VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI VAKATURES ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE (M/V) Verheij Assurantiën by Verheij Assurantiën bv TELEXISTE/ ADM. MEDEWERKSTER -tr randstad uitzendbureau Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling telefoon (071) 14 49 41 Financieel Economische Dienst Deze centrale dienst die rechtstreeks onder de Directie ressorteert, is opge bouwd uit de secties: Patiënten registratie, Financiële Administratie en Stafbureau. Binnen de sectie Patiënten registratie zijn vacatures ontstaan voor 2 medewerkers patiënten administratie m/v vac.nr. 0035.A.71.12.LD De Patiëntenadministratie is belast met het verzamelen en vastleggen van infor matie over de verleende patiëntenzorg, alsmede met het opstellen van de daar uit voortvloeiende declaraties. De aan te stellen functionarissen zul len worden belast met de volgende werkzaamheden: - verrichten van terminalwerkzaamhe- deri; - sorteren van formulieren; - typen en verzenden van declaraties. Vereist: - opleiding minimaal MAVO; - accuratesse en typevaardigheid; - bij voorkeur ervaring met terminal- werkzaamheden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en erva ring max. f 2775 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen bij de heer J.N. van der Zwet, hoofd Patiën tenadministratie (071 -262717). Binnen de sectie Financiële Administra tie ontstaat op korte termijn door interne overplaatsing de vacature van medewerker debiteuren incasso m/v vac.nr. 0033.A.71.12.LD Taak: - schriftelijk en telefonisch contacten onderhouden met ziekenfondsen, ziektekostenverzekeraars en particu lieren inzake openstaande vorde ringen; - bijdrage leveren aan de verdere uit bouw van de automatiseringspro gramma's; - bereidheid tot waarnemen van het kas/postagentschap. Vereist: - diploma MAVO; - bedrijfscorrespondentie Nederlands; - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Salaris: max. f 2725 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen bij de heer F. Devilee, hoofd Debiteurenad ministratie (071 -263997). Neurologie II Op deze afdeling ontstaat per 1 -4 -1986 de vacature voor een verpleegkundige voor de nachtdienst: (part-time 80% 7 nachten werken, 7 nachten vrij) vac.nr. 5098.M.125.p.12.LD De afdeling omvat 24 bedden, welke zijn verdeeld over twee units, te weten een Kinder-unit met 10 en een Dames-unit me 14 bedden. Deze units liggen ruim telijk geheel van elkaar gescheiden. Van de verpleegkundige wordt ver wacht, dat hij/zij in staat is: - zelfstandig de dienst te vervullen; - bij calamiteiten te werken op de Kin- der-unit; - een eigen inbreng te hebben in het team. Onze gedachten gaan uit naar een A- verpleegkundige, die eventueel in het bezit is van het B-diploma. Enige erva ring in het omgaan met neurologische patiënten en het zelfstandig werken strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 3118 bruto per maand bij een volledige aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R. Emous, coördinerend verpleegkundig hoofd (071 -263351) of door mevr. I. van Ever- dinck-van der Pols, verpleegkundig hoofd afd. Neurologie (071 -263320). Centrale Sterilisatie Dienst Ten behoeve van deze dienst wordt gevraagd een sterilisatie assistent m/v vac.nr. 1714.D.107.12.LD Taak: - sorteren, reinigen, controleren, ver pakken en steriliseren van medische hulpmiddelen t.b.v. operatiekamers en afdelingen; - bevoorraden van afdelingen met ste riele medische hulpmiddelen; - ontladen van sterilisatoren en het scannen van de gesteriliseerde medi sche hulpmiddelen; - opslaan van steriele medische hulp middelen in het magazijn; - verzendklaar maken van bestellingen van steriele medische hulpmiddelen t.b.v. de afdelingen. Gevraagd: - I.N.A.S./M.A.V.O.; - grote accuratesse en netheid in werken; - enig technisch inzicht; - bereidheid om in teamverband te werken; - bereidheid tot het volgen van de cur sus sterilisatie-assistent; - leeftijd 25 jaar. Werktijden: van 8.00-16.30 uur of van 13.30-22.00 uur. Periodiek worden tevens beschikbaarheidsdiensten ver richt. Salaris: max. f 2567 bruto per maand bij goede en volledige uitoefening van de functie. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.R. van Dort, hoofd Centrale Sterilisatie Dienst (071-263254). Technisohe Dienst De Technische Dienst is organisato risch opgebouwd uit 3 technische hoofdsectoren, n.l. Bedrijfsvoering (ca. 80 medewerkers), Technisch Bureau (ca. 20 medewerkers) en de Medisch Instrumentele Groep (ca. 10 medewer kers). De hoofdsector Bedrijfsvoering ressor teert rechtstreeks onder het adjunct hoofd Technische Dienst en is verant woordelijk voor de dagelijkse gang van zaken m.b.t. reparatie en onderhoud. Hiermee zijn een vijftal werkplaatsen belast. Binnen de Timmerwerkplaats is plaats voor een timmerman m/v vac.nr. 0194.A.80.12.LD Werkzaamheden: - verrichten van onderhoud en repara tie in en aan gebouwen; - verrichten van keuringen en repara ties aan meubilair en materiaal; - machinale houtbewerking; - in ruime zin verrichten van bouwkun dige werkzaamheden. Functie-eisen: - LTS-Bouwkunde/Meubelmaker; - ervaring in soortgelijke werkzaamhe den; - leeftijd 30 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 2725 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G. Lagas, chef Timmerwerkplaats (071 -268010). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen drrect opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden BELASTING ADVIESBUREAU CIGGAAR c.s. iatschap van belastingconsi ekt een ERVAREN TYPISTE (full-time) Zij verzorgt o.a. correspondentie, typt rapporten en be lastingaangiften, neemt de telefoon aan en verricht ver dere voorkomende werkzaamheden. Ervaring in het werken op een accountantskantoor c.q. belastingadviesbureau is een pré. evenals ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Daarnaast vinden wij het van groot belang, dat u over verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele ei genschappen beschikt. Voor deze functie achten wij een opleiding op HAVO- niveau en een goede beheersing van de Nederlandse taal een vereiste. Leeftijd 20-26 jaar. U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie te richten Belastingadviesbureau Ciggaar c.s. Postbus 182 2170 AD SASSENHEIM t.a.v. drs. B.C. van den Broek. Wij zoeken op korte termijn een FOTOZETTER Daar wij nog geen volledige dagtaak voor deze functie hebben, gaan onze gedachten uit naar iemand die de overige tijd wil bijspringen met b.v. montage of drukken aan de H.D.A. Indien U interesse heeft om zelfstandig te werken in een klein bedrijf, kunt U schrijven of bellen naar drukkerij dekker+co Schoolstraat 40B - 2202 HJ Noordwijk Telefoon 01719-12777 UITGEVERIJ SPRUYT, VAN MANTGEM DE DOES is een middelgrote educatieve uitgeverij; gevestigd in het hartje van Leiden. Door een interne reorganisatie hebben wij op korte termijn plaats voor een nieuwe medewerk(st)er en wel voor de functie van: Voor de functie van telefoniste/receptioniste zijn wij op zoek naar een vriendelijk, doortastend type die van aanpakken weet en dat ook graag doet. Haar taak bestaat o.a. uit uiteraard de telefooncentrale bedienen, relaties ontvangen, de in ons pand gevestigde Wereld Natuur Fonds winkel 'runnen', voorkomende ko pieenwerkzaamheden, typewerk m.b.V. een tekstverwerker, koffie zetten, broodjes e.d. halen, assistentie van de uitgeefstafsecretaresse en al de dingen waar onze andere afdelingen bij topdrukte geen tijd voor hebben. Kortom: een drukke en leuke baan voor iemand die tioudt van afwisselend werk. Gezien de bovenstaande zaken denken wij dat de juiste mentaliteit belangrijker is dan je opleiding; v.w.b. leeftijd denken wij aan iemand tussen de 16 en 20 jaar. Herken je jezelf in het bovenstaande, schrijf dan snel een kort briefje aan onze uitgeverij. Voor nadere informatie kun je telefonisch kontakt opnemen met Marthy Onderwater. uitgeverij spruyt, van mantgem de does bv langebrug 87, 2311 TJ leiden telefoon 071-146541 is uitsluitend aktief op het gebied van bedrijfsverzekeringen. Dit omvat de advisering en afhandeling van totale schadepakketten, direktie- en collectieve pensioenregelingen en waar nodig accurate schadeafhande- •ling. Ons bedrijf typeert zich door een moderne werkwijze, een vlotte en prettige begeleiding van onze bedrijfsrelaties en een commerciële instelling. Per 1 juli 1986 zoeken wij een: COMMERCIËLE BINNENDIENST MEDEWERKSTER M/V Die de buitendienst ondersteunt bij de afhandeling, contacten onderhoudt met onze bedrijf srelaties en zorgt voor een perfecte administratie. Het werken met een computer kan hiervan deel uitmaken. Wij vragen: - leeftijd tussen 20 en 25 jaar - vooropleiding MAVO - goede presentatie en prettige omgang - werklust - ervaring op assurantie-gebied (B-diploma) Schriftelijke sollicitaties vergezeld pasfoto kunt u zenden Doezastraat 15, 2311 GZ Leiden. RUDOLF VELDHOVEN bv Energieweg 50 2382 NN Zoeterwoude Onze snelgroeiende dynamische organisatie (wij zijn het bedrijf achter de boetiekmerken "Sand wich", "Easy Pieces", en "Undercover"), zoekt op korte termijn: zij onderhoudt telexverkeer voor de inkoop/ styling afdeling (geheel in het Engels) doet lichte administratieve werkzaamheden en is daarnaast beschikbaar voor het doorpassen van kleding (dus maat 38, lengte 1,70 m.) Voor deze leuke job zoeken wij iemand tus sen 18 en 23 jaar, met goede kennis van de Engelse taal (voorwaarde). Schriftelijke sollicitaties t.a.v. de directie. iedereen leest de krant altijd en overal. BELASTING ADVIESBUREAU CIGGAAR C.S. maatschap van belastingadviseurs te Sassenheim Wij zijn een moderne organisatie van jonge belastingadvi seurs en vormen samen met Kroon en Co BV, accountant- administratieconsulenten, een kantorengemeenschap. Door deze samenwerking kunnen de belangen van onze re laties optimaal worden behartigd. De samenstelling van ons cliëntenpakket is zeer gevarieerd, ook geografisch. Naast de aangiftepraktijk concentreren wij ons op het ge bied van advisering aan particulieren en bedrijven. Voor onze vestiging te Sassenheim zoeken wij: A. een medewerker (m/v) voor de belastingaangiftepraktijk B. 2 assistent accountants (m/v) - administratieve opleiding op PD/MBA n hiervoor: - beschikken over ruime dosis flexibiliteit accountantskantoor c.q. belastingadviesbu- au en/of studerend goede contactuele Tevens moeten kandidaten, die in aanmerking willen komen voor de functie genoemd onder punt A. ervaring hebben in het verzorgen van belastingaangiften. Voor beide v Belastingadviesbureau Ciggaar c.s. Postbus 182 2170 AD SASSENHEIM T.a.v. drs. B.V. van den Broek werk in de gezondheidszorg bel: 071-149541 Kantinedames Voor verschillende bedrijven in Leiden en omgeving zoe ken wij kantinedames. Werktijden zijn in dagdienst en zijn meestal van 9.00-16.00 uur. Ervaring is gewenst, doch niet vereist. Duur: paar dagen per week. Inpaksters Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij inpaksters, die voor langere tijd beschikbaar zijn. Werktijden zijn van 9.30- 14.30 uur of van 8.00-17.00 uur. Je kan zo snel mogelijk, beginnen. Produktie-medewerkers Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij produktie- medewerkers, die een paar dagen per week of 1 week kunnen werken. De werktijden zijn in ploegendienst en zijn van: 6.00-14.30 uur 8.00-16.30 uur 14.30-23.00 uur Kort Rapenburg 6, 2311 GC Leiden

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18