mededelingen gemeentebestuur 5 t/m 9 mei 1986 O WIE SUM l& RUDT SKODA. KASSIÈRE part-time VLIELAND admeben INUW eigen dagblad dat zegt wat! PARTTIMER Overige vergadering Project-/werkgroep Zeeheldenbuurt/De Waard. Dinsdag 6 mei a.s., aanvang 15.30 uur, In kamer 001 van het Stadsbouw- huis. Agenda: stand van zaken ontwerp-stadsverrueu- wingsplan Zeeheldenbuurt en ontwerp- bestemmingsplan De Waard bouwplannen c.a. plan buurtpark woningbouw Zeeheldenbuurt Voor informatie kunt u bellen 254504. Voor Informatie "Overige vergade ring" zie telefoonnummer contact persoon onderaan agenda. Diversen Verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal De oproepingskaarten voor de op woensdag 21 mei a.s. te houden verkiezing van de le den van de Tweede Kamer der Staten-Ge neraal in de gemeente Leiden zijn bezorgd. Degenen, die menen wel voor een oproe- pingskaart in aanmerking te komen, doch deze niet hebben ontvangen, kunnen bij de directie Burgerzaken van de gemeente Lei den een duplicaat oproepingskaart aanvra gen. Deze directie is hiertoe geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 15.00 Nadere inlichtingen omtrent het vorenstaan de, of de verkiezing in zijn algemeenheid, kunnen bij de directie Burgerzaken worden verkregen. Voor telefonische informatie luidt het telefoonnummer 254112 of 254111 Rectificatie Bestemmingsplan Oostvlietpolder II De Burgemeester maakt bekend, dat de ge meenteraad op 24 maart 1986 heeft beslo ten het bestemmingsplan Oostvlietpolder II vast te stellen (raadsvoorstel nr. 77). Dit be stemmingsplan omvat de mogelijke aanleg van een ontsluitingsweg vanaf de Europa- weg naar het recreatiegebied Vlietland. Met ingang van 7 mei ligt gedurende een maand het raadsbesluit en het bestem mingsplan voor een ieder ter inzage in ka mer 241 van het Stadsbouwhuis, Lange- gracht 72. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de ge meenteraad hebben gewend kunnen gedu rende genoemde termijn bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bezwaren indienen (Koningskade 1-2,2596 AA "s-Gravenhage). Gelijke bevoegdheid hebben zij die bezwa ren hebben tegen wijzigingen die bij de vast stelling van het plan in het ontwerp zijn aan gebracht. De Burgemeester voornoemd, C. H. Goekoop. Diverse gemeentelijke dien sten op vrijdag 9 mei geslo ten Vrijdag 9 mei (na hemelvaartsdag) is een aantal gemeentelijke diensten en afdelin gen GESLOTEN. Bezoekers voor het Stadsbouwhuis of Stadhuis dienen te vens die dag rekening te houden met een minimale burobezetting. De dienstverle ning zal in verband hiermee niet optimaal zijn. Welke diensten en afdelingen zijn gesloten?? Hulsvesting De direktie woonruimteverdeling (huis vesting) is op vrijdag 9 mei de gehele dag gesloten. Ook is de direktie telefonisch niet te bereiken. Sociale Dienst De gemeentelijke Sociale Dienst zal eveneens die dag gesloten zijn. Telefo nisch Is men wel te bereiken. De cliënten zullen een dezer dagen daar over een berichtje ontvangen Balie volkshuisvesting Stads bouwhuis De balie op de eerste verdieping van het Stadsbouwhuis voor het doen van aan vragen Huursubsidie, Gemeentegarantie en Particuliere Woningverbetering. Direktie verkeer en vervoer Buro voor o.a. het aanvragen van Par- Kandidaten gezocht voor de beschutte bejaardenwonin gen van Wijckersloot in Oegstgeest. Middels deze oproep kunnen gegadigden zich aanmelden om genoteerd te worden als kandidaat voor een 2-kamer beschutte be- jaardenwcning in Wijckersloot. De huurprijs bedraagt 457,- kaal per maand terwijl de service kosten 175,- bedragen inclusief de stook- en de kookkosten. Wie kunnen zich opgeven? Alleen echtparen die geregistreerd staan als woningzoekende met minimaal 120 urgen- tiepunten en een medische indicatie voor een beschutte woning, kunnen zich schrifte lijk opgeven bij de Directie Woonruimtever deling, Langegracht 74, 2312 NH Leiden. Uw aanmelding moet uiterlijk 9 mei a.s. in geleverd zijn. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, c.q. artikel 17, lid 8, van de Woningwet: Cronjéstraat 2a, wijzigen dakkapel en plaatsen dakkapel in voorgeveldakvlak; Morsweg 96, bouwen kapverdieping op woning; Veenwatering nabij Maria Voskade, bou wen voetgangers- en fietsbrug; Heivlinder 63, plaatsen dakkapel in voor geveldakvlak; Kerstroos 2, plaatsen dakkapel in voor- en achtergeveldakvlak; Drontermeerlaan 17. bouwen tuinhuisje. Rapenburg 20, restaureren en verbouwen woning; Schipholweg, bouw kantoorruimte; Nachtegaallaan, bouw kleedruimten; Korevaarstraat, bouw tijd; winkelunit; Adm. Helfrichweg no 3. uitbreiding be drijfspand; Stevenshof, bouw 11 tijdelijke schoolloka len aan de Petronella Moensweg/Ant. Kleijnstraat. Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Vollersgracht 4, inwendig verbouwen wo ning; Herengracht 88, inwendig verbouwen tot woning; Haven 38b, inwendig verbouwen winkel woonhuis; Vaartkade 6, verbouwen en uitbreiden wo ning; Vondellaan 80, uitbreiden autoshowroom; Vrouwenweg 1verbouw pand; Hoge Rijndijk 241bouw schuur/berging. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 6 mei 1986 tot 21 mei 1986 (bij voor keur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inza ge in het Stadsbouwhuis. Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burge meester en Wethouders van Leiden, Post bus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemees ter en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de eventuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uitein delijk toch een bouwvergunning verlenen, krijgen de indieners van bezwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krijgen ze ook infor matie over nog openstaande beroepsmoge lijkheden. Milieu HINDERWET Ontwerp-vergunningen Burgemeester en Wethouders zijn van plan voor de volgende inrichtingen vergunning te verlenen: 1. Wassenaarseweg 62, laboratorium voor onderzoek van een nieuwe malaria be- strijdingsmethode (Rijksuniversiteit Lei den) 2. Rapenburg 68, herbarium (Rijksuniversi teit Leiden) Deze ontwerp-vergunningen en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen ter in zage: a. gedurende de gehele behandelingster mijn in kamer 012 van het Stadsbouw huis, Langegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur; b. tot 16 mei 1986 in het Informatiecentrum van de Directie Voorlichting in de hal van het Stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 16.45 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp- vergunningen kunnen tot 16 mei 1986 schriftelijk bij Burgemeester en Wethou ders worden ingediend door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - iedereen die op de openbare zitting be zwaren heeft ingebracht - iedereen die kan aantonen dat hij/zij daar toe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis, kamer 012, tel. 254437. leiden Wij zoeken een (meest 's middags) 16 tot 19 jaar Nieuwe Rijn 50, Leiden Tel. 071-120824 (maandag gesloten) ibb-kondor groep nv Ingenieurs Bureau Bouwnijverheid - Kondor Groep N.V., Leiden De jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders zal worden gehouden op woensdag, 21 mei 1986 om 10.30 uur v.m. in de Vatelzaal van het Apollo Hotel, Apol- lolaan 2 te Amsterdam. De agenda, het prae-advies van de Raad van Commissa rissen, het verslag over riet boekjaar 1985.de balans per 31 december 1985 en de winst- en verliesrekening over 1985 met de toelichting daarop liggen ter inzage ten kan tore van de vennootschap, Schipholweg 128 te Leiden en ten kantore van de Algemene Bank Nederland N.V., Vijzelstraat 68-78 te Amsterdam en zijn aldaar kosteloos verkrijgbaar. nen dienen volgens artikel 2 delen uiterlijk donderdag, 15 mei 1986 te deponeren bij het kantoor van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam. Op vertoon van het hun uit te reiken bewiis van deponering hebben deze houders toegang tot de vergadering. De Algemeen Direkteur GRANDIOOS AANBOD Bij Gabo LPG service van de nieuwste kwaliteits-LPG-apparatuur met een electr. koudstart voor rijden op gas zonder zorgen. Inbouw van de meeste merken auto's op LPG incl. btw compl. 1295,- Met 2 jaar volledige garantie zwart op wit Wees Wijs! Kom naar de beste. Kom naar Gabo. Dan hebt u zekerheid en kwaliteit. Desgewenst een GROOTHANDEL IN GROENTE EN FRUIT zoekt voor kantoor voor 20 uur per week Leeftijd 18 jaar Opleiding op mavo-nivo met economie is Telefonische inlichtingen: 071-765737 Mondelinge sollicitaties: GEBR. HEEMSKERK Rooseveltstraat 37, Leiden STUDIO AMERICA 071126767 ZEEFDRUK STICKERS T SHIRTS SWEATSHIRTS DISPLAYS U kent dat gevoel: u wilt 'n nieuwe auto kopen. U zou er onmiddellijk mee weg willen rijden. Op weg naar de zon. Zonder te hoeven nadenken over de financiële consequenties. Skoda heeft daar begrip voor en biedt u een uitstekende oplossing. Het unieke 3-Stappen-Plan: tijdelijk mag u zonder één cent rente uw nieuwe Skoda in drie termijnen betalen*. Bij aflevering 1/3 van de aanschafprijs, na zes maanden 1/3 en weer zes maanden later (dus pas na 'n jaar) de rest. Bovendien trekken we de inruilprijs van uw huidige auto nog van de eerste termijn af. Dus misschien krijgt u zelfs contant geld op de koop toe. U rijdt al Skoda vanaf f9.995,-. Afgebeeld Skoda Elan (beperkt leverbaar)een witte Skoda 120L met vele extra 's. Frontspoiler met twee ingebouwde breedstralers, stootstrips op de flankenmatzwarte raamomlijsting, speciale wieldoppen, exclusieve striping, speciale bekleding, dakspoiler boven achterruit. Aktieprijs: f12.250,- uitgevoerd met lichtmetalen wielen f13.000,-) Importeur: De blnckhorst Auto Motor Import BV, Voorschoten, telefoon 01717-69 51. Prijzen zijn incl. BTW, excl. afleveringskosten. Huurovereenkomst onder gebruikelijke condities Leiden Showroom Moleneteeg 12-14 (bij do Doezostraat) Lelden tel. 071-121375-140006, geopend me. t/m vrij. 0.800-17.30 uur, Zaterdag 10.00-14.00 uur zijn onze kantoren speciaal voor U geopend. U bent tussen 11.00 en 15.00 uur welkom in ons kantoor. 1 oprolbare j RAAMHORREN I VOORZETHORREN 1 HORDEUREN Uw vakspecialist Vrijblijvend advies en prijsopgaaf aan huis in onze „Doe het zelf" showroom vindt u de allergrootste kollektie zonwering en horren ül uitzendbureau content J

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 20