assistent makelaar 1e Medewerker m/v Gemeente Katwijk VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI ELKE ZATERDAG VAKATURES Hillegom fotozetster werktekenaar m/v ziekenverzorgenden die een Stapje Verder willen hebben nu een Streepje Voor Westeinde Ziekenhuis ^ÉLt Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Torro is een verkoopgroep van Edah B.V. Edah B.V. is één van de grootste op levensmiddelengebied in Nederland. Onze winkels opereren onder de namen: Edah, Torro, Basismarkt, Autorama en Dagmarkt Het aantal winkels neemt nog steeds fors toe. Torro onder scheidt zich door haar grote winkels met een zeer uitgebreid food en non-food assortiment in zowel de zelfbedienings- als bedieningsafdelingen. Voor ons filiaal in Wassenaar vragen wij op de afdeling Vleeswaren een: Als 15 medewerker valt de hele afdeling Vleeswaren onder uw beheer. Van het bestellen en presenteren van de produkten tot het leidinggeven aan en het instrueren van uw medewerkers. Wij zoeken een enthousiaste jonge man of vrouw (vanaf 18 jaar) die in het bezit is van een middelbare vooropleiding. Hebt u interesse? Als u voor de bovenstaande functie belangstelling hebt, schrijf dan een brief aan Torro, Rijksstraatweg 336, 2242 AD WASSENAAR, ta v. Dhr. D. v.d. Niet Bentley brillenmode is een bekende opticien in West-Nederland met 5 optiekspeciaalzaken waarvan 3 in de "Bijenkorf. Kwaliteit tegen betaalbare prijzen kenmerkt de uitgebreide kollektie brillen en kontaktlenzen. Een optimale service aan haar klanten staat bij Bentley voorop. Voor haar vestiging in Voorschoten zoekt Bentley een Optiekverkoper (m/v) De juiste kandidaat voldoet aan de volgende eisen: Havo-diploma, of gelijkwaardig Leeftijd tot 25 jaar. Goede kontaktuele eigenschappen Kommerciële instelling Sollicitaties gaarne richten aan: Bentley Nederland bv., Nystadstraat 55,3067 DT Rotterdam ta.v. Hr. AC. Obbens tel.: 010 - 55.56.26 In 1985 is de gemeente Hillegom begonnen met de aanpak van de stads/dorpsvernieuwing (sanering en verbetering). Voor de verschillende gebieden zijn projectgroepen samengesteld, waarin naast ambtenaren van de gemeente ook vertegenwoordigers van het bodrijtslevon en buurtbewoners deelnemen. Op grond van een provinciale regeling is in principe subsidie verleend voor bewonersondersteuning voor een periode van drie jaar. In verband hiermee worden kandidaten opgeroepen voor de functie van OPBOUWWERKER m/v voor 24 uur por week De aan te stellen opbouwwerker zal in direct overleg en samenwerking met bewoners vorm gaan geven aan de bewonersondersteuning met als doet 'versterking van de positie en daarmee van de inbreng van de bewoners vertegenwoordiging in de projectgroep stadsvernieuwing zowei naar de eigen geleding loe (bewoners) als naar de overige participanten in het proces'. Taken: Uit bovengenoemde doelstelling volgen o.m. de volgende taken: - het stimuleren en adviseren bij het ontwikkelen en functioneren van de bewonersorganisatie; - het adviseren over de wijze waarop de inspraak verder inhoud kan krij gen, zowel intern als extern; - het bevorderen en vergroten van eigen kennis en vaardigheden bij de bewoners Functie-eisen: - een afgeronde opleiding Sociale Academie; - ervaring met stadsvernieuwing en het werken met bewonersgroepen; - ervaring met en inzicht in gemeentelijke besluitvormingsprocessen; - leeftijd van minimaal 25 jaar - bereidheid tot werken in avonduren. Arbeidsvoorwaarden: Aanstelling vindt plaats voor 24 uur per week voor een periode van maxi maal drie jaar in dienst van de gemeente, e.e.a onder voorbehoud van de definitieve subsidietoekenning Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 13.039,- en maximaal 14.098,- bruto per maand (salaris bij een volle dige werkweek van 38 uur, salarisschaal 8). Overigens zijn de rechtspositieregelingen van de gemeente van toe passing Informatie en solllcitaties: In de sollicitatiecommissie nemen ook bewoners deel. Desgewenst kunt u nadere informatie vragen bij de heer P. Mul, sideling Personeel en Organisatie teleloon 02520 - 77249. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad richten aan de 'Sollicitatiecommissie opbouw werker", p/a Gemeente Hillegom, afd. P. O., Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. Gemeente UMttWti Hl UHMlIllllt leili m Met losisciawilllstie! Sleet i et eek tli? Belt u naar!! 071-144941 Ultra Studio is een snel groeiende fotozetterij die onder meer verschillende periodieken verzorgt en werkt voor druk kerijen, uitgeverijen, reclamebureau's e.d. Sinds kort zijn wij gevestigd in een modern, ruim kantoor pand dat gelegen is aan de Zijl te Leiderdorp. Ter versterking van ons team op de fotozetterij, dat bestaat uit 8 medewerkers, zoeken wij op korte termijn een (38 uur per week) of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Wij werken met het MCS-fotozetsysteem. Functie-eisen: - een opleiding minimaal op Mavo-niveau, - zeer goede typevaardigheid. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die ervaring heeft met het werken op fotografische zetapparatuur. Wij stellen geen eisen m.b.t. leeftijd. Op korte termijn zoeken wij voorts een (38 uur per week) voor het vervaardigen van werktekeningen voor periodieken, showcards, advertenties, catalogussen, posters e.d. Functie-eisen: ervaring in doka-werkzaamheden of als werktekenaar bij een grafisch bedrijf is een pré. Wij stellen geen eisen m.b.t. leeftijd. Wij bieden: een uitstekend salaris conform de CAO voor het grafisch bedrijf, prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Onze werktijden zijn van 8.00 - 12.30 uur en van 13.00 tot 16.30 uur, maar in onderling overleg kunnen deze aangepast worden. Heeft u belangstelling? Stuur dan binnen 10 dagen een korte, bondige sollicitatiebrief aan de directie van Ultra Studio BV, Zijldijk 25, 2352 AB Leiderdorp. Voor evt. nadere informatie kunt u bellen 071 - 412941 en vragen naar de heer A.J. van Schaik. Zijldijk 25 - 2352 AB Leiderdorp Tel. 071 - 412941 Korrespondentie-adres: Postbus 196 2400 AD Alphen a/d Rijn Wie de opleiding tol A-verpleegkundige gaat volgen, begint als regel met een voorbereidende periode van 7 maanden Ziekenverzorgenden niet! Zij zijn vrij gesteld van het volgen van die voorbereidende periode en kunnen in die tijd dus al werken en een salaris verdienen. Da's best een overweging waard! In het Westeinde Ziekenhuis is plaats voor ZIEKENVERZORGENDEN IN DE OPLEIDING TOT A-VERPLEEGKUNDIGE De opleiding start op 1 september, maar als u in het bezit bent van het diploma Ziekenverzorgende, behoeft u pas op 1 april 1987 met de cursus te beginnen. Tot die tijd kunt u in het Westeinde Ziekenhuis op een van de verpleegafdelingen werken in uw huidige funktie. U kunt dan kennis maken met het ziekenhuis en met de verpleging voordat u aan uw opleiding begint. De voorwaarde waaraan u in elk geval moet voldoen is, dat u bij uw eindexamen Ziekenverzorging een goed resultaat hebt behaald. In de periode tot aan de start van de cursus wordt u betaald als gediplomeerd ziekenverzorgende, afhankelijk van uw ervaring. Bent u ziekenverzorgende, wilt u een Stapje Verder en voelt u iets voor de opleiding tot A-verpleegkundige, dan kunt u zich nu aanmelden bij de afdeling Personeelszaken van het Westeinde Ziekenhuis, telefoon 070-889393 (schriftelijk: Postbus 432, 2501CK Den Haag) waar u natuurlijk ook alle informatie kunt verkrijgen. %- Lijnbaan 32, Den Haag De typekamer van de afdeling Interne Zaken heeft jaarlijks in de^ periode van mei t/m september veel extra werk. In deze periode moeten het jaarlijks welzijnsprogramma, de begrotingen en de gemeenterekening verwerkt worden. Met de huidige personeelsbezetting is het niet mogelijk om deze werkzaamheden binnen het gegeven tijdsbestek af te ronden. Om deze reden vragen wij voor de periode van mei t/m september een typist-tekstverwerker m/v (38 uur per week) De mogelijkheid is eventueel aanwezig om deze funktie in deeltijd uit te oefenen. bij sollicitatie s.v.p. voorkeurtijden vermelden. Funktie-inhoud: - het verrichten van alle voorkomende type-werkzaamheden; - collationeren: - alle overige voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen: - middelbare schoolopleiding, typediploma: - ruime type-ervaring; - ervaring met bij voorkeur een MDS-tekstverwerker; - de bereidheid om jaarlijks in de genoemde periode in dienst te komen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f. 1.996,-- en maximaal f. 2.567,-- bruto per maand. Beneden de 21-jarige leeftijd vindt jeugdaftrek plaats. Informatie: Nadere informatie over deze funktie wordt desgewenst verstrekt door de cheffin van de typekamer mw. K. de Best, telefoon 01718- 50568. Sollicitaties worden binnen een week na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van vakaturenummer 6./011 op brief en enveloppe, ingewacht bij het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 589,2220 AN Katwijk. Maatschappij voor Industriële Projecten n.v. De MIP is gevestigd in Den Haag en heeft tot doel een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling en financiering van grote projecten ter versterking van de Nederlandse industriële structuur. Wij zoeken op korte termijn een representatieve RECEPTIONISTE/TELEFONISTE (M/V) die een centrale functie gaat vervullen binnen de organisatie. Ook administratieve taken zullen onderdeel uitmaken van de werkzaamheden, waaronder tekstverwerking. De kandidaat dient te beschikken over een goede kennis van de Engelse taal. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Leeftijd 21-30 jaar. De salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het kantoor van de MIP is gelegen in de directe nabijheid van het Centraal Station in Den Haag. Uw schriftelijke sollicitatiès kunt u richten aan: Maatschappij voor Industriële Projecten N.V., t.a.v. Mevr. O. van der Hoff, Bezuidenhoutseweg 27,2594 AC Den Haag. WILDSCHUT MAKELAARS is gespeciali seerd in BEDRIJFSHUISVESTING en verkoop van NIEUWBOUWWONINGEN. Over 3 maanden openen wij een nieuw kantoor in Leiden op de hoek van het Levendaal en de Korevaarstraat. Voor dit kantoor zoeken wij, tb.v. administratieve en commerciële werkzaamheden, een Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: bij voorkeur een commercieel/admini stratieve opleiding heeft minstens 21 jaar, creatief en flexibel is zelfstandig wil werken representatief is en goede contactuele eigenschappen heeft in bezit is van rijbewijs BE. kennis van de makelaardij strekt tot aanbeveling Sollicitaties, welke strikt vertrouwelijk worden behandeld, uitsluitend schriftelijk aan de directie van Wildschut Makelaars BV.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 28