7£ de vlietstede b.v. ONROERENDGOED ONROERENDGOED 071 311241 V I IIII llll Voorschoten Trompweg 8 249.000,- k.k. Perfect onderhouden, luxe eengezinswoning I met voor- en diepe achtertuin, grenzend aan een waterpartij. Voorzien van c v., goed geï- I soleerd. Indeling: entree met toilet, woonka- I mer met plavuizen en open haard, moderne keuken met apparatuur, 3 ruime moderne I slaapkamers, badkamer met ligbad en dou- I che, zolderberging, inpandige schuur. Goede ligging. Voorschoten Van den Rijnplantsoen 4 225.000,- k.k. I Rustig gelegen woning met voor- en achter- tuin op het zuiden. Het pand is goed onder- houden, heeft c.v. en ged. dubbele begla- zing. Beg.gr.: ruime woonkamer met open haard, moderne open keuken, hal, toilet, schuur. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, wast. en toilet. 2e etage: grote zolder- kamer met 2 dakkapellen, bergruimte. Huur- I garage beschikbaar Voorschoten Bakkerdreef 11 198.000,- k.k. Aan plantsoen gelegen, goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin op het ZJ W, schuur, achtertuitgang. Beg.grond: hal met toilet en garderobe, woonkamer met open haard, parket, ruime keuken. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, toilet. 2e etage: grote kamer, veel bergruimte. Goede ligging, o.a. nabij het N.S.-station. de laat-f- kromhout makelaardij o.g. Plancïusplanisoen 12 Winkelcentrum „Noord-Hofland" 2253 TS Voorschoten 071-311241 NVM MENS MAKELAARDIJ B.V. Heereweg 231,2161 BG Lisse, Telefoon 02521 -19135* BUITENKAAG - LISSER0IJK 45 Halfvrijstaande woning met inpandige garage, bouwjaar 1975, op 438m2 grond (opstalrecht tegen 181,18per V2 jaar tot november 2003). Indeling: zij-entree, toilet, zitkamer 6,35x4,1 mtr. met open haard, vanuit de woon kamer zicht op de Ringvaart en weilanden, woonkeuken (6x3/3,5 mtr.) met eikehouten keuken en groot balkon aan de achterzijde. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, rui me badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2e etage: vliering, alwaar de cv-ketel en de gasboiler. Souterrain, garage en hobbyruimte, totaal ca, 50m2. Voorts aanleg steiger van 11 mtr. Mogelijkheid bestaat 724m2 naast liggende grond bij te huren voor 56,- per jaar, welke thans in gebruik is als siertuin. Geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Gehele woning v.z.v. hardhouten kozijnen en Thermopane. Vraagprijs 295.000,- k.k. 0EGSTGEEST REMBRANDT VAN RIJNLAAN 39 Goed gelegen en goed onderhouden tussenwoning met stenen schuurtje, bouwjaar: 1968, opp. grond: 165m2. tuin op het noord-oosten. Indeling: entree, toi let, moderne keuken met inb. app., doorzon-woonka- mer met aansluitpunt voor open haard, 1e etage: 3 slaapkamers, volledige badkamer, balkon voor en ach ter. 2e etage: overloop met cv-ketel en badgeiser, als mede grote zolderkamer met dakkapel. Gehele woning v.z.v. Thermopane beglazing, luxaflex en vliegenhor- ren. Vraagprijs 240.000,- k.k. OEGSTGEEST - WITTE DE WITHLAAN 4 Tussenwoning nabij centrum, rustig gelegen met ste nen berging, bouwjaar: 1957, op 151m2 grond, achter tuin op het zuid-oosten. Staat van onderhoud binnen en buiten redelijk. Indeling: entree, toilet, keuken met diverse inb. app. zowel entree en keuken v.z.v. Soln- hover-vloertegels, voorts woonkamer v.z.v. parket vloer, zgn. eikenstroken. Ie etage: 2 ruime slaapka mers, 1 kleine slaapkamer, loggia aan de achterzijde, voorts badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, op de 1e etage zijn diverse vaste kasten. 2e etage: vaste trap, hier zijn 2 ruime zolderkamers, waarvan 1 met grote dakkapel. De woning is v.z.v. centrale verwar ming gasgestookt en een electrische boiler. Goten zijn v.z.v. nieuw zink en de kap is geïsoleerd. Vraagprijs 190.000,- k.k. N00RDWIJK PIETER BEDIJNSTRAAT 32 Geschakelde bungalow met woonetage boven en hob- by/slaapetage alsmede garage beneden. Het perceel is gelegen in de duinen met niveau-verschil zodoende zijn beide etages vanaf de weg toegankelijk. Bouwjaar: 1977 en 220m2 eigen grond. Indeling: entree, L-woonkamer met open haard, en echt groot balkon op het zuiden met veel privacy. Half open keuken met veel inbouw appara tuur, slaapkamer en toilet. Benedenetage: 2 slaapka mers, luxe badkamer hobbyvertrek en garage voor 2 auto's. Gas cv. prima materialen en goed onderhouden. Vraagprijs 359.000,- k.k. LISSE - WILGENLAAN 32 Zeer praktisch ingedeeld en ruim hoekherenhuis met carport en stenen berging, leuk en vrij gelegen. Inde ling: entree, hal, toilet, royale woonkamer met parket vloer met div. app., 1e etage: 2 grote slaapkamers (4,8x3.89 mtr.), (4,8x3.2 mtr.), luxe badkamer met lig bad, aparte douche. 2e toilet, dubbele wastafel. 2e eta ge: 2 grote slaapkamers (4.62x3.53 mtr(4.62- x3.29 mtr.), was/bergruimte, cv-ruimte. Diverse extra's o.a.: parterre Thermopane Vraagprijs 229.000,- k.k.J FRANS VAN MIERIS STRAAT 4 Leuk gelegen tussenwo ning met achtertuin, achterom en berging. Ind.: entree, hal. gang met pla vuizen, toilet, mod. keu ken, bijkeuken, woonka mer met open haard en nieuwe kurkvloer. Ie verd.: hal, 3 slaapkamers, badka mer met aparte douche ruimte, 2e toilet, bidet en wastafel. Elektra en riole ring zijn recent vernieuwd. "Vraagprijs '/i29"ÖÓ0,-' k.k. O APOLLOLAAN 446 Ruim, goed onderhouden 3/4 kamerappartement met groot balkon op het zuiden, dubbel glas in de woonka mer, badkamer met ligbad. Lift, kelderberging, c.v.- blokverwarming, electr. w.w.-boiler. Servicekosten incL stookkosten 300,- per maand. De zonwering is inbegrepen en de vloer bedekking event apart ter overname. Vraagprijs 110.000.- k.k. G EVERTSENSTRAAT 5 4 kamer bovenwoning le en 2e etage, c.v.-gas en bad geiser. Ind.: woonkamer met open haard, mod. keu ken, balkon, toilet, hal, vas te trap naar 2e etage met 2 slaapkamers en badkamer met ligbad. Overal dubbel glas. Vraagprijs 98.000,- k.k. O EVERTSENSTRAAT 62 Geheel gerenoveerde hoe kwoning met plaats, ber gingen en achterom. Ind.: woonkamer met open haard, mog. moderne keu ken, toilet, gang en gang kast. le etage: ruime bad kamer met douche (geheel betegeld), 3 slaapkamers. Vaste trap naar zolder met ruime slaapkamer met dak kapel en bergzolder. Voor zien van c.v.-gas, bedrading is vernieuwd, dubbel glas beneden waardoor lage energiekosten. Vraagprijs 130.000,- k.k. G HERENSINGEL 41 Gemoderniseerde gezellige eengezinswoning voor jong gezin met mooi blijvend vrij uitzicht op het water en het plantsoen, met achter tuin, plaats en achterom. Ind.: gang, ruime woonk., grote wooneetkeuken, toi let, bijkeuken en berging, le etage: 3 slaapkamers, 1 met balkon en badkamer met ligbad, zolder met mog. tot 4e slaapkamer. Vraagprijs 115.000,- k.k. G BOSHUIZERLAAN 4 Perfekt onderhouden ruim en goed gebouwd heren huis gelegen aan zeer rusti ge straat vlakbij winkels, met stenen berging, voor- en diepe achtertuin en achterom. Ind.: kamer en- suite, moderne keuken, aparte vestibule, gang, toi let, verdiepte kelderkast. le verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met zitbad en 2e toi let, vaste trap naar 2e etage met 2 slaapkamers met dakkapellen, veel berging. Veel vaste kasten. Ver warmd door gaskachels. Badgeyser, aparte elek. boiler in .keuken. Vraagprijs: 169.000,- k.k. GBURGGRA VENLAAN 221 Wegens bedrijfseconomi sche redenen te koop een perfekt 3/4 kamer topap- partement om zo te betrek ken, voorzien van alle mo derne comfort zoals c.v., betegelde badkamer met ligbad en luxe keuken, bal kons voor en achter, overal vaste kasten. Een buitenkans! Vraagprijs 125.000.- k.k G TROELSTRAPLEIN 9 (Waardeiland) Uitstekend onderhouden volledig geï soleerde tussenwoning met achtertuin direkt aan het gelegen, entree, hal, toilet fontein, voorraadkast, woonkamer met mogelijkheid voor open haard, luxe keuken, voorzien van alle app., bad kamer met ligbad, wastafel, 2e toilet, 2 ruime slaapka mers, c.v.-ruimte met boi ler, stenen berging. Vraagprijs 169.000,- k.k. G DRIE OKTOBER- STRAAT 23 Geheel goed verbouwde benedenwoning met schuurtje en tuin, 2/3 slaap kamers. woonkamer met plavuizenvloer, gas open haard, verlaagd plafond, moderne keuken, badka mer, nieuwe elektra, eigen c.v.-gas, muurisolatie en achtergevel is nieuw. Vraagprijs 92.500,- k.k G ROEMER VISSCHER- STRAAT 32-32a Boven- en benedenwoning verheeld met royale achter tuin, berging en achterom. Ind.: grote woonkamer, mod. open keuken, gang, ruime hal, toilet en douche, le etage: grote slaapkamer met balkon, ruime berging, 2e keuken, 2e slaapkamer of kinderkamer. Voor 1 ge zin of in tweeën bewoon baar. Het huis verkeert in prima staat. Verwarming d.m.v. gaskachels. Vraagprijs 145.000,- k.k. V ALETTA JACOBS- LAAN 33 (WAARDEILAND) Royaal nieuw modern is land huis, gebouwd onder Amerikaanse architectuur, met beneden garage en ber ging. le Etage bereikbaar met trap buitenom. Ind.: grote woonkamer met bal kon. hal, gang, toilet, mod. keuken met apparatuur. 2e Etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2 toiletten en ligbad, balkons, vaste trap naar óe etage: waarop slaapkamer met kitchenet te. badgeiser en c.v.-gas. Vraagprijs 215.000,- k.k. G JULIANASTRAAT 8 Ruime en geheel goed on derhouden hoek begane grond woning. Ind.: grote woonkamer en suite, open haard, mod. keuken, dou che en toilet, 2 slaapka mers, nieuwe bedrading, gaskachel verwarming, achtertuin met achterom. Vraagprijs 115.000,- k.k. VGERBRANDYLAAN 24 Uitstekend onderhouden aan het water gelegen (ei gen ligplaats) goed geïsoi- leerd Townhouse op het waardeiland. Ind.: entree, hal, toilet, luxe keuken met inbouwapp., eetkamer, woonkamer, garage met berging, le verd.: hal, 3 slaapkamers, twee luxe badkamers met toilet waar van 1 met ligb. 2e verd.: grote zolder met mogelijk heid tot slaapkamer met dakterras. C.v.-rüimte en berging. Vraagprijs 275.000,- k.k. G PRINSENSTRAAT 60 Vakkundig met duurzame materialen verbouwde tus senwoning met achtertuin, stenen berging en c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet fontein, woonkamer met parket en open haard, luxe keuken met inbouw appa ratuur. le verd.: hal, 2 rui me slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. Riolering, gas- en elektra- leidingen zijn vernieuwd. Vraagprijs 125.000,- k.k. VHOEGEWOERD 135 hoek Bolwerkstrtaat Groot oud woon-winkei en bedrijfspand met boven woning,^ ruime werkplaats 70 m\ winkel met dag verblijf, magazijn 100 m2. Aparte opgang voor de bo venwoning waarin U-vor- mige woonkamer met open haard, ruime keuken, dak terras, badkamer met lig ging, balkon ZW met blij vend vrij uitzicht op het water. Ind.: ruime woonka mer, super moderne keu ken met alle apparatuur, badkamer met ligbad en badgeiser, 3 slaapkamers. Servicekosten ad 265,- per maand incl. de stook kosten, water, huismeester- kosten. verzekering, gla- schoonmaken etc. Vraagprijs 115.000,- k.k. V" ZONNEVELDSTRAAT 8 Studenten appartementen- huis (monument) met 3 ap partementen, geheel onder architectuur verbouwd vol gens de laatste eisen. Elek tra etc. zijn nieuw. Elk ap partement heeft een eigen keuken en wasgelegen heid. 1 appartement is ver huurd en brengt 450,- huur op per maand, doch kan desgewenst leeg wor den opgeleverd. De vraagprijs voor het ge- yf BLAUWE VOGELWEG 4 Ruim nog vrij nieuw hoek herenhuis mooi en rustig gelegen, met blijvend vrij uitzicht over bos. Op loop afstand van het acade misch ziekenhuis, op le stand! Bij het huis is een dubbele garage en een ei gen parkeerruimte op ter rein. Voor- en grote zonni ge achtertuin. Het huis is goed geïsoleerd. Ind.: Z- vormige grote woonkamer en eetkamer, open haard, moderne open keuken, bij- keuken met aansl. wasma chine, ruime hal, garderobe en toilet, le etage: 3 slaap kamers, badkamer met lig bad en 2e toilet. 2e etage: ruime zolder met slaapka mer, berging en hobby- Vraagprijs 398.000,- k.k. G LELIELAAN 55 Ruime 3/4 kamer topflat, mooi gelegen aan plant soen. Ind.: woonkamer, mod. keuken, douche,' toi let, ruime hal en 3 slaapka mers, balkons en kelder berging. Geheel is keurig' onderhouden. Voorzien van eigen c.v.-gas moeder- haardsysteem, servicekos ten 126,70 p.mnd. Vraagprijs 98.000,- k.k. Ingezetenen van Oegst- geest genieten de voorkeur. VRIJNZICHTWEG 47 Perfekt onderhouden villa (type 2 onder 1 kap) met voor- en diepe zonnige ach tertuin, garage, stenen ber ging. Voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, kelder kast, toilet, woonkamer, keuken, le verd.: hal, 3 rui me slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche ruimte, 2e toilet. 2e verd.: slaapkamer met dakkapel. VU HOOFDSTRAAT 200. Leuk gelegen goed onder houden eengezinswoning verwarmd met gevelka chels, met stenen schuur, achterom en betegelde ach tertuin. Ind.: entree, hal, toilet, keuken, douche ruimte met wastafel en douche, woonkamer, le verd.: overloop, 3 slaapka mers. 2e verd.: gedeeltelijk bevloerde vliering. Vraagprijs: 115.000,- k.k. GV FLORIJN 35 Goed onderhouden volle dig geïsoleerd 2 kamer hoekappartement op le etage met zonnig balkon, berging, loggia, c.v.-gas en warmwatervoorziening. Ind.: entree, hal, toilet fontein, slaapkamer, bad kamer met aansl. wasmach. wastafel en doucheruimte, woonkamer met open keu ken. Overdraagbare subsi die le jaar 4.000,-. Servi cekosten 93,- per maand. Vraagprijs 109.000,- k.k. V TOLLENAERSINGEL 22. Aan plantsoen gelegen goed onderhouden heren huis met voor- en zonnige achtertuin (z), achterom, stenen bereing, cv-eas. boi- Ier. Ind.: entree, hal, toilet met fontein, woonkamer, keuken, le verd.: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, wastafel, aparte dou- wachtkamer, kantoorruim te. le verd.: hal, toilet t fontein, L-vormige woon-' kamer 60m2 met balkon, luxe eiken keuken met app. 2e verd.: hal, 3 slaap kamers, badkamer met lig bad, 2e toilet, wastafel aan sl. wasmachine. Het per ceel is onder meer geschikt voor tandarts/huisarts praktijk, advocaten/as surantiekantoor e.d. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Cl/"VLASKAMP 14 Perfekt onderhouden pa tiowoning met garage, ge heel voorzien van dubbel vuizen en zonnige i tuin (ZW), c.v.-gas en boi ler. Ind.: entree, hal, toilet, ruime zitkamer met open haard, eetkamer met luxe keuken en app., bijkeuken. le verd.: 3 slaapkamers, lu xe badkamer met ligb., wast. en aparte douche ruimte, apart 2e toilet. 2e verd.: hobby/slaapk., c.v.- ruimte en berging. Vraagprijs 259.000,- k.k. GVSTATENDAALDER 29 Perfekt onderhouden 3-ka- merappartement op 3e woonlaag met lift en ber ging, gelegen boven het winkelcentrum Winkelhof. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met zonnig balkon en plavuizenvloer, keuken met app. le verd.: hal, 2 slaapkamers, badka mer met ligbad, wastafel, aansl. wasmachine. Elektr. boiler. Vraagprijs 112.500,- k.k. Vb SOEVEREIN 11 Boven het winkelcentrum Winkelhof op de le etage OVERWEEGT U TE VERKOPEN? rude beste 1. Actieve aanpak, persoonlijk en via ons com putersysteem. 2. Iedere week een advertentie, afwisselend in de dag- en de weekbladen, ook de landelijke en toch voor u nooit advertentiekosten (wij kunnen dit doen door grote kwantumcon tracten met deze kranten) 3. Uitwisseling met collega's in de regio. 4. Pas by de overdracht by de notaris betaalt u (nooit meer dan) het door de minister van economische zaken vastgestelde courtageta rief (meestal 1,85% BTW). 5. Uitsluitend één opdrachtgever per transactie is aan ons courtage verschuldigd. 6. Wy behalen voor u de best haalbare koop- 7. Kopers van 1r gen worden desgewenst door c.._ 0 met financiering, gemeentegarantie e vergunning, doch zjjn aan ons niets verschul digd) 8. "No cure no pay". Mochten wy ondanks al onze inspanningen er niet in slagen een ko per voor uwkuis te vinden, dan behoeft u ons niets te betalen! (Dus ook geen intrekkings- kosten). 9. Wy werken volgens de richtlijnen van de con sumenten-organisaties. 3e verd.: ru beg. grond ping is zolder. De le verdie- van dubbel Vraagprijs: 249.000,- k.k. V CAMPHU YSENDREEF 17 Goed onderhouden geïso leerde 6 kamer tussenwo ning met voor- en achter tuin (Z) achterom, stenen berging, c.v.-gas. Ind.: en tree, hal, toilet, ruime woonkamer met open haard, dubbel glas en leis tenen vloer, moderne keu ken. le verd.: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche. 2e toilet en wastafel. 2e verd.: overloop, 2 slaapka mers, c.v.-ruimte en bad geiser. 3e verd.: vliering. Vraagprijs 253.000,- k.k. VG BREDERODE 28. Aan plantsoen gelegen pri ma onderhouden eenge zinswoning met voor- en achtertuin (o), stenen schuur en achterom. Cv- gas, grote bad-geyser. Ind.: entree, gang, toilet fon tein, keuken, woonkamer (28m2) met open haard en plav. vloer, le verd.: 2 slaapk.. ruime badk. met, ligbad en douche, geh. be tegeld, 2e badruimte met douche, toilet 2e verd.: vaste trap naar grote zol derkamer met dakkapel, berging, kleine kamer met dakraam, vaste wastafel, incl. vloerbedekking. Vraagprijs: 187.500,- k.k. OVKERVELTUIN 35 Uitstekend onderhouden goed geïsoleerde tussenwo ning met voor- en achter tuin met blyvend vrij uit zicht over park en vijver, stenen berging. Carport, c.v.-gas en badgeiser. Ind.: entree, hal, toilet, woonka mer met parket en dubbel glas, open keuken met app. en parket, le verd.: hal, 3 slaapk., badkamer met douchecabine, wast. en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapk. met schuifpui naar zonne terras. Vraagprys 164.000,- k.k. VHAAGHUISHOF 5. Uitstekend onderhouden praktyk/woonhuis met achtertuin (z), eigen oprit/ gelegen 2/3 kamerapparte ment met lift en berging. Ind.: entree, hal, ruime woonkamer met groot bal- 2 slaapkamers. Servicekos ten 226,- per maand. Vraagprys 89.000,- k.k. GVWIELEWAALLAAN 15 Goed onderhouden tussen woning met voor- en ach tertuin (ZW), achterom en stenen berging. Ind.: en tree, hal, toilet, moderne open keuken met fornuis en afzuigk., woonkamer met open haard, le verd.: 3 slaapkamers. solarium. badkamer met ligb. en wast. 2e verd.: overl., 4e slaapk. met dakkapel, aan sl. wasmach., badgeiser, c.v.-gas. 3e verd.: vliering. Vraagprys 179.000,- k.k. GV LISDODDEKREEK 19 Ruime uitstekend onder houden volledig geïsoleer de 6 kamer tussenwoning met voor- en achtertuin, stenen berging. C.v.-gas en boiler. Ind.: entree, hal, toi let, woonkamer met half open keuken 40 m2) mog. opep haard, le verd.: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, wast. aansl. wasmach. 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte en berging, 2 slaapkamers. 3e verd.: vlie ring. Vraagprys 219.000,- k.k. 01T PR. BERNHARDSTR 66 Prima onderhouden eenge zinswoning met voor- en diepe achtertuin, stenen berging en achterom. Ind.: woonkamer met houtka- chelaansluiting, gang, toi let, kelderkast, moderne keuken, le etage: ruime badkamer met douche en 3 slaapkamers. Vaste trap naar grote zolder, c.v.-gas en gasgeiser. Vraagprys 139.000,- k.k. GV PR BERNHARD- STRAAT 60 Goed onderhouden hoek woning met aparte grote garage, voor-, zy- en achter tuin. Ind.: hal, toilet, keu ken, bijkeuken en woonka mer. le etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad. 2e etage: 4e slaapka mer, dakkapel, c.v.-gas. Dubbel glas beneden voor. Vraagprijs 161.000,- k.k. VCHRISTINASTRAAT 1 Goed onderhouden hoe kwoning met voor-, zy- en grote zonnige achtertuin, achterom, stenen berging, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard, open keuken, le verd.: hal, 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, 2e toilet, aparte dou che. 2e verd.: overloop, wasruimte, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met dakkapel en groot zonnebalkon. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele VG SERVATIUSSTRAAT 17. Goed onderhouden geïso leerde tussenwoning met voor- en achtertuin (ZW). achterom, stenen schuur, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet fontein, woonka mer, keuken, le verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer «iet ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: hal. 2 slaap kamers met dakkapel. Vraagprijs i59.000,- k.k. VNASSAULAAN 142 Perfekt onderhouden half vrijstaande villa met voor-, zy- en zonnige achtertuin, dubbele garage, aparte ber ging en buiten opien haard. De villa is voorzien van c.v.-gas, boiler en dubb. beglazing. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard, alum, schuif pui naar ruim terras, eet- ruimte, keuken met app. le verd.: overloop, berging, 4 ruime slaapkamers, badka mer met ligbad, dubbele wastafel en apart 2e toilet. Op de beg.grond en le eta ge zijn keuken, eet-, woon- en slaapvertrekken op ver schillend niveau geb. Vraagprys 398.000,- k.k. VCAREL FABRITIUS- PLANTSOEN 16 Goed onderhouden ruim herenhuis (Z) en garage. Voorzien van c.v.-gas en boiler, L-vormige woonka mer met open haard en pla vuizen. Luxe keuken met app., bijkeuken en berging, le verd.: hal, 4 slaapka mers, badkamer met lig bad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer en berging. Vraagprijs 285.000,- k.k. VG PAULUS POTTER STRAAT 11. Perfekt onderhouden en gemoderniseerde hoekwo ning met voor- zij- en ach tertuin, aangebouwde schuur met verwarming en aansl. wasmach. blyvend vrij uitzicht. Overal hard houten kozijnen, beneden dubbel glas. Cv-gas, daki solatie. Nieuwe (azuur grij ze) massief houten keuken met apparatuur, zeer luxe. Licht modern interieur, i haard, parketvloer. 4 douche. Mogelijk bouw. garage. Stookkosten slechts 200,- p.mnd. Vraagprijs: 159.000.- k.k. VG FUUT 24 Bijna nieuw huis, luxe in gericht perfekt geïsol. met dubbel glas, dak- en muuri- sol., tuin zuid en blijvend vrij uitzicht, berging voor het huis. Ind.: ruime woonk. met plavuizen (gebr. wit) waaronder vloerverw. moderne luxe keuken (massief) met app. hal, toilet, gangkast. Ie verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet, vaste trap naar zolder met 4e slaapkamer met extra dakkapel, veel bergruimte. Vraagprijs: 179.000,- k.k. G BURG. HEMMINGSON- STRAAT 1 Goed onderhouden hoek woning met lange tuin op het zuiden, achterom, ber ging Voortuin. Ind.: woon kamer met nieuwe blank houten H.T.H. keuken met apparatuur, vestibule, toi let. le etage: 3 slaapkamers met kasten, badkamer met douche. Zonweringen, c.v.- gas, beneden dubbel. Vraagprijs 135.000,- k.k. GVWEIPOORTSEWEG 14 Ruim dubel woonhuis met blyvend vrij uitzicht voor op de weilanden, achter grote plaats met achterom, inpandige berging. Ind.: woonk., mod. open keu ken, grote slaapk. beneden, betegelde douche, apart toilet, ruime haL le etage: 4 slaapk., berging en vaste kasten. Het pand is geheel lichtleidingen, gas- ei rioolaansluiting. Vraagprys 112.500.- k.k. openbaard, pj VG DR. BOUWDIJK STRAAT 1. Uitstekend onderhouden hoekwoning met voor- en achtertuin op de zon met stenen berging en achter om. Ind.: ruime woonka mer met dubbel glas. roya le eetkeuken met zijraam, hal, toilet, garderobe, le verd.: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met douche en toilet, vaste trap naar zolderetage met doka en slaapkamer met dakkapel, veel bergruimte, voorzien van cv-gas, bad geyser. Recentelijk geheel geschilderd. Vraagprys: 179.000,- k.k. iTOMMEDIJKSEWEG 11 Semi bungalow op 1.615 m2 eigen grond met extra gro te dubbele garage en een tuinkamer. Blijvend vrij uitzicht rondom op de pol der. L-vormige woonkamer met open haard, ruime hal, moderne keuken, toilet, badkamer met ligbad en aparte douche, ouderslaap kamer, zolder met veel ber ging, mog^ slaapkamers. Nieuwe c.v., rondom isola tie, nieuwe elektra en aard gasaansluiting. Vraagprijs 440.000,- k.k. VMIENING 33-34 Nieuw woon-bedrijfspand aan vaarwater met aanleg plaats voor boot, grote tuin en enorm terras, alles pal zuid. Blyvend vry uitzicht. Gelegen op 400 m van de autoweg R'dam-A'dam A4. Goed bereikbaar voor vrachtauto's. Bedrijfsruim te 150 m2, beg.gr.: 4, ged. 6 m. hoog, inryden vracht auto's mogelijk, uitbrei ding mog. tot 250 m2. Woonhuis ind.: royale hal, enorme L-vormige woonk. met vloerverwarming, pla vuizenvloer, open haard, prachtige luxe eetkeuken half open, bijkeuken, kan toor, kamer en toilet, le eta ge: schitterende badk. met ligbad, apart 2e toilet, 3 slaapk., dakterras en zol der, c.v.-gas. Perfekte isola tie en overal dubb. glas. Koopsom in overleg. O BURG. HEMMINGSON- STRAAT 9 Perfekt onderhouden huis om zo te betrekken! Geheel gestoffeerd (als nieuw), woonkamer met nieuwe open keuken met afzuig kap en bar, halletje en bete geld toilet, le etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, c.v.-gas en nieuwe geiser. Lange tuin op het zuiden met berging 1TJ. PORCELLISTRAAT 4 Leuke en rustig gelegen eengezinswoning met tuin op het zuiden. Geheel per fekt geïsoleerd, dubbel glas en dakisolatie, stenen ber ging. Ind.: T-vormige woonkamer met open keu ken, hal, toilet en nieuwe elektra, le etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad. Vaste trap naar zolder met dakkapel en 4e slaap kamer. Gasboiler en c.v.- Vraagprijs 179.000,- k.k. Eventueel garage apart er- by te koop! V"ADMIRAAL DE RUYTERSINGEL 44 Mod. gesch. hoekvilla met voor- en achtertuin ZO, in pandige garage en berging. Ind.: ruime hal met garde robe, toilet, grote L-vormi ge living met open haard, vide, mod. ruime keuken met alle app., bijkeuken, le etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en aparte douche. 2e toilet apart. Bal kon en studeergelegen- heid. 2e etage: 4e slaapka mer met veel bergruimte. Groot dakterras (zonnen in volstrekte privacy). Overal perfekt geïsoleerd. Vraagprys 365.000,- k.k. VG HOFWEG 7 Eengezinswoning met voor- en achtertuin op 130 m2 grond, leuk gelegen aan rustige straat (geen doorgaand verkeer) veilig voor kinderen. Ind.: woon kamer en -suite, keuken, boven 2 slaapkamers, zol der. De dakbedekking is vernieuwd. Verder moet er wel het nodige aan gemo derniseerd worden. Ideale mogelijkheid voor een jong stel die van de flat af willen en gouden handen hebben. Elektra moet vernieuwd worden. Eigen geld nood zakelijk. Vraagprijs ƒ98.000,- k.k. if LEIDSEWEG 277a Royaal 2 onder 1 kap huis, prima onderhouden met enorme zonnige tuin 464 m3 en blijvend vry uitzicht. Een oprijlaan en mog. bouw garage. Ind.: grote L- vormige woonkamer met parketvloer en open haard, ruime hal, toilet, mod. keu ken met veel kasten, bij keuken (waskeuken), le verd.: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met douche, qpart 2e toilet en balkon. 2e etage: zólder met zolderkamer en veel bergruimte. Voorgevel be neden dubbel glas, c.v.-gas, stenen berging en traplift ingebouwd naar le etage. Vraagprijs 375.000,- k.k. WILLEM DE ZWIJGER LAAN 55 Hoekherenhuis in prima staat met garage, carport, grote stenen schuur, voor- en prachtige grote vrye achter tuin op het zuiden, achterom. Totaal 400 m2. Ind.: ruime doorzonkamer, open haard, keuken, toilet, gang, kelderkast, le etage: 3 slaapkamers, vaste kas ten, badkamer, douche. Vaste trap naar zolder met kamer en dakkapel, veel berging. Dak geïsoleerd, c.v.-gas w.w.-combi ketel. Vraagprys 290.000,- k.k. VNASSAUKADE 33 Ideaal gelegen en perfekt geïsoleerd hoekherenhuis met garage, stenen berging, voor-, zij- en prachtige ach tertuin. Ind.: ruime lichte woonkamer, keuken, toilet, kelderkast. 1 slaapkamers, met ligbad, 2e toilet 2e eta ge: grote zolderkamer, ber ging. Geheel voorzien van dubbel glas, c.v.-olie. Vraagprys: 265.000,- k.k. VG LEIDSEWEG 84 Door vakmensen perfect verbouwde woning voor zien van alle moderne com fort, met grote schuur en een achterom. Ind.: gang, grote woonkamer, mod. keuken met apparatuur, le etage: 2 slaapkamers, bad kamer met douche en 2e toilet 2e etage: 2 slaapka mers, berging. Bijzonder heden: nieuw dak, dubbel glas, parket, c.v.-gas, open haard, hardhouten ramen. Vraagprys 185.000,- k.k. Vrye vestiging VÖ VREDENHOEF- STRAAT 42 Geheel goed verbouwde hoekwoning in rustige straat leuk gelegen, geen overburen, met zonnige tuin ZO en berging. Hard houten kozijnen, dubb. glas beneden, nieuwe c.v.- ketel en nieuwe bedrading aanwezig. Ind.: woonka mer met vaste kast en open haard, keuken, gang, toilet, kelderkast, le etage: 3 slaapkamers en douche. Vliering. Scherpe vraagprys 159.Ó00,- k.k.* VG BIJDORPSTRAAT 43 Uniek oud huis in staat van nieuw. In gezellige buurt met zeldzaam lange achter tuin op het zuiden met achterom ook voor auto's (nog bouw garage). Ind.: woonkamer met schuifpui, keuken, bykeuken, ber ging, toilet, gang. le etage: complete badkamer met ligbad en douche, 2 slaap kamers, berging. Vliering, c.v.-gas, elec. boiler. Elec- tra vernieuwd. Kortom een huis voor liefhebbers van modern wonen, zo te be trekken. Vraagprijs 149.000,- k.k. Vb LEIDSEWEG 379 Eengezinswoning met tuin en achterom inwendig ge heel vernieuwd, met c.v. Beg. grond: keuken met apparatuur, bykeuken, toi let, grote doorzonkamer met hardhouten kozynen. le etage: 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar zol der. Veel bergruimte. Spoe dig leeg. Vraagprys: 145.000,- k.k. Vb MOZARTLAAN 56 Mooi 3/4 kamer-apparte ment op 2e etage vlakbij de lift met kelderberging en blyvend vrij uitzicht. Ind.: grote woonkamer, 2 slaap kamers, douche, balkon, keuken, toilet. Nieuwe c.v.- gas blokverwarming. Tota le servicekosten 295,- p.mnd. incl. de stookkos ten. De renovatiekosten worden geheel door verko per betaald. Vraagprys 95.000,- k.k. Vb JAN VAN GOYEN- PLANTSOEN 28-29-41 Ruim 3/4 kamer apparte ment met voor- en achter balkon en kelderberging. Van binnen geheel gereno veerd met nieuwe keuken, douche, toilet, grote woon kamer met "ouvre drapes" lamellen, 2 slaapkamers. Servicekosten 90,- per maand. Vraagprijs vanaf/ 85.000.- k.k. yTKALMOESLAAN 25 Modern herenhuis met prachtig vrijblijvend vry uitzicht op de polder en vanuit de bovenramen od de Brasemermeer, zeer rus tig gelegen! Achterliggen de garage, voor- en achter tuin, Z-vormige woon-eet- kamer met mooie parket vloer, moderne open keu ken, hal, toilet, le etage: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en 2e toilet. 2e etage: ouderslaapkamer met dakkapel, berging, nieuwe c.v.-ketel en bad geiser. Oplevering in over leg. Vraagprys 205.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD MET SPOED ZOEKEN WIJ VERKOOPOPDRACHTEN VAN WONINGEN IN VOORSCHOTEN, OEGSTGEEST, LEIDERDORP, LEIOEN, ZOETERWOUDE EN DE REGIO. Voor de met een V gemerkte panden geldt vrl|e vestiging! gemeentegarantie mogelijk makelaardij in onroerende goederen Lijnbaan 1 Leiderdorp Tel. 071-414401* Voorschoten Leldseweg 37 ook jalerdag Voorschoten geopend van Tel. 01717-4684/7142 11.00 lot 14.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 34