Amro Bank Leiden: leeft van Kontakten met Bedrijven Kamsteeg Beroeps in vervoer DE GROOTSTE KEUS AAN BEDRIJFSWAGENS ONDER EEN DAK. Dhr. J.PI.A. Huges, Dhr. A.H. v Gorp, districtsdirecteur directeur zakenrelaties Het automobielbedrijf Kamsteeg in Oegstgeest is gespecialiseerd in bedrijfswagens. Auto's kunnen hier nieuw of als occasion worden gekocht, maar ook voor lange of korte tijd worden gehuurd. Ondernemers die een nieuwe bedrijfsauto aanschaffen kunnen bovendien door het afsluiten van een onderhoudscontract er voor zorgen dat hun auto volledig wordt verzorgd en onderhouden door vakkundige mensen uit de diverse werkplaatsen van Kamsteeg. Automobielbedrijf Kamsteeg is met zeven vestigingen vertegenwoordigd in de Rijn-, Duin- en Bollenstreek. Deze vestigingen zijn te vinden in de plaatsen Oegstgeest. Katwijk, Alphen a/d Rijn, Leiderdorp, Lisse, Hillegom en Voorschoten. De vestiging in Oegstgeest is gespecialiseerd in bedrijfswagens, In een grote showroom zijn occasion-bedrijfswagens van verschillende merken te bezichtigen. De bedrijfswagens worden, voordat ze in de showroom worden geplaatst, eerst gerenoveerd. Het zijn dan ook zeker geen 'afdankertjes'. Eigenlijk beginnen ze aan een soort tweede leven, vindt men bij Kamsteeg. De gebruikte bedrijfswagens worden in de eigen werkplaafs gecontroleerd en gerepareerd. Wanneer ze voor honderd procent in orde zijn mogen ze verkocht worden. Kopers van een gebruikte bedrijfswagen kunnen rekenen op een garantie van vier maanden op onderdelen en arbeidsloon. Het aanbod van Kamsteeg is zeer gevarieerd. Naast goederenvervoerswagens bestaat er ook de mogelijkheid een auto te kopen die geschikt is voor personenvervoer. Vooral de kleinbussen (vervoer van negen personen) zijn gewild, evenals de pick-ups met dubbelcabines voor goederenvervoer. De bedrijfswagens zijn uitsluitend Volkswagenprodukten. Het assortiment dat Volkswagen op het gebied van bedrijfswagens biedl is zeer uitgebreid. Ondernemers kunnen onder andere kiezen uit een Caddy, een Van, een Transporter en een LT of MT. De mogelijkheden van kort verhuur van bedrijfswagens zijn ook uitgebreid. Ondernemingen kunnen thans vanaf de Polo Van (een halve ton laadvermogen) tot en met de Volkswagen MT met een 23 m3-laadbak huren. De aanschaf van een occasion bij Kamsteeg betekent niet dat de wagen nu verder 'opgereden' dient fe worden. Kamsteeg ruilt namelijk die occasions ook weer zonder bezwaar in. Het huren van een bedrijfswagen is ook mogelijk. In het weekend of gedurende meerdere dagen per week krijgt u korting op de huurprijs. Mocht u problemen krijgen met uw gehuurde auto dan zorgt Kamsteeg er voor dat u zo snel mogelijk een vervangende auto tot uw beschikking hebt. Over die wagen kan men blijven beschikken tot de schade aan de eigen bedrijfsauto is hersteld en deze weer kan worden ingezet. Klanten van Kamsteeg kunnen een onderhoudscontract afsluiten. Een onderhoudscontract betekent dat de variabele kosten van onderhoud vaste kosten worden. Een dergelijk onderhoudscontract kan alleen worden aangeboden bij aanschaf van een nieuwe bedrijfswagen bij Kamsteeg. Dat houdt in dat naast aanschaf, verzekering en belasting ook de onderhoudsprijs vastligt. De exacte kilometerprijskan zodoende makkelijk vastgesteld worden. Kilometerprijs De efficiency van een bedrijfswagen wordt volgens één maatstaf gemefen. Dat is de kilometerprijs. Het is volgens de medewerkers van Kamsteeg onjuist om alleen de koopprijs van een bedrijfswagen SUMS auto moet als het ware 'overuren' maken en zal na verloop van tijd als gevolg van de te hoge belasting problemen krijgen en ook dat beïnvloedt de kilometerprijs negatief. De medewerkers van aulomobielbedrijf Kamsteeg, als dealers van Volkswagen- bedrijfswagens, adviseren hun klanten graag bij het uitkiezen van een auto 'op maat'. Zodoende is een gunstige kilometerprijs gewaarborgd. Bedrijfswagen-Occasion Centrum Kamsteeg te Oegstgeest. KBMKÊIWÊtlÊUUIÊÊÊlÊÊÊÈIItÊÊÊttKÊÊÊÊÊti Zeker een bedrijfswagen is afhankelijk van vakkundig onderhoud als belangrijkste criterium voor de aanschaf te hanteren. De exploitatiekosten van een auto zijn namelijk een veelvoud van de aanschafprijs van een auto. De ondernemer die dus van plan is een bedrijfswagen aan te schaffen moet dus, voor hij dit doet, nagaan in hoeverre hij de exploitatiekosten van de auto zo gunstig mogelijk kan maken. En dat betekent dus: rekenen met de kilometerprijs. Die prijs is opgebouwd uit kosten voor verzekering, wegenbelasting, brandstof, onderhoud, reparatie, banden, afschrijving en renteverlies. De kosten voor brandstof, onderhoud en reparatie vormen uit dit lijstje de hoofdmoot. Wil men de totale exploitatiekosten, en daarmee de kilometerprijs naar beneden schroeven, dan zal er aan die posten moeten worden geknabbeld. Een ondernemer moet er natuurlijk op letten dat een auto 'op maat' wordt gekocht.'Een te grote auto, die dus niet optimaal wordt benut, doet de kilometerprijs uiteraard stijgen. Een te kleine Nieuw Uiteraard gebeuren er op het gebied van bedrijfswagens ook steeds nieuwe dingen. De LT serie van Volkswagen is vernieuwd. De auto's zien er wat moderner uit en tevens zijn wat nieuwe versies op de markt gekomen. Een voorbeeld van de nieuwe versies is de LT 28. Deze auto heeft een demontabele laadbak. De bak kan in zijn geheel worden overgezet op een ander chassis. Een andere nieuweling is de LT met een verlaagde laadbak. De belangstelling voor bedrijfswagens die direct van personenwagens zijn afgeleid is sterk stijgend. De nieuwe Polo-Van en de Audi 100-Van zijn dergelijke bedrijfswagens. De Polo-Van heeft een laadvermogen van 450 kilo en een laadvloer van 123x125 cm De aulo is leverbaar met verschillende benzinemotoren en de prijs is vanaf 11.795,- (exclusief BTW). De Audi 100-Van heeft een laadvermogen van 500 kiloenheefteen laadvloer van 179x146 cm De auto is leverbaar in vele varianten die ook gelden voor de personenwagenuitvoering van de Audi 100-Avant. De Audi 100-Van-serie kost vanaf 30.465,- (exclusief BTW). De Audi 100-serie heeft sinds kort een volledig verzinkte carosserie. Met ingang van het modeljaar 1986 zijn de carosserieën vandeAudi100enAudi200geheel vervaardigd van tweezijdig electrolytisch of thermisch verzinktplaatstaal. De auto's met een verzinkte carosserie zijn een langer leven beschoren. Lakbeschadigingen door bijvoorbeeld steenslag gaan bij deze auto's dus niet meteen over in roestplekken. Voor een goede bedrijfswagen kunt u terecht bij Kamsteeg Oegstgeest, Gev'ersstraat 30, tel. 071 -173414. Het Amro district Leiden Een goede dienstverlening aan 4.500 zakenrelaties en zo'n 50.000 particuliere cliënten is slechts mogelijk als er een korte communicatielijn is tussen bank en cliënt. Amro heeft het Nederlandse kantorennet dan ook verdeeld in districten. Het district is een afgeronde verkooporganisatie, beschikkend over de voor het eigen marktgebied noodzakelijke specialismen voor deskundige dienstverlening aan de relaties. Cliëntgericht De organisatie van het district Leiden van de Amro Bank is cliëntgericht. Dat betekent dat onze dienstverlening is georganiseerd en gespecialiseerd in twee richtingen: de Zakelijke Sector en de Particuliere Sector. Deze lijn is ook doorgetrokken naar de kantoren die onder het district Leiden vallen: Alphen. Bodegraven. Boskoop. Katwijk, Leiderdorp, Noordwijk en Voorschoten. Binnen de direktie van het districtskantoor houden met name de heren J.Ph.A. Huges (districtsdirecteur) en Drs. A.H. van Gorp (directeur Zakenrelaties) zich bezig met de zakelijke cliënten. Zij worden daarbij ondersteund door een team van adviseurs. De overige kantoren worden geleid door de volgende directeuren: Alphen a/d Rijn: Mr. B.R. Scholtens Bodegraven: De heer B.J. Christiaanse Boskoop: De heer J.W. Windhorst Katwijk: De heer A.J. Schild Leiderdorp: De heer J. Jonkman Nieuwkoop: De heer J. Stap Noordwijk: Drs. A. Nederlof Oegstgeest: De heer C.A.J. Zegveld Voorschoten: De heer C. A.G. Vester Daarnaast zijn er nog vestigingen te Sassenheim. Noordwijkerhout. Rijnsburg. Hazerswoude en Roelofarendsveen. Zakelijke Sector Amro is thuis in het bedrijfsleven. Op de eerste plaats dienstverlenend waarbij wij weten met welke problemen de ondernemer te maken krijgt. Daarnaast oplossend, waarbij maatwerk geleverd wordt naar gelang de behoefte van het bedrijf. Bovendien kunnen wij de ondernemers bij dit alles begeleiden in de kontakten met Gemeente, Kamer van Koophandel, Rijksnijverheidsdienst, Centraal Instituut voor Midden en Kleinbedrijf, etc. Totaalpakket Wij bieden de ondernemer een totaalpakket op het punt van: Financieringen - rekening courant; - leningen (kort en lang); - leasing (ook vastgoed); - garantiekredieten Vermogensbeheer - creditgelden; - deposito's; - effecten. Buitenlands betalingsverkeer - documentaire kredieten; - buitenlandse incassi; - valuta-termijntransacties. Exportfinanciering Verzekeringen - brand-, schade- en opstalverzekering; - risicoverzekering; - kapitaalverzekering; - verzekeringsbalans (een methode om aan de hand van een checklist de onderneming door te lichten op risico's en verzekeringsmogelijkheden). Binnenlands betalingsverkeer - optisch leesbaar acceptgiro; - betaaldiskette. Tal van gespecialiseerde diensten zijn via aan Amro-gelieerde bedrijven zoals IFN-Factors, Consultass, Auto-lease Holland, Amro Vastgoed Lease en Amro Agrarica onder handbereik. Het zijn adviesdiensten op het gebied van: - debiteurenbeheer/factoring; - automatiseringsadvies; - leasing, vastgoed leasing; - pensioenproblematiek en - agrarische kredieten. Gesprekspartner De contacten met onze relaties lopen zoveel mogelijk steeds via dezelfde bankman. Deze krijgt daardoor een goed inzicht in de specifieke situatie van de cliënt. Hij kan door zijn kennis en ervaring de dienstverlening toespitsen op de behoefte van de individuele ondernemer. Elke ondernemer heeft zo een vaste gesprekspartner waardoor de nodige vertrouwensrelatie kan ontstaan. De adviseurs gaan overigens regelmatig op bezoek bij hun relaties om de ontwikkelingen op de voet te kunnen volgen. Wij willen weten waarover wij praten. Op deze manier zijn de adviseurs in staat via een zakelijk samenspel goede adviezen en financiële oplossingen aan te dragen. Vakmanschapen kwaliteit Twee begrippen die bij ons hoog in het vaandel staan. Door onze lange ervaring en opgebouwde know-how zijn wij in staat om aan hoge eisen fe voldoen. Wij nodigen u gaarne uit voor een gesprek op een van onze kantoren op het Districtskantoor te Leiden. Ook de Amro Bank zal vertegenwoordigd zijn op de Bedrijven Kontakt Dagen en wel oo slandnummer 127..

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 28