OLYMPICS Actiegroep is luis in pels 'Voorsprong Amsterdam' KNVB wint kort geding IN AMSTERDAM Record-inschrijving toernooi LD-Cup Bij evaluatie sportfederatie Supertij d van Kania Splitsing jeugdstrijd Jong Oranje V.V. Leiden -ZLC ZIJL/L.G.B. A.Z.C. VRIJDAG 7 MAART 1986 SPORT PAGINA 13 AMSTERDAM (GPD) - Henk Von- hoff leunt zwaar achterover in de comfortabele bank in de hal van het luxe Palace hotel in Lausanne. „Ik begrijp niet goed, dat jullie zo veel aandacht besteden aan dat kleine groepje mensen". De woor den zijn gericht aan het verzamel de kringetje journalisten. Even te voren nog had hij zijn vonnis van 'karakterologische minusvarian ten' uitgesproken over de tegen standers van de Spelen in Amster dam. Twee actievoerders uit Am sterdam, gewapend met spandoek en leesmateriaal, hebben dan met hun optreden al 24 uur het onder werp van gesprek bepaald. Tel kens weer de discussie hoe serieus die Amsterdamse protesten geno men moeten worden en vooral, hoe schadelijk ze voor het Amsterdam se imago in het buitenland zijn. Terwijl in Lausanne de bel voor de laatste ronde in de strijd om de kandidatuur geluid werd, raken de Amsterdamse kandidaten toch wel wat conferentie bij zijn vertrek zelfs de vloer even aanveegde met de argu menten van het actiecomité. Het comité verzet zich tegen de Amsterdamse plannen omdat zij menen dat Amsterdam de aan dacht verdient op de terreinen waar het sociaal mis is. En het co mité is ongevoelig voor de stellin gen dat de Spelen zo goed kunnen zijn voor Amsterdam, zowel in eco nomisch als in sportief opzicht. Eieren De komst van de actievoerders van het comité 'No-Olympics', dat zich keert tegen de kandidatuur t Toch is wat de actiegroep betreft, dam voor de Olympische zomerspelen van 1992, zorgde in Lausanne voor lichte paniek. Door de onderzoekcommissie onder leiding van IOC-lid Gunnar Ericsson was het Amsterdamse ac tiecomité tegen de Spelen al beti teld als 'de prijs van de democra tie'. Ericsson had na een demon stratie voor het Amstelhotel, waar hij vier dagen verbleef, zelfs met de voortrekker van het comité, me vrouw Saar Boerlage, ontbeten. Maar de stichting Olympische Spe len Amsterdam, ook niet dom, had vervolgens die Zweed en zijn dele gatie niet alleen rondgevlogen bo ven de Elfstedentocht, maar ook nog eens geconfronteerd met staatssecretaris Brokx van volks huisvesting om het argument dat de bouw van het olympisch dorp ten koste zou gaan van andere wo ningbouwplannen in de hoofdstad, van de tafel te vegen. Zo kon het gebeuren dat Ericsson op de pers met die handige manoeuvre rond Ericsson de angel niet verwijderd. Diezelfde Ericsson had getelegra feerd naar IOC-president Sama ranch dat die Amsterdamse pro testbrigade ook naar Lausanne, waar het hoofdkwartier van het IOC gevestigd is, zou komen om te demonstreren. Samaranch, een Ca talaanse aristocraat die niet op te genspraak en onverwachte con frontaties gesteld is, schrok. Liet aan enkele journalisten weten dat hij absoluut niet zou dulden dat er met eieren gegooid zou worden en dat hij veiligheidsmaatregelen zou Het gerucht, de lichte paniek, was daar en de publiciteit dus ook. Toen Saar Boerlage en Ton Heydra met spandoek en actiemateriaal per trein in het besneeuwde Lau sanne verschenen, waren ze te ver kleumd om in hun vuistje te kun nen lachen vanwege die onver wachte gratis publiciteit. Het hoofdkwartier van het IOC was zwaar bewaakt, maar het duo bleef beleefd bij de ingang de delegaties opwachten. Professioneel acte rend, dat wel, voor iedere camera en televisieploeg. In Nederland mag dan de opvat ting heersen dat die tegenstand te gen de Spelen in Amsterdam be perkt is tot een twintigtal personen en derhalve nauwelijks nomen hoeft te worden, de mede kandidaten voor die zomerspelen zullen gretig op die protesten inha ken en het breed uitmeten in hun media. Aan een spandoek is nu eenmaal niet te zien hoe groot het draagvlak is van een actie. De dans om het gouden kalf dat Olympische Spelen heet, blijft een ondoorgrondelijk circus. Om de er kenning van de organisatorische kwaliteiten van ons land hoeft Am sterdam zich geen zorgen te ma ken. Overtuigend hebben ze met het Bidbook laten zien dat Amster dam alle zaken al op een rijtje heeft. Compacte Spelen, nauwe lijks extra voorzieningen en der halve ook relatief goedkoop. Fi nancieel zelfs met een accoun tantsverklaring ingedekt. De Elf stedentocht werd verwelkomd als een godsgeschenk, waarmee han dig omgesprongen werd. Zo ge looft de delegatie van Ericsson nog steeds heilig dat die hele organisa tie binnen tweemaal 24 uur op touw gezet is. Ook wat de televi- sieverslaggeving betreft. Luis Maar om de stemmen te van de meerderheid van de IOC-le- den op 17 oktober in Lausanne is meer nodig. Politieke voorkeuren spelen mee. Sentimentele voor keuren, maar ook keiharde valuta. Zo is het bekend dat Parijs kwistig met de financiële buidel rammelt en heel gericht sommige landen uitnodigt om hun delegatie gratis huisvesting en verblijf te bieden, neel sterk punt, ook terugvertaald naar het Nederlandse bedrijfsle ven. Dat haakt nog altijd wat aarze lend in op de fondsenwerving. Maar dergelijke sterke punten ken nen alle kandidaatsteden. Juist daarom is het voor de kandidatuur van Amsterdam belangrijk dat de luis in de pels, de actiegroep tegen de Spelen in Amsterdam, op haar als die Spelen in '92 in Parijs ko- juiste waarde geschat wordt. En En de Fransen zijn met dit soort praktijken geen uitzonde ring. open discussie kan daar veel toe bijdragen. Niemand weet hoe breed de Het uitvallen van New Delhi, dat steun is voor die actiegroep. De po financieel de kandidatuur niet op pulariteitsonderzoeken de tijd rond kon krijgent wordt door Stichting Olympische Spelen Am- Amsterdam weer als een tweede godsgeschenk gezien. New Delhi, de enige kandidaat uit de Derde Wereld, zou bij de stemming zeker kunnen rekenen op de steun van andere derde-wereldlanden. Nu deze stad wegvalt, meent Amster dam te kunnen rekenen op de steun van die landen omdat de Ne derlandse ontwikkelingshulp daar hoog gewaardeerd wordt. Wie de verschillende kadidatu- naast elkaar legt kan oneindig sterdam geven ook weinig beeld daarvan. Want weliswaar meet men daarmee een stijgende voor keur (nu zelfs al 88 procent) voor die Spelen in Amsterdam, maar angstvallig wordt vermeden te on derzoeken of de niet-voorstem- mers dan wel stemonthouders zijn of een groeiend aantal tegenstem mers. Omdat de actiegroep zelf daar ook weinig duidelijkheid over geeft, kunnen we ze in eigen land gelukkig nog beschouwt veel kansberekeningen maken. En goede Nederlandse traditie. Inter- iedere kandidaat zal dat in eigen nationaal gezien moet zo'n zwakte voordeel doen. Voor Amsterdam bod dan volgens de geijkte recla- ROME (GPD) - Amsterdam ligt uitstekend in de olympische markt. Dat is althans de indruk van ir. K. J. Reitsma, voorzitter van de Nederlandse nominatiecommissie, aan het eind van een driedaagse vergadering in Rome van de As semblee van Internationale Sport Federaties (GAIFS). Hij baseerde zijn optimistische schatting op de vergelijking van de evaluaties, die de afgelopen maanden door een aantal commissies zijn verricht in de steden die zich kandidaat heb ben gesteld voor de Olympische Spelen van 1992, en op zijn vele ge sprekken in de wandelgangen. Reitsma, die door de stichting Olympische Spelen Amsterdam is belast met het „verkopen" van on ze hoofdstad, meent dat Amster dam in de evaluatieprocedure (die overigens deze keer voor het eerst wordt gevolgd) ver vooruit ligt op de andere steden, vooral omdat al le sportaccommodaties er al be staan. „Wij zouden bij wijze van spreken al dit jaar Olympische Spelen bij ons kunnen houden, al leen zouden wij het dan zonder het nieuwe stadion moeten stellen, waar de plannen al voor klaar zijn en waarvan ook de ligging al is vastgesteld". Dit laatste in tegenstelling tot bijvoorbeeld Parijs, waar men het over de ligging tot voor twee we ken nog niet eens was, en waar ook nu nog van alles kan veranderen, terwijl steden als Barcelona of Bir mingham het grootste deel van de accommodaties nog moeten bou- Als verdere pluspunten klimaat, dat in de voorgestelde pe riode (25 juli tot 9 augustus) buiten gewoon gunstig zou zijn FilmNet krijgt ongelijk INZELL (SID/DPA) - Karin Kania- Enke blijft de schaatswereld ver bazen. De tweevoudige Olympi sche kampioene uit Oost-Duits- land maakte gisteren op de kunst ijsbaan van Inzeil opnieuw grote indruk door zich het wereldrecord op de 1500 meter toe te eigenen. Met een tijd van 2 minuten en 2:23 seconden bleef zè 1,11 seconden onder het oude record, dat sinds 24 maart 1984 (Medeo) met 2.03,34 op UTRECHT (GPD) De KNVB en het abonneetelevisiebe- naam stond van haar landgenote drijf FilmNet zijn weer terug bij af. Hoewel FilmNet in- rammer twee (S\™eedse°Anette middels zeven wedstrijden uit het betaalde voetbal heeft Carien, bedroeg niet minder dan uitgezonden, blijkt daarover geen rechtsgeldige overeen- i acht en een halve seconde... stemming met de KNVB te zijn bereikt. Er kan dus ook geen sprake van zijn dat de voetbalbond haar afspraken met FilmNet niet nakomt. Aldus luidde gisteren de uit spraak van de Utrechtse rechtbankpresident mr. C.L. ba ron Van Harinxma Thoe Slooten in het kort geding dat FilmNet tegen de KNVB had aangespannen. Ehrig probeerde overigens zelf ook in de buurt van haar wereldrecord tijd te komen, maar bleef in een rit buiten mededinging op 2.06,51 ste ken. „Een van mijn doelen dit seizoen was het heroveren van het wereld record op de 1500 meter", zei de overgelukkige Karin Kania na haar geweldige prestatie, die de tot voor kort ongrijpbaar geachte grens van twee minuten voor dames een stuk tastbaarder maakte. Het is onge twijfeld de bekroning van een schitterende rentree na een jaar af wezigheid wegens een bevalling. De rechtbankpresident had zeer weinig tijd nodig om FilmNet tot 'verliezer' van het geding te verkla ren. De raadslieden van het com merciële tv-bedrijf (mr. N.D.C. Meijer) en de KNVB (mr. H.P. Utermark) waren nog maar nauwe lijks uitgesproken, toen Van Ha rinxma Thoe Slooten al bepaalde Eerder greep de supervrouw bij dat de KNVB geen enkele blaam het schaatsen uit Dresden de reldtitel allround in Den Haag en het wereldgoud sprint in Karuiza- wa. In Japan verbeterde ze boven dien twee wereldrecords, op de 1000 meter (1.18,84) en het punten totaal (160.060) en bleef ze onder de grens van veertig seconden op de 500 meter. trof. Van doorslaggevende beteke nis was de voorlopige overeen komst tussen beide partijen, die op 6 oktober door de vertegenwoordi gers van FilmNet (Rob Houwer) en de KNVB (Van der Louw, Harm- sen, Hogewoning) van handteke ningen was voorzien. Aangezien dat akkoord nooit is bekrachtigd door de achterban van de KNVB Op de 690 meter boven de zee- (profclubs) en het bondsbestuur spiegel gelegen baan van Inzeil liet kan er volgens de Utrechtse recht- Karin Kania op de kortste afstand bank nooit sprake zijn hierover beraden. „Aan ons zal het in ieder geval niet liggen", beet Woodward zich vast in het laatste restje hoop. „Eerst maar eens on derling overleggen, dan kijken we wel verder", hield de namens het bestuur betaald voetbal aanwezige Jacques Hogewoning de boot af. De uitspraak van de Utrechtse rechtbank vormt een ideale gele genheid voor de KNVB om alle bindingen met FilmNet te verbre ken. Eigenlijk al vanaf de allereer ste keer dat de onderhandelingen met het abonneetelevisiebedrijf naar buiten toe uitlekten is er kri tiek geuit op een eventuele s Terreinknecht Piet Bosman van Ajax meet in de Watergraafsmeer een ontdooide bovenlaag van zes centime ter. Daaronder bevindt zich nog een dertig centimeter dikke ijslaag. Vooralsnog is in het betaald voetbal alleen de voor zaterdagavond vastgestelde derby in de eerste divisie tussen Cambuur en Heerenveen afgelast, (foto anp» tiek van de KNVB geweest", blikte Meijer in de toekomst. „Eerst werking. De clubs zijn ondanks de maken ze afspraken met FilmNet, vergoeding van twee miljoen gul den sterk verdeeld, en ook de ama teursectie staat niet te springen Men vreest dat de toch al niet volgens houden ze informatie achter voor de achterban die woe dend reageert wanneer dat uitlekt, i dan willen ze, met de NOS-mil- al zien, dat ze opnieuw in staat te „vlammen". Ze bleef met haar tijd van 39,79 seconden slechts eentiende seconde boven het we reldrecord van Christa Rothenbur- ger. Het betekende wel een nieuw baanrecord voor Inzeil, dat dit i rechtsgeldig contract, omdat dit voorbehoud was geclausuleerd. De vordering van FilmNet de KNVB moet alle medewerking verlenen voor de uitzendingen op straffe van het betalen van een mil joen gulden voor iedere overtre- hoopgevende toeschouwersaantal- joenen in het vooruitzicht, de hele len nog meer zullen teruglopen, zaak torpederen. Dit verloopt alle maal volgens plan voor de KNVB". op zondagmiddag ii-live verslag wordt gedaan van sn wedstrijd uit het betaalde voet- al. „Maar dat is toch altijd al de tak- De uitspraak heeft voor FilmNet vervelende gevolgen, niet alleen omdat men voorlopig helemaal geen Nederlandse wedstrijden meer op de buis kan brengen, maar ook omdat de contractuele ver plichtingen met de Engelse zuster organisatie Screen Sport niet nage komen kunnen worden. Screen Sport levert FilmNet al geruime tijd beelden van Engelse wedstrij den, maar verwacht daar Neder-, landse beelden voor terug. „Een extra reden voor ons om weer met de KNVB rond de tafel te gaan zit ten", aldus Woodward. „FilmNet is een internationaal bedrijf, en op topsport, de goede wegen en ver bindingen en de ruimschoots vol doende hotelaccommodatie. Ondanks dit alles gaven de verte genwoordigers van de andere kan didaatsteden (waaronder ook Bris bane in Australië en Belgrado) niet de indruk zich tegenover Amster dam bij voorbaat als kansloos te beschouwen. Er werd in de loop van de vergadering dan ook druk gelobbied en alles wijst erop, dat de wedloop nog in volle gang is. Hij wordt pas beëindigd op 17 ok tober in Lausanne, wanneer het In ternationaal Olympisch Comité bij geheime stemming de locatie van de Spelen van 1992 zal bepalen. Of en in hoeverre de 92 leden van dit hoge gezelschap zich hierbij door de evaluaties van de Interna tionale Sport Federaties zal laten leiden, staat niet vast. De gelukki ge winnaar zal nog diezelfde dag het contract met het IOC moeten tekenen en de miljoen dollar vol storten, die het als borgsom eist, terwijl de afvallers naar huis mo gen terugkeren met de 100.000 dol lar die zij bij de kandidaatstelling als garantie hebben ingelegd. ZEIST (ANP) - Het bondsbestuur van de KNVB heeft definitief be sloten de landelijke jeugdcompeti- Amsterdam noemde Reitsma het tie te splitsen in twee hoofdklassen en vier eerste klassen. Deze afde lingen zullen ieder uit twaalf teams bestaan. De dit jaar weer opgestar te competitie voor spelers tot acht tien jaar, telt vijf klassen waarin betaald voetbal-organisaties niet alleen elkaar treffen maar ook uit komen tegen amateur-verenigin gen. Uit een enquete onder de 69 betrokken clubs, bleek de behoefte een onderscheid te maken in hoofdklassen en eerste klassen. Het klasse-verschil bleek in veel gevallen te groot. Uit de nu bestaande vijf klassen promoveren de nummers één tot en met vier naar de hoofdklasse. De nummers vijf op de ranglijst spelen daarna in een nog vast te stellen systeem om de overgeble ven vier plaatsen. In de huidige competitie-opzet zouden de nummer laatst en voor laatst degraderen naar de interre gionale jeugdcompetitie. Via die- opzet zouden de landelijke klassen dan weer opgevuld worden tot 70. Omdat in de nieuwe opzet plaats is voor 72 verenigingen, spelen de vijf nummers voorlaatst om de opengevallen plaatsen. ZEIST (ANP) - Bondscoach Leo Beenhakker heeft gisteren de defi nitieve selectie bekend gemaakt van Jong Oranje. Nederlands hoop komt dinsdag 11 maart in een vriendschappelijke interlandwed strijd in Halle in actie tegen Oost- duitsland. De selectie luidt: Menzo en Van 't Schip (Ajax), Scholten (Den Bosch). Duut (Feye- noord), Boessen en Suvryn (Fortuna Sit- tard). Van der Gouw (GA Eagles), Verkuyl (Groningen). Krüzen (Heracles). Van de Boogaard (MW), Van Rooy (PSV), Gorter en Hofman (Roda JC). Blind (Sparta). Van Loen en Plomp (FC Utrecht). ADVERTENTIE A.s. zaterdag 14.30 uur 1e klas L.V.B. in Sportpark De Mors, Smaragdlaan, Leiden. die basis zijn in het verleden ook afspraken met de KNVB gemaakt. Dachten we, want ook wat dat be treft blijken we de zaken getuige de uitspraak van vandaag verkèerd ingeschat te hebben. Maar afspra ken zijn afspraken, dus zullen we er alles aan doen om onze overeen komst met Screen Sport na te ko men. Net zoals we er alles aan zul len doen onze abonnees beelden van Nederlandse wedstrijden voor te schotelen". Gebr. Opdam B.V. Autosloperij Voorschoterweg ook een wereldrecord van de ding was daarmee verworpen. Noor Geir Karlstad op de 10.000 „Alsof je na vijfjaar huwelijk te- meter mocht begroeten en langza- gen je vrouw zegt dat je helemaal merhand op gelijke hoogte met de njet met haar bent getrouwd", rea- vermaarde Medeobaan gesteld kan geerde de stomverbaasde FilmNet- worden. In de snelste vrouwen- directeur Peter Woodward na af- sprint aller tijden werden acht per- i00p „wij zijn er altijd van uit ge- soonlijke records en vier nationale gaan dat we een overeenkomst met toptijden vastgelegd. De Amen- de KNVB hadden. Waarom zouden kaanse Bonnie Blair en wereldre- We anders zeven wedstrijden heb- cordhoudster Rothenburger kwa- ben uitgezonden en waarom zou de 1 respectievelijk uit op 40,03 en KNVB dan diverse malen hebben 40,09 seconden. ADVERTENTIE Waterpolowedstrijd Zaterdag 8 maart. Aanvang 19.15 in Zwembad De Zijl Aangeboden door MERCAS0L geklaagd over het uitblijv een vergoeding daarvoor? Maar nu ineens beroept men er zich op dat alle afspraken onder voorbehoud van de goedkeuring van de achter ban en het bondsbestuur op papier zijn gezet. Ik heb nooit van enig voorbehoud afgeweten". „Ik weet eigenlijk ook niet goed wat ik met deze uitspraak aan moet", zei Woodward. „Het beste lijkt mij om de onderhandelingen met de KNVB te heropenen. Wij hebben onze abonnees wedstrij den uit het betaalde voetbal be loofd, en die afspraak moeten we dus ook nakomen". Een voortzetting van het overleg tussen de twee partijen, die elkaar „totaal niet meer vertrouwen" zo als beide advocaten gisteren uitrie pen, is afhankelijk van de opstel ling van het bondsbestuur van de KNVB. Binnenkort zal men zich Experiment metstraftijd LEIDEN - Een recordaantal van 65 ploegen (vorig jaar: 60) heeft ingeschreven voor het grote re gionale voetbaltoernooi om de LD-Cup, een evenement dat wordt georganiseerd door de Af deling Leiden van de KNVB en het Leidsch/Alphens Dagblad. De pryzen zijn gelijk aan die van vorig seizoen: waardebon nen ten bedrage van resp. 3000 gulden, 1500 gulden en 500 gul den voor de winnaar en de num mers 2 en 3 en waardebonnen tot een bedrag van 1000 gulden voor de hoogst eindigende afdelings- ploeg. De winnaar krijgt tevens voor een jaar de LD-Cup, waarop in 1985 Rijnsburgse Boys beslag legde. In het toernooi-reglement zijn enkele belangrijke wijzigingen aangebracht. De Afdeling Lei den heeft van de KNVB toestem ming gekregen om voor de wed strijden om de LD-Cup 'straftijd* toe te passen op de wijze zoals dat nu al bij jeugdwedstrijden gebeurt. Daarmee wordt tege moet gekomen aan de wensen die een aantal verenigingen bij de enquete, gehouden na afloop van het eerste toernooi om de LD-Cup, had geuit. Het zal de eerste keer zijn dat de Afdeling Leiden gaat werken met straftijd voor senioren. Voorts zullen eventuele strafzaakformulieren ter hand worden gesteld van de Tuchtcommissie van de Afde ling. Gespeeld zal weer worden op de dinsdagavond, met de moge lijkheid van verplaatsing naar de donderdagavond na overleg met de toernooicommissie, waarin zitting hebben Gé van Strien, Al- bert Klunder, Cor van Steijn voor de Afdeling en Ruud Paauw en Paul de Tombe voor het Leidsch Dagblad. De loting voor de eerste ronde wordt gehouden op maandag 24 maart (19.30 uur) in het bondsbureau in Leider dorp. De eerste ronde wordt ge speeld op 8 april en na een tus- senronde op 15 april, zijn de vol gende rondes: 22 april, 29 april, 6 mei en 13 mei. Voor de finale moet nog een datum worden vastgesteld. In de eerste en tweede ronde zullen de wedstrijden worden ge houden op het terrein van de ver eniging, waarvan het desbetref fende standaardelftal in de gewo ne competitie het laagste speelt. Tot de kwartfinales wordt bij een gelijke eindstand de beslis sing verkregen via strafschop- pen. Vanaf de kwartfinales wordt bij een gelijkspel 2 x 15 minuten verlengd. Is dan nog geen beslissing gevallen dan worden ook hier strafschoppen genomen. Administrateur Cor van Steijn van de Afdeling verwacht dat het toernooi, ondanks de lange win- terpauze voor de gewone compe titie, zonder al te grote proble men kan worden afgewerkt. "We bevinden ons ongeveer in de si tuatie van vorig jaar. Ik denk niet dat er dit weekeinde al zal wor den gevoetbald, we zullen nog wel een weekje moeten wachten. Als ik nu uitga van de meest on gunstige situatie, bijvoorbeeld een ploeg die nog 14 wedstrijden te spelen heeft, dan kunnen we de competitie afsluiten, zonder doordeweekse wedstrijden, op 24 of 31 mei. Met Pasen en zo zal er wel dubbel worden gespeeld. Maar ja, dan moet het weer nu verder wel meezitten". De deelnemende verenigingen dit jaar zijn: Abbenes, Alkman ia. Alphen, Alphia, Altior, ARC, ASC, Bernardus, Docos, DOSR, Foreholte, GWS, Haz. Boys, HVZ, Kagia, Katwijk, Kickers '69 (za). Kickers '69 (zo). Koude kerk, KRV, Leiden, Leidsche Boys, LFC (za), LFC (zo), FC Lis- se (za), FC Lisse (zo), LSW '70, Lugdunum, Meerburg (za). Meer burg (zo), MMO, MVKV. Noord- wijk. Oegstgeest, Oranje Groen, Quick Boys, Randstad Sport, RCL, ROAC '79. Roodenburg, Rijnsburgse Boys, SJC, SJZ (za), SJZ (zo). Sleutels, Stompwijkse Boys, SVLV (za). SVLV (zo). SVOW, TAW, Ter Leede, Tey- lingen, UDO, Unitas L„ UVS, Valken '68, VNA, VNL, Voor schoten. VTL, WSB, Warmun- da, Woubrugge, ZLC (za) en ZLC (zo). Het zaterdag- en zondagteam van een vereniging zal elkaar in de eerste twee ronden niet tref fen.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 13