Wonen in Voorhout Laat u informeren op onze paaspresentatie! Id LTS DIT ZIJN PROJECTEN VAN NOORLANDER BEHEER NEDERLAND BV paaspresentatie .l in t» i I.. 5 9> in ■o -- S 2 PIp »is§. 8>"E o 11 s I ^-8 is Plan "Oosthout", een prachtige woon omgeving Plan "Oosthout" is een nieuw woongebied dat er erg mooi zal gaan uitzien. Ruim opgezet. Gevarieerd en gezellig. Voorzien van riante waterpartijen. "Oosthout" wordt gebouwd volgens de nieuwste stedebouwkundige inzichten. Dus het is niet alleen mooi, maar ook praktisch. Zo omvat "Oosthout" voorzieningen als: een 9-klassige basisschool een sociaal-cultureel centrum een groepspraktijk van een arts, tand arts en fysiotherapeut een bibliotheek een buurtwinkelcentrum extra sportterreinen een tennispark Bouw van 24 bijzonder mooi gelegen half vrijstaande woningen Aan de rand van het plan "Oosthout" in de uitwerkingsfase B-1 bouwt Noorlander Beheer onder architectuur van bureau O. b T. van Manen uit Noordwijk 24 fraaie 2-onder-1-kap woningen in twee varianten. De stijlvolle 2-onder-1 kapwoningen in dit woonplan hebben een aangebouwde gara ge of een extra woonoppervlak op de begane grond en gunstig op de zon gelegen tuinen. Ze zijn voorzien van een open haard en een luxe keuken. De ruime bouw, de mooie architectuur en de perfecte afwerking dragen bij aan het optimale wooncom fort. Daarnaast kunt u kiezen uit een ruim assortiment tegelwerk en andere afbouwpakket- ten. De kwaliteit wordt gewaarborgd door een garantiecertificaat, afgegeven door de Stichting Garantie Instituut Woningbouw De koopsommen van deze luxe woningen zijn vanaf f 275.000,- v.o.n. Wie komen er voor deze woningen in aanmerking? In beginsel zijn deze woningen bestemd voor de inwoners van de bollenstreek en zij die een sociale en/of economische binding hebben met de bollenstreek. Veel comfort, lage lasten en ook nog premie Ondanks de luxueuze, ruime opzet van de woningen is Noorlander Beheer erin geslaagd om deze 19 woningen in de premie-c sector te realiseren. Oe koper komt in aanmerking voor een eenmalige premie van f 6.500, - belastingvrij. Gezien de gunstige koopsommen en genoemde rijksbijdrage kan terecht worden ge zegd dat hier woonptezier wordt geboden voor bijzonder lage maandlasten. Wie komen voor deze huizen in aanmerking? In beginsel zijn deze woningen bestemd voor inwoners van de bollenstreek en zij die een sociale en/of economische binding hebben met de bollenstreek. De koopsommen voor deze premie-c woningen zijn vanaf f 141.000,— v.o.n. Bouw van 78 royale premie-koopwoningen (Nog maar 20 woningen te koop) In de nieuwste fase van het bestem mingsplan "Oosthout" bouwt Noorlan der Beheer 78 ruime, modern geïsoleer de premiewoningen Het ontwerpplan voor deze premie-koopwoningen omvat maar liefst 12 variaties, gebaseerd op 4 basistypen. Alle woningen zijn op ruime kavels eigen grond gelegen, waarbij parkeren op eigen erf tot de mogelijkheden behoort. Koopsommen uniek voor Voorhout en. v.o.n.! Premie-A woningen allen verkocht! Premie-B woningen vanaf f 146.200,— v.o.n. Premie-C woningen vanaf f 140.000,— v.o.n. Wie komen voor deze huizen in aanmerking? In beginsel zijn deze woningen bestemd voor inwoners van de bollenstreek en zij die een sociale en/of economische bin ding hebben met de bollenstreek. Bouw van 6 eengezins driekamer koop woningen in de premie-C sector Voor nog geen f 115.000,— v.o.n.wo nen in Voorhout in een eigen huis? Dat kan in het plan "Oosthout" waar Noorlander Beheer 6 premie-c koopwo ningen bouwt. Deze eengezins drieka mer woningen komen in het eerste deel- plan, fase A-1. Indeling en uitvoering Begane grond entree, hal met toilet kast - woonkamer met dichte keuken Verdieping - twee slaapkamers - badkamer Er is ruimschoots aandacht besteed c het isolatiepakket. Alle buitenkozijnen zijn gevoerd en de kozijnen slaapvertrekken zijn belglas. Bouw van 38 zeer royale, luxe koop woningen U wilt in Voorhout gaan wonen in een echt riant huis? Dat kan want Noorlander Be heer begint binnenkort in één van de mooiste gedeelten van het plan "Oosthout" met de bouw van 38 zeer royale, luxe koopwoningen. Alle woningen liggen op ruime kavels eigen grond en worden omzoomd door rustieke waterpartijen. Indeling en uitvoering Uitgaande van de basismaat 6 m breed en 10 m diep is er inderdaad sprake van zeer royale huizen. De indeling is als volgt: Begane grond: ruime hal met toilet en garderobe, dichte trap naar de eerste etage grote living met een hardhouten schuifpui naar het terras ruime, luxe keuken met o.a. dubbele spoelbak, kookplaat met afzuigkap en bijpassende inbouwkoelkast 1 en 2e etage: 3 ruime slaapkamers luxe badkamer met ligbad, toilet en wasmachine-aansluiting vaste trap naar de zolder met aparte grote zolderkamer Door het gebruik van materialen met een zeer hoge isolatiewaarde bieden deze woningen een uiterst behaaglijk comfort bij blijvend lage energiekosten. De woningen zijn voorzien van hardhou ten kozijnen. De tuin ligt bij bijna alle woningen op het zuiden en biedt een fraai landelijk uit zicht. Er is ruime parkeergelegenheid. Wie komen voor deze huizen in aanmerking? In beginsel zijn deze woningen bestemd voor inwoners van de bollenstreek en zij die een sociale én/of economische bin ding heboen met de bollenstreek. Koopsommen vanaf f 174.000.- v.o.n. Gezien de gunstige prijzen van deze luxueuze, grote en modern geïsoleerde woningen kan terecht worden gezegd dat hier groot woonplezier wordt gebo den. Garantiecertificaat staat borg voor kwaliteit en ze kerheid Alle woningen worden gebouwd volgens de bepalingen van het Garantie Instituut Woningbouw. Dat geeft u niet alleen de nodige zekerheden inzake een goede kwaliteitscontrole. Ook garandeert dit Instituut onder alle omstandigheden per fecte afbouw. stichting garantie instituut woningbouw Het boekje "Een huis met zekerheid" dat u bij aankoop van een woning ontvangt, geeft uitvoerige informatie over het ga rantiecertificaat. Bouw van 19 ruime premie-C koopwoningen Indeling en uitvoering De huizen hebben een afmeting van 5.10 x 10 m. Ruime woningen dus, gebouwd vol gens de nieuwste isolatienormen. Indeling: royale hal met toilet en garderobe; ruime keuken; woonkamer (type tuinkamer) en een grote zgn. inpandige berging. Op de 1e etage 3 slaapkamers, badkamer met douche en wasmachine-aansluiting; een vaste trap voert naar een grote» goed geïsoleerde zolderetag^ Door het gebruik van materialen met zeer hoge isolatiewaarde, een zorgvuldige kier- afdichting en toepassing van speciale constructies ter voorkoming van zgn. "koude bruggen" bieden deze woningen een uiterst behaaglijk wooncomfort bij blijvend lage energiekosten. Ruime, modern geïsoleerde premiewoningen Het plan omvat 78 volgens de nieuwste isolatienormen gebouwde huizen; 20 in de premie-A sector (allen reeds verkocht!); 19 in de premie-B en 39 in de premie-C sector. Afhankelijk van de uitvoering zijn er 3 afmetingen: 5.10x8.75 m, 5.40x8.45 m of' 6.00 x 8.45 m. Ruime huizen dus. Indeling: hal met toilet, garderobe, ruime keuken, woonkamer (type tuinkamer). Op de 1e etage 3 slaapkamers, badkamer met douche en wasmachine-aansluiting; een vaste trap voert naar een grote, goed geïsoleerde zol deretage.. Door het gebruik van materialen met een zeer hoge isolatiewaarde, een zorgvuldige kierafdichting en toepassing van speciale constructies ter voorkoming van zgn. "kou debruggen" bieden deze woningen een uiterst behaaglijk wooncomfort bij blijvend lage energiekosten. ding hebben i De koopsommen voor de woningen bedragen f 114.900.- v.o.n. Kom langs bij het Informatiecentrum. Alle plannen, zoals hier beschreven, kunt u gedetailleerd bekijken tijdens de paaspre sentatie in het Informatiecentrum in Voorhout. Op tweede paasdag van 13.00 tot 16.00 uur. Wij kunnen u dan alle gewenste informatie geven. Dus kom langs op tweede paasdag. En leg alvast de eerste steen voor mooier wonen. Informatiecentrum Verkoopmaatschap Oosthout Oosthoutlaan, postbus 81 2215 ZH Voorhout Telefoon 02522-12639 Openingstijden Tijdens de paaspresentatie op tweede paasdag van 13.00-16.00 uur. Bent u op tweede paasdag verhinderd, dan bent u welkom op het Informatiecentrum van maandag t/m vrijdag van 13.30-17.00 uur. Zaterdags van 12.00 tot 16.00 uur. Buiten deze werktijden kunt u zich ook wenden tot: Makelaardij VOSKUIL e onroerende goederen Hoofdstraat 89 2171 AS Sassenheim Tel: 02522-15050 Max Sedelaar Makelaars Parallelboulevard 214 2202 HT Noordwijk Tel. 01719-19316 H. Dunantplein 26 2181 EM Hillegom Tel: 02520-22484

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 37