VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI ELKE ZATERDAG VAKATURES ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt TRAINER GEDIPLOMEERD DOKTERSASSISTENTE leraar/lerares ALL-ROUND SERVICEMONTEURS GROEPSLEIDER M/V sancta maria Rabobank Rijnsburg PRODUKTSPECIALIST BUITENLAND Rabobank 9 assistent accountant (m/v) hR BöTjÈïïTE Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Kindergeneeskunde Deze afdeling zoekt voor de subafdeling Groei-, Aanleg- en Ontwikkelingsstoor nissen een secretaresse hoogleraar (voor 12 uur per week) vac.nr. 6100.M.101.p.13.LD Taak: - zelfstandig verzorgen van de corres pondentie; - uittypen van medische verslagen, brieven en voordrachten; - verzorgen van de agenda; - organiseren van besprekingen; - bijhouden van het archief; - vervanging van andere secretares sen. Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding; - secretaresse-diploma; - goede talenkennis, in het bijzonder goede t; Engels; - ervaring met tekstverwerking strekt tot aanbeveling. De werkzaamheden zullen worden ver richt samen met een secretaresse, die 2Vfc dag per week werkt. De werktijden dienen in overleg te worden vastge steld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof. Dr. H.H. van Gelderen (071-263331). Hartbewaking Deze afdeling omvat 24 bedden en is verdeeld in een intensive care en een sub acute unit, waar de patiënten van opname ontslag worden begeleid. Behalve aan haemodynamische- en rit- mebewakingsaspecten wordt ruime aandacht besteed aan de psycho sociale begeleiding van patiënten en familieleden. Voor bovengenoemde afdeling bestaat de plaatsingsmogelijk heid voor een verpleegkundige (full-time) vac.nr. 3298.V.124.13.LD Vereist: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - een coronary care certificaat of brede basis opleiding I.C.; - beschikken over goede contactuele eigenschappen; - goed in teamverband kunnen werken. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C. van Egmond, coördinerend verpleegkundig hoofd (071-261951) of mevr. H.S.M. Guldemond-Naeyé, personeelsconsu lenten-262544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een bnef te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden De ».v. FOREHOLTE vraagt een jonge energieke voor de A2-junioren, de B-junioren en de overige senio ren voor de dinsdag- en donderdagavond alsmede be geleiding van de B-junioren-selectie op de zaterdag. Schriftelijke sollicitaties met verlangd salaris zenden aan: H.A. Godijn, Irenestraat 25 2215 HK VOORHOUT. D.L.P. van Overvest, huisarts Terweeweg 152, 2341 CX Oegstgeest vraagt een voor 18 uur per week enige ervaring strekt tot aanbeveling. Schriftelijke solllc. richten aan bovenstaand adres. Bij de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor Atheneum, HAVO en MAVO, Kagerstraat 7, wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een maatschappijleer voor 6 lessen ter vervanging wegens ziekte. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel. 071 - 15 41 21 (school) en 020 - 64 41 35 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 87. 9 binnen een week na ver schijnen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de gemeente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. koel- en horecatechnisch servicebedrijf Koel Service B.V. is een landelijk opererende service organisatie, welke zich met 40 medewerkers richt op service en onderhoud van koeltechnische-, grootkeuken- en horeca installaties. In verband met uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij voor de afdeling koeltechniek met spoed (voor de regio Zuid Holland, de regio Noord Holland) die, naast een goede vakkennis op het gebied van koeltechniek ook elektrotechnisch (en liefst ook elektronisch) zijn mannetje staat. Het spreekt vanzelf dat van een servicemonteur ook wordt verwacht dat hij beschikt over voldoende kontaktuele eigenschappen zodat hij in staat zal zijn onze klanten op een juiste wijze te benaderen. Bent u geïnteresseerd? Belt u dan met de heer J. van Wingerden, telefoon 076-416840, of schrijf naar Koel Service B.V., Mijkenbroek 34, 4824 AC Breda Koel Service B V behoort tot de Fri-jado groep Sancla Maria le Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis mei 635 palièntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtsgebieden: psychiatrie, f)jV. I psychogeriatrie en zwakzinnigenzorg "Tr De afdeling zwakzinnigenzorg Norseduln is een woon/werkgemeen schap uan 88 bewoonsters (gemiddeld 58 jaar oud) en een 60-tal werkers. Zij vormen 9 leefgroepen. Familie en kennissen zijn nauw betrokken bij deze woon/werkgemeenschap. Wij beschikken voor zowel fulltime als parttime - over vakatures voor Wij vragen: - MAVO-4 of j I of gelijkwaardig ol diploma Z-verpleging of diploma A dan wel B met enige er varing in de zwakzinnigenzorg. Voor enkele vakatures wordt bo vendien bezit van het rijbewijs B op prijs gesteld De arbeidsvoorwaarden worden toegepast volgens de CAO-Zieken- huiswezen. Salariëring vindt plaats naar normen als opleiding en erva ring, tot op het moment dat met te rugwerkende kracht tot 1 januari 1986 de funktiewaardering in de gezondheidszorg wordt ingevoerd. informatie kan worden ingewonnen bij hel paviljoenshoofd, de heer H. Ferket, telefoon'79517 (02523). Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet op de afdeling Personeelszaken van ons zieken huis - met vermelding van kode H - t a v. de heer J A. Swaalf, hoofd van deze dienst psychiatrisch ziekenhuis Onze afdeling oplage, die bestaat uit een klein, jong creatief team, zoekt op korte termijn een (m/v) Hij/zij is het wakende oog over de 100 bezorgers die elke middag de kranten bij ons hoofdkantoor ophalen en verspreiden bij de abonnees en de losse verkooppunten. Het gaat hier in eerste instantie om een part-time baan (ma. t/m vr. van 13.30 uur tot 17.00 uur en zaterdagoch tend). Maar daarnaast is het tevens de bedoeling dat onze nieuwe collega s ochtends ingezet zal worden voor commerciële werkzaamheden. Uitbreiding naar een volle baan ligt zeker binnen de mogelijkheden. Wij zijn zeker kieskeurig want onze "ideale" collega moet wel aan de volgende eisen voldoen: - leeftijd 20 jaar - rijbewijs B(E) - middelbare opleiding - goede kontaktuele eigenschappen - een commerciële instelling Richt je uitgebreide maar duidelijke sollicitatiebrief aan dhr. A. v.d. Spek. Beslis snel want voordat je het weet is deze unieke vakature bezet. Postbus 54, 2300 AB Leiden, telefoon 071-144941. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V. r verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank. deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De Rabobank Rijnsburg omvat 2 vestigin gen met in totaal 59 medewerkers. De functie die hij/zij zal gaan vervullen be staat o.a. uit (bege)leiden van de dienstver lening terzake van de buitenlandproduk- ten. Het verrichten van commercieel-admi- nistratieve werkzaamheden. Het in de ser- vicehoek adviseren aan bedrijfsrelaties m.b.t. het gebruik van buitenlandproduk- ten als: termijndeposito's in vreemde valu ta, accreditieven, documentaire incassi. wissels, termijnaffaires. Hij/zij maakt deel uit van een team in de bedrijven-servicehoek. Wij denken voor deze functie aan minimaal 25-jarige kandidaten met een opleiding op HBO-niveau, met gedegen kennis van de moderne talen en die zelfstandig kunnen werken. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met be langstelling verwacht door de directie van de Rabobank, Postbus 4, 2230 AA Rijns burg. J Voor de Interne Accountantsdienst van de Hollandsche Beton Groep nv zoeken wij een ambitieuze Hollandsche Beton Groep nv (HBG) is een internationale bouwonderneming met ca. 15.000 medewerkers. Werkmaatschappijen ontplooien, in meer dan 30 landen activiteiten op het gebied van utiliteits- en woningbouw, renovatie en restauratie, weg- en waterbouw, funderings techniek, metaal- en offshore industrie, bagger-, kust- en oeverwerken, projectontwikkeling, beton palenfabricage, installatietechniek en het adviserend ingenieursschap. Voorts is HBG betrokken bij de opsporing van olie en gas. De Interne Accountantsdienst van de Hollandsche Beton Groep nv is belast met de controle van de jaarrekeningen in binnen-en buitenland, de budgettering, automatisering en de interne verslaggeving. Ook heeft de Interne Accountants dienst een duidelijk beleidsadviserende inbreng bij tal van bedrijfseconomische en administratief- organisatorische vraagstukken van de tot het concern behorende ondernemingen, In totaal telt deze afdeling ca. 20 medewerk(st)ers. Er zijn controlegroepen van wisselende samenstel ling, die onder verantwoordelijkheid van een registeraccountant de controle verrichten in binnen-èn buitenland. Wij hebben mogelijkheden voor een assistent accountant die reeds enkele jaren in de praktijk werkzaam is en de NIVRA-studie volgt. Een tegemoetkoming in de studiekosten en de studietijd vormen onderdeel van het arbeidsvoor waardenpakket. Nadere inlichtingen kunt u tijdens kantooruren telefonisch inwinnen bij de heer H.J. 't Lam, Hoofd Interne Accountantsdienst, tel. 070-15 21 25. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489,2285TA Rijswijk. mr Modieus talent gezocht Wij houden ons bezig met het adviseren en verkopen van vier en twintig sportieve chique tot zeer exclusieve mode merken in Kijkduin. Sinds kort hebben wij de deur van het nieuwste modehuis in Oegstgeest geopend, daarom zoeken wij een modebe wust talent met een zakelijke ambitie en een prettig ka rakter, die in staat is onze zaak zelfstandig op full-time basis te behartigen. Onze gedachten gaan uit naar een dame, leeftijd 30-40 jaar, met beslist een ruime ervaring (in- en verkoop), die het geven van een persoonlijke, professionele en vriende lijke service aan onze clientèle als vanzelfsprekend be schouwt. Vindt u zichzelf voor deze verantwoordelijke, interessan te en afwisselende baan geknipt, bel voor een afspraak. exclusieve damesmode DE STICHTING GASTOUDERPROJEKT LEIDEN bemiddelI sinds 1977 bij de opvang van kinderen van 0-12 jaar in gastoudergezinnen. Zij zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een COÖRDINATOR (m/v) De taak van de coördinator omvat: - het „registreren" van vraag(ouders) en aanbod (gas touders) - het voeren van zgn. koppelingsgesprekken - het zonodig adviseren van ouders en gastouders m.b.t. gastouderopvang - het participeren in gemeentelijk en landelijk overleg t.b.v. de verdere ontwikkeling van gastouderopvang - hef voeren van de administratie. Functie-eisen: - minimaal 25 jaar - diploma Sociale Academie of vergelijkbare opleiding - belangstelling voor de kinderopvangproblematiek. Salariëring afhankerlijk van opleiding, leeftijd en ervaring volgens de Salarisregeling Rijksbijdrage-regeling Kin derdagverblijven. Inlichtingen kunt u inwinnen bij Marjolein of Marianne op ma-, di-, do- en vrijdagmiddag van 13.30-15.00 uur, tel. 21 04 30. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan Mw. M. v.d. Salm, Korvetwal 19,2317 GR Lelden.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12