mededelingen gemeentebestuur 24 t/m 28 maart '86 lei den Gemeenteraad Maandag 24 maart a.s. om 20.00 i Agenda: Herbenoeming drie ambtenaren van de Burgerlijke Stand. Uitgifte in erfpacht perceel grond in de Waard. Bouw centrum voor beroepsoriëntatie en beroepsoefening. Behandeling bezwaarschriften met betrek king tot vaststelling verblijfskosten bewo ners van bejaardenoorden. Uitgifte grond in de Waard in erfpacht aan Drakenburg Holding B.V. (37). Renovatie gebouw Speeltuinvereniging Oosterkwartier. Renovatie clubhuis Speeltuinvereniging Zuiderkwartier. Aankoop grond Stevenshof. Aankoop gedeelte Glascomcomplex (Ou de Singel 174, 176, 178 en 184). Wijziging strafverordeningen in verband met invoering geldboetecategorieën. Huisvesting bijzondere bassischool Haan stra. Voorzieningen openbare scholen. Energiebesparende maatregelen buurt en clubhuis voormalig schoolgebouw Bos- huizerlaan. Verzoek om bekostiging aanbrengen aula basisschool Stadhouderslaan 16. Wijziging A.P.V. t.a.v. op de weg laten staan of doen laten staan van winkelwa gentjes. Aankoop boerderij met bijbehorende grond in de Stevenshof. Voorbereidingsbesluit Telderskade/hoek Boshuizerlaan (5 Mei Sauna). Definitieve huisvesting Prof. Vliegenthart- school (w.s.o.-l.o.m.). Verslag uitvoering emancipatiewerk 1984. Terugverkoop aan het Rijk van het bad/ sportgebouw aan de Morssingel. Voorbereidingsbesluit gedeelte Jacob Catslaan. Voorbereidingsbesluit gedeelte Hoge Mors. Procedure behandeling begroting 1987. Volkstuinnota. Nota antidiscriminatiebeleid. Afwikkeling gronduitgifte P.C.W.-flats in de Merenwijk. Garantiegeldlening s.c. Docos Tafelten- Bijzondere ontheffingen sluitingsuur. Wijziging gemeentebegroting 1985 (Over brenging restantkredieten). Wijziging gemeentebegroting en begroting takken van dienst 1985 (2e algemene be grotingswijziging). Vaststelling bestemmingsplan Oostvliet- polder II. Verklaring als bedoeld in artikel 74, lid 2a Wet geluidhinder m.b.t. zones langs we gen (ontsluitingsweg Oostvlietpolder II). Voorbereidingsbesluit gedeelte Leeuwen hoek. voorbereidingsbesluit Meloenstraat. Uitgifte in erfpacht perceel grond aan de Kanaalweg. Verzoeken van schoolbesturen om mede- werking. N.B. Voortaan zal een half uur voor afgaande aan elke raadsvergadering overleg plaatsvinden met fraktie- voorzitters (om. 19.30 uur). Overige vergaderingen Monumentencommissie Lelden Woensdag 26 maart a.s. om 19.30 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies. Voor afgaand aan de vergadering zal de com missie een wandeling maken langs een aantal panden in Pancras-Oost. Agenda: Vaststelling beoordeling van de tijdens de wandeling bekeken panden in Pancras- oost. Vaststelling jaarverslag over 1985. Beschermenswaardigheid van de panden Herensteeg 17-17a. Beschermenswaardigheid van de panden Hoge Rijndijk 1 t/m 23 (oneven nummers) en 2 t/m 46 (even nummers). Voor informatie kunt u bellen 254495. Commissie Hulsvesting Migranten Lei den Donderdag 27 maart a.s. om 9.15 uur in kamer 236 van het Stadsbouwhuis. Agenda: Stand van zaken Beukenschans en Hooi gracht. Voor meer informatie kunt u bellen 254453. Werkgroep Pancras-Oost Donderdag 27 maart a.s. om 15.30 uur in de Pancrat op het Ir. Driessenpleln. Agenda: 1Stand van zaken met betrekking tot Mostertkomplex - PTT-gebouw Middelstegracht - Herindeling Uiterste en Middelstegracht en Kloosterpoort - Middelstegrachtschool - Hof van Venetië 2. Ontwikkeling Ir. Driessenplein 3. Bouwplannen Voor informatie kunt u bellen 254505. Voor Informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Diversen Ouderennota en Gehandicap tennota Van 24 maart t/m 2 mei a.s. zullen de ont- werp-ouderennota en de ontwerp-gehandi- captennota ter inzage liggen in het stadhuis (informatiebalie); het Stadsbouwhuis (infor matiebalie); de bibliotheek met de filialen; de club- en buurthuizen. Tot 9 mei a.s. kan iedereen bij Burgemees ter en Wethouders schriftelijk kommentaar op de beide nota's indienen. Op 28 april a.s. om 14.00 uur zal in buurthuis 't Spoortje, Bernhardkade 40, een inspraakmiddag wor den georganiseerd voor alle Leidse burgers. De beide nota's zijn tegen betaling van f 2,50 per stuk verkrijgbaar bij de informatie balie van het stadhuis en bij de direktie Wel zijn, kamer 43 in het stadhuis. Ideeënschets Ir. Driessen plein In Pancras-Oost Hierbij maken Burgemeester en Wethouders bekend, dat met ingang van maandag 24 maart 1986 gedurende één maand voor een ieder de ideeënschets voor het Ir. Driessen plein ter inzage zal liggen in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Lei den. Het Ir. Driessenplein wordt begrensd door de Hooigracht, de Ir. Driessenstraat, de Middelstegracht en de Oude Rijn. Op deze ideeënschets is aangegeven, hoe volgens het op 24 februari 1986 genomen voorberei dingsbesluit (raadsvoorstel no 29) de toe komstige invulling van het Ir. Driessenplein met winkels, parkeren, kantoren, bedrijven, een dansschool en woningen is gedacht. Tot deze ideeënschets behoort tevens een toe lichting. Op grond van deze ideeënschets wordt mo menteel het bouwplan voor de parkeergara ge, winkels e.d. nader uitgewerkt. Dit bouw plan zal naar verwachting in de week van 7 april 1986 voor veertien dagen ter inzage worden gelegd. Ook wordt een bouwplan voorbereid voor de woningen. Tegen deze ideeënschets kunt u tot 24 april 1986 schrif telijk een bezwaarschrift indienen bij Burge meester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. De mogelijkheid om een bezwaarschrift in te dienen tegen de bouw plannen zal nog afzonderlijk worden gepubli ceerd. Plaatsing borden "Hondenbe zitters opgelet" in het Kooi- park Dinsdag 25 maart a.s. om 14.00 uur zullen in het Kooipark borden worden geplaatst die er als volgt uitzien: De reden hiervoor is dat het Kooipark sterk vervuild is door hondepoep. De borden zul len op proef worden geplaatst. Mocht de proef slagen, dan zullen dergelijke borden ook in andere parken worden geplaatst. Be langstellenden zijn van harte welkom om op dinsdag 25 maart te komen kijken. Informatieve bijeenkomst plannen uitbreiding spoor baan Leiden-Den Haag Er zijn plannen om de spoorbaan tussen Lei den en Den Haag Mariahoeve aan te passen en dit traject viersporig te maken. Dit zal voor omwonenden de nodige overlast met zich meebrengen; daarom hebben alle be woners en bedrijven in de buurt van het tra ject een uitnodiging ontvangen voor een In formatieve bijeenkomst. Deze wordt ge houden op 27 maart a.s. om 20.00 uur in het gebouw van de Stichting voor So ciaal-Cultureel Werk "Morschwijck", Topaaslaan 19; aanvang van de avond 20.00 uur. Op deze avond zullen de plannen door ver tegenwoordigers van de gemeente en van de Nederlandse Spoorwegen worden toege licht en wordt ieder in de gelegenheid ge steld daar vragen over te stellen. Alle ande re geïnteresseerden die geen uitnodiging hebben ontvangen zijn ook van harte wel kom! Plaatsing panden op monu mentenlijst Op 21 februari j.l. is besloten over te gaan tot plaatsing van de volgende panden op de ge meentelijke monumentenlijst; Aalmarkt 1, 14, Breestraat 90/Maarsman- steeg 16, Burggravenlaan 2/Hoge Rijndijk 25A, Doezastraat 2A, Hogewoerd 22/Water- steeg 2A, Hooglandsekerkchoorsteeg 2,11 - 13. Hooglandse Kerkgracht 46, Mandema- kerssteeg 9, 11. 15, Middelweg 3, 7-9, 17- 17A, 19. 19A en 19B, Nieuwstraat 28, 32, Oude Rijn 11-11A, Overrijn 19, Raamsteeg 2/2A, Roomburgerweg 13-14,15-16, Zoeter- woudseweg 13, 15, 17, 19 en Vismarkt 4/ Kapelstraat 4. Het B&W-besluit ligt met ingang van heden gedurende één maand voor een ieder ter inzage in kamer 214 van het Stadsbouw huis, Langegracht 72. Gedurende één maand na heden kunnen belanghebbenden schriftelijk bij de Ge meenteraad gemotiveerd beroep instellen tegen het genoemde besluit. Vrijstelling winkelsluiting zon- en feestdagen Burgemeester en Wethouders hebben be sloten, voor 1986 de volgende dagen aan te wijzen, waarop van 9.00 tot 18.00 uur de winkels voor het publiek geopend mogen zijn en de straathandel mag worden uitgeoe fend: a. woensdag 30 april (Koninginnedag), b. zondag 6 en zondag 13 juli, c. zondag 19 oktober. Met nadruk wordt er op gewezen dat voor 31 maart (2e Paasdag) deze vrijstelling niet geldt. Kandidaten gezocht voor nieuwbouwprojecten in de binnen stad en directe omgeving. In de loop van dit jaar zal een begin gemaakt worden met de oplevering van 325 woningen in de binnenstad en directe omgeving. Het betreft hier woningen variërend van één kamer met een huur van 380.- per maand tot vijf kamers met een huur van 580,- per maand. Voor sommige van deze projecten is reeds een werving van bewoners gehouden, zodat voor een aantal projecten een aantal kandidaat-bewoners bekend is. Voor de nog reste rende 250 woningen worden hierbij belangstellende opgeroepen. Om welke projecten gaat het? 45 woningen aan de Minnebroersgracht e.o., gebouwd in opdracht van Woningbouw vereniging Ons Doel. het betreft hier 2 en 3 kamer gestapelde woningen. 3 en 4 kamer maisonettewoningen en ééngezinswoningen, in dit complex zijn nog ongeveer 35 wo ningen beschikbaar. Oplevering 1e woningen juli 1986. 53 woningen aan de Langegracht. voormalig terrein van Clos Leembruggen, ge bouwd in opdracht van Woningbouwvereniging Leiden, het betreft hier 3 en 4 kamer flats met lift. in dit complex zijn nog slechts 12 woningen beschikbaar. Oplevering 1e woningen december 1986. 32 woningen aan het Noordeinde, Oude-Varkenmarkt e.o., gebouwd in opdracht van Woningbouwvereniging Leiden, het betreft hier deels ééngezinswoningen en deels gestapelde 2,3 en 4 kamerwoningen, in dit complex zijn nog 22 woningen beschikbaar. Oplevering 1e woningen januari 1987. 12 woningen aan de Hoflaan hoek Telderskade. gebouwd in opdracht van Woning bouwvereniging De Goede Woning, het betreft hier 2 en 3 kamerflats zonder lift, deze zijn met name bestemd voor ouderen, in dit complex zijn nog 6 woningen beschikbaar. Omdat het om ruim opgezette woningen gaat is de huur gemiddeld iets hoger. Opleve ring oktober 1986. 28 woningen aan de Oude Singel, voormalig terrein van Glascom, gebouwd in opdracht van Woningbouwvereniging Leiden, het betreft hier voornamelijk 3 en 4 kamer gesta pelde woningen, in dit complex zijn nog alle woningen beschikbaar. Oplevering 1e woningen 4e kwartaal 1987. 32 woningen aan de Noorderstraat, voormalig terrein van de reiniging, gebouwd in opdracht van Woningbouwvereniging Leiden, het betreft hier 4 en 5 kamer ééngezins woningen en 1, 2. 3 en 4 kamer gestapelde woningen, in dit complex zijn nog 15 woningen beschikbaar. Oplevering 1e woningen oktober 1986. 28 woningen aan de Van der Werfstraat, Hekkensteeg e.o., gebouwd in opdracht van Woningbouwvereniging Leiden, het betreft hier ééngezinswoningen en gestapelde wo ningen waarvan 15 woningen bestemd zijn voor bejaarden, in dit complex zijn nog 22 woningen beschikbaar. Oplevering 1e woningen januari 1987. 40 woningen aan de Haagweg, voormalig terrein van Perquin. gebouwd in opdracht van Woningbouwvereniging Leiden, het betreft hier 3 en 4 kamerflats met lift. deze voornamelijk bestemd voor ouderen, in dit complex zijn nog 20 woningen beschikbaar. Oplevering september 1986. 23 woningen aan de Oranjeboomstraat hoek Levendaal, gebouwd in opdracht van Woningbouwvereniging Leiden, het betreft hier voornamelijk 2,3 en 4 kamer gestapel de woningen, in dit complex zijn nog alle woningen beschikbaar. Oplevering 1e wonin gen 4e kwartaal 1987. 22 woningen aan de Jacob van Campenlaan, gebouwd in opdracht van Woningbouw vereniging de Tuinstadwijk, het betreft hier voor de ene helft 4 kamer ééngezinswonin gen en voor de andere helft gestapelde 3 kamerwoningen waarvan 4 a 5 seniorenwo ningen. Oplevering 1e woningen 4e kwartaal 1987. Wanneer gesproken wordt over gestapelde woningen, dan zijn daar ook benedenwonin gen bij inbegrepen. Wie komen In aanmerking? De hierna volgende categorieën geven de voordrachtsvolgorde aan, dus 1. gaat voor 2„ 2. gaat voor 3. enz. enz. 1zij die een huurwoning van een Leidse woningbouwvereniging dan wel een particulie re huurwoning met een verklaring van wederverhuur in Leiden achterlaten met een kale huur tot 425,- per maand, of 2. zij die een huurwoning van een Leidse woningbouwvereniging dan wel een particulie re huurwoning met een verklaring van wederverhuur in Leiden achterlaten met een kale huur van 426,- tot 650,- kale huur per maand, of 3. zij die geregistreerd zijn als woningzoekende met tenminste 120 urgentiepunten, of 4. zij die een particuliere huurwoning in Leiden achterlaten met een huur tot 650,- per maand zonder verklaring van wederverhuur. Afhankelijk van het type woning gelden de volgende bijkomende vereisten: - voor bejaardenwoningen geldt een minimumleeftijd van 61 jaar ten tijde van inschrijven; - voor seniorenwoningen geldt een minimum leeftijd van 55 jaar ten tijde van inschrijving; - voor flatwoningen en driekamerwoningen gelden de normale bezettingsnormen: - voor driekamer-ééngezinswoningen moet het huishouden bestaan uit hetzij 3 perso nen, hetzij uit 2 personen waarvan één tenminste 55 jaar oud is ten tijde van de inschrijving; voor vierkamer-ééngezinswoningen dient het huishouden te bestaan uit tenminste 3 en tenhoogste 5 personen; - voor vijfkamer-ééngezinswoningen dient het huishouden te bestaan uit tenminste 4 en tenhoogste 7 personen. Wat moet u doen om in aanmerking te komen? Bij de balies van het stadhuis en het Stadsbouwhuis liggen vanaf maandag 24 maart inschrijfformulieren gereed, deze dient u voor maandag 7 april 1986 in te leveren bij de Directie Woonruimteverdeling, Langegracht 74, 2312 NH Leiden. Omdat niet bekend is hoeveel reacties zullen volgen zal over de te volgen procedure omtrent de verdeling en voordracht niets nader gezegd kunnen worden, wel krijgt iedereen baar zo spoedig mogelijk schriftelijk bericht over. Zij die reeds een schriftelijke bevestiging van een toewijzing hebben in één van deze projecten hoeven zich niet opnieuw in te schrijven. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 27 29 maandag 24 maart Wijk 30 31 dinsdag 25 maart Wijk 24 28 32 woensdag 26 maart Wijk 33 donderdag 27 maart Welstands commissie Maandag 24 maart a.s. om 20.30 uur in kamer 12 van het "Gulden Vlies". Agenda: Haarlemmerstraat 92 t/m 102/Vrouwen- kerkkoorsteeg 17-19-21 /Spijkerboorsteeg 10-12-14, bouw winkels en woningen Zuidsingel 24, verbouwing en restauratie Hoogstraat, bouw overdekte markt Nieuwstraat 15, verbouwing Haven 56, restauratie Ir. Driessenplein, bouw parkeergarage Haarlemmerstraat 224/Van der Werfstraat 47-47A, 49-49A, verbouwen winkelruimte Commanderijpoort 4, verbouwing en uit breiding Heivlinder 63, aanbrengen van een dakka pel in het dakvlak van de voorgevel JHandelstraat 15, wijzigingen pui indeling voorgevel Haarlemmerstraat 61wijziging indeling winkelpui Lammenschanspark 1uitbreiding rijwiel stalling Tjalkenwerf 26. aanbrengen van een dak kapel in het achtergeveldakvlak Vlietweg 76B, bouwen van een woonhuis Stevenshofjespolder vlek 16, bouwen van een brug voor voetgangers en fietsers (no 448) Madoerastraat 9, verbouwen woonhuis (dakopbouw) Haarlemmerstraat 191. aanbrengen van een luifel Zoeterwoudseweg 13 t/m 19, verbouwen woningen Haven 15, renovatie woonhuis Wassenaarseweg 72, bouw van een scha penstal t.b.v. het laboratorium voor parasi tologie Rijnsburgerweg 10 gebouw 25 (AZL ter rein), verbouwing/uitbreiding gebouw 25 (K.N.O.D.) Haarlemmerstraat 88, verbouwing winkel pand Terweepark, overkapping Mauritsstraat 63, plaatsen dakkapel (ach tergeveldakvlak) Korevaarstraal tussen 2b en 4, bouw ap partementen/winkels Hillepad 5, uitbreiding woning Hillepad 7, uitbreiding woning Oranjestraat 1c, verbouwing woning Parelstraat 3, wijziging kozijnen 1 e verdie ping Tasmanstraat 98, plaatsen schuur Lammermarkt 47, verbouwing woning Rooseveltstraat 35, bouw opslagruimte/ koelcel Drontenmeerlaan 17, plaatsen tuinhuisje Steenstraat 57, maken overdekt terras Nieuwstraat 31, verbouwing tot café met woonruimten Pr. Hendrikstraat 11verbouwing woning Havenkade 18, verbouwing kantoor Adm. Banckertweg (tegenover nr. 32), bouw bedrijfspand (keuze kleuren en ma terialen) Bovengenoemde bouwplannen liggen maandag a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur ter inzage bij de secretaris van de welstands commissie, kamer 116a van het Stadsbouw huis, Langegracht 72. Voor telefonische in lichtingen en aanmelding voor het spreek recht kunt u bellen met telefoonnummer 254543, b.g.g. 254559. Ruimtelijke ordening Ontwerp-bestemmingsplan Zoeterwoudseweg De Burgemeester van Leiden maakt be kend, dat met ingang van 24 maart 1986 gedurende één maand voor een ieder ter inzage ligt in kamer 241 van het Stadsbouw huis, Langegracht 72, het ontwerp-bestem mingsplan Zoeterwoudseweg. Het ontwerp heeft betrekking op de gronden die zijn gele gen tussen de Trekvliet en de Zoeterwoud seweg. Gedurende genoemde termijn kun nen zij die bezwaren hebben deze schriftelijk indienen bij de gemeenteraad, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. 1e gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan Roomburg De Burgemeester maakt bekend, dat met in gang van 24 maart 1986 gedurende één maand voor een ieder ter inzage ligt in ka mer 241 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72, de eerste gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan Roomburg met het besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland van 28 januari 1986, nr. B 19047/1 tot goedkeuring van deze herzie ning. De herziening heeft betrekking op de aanpassing van het tracé van de ontslui tingsweg tot aan de geprojecteerde aanslui ting van Rijksweg 11 met Rijksweg 4. Zij die zich tijdig met bezwaren zowel tot de ge meenteraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend kunenn binnen genoemde termijn beroep instellen bij Hare Majesteit de Koningin. De beroepschriften moeten wor den ingediend bij de Afdeling voor de Ge schillen van Bestuur van de Raad van State. Binnenhof 1's-Gravenhage. 3e herziening van het bestem mingsplan Haagse Schouw De Burgemeester maakt bekend, dat met in gang van 24 maart 1986 gedurende één maand voor een ieder ter inzage ligt in ka mer 241 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72, de 3e herziening van het bestem mingsplan Haagse Schouw en het besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland van 28 januari 1986, nr. B 19499/1 houden de goedkeuring van deze herziening. De herziening heeft betrekking op een strook grond aan de Jan Luykenlaan (naast de Muiderkring). Zij die zich tijdig met be zwaren zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend kunnen binnen genoemde termijn beroep in stellen bij Hare Majesteit de Koningin. De beroepschriften moeten worden inge diend bij de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1's-Gravenhage. Milieu Hinderwet Verzoek 1. Breestraat 123, Grieks-restaurant (V.O.F. Hellas) Verleende vergunning 2. Zijlsingel, naast 6 en 10, machinale hout bewerking (G. Zwart). Inzage van stukken De onder 1 en 2 genoemde verzoek en ver leende vergunning liggen ter inzage: a. gedurende de gehele behandelingster mijn in kamer 012 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur; b. tot 21 april 1986 voor zaak no. 3 en tot 10 feb. 1986 in het Informatiecentrum van de Directie Voorlichting in de hal van het stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 16.45 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Bezwaren - Beroep bij de Kroon Tot 21 april 1986 kunt u m.b.t. de onder 1 genoemde verzoek gemotiveerde bezwaren schriftetijk bij Burgemeester en Wethou ders indienen. Op 10 april 1986 kunt u mon deling bezwaren indienen tijdens een open bare zitting in de kantine van het Stads bouwhuis te houden om: 14.00 uur. Wie bezwaren heeft ingebracht op de bo vengenoemde wijze en iedereen die aan toont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kan later bezwaren tegen de ontwerp-vergunning indienen. Tegen het verlenen van de onder 2 genoem de vergunning kan tot 21 april 1986 beroep bij de Kroon worden ingesteld door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - de betrokken adviseurs - iedereen die schriftelijk of mondeling bezwaren heeft ingediend tegen het ver zoek en/of ontwerp-vergunning - iedereen die aantoont dat hij/zij redelijker wijs niet in staat is geweest schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning. De vergunningen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De ver gunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis ka mer 012, tel. 254437.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14