12 t/m 16 mei 1986 mededelingen gemeentebestuur if Commissie vergadering Commissie voor Volkshuisvesting en Sport Op donderdag 15 mei a.s. aanvang 20.00 uur, in kamer 23/24 van het Gulden Vlies. Agenda: Vervangingskredieten sportakkommoda- ties 1986 Presentatie bouwplan 8 woningen Doe lengracht Presentatie bouwplan 26 woningwetwo ningen, Jacob van Campenlaan wbv "De Tuinstadwijk" Bedrijfsverplaatsing J. de Nobel van Zoeterwoudseweg naar gebied "De Hal len" Volkshuisvestingsplan 1986-1990 (ver- volgbehandeling) Renovatie en groot-onderhoudswerk- zaamheden 51 woningen complex 1 wbv "Ons Doel" Renovatie en groot-onderhoud 113 wonin gen wbv "Leiden" (Trompstraat e.o.) Bouw 53 woningwetwoningen Lange- gracht wbv "Leiden" Uitgifte in erfpacht Ververstraat 10A Verkoop grond aan de Kanaalweg aan R.Z.L.A. Onttrekking van woonruimte aan de be stemming Van der Werfstraat 47, 47a, 49 en 49a Ontbinding/opheffing recht van erfpacht Vleeskeuringsdienst Aankoop Lammermarkt 19/19a Aankoop Duizenddraadsteeg 9. 11 en 13 Aankoop Van der Werfstraat 92 - De Smidse De punten 2. 3 en 4 worden gezamenlijk met de commissie ROVM behandeld. Bovenstaande vergadering is open baar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daar voor terecht in het informatiecen trum in de hal van het stadhuis. Overige vergadering Monumentencommissie Leiden Woensdag 14 mei a.s. om 20.00 uur in kamer 12 van het Gulden Vlies. Agenda: Vaststelling beoordeling van de tijdens de wandeling bekeken panden Bespreking notitie beoordelingen Vaststelling nader advies pand Nieuwe Rijn 23 23a Discussie over de beschermenswaardig- heid van het pand Rijnsburgerweg 2 en de' panden aan het Terweepark Discussie over de beschermenswaardig- heid van het pand Commanderijpoort 8 Discussie over de beschermenswaardig- heid van de panden Hoge Rijndijk 1 t/m 23 (oneven nummers) en 2 t/m 46 (even nummers). \>Voor informatie kunt u bellen 254495. Voor informatie "Overige vergade ring" zie telefoonnummer contact persoon onderaan agenda. Verkeers maatregelen Burgemeester en Wethouders maken be kend aan belanghebbenden, dat zij voorne mens zijn de hierna te noemen verkeers maatregelen vast te stellen: Levendaal-west Jan van Houtkade - aanleggen laad- en loshaven aan de zuid zijde ter hoogte van de bloemenkiosk nabij de kruising met de Korevaarstraat, gel dend op ma. t/m za. vanaf 08.00 tot 18.00 Morskwartier Diamantlaan - aanleggen fietsstroken aan beide zijden; - aanleggen voetgangersoversteekplaats: - ten zuidwesten van de kruising met de On yxhof; - ten noordoosten van de kruising met de Robijnstraat; Noordvest Langegracht - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten westen van de kruising met; - de Tweelingstraat; - de Volmolengracht; aanleggen 2 algemene invalidenparkeer plaatsen aan de zuidzijde t.h.v. de hoofd ingang van het politiebureau; - aanleggen 1 algemene invalidenparkeer plaats aan de noordzijde nabij de ingang van het E.B.R., geldend van ma. t/m vrij. vanaf 08.00 tot 18.00 uur; - verwijderen voetgangersoversteekplaats ten westen van de Oostdwarsgracht en t.h.v. de uitrit van het parkeerterrein bij het Stadsbouwhuis; - intrekken verbod stil te staan aan beide zijden, voor zover gelegen tussen de Vol-, molengracht en de Korte Mare; Noorderkwartier/Groenoord Willem de Zwijgerlaan - instellen parkeerverbod aan de noordzijde van de zuidelijke ventweg, voor zover ge legen tussen de Hansenstraat en het Zwarte Pad, geldend op ma. en di. vanaf 05.00 tot 11.00 uur. Voor zover nodig zullen de nu op boven genoemde wegen geldende verkeers maatregelen worden aangepast. De op de voorgenomen verkeersmaatrege len betrekking hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende korte toelich ting of een ontwerpbesluit, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op het informatiecentrum van het stadhuis en bij de directie Verkeer en Ven/oer op kamer 216 van het Stadsbouwhuis. Gedurende die periode bestaat de gelegenheid tot het indie nen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van de maatregelen. Deze be zwaren dienen te worden gericht aan Burge meester en Wethouders, per adres directie Verkeer en Vervoer. Stadsbouwhuis. Lange gracht 72. 2312 NH Leiden. Belanghebbenden worden voorts in de gele genheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergadering van de Raad van ad vies voor verkeers- en vervoersaangelegen- heden, die zal worden gehouden op dinsdag 27 mei a.s. in de kantine van het Stadsbouw huis. aanvang 16.00 uur. Voor nadere informatie over de verkeers maatregelen kan men zich wenden tot me vrouw M. Wassenaar van de directie Ver keer en Vervoer, tel. 254502 Her-inrichting en afslui ting Vondellaan Maandag 12 mei a.s. wordt de Vondel laan afgesloten voor doorgaand ver keer. Dit in verband met de her-inrich ting van deze belangrijke verkeersader. De totale duur van het karwei wordt ge schat op 14 werkbare weken. Medio augustus is de Vondellaan weer nor maal bereikbaar voor doorgaand ver keer. Fasering van werken De aannemer (aann. N.B.M.) start met z'n werkzaamheden op het kruispunt Lage Morsweg/Vondellaan en werkt vandaaruit in de richting van de Van Baerlestraat. Daarna pakt hij het werk weer op aan de andere kant van de Vondellaan, bij het kruispunt Plesman- laan/Vondellaan. Het werk daar zal geschieden per weg- deel, zodat de bereikbaarheid van be drijven. garages, scholen en instellin gen normaal bereikbaar blijven. In ver band hiermee zal het verkeer in twee rijrichtingen over een rijbaan worden geleid. Laatste werkfase is het deel Ge rard Brandstraat en Jacob Catslaan. NZH route Ook de NZH zal tijdelijk een andere route kiezen. Het gaat hier om de bus sen 15 en 16. E.e.a. zal n.l. op de hal te bordjes staan aangegeven. De rou te ziet er alsvolgt uit: Gerard Brand straat, Muiderkring, Jan Luykenlaan. Lage Morsweg en Damlaan (en ande som). Diversen Openbare kennisgeving Verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal De Burgemeester maakt bekend dat op woensdag 21 mei 1986 van 8.00 uur tot 19.00 uur de stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten Ge neraal zal worden gehouden. Artikel 128 van het Wetboek van Strafrecht bepaalt, dat degene die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, aan een krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkie zing deelneemt, wordt gestraft met een ge vangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie. Nadere inlichtingen omtrent het vorenstaan de, of de verkiezing in zijn algemeenheid, kunnen bij de directie Burgerzaken van de gemeente Leiden worden verkregen. Deze directie is daartoe geopend van maan dag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 15.00 uur. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen onder nummer 254112 of 254111 Verkiezingen Tweede Kamer Stemmen bij volmacht Bent u op 21 mei a.s. verhinderd om per soonlijk uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand anders machtigen om dat voor u te doen. Op elke oproepingskaart bevindt zich een gedeelte waarop u iemand anders kunt machtigen om voor u te gaan stemmen. Als u dit gedeelte hebt ingevuld moet het door u en uw gemachtigde worden ondertekend. Met deze ingevulde en ondertekende oproe pingskaart kan uw gemachtigde gewoon op de dag van de verkiezingen voor u gaan stemmen. Aan deze manier van stemmen zijn echter twee voorwaarden verbonden: A. u en uw gemachtigde moeten beiden staan ingeschreven in hetzelfde stemdis- trict; B. uw gemachtigde moet uw stem tegelijk uitbrengen met zijn eigen stem. Als u deze vorm van volmacht kiest, dan hebt u het stadhuis niet nodig. U kunt dan alles thuis regelen. Verkiezingsuitslagenavond in de Stadsgehoorzaal Op woensdag 21 mei a.s. zal er in de Stads gehoorzaal weer een uitslagenavond i.v.m. de verkiezingen worden georganiseerd. Op een groot scherm zullen de Leidse tussen standen en voorlopige einduitslag worden geprojecteerd. Daarnaast zal de nationale t.v.-uitzending vanuit Hilversum ook op het grote scherm te zien zijn. De grote zaal van de Stadsgehoorzaal, zal hiervoor vanaf 19.00 uur (gratis) geopend zijn. Het adres is Breestraat 60. Wees er vroeg bij. Zodra de stembureau's sluiten (om 19.00 uur) begint men met het tellen van de stem men. De ervaring leert dat de uitslagen van de eerste stembureau's al vóór 20.00 uur binnen kunnen zijn en dat de voorlopige einduitslag ook niet lang daarna kan volgen. Wie de zaken op de voet wil volgen moet dus zorgen er vroeg bij te zijn. Gratis autovervoer naar de stembureaus Door sommige politieke partijen wordt ge woonlijk aangeboden om op woensdag 21 mei a.s. gratis vervoer te verzorgen naar de stembus in Leiden. Dit wordt georganiseerd voor degenen die niet in staat zijn om op andere wijze het stembureau te bereiken. Als u van die mogelijkheid gebruik wilt ma ken, dan kunt u zich wenden tot de politieke partijen. Kandidatenlijsten verkiezin gen Tweede Kamer vanaf woensdag 7 mei a.s. te verkrij gen. Op woensdag 21 mei a.s. vinden de verkie zingen voor de Tweede Kamer der Staten Generaal plaats. De verzending van de op- roepingskaarten aan de Leidse Kiesgerech tigden heeft onlangs plaatsgevonden. Kandidatenlijsten De lijsten waarop de kandidaten van de poli tieke partijen die meedoen voorkomen zijn inmiddels vastgesteld. Belangstellenden kunnen zo'n lijst vanaf woensdag 7 mei a.s. afhalen op één van de volgende verspreid punten: - balie van het stadhuis aan de Breestraat: - balie van het Stadsbouwhuis aan de Lan gegracht; - openbare bibliotheek aan de Nieuwstraat; - eén van de bibliotheekfilialen; De kandidatenlijsten zullen tijdens de 2 we ken voorafgaand aan de verkiezingen ook 2 keer afgedrukt worden in één van de Leidse huis-aan-huis bladen. Nadere Inlichtingen en voorlichting Voor nadere inlichtingen over de gang van zaken rondom deze verkiezingen is de Di rectie Burgerzaken van het stadhuis het cen trale informatiepunt; tel. 254111 of 254112. Provinciaal Fietspadenplan 1986 van Zuid-Holland ter in zage Op verzoek van de provincie ligt met ingang van heden in de hal van het stadhuis ter inzage het Fietspadenplan 1986 van de pro vincie Zuid-Holland en de daarbij behorende nota van beantwoording van inspraakreak- ties. Procedure Het plan zal op 16 mei a.s. behandeld wor den in de gezamenlijke vergadering van een aantal vaste commissie's van Advies en Bij stand. Verder zal het plan naar verwachting in juni 1986 door provinciale staten van Zuid- Holland worden vastgesteld. Verkrijgbaarheid Wie de nota alsnog in bezit wil krijgen kan deze, zolang de voorraad strekt, schriftelijk of telefonisch bestellen bij bureau Drukwer ken van de provincie Zuid-Holland, Konings kade 1. 2596 AA Den Haag. Tel. 070- 116082. De nota kost 10,00. Ramadan 1986 Van 10 mei tot 9 juni 1986 vindt voor de in Nederland wonende en werkende Moslims de vastenmaand Ramadan plaats. Geduren de deze negende maand van de moslimka lender is het een plicht voor alle volwassen moslims te vasten van de eerste dageraad tot zonsondergang. In de praktijk betekent dit dat men zich onthoudt van eten, drinken, roken en sexuele omgang. In Nederland is deze maand extra zwaar omdat, anders dan in het moederland, het maatschappelijk le ven hiermee geen rekening houdt. De Ra madan is de maand waarin de koran ge openbaard werd aan Mohammed de profeet. Het einde van de Ramadan wordt gevierd met het Suikerfeest. Informatieavond Schelpenka de Op maandag 12 mei a.s. zal in gebouw d^ Linde. Herenstraat 64 een informatieavond worden georganiseerd over de herinrichting van de Schelpenkade. Deze avond begint om 20.00 uur. Bewoners en belangstellen den zijn van harte welkom om de avond bij te wonen. Inschrijving nieuwbouw- complex aan de Morsweg (voormalig terrein Nieu- wenhuizen) In de loop van dit jaar zal een begin worden gemaakt met de bouw van 55 woningen aan de Morsweg. het zoge naamde complex Rijnzicht. De wonin gen worden gebouwd in opdracht van Woningbouwvereniging Leiden, welke vereniging de woningen ook zal gaan beheren. Het complex bevat 2 gebouwen, het hoogbouwgedeelte bestaat uit 34 drie kamer-bejaardenwoningen verdeelt over negen woonlagen voorzien van een lift, het laagbouw gedeelte bestaat uit 21 driekamerwoningen verdeelt over vier woonlagen zonder lift. De gemiddelde huren zullen 490.- kaal per maand bedragen, bij de wonin gen met een lift zal rekening gehouden dienen te worden met servicekosten. De woningen worden in het laatste kwartaal van 1987 opgeleverd, om en kele kandidaat-bewoners de gelegen heid te geven in het voorbereidings team plaats te nemen worden er in dit stadium reeds kandidaten gezocht. Wie komen in aanmerking? Voor de 34 bejaardenwoningen: Zij die op de sluitingsdatum van deze advertentie de leeftijd van tenminste 61 jaar hebben bereikt en aan de volgen de voorwaarden voldoen. 1een huurwoning van een Leidse wo ningbouwvereniging dan wel een particuliere huurwoning met een verklaring van wederverhuur in Lei den achterlaten met een kale huur tot 425,- per maand, of 2. een huurwoning van een Leidse wo ningbouwvereniging dan wel een particuliere huurwoning met een verklaring van wederverhuur in Lei den achterlaten met een kale huur van 426,- tot 650,- kale huur per maand, of 3. geregistreerd zijn als woningzoe kende met tenminste 120 urgentie- punten, of 4. een particuliere huurwoning in Lei den achterlaten met een huur tot 650,- per maand zonder verkla ring van wederverhuur. (De hierbovengenoemden categorieën geven de voordrachtsvolgorde aan, dus 1. gaat voor 2., 2. gaat voor 3. Voor de 21 woningen zonder lift: De bovengenoemde voorwaarden maar een alleenstaande dient op de sluitingsdatum van deze advertentie tenminste de leeftijd van 27 jaar te heb ben. Wat moet u doen om in aanmer king te komen? Bij de balie van het Stadsbouwhuis lig gen vanaf maandag 12 mei inschrijffor mulieren gereed, deze dient u voor maandag 26 mei 1986 in te leveren bij de Directie Woonruimteverdeling, Lan gegracht 74, 2312 NH Leiden. Omdat niet bekend is hoeveel reacties zullen volgen zal over de te volgen procedure omtrent de verdeling en voordracht niets nader gezegd kunnen worden, wel krijgt iedereen daar zo spoedig mo gelijk schriftelijk bericht over. Open spreekuur huursubsidie voor kliënten van de GSD De gemeentelijke sociale dienst houdt van dinsdag 13 mei tot donderdag 26 juni aanstaande voor klienten open spreekuren huursubsidie. De huursubsidiespreekuren worden elke dinsdag-, woensdag van 13.30-16.00 uur gehouden i bouw Langebrug 60. Voor wie? Voor klienten die reeds vóór 1 januari 1986 een uitkering ontvingen ingevolge de Alge mene Bijstandswet (ABW) en of de Rijks groepsregeling Werkloze Werknemers (RWW). De mogelijkheid bestaat dat de ge meentelijke sociale dienst een verklaring op het huursubsidieformulier moet onderteke nen (zie ook hiervoor punt 14 van dit formu lier). Meer informatie kunt u verkrijgen bij de gemeentelijke sociale dienst, telefoonnum mer 251233 van 09.00-11.00 uur 's morgens van maandag tot en met vrijdag. Meenemen; huursubsidieformulier, jaar opgave 1985 en de laatste uitkeringsspe- cifikatle. Bouwplannen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel.50, lid 8, van de Woningwet: Fien de la Marstraat 25, bouwen schoor steenkanaal ten behoeve van open haard; Boisotkade 1verbouwen pand; Stevenshof, inrichten bankgebouw winkel centrum Stevensbloem; Van Hillepad 5, bouwen aanbouw aan wo ning; Van Hillepad 7, bouwen aanbouw aan wo ning; De Waard 7, bouw bedrijfshal; Schipholweg, bouw kantoorcomplex in 3 fasen; Tussen Schipholweg en Marislaan, bouw parkeervoorziening. Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Herenstraat 120, bouwen berging; Van der Waalsstraat 46, verbouwen win kel-woonhuis tot woning; Jan Paetsplein 11plaatsen dakkapel in voor- en achtergeveldakvlak; Diepenbrocklaan 1verbouwen en uitbrei den school; Tollensstraat 28. plaatsen dakkapel in voorgeveldakvlak; Meloenstraat 9, inwendig verbouwen wo ning. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 12 mei 1986 gedurende veertien da gen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Lan gegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden. Postbus 9100. 2300 PC Leiden Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Welstands commissie Maandag 12 mei a.s. om 20.30 uur in ka mer 12 van het "Gulden Vlies". Agenda: Ingekomen brieven Behandeling ingediende bouwplannen; Oude Herengracht 19-20, wijzigen ge velindeling Baatstraat (tussen 3 en 11), bouw 7 wo ningen Baatstraat (achter Oude Singel 174-178). bouw 4 woningen Baatstraat (hoek Zandstraat), bouw 6 wo ningen Oude Singel 174-178, verbouwen voor malig kantoorpand (Glascom) tot 8 wonin gen Oude Singel 180-182, bouw 10 woningen Witte Rozenstraat 7, aanbrengen dakka pel in linker zijgeveldakvlak Roomburgerweg 7, aanbouwen serre (achtergevel) en bouw schuur (achtertuin) Willem de Zwijgerlaan '44, uitbreiden ba sisschool met één speellokaal Herenstraat 97, aanbrengen van een dak kapel in het achtergeveldakvlak Lage Rijndijk 94a, renoveren woning Roemer Visscherstraat 27, verbouwen woning (uitbouwen achtergevel) Commanderijpoort 4. uitbreiden woning Haarlemmerstraat 175-177. verbouwen (wijzigen raamindeling en dakafdekking trappehuis) Kanaalweg. bouw kantoorgebouw t.b.v. Compudata Software BV (wijzigingsteke ningen) Domela Nieuwenhuislaan 19, aanbrengen schutting/erfafscheiding Anth. Duijcklaan (Leidse Hout), vernieu wen van een materialenberging t.b.v. een korfbalclub Kopermolen 25, verbouwen winkelruimte Stevenshofjespolder (bouwno 34 van vlek 14), vergroten berging tot garage Levendaal 137, verbouwen woning (on dermeer het aanbrengen van 2 dakkapel len in het rechter zijgevelvlak) Vliet, bouw schoolgebouw (wijzigingsteke ning); renovatie bestaande loods op het achterterrein Van Slingelandtlaan 11, bouwen van een overkapte verbindingsgang van woning naar garage Zoeterwoudsesingel (hoek Cronesteinka- de), bouw sportaccommodatie t.b.v. een tafeltennisvereniging Dorus Rijkerskade, aanleg jachthaven Sjarihstraat 5, wijzigingen raamindeling zijgevel Topaaslaan 12, wijzigingen voor- en ach- tergevelindeling Herenstraat 99, aanbrengen dakkapel in achtergeveldakvlak Koningstraat 13, maken uitbouw (achter- Witte Rozenstraat 31. bouw De Wetstraat 21, wijzigen raamindeling voorgevel Kanaalweg, bouw C.B.B. school (wijzi gingstekeningen) Sieboldstraat 30 en 32, wijzigen achterge vel terplaatse van de dakkapellen Maredijk 6-6a, aanbrengen dakkapel in achtergeveldak Hugo de Vriesstraat 59. aanbrengen dak kapel in voorgeveldakvlak Tunicaduin 12. aanbrengen van 2 dakka pellen (één in het voorgeveldakvlak en eén in het achtergeveldakvlak) alsmede het maken van een raam in de zijgevel Sijthofstraat 33, aanbrengen dakkapel in voorgeveldakvlak en een tufmeldakraam in het achtergeveldakvlak Parelstraat 5, wijzigen indeling voorgevel pui Sluisstraat 5, het maken van een aanbouw terplaatse van de keuken (achtergevel) Donkersteeg 16, verbouwing (wijzigen on derpui) Gooimeerlaan (nabij terrein Groenoord- hallen), bouw bedrijfsgebouw Stevenshofjespolder (vlekken 11, 13 en 15), bouw brug 456 (verkeersbrug over de Veenwatering) Breestraat 29-29A, verbouwing (onder meer het wijzigen van de tot achterge- velaanbouw behorende kap in een nage noeg platte dakafdekking) Const. Huygenslaan 25, bouw stenen schuur Rijndijkstraat 48, het aanbrengen van een nieuwe dakkapel in het voorgeveldakvlak Tesselschadestraat 7, vervangen van een houten schuur door een betonnen schuur Burggravenlaan 34, plaatsen van een erf- afscheiding t Huizingastraat 22, aanbrengen van een dakkapel in het voorgeveldakvlak Hoge Morsweg 53, bouwen van een gara ge Stationsplein 212 t/m 230. verbouwing (onder meer het aanbrengen van 2 nood uitgangen in achtergevel en wijziging en tree voorgevel) Jan van Goyenkade 21 en 21A, verbou wing woning (ondermeer het aanbrengen van 2 dakramen in voorgevel) V.d. Tasstraat 10, vernieuwen berging Waardstraat 26, vergroten dakkapel Stevenshofjespolder, uitbreiden scholen complex Stevenshof Coornhertstraat 17, wijzigen achtergevel en bouwen van een berging in achtertuin Zr. Bertkenstraat 12, aanbrengen erfaf- scheiding Vlietweg 76B, bouw woning (wijzigingste kening) Bovengenoemde bouwplannen liggen maandag a.s. tussen 10.00 uur en 12.00 uur ter inzage bij de secretaris van de wel standscommissie, kamer 116a van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Voor telefonische inlichtingen en aanmel ding voor het spreekrecht kunt u bellen met telefoonnummer 254543, b.g.g. 254559. Milieu Hinderwet Verleende vergunningen Op 9 mei 1986 zijn vergunningen verleend voor de volgende inrichtingen: 1. Dr. Lelylaan, opslag- en verkooppunt motorbrandstoffen. excl. LPG (Total Neder land n.v.); 2. Rijnsburgerweg 10, ziekenhuis nieuw bouw (Academisch Ziekenhuis Leiden) De vergunningen en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage tot 9 juni 1986 in: kamer 012 van het Stadsbouwhuis, lan gegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur .tot 16.30 b. het Informatiecentrum van de Directie Voorlichting in de hal van het stadhuis elke'werkdag van 8.30 uur tot 16.45 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur Tegen het verlenen van deze vergunnin gen kan tot 9 juni 1986 beroep bij de Kroon worden ingesteld door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - de betrokken adviseurs - iedereen die schriftelijk of mondeling bezwaren heeft ingediend tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning - iedereen die aantoont dat hij/zij redelij kenvijs niet in staat is geweest schrif telijk of mondeling bezwaren in te die nen tegen het verzoek en/of ontwerp- vergunning. De vergunningen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State. Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De ver gunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis ka mer 012, tel. 254437.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12