000 gul den). Bij de finale waren 14.000 toe schouwers. Emilio Sanchez won gisteren het Grand Prix-tennistoemooi in München. De 20-jarige Spanjaard versloeg in de enkelspel-finale de twee jaar oudere Westduitser Ric ky Osterthun met 6-1, 6-4> Neder land zal in de tweede ronde van het toernooi om de Davisbeker uitko men tegen Nigeria. Dit land gaf Noorwegen het afgelopen week einde tennisles en won met 5-0. Voor Nigeria kwam ook Nkuda Odizor binnen de lijnen. De wed strijd tegen Nederland zal op. 13,14 en 15 juni aanstaande in Nigeria plaatsvinden. LEIDEN - In het vrouwenvoetbal won eersteklasser Lugdunum za terdag van Alphen: 2-1. In dezelfde klasse werd KRV op eigen terrein verslagen door Oegstgeest: 0-1. In de eerste klasse van de zondagaf deling behaalde Sleutels gisteren de overwinning op het afgelopen week kampioen geworden UDO: 3-2. In de derde klasse veroverde het tweede vrouwenteam van Fo reholte de titel door Oranje Groen met 7-0 te verslaan. In de eerste helft was Alphen te gen Lugdunum de betere ploeg. Wilma Lankhaar bracht de Al- phense vrouwen op voorsprong. Na de pauze speelde Lugdunum beter en Jacqueline de Kier trok de stand in evenwicht. Na de gelijk maker begon de Kikkerpolder- ploeg meer druk uit te oefenen op de Alphense verdediging. Marga van Kins scoorde uit een penalty, die werd toegekend na een overtre ding van de Alphense doelverde- digster Guurtje Leguit op Sophie van Tongeren. KRV en Oegstgeest waren voor de rust aan elkaar gewaagd. Na de rust gooiden de gasten alles op de aanval en boden de gasten daar mee aanzienlijk meer ruimte. De Katwijkse vrouwen verzilverde de kansen echter niet, vooral doordat keepster Connie Hoogstraten uit muntend het doel van Oegstgeest verdedigde. De gasten kwamen bijna op voorsprong toen José van Beek scoorde, maar dit doelpunt werd door scheidsrechter Verhorik afgekeurd wegens buitenspel. Lia Groot bezorgde Oegstgeest uitein delijk de overwinning door van 35 meter raak te kogelen. Sleutels maakte tegen UDO be ter gebruik van de kansen. In de eerste helft troffen Wanda Splinter en Simone van der Heeden voor de Leidse ploeg het doel. Veronique den Hollander deed dit voor UDO. Na de pauze was het nogmaals Van der Heeden die voor de gastvrou wen scoorde. De Oegstgeestse Ria Juffermans bepaalde met haar doelpunt de eindstand verrassend op 3-2. Nieuwbakken kampioen Fore holte had duidelijk het betere van het spel tegen Orapje Groen. Voor de ploeg uit Voorhout scoorden respectievelijk Anita Roozen (drie maal), Miranda Kortekaas (twee maal) en Karina Beers (twee maal). brengen (1-1), maar daarna maakte Warmunda via Van Rijn en een af standsschot van Rob Vink het kar wei af: 3-1. Alkmania - ZLC 1-4. ZLC kon alleen bij verlies van de koplopers nog meedingen naar de titel. Nu was de fraaie 1-4 zege bij Alkmania alleen nog voor de statistieken van belang. Henk Mink tekende na rust voor een onvervalste hattrick en na een tegentreffer van Ronald de Rij ke sloot Anton Offermans de strijd op 1-4 af. VNL - MMO 3-2. De Hoogmade- se ploeg schakelde zichzelf uit door te verliezen bij het beter spe lende VNL. Johan Vaneman zette MMO via een strafschop op een voorsprong, maar André de Jeu bracht de stand nog voor rust weer in evenwicht. Wim van Gameren en Wouter Brakhoven zorgden voor de Leidse winst, die door het late doelpunt van Johan Vaneman niet meer in gevaar kwam (3-2).

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14