Super ruim, sportiefswingend VROOIVmDREESMANN Door de ondernemingsraad wordt uw stem gehoord! ©Stonewashed denim jack met paspelzakke n. Maten 36 t/m 42 119.- Rechte rok met spiitjes voor en achter en ronde insteekzakken. Stonewashed denim. Maten 36 t/m 42 69." Sportieve schoen. In frisse zomer- ©Superruim vallende blouse met kleuren, blauw en wit. Maten 36 t/m 41 zakken. Katoen. In uni en streepdessin. Moten 36 t/m 42 SSr Sportief vleermuis T-shirt 100% katoen. In o.o. navy, geel of rood. 19.- Rechte doorknooprok met half- elastische taille. In uni en streep dessin. Van 100% katoen. Indigo/ wit. -n Maten 36 t/m 42 49," Superruim vallende blouse met zakken. Katoen. In uni en streepdessin. Maten 36 t/m 42 55~ Sportief vleermuis T-shirt. 100% katoen. In actuele kleuren. 19.- Soepel vallende pantalon met steekzakken en halfelastische taille. Indigo/wit. Katoen. Maten 36 t/m 42 59.- Een bedrijf draaiende houden is een hele onderneming. Dat doet een mens niet in tn eentje. Dat doe je met zijn allen. En waar je met z'n allen samenwerkt, moet je ook samen kunnen beslissen. Dat kan door de ondernemingsraad. De ondernemingsraad bespreekt de bedrijfsproblemen met de directie. Daarbij worden de belangen van de werknemers goed in de gaten gehouden. Het gevolg is een betere bedrijfsvoering en een prettiger werksfeer. Is er in uw bedrijf nog geen ondernemingsraad? Dan kunt u daar zelf wat aan doen. Praat er over met uw collega's en de bedrijfsleiding. En vraag de vakbond hoe dat in uw bedrijf het beste aangepakt kan worden. Is er wel een ondernemingsraad, laat dan uw stem horen in de OR. Denk mee, praat mee. Stel u verkiesbaar voor de OR. In elk bedrijf met 35 of meer werknemers hoort een ondernemingsraad. Wilt u meer weten? Haal de folder op het postkantoor of bij de bibliotheek. Of vraag de uitgebreide brochure aan door de bon in te vullen. Stuurt u mij de brochure 'Werken met de OR'. "1 Bedrijf: Postcode: Woonplaats: Deze bon in een gefrankeerde envelop sturen aan Distributiecentrum I Overheidspublikaties, Postbus 11594,2502 AN Den Haag. Dit Is een publikatie van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 16