Bejaarden krijgen meer voorzieningen 'Kringloop' wacht nog op vaders Heineken spuit klachten bij kamerleden Man bekend gewa overval in Wassenaar pende STEMMING MAKERIJ Enquête: 'Gemeenschap moet sport subsidiëren' REGIO LEIDEN DONDERDAG 13 MAART 1988 DC Als Warmondse raad vanavond 'ja' zegt WARMOND - Een goede maaltijd voorziening en een alarmeringssysteem voor ouderen. Dat zijn twee van de meest in het oog sprin gende wensen van de Stich ting Welzijn Ouderen Sas- senheim-Warmond. Eind vorig jaar werd de stichting officieel opgericht. Het is de bedoeling dat binnenkort met de activiteiten wordt begonnen. De Sassenheimse gemeenteraad is deze week al akkoord gegaan met het beschikbaar stellen van ruim 18.000 gulden aan de stichting. Verwacht wordt dat ook de ge meente Warmond vanavond for meel met geld over de brug komt zodat de stichting over voldoende geld beschikt om een en ander in gang te kunnen zetten. Het is de bedoeling dat Warmond voor 1986 een bedrag uittrekt van ruim 9000 gulden. De bijdragen van de gemeenten bedragen 20 procent van de totale begroting van de stichting. De rest van het geld komt van de provincie Zuid-Holland, die het geld be schikbaar stelt omdat ze bejaarden zo lang mogelijk in de eigen omge ving wil laten wonen. De subsidie waarover de stich ting binnenkort kan beschikken zal vooral worden gebruikt voor het inrichten van een kantoorruim te in de voormalige Kastanjehof- school in Sassenheim, het betalen van een beroepskracht en organi satiekosten. In 1984 is in beide gemeenten be gonnen met de voorbereidingen voor het zogenaamde gecoördi neerde bejaardenwerk. Er werd uitvoerig overleg gevoerd met de al bestaande organisaties, die zich in zetten voor het ouderenwerk. Al deze organisaties in Warmond en Sassenheim schaarden zich achter het plan om te komen tot de nu ge kozen vorm van bejaardenwerk. In beide gemeenten werden ver volgens de hoofden van de ge- meenteUjke afdelingen welzijn voor een deel vrijgemaakt om de oprichting van de Stichting Wel zijn Ouderen Warmond-Sassen- heim voor te bereiden. In de afge lopen periode heeft die werkgroep een begroting gemaakt en de aan vragen voor subsidies ingediend bij de gemeenten en de provincie. Aan het werk "Nu kunnen we eindelijk aan het werk", zegt de voorzitter van de stichting, F. Slagman, opgelucht. Zowel in Warmond als in Sassen heim is er al een lijstje met wensen. Zo wil de stichting het project 'Ta feltje Dekje' uitbouwen. Ouderen krijgen via 'Tafeltje Dekje' een aan tal keren per week een maaltijd thuisbezorgd. "Zowel in Warmond als in Sassenheim zijn er ouderen die daarvoor in aanmerking willen komen", aldus secretaris mevrouw J. van Waardhuizen. "Vaak moest nee worden verkocht, maar door het extra geld dat beschikbaar komt kunnen we meer ouderen gaan bedienen". langrijk zyn èn blijven. "Veel vrij willigers hebben jarenlang hard gewerkt voor de ouderen. Dat moet zo blijven en het liefst nog worden uitgebreid. Vooral ook om dat het aantal bejaarden nog steeds groeit", zegt penningmeester J. 01- gers. Zodra ook Warmond vanavond het sein definitief op groen heeft gezet wil de stichting een beroeps kracht aantrekken. "Dat betekent niet dat we niet tevreden zijn over de activiteiten die vrijwilligers tot nu toe hebben gehouden", haast Slagman zich te zeggen. "Maar er is veel meer nodig in de zorg voor ou deren. Vooral nu het beleid erop is gericht de mensen zo lang moge lijk in de eigen omgeving te laten. Dat is prima, maar daar moet wat anders tegenover staan en dat kun je niet alleen aan vrijwilligers over laten". Kijkend naar duizenden bierflesjes die langskomen, van links naar rechts alle lunch-gangers op een rijtje: Groeneweg (van de ondercentrale Rijnstreek van de VVD), A. Oostra, A van Wijngaarden, H.S. Graniewski, P.H. Kremer, Kloek (bedrijfsdirecteur Brouwerij Zoeterwoude), Goedhart (voorzitter ondercentrale Rijnstreek van de WD), Van Blarkom (propaganda-man van de Tweede Kamercentrale) en Elfrink (hoofd Public Rela tions Heineken). (foto Holvast) Vooral alcoholbeleid regering valt verkeerd in Zoeterwoude DONDERDAG Vrouwenhuis - Hooigracht, politiek avond over vrouwenzaken en feminij me. 20.30 uur. Lisc - le Binnenvestgracht 22, lezin met diapresentatie over de cultuur vd de Lappen, 20 uur. Groenoordhallen - Bovag Occasioj Show, 18-22 uur. Gulden Vlies - Breestraat 125, commi sie voor Financiën, 20 uur; commissi voor de Rekeningen, 19 uur. Voorzieningengebouw Universiteit Cleveringaplaats, lezing prof. dr. L.N de Rijk over filosofie en wetenschap, 2 't Breehuys - Breestraat, spreekuu WDM, 19-22 uur. Fraktiekamer PvdA - Breestraat 125, ii loopspreekuur, 19-21 uur. Instituut Burgerraadslieden - Bret straat 92, spreekuur, 18.30-20 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'Dust', 2 en 22.15 uur- Laktheater - 'Laios', 20.30 uur. Kapelzaal K&O-gebouw - lezing ove 'Hoogtepunten van Moors Spanje', 20.ij Zoeterwoude Gemeentehuis - Noordbuurtseweg, vei gadering raadscommissie algemene z^ ken, 20 uur. Warmond Gemeentehuis - Herenweg, raadsverga dering, 20 uur. Leiderdorp Gemeentehuis - vergadering raadsconj missie sport en welzijn, 20 uur. Muzenhof - Gordijnsingel, klaveijassej en sjoelen voor iedereen, 20 uur, filn 'Flashdance', 20.30 uur. Het is ook de bedoeling dat in beide gemeenten een alarmerings systeem wordt geïnstalleerd. Ou dere mensen die op dit systeem zijn aangesloten kunnen in geval van nood iemand waarschuwen. Verder wil de stichting ook voor lichting gaan geven. "Vaak weten ouderen niet waar ze met een be paald probleem terecht kunnen", aldus Slagman. nu* i j de hebben gisteren vele6 wijwUUgersorganisaUes*1 op werkbezoek gebracht aan worden gewisseld, het gebied van de bejaardenzorg in Heineken in Zoeterwoude. Warmond en Sassenheim erg be- Door gebrek aan tijd bij de VRIJDAG Leiden Groenoordhallen Show, 18-22 i ZOETERWOUDE - Enige druk bezette politici stond WD-afgevaardigden van er geen rondleiding op het de provincie Zuid-Holland programma, maar kon tij en de gemeente Zoeterwou- dens een uitgebreide lunch slist - de verhoogde waterprijs niet in de prijs van bier kan worden doorberekend. ten. Met enige verbazing keken zy naar duizenden ratelende pijpjes. Voor de WD-ers was het toch een met elkaar van gedachten wel moeilijk te reageren op de vaak op de landelijke politiek gerichte opmerkingen van Oostra. Beter hadden Tweede Kamerleden dat kunnen doen. Zij waren ook uitge nodigd, maar moesten verstek la- l die algen WASSENAAR - Een door de Was- senaarse politie aangehouden man heeft gisteren bekend dat hij één van de twee daders is geweest, die op 16 februari een gewapende overval pleegde op een woning aan de Kerkeboslaan in Wassenaar. Twee met pistolen gewapende, mannen namen op 16 februari aanleiding van een persbericht de politie. De buurtbewoner gaf het kenteken door van een op 16 fe bruari geparkeerde auto, die daar nog nooit eerder was gezien. De politie ging met dit gegeven aan de slag en hield daarop afgelopen i 40-jarige Hagenaar In zijn woning vond de politie vuurwapens met munitie. Dins- der bedreiging van de bewoners, dagmorgen leidde het onderzoek 5en huis aan tot de aanhouding van de uit Duits- De overval- land afkomstige K.J in Den Haag. Iers hadden zich onherkenbaar ge- Bij hem thuis werd een koffer met maakt door het dragen van bivak- bivakmutsen gevonden. Beide worden morgen bij de of- (i justitie voorgeleid. Wie verliest? Worden de WD en PSP/PPR in Leiderdorp nu wel of niet 'de grote verliezers' van de gemeen teraadsverkiezingen en het CDA en de PvdA de glorieuze overwin naars? Ja, zegt het 'politiek café', die ruim 200 inwoners van Leider dorp heeft gevraagd op welke partij ze volgende week gaan stemmen. Een heet hangijzer blijkbaar. Want 14 procent zegt het nog niet te weten en 18 pro cent wil niet zeggen welke partij het gaat worden. Van de resterende Leiderdor pers kiest 36 procent voor het CDA (tegen 27 procent vier jaar geleden). De VVD haalt 31 pro cent was 36 procent), de PvdA 22 Was 16V2), D66 6 procent (was 9), PPR/PSP maar, 3 procent tegen 9 procent in 1982 en de SGP 2 pro cent (was 2V2). Een onthullende uitslag. Im mers, de WD was tot nog toe met zeven zetels de grootste partij in Leiderdorp, op de voet gevolgd door het CDA met zes. Als de en quête representatief mag worden genoemd verandert die verhou ding dus in één klap. De PvdA. nog drie zetels groot, gaat een onstuimige groei tegemoet in Lei derdorp. De PSP/PPR worden jammerlijk weggevaagd. Wat het politiek café niet heeft gedaan is de uitslag omrekenen aantallen te behalen raadsze- tels. En nu blijkt dat de uitslag nogal wisselend kan worden geïntepreteerd, om niet te zeggen r de belanghebbenden wordt toegerekend. Zo heeft de Leiderdorpse VVD die berekening zelf maar even ge maakt gisteravond, even na het bekendmaken van de uitslag. Fractievoorzitter Huigen belde vanmorgen de uitslag nog spe ciaal even door. Hier komt de WD-berekening: CDA komt op 7 zetels, WD ook op 7, PvdA op 4, D66 op 1 en PSP/PPR alsmede de SGP komen bij de hele stoelen dans niet meer voor. "Wij verliezen dus helemaal niet", meldt Huigen ten overvloe de. Nu zal de gemiddelde lezer zeg gen: ach, het zegt allemaal zo weinig. Temeer daar slechts 200 van de ruim 20.000 Leiderdor pers zijn ondervraagd. Maar gaat zo'n enquête niet een eigen leven leiden. Bijeenkomsten Twee politiek getinte bijeenkom sten dezer dagen. Vertegenwoor digers van de drie Zoeterwoud- sé politieke partijen, het CDA, Progressief Zoeterwoude en de VVD, meten morgenavond hun krachten tijdens een forumbij eenkomst aan de Rijndijk. De christendemocraten Hogenelst en Van der Heijden, de progressie ven Ooijendijk en Ringersma en de liberalen Graniewski en Mul der zijn vanaf acht uur in de Eendenkooi present om te discus sieren over de Zoeterwoudse poli tiek. Voorschoten krijgt haar poli tieke avond vrijdag in het cultu reel centrum. De zaal gaat open om half negen, waarna belang stellenden voor de eerste maal tientallen dia's kunnen bekijken met kandidaten voor de gemeen teraadsverkiezingen. Om kwart over negen begint de eerste forumdiscussie, met men sen die voor het eerst in de raad (kunnen) komen. Het zijn er vijf: de hoogste nieuwelingen van VVD, PSP, CDA, PvdA/PPR en D66. Zij discussiëren een halfuur lang aan de hand van prikkelen de stellingen, die zij van tevoren hebben kunnen inzien. En om kwart over tien begint hét grote forum, met de lijsttrekkers. Ook zij krijgen stellingen voor gelegd en ook, hun forum staat onder leiding van het vooraan staande D66-lid mevrouw Heieen Dupuis. Ze is hoogleraar in Lei den, oud-voorzitter van de ver eniging vrijwillige euthanasie en mede-opsteller van het initiatief wetsontwerp euthanasie van Wessel-Tuinstra (D66). Het grote verschil met het ande re forum is echter dat de deelne mers de "heel erg prikkelende stellingen" niet van tevoren mo gen zien. "En ik denk dat sommi gen ze niet zo leuk zullen vinden. Ze zijn héél prikkelend", zegt het WD-lid van het organisatie team. Zaterdagochtend, om elf uur. zijn de Voorschotense lijsttrek kers wederom actief. Op het dorpsplein bij de Nederlands Hervormde Kerk klimmen zij stuk voor stuk op de zeepkist voor het afsteken van een lokkend praatje dan wel een felle politie ke preek. Prikkelend 'Sociaal wonen is koopwonen' en 'niet beroepsmatig actief is niet beroepsmatig gericht'. Deze en nog andere prikkelende stellin gen rond jongerenhuisvesting, cultureel werk, werkloosheid en vandalisme staan morgenavond centraal bij een discussieavond in het Wassenaarse jongerencen trum Tent. De vijf lijsttrekkers zijn uitgenodigd, de bedoelingen achter de stellingen zijn duide lijk. Tent heeft veel werklozen ont moet die de stichting Niet Be roepsmatig Actieven niet zien zitten. Schillen ophalen, aanfiet sen knutselen, het zouden onzin nige activiteiten zijn, akkefietjes. Vandaar de tweede stelling. An der idee: de twee jongerencentra zijn niet gebaat bij een overkoe pelend bestuur. Ook popmuziek komt aan bod. Organisator Hans Asscheman heeft het idee dat het wordt gedis crimineerd. In het nieuwe cultu reel centrum is er geen ruimte voor en als men eens een evene ment wil organiseren, wijst het gemeentebestuur richting park: "Popmuziek is iets dat je van de burgers weghoudt. Men is ook bang voor vandalisme, heb ik wel eens gehoord. Natuurlijk, er komt ongeorganiseerde jeugd op af, maar we hebben het tot nu toe al tijd inde hand kunnen houden". Eén van de directeur A. Öostra tijdens het nut- ten gaan door de bespreking tigen van gevulde champignons te- het euthanasie-vraagstuk gen A. van Wijngaarden van pro- Tweede Kamer, vinciale staten en de raadsleden H.S. Graniewski-Wijnands en P.H. Kremer van de gemeenteraad Zoe terwoude uitte was het alcoholbe leid van de regering. "Heineken heeft geen kans gekregen van staatssecretaris Van der Reijden van welzijn, volksgezondheid en cultuur om hierover te praten. Wel heeft de staatssecretaris contact opgenomen met allerlei anti- drankgroepen", zei de in dit op zicht ontevreden algemeen direc teur. Tevens maakte hij gebruik van het samenzijn door zijn onvre de te spuien over de vertraging van de aanleg van de Rijksweg 11. Wet houder Graniewski sloot zich hier- OEGSTGEEST - Door een stuur- bij volledig aan. fout 'parkeerde' gisteravond een Een ander punt, de waterprijs, 43-jarige Noordwijkse haar auto in kwam tegelijk met de met groente de sloot naast de Vinkeweg en vlees gevulde soufflé op tafel. Bij Heineken groeit hét gevoel dat de prijs van water door een fusie van de LDM (Leidse Duinwater Maatschappij) en het waterleiding bedrijf 'De Rijnstreek' in de toe komst zal stijgen. Oostra hierover: "Als Den Haag en de LDM samen gaan wordt 'kwaadgeld' naar 'goedgeld' gedragen. Voor de te korten van Den Haag moeten wij straks gaan betalen". Oostra, nu echt verontwaardigd, zei bovendien te horen te hebben gekregen dat het helemaal niet ze ker is dat water als een grondstof LEIDERDORP - Een 24-jarige Oud bier kan worden beschouwd, Adenaar is vanochtend rond half de De politici die voor het schieten van een mooie foto een stukje door het labyrint van het gigantisch gro te Heinekencomplex moesten lo pen kwamen uiteindelijk terecht in het deel waar de bierflesjes worden schoongemaakt, gevuld en geslo- Auto in sloot 'geparkeerd' Oegstgeest. De auto belandde 1 sloot. Voor de vrouw liep het ge lukkig goed af. Zij kon zonder ver wondingen uit de auto komen. Traktor botst tegen fietser in Leiderdorp waardoor - als het ministerie zo be- GEBETEN - Twee leerlingen de basisschool De Zeevlam Noordwijk zijn gisteren op het demisch Ziekenhuis schoolplein gebeten door een her derhond. Ze liepen verwondingen aan de arm op. De herdershond was zeven maanden oud. Het jonge dier was volgens de politie niet vals. De eigenaar is bereid de scha de te vergoeden. acht met zijn traktor op de Zijldijk in Leiderdorp tegen een fietser ge botst. De fietser, 60 jaar, is met pijn zijn borst vervoerd naar het Aca- imisch Ziekenhuis in Leiden. De traktorbestuurder wilde ter hoogte van de laad- en loswal linksaf de Rietschans op, hierbij zag hij de fietsende Leiderdorpe naar over het hoofd. Met zijn voor wiel reed hij de richting de LOI fietsende man aan. LEIDERDORP - De meeste Lei derdorpers vinden dat de gemeen schap sportvoorzieningen moet subsidiëren. Voor 'minderheids groepen' als bejaarden, gehandi capten, jongeren en werklozen zou sportbeoefening goedkoper moe ten worden gemaakt. Overigens doet ruim de helft (58 procent) van de Leiderdorpers soms of regelma tig aan sport. De helft doet dat in clubverband, de andere helft 'on georganiseerd', zo blijkt uit een en quête over 'sport en subsidie' die het 'politiek café' heeft gehouden. De meeste ondervraagden (65 procent) wijzen belastingverho ging ten behoeve van de sport af. Even sterk is de afwijzing van de suggestie dat op andere gemeente lijke uitgaven moet worden ge snoeid ten gunste van de sport voorzieningen. Uit de enquête blijkt verder dat de meningen over een eventuele uitbreiding en verfraaing van het zwembad 'De Does' sterk verdeeld zijn. Ruim de helft van de onder vraagden wil dat alleen de nodige herstelwerkzaamheden worden verricht. Een minderheid (44 pro cent) ziet wel wat in uitbreiding en in het aanbrengen van 'toeters en bellen' als een sauna en een bub belbad. Daar willen ze wel een ho gere toegangsprijs voor betalen ook. Maar heel weinig Leiderdorpers (3 procent) vinden dat het noodlij dende bad moet worden gesloten. Voor de enquête werden 326 Lei derdorpers benaderd. Van hen wil den 123 mensen niet aan een - tele fonisch - gesprek meewerken. Vol gens het 'politiek café' 'is dat een "onvermijdelijk gevolg van de ge hanteerde krappe en strakke plan ning" die ertoe leidde dat veelal onder etenstijd werd gebeld. Bo vendien werden de telefonische in terviews door vrijwilligers gehou-j den in plaats van 'deskundigen'. Boeren hebben bezwaren tegen Vlietland-weg LEIDEN - Een aantal melkveehouj ders in de Leidse Oostvlietpoldeii heeft ernstige bezwaren tegen de aanleg van een ontsluitingsweg naar het recreatiegebied VlietlandJ Zij moeten daardoor een strook land moeten afstaan. Dit is vastgelegd in het bestem mingsplan Oostvlietpolder dat de gronden omvat gelegen in de zuid-| oost hoek van Leiden, tegen de ge meentegrens van Zoeterwoude aan. De oppervlakten van de melk veehouderijbedrijven is al klein en| een verdere inkrimping is volgens de boeren haast onmogelijk. De in-j voering van de superheffing zal dej bedrijfsvoering bovendien nog verder bemoeilijken omdat die is gebaseerd op het aantal hectares grond. Volgens de melkveehouders is| de onteigening van een deel van hun land niet nodig als in plaats1 van voor de ontsluitingsweg, die parallel zou komen te lopen aan rijksweg 4, wordt gekozen voor een brug tussen Voorschoten en het re- creatiegebied Vlietland. De ge meente Voorschoten zou daar ook een groot voorstander van zijn. Bij i de provincie is evenwel de keuze' gevallen op de ontsluitingsweg pa- j rallel aan de rijksweg. Wethouder Peters (ruimtelijke ordening) zeg-| de gisteravond toe de mogelijkheid van een brug te zullen bekijken en daarover contact op te nemen met gedeputeerde Borgman van de provincie. Thema-bijeenkomst bij spel- en opvoedhuis Leiderdorp LEIDERDORP - De Stichting Spel- en Opvoedhuis 'De Kringloop' heeft zich in twee en een half jaar aardig in het Leider- dorpse genesteld. Twee maal per week kunnen hier jonge moeders met kleine kinderen elkaar ont moeten en ervaringen uitwisselen. Door de moeders bij elkaar te bren gen, wil de stichting 'onzekerhe den' van het ouderschap, voor zo ver die geen professionele hulp vragen, bespreken. De kinderen, die nog geen notie hebben van de 'zware' taak die op hun ouders rust, spelen intussen met elkaar of v 'De Kringloop' niet de interesse van Turkse en Marokkaanse ou ders heeft. "Zij zijn het juist die van oorsprong gewend zijn met meerdere vrouwen hun kinderen groot te brengen". De vrijwilligster wijt het gebrek aan belangstelling bij deze buitenlandse moeders aan het taalverschil en het feit dat ze niet mobiel zijn. "Ze kunnen meestal nog niet fietsen", zegt ze met spijt. geven voor thema-avonden. Deze avonden, die een vast onderdeel zijn geworden van de activiteiten van de stichting, behandelden eer der onder meer het bedplassen, de hands speelgoed te kopen of kopen. Vanavond houdt de stichting v veiligheid i De ongeveer twintig moeders die de dinsdag- en donderdagochten- 'De Kringloop' doorgaan met het overvloedig aanwezige bezoekeni 2„n enthousiast over de speelgoed Ouders van jonge koters vinden het vaak plezierig ouders te praten o lijks met hun kinderen meemaken. Leuke dingen, maar ook situaties waar ze geen raad mee weten. An- nelies Wever, één van de ongeveer tien vrijwilligsters, zegt: "Iedere moeder heeft wel eens het gevoel dat ze haar kind het liefst achter het behang wil plakken. Je bent als ouder onzeker. Door het contact met andere moeders kom je er ach ter dat je niet de enige bent met problemen bij het opvoeden. Va ders komen helaas zelden". Ondanks de groté belangstelling gezellige sfeer en de contacten, maar net zo belangrijk vinden ze dat hun kinderen met andere kin met andere deren kunnen spelen. Marleen wat ze dage- Riool, moeder van een twee en een half-jarig dochtertje, daarover: "By ons in de straat zyn helemaal geen kinderen van haar leeftijd, bovendien wonen wij op een flat met een beperkte ruimte. Hier kan ze naar hartelust spelen met leef tijdgenootjes en heeft ze voldoen de gelegenheid en speelgoed". De moeders die met hun kinderen 'De Kringloop' bezoeken, letten zelf met de vrijwilligsters op de maar al te nieuwsgierige en vrolijk spelen de spruiten. Uit de vele gesprekken met moe- voor de ontmoetingsochten- ders komen volgens Wever onder den bestaat, betreurt Wever het dat werpen naar voren die aanleiding ten, kinderboeken en schoolkeuze. Deskundigen lichten tijdens deze loeder Riool acht het voor zichzelf niet nodig haar oor te luis ter te leggen op deze avonden, want ze is van mening dat de on derwerpen al voldoende zijn be sproken op de consultatiebureaus. In het Spel- en Opvoedhuis aan de Heemraadlaan is allerlei mate riaal om te lezen: boeken, artikelen en folders over kinderen en opvoe ding. Onlangs heeft de stichting een klein 'bibliotheekje' ingericht waar boeken geleend kunnen wor den door moeders die tijdens de ochtenden, tussen het rumoer van de dartelende kinderen, niet de rust kunnen vinden om te lezen. Voor de kinderen is er een speel hoek met als middelpunt een soli de glijbaan. Daar omheen een wir war van fietsjes, trekkarretjes, pop pen en ander speelgoed. Het afge lopen jaar heeft de stichting inko pen gedaan bij een grote speel- goedhandel en is het aantal speel tjes drastisch uitgebreid. 'De Kringloop' biedt tevens voor ou- dérs de mogelijkheid om tweede- het huis, ziek- derom een thema-avond, met als onderwerp: Het slaapgedrag van kinderen. Consultatiebureau-arts Baukje de Jonge en wijkverpleeg kundige Wil van de Bent werken aan deze avond, die om 20.15 uur begint. Geïnteresseerden kunnen de avond gratis bijwonen in het so ciaal cultureel centrum 'De Sj el- ter', Heemraadlaan 67 in Leider dorp. LEIDSCH DAGBLAD GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel van maandag t/m vrijdag lussen 18.00 - 19.30 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19.30 uur alsnog bij u bezorgd.' 's Zaterdags kunt u bellen van 16.30-18.00 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 18.00 uur alsnog bij u bezorgd Kantoor Lelden: 071-144941. maandag t/m vrijdag van 08.00- 18.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2