JUNIOR 9 1e Verkoper AG F m/v Oproepkrachten m/v Vulploegmedewerkers m/v electrotechnisch ingenieur (Ir) Energiebedrijf Rijnland LEIDINGGEVENDE (vr.) VERKOOPTEAM T Verkoper m/v We zoeken een jonge vrouw die de techniek niet schuwt. Altec Aluminium bv MACHINIST GRONDWERKER Firma Bijleveld en Zn. LeL Gl STICHTING GEZINSVERZORGING LEIDEN A VERKOPER BINK OPEL Torro is een verkoopgroep van Edah B.V. Edah B.V. is één van de grootste op levensmiddelengebied in Nederland. Onze winkels opereren onder de namen: Edah, Torro, Basismarkt, Autorama en Dagmarkt Het aantal winkels neemt nog steeds fors toe. Torro onderscheidt zich door haar grote winkels met een zeer uitgebreid food en non-food assortiment in zowel de zelfbedienings- als bedieningsafdelingen. Voor ons filiaal Torro te Katwijk vragen wij Als 1e verkoper valt de hele afdeling Droge Kruideniers Waren onder jouw beheer. Van het bestellen en presenteren van de produkten, het leidinggeven aan en het instrueren van je medewerkers (waaronder het eenmaal per week leiden van de avondvulploeg). Wij zoeken een enthousiaste jonge man of vrouw (vanaf 20 jaar). Een opleiding op MDS-nivo is gewenst doch niet vereist Het betreft een funktie van 40 uur per week. Als 1e verkoper AGF valt de hele Aardappelen, Groente en Fruit afdeling onder jouw beheer. Van het bestellen, presenteren en verkopen van de produkten tot het leidinggeven aan en het instrueren van je medewerkers. Wij zoeken een enthousiaste jonge man of vrouw (vanaf 18 jaar) die in het bezit is van een AGF-diploma. Een middelbare vooropleiding is gewenst doch niet vereist Je moet bereid zijn om in te vallen bij grote drukte, ziekte en andere voorkomende gevallen. Daarom moet je in principe elke dag of een deel daarvan op te roepen zijn. Na een inwerkperiode ben je inzetbaar op elke afdeling in het filiaal. In deze funktie ben je 2 avonden per week bezig met het aanvullen van goederen in de winkel. Leeftijd vanaf 18 jaar. Heb je interesse voor één van bovenstaande funkties neem dan kontakt op met de bedrijfsleider, de heer A. de Groot, Zeilmakerstraat 6,2222 AA Katwijk, 01718-30330. DOKTERSASSISTENTE gevraagd voor 0,7% functie. Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan D.A.C.M. HAMMERSTEIN, huisarts, Saffierstraat 3, 2332 JA Leiden. DE B.V. HILLEG0MSCHE HOUTHANDEL met vestigingen te Hillegom, Wassenaar en Zierikzee vraagt voor haar bedrijf te Hillegom. COMMERCIEEL MEDEWERKER binnen/buitendienst met ervaring in het complete pakket van bouw. AANKOMEND COMMERCIEEL MEDEWERKER met interesse in het houtvak. Sollicitaties liefst schriftelijk te richten aan de directie B.V. Hillegomse Houthandel Postbus 59, 2180 AB Hillegom. Tel. 02520-15144. Als je voldoende kommercieel talent hebt. Makkelijk overweg kunt met de tekstverwerker, telex en internationaal telefoonverkeer, dan zijn we samen al een heel eind. Je hebt in ieder geval minimaal Havo of nog beter: Heao. Je leeftijd ligt rond de 25. Al enige ervaring opgedaan in het bedrijfsleven, maar nu wil je meer verantwoordelijkheid. Dat kan, door mee te werken op onze kleine afdeling verkoop. Aluminium is ons produkt. Van winkelpui tot ventilatiestrook. Voor grote bouwers. Overheidsinstellingen, maar ook voor particulieren. We hebben het nogal druk. Je gaat de telefoon beantwoorden. Klanten ontvangen. Agenda's bijhouden. De tekstverwerker bedienen. Faktureren. Meehelpen in de verkoop. Offertes begeleiden. Duitse correspondentie doen. Bovendien kun je tegen een stootje. Stressbestendig noemen we dat. Als je gemotiveerd wilt werken, maak dan een afspraak met Altec aluminium b.v. Telefoon 01715-9307. Vraag even naarLenie Eijkenbroek. Keerweer 12 2381 GC Zoeterwoude-Dorp Telefoon 01715-9307 Voor een onzer relaties in Leiden zoeken wij op korte termijnf per 1 mei a.s.één Repectioniste Informatrice die affiniteit heeft met het dynamische werk van projectontwikkeling. Zij zal samen met haar collega verantwoordelijk zijn voor het informatief/verkoop kantoor op het Schuttersveld. De werktijden zijn van 10 -12 uur en 14 -17 uur zodat het een part- time job van circa 25 uur per week betreft. Ze is vertrouwt met de telefoon-installatie en schrijfmachine, zet de puntjes op de i, is alert en voelt zich thuis in een team. Teveel gevraagd? Natuurlijk niet, u bent van het kaliber dat van. deze eisen niet schrikt-en stuurt meteen een sollicitatie met recente pasfoto aan: Sales Promotion- Reklame-buro Postbus93 2200 AB Noordwijkzh Gevraagd... voor hydrolische kraan (RH-6) Tevens een voor het leggen van riolering. Uw reaktie: Artesiaplantsoen 5, tel.: 01714-23.09 Koudekerk a/d Rijn Voor de Hoofdafdeling Electriciteit willen wij gaarne in contact komen met een die het huidige hoofd van de hoofdafdeling, die medio 1987 het bedrijf wegens VUT zal verlaten, kan opvolgen. De hoofdafdeling is belast met het transport en de distributie van electriciteit t.b.v. klein- en grootverbruikers, alsmede met de electrotechnische begeleiding van het productieproces in de centrale. De huidige organisatie van de hoofdafdeling (160 medewerkers) omvat o.m.: een afdeling kabelnet Leiden; een afdeling kabelnet Buitengemeenten; een installatie- en inspectie-afdeling; een afdeling meet-, proces-, telecom- en regeltechniek; een tekenkamer electriciteit; een electrotechnische werkplaats; een afdeling 50 kV transport en netbewaking; een districtskantoor in Ter Aar (laag- spanningsdistributie). Het is niet uitgesloten dat in de komende jaren i.v.m. een andere organisatievorm voor het bedrijf in deze afdelingsstructuur verandering zal komen. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: een afgeronde opleiding aan een Technische Hogeschool op het gebied van electro- techniek bezitten; beschikken over aantoonbare managements kwaliteiten en flexibiliteit; zich schriftelijk en mondeling goed kunnen uitdrukken. Kandidaten met ervaring in een soortgelijke functie genieten voorkeur. Leeftijd tot 45 jaar. Informatie over deze functie is te verkrijgen bij de huidige functionaris, Ir. W. van Tussenbroek, tel. (071) 25 23 65 (kantoor). Wij bieden een maximaal te bereiken salaris van 18.054,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). Het aanvangssalaris wordt vastgesteld op grond van relevante ervaring. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Aanstelling zal bij wijze van proef plaats hebben in tijdelijke dienst voor de duur van êén jaar. De selectie zal plaats hebben door een commissie waarin ook medewerkers van de hoofdafdeling partici peren. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onderzoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning, van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70,2312 NV LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer EBR/86012/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en electriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aan sluitingen. Daarnaast Is het bedrijf belast met de produktie van electriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd t.b.v. een stadsverwarmingsnet en een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de electriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Rembrandtstraat 17-212311 VV Leiden. Wij hebben op korte termijn 3 vacatures voor de functie van wij zoeken twee kandidaten voor de afdeling Langdurige Hulpverle ning - voor 36 uur per week - met bij voorkeur een diploma M.B.O.-s.d., kandidaten met een diploma Soc. Academie m.w. H.B.O. m.w./T.H.W./N-akte kunnen ook reflecteren. - minimaal 23 jaar De functie omvat: - onderzoeken en beoordelen van de hulpaanvraag - planning en organisatie van de hulpverlening - begeleiding van de hulpverleensters zowel individueel als in groepsverband - het verzorgen vanuit de hulpverlening voortvloeiende administra tieve werkzaamheden. Daarnaast zoeken wij een kandidaat voor 20 uur per week, die be reid is zo mogelijk uit te breiden naar 28 uur per week. Haar taak zal v.n.l. bestaan uit het begeleiden van jonge medewerk sters (tussen 18 en 21 jaar). Zij dient ook in staat te zijn de bovengenoemde taken uit te oefenen. Als opleidingseis stellen wij het diploma Soc. Academie m.w./H.B.O. m.w./T.H.W./N.akte. Salariëring geschiedt overeenkomstig de C.A.O. welzijnswerk Geïnteresseerden kunnen binnen 10 dagen solliciteren bij de direk- teur, dhr. A.A. Claassen, Postbus 11091, 2301 EB Leiden. iedereen leesl de krant altijd en overal. OFFICIEEL GM OPEL ISUZU DEALER Vanwege de alsmaar stijgende Opel-verkoop en gestage groei van Isuzu wensen wij ons uit te breiden met een enthousiaste aktieve Gegadigden voor deze aantrekkelijke job, in een plezierige werksfeer, zijn reeds werk zaam in een soortgelijke funktie waarbij inzet en het op korrekte wijze vertegenwoordigen van ons bedrijf een must is. Uw schriftelijke sollicitatie t.a.v. de direktie van OOSTERM AN AUTO BV Postbus 39 - 2400 AA Alphen aan den Rijn.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 19