SHULTON B.V Geurig en Rooskleurig Het autobedrijf met een ster Mag een goed restaurant een ster verdiénen, dan heeft de LIAM er zeker meerdere. Eén hebben ze er al sowieso, omdat ze dé Mercedes Benz dealer zijn van de regio. En de rest aan sterren verdienen ze door hun goede kwaliteit en optimale service. De LIAM is één van de grootste en waarschijnlijk het meest veelzijdige autobedrijf van deze regio. Dit bedrijf heeft momenteel maar liefst zes vestigingen, met elk haar eigen specialisme. De hoofdvestiging staat aan de Leidse Vondellaan: hier doet men zowel in Mercedes personen- en bedrijfsauto's als in Alfa Romeo's occasions. Tevens zijn de hoofdkantoren zijn hier ondergebracht. In Alphen, aan de Gouwestraat, heeft men hel complete Mercedes Benz programma en ook weer een ruime sortering occasions. Aan de Hoofdstraat in Sassenheim is er een zeer goed geoutilleerde werkplaats. In Rijnsburg, aan de Rijnsburgerweg, heeft men de service van het volledige Mercedes programma. Aan de Binnenweg te Bodegraven doet men in Mercedes bedrijfsauto's en Nissan personenwagens. Aan de Fustweg in Haarlem is men eveneens gericht op Mercedes bedrijfsauto's. En tot slot komt er volgend jaar een zevende vestiging in Lisse, waar men zich zal bezighouden met de verkoop van Mercedes personen- en bedrijfsauto's. Dat de LIAM nieuwe klasse-auto's verkoopt zal een ieder wel bekend zijn. Maar ook in occasions hebben zij een naam hoog te houden. In de grote occasionhallen in Leiden en in Alphen, vinden we naast de beroemde "Ster-Occasions" ook gebruikte wagens van andere merken, vanzelfsprekend alle ANWB-gekeurd met Bovag-garantie. Maar dat niet alleen, deze occasions zijn van dezelfde kwaliteit als de "Ster-Occasionsen dat zegt veel meer dan alle prachtige garanties van de hele wereld op een rijtje. De LIAM hecht bijzonder veel waarde aan een vertrouwde klantenkring en die bouwt men alleen op door de mensen eerlijk voor te lichten en een konstante service te bieden. De tevreden klantenkring spreekt hier voor zichzelf. Naast dit alles beschikt de LIAM ook nog over een eigen lease-maatschappij, die elke gewenste vorm van leasing voor u verzorgt. Bedrijfsauto's De LIAM levert bedrijfsauto's in alle maten en vormen. In Leiden is er zelfs een speciale afdeling, waar hooggekwalificeerde vakmensen de standaard bedrijfswagens precies op maat maken voor uw bedrijf. Vanuit heel Nederland komen ook andere Mercedes bedrijfswagendealers hier naar toe met hun problemen, die dan voor de LIAM geen enkel probleem blijken te zijn. Er is een speciale mobiele werkplaats om snel en efficiënt ter plaatse hulp te kunnen bieden. Een 24-uurs service is voor de LIAM de gewoonste zaak van de wereld. Met een bedrijfsauto moet geld worden verdiend, dus mag hij zo min mogelijk uit de roulatie zijn. Bovendien is er voor vaste klanten nog een vloot bedrijfsauto's beschikbaar in alle soorten en maten, ter tijdelijke vervanging van de in reparatie genomen wagen. Dus of men nu een personenauto, een snelle bolide, een goede occasion, een bestelbusje of een zware vrachtwagen zoekt.... bij de LIAM kan men terecht voor bijria alles wat rijdt! Benf u geïnteresseerd en wilt u meer informatie hebben, ga dan eens langs bij een van de 6 LIAM vestigingen in de regio óf de LIAM-stand tijdens de Bedrijven Kontakt Dagen, waar de heer J.W. Cox (vert. personenauto's) en de heer W.F. Onderstal (verf. bedrijfsauto's) u graag van vakkundig advies zullen dienen. Hoofdvestiging LIAM te Leiden Shulton is een dochteronderneming van de Amerikaanse multinational Cyanamid; de moeder-organisatie van diverse internationale gespecialiseerde bedrijven in verschillende branches. Voor Cyanamid betekent Shulton wereldwijd een belangrijke maatschappij in de toiletartikelenmarkt met succesvolle merken als Old Spice, Blue Stratos, Desert Flower en Breek. Shulton Leiden In Leiden is de produktiemaafschappij gevestigd voor levering aan landen in geheel Europa behalve Engeland, dat geheel zelfstandig opereert. Daarnaast vinden we in Leiden de Verkoop- en Marketing organisatie voor Nederland en Zuid-Europa, in dit opzicht hebben Duitsland en Scandinavië eigen vestigingen. Shultons produktie concentreert zich hoofdzakelijk op het produceren van toiletartikelen voor de consument. In veel gevallen heeft Shulton het totale produktie-proces van grondstof tot gereed-produkt in eigen hand. compleet met alcohol- en crèmes-processing-afdeling. De totale capaciteit van het geavanceerde machinepark bedraagt 20 miljoen stuks per jaar. Het grootste deel van deze capaciteit wordt gebruikt voor de bekende huismerken Old Spice, Blue Stratos, Desert Flower en Breek. Om de capaciteit volledig te benutten, worden ook produkten voor derden geproduceerd. Op hel gebied van produktontwikkeling en het op de markt brengen van nieuwe, hedendaagse produkten neemt Shulton in haar branche een toonaangevende plaats in. Nieuwe behoeften in de markt worden razendsnel opgepakt en vertaald in produkten die in die behoefte voorzien. Dit geldt zowel voor aanpassingen van bestaande produkten (nieuwe, verfijnde formules) als voor geheel nieuwe ideeën. Deze werkwijze wordt mogelijk gemaakt door het enorme R&D (Research Development) laboratorium van de moederorganisatie Cyanamid, waar continue onderzoek wordt verricht en nieuwe ideeën worden uitgewerkt. Daarnaast is het produktie apparaat in Leiden zodanig opgezet dat aan de vraag naar nieuwe produkten steeds snel kan worden voldaan. Zoals gezegd, produceert Leiden voor bijna geheel Europa, zodat een flink deel van de produktie wordt geëxporteerd. De belangrijkste exportgebieden zijn W-Duitsland, Scandinavië en Zuid-Europa. In de landen waar Shulton geen eigen verkoop en marketing organisatie heeft, worden de belangen behartigd door distributeurs/importeurs of agenten. Deze organisaties zorgen dan in de betreffende landen voor de verspreiding van de produkten over de diverse afzetkanalen. Nederland en assortiment Shulton produceert niet alleen kwaliteitsprodukten maar verkoopt ze ook. Wat verkoopt men zoal? Om te beginnen de twee herenlijnen Old Spice en Blue Stratos, produkten voor de verzorging van de man. Naast de after-shaves, eau de colognes en eau de toilettes bestaat er steeds meer interesse voor functionele produkten zoals scheerschuim, deodorants, haarverzorgingsprodukten, badprodukten etc. In de herenmarkt zien we een stijgende omzet voor kwaliteitsprodukten die betere en "fijnere" verzorging geven. In dit verband noemen we de nieuwe Old Spice Musk-lijn en Blue Stratos shampoo, shower-gel en hairmousse. Met andere woorden: continue nieuwe produkten brengen en de klant tevreden stellen. Ook wat de dameslijn Desert Flower betreft, zien we nieuwe aktiviteiten: een nieuwe verpakking voor de bekende body lotion en een grandioze introduktie van Desert Flower parfumdeo. De resultaten mogen zonder meer goed genoemd worden. In Nederland alleen al zagen we in 1985 een omzetgroei van 12% ten opzichte van 1984. Totaal bekeken een gezonde onderneming met succes-produkten en een beleid dat borg staat voor continuïteit van de werkgelegenheid. Shulton als werkgever Daar is in de eerste plaats de in een uitstekende verstandhouding kritisch/constructief functionerende ondernemingsraad. Als een ander positief element in het sociale vlak mag worden genoemd, dat het salarispeil van de produktiemedewerkers iets boven het gemiddelde in de regio ligt. Daaraan ligt o.a. ten grondslag het jaarlijkse prestatie-beoordelingssysteem. Prestatie betekent bij Shulton extra inkomen verwerven. Ook voor vakantiewerk is Shulton een uitstekend adres met gemiddeld zo'n 40 vakantie-hulpen. Een onderneming die maximaal profijt trekt uit de economische groei en de Werknemers laat meeprofiteren. Voor informatie over werken bij Shulton kunt u contact opnemen met: Shulton bv, Rooseveltstraat 49, Postbus 1230,2300 AC Leiden. Tel: 071-769231.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 24