RB gemakkelijk langs machteloos RCL: 0-2 'Verdiende zege Quick Boys' 'We hadden ze moeten afstraffen Belangrijke zege van Ter Leede Katwijk niet verder dan gelijkspel Leiderdorpers nog dieper in problemen SIZO 'treurt' na nederlaag Noordwijk verzuimt IJsselmeervogels te verslaan Sleutels komt van koude kermis thuis Valdano blijft FC Lisse: bar slecht MAANDAG 7 APRIL 1986 SPORT PAGINA 17 VLAARDINGEN - Ter Leede heeft zich goed hersteld van de thuisne derlaag tegen Loosduinen in het paasweekeinde. De Sassenheimers behaalden een belangrijke en ver diende overwinning op DVO, dat door deze nederlaag naar de voor laatste plaats in de derde klasse A zakte: 0-2. Voor de rust was de thuisclub welliswaar de aanval- lendste ploeg, maar echt gevaar le verde dit niet op. Ter Leede hand haafde, tot de rust, vrij gemakke lijk de 0-0 stand. In de tweede helft toonde de be zoekende ploeg van trainer Henk Spaan meer initiatief. Met Pieter van der Plas als laatste man en Ni co Kuyt op het middenveld was er tevens meer rust in de ploeg. Na vijftien minuten spelen resulteerde dit in een doelpunt van Rob de Ruyter na een voorzet van André van Bladel. DVO gooide in het laat ste half uur alles op de aanval om de gelijkmaker te forceren. Tien minuten voor het einde echter be sliste Ter Leede door een snelle uitval de wedstrijd. Een dieptepass van Eric Grosman bereikte Bou Westerbeek, die DVO keeper Jan Struis kansloos liet. Scheidsrech ter Wouters bestrafte Ruud Sent ges van de thuisclub nog met een boeking. LEIDERDORP - Een foutje van doelman Peter van der Heijden, drie minuten na rust gemaakt, deed RCL in de strijd met Rijns- burgse Boys de das om. De Rijns- burgers, die tot dan toe geen bres sen in de vaak tien man sterke ver dedigingsmuur hadden kunnen slaan, profiteerden onmiddellijk via Hans Zwaan. Twee minuten la ter lag de bal andermaal achter de Leiderdorpse goalie, en was de strijd beslist. Als er echt op de aan val gespeeld moet worden, is de het doel van Rijnsburgse Boys. Ben Heemskerk (links) Racing namelijk niet thuis: 0-2. geen treffer opleveren. (foto Lock Zuydcrduin) De al snel voor Paul van der KATWIJK - Katwijk kwam afgelo pen zaterdag niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Lyra. De der deklasser kende een slechte eerste helft tegen de ploeg uit De Lier, die bij winst de derde plaats achter de koplopers HVO en Monster zou kunnen bemachtigen. De toch al door blessures geteisterde thuis ploeg verloor al na enisle minuten spitsspeler Jan van Duyn. Verdedi ger Wim Guyt 11 vulde noodge dwongen de spitsplaats op voor de rest van de wedstrijd. Lyra maakte handig gebruik van deze wijzigin gen en nam in de eerste helft via Nico Verhoeven een 1-0 voor sprong. Na de rust was het Katwijk dat het spel naar zich toetrok. Lyra had geen grip meer op de wedstrijd en probeerde met man en macht de nul vast te houden. Dit lukte tot een kwartier voor tijd. Toen verzil verde middenvelder Peter Boon een voorzet van Wim Guyt 11. Voor de Katwijkers zat er zelfs nog iets meer in, maar het veldoverwicht kon niet in nog meer doelpunten worden omgezet. ZUIDOOST BEEMSTER - Na de 3-0 nederlaag tegen titelpretendent ZOB is het doek voor de voetbal lers van SIZO zo goed als zeker ge vallen. SMS is in de zaterdag derde klasse alleen in theorie nog te ach terhalen, maar dan moet er een niet meer te verwachten wonder gebeu ren. Voor SIZO, dat in Zuidoost Beemster met maar liefst zeven in vallers aantrad, is het derhalve uit huilen en opnieuw beginnen. Elftal begeleider Treur: „De plannen voor volgend seizoen liggen al klaar. We moeten opnieuw gaan bouwen met een bredere basis". SPAKENBURG - In Katwijk stijgt de spanning ten top. Na de 0-1 over winning op Spakenburg is Quick Boys zeven wedstrijden voor het einde van de competitie koploper IJsselmeervogels tot op één punt genaderd. De Katwijkse zaterdageersteklasser heeft de kans op het afdelingskam pioenschap zelfs in eigen hand, want het programma vermeldt nog een rechtstreekse confrontatie tussen beide titelpretendenten in Spaken burg. Met die waarschijnlijk beslissende en voor eind april geplande ontmoe ting in het vooruitzicht neemt het zelfvertrouwen bij Quick Boys met de week toe. Het sprankelende dat het spel van de formatie van trainer Rob Theuns in het eerste en met 4-1 gewonnen duel met IJsselmeervogels kenmerkte, is nagenoeg verdwenen, maar dankzij een ijzersterke menta liteit is Quick Boys op dit moment een nauwelijks te kloppen tegenstan der. Dat ondervond Huizen vorige week en landskampioen Spakenburg zaterdagmiddag. Met de krappe thuisnederlaag staken de 'blauwen' buurman IJsselmeervogels, dat zelf in Noordwijk nogal gelukkig over eind bleef (1-1), natuurlijk niet bepaald de helpende hand toe. Maar van een vriendendienst ten opzichte van Quick Boys was aan de boorden van het IJsselmeer beslist geen sprake. "We waren er echt op gebrand deze wedstrijd te winnen", klonk het na afloop teleurgesteld in het Spakenburgse kamp, waar de bewondering voor de Katwijkse vechtersmentaliteit groot was. "Maar als we eerlijk zijn, heeft Quick Boys toch verdiend gewonnen. Vooral op basis van de eerste helft toen we er nauwelijks aan te pas kwamen". Overwicht Illustratief voor het overwicht van de gasten was de cornerverhouding die voor de pauze tot 1-8 in Katwijks voordeel opliep. Kansen kreeg Quick Boys eveneens voldoende, maar Freek Rienks, die zijn kopbal door libero Jan van Diermen op de doellijn zag worden gekeerd, en het spitsentrio Frenk van der Kley, Arie van Duyn en Mart van der Plas weigerden evenwel de score te openen. Het eerste gevaar van de thuisclub kwam pas na een half uur toen Van Dijk dreigde door te breken en door Teun van der Plas werd gevloerd. Spakenburg claimde een strafschop, maar kreeg slechts een vrije trap op zestien meter van het door Theo Guyt voorbeeldig verdedigde Katwijkse doel. Van Diermen produceerde echter een rollertje waar Guyt, die even later zou redden bij een gevaarlijk schot van Arjan van der Groep, abso luut geen problemen mee had. Kansjes waren er vervolgens voor opnieuw Mart van der Plas en Van der Kley, terwijl Rienks vlak voor de doelwisseling de beste kans liet liggen door op twee meter afstand van het doel de door Mart van der Plas verzonden bal eerst met zijn borst te stopen alvorens uit te halen. In de tweede helft slaagde Spakenburg er eindelijk in om zich uit de greep van Quick Boys te bevrijden en was er van een open, gelijk opgaan de strijd sprake. Dat de Katwijkers die uiteindelijk toch in hun voordeel wisten te beslissen, zegt veel over de onverzettelijkheid die zij de laatste manaden ten toon spreiden. Uitblinker Ruim een kwartier voor tijd, nadat Van der Kley al een keer de bal op de lat had gekopt, vergreep Dick Hartog zich aan de doorgebroken Arie van Duyn, die zich nog wel aan de omarming van de kleine Spakenburger wist te ontworstelen, maar vervolgens onderuit werd getikt. De naam Hartog verdween in het boekje van spelleider Van Huizen, die piet in wenste te gaan op het massale Katwijkse verzoek de bal op de penaltystip te deponeren. Verbolgen over dat onrecht legde Mart van der Plas al zijn gram in de wel toegekende vrije trap die prompt de bevrijden de treffer opleverde. De vermoeide Van der Plas maakte direct plaats voor naamgenoot Mar co, die zich met de tweede invaller André de Best (voor Arie van Duyn) in de slotfase verdienstelijk maakte in het voor de voeten lopen van de opeens zeer aanvallend ingestelde Spakenburger verdedigers. Mede door het prima storende werk van de twee invallers slaagde de landskampioen er niet om een slotoffensief te ontketenen. Toch kreeg Spakenburg nog een paar prima mogelijkheden, maar Guyt toonde zijn uitstekende vorm van de dag door reddend op te treden bij pogingen van onder andere Aijan van der Groep en Jan van Leyenhorst. Geluk had Guyt toen hij oog in ook kwam met diezelfde Leyenhorst. Tot grote opluchting van de tal rijke Quick Boys-supporters toonde de Spakenburger niet dezelfde schotvaardigheid die hij bijna het hele vorige seizoen aan de dag had gelegd en schoof de bal langs uitblinker Guyt én het Katwijkse doel. Blom (spierscheuring) in de ploeg gekomen Martin de Louw stond aan de basis van de belangrijkste treffer van het duel. Nadat RCL voor haar doen de tweede helft op vallend aanvallend gestart was, kreeg De Louw na drie minuten spelen de bal op rechts in zijn be zit. Van buiten het strafschopge bied liet hij een op het eerste ge zicht vrij ongevaarlijk schot los, waarmee Van der Heijden niette min de grootste moeite had. Hij liet de bal uit zijn handen glippen, waarna het voor Zwaan een koud kunstje was te scoren. Kwaad, vooral op zichzelf, pakte Van der Heijden het leder en wilde het rich ting middenstip schieten. Verdedi ger Ruud Boendermaker evenwel stond in de baan van het schot. Hij werd vol op het achterhoofd getroffen en zakte la Blanchard door de knieen, om pas een minuut later weer op te staan. Illustreren- der had de machteloosheid niet in beeld gebracht kunnen worden. Trainer Mouter later: "Ik kan mijn spelers natuurlijk niet verbieden fouten te maken, maar jammer blijft het. Aan de andere kant kwa men wij vorige week door zón goal tegen Scherpenzeel aan de leiding. De ene keer heb je mazzel, de ande re keer pech. De consequentie was wel dat wij vervolgens het spel moesten maken. En daar hebben we moeite mee, dat is bekend. Van uit een verdedigend concept kun nen we nu eenmaal beter uit de voeten". Geïnspireerd door de openings goal sloeg Rijnsburgse Boys in de vijftigste minuut nogmaals toe. Dit keer was het schot van De Louw, die van de Leiderdorpse defensie trouwens alle gelegenheid kreeg de bal aan te nemen en zich om te draaien, direct raak: 0-2. In het res terende deel van de tweede helft was het RCL dat door hard werken een optisch overwicht had. De counters van de Rijnsburgse oppo nent waren echter veel gevaarlij ker. Verscheen voor de thuisclub in feite alleen Sieto Schalkers, na een pass van Peter Siera, in sco- ringspositie, daar stond een hand vol mogelijkheden voor de man schappen van Lagendijk tegen- Jack Manuputty. Martin Toet en De Louw kwamen oog in oog te NOORDWIJK - Omdat adel nu eenmaal verplicht, had Noordwijk zich voorgenomen een koninklijke partij af te leveren tegen lijstaan voerder IJsselmeervogels. Het team van trainer John Eelman wendde alle mogelijkheden aan om 'de beste zaterdagclub aller tij den' twee punten afhandig te ma ken om zo alsnog plaats te kunnen nemen in het rijtje van kampioens kandidaten in de eerste klasse B. Dat dat niet lukte had enerzijds te maken met het gebrek aan de broodnodige scherpe bij de voor- waarten (Klaas Vink, Ivan Her mans) en was anderzijds het gevolg van uitstekend keeperswerk van de Spakenburgse doelman. IJsselmeervogels dankte na af loop dan ook Maarten de Harder, die er in zijn eentje verantwoorde lijk voor was geweest dat zijn elftal geen nederlaag leed tegen Noord- KOUDEKERK - De revanche laat niet lang op zich wachten. Sleutels, zaterdagmiddag in de competitiestrijd onverwacht verliezer tegen Kou dekerk (2-0) mag het morgenavond in het kader van de strijd om de LD Cup nog een keer proberen. Door de nederlaag tegen Koudekerk is Sleu tels de onbetwiste koppositie kwijtgeraakt. Zevenhoven, dat met 2-1 won van Berkel, staat er nu het beste voor. In de staart van de vierde klasse is er eveneens nog volop spanning. Voorschoten behaalde een belangrijk punt door de 0-0 deling met Floreant, maar voor Valken'68 zijn na de 1-2 nederlaag tegen Vlaardingen de komende weken beslissend. Koudekerk - Sleutels 2-0 Er viel in het Rijndorp niets op de winst van de thuisploeg af te dingen. Sleutels dacht de Koudekerkers wel even te kunnen verslaan en kwam van een koude kermis thuis. Pieter van Harskamp benutte een voorzet van John Huygens om Koudekerk al na enkele minuten spelen op een verdiende 1-0 voorsprong te zetten. Vlak voor de rust vergrootte Jeroen van der Linden de marge, nadat Ron Wijman zijn schot in eerste instantie gekeerd zag. In de tweede helft wist Sleutels toch nog een paar kansen te scheppen, maar Van Es, Boot en Kompeer misten het doel. Koudekerk bleef ook vanuit de counter gevaarlijk en zette met de 2-0 zege een be langrijke stap op weg naar lijfsbehoud. Voor Sleutels is het kampioen schap weer wat verder weg. SV Voorschoten - Floreant 0-0 Het treffen tussen het dicht bij de gevarenzone bivakkerende Voor schoten en Floreant had maar weinig om het lijf. De Boskopers hadden vorige weck tegen Valken kennelijk al hun kruit al verschoten, terwijl het angstige Voorschoten tevreden was met de loopgraafposilics voor het eigen doel. Het angsthazenvoetbal leverde welgeteld één serieuze kans op voor de thuisploeg, maar Paul Martens miste in de afwerking. Floreant wist eveneens de mogelijkheden niet te benutten: 0-0. Valken'68 - Vlaardingen 1-2 Vlaardingen dicteerde vanaf het beginsignaal de ontmoeting in Valken burg. De 0-1 voorsprong bij rust was dan ook volkomen verdiend. Direct na de hervatting werd het 2-0 en leek Valken uitgeteld. Theo van Rijn bracht de ploeg van Wil Henskens na tien minuten echter weer terug in de strijd, maar het ontbrak de in degradatiegevaar verkerende Valken burgers aan geluk om tenminste'éen punt uit de strijd te slepen wijk, dat de overwinning wel dege lijk verdiende. Het gelijkspel (1-1) werd door de ploeg uit het vissers dorp derhalve als een overwinning begroet. Begrijpelijk, want IJsselmeervo gels kwam heel goed weg. De ploeg zag concurrent Quick Boys weliswaar een punt inlopen, maar dat kon de pret niet bederven. Het zegt genoeg over de krachtsver houdingen op de Duinwetering, waar de thuisclub aanvankelijk ge lijke tred hield met de matig acte rende gasten. Maar na de pauze legden de Noordwijkers de zwakte bij IJsselmeervogels op alle fron ten bloot. De roodwitten (voor de gelegenheid in het geel) zetten de wedstrijd geheel naar hun hand, maar verzuimden het betere spel in doelpunten te vertalen. Het leek slechts een kwestie van tijd, maar dat Noordwijk de 1-0 voorsprong (treffer van Klaas Vink in de 17de minuut) verder zou uit bouwen, daar twijfelde niemand aan. Waar dezelfde Vink en Ivan Hermans (voor de ogen van 1500 toeschouwers, onder wie amateur- coach Groenewoud) evenwel wei gerden het goede spel van hun ploeg in treffers om te zetten, daar had IJsselmeervogels-middenvel- der Jan Muys dertien minuten voor het einde aan één kansje ge noeg om zijn elftal op gelijke hoog te te brengen. "Een teleurstelling", waren de voor de hand liggende eerste woor den van oefenmeester John Eel man. "We hadden het karwei af moeten maken. We hebben ontzet tend veel kansen gecreëerd. Zij kregen er één en scoorden ook meteen. Noordwijk had dit IJssel meervogels af moeten straffen. We hadden vandaag een dubbele klap kunnen uitdelen". Dat had dan moeten gebeuren in de tweede helft, die een stuk aan trekkelijker was dan het eerste part. Dat wedstrijddeel werd voor al gekenmerkt door keihard voet bal; zowel van de kant van de thuisclub als van IJsselmeervo- gels-zijde. Van de Spakenburgers is bekend dat zij niet schromen de botte bijl te hanteren. Zeker wan neer de ploeg onverhoopt op ach terstand komt, willen de stoppen nog wel eens doorslaan bij Henk de Graaf c.s. Omdat de thuisclub zich daar te gen had gewapend, ontstond er een keiharde confrontatie. Andries Wendt werd genoteerd, maar over tredingen van Sjaak Sluys, Geert Jan Bakker, Jaan de Graaf en Aart Koelewijn werden met de mantel der liefde bedekt door arbiter Van Ivan Hermans is ten val gekomen nadat hij langs Henk belang- i der Groep rechts) is gesneld. (foto René Bouwman) der Velde, die later nog •rijke rol zou spelen... In de eerste rondga: Klaas Vink (op aangeven van Jos Smits) had zijn ploeg toen al op voorsprong gezet, maar verder dan ook nog gevoetbald. Noordwijk die ene treffer kwamen de Noord deed dat het best. Waar de IJssel- wijkers niet omdat vaak vroegtij- meervogels-aanvallers Henk de dig balverlies werd geleden en de Jong, Jaan de Graaf en 'hangende' voorwaartsen zodoende bleven spits Henk de Graaf in de tang za ten bij respectievelijk Sluys, Mark Vink en Siem van Beveren, daar helft. Hoewel de zwakke Henk van ontglipten aan de andere kant Ivan der Groep in de IJsselmeervogels- Hermans en Klaas Vink keer aan de bewaking der Groep en Jeroen Peters enkele defensie plaats had gemaakt voor Henk de sterke voorstopper Wim Muys, snelden Hermans en Vink regel- Dat die beide Spakenburgse matig langs de vijandelijke verde- vleugelverdedigers onder de maat digers, die in het eerste kwartier presteerden, was volgens trainer van het kastje naar de muur wer- Ton Pronk de reden "dat laatste den gestuurd, man Ruth van der Groep niet door Geruggesteund door een nu wel kon schuiven naar het midden- doortastend optredend midden veld. Noormaal gesproken spelen veld, verschenen Klaas Vink en Ivan Hermans ieder liefst drie keer alleen voor De Harder, die in alle gevallen zijn ploeg op de been hield. Eén maal werd hij gepas seerd. Na een vrije schop in het IJsselmeervogels-strafschopge- beid, belandde de bal plotseling voor de voeten van Hermans, die De Harder eenvoudig passeerde. Arbiter Van der Velde keurde we altijd om te winnen, maar dat was nu niet mogelijk". De gasten ontwikkelden dan ook nauwelijks enige pressie en kwamen niet ver der dan schoten van De Jong en Jan Muys en een kans voor Aart Koelewijn die de bal vlak voor Dortmundt probeerde aan te ne men, in plaats van direct uit te ha len. staan met Van der Heyden. maar stuitten op de sluitpost. Aan de an dere kant van het veld kon Henk van Voorbergen nog twee keer zijn handen warmen aan vrije trappen van Siera. Voor de rest behoefde hij nauwelijks in actie te komen, hoezeer RCL ook haar best deed. In de eerste helft had de Rijnsburg se doelman het alleen een keer moeilijk bij een schuiver van Siera (net naast) en een verre trap van Boendermaker. De bal stuiterde via een graspol onverwacht hoog op en verdween via de handen van Van Voorbergen en de lat over het doel. Rijnsburgse Boys had in deze helft ontegenzeglijk het beste van het spel. Tot aan de zestien meter- lijn liepen de aanvallen vrij rede lijk. Rond het strafschopgebied ech ter waren negen, en vaak ook tien RCL-vertegenwoordigers samen geklonterd, die altyd wel een been tussen de combinaties kregen. Ver der dan een inzet op de zijkant van de paal (Zwaan) kwamen de bezoe kers in deze helft niet. Bij balbezit toonde de Racing een wel erg arm zalige opbouw. Hadden de verde digers de bal dan werd deze na enig bloedstollend geschuif (voor de eigen aanhang althans) meestal met een verre trap richting vijan delijke helft getransporteerd, waar Rijnsburgse Boys zich op een en kele uitzondering na meteen weer meester maakte van het speeltuig en aanval nummer zoveel opzette. Lagendijk was vooral tevreden met de twee punten die zijn ploeg rijker was geworden. "Dit was voor ons een sleutelwedstrijd", stelde hij. "Voor aanvang stonden wij op vijftien punten en RCL op elf. Nu is het gat zes punten en kunnen we misschien wat rustiger gaan voet ballen. Ik durf te stellen dat het ons niet heeft meegezeten dit seizoen. Ik vind pech een rot woord, waar ik me niet graag achter verschuil, maar we zijn er wel vaak mee ge confronteerd geweest. Misschien heeft dat toch meegespeeld bij die 0-2 voorsprong. We wilden te snel op 0-3 komen om helemaal zeker te zijn van onze zaak. De spitsen werden te snel aangespeeld, in plaats van de bal even in de ploeg- te houden. Maar ik ben tevreden met de uitslag en de inzet. Schoon heidsfoutjes houd je altid". CHRIS HARTMAN MADRID (SID) - De Argentijn se voetballer Jorge Valdano heeft zijn contract met de nieu we club van Leo Beenhakker Real Madrid met een jaar ver lengd. De aanvaller scoorde af gelopen woensdag in Milaan in het Europa Cup-1 duel tegen Internazionale het enige Spaanse doelpunt. FC Den Haag heeft het con tract met sponsor Hotelplan verlengd. Bij promotie naar de eredivisie krijgt de Haagse be taald-voetbalorganisatie meer financiële steun van de spon- >r, die voor het vierde jaar de shirtreclame van Den Haag r zijn rekening neemt. Karl-Heinz Rummenigge speelt op woensdag 9 april niet mee in de interland West-Duits- land-Zwitserland. Dit heeft coach Franz Beckenbauer vrij dag laten weten. Rummenigge is geblesseerd aan zijn rech terknie en moet van zijn arts week rust houden. De aan voerder van het Westduitse elf tal liep zijn blessure op 12 maart op in de interland tegen Brazilië. het doelpunt af "omdat Geert Jan Bakker op twee meter afstand stond toen die vrije schop werd ge nomen. Dat die bal via een speler van IJsselmeervogels voor de voe ten van die Noordwijker kwam, is niet belangrijk. Het gaat om het moment van spelen. Ik floot direct. De keeper reageerde niet eens", al dus de scheidsrechter. Noordijk (bij wie Leo Verbeek een kwartier voor tijd voor Wendt kwam) bleef ondanks al die kansen op de marge van één treffer steken. IJsselmeervogels putte daar blijk baar moed uit en had in de 77ste minuut aan één mógelijkheid vol doende. Op aangeven van Ruth van der Groep schoot Jan Muys de 1-1 achter Dortmundt. Ook hierna kregen opnieuw Vink en Hermans een kans. maar zij misten de scherpte die Muys wel bezat. "Toch denk ik nog niet dat we zijn uitgeschakeld voor het kam pioenschap", hoopte Eelman na derhand. "IJsselmeervogels krijgt nog een heel zwaar programma. Maar als we ooit een klap hadden kunnen uitdelen..." FRED SEGAAR OUDERKERK AAN DE IJSSEL - Een bar slecht spelend FC Lisse heeft zaterdagmiddag de punten moeten laten aan het tegen degra datie vechtende Spirit: 3-1. De Lis- ser formatie was duidelijk niet met de gedachten bij de wedstrijd, ter wijl Spirit juist extra gemotiveerd De thuisploeg kwam halverwege de eerste helft al aan de leiding toen Cees van Dijk succesvol door de Lisser defensie 'slalomde' en onhoudbaar voor doelman Kaak inschoot: 1-0. Jan de Vrij verwerk te vlak voor de pauze een goed voorgegeven hoekschop tot een tweede Ouderkerkse treffer: 2-0. Lisse offerde in de rust een ver dediger op voor een extra aanvaller in de persoon van Wim Diels. Die ingreep leek aanvankelijk succes te hebben. Linkerspits Leo van Kampen rondde een goed opgezet te aanval van de tweedeklasser af met een tegengoal, die FC Lisse weer uitzicht gaf op een goed resul taat. Frans van der Laan plaatste de bal in de kruising, doch het le der stuiterde weer terug in het veld. Het bleef onduidelijk of de doellijn daarbij gepasseerd was, maar de scheidsrechter liet door spelen. Ook Diels kreeg een uitge lezen scoringskans, maar de paal stond in de weg van de gelijkma ker. In de slotfase was het toch weer Spirit dat zich aan de greep van het aandringende Lisse wist te onttrekken. Jan de Vrij scoorde uit de counter 3-1, waarmee de strijd was beslist.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 17