"IN DEN HOUTKAMP' Er valt zoveel over te vertellen, maar in één woord gezegd: klasse! DE KORT S VAN VEEN BELETTEREN ALLES ROB GORRIS maakt rijden geweldig. Transportbedrijf Wesse/ing vanaf 1906 specialisten in vervoer In dit romantische exclusieve boerderij-restaurant is eten veel meer dan alleen maar lekker eten, het is een hoogstaande culinaire belevenis. Sinds 1 januari, dit jaar, voert chef-kok Huibert Bavelaar de culinaire scepter over dit unieke restaurant. "In den Houtkamp" biedt een seizoengerichte keuken met gerechten, die hun weerga niet kennen. B|Uiten de kaart om komt chef-kok Bavelaar de gasten graag persoonlijk adviseren over zijn primeurs. Voor de echte smulpapen staan er twee avondvullende menu's op de kaart van vijf of zes gangen (resp. 75,- en 98,50 per couvert). In het weekend is er live-achtergrondmuziek en in de zomer is er de mogelijkheid om te tafelen op het prachtige terras van deze rustieke locatie. Het restaurant beschikt verder nog over een sfeervolle bar en intieme ruime zithoek bij de open haard. Beleef eens een etentje in "In den Houtkamp". ('s-Maandags gesloten, behalve voor party's e.d.) Aan de Sassenhelmse Molenstraat 33-35 Is Wesseling Transport BV gevestigd. Het familiebedrijf, waarin inmiddels de derde generatie Wesseling al actief is, bestaat deze zomer 80 jaar. Opgericht op 7 juni 1906 door de heer Gerrit Wesseling als vervoersdienst over water. Nu een efficiënt ingericht en geleid bedrijf waar per dag 25 wagens in totaal 125 ton aan goederen door heel Nederland vervoeren. Wesseling Transport BV Is zeer klantgericht en er wordt veel aandacht aan marketing besteed. In principe kan alles, er wordt nooit 'neen' verkocht. Maar vooral het groupage transport slaat enorm aan bij de klanten. Bij groupage transport worden goederen van meerdere verladers (opdrachtgevers) samengevoegd en volgens vaste routes door heel Nederland vervoerd. De vrachtwagens zijn op deze manier rendabel geladen en rijden, zonder over te laden, op dinsdagen en donderdagen rechtstreeks naar de provincies Groningen, Friesland, Drente, Overijssel, de N.O. Polder en Gelderland boven Arnhem. Op woensdagen en vrijdagen rijden ze op Gelderland onder Arnhem, en de provincies Utrecht, Zeeland, N. Brabant en Limburg. De provincies Noord- en Zuid-Holland worden iedere dag bediend. Viditrans Om het venroeren van goederen door Nederland nog efficiënter te laten verlopen heeft een aantal transportbedrijven zich verenigd in Viditrans. In totaal 12 transportbedrijven, waaronder ook Wesseling BV, vervoeren goederen voor elkaar. Vanuil een centraal gelegen depót neemt bijvoorbeeld een Limburgs transportbedrijf artikelen van Wesseling mee en vervoert ze naar Limburg. Terwijl Wesseling op zijn beurt voor de Limburgse collega distribueert in het westen van Nederland. En dat allemaal binnen 24 uur. Vandaag afgehaald, morgen op de plaafs In 1986 is autobedrijf Rob Gorris 20 jaar exclusief BMW dealer voor de regio Leiden. Deze exclusiviteit werd en wordt voor een groot gedeelte bepaald door hel uitstekende imago dat dil bedrijf heelt weten op te bouwen, momenteel o.l.v. directeur Cas Gorris en 20 vaste medewerkers. Het karakteristieke BMW gezicht op de Hoge Rijndijk laai zich makkelijk herkennen. De BMW zuil wijst u de weg naar ons moderne pand waarin de afdelingen verkoop, werkplaats en magazijn op efficiënte wijze zijn samengebracht. De showroom ademt de rustige ingetogenheid die pasI bij BMW en die door de subtiele aankleding de juiste omgeving schept voor het bekijken van hel BMW programma. Eenervaren verkoopteam staat voor u klaar om u een op maal gemaakt advies te geven over het type BMW, koop, lease, financiering en/of verzekering welke bij u of uw bedrijf hel besle past. De werkplaats is uitgerust met moderne BMW apparatuur waarbij wij speciaal noemen de BMW servicetester voor snelle diagnose en accurate afstelling. Acht werkplekken worden bemand door acht monteurs waarvan er drie BMW Service Technikerzijn. Door een lange ervaring (gering verloop), intensieve opleiding en scholing (door een computer gestuurd opleidingssysteem) kunnen wij u een optimale technische verzorging garanderen van uw waardevolle BMW automobiel. Het maoaziin is ingericht mei een flexibel Schalerslelling systeem waardoor uitbreiding altijd mogelijk is. Een uitgebreid assoniment van meer dan 3500 onderdelen geeft de zekerheid dat aan 90 procent van de onderdelenbehoefte meteen kan worden voldaan. Rob Gorris al 20 jaar een dijk van een dealer Chef-kok Huibert Bavelaar treedt ook buiten de keuken Het ruime sfeervolle restaurant De intieme bar voor een heerlijk aperitief je den Houtkamp" is gelegen aan de rand van een prachtig park Van Diepeningenlaan 2, Leiderdorp. Tel. 071-891288 wordt gemiddeld binnen 24 uur in Quick Lettering stroken geleverd. Voor mensen die niet de handigheid hebben of tijd kunnen steken in losse plakletters of hel zelf schilderen van een reclametekst is Quick Lettering een prima uitkomst. Uw bedrijfsauto, etalageruit of glazen deur kan zo gemakkelijk worden voorzien van een reclametekst. Ook voor privé-doeleinden, zoals bijvoorbeeld een naam op uw zeilboot, is Quick Lettering geschikt. De letters, die maximaal zestig centimeter hoog kunnen zijn, zijn kleurecht, slijtvast en tegen alle weersinvloeden opgewassen. Bij De Kort Van Veen krijgt u vijf jaar garantie op de geleverde tekststroken. Behalve Quick Lettering zijn De Kort Van Veen ook gespecialiseerd in airbrush, zeefdrukdecoratie, slandbouw, raamdecoralies, reclameborden, displays, spandoeken en gevelsigning. De Kort Van Veen komen na een afspraak graag eens bij u langs, u kunt ze natuurlijk ook bezoeken tijdens de Leidse bedriiven Kontakt Dagen. Op 19 en 20 maart in de Groenoordhallen. Reclamemakers De Kort Van Veen, Oegstgeesterweg 241Rijnsburg, tel. 01718-25416. computergestuurde beletteringstechniek. De door de klant gevraagde tekst wordt op een toetsenbord ingetypt en komt vervolgens keurig in gewenste kleur en lettertype op vinyl terecht. De tekstslroken kunnen dan heel gemakkelijk op de gewenste plaats worden geplakt. En door u opgegeven tekst Met behulp van het Quick Lettering-systeem kunt u snel en perfect allerlei objecten van een willekeurige tekst voorzien. Reclamemakers De Kort Van Veen leveren deze Quick Lettering teksten snel en perfect. Quick Lettering is in feite een volledig van beslemming. Tegenwoordig is deze 24-uur*s service heel gewild. Omdat veel bedrijven kleine voorraden hebben is er grote behoefte aan snelle aflevering in efficiënte hoeveelheden. Eigen onderhoud Dat het tachtigjarig bedrijf goed in de lift zit, blijkt uit het feit dat deze zomer een nieuwe Wesseling tak wordt opgezet. Een distributie- en opslagruimte van 1500 m2. Op hetzelfde terrein staat Wegas Trucks BV, ook onderdeel van een Wesseling, dat per 1 mei a.s. officieel Mitsubishi bedrijfswagen-dealer wordt. Onderhoud en reparatie aan de vrachtwagens heeft Wesseling dan in eigen beheer. Dit werkt snel en op den duur kostenbesparend. Andere vervoersbedrijven kunnen hier tevens terecht voor onderhoud van hun wagenpark. Wesseling BV heeft o.a. auto's met vaste opbouw en huifopbouw, 12-meter trailers, 7-meter motorwagens en 7-meter aanhangwagens. Verder zijn er auto's uitgerust voor vervoer van gevaarlijke stoffen. De wagens mei dubbele laadvloer zijn voor vervoer van kleinere goederen bijzonder efficiënt. Onnodig te zeggen dat alle vervoersgegevens en de administratie via de computer worden verwerkt. In 80 jaar lijd heeft het transportbedrijf een snelle ontwikkeling doorgemaakt. Vooral toen in de jaren '50 het wegvervoer snel toenam. "Opa" Gerrit Wesseling senior, eens begonnen met bulkvervoer per schip, heeft mede dankzij de inzet van zijn zoons en kleinzoons een dynamisch transportbedrijf opgebouwd.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 35