wrm d r data verhoeven Vx/V.V^[ntertnx Home computer gebruiker wordt software adviseur .verkopers telemarketing. VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VA ELKE ZATERDAG VAKATURES onderhoudsopzichter TEKENAAR op M.T.S.-niveau (Wtb) COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v uitzendbuib INTERCEDENT(E) AUTOMOBIELVERKOPER Automobielbedrijf BANTAB.V. A OEGSTGEEST AACKOSOFT penningmeester -ir randstad uitzendbureau randstad uitzendbureau Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Het bestuur van de Noordwijkse Woningbouwvereniging roept kandidaten op voor de funktie van (part-time) Algemene Informatie De Noordwijkse Woningbouwvereniging bezit op dit moment 320 woningen. Tevens zijn er 55 woningen in aanbouw. De aan te trekken funktionaris beoordeelt de door de huurders ingediende onderhoudsklachten en draagt zorg voor het verstrekken van opdrachten aan derden voor het verhelpen hiervan. Funktieomschrljvlng Het gaat hier om een part-time funktie voor enige uren per week. In ieder geval wordt verlangd dat de aan te trekken funktionaris elke dinsdag om 16.00 uur en elke vrijdag om 12.00 uur op het kantoor van de woningbouwvereniging aanwezig is. Arbeidsvoorwaarden De salariëring geschiedt op basis van de kollektieve arbeidsovereenkomst voor personeel in dienst van woningkorporaties. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk, binnen 10 dagen te richten aan de Noordwijkse Woningbouwvereniging, Postbus 1022 2200 BA Noord wijk aan Zee. «2 B.V. Machinefabriek Spaans Ontwerpt, fabriceert en verkoopt o.a. vijzelgemalen, afvalwaterzuiveringsinstallaties en transportsystemen voor binnen- en buitenland. Voor de groep „water" op onze ontwerpafdeling zoeken wij een Onze voorkeur gaat uit naar iemand met enkele jaren tekenervaring in de metaalindustrie. Reakties van enthousiaste, onervaren M.T.S.'ers met constructieve belangstelling zullen echter ook serieus worden beoordeeld. Sollicitaties aan: B.V. Machinefabriek Spaans Postbus 4,2130 AA Hoofddorp Voor nadere inlichtingen kunt u overdag bellen met ir. H. Geljon, tel. 02503-13041 woonhuizen makelaardij bv In onze onderneming is nog plaats voor een COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) in de leeftijd van 18 tot 22 jaar. tot zijn/haar werkzaamheden behoren: - alle voorkomende administratieve werkzaamheden - het beantwoorden van de telefoon - het ontvangen van relaties alsmede - het beheren van het spaaragentschap van de Westland Utrecht Hypotheekbank, waaronder inbegrepen de verkoop en verzilvering van o.a. pandbrieven en pandbriefbiljetten. Vereisten voor deze functie zijn: - een opleiding op Havo-niveau alsmede een typediploma - enige ervaring in een soortgelijke functie - een representatief voorkomen - een goed humeur Uw reactie verzoeken wii u schriftelijk te richten aan de heer J.M. Jansen. Stationsweg 26,2312 AV Leiden telefoon 071 -121645 MECOMFA is een vooraanstaande import/groothandel van medische disposables en verbandmiddelen die rechtstreeks geleverd worden aan ziekenhuizen, verpleegtehuizen en diverse andere instellingen op het gebied van de gezondheidszorg. Wij hebben een vakature voor een die de ambitie heeft te groeien in een baan waarin aktiviteiten als marketing, voorlichting en reklame belangrijke elementen zijn die alleen uitgevoerd kunnen worden met eigenschappen als commercieel inzicht, akkuratesse en organisatietalent. Opleiding op minimaal meao niveau en typevaardigheid zijn een vereiste. Leeftijd tot 25 jaar. Schriftelijke sollicitatie onder vermelding van nummer 486m aan de direktie van Postbus 181 Heereweg 466 2160 AD Lisse 2161 DH Lisse is een middelgrote uitzendorganisatie met 15 filialen in West- en Midden Nederland met als specialisatie (para) medisch personeel. Voor onze vestiging in Leiden zoeken wij voor spoedige indiensttreding een energieke man/vrouw voor 40 uur per week in de funktie van: Hij/zij draagt op dit kantoor de verantwoording voor het selekteren en plaatsen van uitzendkrachten, en verzorgt de administratie. Bij afwezigheid van de office-manager is hij/zij verantwoordelijk voor het goed funktioneren van het gehele kantoor. Voor deze zelfstandige funktie denken wij aan een man/ vrouw van ca. 25 jaar met een opleiding op MBO-niveau en/of enige jaren bedrijfservaring in de dienstverlenende sector. Wij bieden voor deze verantwoordelijke funktie een pri ma salaris met de mogelijkheid van een 13e maand en 25 vakantiedagen per jaar. Een psychometrische test behoort tot de selektieproce- dure. Sollicitaties binnen 8 dagen te zenden aan: Vla Interim Ultzendburo BV; t.a.v. mw. M. Sips- v.d. Berg, personeelsmanager, Joan Muyskenweg 48, 1099 CK Amsterdam. Tel.: 020-682071. Automobielbedrijf BANT A B.V. is niet zo maar een garagebedrijf, maar een zeer klantgerichte organisatie, waar in een hecht teamverband van zestien enthou siaste mensen gewerkt wordt. Wij zijn officieel dealer van Saab, Mitsubishi, personen- en Mitsubishi bedrijfswagens. Wij zoeken een Ervaring met auto's vereist. De luiste man is 22 jaar oud en moet zelfstandig kunnen werken na een inwerkperiode. Onze merken vereisen een aparte benadering. Een be hoorlijke opleiding is dan ook onmisbaar. Wij bieden een prima startfunktle die heel goed kan uitgroeien. Snelle reakties zijn welkom! Bel onze directeur, de heer D. C. M. M. Fase. tel. 01720-72212, 's avonds 01726- 85661, of schrijf een bondige brief. Prins Hendrikstraat 39-41, 2405 AG Alphen a/d Rijn, tel. 01720-72212-73904. MITSUBISHI Bij het openbaar onderwijs bestaat behoefte aan uitbreiding van de lijst van VERVANGERS en VERVANGSTERS die bereid zijn waar te nemen bij ziektegevallen e.d. Dit geldt zowel voor het gewone als het Montes- sori basisonderwijs. Voor de kandidaten geldt dat zij moeten beschik ken over een geldende onderwijsbevoegdheid. Zij die willen vervangen bij het Montessori-onderwijs moeten bovendien beschikken over de Montessori- bevoegdheid dan wel daarvoor een studie volgen. Gegadigden wordt verzocht zich In verbinding te stellen met de afdeling onderwijs van de ge meentesecretarie, Wilhelmlnapark 17, Oegst- geest (telefoon: 071 -172121). Aackosoft, Nederlands grootste software uitgever en distributeur, breidt haar activiteiten uit op het terrein van de verkoop en distributie. Hierdoor ontstaan vacatures voor Wij zoeken doorgewinterde computer- en softwaregebruikers, die het vermogen hebben dealers te adviseren bij het samenstellen van hun software-assortiment en die het enthousiasme kunnen opbren gen om de laatste softwareontwikkelingen 'door te geven' aan onze afnemers. Zij krijgen een eigen klantenbestand toegewezen, waarbij zij tevens verantwoordelijk zullen zijn voor liet noteren en initiëren van orders Kandidaten bieden wij een werkkring, waarbij hun ervaring niet alleen verkoopmatig, maar ook bij de ontwikkeling van het bedrijf meetelt. Aackosoft is een internationaal, slagvaardig en actief bedrijf, en biedt goede salariëring en doorgroeikansen Sollicitaties kunt u richten aan de directie van Aackosoft International B.V., postbus 3111, 2301 DC Leiden. (De standplaats voor de functie is overigens ons kantoor in Zoeterwoude.) Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij mevrouw W.F. Hille, telefoon (071) 41 21 21 Troef Vormingscentrum zoekt kandidaten voor het bestuur, in het bijzonder een Troef is een vormingscentrum voor jonge volwassenen (17-30 jaar) met o.a. Open School, Intensieve Taal Cursussen voor buitenlandse mannen en vrouwen en beroepsoriënterende en creatieve curssen. Het centrum telt ongeveer 350 deelnemers/sters en 16 medewerkers/sters. Wij zoeken naar mensen met belangstelling voor vormingswerk en volwasseneneducatie (VE). Op het gebied van de volwasseneneducatie zijn belangrijke ontwikkelingen gaande. Het Vormingswerk Jonge Volwassenen geeft daar mede vorm aan. Inhoud en vorm zal moeten gegeven worden aan: - de samenhang tussen vormingswerk en volwasseneneducatie - mogelijke samenwerkingsverbanden met andere instellingen op ons terrein; de bijdrage die ons centrum zal leveren aan het tot stand komen van o.a. edukatief beraad en regionaal edukatief centrum. Voor het VJV-bestuur betekent e.e.a. een uitbreiding van taken en verantwoordelijkheden. Van bestuursleden wordt gevraagd: - verwantschap met onze doelgroepen: - globale kennis van de ontwikkelingen op het gebied van VE; - kennis van de plaatselijke situatie op het gebied van VE; - een tijdsinvestering van ongeveer tien uur per maand. Aan de functie zijn slechts vergoedingen verbonden voor gemaakte kosten, zoals reis- en telefoonkosten. Uw reactie graag binnen drie weken zenden naar VJV Trofef, Stationsweg 32,2312 AV Leiden, tel. 071-130494. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij Irs Dauwalder of Stef Gresnigt, op bovengenoemd telefoonnummer, óf bij Emelie van Spaendonck, secr./voorz. a.i. van het bestuur, tel. 071-763642. Schoonmakers m/v Met spoed schoonmakers gezocht voor een ziekenhuis in Leiden. Je kan verschillende diensten draaien, zoals dag-, middag- of avonddienst. Het gaat langere tijd duren. Leeftijd tot 23 jaar. Produktie-medewerkers M.i.v. 15 april zoeken wij produktie-medewerkers voor een bedrijf in Voorschoten. Het werk is in dagdienst en kan langere tijd gaan duren. Ervaring met een vorkhef truck is een pré. Inpakkers m/v Voor een bedrijf in Voorschoten zoeken wij zo snel moge lijk inpakkers, die in een 2 ploegendienst willen werken. De werktijden zijn van 6.00-14.00 uur en van 14.00-22.00 uur. Het werk gaat langere tijd duren. Leeftijd: 17 tot 20 jaar. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 techni.sr.h- en industriepersoneel 071-146546 Katwiik. Voorstr. 62 01718-75041 Alphen a/d Rijn, Julianastraat 94 01720-9 14 42 De Vereniging "Het Wassenaarse Kruiswerk" vraagt per 1 mei a.s. een wijkziekenverzorgende Onze Vereniging vormt een zelfstandige basis-eenheid. Het team bestaat uit: 2 hoofdwijkverpleegkundigen (50% en 80%), 9 wijkverpleegkundigen, 3 wijkzieken verzorgenden en 3 verpleegkundigen voor de avond- zorg. Er wordt gewerkt vanuit een Gezondheidscentrum, waarin vele disciplines hun werkzaamheden verrichten. De eerstelijnszorg in Wassenaar is samengebracht in een Vereniging waarin huisartsen, wijkverpleegkundi gen, wijkziekenverzorgenden, maatschappelijk werkenden en gezinsverzorgenden hun krachten bunde len. Ook bestaat er een goede samenwerking met ande re disciplines. Onze voorkeur gaat uit naar een wijkzie kenverzorgende: - die de applicatiecursus voor wijkziekenverzorgende reeds heeft gevolgd. - met wijkervaring. - met belangstelling voor A.D.L.-training. Het bezit van een auto is gewenst. De C.A.O. voor Kruiswerk en Tuberculosebestrijding is van toepassing. Aan belangstellenden wordt gaarne informatie verstrekt door de hoofdwijkverpleegkundigen Maire-Louise van Schagen en Pita Bouwman (tel. 01751-19220 tussen 9.00 en 12.00 uur). Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan het Bestuur van de Vereniging "Het Wasse naarse Kruiswerk", Postbus 162, 2240 AD Wassenaar. t.a.v. mevrouw M.C.H. Helfrlch-de Boer. I GOLDEN TULIP DE NACHTEGAAL VAN LISSE Golden Tulip De Nachtegaal van Lisse, gelegen in het centrum van de bollenstreek, op 1500 meter van de Keu kenhof, beschikt over 148 moderne kamers, twee res taurants, bar, zalencentrum en een solarium alsmede een sauna. Het hotel dateert van maart 1982. Wij roepen sollicitanten op voor de volgende functies: Receptionist/ Night Auditor Leeftijd 20-25 jaar wegens interne promotie. Beheersing van de moderne talen alsmede een goed administratief inzicht worden vereist. Chef de partie <2x> Leeftijd 20-25 jaar wegens uitbreiding van"bnze keukenbrigade. Ervaring in soortgelijke bedrijven wordt op prijs gesteld. Cafe/restaurant kelner A (Chef de rang) Leeftijd ca. 25 jaar. Ervaring in soortgelijke bedrijven wordt op prijs gesteld. Medewerker algemene dienst Leeftijd 18-23 jaar. Wisselende diensten, salaris conform CAO. Voor alle functies geldt (m/v), spoedige indiensttreding gewenst. Reacties, bij voorkeur schriftelijk, kunnen gericht worden aan: De Nachtegaal van Lisse Afd. Personeelszaken Postbus 250 2160 AG Lisse Tel. (02521 )-14447

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 24