Politie Zoeterwoude te zwaar onderbezet 'Stemt u op ons?' Waalsdorpervlakte blijft natuurgebied Vertrek raadslid veroorzaakt flinke rel Terwijl criminaliteit stijgt Bedrijven Leiderdorp woedend op gemeente Wassenaar wordt groter Politie neemt kijkje bij 'de' ambtenaar V. PAGINA 2 REGIO LEIDEN DINSDAG 4 MAART 1986 HAZERSWOUDE/ZOE- TERWOUE - De onderbe zetting van het rijkspolitie korps Hazerswoude, dat ook de openbare orde in Zoeterwoude en Benthui zen handhaaft, neemt on verantwoorde vormen aan. Groepscommandant H.T. Molenaar zegt dat in een toelichting op zijn poli tieverslag over de laatste zes maanden. De onderbe zetting is een direct gevolg van de bezuinigingen van de rijksoverheid. "We zijn nu al onderbezet, maar we zullen met nog minder genoegen moeten nemen. Ik kan mijn men sen toch niet voor niets laten werken", aldus Molenaar, die in het verslag wijst op de per 1 januari ingevoerde bezuiniging op de on regelmatigheidstoeslag van de po litiemensen. Daardoor kunnen er twintig tot dertig procent minder uren op zondag worden gewerkt, heeft de groepscommandant uitge rekend. "Ik vind het onverantwoord, een slechte zaak", veroordeelt Mole naar de bezuiniging op het politie personeel waarover inmiddels op landelijk niveau al wordt onder handeld. "Ik heb de bureau's al ge deeltelijk gesloten. Verder kan dat niet. Nee, nu zullen er minder poli tiemensen de straat opgaan". In Benthuizen is het postbureau 's ochtends niet geopend, maar is de rijkspolitie alleen op dinsdag en donderdagmiddag tussen drie en vijf uur te bezoeken. Voor Ha- zerswoude-dorp geldt hetzelfde probleem. Het postbureau te Zoe terwoude is wel 's ochtends ge opend. Daarentegen zijn de ope ningstijden van het groepsbureau in Hazerswoude-Rijndijk flink be knot. Normaal was het bureau tot elf uur 's avonds open, nu doorde weeks en op zondag tot zeven uur, terwijl op vrijdag en zaterdag het bureau om tien uur sluit. "De servi ce aan het publiek vanuit het bu reau is beduidend minder gewor den", aldus Molenaar. De vermindering van de inzet baarheid van het personeel komt op een moment dat de criminaliteit in Hazerswoude, Zoeterwoude en Benthuizen stijgt. In de tweede helft van 1985 nam vooral het aan tal diefstallen van (brom)fietsen en auto's en uit auto's fors toe vergele ken met dezelfde perioden in '83 en '84. Beperkte het zich in de laatste zes maanden van '83 nog tot 47 diefstallen, vorig jaar waren dat er in de laatste twee kwartalen 87. De groepscommandant schrijft verder in het verslag dat 'het enke le malen' is voorgekomen dat cri minelen op één avond een serie in braken pleegden. Doelwit waren dan vooral woningen. Een vast pa troon ontbreekt, maar Molenaar vermoedt dat 'criminelen uit Lei den, Alphen aan den Rijn, Zoeter- meer' en Hazerswoude zelf actief zijn in het gebied. Doorrijders In de tweede helft van '85 wer den in totaal 414 strafrechtmisdrij- ven gepleegd. In zeven procent de gevallen wist de rijkspolitie de zaak op te lossen, een percentage dat gelijk bleef, en 39 verdachten werden aangehouden. "Het oplos singspercentage van zeven procent is lager dan het landelijk gemiddel de. We zitten er nu dus onder, maar het kan best zo zijn dat we de ko mende zes maanden er weer boven zitten. Het schommelt nogal", al dus de politieman. Groot is ook de stijging van het aantal doorrijders na een aanrij ding. In totaal deden zich in Ha zerswoude en Zoeterwoude 27 ge vallen van doorrijden voor, slechts PvdA langs de deur in Leiderdorp LEIDERDORP - "Wij zijn de enige partij die huis aan huis langs gaat in Leiderdorp. En ge zien de leuke, positieve reacties van de mensen hebben we nu al spijt dat we het niet uitgebreider hebben aangepakt". Gerard Keij- zers, kandidaat-raadslid van de Pvda in Leiderdorp, toonde zich na een avond 'stemmen werven' in flats aan de Rietschans en Peppelschans heel tevreden. Met op de jas een bescheiden PvdA-button gespeld en gewa pend met een tas vol folders, stic kers en ballonnen zijn Keijzers en een negental collega's gister avond in de weer geweest om hun partij aan het publiek te ver kopen. Negentien maart staan immers de gemeenteraadsver kiezingen op het programma. Afgelopen zaterdagmiddag be gon de socialistische huis-aan- huiscampagne. In tien avonden en middagen wil de plaatselijke PvdA-afdeling zo'n 1500 adres sen afwerken om de mensen op te roepen te gaan stemmen. Hel liefst "op ons". Erg warm loopt het publiek niet voor de aanstaande verkie zingen. "Politieke avonden wor den nauwelijks bezocht. Mensen blijven liever thuis bij de buis. Dan moeten wij maar naar de mensen toe. En je merkt dat men het op prijs stelt als je langs komt", zegt een van de PvdA'ers. Dat laatste is ontegenzeglijk waar. Het praatje dat Keijzers en zijn collega's afsteken ("Wij zijn van de PvdA. Sraks zijn er ge meenteraadsverkiezingen. Mo gen wij wat informatie geven en wilt u aan ons denken?") wordt in negen van de tien keer welwil lend aangehoord. Sommigen to nen zich heel verrast dat de he ren en dames de moeite nemen hen thuis op te zoeken. Ballon nen en folders worden overhan digd. Slechts een enkeling wordt boos of weigert het aangeboden pakketje. Waar het de PvdA'ers gister avond vooral om ging, was het benaderen van de buitenlandse stemmers. Maar die trof men in de bezochte flats aan Riet- en Peppelschans nauwelijks aan. De vele folders in het Turks en Marokkaans konden vrijwel alle maal in de tas blijven. Op de vraag "heeft u nog wen sen of problemen waar wij straks iets aan kunnen doen" werd meestal ontkennend geant woord. Het aantal mensen met serieuze klachten was op de vin gers van één hand te tellen. De gemiddelde Leiderdorper is ken nelijk een tevreden mens. "Pror blemen? Nee hoor, 't gaat goed. 't Bevalt me hier best". Weinig ge mopper dus. Eén mevrouw bepleitte de komst van meer kinderdagver blijven en liefst tegen een betaal bare prijs. De PvdA'er die haar te woord stond, beloofde zijn best te zullen doen. Ook waren er een paar klachten over de plaatselij ke verkeerssituatie, "of daar wat aan gedaan kon worden". Het werd zorgvuldig genoteerd. De politici moesten tot hun spijt constateren dat de plaatse lijke politiek de meeste mensen bar weinig interesseert. Het so cialistische kandidaat-raadslid Bram Verhoog: "We proberen de mensen in elk geval over te halen om te gaan stemmen. Onze erva ring in het verleden is, dat een hoge opkomst gunstig voor de PvdA uitvalt. Als deze mensen stemmen, stemmen ze vaak voor Hoewel ...Toen Verhoog even later ergens aanbelde, en een hem bekend gezicht de deur opendeed, barstte hij in lachen uit. "Woon jij hier? Hoe gaat het met je?". Waarop hij zijn collega meetrok, met als uitleg "gehei de WD'ers". De enige buitenlander die Ver hoog en zijn collega troffen, toonde zich heel belangstellend. Ja, hij had van de verkiezingen gehoord. Ja, hij wilde ook wel in formatie. Probleempje voor de PvdA'ers. Was deze man een Turk of Marokkaan? Verhoog gokte op het laatste. "Is dit uw taal?" Gelukkig voor Verhoog, 't was de goede folder. vier van de doorgereden automobi listen konden worden achterhaald. Volgens Molenaar rijden deze au tomobilisten door omdat ze onver zekerd op de weg zitten of bang zijn hun no-claimkorting te verlie zen. Overigens reden in dezelfde zes maanden van 1984 nog slechts acht automobilisten door na een aanrijding. Verheugd is Molenaar dat de problemen rond de horeca in Ha zerswoude tot het verleden lijken te behoren. Geen overtreding van de sluitingstijden, geen processen Groepscommandant Molenaar: 'De service aan het publiek is be duidend minder geworden (foto Wim Dijkman) verbaal voor overlast in het afgelo pen half jaar. "Het lijkt erop dat men zich aan de normen gaat hou den", aldus Molenaar, die er wel di rect bij schrijft dat 'steekproefsge wijze controle' blijft worden uit geoefend op de kroegen. LEIDERDORP - De Leiderdorpse ondernemers zijn hevig gepikeerd dat zij niet bij de op handen zijnde verkeersmaatregelen in het Zijl kwartier zijn betrokken. De voor gestelde maatregelen, bedoeld om (sluip)verkeer in de wijk te weren, hadden via het overlegplatform tussen bedrijven en gemeente kun nen worden aangekaart. Aldus een gepikeerde voorzitter Brongersma van de Leiderdorpse Ondernemers Vereniging gisteravond bij de raadscommissie ruimtelijke orde ning. Brongersma trok fel van leer: "De gemeente kan van ons schade claims verwachten als de ontslui ting van industrieterrein De Baan- derij door de maatregelen teniet wordt gedaan", dreigde hij. Vol gens Brongersma zijn de onderne mers met name tegen het invoeren van eenrichtingverkeer in de Van der Marckstraat. WD-raadslid De Waard nam het vervolgens voor de ondernemers op. Hij pleitte ervoor om het punt van de agenda af te voeren en de vnoropriftrnpTi maatregelen eerst aan de Leiderdorpse Ondernemers Vereniging voor te leggen. Maar dat ging wethouder Meerburg te ver. Temeer daar hij zich niet kon indenken dat de ondernemers in derdaad van niets wisten. "Ik kan me niet voorstellen dat er iemand in Leiderdorp rondloopt die niet weet dat we met maatregelen in het Zijlkwartier en de Van der Valk Boumanweg bezig zijn", al dus Meerburg. De meeste commissieleden wa ren eveneens tegen het voorstel van De Waard. Waarop de bij de vergadering aanwezige Zijlkwar tier-bewoners met een 'tussenvoor stel' kwamen: voer eenrichtingver keer in de Spanjaardslaan in vanaf de Zijldijk én op de ventweg van diezelfde Zijldijk. En: vrachtver keer moet dag en nacht uit het Zijl kwartier worden geweerd. Alleen vrachtwagens die in de wijk zelf moeten zijn mogèn er rijden. Een goed voorstel, oordeelde de commissie. En daarop schaarden ook de ondernemers zich achter de bewoners. De fraaie Waalsdorpervlakte met op de achtergrond de Haagse stadsrand Stichting Duinbehoud wint 'strijd' tegen waterwinners LEIDEN/WASSENAAR - Het. is volgens de Stichting Duinbehoud voor het eerst in de geschiedenis dat de Raad van State natuurbelan- gen zwaarder heeft laten wegen dan die van de waterwinning. De tegen de Haagse stadsrand in Was senaar gelegen Waalsdorpervlakte mag door het Haagse waterleiding bedrijf niet als waterbekken wor den gebruikt. Het moet natuurge bied blijven. Er was bijna 10 jaar voor nodig voordat in deze kwestie een uit spraak werd gedaan. A. Salman, secretaris van de Stichting Duin behoud die zich voor handhaving van de Waalsdorpervlakte beijvert, spreekt dan ook van een succes. Er blijft niet alleen een stuk mooie na tuur bewaard, ook bevestigt het standpunt van de Raad van State volgens van Salman dat de water leidingbedrijven van Den Haag en Leiden (LDM) overdreven grote plannen hebben om de waterwin ning uit te breiden. Ruim 10 jaar geleden ging de overheid ervan uit dat het water verbruik zeer sterk zou toenemen. Gedurende de voorgaande jaren was het verbruik per persoon ver tienvoudigd. In 1975 verscheen een nota waarin de verwachting werd uitgesproken dat in 2010 ongeveer tweeënenhalf keer zoveel drinkwa ter zou moeten worden aangele verd om in de behoefte te voorzien. Vandaar dat waterbedrijven grote plannen ontvouwden om de pro- duktiecapaciteit op te voeren. De LDM bijvoorbeeld broedde plan nen uit om door aanleg van drains enkele tientallen miljoenen kubie ke meters meer water te kunnen Kritiek Maar nu blijkt dat het waterver bruik zich handhaaft op het niveau van 1975. De groei is er volgens Salman gewoon uit en het is niet meer nodig dat de LDM grote drai- neerwerken verwezenlijkt in de Katwijkse duinen. De hoop van de Stichting Duinbehoud is gericht op nieuw overleg tussen provincie en waterbedrijven met het doel de produktie aan de gewijzigde situa tie aan te passen. "De verwachting is dat die discussie dit jaar op gang komt. Ik hoop dat de werkzaamhe den in de Katwijkse duinen, die tot in 1987 duren, dan kunnen worden beëindigd". De stichting heeft zich wel dege lijk verzet tegen de aanleg van drains. Maar als gevolg van een in gewikkelde juridische procedure was het niet mogelijk de werk zaamheden te voorkomen of een halt toe te roepen. Er waren in die zaak wat onduidelijkheden omdat aan het bestemmingsplan waarin een en ander was geregeld gedeel telijke goedkeuring is onthouden. In de duinen wordt al sinds jaren water van de Rijn en de Maas ge pompt met het doel het uiteinde lijk geschikt te maken voor de kraan. In Den Haag wordt dat vieze water voorgezuiverd zodat de hoe veelheid vuil in het duingebied be perkt blijft. De LDM beschikt niet over een voorzuiveringsinstallatie. De Stichting Duinbehoud heeft ten flinke portie kritiek op de LDM omdat door de aanleg van drains de natuur ernstig wordt ver stoord. Het zal naar inzicht van Sal man zelfs 100 jaar duren voordat de oorspronkelijk flora zich weer heeft hersteld. De Stichting Duinbehoud zou graag zien dat de LDM haar activi teiten staakt en desnoods overgaat tot diepte-infiltratie, een systeem waarbij de buizen verticaal de grond ingaan en waarbij weinig schade aan het milieu wordt ver oorzaakt. Bovendien trekken hori zontaal, over honderden meters ge legde drains niet alleen het inge brachte rivierwater aan, maar ook het grondwater dat de planten en bomen nodig hebben om in stand te blijven. Alleen al daardoor ver- WASSENAAR Een brief van de echtgenote van de oprichter en fractievoorzitter van Partij Wasse naar, A. Lodder, zorgde gistermid dag voor een flinke rel in de verga dering van de commissie algemene zaken. zingen deel te nemen. Eerder werd al bekend dat Lodder inmiddels ook uit Partij Wassenaar is gestapt. J. Harting, die vanaf 1983 al het vreemder", aldusllarting, "dat raadswerk van Partij Wassenaar deed, ergerde zich aan de opmer king van VVD-leider Aptroot die het na de brief "duidelijk was ge i/an worden dat Partij Wassenaar niet im- zal worden gesplitst in twee frac die ties". Harting deed Dal bleek tevergeefs. Volgens de PvdA'er J. Greep had het ge- kieswet kan een raadslid namelijk rucht vernomen dat Lodder inmid- alleen zelf ontslag nemen. "Des te dels niet meer in Wassenaar zou Lodder nu die bevoegdheid op e wel ineens schijnt te hebben". Hij gemeester Schoute liet daarop regeling die voor- wweten dit in elk geval te zullen De handgeschreven brief mevrouw Lodder bevatte de s pele mededeling dat haar man. in oktober 1983 ernstig ziek wMH H en sindsdien van het politieke to- tweeëneenhalf jaar geleden al neel verdween, heeft besloten o niet aan de gemeenteraadsverk eigen zeggen ziet in een dergelijke leemte, neer een raadslid geestelijk niet meer in staat zou zijn z'n zetel op te geven. Volgens burgemeester drs. P.H. Schoute betreft het in zo'n ge val echter "een kwestie van hande- laten nagaan. Aptroot vond het "schokkend" dat er binnen Partij Wassenaar blijkbaar "geen behoorlijk over leg" heeft plaatsgevonden. "Wat de heren elkaar naar het hoofd gooien is pijnlijk", aldus Aptroot. andert de bodemgesteldheid en het bestand aan bomen en planten in het duingebied, aldus Salman. Indien de LDM tot diepte-infil tratie zou overgaan, moet wel een fabriek worden gebouwd waar het rivierwater wordt voorgezuiverd. Bij diepte-infiltratie raakt anders de grond verstopt door het rivier- vuil. Salman meent dat diepte-in filtratie - de buizen gaan 80 meter de grond in, in tegenstelling tot drains die op 10 meter diepte lig gen onder de waterbekkens - niet veel duurder is. Hij schat de meer kosten op zo'n 15 procent. Schelpenpaden De Waalsdorpervlakte in Wasse naar is trouwens niet alleen een fraai stukje natuur, het is ook een gebied waar veel mensen wande len. Ook dat is een reden geweest voor 'Duinbehoud' zich in te zetten voor behoud van het terrein. Het was dus de bedoeling dat het een waterplas ten behoeve van de drinkwaterwinning zou worden. Nu de Waalsdorpervlakte is 'ge- verwacht de Stichting WASSENAAR De grens van de gemeente Wassenaar zal evenwij dig aan de kust 700 meter in zee worden opgeschoven tot 1 kilome ter buiten de "gemiddelde laag- laag-water-springlijn", een door het rijk over de gehele kust vastge stelde laagwaterlijn. "Enig financieel voordeel van deze uitbreiding is wel te verwach ten, in de vorm van een uitkering uit het gemeentefonds, aangezien nu geen 255, maar 850 hectare" Noordzee tot Wassenaar zullen be horen, aldus B en W in een raads voorstel dat gistermiddag zonder problemen door de commissie al gemene zaken werd aangenomen. Gedeputeerde Staten hebben er overigens wel op gewezen dat het uitkeringsbedrag terugloopt van 11,85 gulden per hectare buitenwa ter in 1984 naar 6,25 gulden per hectare in 1993. Burgemeester drs. P.H. Schoute zag wel een probleem. "De com missaris van politie wil nu een zeewaardig jacht hebben", waarop de aanwezige commissaris Van dei- Wolk een grijns van oor tot oor liet De burgermeester zag ook nog een ander voordeeltje aan de nieu we gemeentegrens. "Nu kan ik aan het strand gaan staan en zeggen: dit is allemaal van ons", waarop hij een wijds gebaar met z'n handen maakte. Fraktiekamer WD - Breestraat 125, spreekuur, 19.15-20 uur. Oud-Katholieke kerk - oecumenisch avondgebed, 19-19.30 uur. Kapelzaal K&O - film 'Stop making lo ve', 20.15 uur. Lak-cinema - films: 'Monthy Pyton and the Holy Grail', 20 uur; 'La passion de Jeanne d'Arc', 22 uur. Voorschoten Bondsgebouw - Leidseweg 100, openba re CDA-bijeenkomst met als spreker staatssecretaris Brokx, 20 uur. Ambachtshuis - Voorstraat 12, jaarver gadering Oranjevereniging, 20 uur. Wassenaar Huize Willibrord - Poortlaan 20, politiek forum voor ouderen, 20 uur. Leiderdorp Wijkcentrum Zijlkwartier - Van der Marckstraat, contactavond met klaver jassen, sjoelen en schieten, 20 uur. WOENSDAG Leiden Kapelzaal K&O 14.30 uur. kinderfilmmiddag, OEGSTGEEST - De geschorste top-ambtenaar van het ministerie sociale zaken ligt ziek in bed in zijn woning aan de Leidsestraat- weg in Oegstgeest. Dat constateer de gistermiddag de politie van Lei den toen deze een kijkje ging ne men in de woning van de ambte- De politie besloot poolshoogte te nemen in de woning omdat na her haald aanbellen van een leveran cier niet werd opengedaan. Vol gens deze leverancier waren er vo rige week 'duidelijke' afspraken met de vrouw van de ambtenaar gemaakt om enkele goederen af te leveren. Omdat de gordijnen waren geslo ten en de auto van de ambtenaar voor de deur stond, besloot de le verancier de politie in te schake len. De politie ging via een kelder raam het pand binnen en trof de ambtenaar met zijn vrouw in bed aan. De vrouw zei niet gehoord te hebben dat er iemand aan de deur stond. (foto Eric Wanders) nog wel meer successen te boeken. Toch heeft de stichting over het zelfde gebied nog enkele zorgen. De Waalsdorpervlakte is eigendom van het ministerie van defensie die pas is begonnen met de aanleg van schelpenpaden. Dat gebeurde ove rigens zonder toestemming van de gemeente. Salman houdt niet van die gefor ceerde, verplichte wandelpaden die helemaal niet in de natuurlijke omgeving van de Waalsdorper vlakte passen. Bovendien wordt de wandelaar gedwongen een bepaal de route te volgen. 'Duinbehoud' zou graag overleggen met betrok kenen hoe een en ander in z'n werk zou moeten gaan. In opdracht van de gemeente Wassenaar is het werk overigens Stilgelegd. De contacten die de stichting heeft met het Haagse waterleiding bedrijf zijn volgens Salman beter dan die met de LDM: "In Den Haag zijn biologen in dienst van het bedrijf die verstand hebben van de natuur. Dat in tegenstelling tot Leiden waar slechts rekening wordt gehouden met de waterwin ning. Wassenaarse mag vogels niet voeren WASSENAAR - Mevrouw E. van Thiel, die graag de vogels voert rond haar huis aan de van Zuylen van Nijeveltstraat in Wassenaar, moet van de ge meente haar voedselverstrek- king staken. Buurtbewoners hebben geklaagd over de met vogelpoep besmeurde dakgo ten, die muizen in de straat aan trekken. De gemeente heeft in middels de vogelliefhebster schriftelijk gelast de goten en afvoeren van het pand te (laten) reinigen. Eerder gedane pogingen van de gemeente om een einde te maken aan de overlast hebben niets opgeleverd. Twee milieu wachters van de gemeente trachtten tevergeefs de vrouw op andere gedachten te bren gen. Ook het verzoek van de politie om te komen praten is niet door de vogelvoedster beantwoord. De gemeente beroept zich bij de lastgeving op artikel 367 en 368 van de bouwverordening. Hierin staat globaal dat bewo ners geen overlast mogen be zorgen aan medebewoners. Van Thiel heeft een maand de tijd om de dakgoten en afvoe ren van het pand te laten reini gen. Mocht ze zich niets van de lastgeving aantrekken, dan zal de gemeente zelf op haar kos ten de woning laten reinigen. LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN ABONNEMENTEN n huis f 22.7 ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij van 8.30-17.00 uur (071)144941 Voor inlichtingen over advertenties (uitge zonderd Sleuteltjes) na kantoortijden. C Juffermans-Duyverman. tel 071-893256, A. Kluppel, tel 071-763088, F. Terwijn. tel. 02522-14192. D. Vink. tel 079-412440 C. Spigt, tel. 02523-76823 SLEUTELTJES ma.-vrij van 8.00-19 30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wi|zigingen, beta lingen ma -vri| van 8 30-17 00 uur (071) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) REDACTIE per maand, per post 31,10 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), per kwartaal, aan huis bezorgd 67,45 per post (binnenland) f 92,55 per hall jaar, aan huis bezorgd 134.90 per jaar. aan huis bezorgd 256,90 357.20 1.10 per post (binnenland) losse nummers Abonnementsgelden dienen bij taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071)144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720)93961 Vuurbaakplein 11, 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur drs J W E Metselaar Adj. hoofdredacteur R.D Paauw Alg. redactiechef A van Leeuwen Plv alg. redactiechef J.M J. Post Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek H I J. Veldhuizen Bin./Buitenl /Econ W.F.J. Wirtz Sport: P.J de Tombe Feature. W C.H. Schrama Regio Leiden: W Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot W Dijkman (fotograaf) Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst. hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2