PROPER Den Haan De Postbank maakt het kopen van een huis minder ingewikkeld. I b.v. makelaardij o.g. I ra MENS M C. J. de Boer OEDONROEREND GOED I Wfoonh., CAi, 3 sl. k., L-vorm, woonk. Vnpnf135.000,-k.k. Gekocht met Dit huis werd vorig jaar gekocht. Toen heette een Postbankhypotheek nog RPS- hypotheek. Het enige verschil is de naam. Want de lage rente en de overige voor waarden zijn even gunstig gebleven. Iemand die een huis koopt, heeft bijna altijd een hypotheek nodig. Het af sluiten van zo'n hypotheek lijkt ingewik keld, maar is dat niet. Als u zich tenminste goed oriën teert en een deskundig hypotheekadviseur inschakelt. Zoals de kopers van dit huis destijds ook deden. Eeist gratis documentatie. Die vroegen eerst via een gratis telefoontje (06-0400) documentatie aan over een Postbankhypotheek. Uit de brochure die zij thuisgestuurd kregen, leerden zij de Postbankhypotheek kennen als een aan trekkelijke hypotheek, met lage rente en gunstige voorwaarden. En de Postbank vonden zij een be trouwbare instelling. En vervolgens deskundig advies. In die brochure lazen zij ook dat een Post bankhypotheek op verschillende manie ren kan worden verkregen. Namelijk via een makelaar of ver zekeringsadviseur, maar ook bij één van de 200 grotere postkantoren waar een hypo theekadviseur van de Postbank aanwezig is. Welke 200 postkantoren dat zijn, stond overzichtelijk aangegeven. Een afspraak met de adviseur was dus zo gemaakt. In een rustig gesprek in zijn spreekkamer bepaalden zij welke Postbankhypotheek in hun situatie de beste was. Er werd gekozen voor een 7-jaars- hypotheek met rentebedenktijd. De rente staat daarbij voor 7 jaar vast, maar al na vijfjaar kan worden bepaald wanneer een nieuwe rente in moet gaan. Deadviseurberekende hoeveel per maand voor de hypotheek betaald moet worden. En hij rekende voor wat het belastingvoordeel is. Hij regelde de aan vraag voor de hypotheek en de aanvraag voor de gemeentegarantie. En dat dee hij allemaal zonder extra kosten. U merkt dat het afsluiten van een Postbankhypotheek minder ingewikkeld is dan u misschien dacht. U belt eerst kosteloos06-0400voor het aanvragen van documentatie. Deze documentatie kunt u ook op het postkan toor krijgen. En u wendt zich vervolgens tot één van onze hypotheekadviseurs. Of u vraagt bij uw makelaar of ver zekeringsadviseur naar een hypotheek van de Postbank. In ieder geval kunt u voor een Postbank hypotheek altijd vlak bij rW"V huis terecht, tv/ MAKELAARS IN ONROERENOE GOEDEREN FLATS/WOONHUIZEN Oegstgeest, Ridderspoorlaan 103. Uitstekend onderhouden 3/ 4-kamer appartement op de 4e woonlaag met berging onder het gebouw. Rustig gelegen met prachtig vrij uitzicht over plantsoen. Ind.: entree, hal. ruime L-vormige woonkamer (oorspr. 2 ka mers). balkon op het zuiden. 2 slaapkamers, douche-cel met wastafel, keuken met werkbalkon. toilet. Aanvaarding in overleg. 95.000,- k.k. Servicekosten 123.50 p.m. Oegstgeest, Floralaan 57. 4-kamerappartement. leuk gelegen, op de 3e etage met balkon op het zuiden en grote berging op de begane grond. In de nabijheid van wilcentrum de Lange Voort. Ind.: woonkamer, keuken, balkon voorzijde, studeerkamer, 2e kamer, slaapkamer met wastafel, entree, gang, toilet, badkamer met zitbad en wastafel. Het appartement wordt c.v.-gas ver warmd en de staat van onderhoud is goed. Aanvaarding direkt. 125.000,- k.k. Servicekosten 1.100,- per jaar. Oegstgeest, Prins Hendriklaan 24. In Oud-Oegstgeest. gele gen halfvrijstaand herenhuis, prachtig vrij voor- en achteruitzicht. Het pand heeft een vrijstaande garage, schuur, een voor-, zij- en op het zuiden gelegen achtertuin, c.v.-gas. Ligging in direkte nabijheid van gezellige winkelstraat. Ind.: vestibule, hall met toi let. provisie/stookkelder. L-vormige kamer en suite met serre met een aluminium schuifpui met isolerende beglazing naar de ach tertuin. Keuken in originele staat. 1e et 3 kamers, badkamer met ligbad, apart toilet, zonnig balkon over gehele breedte. 2e et.: 3 kamers, zolderberging en vliering. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud. Oplevering in overleg. 435 000.- k.k. Lelden, Hansenstraat 4-4a. Beneden- en bovenwoning met on dergrond en plaats. De benedenwoning wordt leeg opgeleverd, de bovenwoning blijft verhuurd ad. 300,- per maand. Ind. bene denwoning: gang, woonkamer met vaste kasten, uitgebouwde keuken, douche/toilet combinatie, trapopgang naar kleine slaap- kamer in uitbouw. Oplevering benedenwoning in overleg. 68.000 lek. Lelden, Wagnerpleln 96. 4-kamerflat met berging onder het gebouw. Het pand wordt d.m.v. c.v.-gas verwarmd, de staat van onderhoud is perfekt. Ind.: hal, bergkast, ruime keuken, 2 slaap kamers, badkamer met ligbad, wastafel, toilet met fontein, bal kon achterzijde, studeerkamer, woonkamer. De flat heeft een weids uitzicht over Leiden. Direkt te aanvaarden. 79.000 k.k. Servicekosten 270,- p.m. incl. verwarming. Vri|e vestiging mogelijk. Lelden, Scholtenstraat 36. Rustig gelegen goed onderhouden 4-kamerflat op de 3e etage met vrij uitzicht. Ind.: entree, gang. toilet, woonkamer met balkon (zw) in verbinding met eet- c.q. slaapkamer, 2 slaapkamers aan de achterzijde, keuken met bal kon, doucheruimte. Zolder te bereiken d.m.v. vlizotrap, gedeelte lijk bevloerd, zeer geschikt voor het maken van meerdere ka mers. Berging in souterrain. Aanvaarding in overleg. 92.000 k.k Servicekosten 76.- p.m. Lelden, Rijndijkstraat 61. Rustig gelegen middenwoning met vrije achtertuin (ZW). Het pand verkeert in goede staat van on derhoud en wordt verwarmd d.m.v. gaskachels. Alle leidingen t.w. electra, gas en water zijn in 1979 vernieuwd, ook is er ge deeltelijk geluid- en warmte-isolatie aangebracht. Ind.: entree, gang, toilet, woonkamer 9,16x4.00, uitgebouwde keuken, trap kast in woonkamer. 1e et.: voorkamer over gehele breedte 5 mtr., tussenkamer thans in gebruik als hobby-ruimte, achterka mer over gehele breedte, doucheruimte met aansl. wasmachine. 2e et.: grote zolder evt. geschikt te maken voor een extra kamer. Aanvaarding in overleg. 98.000 k-k. Lelden, Boerhaavelaan 10. Zeer karakteristiek herenhuis met royale kamerafmetingen, voor- en zeer diepe achtertuin, achter uitgang en apart van het huis gelegen garage. Het pand is voor zien van een centrale verwarmingsinstallatie en is in grote lijnen en in originele staat gelaten, zoals b.v. paneeldeuren etc. Ind.: vestibule, hall met garderobe, toilet, kelderruimte, grote kamer en suite met serre, keuken en bijkeuken. 1e et.: 4 slaapkamers, bergkamer, ruime overloop met prachtig trappenhuis, toilet. 2e et.: eveneens 4 slaapkamers, badkamer. Het pand is op wande lafstand gelegen van station, diverse nieuwe kantoorvestigingen, ziekenhuizen en scholen. Geschikt voor meedere doeleinden zoals woon/praktijkhuis, meergezinshuis etc. In overleg leeg op- leverbaar. 390.000 lek. Lelden, Rijnsburgerweg 104. Halfvrijstand herenhuis met m2, c.v.-gasinstallatie, voorzetramen op de parterre, moderne elektrische installatie. Ind.: vestibule, hall met toilet, grote kamer en suite met parketvloer en open haard (14.46x4.15m). nieuwe keuken, provisie/stookkelder, houten schuur. 1e et.: grote voor- en achterkamer. 2 zijkamers, badkamer met ligbad, dubb. wasta fel en bidet, apart toilet, overloop, balkon achterzijde, 2e et.: voorkamer, achterkamer, 2e badkamer met ligbad, douche en wastafel, aansl. wasapp., apart toilet, zolderberging. 467.000 k.k. Oegstgeest, Passage 12. Tel. 071-170741* Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur nvmI Koudekerk a/d Rijn Park Ypenburg Rustig gelegen vrijstaande bungalow in klein bungalowpark met rondom mooi aangelegde tuin met terrassen op zuidzijde (796m2 eigen grond), met veel privacy, garageschuur. De woning is v.v. c.v.-gas hete lucht, open haard, voll. isolatieglas. Ind.: ruime hal met garderobe- kast, woonkamer (40m2), halfopen zeer luxe woonkeuken met alle inbouwapp.; gang met toilet/bidet; 4 sl. kamers, zeer mooie badk. met ligbad, douche, dubb. wastafel en sauna (zeer fraai betegeld met lichtgekleurde Makkummer- tegels en v.v. modern sanitair); berging annex wasruimte. Aanvaarding in overleg (kan op kor te termijn) Vraagprijs f 389.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Leiderdorp. Loevestein 37. Tel 071 - 890300 Maresingel 48 48a Op leuk punt aan de singel I gelegen gemoderniseerd bo- venhuiswelke leeg wordt t opgeleverd. Het beneden-( huis is verhuurd. Het boven- huis is als volgt ingedeeld i entree, grote woonkameri (9,80x3,15m), gezellige mo- derne keuken, toilet, badka- mer met douche, vaste was- tafel en aansl. wasapp. Ach-i ter woonkamer en keuken gelegen ruim dakterras. 2e t verd.: 2 slaapkamers. VRAAGPRIJS 97.000,- K.K. g j Van Beukering uS Makelaardij M Zonnebloem 72 /-\ 3 Leiden /-x >mnvm 071-214521 >ÉI Makelaars O.G. en Assurantiekantoor Huur een makelaar voor 3 maanden. 0e grent 2. 2202 ek noordwijk postbus 1502. 2200 be n00r0wijk telefoon 01719-19206' 'in de h0ftuin', anjelierenstraat 40 2231 gt rijnsburg telefoon 01718-21135 OPENBARE BEZICHTIGING Zaterdag 10 mei a.s. van 16.00 tot 17.00 uur. Hazers- woude-Rijndijk, Jacques Perkplantsoen 14. Bijz. gebouwd en verfraaid woonhuis met c.v., zonnige v. en a.tuin en achterom. Royale woonk. 8x6 m. met semi open keuken, plavuizenvloer met vloerverw. Het keukendeel is van de woonkamer afgescheiden door een bijz. mooie bar en is voorz. van een hordhouten plafond. Kunststof aanrecht incl. gasfornuis en ofzuigkap. Ie Et.: overloop met 3 sloopk., ruime badkamer, v.z.v. kunststof ligbad, wasta fel en 2e toilet. 2e Et.: overloop en 4e slaapk. v.z.v. dak kapel. Bijz. een goed woonhuis in een fijn dorp met in de directe omgeving winkels, scholen, zwembad, tennis baan. Nieuwe H.R c.v -ketel. De prijs is lager en het huis is mooier dan welke nieuwbouwwoning ook, 100% hypo theek mogelijk. Netto maandlast slechts 650,- p.m. Vr.pr. 145.000,- k.k. Z+R B.V. makelaardij Havenplein 2, 2312 GZ Leiden tel.:071-212141 Qttto ijiimixr BEDRIJFSMAKELAARD1J B.V. Heereweg 231, 2161 BG Lisse, Telefoon 02521-19135* BEDRIJFSOBJECT MET VRIJSTAANDE VILLA DE ZILK Het geheel is gelegen aan de Zilkerduinweg 66, direct nabij de provinciale weg Wassenaar-De Zilk. Bestaande uit: - 170m2 bedrijfsruimte met smeerkuil, ruime transportin gangen, nokhoogte ca. 9,5m; - 100m2 kantoren met kantine en toilet; - vrijstaande villa met badkamer ligbad en 4 slaapka mers. Voor diverse doeleinden geschikt. Vraagprijs 495.000,- k.k. PROBLEMEN? Wij maken in iedere gewenste maat: kozijnen, ramen, binnen- en buiten deuren, schuifpuien en trappen van diverse houtsoorten in onze eigen timmerfabriek. Wij leveren ook kunststof en alumi nium ramen, kozijnen en schuif puien Wij hebben de juiste mensen die bij u plaatsen Wij leveren en zetten zelf isolerend glas met komokeur en garantiebe wijs, ook spouwmuurisolatie Wij verzorgen ook uw verbouwing. AANNEMERSBEDRIJF/TIMMERFABRIEK Energieweg 24, 2382 NK Zoelerwoude. Tel. (071)- 899217 ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15.30 uur Inl. bij onze advertentie-afdeling telefoon (071) 14 4941

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 29