Redelijke kans op voortzetting kabinet Universiteiten profiteren van werk uitgevers Gekleurd visvoer verboden A'damse brandweer: 'Kookpunt is bereikt' lijsttrekker CP iii Utrecht geen partijlid; hertelling in gemeenten Woordenboeken in beeld ZATERDAG 22 MAART 1986 (Vervolg van pagina 1) Volgens Hde auteurswet uit 1912 is het toegestaan om sa menvattingen van artikelen te maken en te publiceren. Daarvoor hoeft niet te worden betaald. Het is ook toege staan om korte gedeelten van een werk te reproduceren. Daar hoeft geen toestemming voor gevraagd te worden, maar de gekopieerde pagina's moeten wel worden betaald. Een kort gedeelte is 10.000 woor den uit een boek en 8.000 woorden uit een artikel. Wie méér over neemt, moet niet alleen achteraf betalen, maar ook vooraf toestem ming vragen aan de uitgever van het boek of artikel. De universiteiten lichten de boel op twee manieren op. Ze kopiëren de korte stukken en betalen daar niet voor. En ze kopiëren hele of halve boeken, vragen geen toe stemming en betalen ook niets. De Koninklijke Nederlandse Uitge versbond (KNUB) heeft in oktober en november 1985 met het grootste gemak 400 boekwerken verzameld, waarvan de inhoud geheel of ge deeltelijk gestolen was. Volgens voorzichtige schattingen circule ren er meer dan 8000 verschillende titels. AMSTERDAM (GPD) - De spoed- keuring van de 'zieke' Amsterdam se brandweerlieden is gisteren niet doorgegaan. De artsen van de GG en GD waren van mening dat door de „agressiviteit en de spanningen die een keuring onder het perso neel oproept" zij geen objectief beeld konden krijgen van hun ge zondheidstoestand. Het gemeentebestuur van Am sterdam beraadt zich nu of dit standpunt van de keuringsartsen toelaatbaar is, omdat naar de me ning van B. en W. dit argument nauwelijks steekhoudend kan wor den genoemd. Het 'zieke' brand weerpersoneel zal nu maandag en dinsdag moeten verschijnen voor een keuring. Volgens Amsterdams brand- wëerwethouder Jan Schaefer moet hierbij niet worden gedacht aan een solidariteitsactie van de artsen. „Ik heb persoonlijk de opvatting dat de artsen zich liever niet willen branden aan een probleem dat wij als college met de brandweerlie den hebben". De brandweerlieden, die actie voeren voor een betere be loning, hebben inmiddels uit dank voor de 'solidariteitsverklaring' de keuringsartsen namens alle brand weerkazernes een taart gestuurd. Het college van B. en W. zegt het zeer te betreuren dat het ernaar uit ziet dat ook het kabinet geen oplos sing voor de problemen met de brandweer zal aandragen. Eerder deze week deed men hiertoe een klemmend beroep op de regering. Voor noodgevallen zullen korpsen uit de omgeving bijstand verlenen. Een deel van de brandweerlie den die al meer dan 48 uur dienst hebben gedraaid, is naar huis ge stuurd. De ongeveer 80 'gezonde' brandweermannen houden de res terende zeven kazernes draaiende. Door de massale ziekmelding van de brandweerlieden, heeft com mandant Herkemij moeten beslui ten zeven van de veertien kazernes tijdelijk te sluiten bij gebrek aan mankracht. Zowel actievoerende brandweer lieden als Herkemij verwachten tij dens het weekeinde grote proble men met de personeelsbezetting. Dit omdat bijna geen 'vers' perso neel meer beschikbaar is. De brandweerlieden, die door de ac ties meer dan dubbele dienstén hebben moeten draaien, spreken van een onhoudbare situatie. „Het kookpunt is bereikt. Veel langer kan het niet doorgaan, maar daar is het Amsterdamse gemeentebe stuur kennelijk nog steeds niet van overtuigd", aldus e'e'n van hen. Hij heeft inmiddels 55 uur en 55 minuten dienst achter de rug. Van slapen is nauwelijks iets gekomen, want de afgelopen nacht en in de vroege morgen is de brandweer er een stuk of vier keer uit geweest. „Gelukkig betrof het in alle geval len een kleine brand, maar je moet niet denken dat er iets omvang rijks gebeurt. Dan zijn we echt in de aap gelogeerd. Men moet in zo'n geval het achteraf de brandweer niet verwijten. Verwijten horen thuis bij het gemeentebestuur van Amsterdam, de uiteindelijke baas van de brandweer. We zijn nu al tien jaar bezig en er is in al die ja ren niet wezenlijks gebeurt", aldus de brandweerman. Soms sieren de illegale kopieer ders de eerste bladzijde van hun knip- en plakwerk op met hun ei gen naam en de mededeling: 'VER BODEN TE KOPIËREN', ook al hebben ze er zelf geen letter aan bijgedragen. Voorzitter mr. G. J. van Roozendaal van de Koninklij ke Nederlandse Uitgeversbond (KNUB): „Dat heet in goed Am sterdams een gotspé". Voor de KNUB is de maat vol. De rekeningen zyn verstuurd. Als daar niet snel op gereageerd wordt, stappen de uitgevers naar de civie le rechter. De zaak moet binnen een paar maanden geregeld zijn: in ieder geval vóór het begin van het nieuwe studiejaar in september. Als de procedure te lang gaat du ren, stappen de uitgevers naar de officier van justitie, met het ver zoek een inval te doen in de univer siteitsboekhandels. Daar ligt de bij elkaar gestolen kennis hoog opge tast. Een van de kwalijke gevolgen van het ontduiken van auteurs rechten is, dat het voor uitgevers niet meer lonend is om weten schappelijk boeken te maken. In een klein taalgebied als het onze is dat toch al een riskante zaak. Tij dens de persconferentie van de KNUB gisteren was ook een verte genwoordiger aanwezig van de uit geverij Ars Equi, die zonder winst oogmerk juridische werken uit geeft. Zijn reactie: „Bij ons wordt steeds vaker het besluit genomen om niet eens meer aan een bepaald boek te beginnen. Er wordt zo veel vuldig gekopieërd dat het steeds moeilijk wordt om de uitgave kos tendekkend te maken. Voor de be drijven die met winst moeten draaien zal dat probleem nog veel groter zijn". AMSTERDAM (ANP) - Onder hét motto Gifexpres zijn de Vereniging Mi lieudefensie en de Provinciale Milieufederaties gisteren een landelijke campagne begonnen tegen de verontreiniging van hel milieu met che misch afval uit bedrijven en huishoudens. In Haarlem, de eerste plaats die de reizende voorlichtingsmanifestatie Gifexpres aandeed, werd de campagne gepresenteerd. Volgens Milieudefensie lozen huishoudens via riool en vuilnisbak jaar lijks 18 miljoen kilo giftige sloffen in het milieu. Bedrijven nemen, volgens de vereniging, 80 miljoen kilo voor hun rekening. Met de Gifexpres willen de milieu-organisaties aangeven hoe particulieren, bedrijven en overheid de giflozingen kunnen aanpakken door middel van onder andere inzame ling van probleemstoffen door gemeenten en een goede controle op vervui lende bedrijven. Belangrijk actiepunt tijdens de rondreis van de Gifex pres is het opsporen van vervuilende bedrijven. Bij de foto: tijdens de presentatie van de campagne voerde milieugede puteerde De Boer het woord. Rechts van hem de bekende gifkikker van Milieudefensie. (fotoANPi UTRECHT (GPD) - De in de ge meenteraad van Utrecht gekozen lijsttrekker van de Centrumpartij voor de gemeenteraad in Utrecht, W. Vreeswijk, blijkt al op 25 fe bruari als lid van de partij te zijn geroyeerd. Hij kon evenwel niet meer van de kandidatenlijst wor den afgevoerd, omdat die enkele weken eerder bij de Kiesraad moest zijn ingediend. Vreeswijk bevestigt het roye ment, maar voegt er aan toe dat het nog niet definitief is. Er lopen vol gens hem enkele beroepsprocedu res. Bovendien heeft het hoofdbe stuur het royement naar zijn zeg gen niet bekrachtigd. Om die re den is er geen sprake van kiezers bedrog, aldus Vreeswyk. ,.Ik blijf solidair met de Centrumpartij". Danny Segers, landelijk lijsttrek ker van de Centrumpartij en le vens partijsecretaris, stelt dat het hoofdbestuur het royement van Vreeswijk wel heeft bevestigd. "Als Vreeswijk in de gemeente raad van Utrecht gaat zitten, maakt hij zich schuldig aan zetelroof'. Omdat personen en niet partijen worden gekozen, kan de Centrum partij de gemeenteraadszetel niet opeisen. De gemeente Appingedam heeft bij de politie een aanklacht inge diend tegen een 14-jarig meisje dat afgelopen woensdag bij de ge meenteraadsverkiezingen een stem heeft uitgebracht. Volgens een woordvoerder van de gemeen te heeft het meisje door te stem men artikel 128 van het Wetboek van Strafrecht overtreden. Dit arti kel verbiedt het zich voor een an der uitgeven om aan verkiezingen deel te kunnen nemen. Het meisje stemde met de oproepkaart van haar moeder op de PSP. Volgens de gemeente heeft het meisje, Karen Saaman, met opzet de overtreding begaan. De ge meente wordt daarbij in haar in druk gesterkt doordat zij 's avonds in aanwezigheid van de pers nog eens voor deed hoe zij gestemd had. Bij de officiële telling van de stemmen die uitgebracht werden voor de gemeenteraadsverkiezin gen in Gouda is gisteren gebleken dat het CDA bij wijze van vergis sing de restzetel toebedeeld had gekregen. Die gaat nu naar de PvdA, zo maakte een woordvoer der van de gemeente bekend. Bij de officiële telling bleek dat één stembureau per ongeluk de stemmen voor de VVD bij die voor het CDA had opgeteld. Nadat dit was rechtgezet bleek dat het CDA ongeveer 25 stemmen tekort kwam voor de restzetel. Voor de VVD had de fout geen consequenties. In Capelle aan de IJssel zijn gis teren de stemmen voor de gemeen teraadsverkiezingen herteld. Dat gebeurde op verzoek van lijsttrek ker Bouman van „Links Capelle" die drie stemmen tekort kwam voor een zetel. Het gaat om een restzetel die nu is toegekomen aan het CDA dat daarmee op vyf zetels in de ge meenteraad komt. Links Capelle heeft helemaal geen zetel gekregen op basis van de eerste telling. En ook na de hertelling kwam de par- tii stemmen tekort. Hertelling van de woensdag uit gebrachte stemmen in Geertrui- denberg heeft gisteren geleid tot een wijziging van de zetelverde ling. Het CDA verliest één zetel. Die gaat naar de PvdA. De hertel ling was aangevraagd door leden van de PvdA. Aanleiding vormde het grote aantal ongeldige stem men in een bepaald stembureau. Gisteren is tijdens de hertelling ge bleken dat op dat bewuste stembu reau stemmen ten onrechte ongel dig zijn verklaard. Ook bleek dat enkele stemmen verkeerd waren geteld. Advertenties in proefschrift GRONINGEN (GPD/ANP) - Het is nog niet eerder vertoond: ad vertenties in een proefschrift. De creatieve oplossing van de Gro ninger chemicus B. K. Vriesema om de kosten van zijn promotie te drukken, is hem echter door rector magnificus Bleuming van de Rijksuniversiteit Groningen niet in dank afgenomen. Volgens hem zijn er vormfouten gemaakt en dat mag niet weer gebeuren. De promotie van Vriesema op 11 april komt niet in gevaar, want nergens staat dat hij tegen de re gels gehandeld heeft. „Een pro motie kost al gauw 10.000 gul den. Veel toekomstige promo vendi verdienen zo weinig, dat ze dat bedrag nooit kunnen betalen. Dan is dit een goede oplossing", vindt Vriesema. De ophef over GRONINGEN (GPD) - Wolters- Noordhoff, de belangrijkste uitge ver van woordenboeken in ons land, heeft voor het eerst in Neder land een serie beeld-woordenboe ken op de markt gebracht. De nieuwe uitgave werd gisteren in de gebouwen van de uitgeverij feestelijk gepresenteerd, maar ligt al anderhalve week in de boekwin kels in verband met de Boeken week. Maandag moet overigens al begonnen worden met de tweede oplage, omdat de eerste inmiddels uitverkocht is. De serie is in het Grafische Bedrijf van Wolters- Noordhoff in Groningen vervaar digd. Met de beeld-woordenboeken in troduceert de uitgeverij een com* pleet nieuw soort vertaalwoorden boeken. Systematisch en tot in de kleinste details geven de 384 illu straties de juiste vertaling van ruim 28.000 begrippen. Voorin in het boek staat telkens een tweetali ge inhoudsopgave, verdeeld in ru brieken, achterin een onderwer penregister. Sportvissersvereniging doet rode made en lokvoer in ban AMERSFOORT (ANP) - Het be- volksgezondheid en cultuur be stuur van de Nederlandse Vereni- trokken. Overigens geldt ging van Sportvissersfederaties loepsvissers al we» (NWS) heeft het gebruik van ge- het verhandelen v« kleurde maden en lokvoer zoals paling en baars, dat de winkels te koop zijn verbod op s, speciaal maden de kleurstoffen heeft binnen gekre- boden. Het heeft hiertoe besloten gen. Dat kan in de praküjk snel vanwege de schadelijke effecten worden vastgesteld, omdat het vis- 1 dergelijke kleurstoffen op het vlees rood kleurt milieu en de mogelijke gevaren voor de gezondheid van d Woordvoerder F.W. Beek NWS heeft dit gisteren desge vraagd meegedeeld De NWS heeft de minister te- gevraagd in Europees ver- de band een algeheel verbod van het verbruik te bewerkstelligen. Het gebruik van kleurstoffen Beek verwacht dat de bij de staat al enkele jaren ter discussie. NWS aangesloten hengelsportor- Hoewel er tegenwoordig maden ganisaties het verbod zullen over nemen. Een aantal van die organi saties had het gebruik al eerder aan zijn leden ontraden. De NNVS telt ongeveer 400.000 georganiseerde sportvissers. Over de ongeorgani seerde vissers, en dat zijn er zeker zo'n 600.000, heeft de NWS niets te zeggen. Mede daarom heeft het bij de minister van landbouw en visserij aangedrongen op een alge heel verbod van de kleurstoffen. Volgens een woordvoerster van het ministerie beraadt het departe ment zich nog. Daarby is onder an dere het ministerie van welzijn. Deetman: nog meer bezuinigiiigen binnen onderwijs UTRECHT (ANP) - Minister Deet man (onderwijs) denkt dat er niet te ontkomen valt aan verdere be zuinigingen op de onderwijsbegro ting. Algemene maatregelen voor het hele onderwijs acht de minister niet meer mogelijk zonder de kwa liteit ernstig te schaden. Daarom is het volgens hem nodig taken en middelen scherper tegen elkaar af te zetten om zo te kunnen beslissen welke activiteiten niet langer door de overheid kunnen worden be kostigd. Deetman zei dit gisteren in Utrecht na afloop van het kabinets beraad. Volgens de minister kan hij nieuwe bezuinigingen op het onderwijs alleen verantwoord uit voeren als dat gepaard gaat met een sociaal plan voor het perso neel. Door scherpere prioriteiten te stellen wil de minister meer inves teren in informatica, inventarissen', her-, bij- en nascholing, leerplan ontwikkeling en onderzoek. Hij acht het heilloos de beperkte finan ciële mogelijkheden te benutten voor verkleining van de klassen. Dat heeft onvoldoende effect, meent hij. verschillende kleuren in de handel zijn gaat het in het bijzonder om de rode. Onderzoek van het Rijksin stituut voor Visserijonderzoek (RI- VO) in IJmuiden heeft volgens de woordvoerster van landbouw uit gewezen dat „stoffen met een ver gelijkbare structuur verdacht kan kerverwekkend zijn". Zowel vanuit de NWS als de aangesloten verenigingen wordt kritiek geuit dat de overheid die volgens hen een te afwachtende houding aanneemt. Door nu zelf een verbod uit te vaardigen hoopt de NWS dat de vraag naar pro- dukten met kleurstoffen by de handel zal teruglopen, waardoor de handel uiteindelijk geheel stil zal vallen. Prinses opent zeemanscentrum AMSTERDAM (GPD) - Prinses Margriet heeft gisteren in de Amster damse haven de nieuwe Seamen's Club van de Stichting Zeemanswelva ren officieel geopend door het luiden van een scheepsbel. Tegelijk ont ving mevrouw - 'tante Joke' - Van der Boom uit handen van de Amster damse wethouder Jonker de gouden speld van de stad Amsterdam voor haar inzet gedurende twintig jaar voor met name de zeelieden uit de Derde Wereld. Hoewel de haven van Amsteram niet meer die glans heeft van jaren geleden, is een zeemanshuis voor de opvang van buitenlandse zeeüeden nog altijd noodzakelijk. „Steeds meer", zegt vrijwilligster 'Joke van der Boom (62). "Vooral voor de zeelieden uit de Derde Wereld die voor goed kope rederijen varen. Die hebben hooguit genoeg om een avond te beste den in de stad, maar dan zijn ze ook blut. Dan vinden ze het prachtig om hier nog een warme plek te vinden en wat aandacht". De nieuwe Seamen's Club in Amsterdam is gevestigd aan de Coenha- venweg in het Westelijk havengebied. (f0to anp» het idee van de Groninger wordt in universiteitskringen be schouwd als „een storm in een glas water". Het werven van advertenties om de kosten van de promotie te drukken is zeer ongebruikelijk. Volgens Vriesema is zijn metho de niet anders dan de vooral in medische kringen gehanteerde methode om wetenschappelijk werk te laten sponsoren, alleen gebeurt dat dan niet met adver tenties. Vriesema heeft in zijn dissertatie over het ontwerpen van nieuwe katalysatoren vier advertenties van het chemisch concern DSM, waar hij 1 april in dienst treedt. Maar wat hem be treft hadden het net zo goed ad vertenties van C en A of MacDo nalds kunnen zijn. Verschoningsrecht Nederlandsche Bank zaak-Slavenburg's ROTERDAM (ANP) - Werknemers van de Nederlandsche Bank die zich bezighouden met het econo misch toezicht op kredietinstellin gen hoeven voor de strafrechter in beginsel geen informatie te ver strekken over controles die zij by individuele banken hebben ver richt. gisteren gedaan tijdens het Slave burg-proces, toen twee accoun tants van de Nederlandsche Bank zich op hun verschoningsrecht be riepen. De medewerkers van de bank, die de afgelopen iaren al countant controle hadden uitgeoe fend bij Slavenburgs Bank, wei gerden namelijk specifieke vragen over de controles bij de bank te- beantwoorden. De vragen van de verdediging hadden met name betrekking of de medewerkers van de Nederland sche Bank destyds bij hun contro les by Slavenburgs Bank iets had den aangetroffen dat duidde op een massaal zwart-geldcircuit. Door de weigering van de mede werkers van de Nederlandsche Bank daar iets over te zeggen werd niet duidelijk in hoeverre de Ne derlandsche banks destyds op de hoogte is geweest van het zwarte- geldcircuit bij Slavenburgs Bank. DEN HAAG - Als er één conclu sie uit de resultaten van de ge- meenterraadsverkiezingen kan worden getrokken, is het wel de ze: de campagne voor de kamer verkiezingen zal een keiharde confrontatie opleveren tussen het regeringsblok, CDA en WD, en de grote winnaar van de eer ste ronde, de PvdA. door Peter van Nuijsenburg De sociaal-democraten begin nen met een riante voorsprong op punten aan de finale. De lang verwachte doorbraak in het zuiden is een feit en ook in de grote steden kan, vooral ten kos te van klein links, de vlag uit. Maar ondanks de voor gemeente raadsverkiezingen grote op komst (72,7 procent) en de voor beeldige mobilisatie van hun aanhang heeft de PvdA niet de 36 procent gehaald waarop in stilte was gerekend. De klap die aan de coalitie is uitgedeeld, is hard aangekomen, maar van een verwoestende mokerslag is geen sprake. De regeringspartijen hebben de schade beperkt weten te hou den. Met name in VVD-kring zal de uitslag van woensdag opge lucht zijn begroet. Het voorspel de dramatische verlies is uitge bleven. Ten opzichte van de ge- meenteraads- en kamerverkie zingen van 1982 hebben de libe ralen een forse afstraffing moe ten incasseren, maar zelf wijzen ze erop dat het resultaat van woensdag, afgezet tegen de on- Lubbers: schrikbeeld van nieuw kabinet-Den Uyl. (foto anpi heilspellende cijfers i peilingen, alleen maa vallen. i de laatste is meege- Het interne gekrakeel rond Wiegel en de euthanasie heeft kennelijk niet de fatale doorwer king gehad waarvoor terecht was gevreesd: woensdag is voor de WD geen gehaktdag geworden. Nijpels zoog zich onmiddellijk vol met nieuwe hoop. De jonge kiezers die bij de vorige verkie zingen massaal op zijn partij heb ben gestemd, hadden woensdag de stembus links laten liggen. Zij mogen zich voor mei op grote aandacht van de VVD-campag- nestaf verheugen. Voor het CDA moet de uitslag een teleurstelling zijn. De slag met de PvdA in het zuiden is ver loren. Maar ook in de grote ste den gaven de resultaten geen aanleiding tot gejuich. De chris ten-democraten hebben zich min of meer gestabiliseerd. Maar om de beoogde 50 zetels by de ka merverkiezingen te kunnen be halen, zullen vitale passages van het campagneboek moeten wor den herschreven. Afgelopen maandag nam Lub bers al een voorschot op de nieu we aanpak. In Den Bosch, nu een sociaal-democratisch bolwerk, ging hij vol in de aanval tegen de PvdA. De jas van de boven de partijen staande staatsman ging aan de kapstok. Met de behang selkwast schilderde hij het schrikbeeld van een nieuw kabi net-Den Uyl: een dramatisch toe name van de werkloosheid. Woensdag deed hij het nog eens dunnetjes over: PvdA-voorzitter Van den Berg maakte zich schul dig aan overdrijving, halve waar heden en simplificaties. De toon voor de kamercampagne lijkt daarmee gezet. De campagne zal voor een be langrijk deel worden uitgevoch ten in de Kamer. Volgende maand komt de herziening van het sociale stelsel aan de orde. De PvdA zal zich daarbij opwer pen als verdediger van de uitke ringstrekkers en het CDA zal grote moeite hebben om het so ciale gezicht te redden. Toch zul len de christen-democraten het er waarschijnlijk niet bij laten zitten en elke kans gretig grijpen om enig profiel te geven aan hun sociale gedachten. De allerwege als onrechtvaardig bestempelde aanslag op de portemonnee van de oudere werklozen, biedt die mogelijkheid. Vrede en veiligheid wordt on getwijfeld het tweede hoofdthe ma van de campagne. De PvdA is op dit punt kwetsbaar. Het on verbiddelijke nee tegen de kruisraketten, de verlaging van het defensiebudget met vyf pro cent en het desnoods eenzijdig afstoten van de kernwapentaken kunnen en zullen door CDA en WD worden uitgelegd als een al te krasse beleving van het 'kri tisch NAVO-lidmaatschap'. Kruisraketten Gezien de ervaringen van de geestverwanten in de Bondsre publiek en België, waar de kruis raket als 'issue' van vry vluchtige betekenis is gebleken, is het evenwel de vraag of de rege ringspartijen wel op dit thema zullen tamboeren. Zeker nu de vredesbeweging in staat van ont binding verkeert. De VVD-leiding kan zich in elk geval de komende twee maan den geen blunders meer permit teren. Voortzetting van de coali tie is in de eerste plaats afhanke lijk van het resultaat van de VVD, die meer wint met rust in de partij en in de coalitie dan met een herhaling van de recente ge schiedenis. De regeringspartijen zien na woensdag ook wel in, dat ze door rustig en 'verstandig' opereren in het zadel kunnen bly ven. De uit slag van woensdag is een redelij ke basis voor een meerderheids- resultaat in mei. Zy kunnen pro fiteren van de stemmen van de in het buitenland wonende Neder landers en hoeven straks in elk geval niet te vrezen voor de keus van etnische minderheden in Ne derland, die afgelopen week massaal hun stem gaven aan de PvdA. Hoe de verkiezingen ook voor de grote drie zullen uitpakken, het staat in elk geval vry wel vast dat de vierde partij, D66, niet hoeft te rekenen op een Lazarus achtige wederopstanding. De Democraten missen ondanks Van Mierlo de dynamiek om door te stoten naar meer dan zes of hooguit zeven zetels. Als extra handicap kan daaraan worden toegevoegd dat Van Mierlo per sona non grata is by de doorslag gevende discussies voor de tv-ca- mara's. D66, ooit de vierde stro ming in het politieke landschap, zal niet meer worden dan een sij pelend stroompje in een dichtge slibde bedding.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 5